Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Genetiniai tyrimai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
ežiukai
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2007 05 05, 12:46)

mums beje, genetike 18toje savaiteje pasake, kad pas abi lelkas cistos galvytese, tai streso uzteko  doh.gif bet dabar lyg ir viskas susitvarke, nors niekas nezino ar tikrai viskas bus gerai ateityje, belieka tik tiketis geriausio  unsure.gif
*

Mano pirmam leliukui irgi buvo cistos, bet dažniausiai jos yra kraujagyslinės kilmės ir apie 24-26sav.išnyksta.Žinoma tai gali būti ir edvardso sindromas.Aš irgi labai nerimavau, bet turiu sveiką mergytę ir kol kas jokių pasekmių nėra 4u.gif
Bufeto vedėja
QUOTE(eziukai @ 2007 05 08, 09:05)
Mano pirmam leliukui irgi buvo cistos, bet dažniausiai jos yra kraujagyslinės kilmės ir apie 24-26sav.išnyksta.Žinoma tai gali būti ir edvardso sindromas.Aš irgi labai nerimavau, bet turiu sveiką mergytę ir kol kas jokių pasekmių nėra 4u.gif
*

va butent mums taip ir sake genetike, kad jos dazniausiai buna kraujagyslines kilmes ir turi isnykti, bet tada buvo baisiai neramu unsure.gif tik pasake, kad prie edvardso sindromo dar ir pirsciuku lelkos netiesia, o laiko kumstukyje, o mums specialiai pritrauke parodyt, kad pirsciukai graziausiai istiesti pas abi pupas ax.gif bet va krauja vistiek siule pasidaryti...aciu dievui atsakymai buvo geri ir po to pakartotas echo nebeparode jokiu cistu thumbup.gif

aj geriau net nekalbet...tikiu, kad viskas turi buti gerai rolleyes.gif

Visoms kitoms mergytems irgi linkiu didziausios sekmes ir tikejimo, kad viskas tikrai bus gerai 4u.gif
veriru
QUOTE(Zhani @ 2007 05 07, 21:58)
sveikos,
noriu paklausti, gal kuri zinosite: ar yra kazkokie gydymo metodai diagnozavus viena ar kita genetine liga? suprantu, kad diagnozavus rezus nesuderinamumus, galima imtis priemoniu, bet kaip del genetiniu ligu?
daznai reklamuoja genetinius tyrimus, nes "kuo anksciau suzinojus, tuo anksciau galima imtis priemoniu" - tai tos priemones tik nestumo nutraukimas, ar dar kazkas?
ieskau sau vidiniu motyvu darytis ar nesidaryti kraujo tyrima. man ji rekomandavo (na, ne tai, kad rekomendavo, bet tiesiog informavo apie galimybe) gydytojas grybo gatveje, jie ta testa taip pat atlieka. beje, pasake, kad ji atlikti pageidautina 16-a savaite, man tuo metu buvo 12 sav. idomu, ar sis testas kazkuo skiriasi nuo genetiku atliekamo?
aciu uz atsakymus.
*

tas testas toks pats kaip ir genetikos centre... kita verus man genetike uzsimine, kad pas ja daznai kreipiasi pacientes is grybo g, nes jie daznai gauna neteisingus rezultatus.. nezinau kiek ten teisybes, bet as asmeniskai grybo g. nesidaryciau tu tyrimu... beje juos dar daro biomedicinos tyrimu centre...
As pati jau susiduriau su grybo g. kraujo (kitais ) tyrimais... kai pagal grybo g. atsakymus as buvau visiska ligone.. o kitoj laboratoijoj daryti tyrimai parode, kad viskas normos ribose....

vitab
QUOTE(veriru @ 2007 05 08, 11:15)
tas testas toks pats kaip ir genetikos centre... kita verus man genetike uzsimine, kad pas ja daznai kreipiasi pacientes is grybo g, nes jie daznai gauna neteisingus rezultatus.. nezinau kiek ten teisybes, bet as asmeniskai grybo g. nesidaryciau tu tyrimu... beje juos dar daro biomedicinos tyrimu centre...
As pati jau susiduriau su grybo g. kraujo (kitais ) tyrimais... kai pagal grybo g. atsakymus as buvau visiska ligone.. o kitoj laboratoijoj daryti tyrimai parode, kad viskas normos ribose....
*

Sveikos, noriu ir as paklaust: ar galima gauti siuntima pas genetikus, jei nera jokiu indikaciju tam. Na, pvz, esi nerizikos amziaus, apsigimimu gimineje nera ir visa kita yra gerai. Noriu issitirti tik del sventos ramybes ir aisku, noriu pataupyti pinigelio... Ar tokiu atveju (jei yra tik noras) neduoda siuntimu? Principas: jei nori - eik, bet mokek?
Dvi
QUOTE(Zhani @ 2007 05 07, 22:58)
sveikos,
noriu paklausti, gal kuri zinosite: ar yra kazkokie gydymo metodai diagnozavus viena ar kita genetine liga? suprantu, kad diagnozavus rezus nesuderinamumus, galima imtis priemoniu, bet kaip del genetiniu ligu?
daznai reklamuoja genetinius tyrimus, nes "kuo anksciau suzinojus, tuo anksciau galima imtis priemoniu" - tai tos priemones tik nestumo nutraukimas, ar dar kazkas?
ieskau sau vidiniu motyvu darytis ar nesidaryti kraujo tyrima. man ji rekomandavo (na, ne tai, kad rekomendavo, bet tiesiog informavo apie galimybe) gydytojas grybo gatveje, jie ta testa taip pat atlieka. beje, pasake, kad ji atlikti pageidautina 16-a savaite, man tuo metu buvo 12 sav. idomu, ar sis testas kazkuo skiriasi nuo genetiku atliekamo?
aciu uz atsakymus.
*

As irgi pritarciau, kad geriau kraujo tyrima darytis genetikos centre, o ne grybo gatvej. Nei viena is musu nenoretumem patirti klaidos.
O del genetiniu ligu gydymo, deja, jokio gydymo nera. Priemones, kuriu galima imtis - nestumo nutraukimas arba visokeriopas pasiruosimas nesveiko vaikelio atejimui. Tokie mazyliai reikalauja kitokios prieziuros, o ir teveliai turi susitaikyti psichologiskai.
Papildyta:
QUOTE(vitab @ 2007 05 08, 13:10)
Sveikos, noriu ir as paklaust: ar galima gauti siuntima pas genetikus, jei nera jokiu indikaciju tam. Na, pvz, esi nerizikos amziaus, apsigimimu gimineje nera ir visa kita yra gerai. Noriu issitirti tik del sventos ramybes ir aisku, noriu pataupyti pinigelio... Ar tokiu atveju (jei yra tik noras) neduoda siuntimu? Principas: jei nori - eik, bet mokek?
*

