Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mano namų Interjeras
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
verano
Tikrai geras pasiulymas, kaip as anksciau apie tai nepagalvojau, turetu visai neblogai atrodyti javascript:emoticon(':)')
sleepy hat
QUOTE(vilma @ 2009 07 01, 15:18)
Gražūs minkšti baldeliai thumbup.gif Mano nuomone tai ruda dalis l.tiktų,o pagalveles gali ir baltas+ raudonas ir rudas+raudonas padekoruot ok.gif
*

arba sviesiai rudas su tamsiai ruda dar mirksiukas.gif
sleepy hat
QUOTE(vavuum @ 2009 07 01, 11:34)
Stala valgomajam taip pat turiu kastono spalvos (kaip spinteles) kojos stalo metalines, tad nezinau, kokias kedes pirkti?

kedes gal stalo spalvos reiktu imt.. modeli reiktu jau prie spinteliu derint ir stalo
tik neradau pavyzdzio grazaus, bet kazkas panasaus
user posted image

o gal net ir raudonos visai smagiai ziuretus, ziurint kokio efekto norite..
cia kita aplinka, bet kad lengviau isivaizduoti
user posted image
user posted image

arba netgi maisyt . oi as skirtingu noreciau biggrin.gif
user posted image
Nińa_del_viento
Sveiki, klausiau patarimo kitoje temoje, bet gal cia bus naudingiau ax.gif Reiktu patarimo del spalvu:
Virtuve sujungta su svetaine, tai ketinu baldus: virtuve, valgomojo stala, sofa bei modernia sekcija pirkti/daryti sokolado spalvos (noriu tokios kaip juodos), valgomojo stalo kedes sviesios, kremines spalvos, sofos pagalveles irgi, uzuolaidos baltos, naktines - tamsos, sienos sviesios, kremines spalvos, laminata gal tamsu deciau ax.gif Nenoriu daug spalvu maisyti, ypac ryskiu ax.gif Ar ziuresis toks mano issvajotas spalvu ir baldu derinys ax.gif
elva
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2009 07 02, 21:17)
Sveiki, klausiau patarimo kitoje temoje, bet gal cia bus naudingiau  ax.gif Reiktu patarimo del spalvu:
Virtuve sujungta su svetaine, tai ketinu baldus: virtuve, valgomojo stala, sofa bei modernia sekcija pirkti/daryti sokolado spalvos (noriu tokios kaip juodos), valgomojo stalo kedes sviesios, kremines spalvos, sofos pagalveles irgi, uzuolaidos baltos, naktines - tamsos, sienos sviesios, kremines spalvos, laminata gal tamsu deciau ax.gif Nenoriu daug spalvu maisyti, ypac ryskiu ax.gif Ar ziuresis toks mano issvajotas spalvu ir baldu derinys  ax.gif
*

O kodel turetu nesiziureti smile.gif Toks spalvu derinys interjere dabar populiariausias smile.gif Tereikia paimti bet koki interjero zurnala i rankas, ir praktiskai vos ne kiekviename is ju - butent sitas spalvu derinys biggrin.gif Sakyciau, jau nebe originalu, nes per daug populiaru doh.gif Bet butent del to, kad su tokiomis baldu spalvomis labai greitai ir nebrangiai interjera galima pakeisti i bet kokia kita spalva (sienu bei atskiru detaliu pagalba), as irgi savo namuose rinksiuosi butent toki spalvu derini drinks_cheers.gif Tegu ir nebus labai originalu, bet bent jau man - grazu biggrin.gif
ana_dru
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2009 07 02, 22:17)
Sveiki, klausiau patarimo kitoje temoje, bet gal cia bus naudingiau  ax.gif Reiktu patarimo del spalvu:
Virtuve sujungta su svetaine, tai ketinu baldus: virtuve, valgomojo stala, sofa bei modernia sekcija pirkti/daryti sokolado spalvos (noriu tokios kaip juodos), valgomojo stalo kedes sviesios, kremines spalvos, sofos pagalveles irgi, uzuolaidos baltos, naktines - tamsos, sienos sviesios, kremines spalvos, laminata gal tamsu deciau ax.gif Nenoriu daug spalvu maisyti, ypac ryskiu ax.gif Ar ziuresis toks mano issvajotas spalvu ir baldu derinys  ax.gif
*

