Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vonios kambario interjeras - 4 dalis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Susiena
QUOTE(Aga @ 2007 02 19, 16:17)
Mano virtuvėj glaistas po kokių 3 metų pradėjom byrėt, o kaip pamenu dar kokį brangų išsirinkom  doh.gif
*

g.gif Gal anksčiau kitokie glaistai būdavo? g.gif Na, šiaip ir aš tiksliai nežinau, gal po 3 metų ir maniškis trupės? doh.gif
sinsiliuks
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 17, 18:23)
nu kūūūū.. pagaliau galiu pasirodyt ir savo vonios kambarį, kuriuo iki šiol negaliu atsidžiaugt  wub.gif  baigėm tik vakar....  (na dar kampe spintelės trūksta irnesakyk.gif )prašom kritikuot  bigsmile.gif  tongue.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
*

Nu pasaka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tik dar norejau pasiteirauti, kokia vonios kvadratura
jovitn
QUOTE(omni @ 2007 02 19, 13:36)
o gal zinai kiek jinai kainuoja???
*

kazkur nuo 1500-1700 cia jau kaina su sienele....sita vonia yra akmens mases.
Papildyta:
QUOTE(lioliuke @ 2007 02 19, 15:37)
o maniskis uzsispyres kad butinai reikia tepti tuos tarpus tuo skysciu kad tipo spalvos nekeistu ir netrupetu, nzn sako ka db daryti ten net vaikscioti jis nenori nes tipo ka tai blogo padarysim
*

kiek zinau dabar jau to surisejo yra ideta tiesiai i ta mase kuri skirta tarpukams uztepti smile.gif
tytaliukas
super thumbup.gif tikrai labai graziai atrodo wub.gif
akvilyte
QUOTE(sinsiliuks @ 2007 02 19, 17:32)
Nu pasaka  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tik dar norejau pasiteirauti, kokia vonios kvadratura
*

ačiū rolleyes.gif

3.6kvadrato... sujungtas standartinio daugiabučio WC su vonia 4u.gif
X-iuke
labas,
akvilytes vonia labai grazhi thumbup.gif

norechiau paklausi, gal kas matet ar kur uzhtikot kokiu ideju dusho kabinai, kad butu be padeklo, bet su stikline pertvara, na kazhka panashau i tai:
user posted image

su uzhuolaidom machiau ideju, bet mane domina su pertvara ir kad grindyse nebutu jokiu pakilu, tik nuolydis vandeniui nubegti 4u.gif
ish anksto achiu aciuks.gif
rutellee
QUOTE(X-iuke @ 2007 02 19, 21:39)
norechiau paklausi, gal kas matet ar kur uzhtikot kokiu ideju dusho kabinai, kad butu be padeklo, bet su stikline pertvara, na kazhka panashau i tai:
*

jei butas ar namas, kazi ar patogu...gal i kokia pirtele ir gerai butu....juk vis tiek vanduo kazkiek prabega pro ta sienele...nu as taip manau g.gif
Camea
X-iuke nemaciau tokios duso kabinos, jei taip galima pavadinti ...

man sitas vonios kamabarys schmoll.gif duso kabina permatoma, greiciausiai dar salia unitazas, idomus vaizdelis biggrin.gif
lioliuke
taip jis vadinasi deflin tipo kad geriau plautusi ir spalva nekistu, ir del adhezijos, jis kaip impregnantas.
X-iuke
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 19, 21:53)
X-iuke nemaciau tokios duso kabinos, jei taip galima pavadinti ...

man sitas vonios kamabarys  schmoll.gif  duso kabina permatoma, greiciausiai dar salia unitazas, idomus vaizdelis  biggrin.gif
*

man ir shitas variantas schmoll.gif bet namie neturejau kokio panashaus paveikslelio tai ji ir idejau rolleyes.gif
man labiau shitas: user posted image
bet shitam tik uzhuolaidele tinka, o mes nenorim tu uzhuolaideliu...
man idomu ar eina kanors padaryt be padeklo bet su stikline pertvarele? g.gif
laguna
user posted image
g.gif