Pakalbek su savo gine. Siuntima duoda ji. Jei bus supratinga, tai siuntima gausi ir be rizikos grupes. Tik su siuntimu labai ilgos eiles registruotis konsultacijai.
vitab
QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 08, 13:13)
As irgi pritarciau, kad geriau kraujo tyrima darytis genetikos centre, o ne grybo gatvej. Nei viena is musu nenoretumem patirti klaidos.
O del genetiniu ligu gydymo, deja, jokio gydymo nera. Priemones, kuriu galima imtis - nestumo nutraukimas arba visokeriopas pasiruosimas nesveiko vaikelio atejimui. Tokie mazyliai reikalauja kitokios prieziuros, o ir teveliai turi susitaikyti psichologiskai.
Papildyta:

Pakalbek su savo gine. Siuntima duoda ji. Jei bus supratinga, tai siuntima gausi ir be rizikos grupes. Tik su siuntimu labai ilgos eiles registruotis konsultacijai.
*

aciu uz patarima. Bet sakai, kad galiu ir nespeti pasidaryti tu tyrimu, jei lauksiu eiles su siuntimu...
Dvi
QUOTE(vitab @ 2007 05 08, 13:18)
aciu uz patarima. Bet sakai, kad galiu ir nespeti pasidaryti tu tyrimu, jei lauksiu eiles su siuntimu...
*

Kiek tau dabar savaiciu? Tu gali paskambinti i genetikos centra DABAR ir registruotis bendra tvarka be jokio siuntimo, kad gauti vieta 16-18 savaitei. O jau su gine susitarsi po to (gal geles ar saldainiai pades g.gif ) arba pries vizita paskambinsi ir atsauksi savo registracija. As registravausi is pat karto vos suzinojus, kad laukiuosi.
vitab
QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 08, 13:21)
Kiek tau dabar savaiciu? Tu gali paskambinti i genetikos centra DABAR ir registruotis bendra tvarka be jokio siuntimo, kad gauti vieta 16-18 savaitei. O jau su gine susitarsi po to (gal geles ar saldainiai pades  g.gif ) arba pries vizita paskambinsi ir atsauksi savo registracija. As registravausi is pat karto vos suzinojus, kad laukiuosi.
*

man dabar 6 savaites pilnos, 7 prasidejo.
Aisku, skambinsiuos jau dabar. O registruojantis svarbu nurodyti gydytoja, pas kuria nori, ar neregistruos pas konkrecia? Labai jau cia isgirta Krasovskaja, tai manau, gal pas ja ir reiktu megint pakliut... rolleyes.gif
Dvi
QUOTE(vitab @ 2007 05 08, 13:31)
man dabar 6 savaites pilnos, 7 prasidejo.
Aisku, skambinsiuos jau dabar. O registruojantis svarbu nurodyti gydytoja, pas kuria nori, ar neregistruos pas konkrecia? Labai jau cia isgirta Krasovskaja, tai manau, gal pas ja ir reiktu megint pakliut... rolleyes.gif
*

Manau, kad tada gausi laika 16 savaitei be problemu, na nebent vasara jos atostogautu ir del to eiles butu dar ilgesnes. Gali pasiprasyti pas Krasovskaja, bet is tiesu jos visos vienodai geros. Registracijos tel 2365116. Sekmes!
lijo
QUOTE(vitab @ 2007 05 08, 12:10)
*

šiaip jau nelabai tokius siuntimus dalina rolleyes.gif tam, kad išrašytų siuntimą turi būti aiškiai nurodyta priežastis. man vieną siuntimą buvo išrašiusi ginė, o kitą dėl viso pikto infekcionistė, kurios teigimu, ginės siuntimas buvo netinkamas doh.gif GC tiko būtent ginės siuntimas
vitab
QUOTE(lijo @ 2007 05 08, 22:06)
šiaip jau nelabai tokius siuntimus dalina  rolleyes.gif tam, kad išrašytų siuntimą turi būti aiškiai nurodyta priežastis. man vieną siuntimą buvo išrašiusi ginė, o kitą dėl viso pikto infekcionistė, kurios teigimu, ginės siuntimas buvo netinkamas  doh.gif GC tiko būtent ginės siuntimas
*

nesupratau, kaip suprasti "netinkamas siuntimas"? Ir apie kokias priezastis cia usiminei? Gal galima issamiau? mirksiukas.gif Ta prasme kazkas labai rimto turi buti, kad duotu siuntima i GC?
vitab
Beje, laaabai didelis aciu Daiva_V thumbup.gif uz patarima tuoj pat skambinti ir registruotis GC. Prisiskambinau tik siandien ir uzregistravo tik liepos 31 d... man jau bus 18 savaiciu nestuke.gif !
Tiesa, klause del kokios priezasties mane "sius"..., nelabai ka sugalvojau pasakyti doh.gif , tai kazka suveplenau, kad daktare man nepasake, kad dar pati tiksliai nezinau... blush2.gif bet to kazkaip pakako...aciu Dievui, kad uzregistruotu
ežiukai
QUOTE(lijo @ 2007 05 08, 22:06)
šiaip jau nelabai tokius siuntimus dalina  rolleyes.gif tam, kad išrašytų siuntimą turi būti aiškiai nurodyta priežastis. man vieną siuntimą buvo išrašiusi ginė, o kitą dėl viso pikto infekcionistė, kurios teigimu, ginės siuntimas buvo netinkamas  doh.gif GC tiko būtent ginės siuntimas
*

Jeigu supratinga gydytoja, tai duos be jokios priežasties.Aš nepatenku į jokią rizikos grupę, jokių apsigimimų šeimoj nėra.Prašiau siuntimo tik dėl ramybės, nes pirmam vaikučiui buvo radę cistas.Šiaip genetikai siūlo visoms darytis šituos tyrimus, nes netgi nepatenkant į jokią rizikos grupę yra tikimybė pagimdyti nesveiką vaikutį 4u.gif
vainė
QUOTE(veriru @ 2007 05 09, 16:06)
cia gal todel, kad vitab butent pas krasovskaja norejo, gal todel taip ilgai laukti.. jei pas bet kuria registruojiesi, tai greiciau data parenka man regis...  ax.gif
*