Kad sukurti originalią, savitą aplinką, į interjerą galima įvesti dar trecią spalvą - riškesnę (turkio spalva - gaiviam interjerui, pilka,sidabrinė - meniškam, sąmaninė - solidžiam, oranžinė - šiltesniam, avietinė - romantiškam). Tai gali būti tik keli (du-tris) akcentai ir vienas stambesnis (fotelis, didelis paveiklsas, didelės pastatomos vazos-vazonai gėlėms. Ir be abėjo, stambesni augalai priduos interjerui užbaigtumo ir jaukumo. NA , o korpusinius baldus aš patarčiau daryti šviesius - vis tik žymiai lengviau atrodys visas interjeras...
Čia tik mano asmeninė nuomonė.. 4u.gif 4u.gif

www.flickr.com/photos/knitchick2/2689740257/
http://www.garrigeorge.com/images/photos/077_lossiemouth.jpg
http://www.housetohome.co.uk/imageBank/s/s...living_room.jpg
elviva
QUOTE(ana_dru @ 2009 07 07, 16:02)
Kad sukurti originalią, savitą aplinką, į interjerą  galima įvesti dar trecią spalvą - r
*

o jei prie sviesiu baldu pusiniu ryskai geltona ir zalia ar tiks siaurineje pusej?kaip idomiai 4u.gif aprasei aciu bigsmile.gif
Nińa_del_viento
Gal atsirastu kas nors, kas pakonsultuotu del spalvu ax.gif Prieskambaryje ketinu klijuoti rudos spalvos tapetus, baldai bus nemasyvus, irgi rudos-juodos spalvos.Vyras sako, kad bus tamsu, bet as praktiskais sumetimais manau, kad ten tinka tik tamsesne spalva. Svetaines sienos bus tokio pat rasto kaip ir prieskambaryje, tik baltos spalvos. Baldai velgi bus tamsus (sofa visiskai juoda, naujoviska sekcija arba juodai-ruda, arba tik juoda, blizgaus pavirsiaus). Kaip jums tokie deriniai?
mirattes
Buvau tokiame juode bute, labai moderniai atrodo, bet jaukumo truksta. Taciau jei parinksite tinkama apsvietima, torserus ir panasiai +plius sviesesnius dekoru elementus, manau islaviruosite
ana_dru
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2009 09 01, 15:05)
Gal atsirastu kas nors, kas pakonsultuotu del spalvu  ax.gif Prieskambaryje ketinu klijuoti rudos spalvos tapetus, baldai bus nemasyvus, irgi rudos-juodos spalvos.Vyras sako, kad bus tamsu, bet as praktiskais sumetimais manau, kad ten tinka tik tamsesne spalva. Svetaines sienos bus tokio pat rasto kaip ir prieskambaryje, tik baltos spalvos. Baldai velgi bus tamsus (sofa visiskai juoda, naujoviska sekcija arba juodai-ruda, arba tik juoda, blizgaus pavirsiaus). Kaip jums tokie deriniai?
*

As tai bent viena koridoriaus siena nudazyciau sviesiais dazais (plaunamais) - negerai, kai tik uzeini i buta ir labai tamsu ir niuru....o sveitaineje neblogas derinis, tik svarbu kad platas butu nemazas, nes tiek daug juodos spalvos stilingai atrodo kai labai daug erdves, ir minimum dekoraciju...
ugneba
as jau 2 menesius eksploatuoju sita intejero dizaino patarimu puslapi. jau puse namu pati prisidizaininau thumbup.gif
spyglis2
QUOTE(ugneba @ 2009 09 07, 17:53)
as jau 2 menesius eksploatuoju sita intejero dizaino patarimu puslapi. jau puse namu pati prisidizaininau  thumbup.gif
*

fainas puslapiukas thumbup.gif
jurgaska
QUOTE(ugneba @ 2009 09 07, 18:53)
as jau 2 menesius eksploatuoju sita intejero dizaino patarimu puslapi. jau puse namu pati prisidizaininau  thumbup.gif
*

4u.gif tau uz si puslapiuka biggrin.gif Tikrai yra geru ideju,o ir atsakyma gali gauti i iskilusius klausimus thumbup.gif
Miss_Lumholdt
Sveikos,

Jau kurį laiką skaitinėju šį forumą, kadangi atsirado galimybė nuo nulio įsirengti savo namus. Tačiau susidūrėme su galvosūkiu kaip padaryti jaukią ir funkcionalią svetainę sujuntą su virtuve.
Kambarys didelis, 6x5m. Langai irgi dideli, pietų pusė, todėl norėtus toje erdvėje turėti jaukų šviesų kampą paplepėjimui su draugais ar šiaip pažiūrėti TV vakare.