Kazkaip kriaukle labai zemai, net neisivaizduoju kaip ja naudotis reiktu. Nebent atsiklaupus doh.gif
*SONE*
palvos labai suderintos thumbup.gif
indra*
QUOTE(laguna @ 2007 02 20, 10:21)
Kazkaip kriaukle labai zemai, net neisivaizduoju kaip ja naudotis reiktu. Nebent atsiklaupus  doh.gif
*

nu tai svarbu fainas dizainas biggrin.gif
Camea
QUOTE(Sonkiukas @ 2007 02 20, 11:30)
palvos labai suderintos  thumbup.gif
*

grazu pasiziureti smile.gif anksciau pas mus tulike buvo tamsiai rudos plyteles, tai kiek vargo su jais doh.gif dabar kai darem remonta pasirinkau sviesesnes ax.gif
X-iuke
na matau pagalbos nesulauksiu verysad.gif
visi komentarai ne i tema blink.gif
manes nedomina nei spalvos, ne kriaukle nei dar kazhkas, man idomu ar eina tokio tipo dusho kabina (nesvarbu apvali ar kervirtainishka bet be padeklo ) su stiklinem durelem ...
na achiu ir uzh tiek 4u.gif
akvilyte
QUOTE(X-iuke @ 2007 02 20, 10:03)
na matau pagalbos nesulauksiu  verysad.gif
manes nedomina nei spalvos, ne kriaukle nei dar kazhkas, man idomu ar eina tokio tipo dusho kabina (nesvarbu apvali ar kervirtainishka bet be padeklo ) su stiklinem durelem ...
na achiu ir uzh tiek  4u.gif
*

nereikia karčiuotis mirksiukas.gif jei kas žinotų tikrai pasidalintų.. jei visos tyli, vadinasi neikas nežino mirksiukas.gif pereik kelias parduotuves ir paklausinėk ar būna tokių dalykų mirksiukas.gif
jei nuotraukose yra, vadinasi būna, tik deja jau teks pačiai susirast blush2.gif
Camea
QUOTE(X-iuke @ 2007 02 20, 12:03)
*

niekas nemate ax.gif bent jau as nemaciau smile.gif manau reiketu pasiklausti spec parduotuvese mirksiukas.gif
PUka
*

http://www.euroliux.lt/

o cia nieko neradai? ten jie tiek visko turi doh.gif
mes is cia vonia uzsisakynesim (dziakuzi, garine pirtis, duso kabina ir t.t. viename viskas)
magma
na matau pagalbos nesulauksiu
visi komentarai ne i tema
na achiu ir uzh tiek

Mes isirenginėjam tokio tipo dušą - tikrai yra to, ko ieškai mirksiukas.gif
pasižiūrėk CELSIS parduotuvėje - jie siūlo puikų dalyką - tai dušo durys tiems, kas taupo vieta - kuomet reikalinga erdvė jas galima uzdaryti i dušo vidų - lankstai sienelių tarsi "dvigubi" - beja - forma kabinos nebus keturkampė - ji tarsi nurėžtas apskritimas kampe - puikus variantas - patikrinta thumbup.gif

reg
[quote=X-iuke,2007 02 19, 22:39]
labas,
akvilytes vonia labai grazhi thumbup.gif

user posted image

Nesupratau klausimo - taip statyti galima praktiskai visas duso kabinas. Pastatymo variantai du - arba ant padeklo arba ant grindu. Jeigu ant grindu, tai sudetingiau nutekejima padaryti - viskas turi buti po plytelenm, tai reikia arba skyle grindyse iskalti arba grindis pakelti - tik tiek
tytaliukas
QUOTE(X-iuke @ 2007 02 20, 11:03)
*

zinau tokia kabina Polysan...tik jos kaina 3105...galima daryt be padeklo, tik reikia grindyse itaisyti trapa g.gif
http://www.polysan.cz/lt/produkty_detail.p...mp;zastena=cr30
X-iuke
QUOTE(magma @ 2007 02 20, 10:26)
na achiu ir uzh tiek 
Mes isirenginėjam tokio tipo dušą - tikrai yra to, ko ieškai  mirksiukas.gif
pasižiūrėk CELSIS parduotuvėje - jie siūlo puikų dalyką - tai dušo durys tiems, kas taupo vieta - kuomet reikalinga erdvė jas galima uzdaryti i dušo vidų - lankstai sienelių tarsi "dvigubi" - beja - forma kabinos nebus keturkampė - ji tarsi nurėžtas apskritimas kampe - puikus variantas - patikrinta  thumbup.gif
*