Aš irgi pas Krasovskaja g.gif

Tik manęs klausė ar pirmąsykį ar pakartotinai, tai pasakiau kad pakartotinai, tai sako kada reikia bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif (o man neliepė visai pakartotinai atvykti, nes visi tyrimai geri, tik tai kad seniau turėjau problemų, tai dėl savo ramumo pati sumaniau kad reikia pakartotinai po kokių 2-3 mėn. blush2.gif ) pasimečiau ir sakau po 2 mėn., tai sako 07-03 bus gerai.... nu sakau gerai, o man net per anksti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
va kokie čiudai-judai dedasi.... bigsmile.gif
ežiukai
QUOTE(ajb @ 2007 05 09, 15:13)
Mistika man tos ju eiles...Tuscia ten visada. Tik zinoma maloniau eiti uzsirasius, nei siaip prasytis...
*

Manau eilės todėl, kad jos priima po 3 žmones, kažkaip netyčia pamačiau užrašymus blush2.gif
Dvi
QUOTE(vainė @ 2007 05 09, 15:25)
Aš irgi pas Krasovskaja  g.gif

Tik manęs klausė ar pirmąsykį ar pakartotinai, tai pasakiau kad pakartotinai, tai sako kada reikia  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  (o man neliepė visai pakartotinai atvykti, nes visi tyrimai geri, tik tai kad seniau turėjau problemų, tai dėl savo  ramumo pati sumaniau kad reikia pakartotinai po kokių 2-3 mėn. blush2.gif ) pasimečiau ir sakau po 2 mėn., tai sako 07-03 bus gerai.... nu sakau gerai, o man net per anksti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
va kokie čiudai-judai dedasi.... bigsmile.gif
*

Uzrase anksciau, nes pakartotiniams eiles gerokai trumpesnes negu kreipiantis pirma karta.
vainė
QUOTE(eziukai @ 2007 05 09, 16:25)
Manau eilės todėl, kad jos priima po 3 žmones, kažkaip netyčia pamačiau užrašymus blush2.gif
*

žinai, registratūroje rašo tik po 3, o dar į atskirą eilę poto pačios gydytojos registruojasi, taigi pas jas tikrai žmonių būna. Būtų ir mane užsirašiusi gydytoja, bet sakė dėl po tų 2-3 mėn. ji dar tokios eilės nestato, tai geriau per registratūrą. O žmonių tai kiek aš esu buvusi yra ir yra....

Bet kai pirmą sykį registravausi, man reikėjo tik 4 d. anksčiau, tai registratūroj nei pro kur neatsirado vietos.... bet poto sužinojau, kad tos 4 d. jokios įtakos neturi....

Bet tai registruojantis telefonu galima "sužaisti" - pasakai kad antrąsykį, jos ten juk nekelia jokių kortelių, tik į sąsiuvinį parašo, o po kiek laiko ir nebeatsimins ką ten kas sakė ir kelintą sykį....vo kaip negerai aš čia mokau blush2.gif
ajb
QUOTE(Rokė @ 2007 05 10, 07:47)
Labas rytas visoms 4u.gif .
Gal žinot Krasovskajos vardą?
Aš lankiausi pas Eglę Beniušienę,maloni  moteris.
*

Jos vardas Natalija. Bet, nors as ir buvau pas Krasovksaja, ir ji man labai patiko, daugiau patyre ginekologes rekomenduoja Beniusiene. Ji turi daugiau praktikos. Mano drauge daresi vandenu tyrima pas Beniusiene, nes perklausem daugybe rekomendaciju 4u.gif
lauma
QUOTE(vitab @ 2007 05 09, 08:59)
Beje, laaabai didelis aciu Daiva_V  thumbup.gif uz patarima tuoj pat skambinti ir registruotis GC. Prisiskambinau tik siandien ir uzregistravo tik liepos 31 d... man jau bus 18 savaiciu  nestuke.gif !
Tiesa, klause del kokios priezasties mane "sius"..., nelabai ka sugalvojau pasakyti  doh.gif , tai kazka suveplenau, kad daktare man nepasake, kad dar pati tiksliai nezinau... blush2.gif  bet to kazkaip pakako...aciu Dievui, kad uzregistruotu
*

šioks toks tos santariškių genetinės virtuvės paaiškinimas:
1. yra nemokamos vietos ir mokamos, į nemokamas eilė 2 mėn į mokamas gali būt gerokai tumpesnė 4u.gif
2. genetiniai tyrimai (tripl testas arba taip vadinamas Prisca) daromi 1kartą 12-13sav + schoskopija, ir kartojami 17-18sav + echoskopija (kad jei tikimybių teorija rodo bloga rezultatą 1:100 ir pan) spėti padaryti amniocentezę (vaisiaus vandenų tyrimo paėmimas ) ir sulaukti rezultato, kuris priminis būna po 5-7dienų (bet ne visada) o galutinis po 3 sav, t.y jei vaisiaus vandenys paimti 17-18sav tai atsakyma gali gauti vėliausia 20-21 sav ir jei vistik yra pasigimimas ir tėvai nusprendžia tokio vaikelio negimdyti ir neauginti būtų spėtas atlikti abortas, kuris pagal medicinines indikacijas leidžiamas iki 20sav, po to jau teks išnešioti gimdyti ta ka pilvelyje turi 4u.gif
3. dar dėl užrašymo liepos 3 ir 31, gal tame pariode jūsų konkreti daktarė atostogauja??? g.gif vasara juk 4u.gif
4 genetikų ehoskopas pritaikytas jų reikmėms, o nuo 32sav trimatyje galima matyti savo mažylį spalvotą ir jei veikia printeris - gauti foto 4u.gif
mamusiuka
QUOTE(ajb @ 2007 05 10, 08:23)
daugiau patyre ginekologes rekomenduoja Beniusiene. Ji turi daugiau praktikos. Mano drauge daresi vandenu tyrima pas Beniusiene, nes perklausem daugybe rekomendaciju  4u.gif
*