Įdedu paveiksliuką to ką sugalvojome (brėžinio spalvos nieko nereiškia, nes spalvų mes dar nerinkome, tikriausiai bus žaidžiama šviesiom spalvom), bandau įsivaizduoti ar nebus kažkas nepatogiai čia padaryta. Kokie būtų Jūsų komentarai?

Beje, nežinom kaip dėlioti grindis tokiame kambaryje, todėl linkstam prie minties, kad visą plotą klosime parketu. g.gif

user posted image
pantera83
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2009 09 13, 09:49)

Įdedu paveiksliuką to ką sugalvojome (brėžinio spalvos nieko nereiškia, nes spalvų mes dar nerinkome, tikriausiai bus žaidžiama šviesiom spalvom), bandau įsivaizduoti ar nebus kažkas nepatogiai čia padaryta. Kokie būtų Jūsų komentarai?

*

as tai valgomaji stala galbut statyciau sofos vietoj, tuomet stelaza perkelciau i kita vieta, o sofa su staliuku ir pan. arciau pritraukciau prie tv ax.gif
ana_dru

Beje, nežinom kaip dėlioti grindis tokiame kambaryje, todėl linkstam prie minties, kad visą plotą klosime parketu. g.gif

user posted image
*

[/quote]
O as tai sukeisciau vietomis sofa ir pietu stala (beje isrinkciau apvalu stala). O sofa butu nugara i virtuve , o priesais TV (nieko tokio, kad salia langu). Kazkaip aiskiau zonos bus suskirstytos, ir erdve logiskesne... ax.gif

O prie virtuves bent metra suprojektociau pliteles (ir butinai sildomos grindis )- zymiai praktiskesnis variantas.
soldia*
o man pradinis variantas thumbup.gif
Miss_Lumholdt
Na stalas bus tikrai apvalintais kampais, čia tik taip nupaišiau smile.gif

O šiaip realiai visų baldų dar neturim lotuliukas.gif Todėl brėžinuke galima žaisti kaip norit, išmesti ar pridėti daiktų smile.gif
kreazi02
gal rasit ka savo interjerui:) uzeikit http://public.fotki.com/justyte-viltyte/
Buniaska

user posted image
*

[/quote]

As tai virtuves zonoj parketa nedeciau, tik plyteles smile.gif
age84
Sveikutes, mano namukas yra rastinis, jame norejau sukurti papratsa klasikini, jauku stiliu, kai kur dar truksta isbaiktumo nes leidziame pora meteliu namukui susesti, nes isikrausteme tik pries 3 menesius, stai dedu nuoroda kurioje galesite pasiziureti kaip as isikuriau smile.gif ax.gif

http://public.fotki.com/agne84/mano-namai/

Papildyta:
interjera kureme patys, domejausi zurnaluose, internetiniuose rusu puslapiuose
*smilgute*
Age84
neleidzia paziuret, praso pasvordo unsure.gif
age84
QUOTE(*smilgute* @ 2009 09 16, 15:55)
Age84
neleidzia paziuret, praso pasvordo  unsure.gif
*

agnute84
meduza370
agnute labai viskas grazu man ipac zidinys nes pas mane irgi rastinukas tai suku galva kas ir kaip saunuole 4u.gif
pempe1
virtuve labi praktiska atrodo, labai apgalvotai isdestyta. o vonia super.
zinai man ant sienu truksta ax.gif kokiu pakabinamu is metalo sviestuvu zvakidziu.. Siek tiek akcento. bigsmile.gif staliukas koks dailus, kaltinis is metalo tiktu labai. mirksiukas.gif Na noretusi kokio originalaus menisko dirbinio ax.gif
*Cherry*

Gal kas zino kur galima nupirkti tokias dekaratyvines uzuolaidas?

user posted image
user posted image
user posted image

Buna i ivairiu spalvu.

(rasykit i az) achiu
vida2
QUOTE(*Cherry* @ 2009 09 16, 21:58)
Gal kas zino kur galima nupirkti tokias dekaratyvines uzuolaidas?