achiu labai, banysim nuvazhiuot pazhiuret smile.gif

va pati kazhka panashaus radau smile.gif
chia tai ko ieshkojau
manau tai galima butu pritaikyti tokia dusho kabinai: user posted image
pagrandukasss
QUOTE(PUka @ 2007 02 20, 11:18)
http://www.euroliux.lt/

o cia nieko neradai? ten jie tiek visko turi  doh.gif
mes is cia vonia uzsisakynesim (dziakuzi, garine pirtis, duso kabina ir t.t. viename viskas)
*

kokia issirinkote?mes visai nesenai apie tokias suzinojome blush2.gif kaip ten ju kainos ir kokybe?
X-iuke
QUOTE(magma @ 2007 02 20, 10:26)
na achiu ir uzh tiek 
Mes isirenginėjam tokio tipo dušą - tikrai yra to, ko ieškai  mirksiukas.gif
pasižiūrėk CELSIS parduotuvėje - jie siūlo puikų dalyką - tai dušo durys tiems, kas taupo vieta - kuomet reikalinga erdvė jas galima uzdaryti i dušo vidų - lankstai sienelių tarsi "dvigubi" - beja - forma kabinos nebus keturkampė - ji tarsi nurėžtas apskritimas kampe - puikus variantas - patikrinta  thumbup.gif
*

beje o jus daret grindyse koki tai nuolydi vandeniui nubegti? smile.gif
laguna
QUOTE(X-iuke @ 2007 02 20, 11:03)
*

kazkur maciau foto, kur tokioje duso kabinoje durys yra slankiojancios sitemos pagrindu padarytos. Na ant ratuku, ar kazkas panasaus.
xpander
user posted image

su uzhuolaidom machiau ideju, bet mane domina su pertvara ir kad grindyse nebutu jokiu pakilu, tik nuolydis vandeniui nubegti  4u.gif
ish anksto achiu  aciuks.gif
*

Megos senukuose pilna tokiu duso kabinu, ten ir su masazais ir pirtim. Ir durys visokios. Namie turiu katalogeli pasiemus, ryt galesiu parasyt adresa, kad galetum internete pasiziuret 4u.gif
PUka
QUOTE(pagrandukasss @ 2007 02 20, 10:46)
kokia issirinkote?mes visai nesenai apie tokias suzinojome  blush2.gif kaip ten ju kainos ir kokybe?
*

dar tikslaus modelio ne, bet zinau kad kaina bus apie 8 000 Lt doh.gif
vyras dar smulkmenas aiskinasi, kuo skiriasi koks modeliukas, kiek zinau juos reikia uzsakyti ir palaukti.
magma
Kas dėl nuolydžio: be abejo statant trapą reikalingas šioks toks nuolydis jo link, kitaip visas vonios kambarys kaip bala atrodys - klojant plyteles reikia tai galvoje turėti - dar vienas privalumas pas mus - praktiškai visame name pas mus šildomos grindys - jei ne visą vandenuką trapas surinks tai šildomos grindys tikrai išdžiovins thumbup.gif
Svaigule
Dušo kabinos be padėklos labai populiarios Estitoj smile.gif Ten beveik visur vien tik tokios... Tik būtinai reikia vandeniui nutekėti nuolydžius daryti + kiek girdėjau atsiliepimų, nesandariai durys užsidaro ir vis tiek visur priteka vandens.. Tad pagalvokit, ar tikrai toks variantas Jums priimtiniausias mirksiukas.gif

jovitn
QUOTE(Svaigule @ 2007 02 20, 12:58)
Dušo kabinos be padėklos labai populiarios Estitoj smile.gif Ten beveik visur vien tik tokios... Tik būtinai reikia vandeniui nutekėti nuolydžius daryti + kiek girdėjau atsiliepimų, nesandariai durys užsidaro ir vis tiek visur priteka vandens.. Tad pagalvokit, ar tikrai toks variantas Jums priimtiniausias  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif na cia skonio dalykas,bet man atrodo,kad del grozio grazu,o del praktiskumo tai nelabai.....
laura x
as padeklo irgi nenoriu,o plyteles jau sudetos,nesinori lupt lauk visas ir daryt nuolydi,tai mastau tik toki kaip slenksti padaryti kokiu 10cm aukscio,kad vanduo neteketu po visa vonios kambari . ir desim ne dureles,o uzuolaida -ir graziau,ir sveist kalkiu nereiks bigsmile.gif
pagrandukasss
QUOTE(PUka @ 2007 02 20, 12:19)
dar tikslaus modelio ne, bet zinau kad kaina bus apie 8 000 Lt  doh.gif
vyras dar smulkmenas aiskinasi, kuo skiriasi koks modeliukas, kiek zinau juos reikia uzsakyti ir palaukti.
*