Ką tik perskaičiau, kad gydytoja Beniušienė konsultuoja ir atlieka echoskopijas klinikoje Bonus Eventus, tai gal galima iš karto pas ją ten keliaut g.gif jei matys kad kaškas ne taip pati duos siuntimą ax.gif
ajb
QUOTE(mamusiuka @ 2007 05 10, 09:39)
Ką tik perskaičiau, kad gydytoja Beniušienė konsultuoja ir atlieka echoskopijas klinikoje Bonus Eventus, tai gal galima iš karto pas ją ten keliaut g.gif jei matys kad kaškas ne taip pati duos siuntimą ax.gif
*

Zinoma galima. Ir ne tik, kad duos siuntima, bet ir pasikvies pas save be eliu. O jei kraujukas bus geras, nereiks ir to siuntimo.
Mano drauge gavo bloga kraujuko rezultata biomedicinos centre. Na ir ka, kai bande registruotis telefonu, ja norejo uzrasyti irgi liepos gale, ir niekam nebuvo idomu, kad jau tada butu velu, nes tada jau butu gerokai virs 20-ies savaiciu. Todel siek tiek pykstu ant visos tos betvarkes. Nes jei butu zmogus bailesnis, is kaimo gilumos, neturintis interneto, nieko, taip ir butu likes liepai. O kas jei tyrimas blogas, kas tada?
Na bet viskas gerai, kas gerai baigiasi. Nebuvo jokiu problemu pas daktare asmeniskai pasiprasius. Gydytojos ten tikrai nepaprastai malonios. Bet vat jei standartine tvarka, tai kaip ir visur, visoj sveikatos sistemoj doh.gif
Mano pacios rezultatai idealus ax.gif Kaip gera ir ramu, bent del sito 4u.gif
vitab
QUOTE(lauma @ 2007 05 10, 09:14)
1. yra nemokamos vietos ir mokamos, į nemokamas eilė 2 mėn į mokamas gali būt gerokai tumpesnė 4u.gif
2. genetiniai tyrimai (tripl testas arba taip vadinamas Prisca) daromi 1kartą 12-13sav + schoskopija, ir kartojami  17-18sav + echoskopija (kad jei tikimybių teorija rodo bloga rezultatą 1:100 ir pan)  spėti padaryti amniocentezę (vaisiaus vandenų tyrimo paėmimas ) ir sulaukti rezultato, kuris priminis būna po 5-7dienų (bet ne visada) o galutinis po 3 sav, t.y jei vaisiaus vandenys paimti 17-18sav tai atsakyma gali gauti vėliausia 20-21 sav ir jei vistik yra pasigimimas ir tėvai nusprendžia tokio vaikelio negimdyti ir neauginti būtų spėtas atlikti abortas, kuris pagal medicinines indikacijas leidžiamas iki 20sav, po to jau teks išnešioti gimdyti ta ka pilvelyje turi 4u.gif
3. dar dėl užrašymo liepos 3 ir 31, gal tame pariode jūsų konkreti daktarė atostogauja??? g.gif  vasara juk 4u.gif
4 genetikų ehoskopas pritaikytas jų reikmėms, o nuo 32sav trimatyje galima matyti savo mažylį spalvotą ir jei veikia printeris - gauti foto 4u.gif
*

O tai koks butu tada patarimas, ka daryt? Ta prasme, kaip gauti vietos 12-13 sav. GC, tam kad atlikti pirmini tripl (prisca) ir echo? g.gif Man pasake, kad nera vietos anksciau... verysad.gif o 18 sav - pats tas tirtis... Gal turi ziniu apie VGN atliekamus tyrimus? Gal ten kazka panasaus gali padaryt? Bet turrbut ne... unsure.gif
argutiene
QUOTE(luju @ 2007 05 10, 07:58)
Labukas,jus man pasakykit ,o kokius tyrimus galima Kaune pasidaryti,nes gydytoja kažka terstelėjo,kad gal užteks ir Kaune.Gal kas konkrečiau žino?
*

Manau, būtinus tyrimus ir Kaune daro mirksiukas.gif
Bent man (12 sav.) darė echoskopiją ir kraujo tyrimus, antras vizitas bus 18 sav. Tarp kitko, papuolė labai faina gydytoja D.Simanavičiūtė. Su siuntimu- viskas nemokama mirksiukas.gif
Dvi
QUOTE(mamusiuka @ 2007 05 10, 09:13)
Mergytės pasakykit jus man, o nuo kelintos savaitės daro pirmąją echoskopiją genetikos centre ir kuo ji labai skiriasi nuo echoskopijų atliekamų gin.kabinete ax.gif jei aš tai daryčiaus Antakalnio gimd. klinikoj, tai man neparodytų kaško, ką parodytų genetikos centre būtent darant echoskopiją ar kaip g.gif
Ir jei noriu be siuntimo darytis pirmąjį echokopinį tyrymą, galiu į registratūrą skambint ir registruotis 4u.gif
*

12 savaite matosi vaisiaus sprando rauksle kaip netiesiogine indikacija Dauno sindromui. Genetikai ir ginekologai paprastai ziuri skirtingus dalykus, nes jiems rupi visai kas kita. Taigi abejoju ar ginekologai matuos sprando rauksle. Jei nori be siuntimo, tyrimas bus mokamas, tik nezinau kiek.
QUOTE(lauma @ 2007 05 10, 09:14)
2. genetiniai tyrimai (tripl testas arba taip vadinamas Prisca) daromi 1kartą 12-13sav + schoskopija, ir kartojami  17-18sav + echoskopija (kad jei tikimybių teorija rodo bloga rezultatą 1:100 ir pan)  spėti padaryti amniocentezę (vaisiaus vandenų tyrimo paėmimas ) ir sulaukti rezultato, kuris priminis būna po 5-7dienų (bet ne visada) o galutinis po 3 sav, t.y jei vaisiaus vandenys paimti 17-18sav tai atsakyma gali gauti vėliausia 20-21 sav ir jei vistik yra pasigimimas ir tėvai nusprendžia tokio vaikelio negimdyti ir neauginti būtų spėtas atlikti abortas, kuris pagal medicinines indikacijas leidžiamas iki 20sav, po to jau teks išnešioti gimdyti ta ka pilvelyje turi 4u.gif
3. dar dėl užrašymo liepos 3 ir 31, gal tame pariode jūsų konkreti daktarė atostogauja??? g.gif  vasara juk 4u.gif
*