(rasykit i az) achiu
*

Senukuose yra įvairių spalvų ir siūliukai geresnės kokybės negu Jysk-e.
age84
QUOTE(pempe1 @ 2009 09 16, 22:00)
virtuve labi praktiska atrodo, labai apgalvotai isdestyta. o vonia super.
zinai man ant sienu truksta  ax.gif kokiu pakabinamu is metalo sviestuvu zvakidziu.. Siek tiek akcento.  bigsmile.gif staliukas koks dailus, kaltinis is metalo tiktu labai.  mirksiukas.gif Na noretusi kokio originalaus menisko dirbinio ax.gif
*

aciu lb uz nuosirdzius pagyrimus ir pasiulymus, iki pilno jaukumo tikrai dar daug ko truksta...noretusi ir kilimelio po staliuku kokio su priderintais rastais, ant sienu kazka pakabinti ar paveiksla ar net nzn... g.gif ta kolona prie bariuko planuojame isdrozineti ivairiais rastais (aisku meistro deka biggrin.gif )...buvau kazkur maciusi ir man lb patiko...nes dabar per daug grubiai atrodo ... g.gif dar turiu tokia minti del kurios noreciau paklausti patarimo ax.gif ...mes nuo pat namuko pacios statymo pradzios iamzinome (sukaupeme visa foto albuma, namo statybu smile.gif )absoliuciai viska, net kai dar tik architekte i vieta atsivezeme vietos parodyti, kur noretume namuko, ir iki galutinio varianto, na neskaitant dar aplinkos, ja pradesime tvarkyti ateinanti pavasari...planuojame ant koridoriaus rastines sienos kabinti ale paveikslelius su pagrindinemis namo statybu nuotraukomis, t.y. pamatas, sienos, namas-dezute ..daryti tokia kaip ir 5 - 7 nuotrauku galerija..nzn ka apie tai manote jus?
Žanė
QUOTE(age84 @ 2009 09 17, 13:37)
aciu lb uz nuosirdzius pagyrimus ir pasiulymus, iki pilno jaukumo tikrai dar daug ko truksta...noretusi ir kilimelio po staliuku kokio su priderintais rastais, ant sienu kazka pakabinti ar paveiksla ar net nzn... g.gif ta kolona prie bariuko planuojame isdrozineti ivairiais rastais (aisku meistro deka biggrin.gif )...buvau kazkur maciusi ir man lb patiko...nes dabar per daug grubiai atrodo ... g.gif dar turiu tokia minti del kurios noreciau paklausti patarimo ax.gif ...mes nuo pat namuko pacios statymo pradzios iamzinome (sukaupeme visa foto albuma, namo statybu smile.gif )absoliuciai viska, net kai dar tik architekte i vieta atsivezeme vietos parodyti, kur noretume namuko, ir iki galutinio varianto, na neskaitant dar aplinkos, ja pradesime tvarkyti ateinanti pavasari...planuojame ant koridoriaus rastines sienos kabinti ale paveikslelius su pagrindinemis namo statybu nuotraukomis, t.y. pamatas, sienos, namas-dezute ..daryti tokia kaip ir 5 - 7 nuotrauku galerija..nzn ka apie tai manote jus?
*

manau kad įdomu smile.gif tik nekabinkite svetaineje, o pvz laiptinėje.
A-Z
4u.gif sveikos merginos, labai gražūs jūsų namučiai 4u.gif
kai pirkom buta, jis buvo neseniai po remonto, sienos -tapetai, bet išklijuoti ne nuo pat lubų, o 10cm žemiau, prie lubų tokia kaip balta juosta aplink išeina. Dabar darom remonta ir žinau, kad meistriukės klaus, kaip klijuot, o aš nežinau... gal kai išklijuoti ne nuo pat lubų, tai sudaro aukštesnių lubų įspūdį? šiaip aukštis 2,70m. o gal čia seniau tokia "mada" buvo klijuot ne nuo pat viršaus? Pakomentuokite 4u.gif
julija4ever
QUOTE(A-Z @ 2009 09 30, 23:12)
4u.gif sveikos merginos, labai gražūs jūsų namučiai 4u.gif
kai pirkom buta, jis buvo neseniai po remonto, sienos -tapetai, bet išklijuoti ne nuo pat lubų, o 10cm žemiau, prie lubų tokia kaip balta juosta aplink išeina. Dabar darom remonta ir žinau, kad meistriukės klaus, kaip klijuot, o aš nežinau... gal kai išklijuoti ne nuo pat lubų, tai sudaro aukštesnių lubų įspūdį? šiaip aukštis 2,70m. o gal čia seniau tokia "mada" buvo klijuot ne nuo pat viršaus? Pakomentuokite 4u.gif
*