tai jus kai issiaiskinsit,parasykit mirksiukas.gif o palaukti laiko tai mes turime ax.gif
c@stell
Akvilyte, labai thumbup.gif vonia.
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 17, 16:23)
user posted image

Mes kaip tik dabar ieskom tokios duso kabinos, su giliu padu. Sakyk, o jis pakankamai gilus, kad butu galima prisileist, ir pvz. vaika maudyt? O kur jus pirkot sita duso kabina? Yra Ravak firmos panasi, tik idomu, gal buna gilesniu g.gif

Ir dar, gal jus turetumet kokiu pasiulymu , kaip isplanuot vonios kambari? Mum iki rytojaus jau reiktu apsisprest, o galva visai neisnesa, kur daryt duso kabina, o gal vietoj duso kabinos daryt vonia. Niu net nezinau... As noreciau vonios, o vyras duso kabinos, todel mes ieskom kompromiso, niu ir kaip apsistojom ties tokiu pasirinkimu, kaip Akvilytes duso kabina.
Cia musu vonios pradinis vaizdas. ax.gif
user posted image user posted image O cia vonios planas.
PUka
QUOTE(pagrandukasss @ 2007 02 20, 12:25)
tai jus kai issiaiskinsit,parasykit  mirksiukas.gif o palaukti laiko tai mes turime  ax.gif
*

butinai drinks_cheers.gif sekmadieni turejom laiko vazinejom po kelias parduotuves, bet si nedirbo unsure.gif ... reikia, kad vyras laiko surastu pas juos nulekti ir galutinai issirinktu ko nori ... man atrodo brangu blink.gif bet kai pradedi ziureti paprastu kampiniu voniu kainas, o cia dar plius kiek visko, tai vel ...
Svaigule
Atsiprašau, jeigu buvo kalbėta apie vonios aksesuarus, bet kiek peržiūrėjau, neradau daug info apie tai ax.gif

Taigi klausimas, kur Jūs perkat visokius šepečius klozetui, tualetinio popieriaus ritinelių kabiklį, pastai ir šepetėliams stiklinaites ir kitus...

Kiek žiūrėjau parduotuvėse, kažkaip nepigiai kainuoja, bet kokybe abejoju...

Pvz. Muresta Vilniuje tikrai nieko gražaus nesiūlo, o kainos verysad.gif
Senukuose ar Ermitaže irgi nekoks pasirinkimas...
ligiukss
labas,
akvilytes vonia labai grazhi  thumbup.gif

user posted image

su uzhuolaidom machiau ideju, bet mane domina su pertvara ir kad grindyse nebutu jokiu pakilu, tik nuolydis vandeniui nubegti  4u.gif
ish anksto achiu  aciuks.gif
*

Labai gražu,tokį variantą pirmą kart matau. Super.

QUOTE(X-iuke @ 2007 02 20, 09:15)
man ir shitas variantas  schmoll.gif bet namie neturejau kokio panashaus paveikslelio tai ji ir idejau  rolleyes.gif
man labiau shitas: user posted image
bet shitam tik uzhuolaidele tinka, o mes nenorim tu uzhuolaideliu...
man idomu ar eina kanors padaryt be padeklo bet su stikline pertvarele?  g.gif
*

Ir šis labai įdomus,spalvos gražios.
akvilyte
QUOTE(c@stell @ 2007 02 20, 12:44)
Mes kaip tik dabar ieskom tokios duso kabinos, su giliu padu. Sakyk, o jis pakankamai gilus, kad butu galima prisileist, ir pvz. vaika maudyt? O kur jus pirkot sita duso kabina?