Keli patikslinimai: abortas pagal medicinines indikacijas leidziamas iki 22 savaites. Triplo testo ir echoskopijos 12 saavaite daryti nebutina. Tai idealus atvejis, bet pakanka pasirodyti 16-18 savaite. Amniocentezes atsakymai buna po 4 dienus. 3 savaiciu tikrai laukti nereikia, jei tyrimus daro Vilniaus GC (del Kauno nezinau).
QUOTE(vitab @ 2007 05 10, 10:43)
O tai koks butu tada patarimas, ka daryt? Ta prasme, kaip gauti vietos 12-13 sav. GC, tam kad atlikti pirmini tripl (prisca) ir echo? g.gif  Man pasake, kad nera vietos anksciau...  verysad.gif o 18 sav - pats tas tirtis... Gal turi ziniu apie VGN atliekamus tyrimus? Gal ten kazka panasaus gali padaryt? Bet turbut ne... unsure.gif
*

Nespresuok ir neieskok kitu vietu ir nemetyk pinigu be reikalo. 4u.gif Geriausiai tyrimus daro genetikai, jokie GN su savo tyrimais ju neatstos. Pakanka darytis triplo testa 16-18 savaite. Jei reikes daryti amniocenteze, ja padarys be eiles ir papildomos registracijos is karto, kai bus gauti kraujo tyrimo atsakymai.
mamusiuka
QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 10, 10:54)
12 savaite matosi vaisiaus sprando rauksle kaip netiesiogine indikacija Dauno sindromui. Genetikai ir ginekologai paprastai ziuri skirtingus dalykus, nes jiems rupi visai kas kita. Taigi abejoju ar ginekologai matuos sprando rauksle. Jei nori be siuntimo, tyrimas bus mokamas, tik nezinau kiek.

O jei privačiam kabinete su echoskopu dirba gydytoja kuri dirba ir genetikos centre, tai gal ji gali ir sprando raukšlę su tuo pačiu echoskopu apžiūrėt ar skiriasi patys aparatai įdomu blush2.gif
Rokė
QUOTE(mamusiuka @ 2007 05 10, 11:27)
O jei privačiam kabinete su echoskopu dirba gydytoja kuri dirba ir genetikos centre, tai gal ji gali ir sprando raukšlę su tuo pačiu echoskopu apžiūrėt ar skiriasi patys aparatai įdomu blush2.gif
*

Iš patirties įsitikinau,kad genetikų echo tiksliasni.
ajb
*

Man apziurejo. ir sake neblogai matesi. O tada as dar uzklausiau del genetiniu tyrimu, nezinodama, kad gydytoja genetike. Tai vistiek kartojo echoskopa. Geriausia pasiklausk pacios gydytojos 4u.gif
ežiukai
QUOTE(tryliktoji @ 2007 05 10, 14:35)
Sveikos, merginos, ryt laukiu triple testo atsakymu. Turiu klausima-jei jie bus nekokie-ar vaisiaus vandenis ims is karto ar reiks registruotis ir laukt eilej? Ir klausimas kiek kainuos tas tyrimas?
*

Nieko nekainuos.Dažniausiai vandenis ima pirmadienį, bent jau man taip sakė, todėl jei kas negerai, tai pati daktarė tave užrašys kada reikia 4u.gif
Dvi
*

Patys aparatai gali skirtis tik tuo, kad jie 2D arba 3D. Genetikai turi naujesni 3D, tuo tarpu dauguma ginekologu turi 2D. Neziurint i tai, genetikai iki 32 savaites 3D funkcijos nenaudoja, kadangi 2D yra daug tikslesne ir medicininiu poziuriu reikalingesne.
QUOTE(vainė @ 2007 05 10, 18:50)
man sakė kad "dažniausia" o TIK pirmadieniais atliekama ši procedūra.
*

Pirmadieniais ima todel, kad tada penktadieni jau gali pasakyti atsakymus. Be to amniocentezes tyrimai daromi serijomis (t.y. ne kiekvienos individualiai, o grupes vienu metu), del ko reikia, kad ta pacia diena priduotu grupe moteru.
vitab
QUOTE(Rokė @ 2007 05 10, 10:59)
Skambink asmeniškai genetikams ,o ne į registratūrą ir tikrai susitarsi.
*

Labas, o kokiu budu suzinot asmeninius daktariu tel nr? g.gif
veriru
QUOTE(vitab @ 2007 05 11, 07:15)
*

jei asmeniskai tarsies, tai ir kainuos nemazai... as turiu vienos genetikes mobilu, jei reikes...
bet ta pati gali padaryti ir biomedicinos tyrimu centre Vilniuje, nes ten dirba genetike is to pacio genetikos centro mirksiukas.gif Bet reikia 14 savaites sulaukti ax.gif nes as kai buvau 13 sav. sake dar ankstoka krauja tirtis, geriau bent savaitele palaukti.... o echoskopiskai jau ir 12 savaite ziuri del apsigimimu ax.gif
bet jei jau uzsiregistravai 18 savaitei, tai pabandyk gauti siuntima ir viskas nemokai bus genetikos centre mirksiukas.gif
lauma
QUOTE(vitab @ 2007 05 10, 10:43)
O tai koks butu tada patarimas, ka daryt? Ta prasme, kaip gauti vietos 12-13 sav. GC, tam kad atlikti pirmini tripl (prisca) ir echo? g.gif  Man pasake, kad nera vietos anksciau...  verysad.gif o 18 sav - pats tas tirtis... Gal turi ziniu apie VGN atliekamus tyrimus? Gal ten kazka panasaus gali padaryt? Bet turrbut ne... unsure.gif
*

aš ėjau tiesiai pas Krasovskaja ir ji mane kažkur įterpė 13-14sav, bet tam turėjau stogą 4u.gif

QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 10, 10:54)
Keli patikslinimai: abortas pagal medicinines indikacijas leidziamas iki 22 savaites. Triplo testo ir echoskopijos 12 saavaite daryti nebutina. Tai idealus atvejis, bet pakanka pasirodyti 16-18 savaite. Amniocentezes atsakymai buna po 4 dienus. 3 savaiciu tikrai laukti nereikia, jei tyrimus daro Vilniaus GC (del Kauno nezinau).
*

vat ir nebūtinai. man pasisekė man pavyko padaryt amniocentezę ir atsakymas buvo po 4d (ėmė pirmadienį pasakė penktadienį), bet pažįstamai mamai iš bendraamžių dūrė du kartus kol paėmė , ir po 4d negalėjo nieko pasakyti, pasakė po 2sav , o galutinis raštiškas atsakymas būna po trijų sav 4u.gif Vilniaus GC