Mano tevu bute butent taip suklijuoti tapetai, ne nuo pat lubu. Jie taip klijavo kazkur pries 8 metus. Nepasakyciau, kad labai jau vizualiai tas lubas pakelia. O ir atsimenu kai suklijavo, tai man toks vaizdas buvo savotiskas, reikejo priprasti. Nors dabar visokiausiu tapetu yra tikrai galima pazaisti ir paderinti 4u.gif
A-Z
QUOTE(julija4ever @ 2009 10 01, 09:27)
Mano tevu bute butent taip suklijuoti tapetai, ne nuo pat lubu. Jie taip klijavo kazkur pries 8 metus. Nepasakyciau, kad labai jau vizualiai tas lubas pakelia. O ir atsimenu kai suklijavo, tai man toks vaizdas buvo savotiskas, reikejo priprasti. Nors dabar visokiausiu tapetu yra tikrai galima pazaisti ir paderinti 4u.gif
*

va va būtent maždaug prieš 8m. ax.gif matyt mada buvo tokia blink.gif
Aruna
Ne madoj reikalas. Tik nereikia tiek daug atitraukti nuo lubų (užtenka 3-5 cm) . Tiesiog nelygiai guli lubų ploštės, todėl, kad nebūtų problemų klijuojant apmušalus ir nereikėtų be proto žaisti lyginant raštą, klijuojama šiek tiek žemiau. Vizualiai nelygumo nesimato, o problema išsisprendžia.
saunuolyte
Sveikos dizianeres:) noriu jusu komentaru apie mano namuose esancias pakabas. esu medziotojo dukra, todel man jos pasirode nerealiai grazios ir tokiu nerasi kas antram bute. ka manot jus? ar kabintumete tokias pas save? aciu uz kritika

[img] http://img-fotki.yandex.ru/get/3801/kristi...5122_b042cde2_L
Spyglienė
O jei ten būtų žmogaus pirštai, ar būtų gražu. Techniškai įmanoma padaryt -miršta ir žmonės cool.gif
saunuolyte
panasios reakcijos ir tikejausi biggrin.gif na zveriukai yra medziojami...galima nereikaligas dalis ismest, bet galima ir panaudot "praktiskai" biggrin.gif
giedre.v
labai atsiprasau, bet man tai klaikiai atrodo... dar nelabai spejau isiziureti... ar ten kanopos gyvunu? net nupurte... isvis nesuprantu kaip zmones pasikabina kokias briedziu galvas ar kazka tokio... man gaila gyvunu... pas mano seneli name irgi visokiu prikabinta sernu, briedziu, negaliu ziureti... sorry uz nuomone, bet as palto nesikabinciau ant tokios pakabos doh.gif
mmergyte
man ne del gailescio gyvunams ar kam,siaip nepatinka tokie dalykai,ir nesikabinciau tokiu pakabu schmoll.gif schmoll.gif
***Perlita***
Na man šitos pakabos tai kraupios....Kaip iš siaubo filmo unsure.gif Nepyk,bet negražu,tiesiog šlykštu unsure.gif
vilma
Kiek čia jautrių butybių angel_not.gif Pakabos kaip pakabos,jei tik interjere tinka.Kai nešiojam kailinius,tašes ir dar ivairių daiktų iš negyvų gyvunelių odos ar kailio,tai normalu,o pakabos iš kanopų koks siaubas swoon.gif
EljaRo*
Na kailiniai bent graziai atrodo,bet tie nagai- blink.gif nebuvau maciusi tokiu cirku,gal medziotoju interjeriu tik tinkami.
vida777
as visai nesu jautri ir sirdis del gyvunu krauju neplusta, bet prie tokios pakabos negaleciau nei prisiliesti laugh.gif ... jei reiketu nuo jos nusikabinti palta, turbut iseiciau geriau be palto rolleyes.gif .
Su kailiniais, zinoma, galima lyginti jei labai norisi, bet manau, kad vis delto sioks toks skirtumas yra - juk turbut kiekvienam ne tas pats, ar ant stalo gules parsiukas isverstais viduriais, ar kepsnys leksteje, ane?
saunuolyte
Aciu merginos uz komentarus 4u.gif skaitau ir linksmai juokiuosi:D
LaimingaMamyte
QUOTE(saunuolyte @ 2009 10 01, 22:20)
Sveikos dizianeres:) noriu jusu komentaru apie mano namuose esancias pakabas. esu medziotojo dukra, todel man jos pasirode nerealiai grazios ir tokiu nerasi kas antram bute. ka manot jus? ar kabintumete tokias pas save? aciu uz kritika