As noreciau vonios, o vyras duso kabinos, todel mes ieskom kompromiso, niu ir kaip apsistojom ties tokiu pasirinkimu, kaip Akvilytes duso kabina.

tikrai pakankamai gilus mirksiukas.gif net ir aš su savo "kukliais" gabaritais buvau susirangius pabandymui.. nors man vonia nereikalinga, o gilų padą dėjom TIK dėl vaikų... vaikui per akis thumbup.gif

user posted image
bet pas jus tokia vonia blink.gif ir kišit kabiną???? blink.gif

QUOTE(Svaigule @ 2007 02 20, 13:23)
Taigi klausimas, kur Jūs perkat visokius šepečius klozetui, tualetinio popieriaus ritinelių kabiklį, pastai ir šepetėliams stiklinaites ir kitus...

Kiek žiūrėjau parduotuvėse, kažkaip nepigiai kainuoja, bet kokybe abejoju...

nu jo.. kai aš pamačiau kainas tai bloga pasidarė unsure.gif bet visai neblogai susipirkau.... popieriaus laikiklių išpardavimas senukuose.. tai sumokėjau 2.90 cool.gif sakaiu bus š... tai išmesiu, bet visai liux tongue.gif (metalinis), lentynėlė dušui metalinė- 9lt rolleyes.gif JYsk'e seniuose vėlgi nuo 40lt cool.gif o ten nedidelė kompaktiška ir viskas tilpo bigsmile.gif šepetys klozetui... nu nžn.. norėjau pakabinamo.. tai irgi kainos doh.gif nu galvoju iš principo su 100lt klūziko nevalysiu schmoll.gif vėlgi akcijinis.. 19.90. maano aklim paprastas gražus ir kolkas liux valo bigsmile.gif na ir dar reikėjo muilinės skystam muilui ir indelio susidėt pastai ir šepetukams.. nežinojau ką daryt, nes nenorėjau apkraut spalviršio.. nu ir radau JYSKE super dalykėlį bigsmile.gif vienas masyvus indas... jame ir muilinė ir indelis, ir dar trečias skyrelis tik nelabai atkasu kam jis blush2.gif kainavo apie 25lt. ir viskas.. man lyg ir nieko nereikjo rolleyes.gif žodžiu siūlau neskubėt ir pamažu susirinksi viską rolleyes.gif
gili_upė
[quote=akvilyte,2007 02 20, 18:08]
tikrai pakankamai gilus mirksiukas.gif net ir aš su savo "kukliais" gabaritais buvau susirangius pabandymui.. nors man vonia nereikalinga, o gilų padą dėjom TIK dėl vaikų... vaikui per akis thumbup.gif

o koks lialius fainuolis wub.gif labai grazutis
Aga
Akvilyte, o kiek kainavo tavo kabina ta gili?
Beja, tavo antras vaikas privalo būt mergytė. Nes žinok kažkokie cirkai, nes visad pagalvoju, kad augini mergytę, nors puikiai žinau, kad sūnų blush-anim-cl.gif
akvilyte
QUOTE(Aga @ 2007 02 20, 18:16)
Akvilyte, o kiek kainavo tavo kabina ta gili?
Beja, tavo antras vaikas privalo būt mergytė. Nes žinok kažkokie cirkai, nes visad pagalvoju, kad augini mergytę, nors puikiai žinau, kad sūnų blush-anim-cl.gif
*

610lt, čia ir pusvonė ir durelės stiklinės ir pristatymas į namus(jis nemokamas) rolleyes.gif ai ir net sifonas buvo bigsmile.gif gal skeptikai pasakys kad greit "pareis" ar sulūš kasnors.. nu bet žiūrėsim rolleyes.gif kap sakoma kas keik gali tas tiek moka tongue.gif

lotuliukas.gif bet noriu ir antro berno cool.gif o paskui ir trečio.. bet čia tema ne apie tai blush2.gif
Aga
Tik 610 ohmy.gif ohmy.gif Aš jau save guodžiau, kad be 1500 Lt. nė nesvajočiau apie paprasčiausią ohmy.gif Nu čia tai gerai naujiena thumbup.gif
akvilyte
QUOTE(Aga @ 2007 02 20, 18:26)
Tik 610 ohmy.gif ohmy.gif Aš jau save guodžiau, kad be 1500 Lt. nė nesvajočiau apie paprasčiausią ohmy.gif Nu čia tai gerai naujiena  thumbup.gif
*