Rokė
QUOTE(vitab @ 2007 05 11, 08:15)
*

Labas rytas 4u.gif .
Jei reiks galėsiu duot telefono nr.Turi turėt siuntima , bet vistiek reiks susimokėt mirksiukas.gif .Manau 18 savaičių nepervėlu eit.
Amica
QUOTE(argutiene @ 2007 05 10, 09:53)
Manau, būtinus tyrimus ir Kaune daro  mirksiukas.gif
Bent man (12 sav.) darė echoskopiją ir kraujo tyrimus, antras vizitas bus 18 sav. Tarp kitko, papuolė labai faina gydytoja D.Simanavičiūtė. Su siuntimu- viskas nemokama  mirksiukas.gif
*

Tikrai taip, Kauno genetikai atlieka tuos pacius genetinius tyrimus kaip ir Vilniuje. Todel toms, kurioms Kaunas yra arciau nei Vilnius, drasiai gali registruotis ir tyrimus darytis Kaune, KMUK. Kas del gydytojos Simanaviciutes, tai tokia pastabele, jei kas nezino - ji nera genetike, ji - Med. mokslu dr. gydytoja akusere ginekologe, atlieka vaisiaus echoskopijas pagal genetiku israsytus siuntimus. O genetikai Kaune dirba du (bent kol kas) - D.Serapinas ir R.Sereikiene. Su siuntimu, kaip jau minejo argutiene, tyrimai yra nemokami. Registruotis galima paciai is anksto, net ir neturint siuntimo (registraturoje pasakysite, kad siuntima turite, o ta siuntima ginekologe gali israsyti ir veliau, pries einant pas genetikus), tik reikia apsiskaiciuoti savaites, nes genetiniai tyrimai atliekami tiksliai pagal nestumo laika. Kaip sake genetike Sereikiene - genetiniams tyrimams yra svarbi kiekviena nestumo diena.
alfa159
Kiek kainuoja vizitas be siuntimo genetikos centre ir tie pirminiai genetiniai tyrimai? Gal kas gali pasakyti orientacine kaina?
Mirėja
Kai skambinau, man sakė 400LT, bet rašo jau tik liepos pabaigai.
Dvi
QUOTE(eziukai @ 2007 05 22, 08:46)
Nebūtinai, man darė 21sav.,o gali ir anksčiau.Priklauso nuo to kada paimtai kraujo tyrimai.Bet geriau pasidaryti iki 22sav., kad reikalui ir norui esant dar galima būtų nutraukti nėštumą 4u.gif
*

Idealiausias atvejis amniocenteze daryti 16-18 savaite, kadangi siuo metu amniocitu kiekis vaisiaus vandenyse yra didziausias, del to tyrimas yra tiksliausias. Veliau amniocitu kiekis mazeja, ir tyrimo tikslumas irgi mazeja.
lijo
QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 30, 09:26)
Paziureti kurioj vietoj placenta, nes nuo 34 savaites ji nebesikeicia.
*

na man dabar jau savam mieste paprastos echoskopijos užteks, o į GC važinėjau dėl citomegalo viruso rolleyes.gif
jolantika
sveikos mergytes,gal kas zinot kaip KMUK gauti koki numeriuka gydytojos,kuri daro genetinius tyrimus?lauksiu atsakymo biggrin.gif
ajb
QUOTE(lijo @ 2007 05 30, 10:46)
na man dabar jau savam mieste paprastos echoskopijos užteks, o į GC važinėjau dėl citomegalo viruso  rolleyes.gif
*

O tavo citomegalas aktyvus g.gif Kuo tai susije? nes kiek esu skaiciusi, daugumos citomegalo padariniu echoskopu butu neimanoma suziureti?
As irgi turiu si virusa, bet gydytoja sake, kad nera prasmes tyrimu daryti, nes nieko pakeisti negalesi? O tos genetines ligeles juk nera sio viruso itakojamos? Ar as klystu ax.gif
Rokė
QUOTE(jolantika @ 2007 05 30, 13:44)
sveikos mergytes,gal kas zinot kaip KMUK gauti koki numeriuka gydytojos,kuri daro genetinius tyrimus?lauksiu atsakymo biggrin.gif
*

Sveikos nestuke.gif .
KMUK GENETIKOS kab.tel.8-37327063.
Į tavo a.ž dar kitą tel parašysiu.
lijo
QUOTE(ajb @ 2007 05 30, 13:10)
O tavo citomegalas aktyvus  g.gif Kuo tai susije? nes kiek esu skaiciusi, daugumos citomegalo padariniu echoskopu butu neimanoma suziureti?
As irgi turiu si virusa, bet gydytoja sake, kad nera prasmes tyrimu daryti, nes nieko pakeisti negalesi? O tos genetines ligeles juk nera sio viruso itakojamos? Ar as klystu  ax.gif
*

taip, tyrimai parodė ir lėtinę ir ūmią formas. žinoma, genetikai tau neduos 100 proc. garantijų, kad viskas tvarkoj, bet lygiai taip pat 100 proc. neduos jie niekam schmoll.gif tokiu atveju jie pagrinde ieško pakenkimų smegenyse... gydyti šio viruso negalėsi, tai tiesa, tačiau jei 17 sav. būtų nustatyti kažkokie akivaizdūs nukrypimai, tikriausiai būčiau nutarusi negimdyti unsure.gif tai kad tu sergi citomegalo virusu, tai dar nereiškia, kad gims nesveikas vaikutis mirksiukas.gif yra tik maža to tikimybė, o jei šiuo virusu susirgai prieš nestuke.gif, o dabar tik liekamieji reiškiniai, tai išvis nieks nebegresia.
genetinės ligos, tai jau visai kas kita.
ajb
QUOTE(lijo @ 2007 05 30, 15:58)
taip, tyrimai parodė ir lėtinę ir ūmią formas. žinoma, genetikai tau neduos 100 proc. garantijų, kad viskas tvarkoj, bet lygiai taip pat 100 proc. neduos jie niekam  schmoll.gif tokiu atveju jie pagrinde ieško pakenkimų smegenyse... gydyti šio viruso negalėsi, tai tiesa, tačiau jei 17 sav. būtų nustatyti kažkokie akivaizdūs nukrypimai, tikriausiai būčiau nutarusi negimdyti  unsure.gif tai kad tu sergi citomegalo virusu, tai dar nereiškia, kad gims nesveikas vaikutis  mirksiukas.gif yra tik maža to tikimybė, o jei šiuo virusu susirgai prieš  nestuke.gif, o dabar tik liekamieji reiškiniai, tai išvis nieks nebegresia.
genetinės ligos, tai jau visai kas kita.
*