[img] http://img-fotki.yandex.ru/get/3801/kristi...5122_b042cde2_L
*

Nieko baisaus nepamaciau schmoll.gif Ne mano stilius ir tiek. Sakyciau tokios labiau tiktu i sodyba arba i pirtele... man namuose nelabai.

Bet tikrai esu macius ir ragu ir kailiu ant grindu ir sofu ir net gyvunu iskamsu - man tai nieko baisaus, nesu prie zaliuju ax.gif 4u.gif
rakatanga
Sveikos, mergaitės smile.gif

Užsukau čia paprašyti Jūsų pagalbos derinant spalvas name, nes nesu labai didelė dizaino žinovė, tad gal ką patarsite blush2.gif
Pradėjom rinktis spalvas pirmam aukštui ir nežinau kokias spalvas galima butu derinti prie raudonmedžio grindų (svetainė ir virtuvė bendra erdvė). Baldu svetainėje norime baltų, kažkur buvau mačiusi, kad tada galima ir virtuvėje klijuoti baltas grindų plytelės ir baltas virtuvės komplekto bei baro stalviršiai, sienas tarp spintelių raudonom plytelėm, o virtuvės komplektas juodo šokolado spalvos...na kažkas panašaus, bet gal yra kažkokių kitų variantų prie tų nelemtų raudonmedžio grindų? doh.gif
Ačiū už pagalba ax.gif
Dzenke
na neee as tokiu pakabu nenoreciau... Kaip nesuprantu kaip zmones gali nusauti gyvuna, taip cia neee...

Kalban tapie savu namu kurima... as tai darau pati nuo A iki Z... Sia vasara isvaziavus MB sumasciau pakeisti miegama - buvom kalbeje kad per sviesus jis mums - norejosi jaukumo, intymumo rolleyes.gif
taigis tik vyras isvaziavo - isstumdziau baldus, spakliavau skyles, sveiciau, daziau, siuvau lovatiese, pagalveles... deliojau zvakes, reminau nuotraukas...

Vyras liko issiziojes kai gryzo blush2.gif Man po siai dienai patinka smile.gif Idomiausia - kad MB brolis, statybininkas labai gerai ivertino mano kaip sienu spakliuotojos, sveitejos ir dazytojos darba biggrin.gif

Dar viskas iki galo nera uzbaigta - niekaip neprispaudziu MB kad pasleptu teliko laidus; paciai rankos nedaeina iki sviestuvu - noriu juos nudekupuoti ax.gif Si savaitgali turiu minciu siam darbui atsideti smile.gif

Cia kaip buvo IKI remonto
user posted image

O cia jau PO remonto
user posted image

ax.gif
Papildyta:
rakatanga, kokias sienu spalvas rinktis labai priklauso nuo patalpos apsvietimo...
Labai seku dizainerio Thom Filicia darbus (kasdien ziuriu jo laida per STYLE kanala, parsisiunciau jo knyga) - man jo interjerai superiniai... pasigooglink panau tikrai rasi i ka akis paganyti...
kiek as suprantu - tai jei renkiesi sviesius baldus, sienos gali buti ir tamsesnes... man labai patiko vat sis variantas mano mineto dizainerio - siena tamsi, bet isdazytas sviesus "blynas" i kuri pakabintas veidrodis, paprasta bet labai grazu (bent jau man smile.gif )
user posted image
giedre.v
Rakatanga as rinkciausi sviesias spalvas. nes grindys jau bus ryskus akcentas smile.gif
Zaneta grazu bigsmile.gif
linnn
QUOTE(Zaneta75 @ 2009 11 13, 10:59)

*

labai gražiai pasidarei thumbup.gif . O ką jau kalbėti, kad viską pati blink.gif . Tikra šaunuolė 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.