nu jei ieškai su vardu tai apie mažesnę sumą ir nesvajok... aš jau buvau nusižiūrėjus ir už 1200tokią visai nieko.. bet kai pamačiau šitą tai iškart lipo prie dūšios... nes buvo giliausia iš visų mano rastų ir patiko stiklas durelių... o kokia kokybė tai žiūrėsim.... santechnikas mūsų sakė kad laikys šimtą metų.. nebent po kelių metų pradės ratukai durniot g.gif bet pasikeisim juos ir viskas irnesakyk.gif
Aga
Eik tu sau, man dzin ta firma, svarbu tiktų thumbup.gif
Ir tau turbūt niekad gyvenime nesusitaupysiu vonios remontui, tragiška vonia doh.gif
Ir dar tavęs prašysiu tada santechniko kontaktų, jei nelabai brangiai ėmė blush-anim-cl.gif
c@stell
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 20, 18:23)
610lt, čia ir pusvonė ir durelės stiklinės ir pristatymas į namus(jis nemokamas)  rolleyes.gif ai ir net sifonas buvo  bigsmile.gif gal skeptikai pasakys kad greit "pareis" ar sulūš kasnors.. nu bet žiūrėsim  rolleyes.gif  kap sakoma kas keik gali tas tiek moka  tongue.gif
*

O kur tokiu pigiu galima rasti? blush2.gif smile.gif Nes mes kuria nusiziurejom, tai vos ne trigubai kainuoja doh.gif

Tokia duso kabina, su giliu padu, nusprendem irgi, tik del maziaus. Vyrui visai vonios nereik, o man kad ir noretusi vonios, bet patogiau nusimaudyt po dusu. Ai galvos skausmas man nusprst ka pasirinkt... smile.gif Reik jau uzsakinet, o mes dar neapsisprende.
ligiukss
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 20, 18:08)
tikrai pakankamai gilus  mirksiukas.gif  net ir aš su savo "kukliais" gabaritais buvau susirangius pabandymui.. nors man vonia nereikalinga, o gilų padą dėjom TIK dėl vaikų... vaikui per akis  thumbup.gif

user posted image
.. popieriaus laikiklių išpardavimas senukuose.. tai sumokėjau 2.90 cool.gif  sakaiu bus susirinksi viską  rolleyes.gif
*

Na tikrai geras dalykėlis toks padukas. thumbup.gif
Ir kaina padori fainai.
vidule
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 20, 19:23)
610lt, čia ir pusvonė ir durelės stiklinės ir pristatymas į namus(jis nemokamas)  rolleyes.gif ai ir net sifonas buvo  bigsmile.gif gal skeptikai pasakys kad greit "pareis" ar sulūš kasnors.. nu bet žiūrėsim  rolleyes.gif  kap sakoma kas keik gali tas tiek moka  tongue.gif

lotuliukas.gif  bet noriu ir antro berno  cool.gif  o paskui ir trečio.. bet čia tema ne apie tai  blush2.gif
*

Akvilyte šauni tavo vonia thumbup.gif O kur tokią dušo kabiną su pusvone pirkot,aišku jei nepaslaptis 4u.gif
ligiukss
ir man įdomu? g.gif
akvilyte
anokia čia paslaptis irnesakyk.gif pirkom urme, ten yra dvi vietos tos pačios firmos... ten pirkom ir maišytuvus virtuvei ir vonaii prieš porą metų.. nu nesiskundėm.. jie beje ir revak firmos prekiauja.. gal pigiau nei pardėse g.gif aš kai nesidomėjau tai negaliu pasakyt rolleyes.gif
Aga
O, jei bazėj, tai žinau kur thumbup.gif Maišytuvus ir kriauklę esam pirkę thumbup.gif
jovitn
QUOTE(Aga @ 2007 02 20, 20:51)
O, jei bazėj, tai žinau kur thumbup.gif Maišytuvus ir kriauklę esam pirkę thumbup.gif
*

nagi nagi tai kur ten?????dar kazkokia girdejau prie kliniku parduotuvele yra tai ten acet ir viskas pigiau... g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.