Lijo, o smegeneles ziurejo tik echoskopu? As irgi lankausi pas Krasovskaja, tai matyt butu pasakiusi jei kas blink.gif
Mes net nedarem citomegalo tyrimo. Kai pirmo laukiausi jis buvo neaktyvus, o dabar tai ir nezinau. Tikiuosi, kad irgi miega g.gif
lijo
QUOTE(ajb @ 2007 05 31, 07:26)
Lijo, o smegeneles ziurejo tik echoskopu? As irgi lankausi pas Krasovskaja, tai matyt butu pasakiusi jei kas  blink.gif
Mes net nedarem citomegalo tyrimo. Kai pirmo laukiausi jis buvo neaktyvus, o dabar tai ir nezinau. Tikiuosi, kad irgi miega  g.gif
*

taip, tik echoskopu - kitaip ir neįmanoma pažiūrėti schmoll.gif ji jau tikrai būtų pasakiusi, jei kas ne taip drinks_cheers.gif
jei citomegalo virusu buvai sirgusi dar prieš pirmą nestuke.gif , tai dabar (pasak N.K) tau jau nebėra ko nerimauti, net jei susirgtum rolleyes.gif tai tu savo noru į GC dabar kreipeisi, ar siuntimą gavai? jei siuntimą, tai kokiu pagrindu tau jį išrašė?
Dile
QUOTE(Daiva_V @ 2007 05 29, 23:56)
Kodel baigta? Man dar 34 savaite reikejo.
*

Noriu paklausti , jei kraujo atsakymai bus geri echoskopu nematys nieko blogo, vistiek nebus garantuota ,kad vaikelis sveikas? Ar reikia prasyti kad imtu vaisiaus vandenu, tik tada tyrimas bus garantuotas? Paskaitinejusi susidariau ispudi, jog tie kraujo tyrimai kartais buna geri bet vistiek buna apsigimimu?Ar as cia ne taip supratau? blush2.gif Paaiskinkit prasau, man kvailai, nebesulaukiu lipeos 4, suku galva nuo 5 ryto kas diena... Nesuprantu kodel mane nemiga kankina tongue.gif
veriru
QUOTE(Dile @ 2007 06 06, 05:57)
Noriu paklausti , jei kraujo atsakymai bus geri echoskopu nematys nieko blogo, vistiek nebus garantuota ,kad vaikelis sveikas? Ar reikia prasyti kad imtu vaisiaus vandenu, tik tada tyrimas bus garantuotas? Paskaitinejusi susidariau ispudi, jog tie kraujo tyrimai kartais buna geri bet vistiek buna apsigimimu?Ar as cia ne taip supratau? blush2.gif Paaiskinkit prasau, man kvailai, nebesulaukiu lipeos 4, suku galva nuo 5 ryto kas diena... Nesuprantu kodel mane nemiga kankina tongue.gif
*

na 100% garantijos nieks neduos...
Kartais pasitaiko , kad kraujo tyrimai nerodo nieko blogo net esant apsigimimams, bet tai labai reti atvejai... dazniau buna atvirksciai: kraujo rezultatai blogi, o vaikutis sveikutelis.. jie tiesiog parodo santyki ir jei tikimybe didesne nei 1: 250 tada jau reikia darytis issamesnius tyrimus...
as pries pora savaiciu irgi dariausi ta Triplo testa ir rezultatas buvo 1 : 500, t.y. didesnis nei vidutinei mano amziaus moteriai, bet gydytojo pasake, kad nereikia tolimesniu tyrimu...
Manau pasidaryk pradziai kraujo tyrima, o paskui jau pagal atsakymus tau gydytoja patars ka toliau daryti mirksiukas.gif Sekmes smile.gif
lijo
QUOTE(eziukai @ 2007 06 04, 07:55)
Žinok, kad Privalo netgi.Jei aš noriu įsitikinti, ar mano vaikeliui viskas gerai, o jie tokių tyrimų neatlieka, tai turi siūsti ten, kur atlieka.Tuo labiau kokie gali būti skundai jei tu nieko nejauti g.gif Juk visi tyrimai dėk toksoplazmozių, citomegalų ir t.t irgi neprivalomi, bet jos siunčia jei tik nėščioji pageidauja.
Žinoma daug priklauso nuo gydytojos, nes kitos yra tokio senovinio požiūrio, kad jei nesi rizikos grupėje, tai nieko ir nebus.
Man bent jau problemų nebuvo, mano draugėms irgi.Paprašėm ir davė siuntimą 4u.gif
*

na taip smile.gif davė man siuntimą panorėjus citomegalui ir toksoplazmozei, tik va kainavo tie tyrimukai. dar atsakymo dėl tyrimų nebuvo, o jau siuntimą į GC man ponorėjus buvo išrašę, tik ir vėl mokėt būtų reikėję, nes vietoj diagnozės, parašyta buvo SAVO NORU smile.gif aš ir be tokių siuntimų galiu tyrimus pasidaryti

*

net paėmus vaisiaus vandenis tau 100 proc. į tą klausimą neatsakys... kraujo tyrimai parodo tikimybę... tebūnie rizika žiauriai maža 1:10 000, bet tai reikš, kad 1 vaikiukas iš tų 10 000 vis tik gims nesveikas (vėl gi tikimybė yra, o kaip bus, nieks nežino)
Amica
QUOTE(Dzaiva @ 2007 06 04, 08:32)
Gal kas galit parasyti kokios nors gydytojos telefona, Kad asmeniskai galeciau susitarti.
Kas daret tyrimus Kaune, pakuomentuokit kaip ten gydytojai.
*

As dariausi tyrimus Kaune. Nemanau, kad Vilniuje juos padaro kazkaip kitaip - tyrimai tie patys, o genetikai tik suveda tyrimu duomenis i kompa ir kompiuteris apskaiciuoja ar patenki i rizikos grupe, ar ne. Kaune dirba du genetikai - Serapinas ir Sereikiene. As papuoliau pas Sereikiene. Genetike kaip genetike, neturiu ko prikisti. Rupestinga, savo darba atlieka kaip priklauso ir tiek. Siaip jau labiau reiketu ziureti kas echoskopuoja, nes nuo echoskopijos tikslumo labai daug kas priklauso (jei duomenys bus netikslus, tai ir kompo skaiciavimai gausis netikslus). Pirma karta mane echoskopavo Daiva Simanaviciute, antra karta - Regina Maciuleviciene. Abi labai patyrusios specialistes, kruopsciai viska isziurejo. Krauja tyrimui (Triple testui) pridaviau Kliniku Konsultacines poliklinikos laboratorijoje. Tai lyg ir viskas. Ai, del tel nr. Sitas numeris yra genetiku kabineto - (37) 3267771. Nors as uzsiregistravau registraturoje dar tuomet, kai siuntimo neturejau. Pati pasiskaiciavau nestumo savaites ir pasiskambinau gal pries gera menesi. Talonu dar buvo man reikalingai datai. O siuntima man gydytoja israse diena pries einant pas genetikus.

*

Dile, jau kaip bus skirta, taip ir bus. Anksciau tos info buvo maziau, visos laukesi, gimde ir niekas per daug galvos nesuko del genetiniu tyrimu. O dabar, kuo tos informacijos daugiau, tuo ir nerimo daugiau. Tuo daugiau tyrimu stengiames pasidaryti. Manau, jei Triple testas ir echoskopijos rezultatai yra geri ir kompas ismeta atsakyma, kad i rizikos grupe nepatenki, tai ir uztenka. Zinau ne viena atveji is mano pacios draugiu, kai joms siu tyrimu atsakymai buvo blogi, jos daresi vaisiaus vandenu tyrima ir sitas tyrimas dave atsakyma, kad vaikutis sveikas. Bet kiek nerimo iki tolei isgyveno, kiek baimes buvo. O visai be reikalo. Kita drauge, gavusi atsakyma, kad jos vaikeliui didele rizika dauno apsigimimui (pagal Triple testa ir echoskopija), isvis nieko daugiau nebedare ir stai augina sveikuteli vaikuti. Sunku cia kazka 100proc. pasakyti.

QUOTE(veriru @ 2007 06 06, 08:12)
dazniau buna atvirksciai: kraujo rezultatai blogi, o vaikutis sveikutelis.. jie tiesiog parodo santyki ir jei tikimybe  didesne nei 1: 250 tada jau reikia darytis issamesnius tyrimus...
*

Veriru, neklaidink su tuo santykiu 1:250. Sitas santykis priklauso nuo konkrecios moters duomenu ir tyrimu rezultatu. Pvz., man atsakymas gavosi 1:241 (del dauno sindromo), bet as pagal savo duomenis itelpu i visas normas ir i jokia rizikos grupe nepatenku. Todel genetikai nemano, kad man reiketu darytis vaisiaus vandenu tyrima. Aisku, nebent as pati to reikalausiu. Kitai moteriai tas atsakymas gali gautis ir 1:5000. Kaip jau minejau - tai yra skirtinga kiekvienu konkreciu atveju.
veriru
QUOTE(Amica @ 2007 06 07, 22:02)

Veriru, neklaidink su tuo santykiu 1:250. Sitas santykis priklauso nuo konkrecios moters duomenu ir tyrimu rezultatu. Pvz., man atsakymas gavosi 1:241 (del dauno sindromo), bet as pagal savo duomenis itelpu i visas normas ir i jokia rizikos grupe nepatenku. Todel genetikai nemano, kad man reiketu darytis vaisiaus vandenu tyrima. Aisku, nebent as pati to reikalausiu. Kitai moteriai tas atsakymas gali gautis ir 1:5000. Kaip jau minejau - tai yra skirtinga kiekvienu konkreciu atveju.
*

gal nuo genetikes cia priklauso, nes mano gydytoja sake, kad visoms moterims, kuriu rizika gaunasi daugiau nei 1:250, ji rekomenduoja tirti vaisiaus vandenis, o jos jau pacios sprendzia ryztis tam ar ne... gal tiesiog tavo atsakymas labai artimas siam skaiciui , tai ir nemate prasmes siusti tolimesniems tyrimams...
Amica
QUOTE(vainė @ 2007 06 08, 09:15)
Sakykit ką norit, bet jei gydytoja NENORI duot normalaus siuntimo tai ir neduoda. Čia nuo jos noro priklauso. Mano pažįstamų tarpe tikrai daug mamų kurios vyko pas genetikus ir nebuvo niekad nei tokios problemos kad išrašytų tokį siuntimą "savo noru" - aplamai tai kam tada ir tas siuntimas, geriau visai be siuntimo važiuoti...
Čia nuo gydytojos noro/nenoro priklauso.
*

Gal kitos gydytojos tikisi "kai ko" i kisenele g.gif . Nors kita vertus, siuo metu yra tiesiog masinis vos ne visu nesciuju noras issitirti genetiskai. O juk jei siuntimas israsomas nemokamiems tyrimams, tai juos apmoka ligoniu kasos. Tad gydytoja, israsydama kiekvienai norinciai siuntima nemokamiems tyrimams, gali buti ir nepaglostyta. Bet cia tik mano nuomone. Siaip jau yra nemazai kriteriju, kada gydytoja privalo israsyti siuntima nemokamiems tyrimams. O jei jau i rizikos grupe nepatenki, bet yra labai didelis noras issitirti, tai galima ir susimoketi tuos pinigelius.

QUOTE(veriru @ 2007 06 08, 12:59)
gal nuo genetikes cia priklauso, nes mano gydytoja sake, kad visoms moterims, kuriu rizika gaunasi daugiau nei 1:250, ji rekomenduoja  tirti vaisiaus vandenis, o jos jau pacios sprendzia ryztis tam ar ne... gal tiesiog tavo atsakymas labai artimas siam skaiciui , tai ir nemate prasmes siusti tolimesniems tyrimams...
*

Manau ne nuo genetiko tai priklauso, nes genetikas tik suveda tyrimu duomenis i kompiuteri. Pati programa ismeta atsakyma, kuri genetikas tik pakomentuoja. Atsakyme buna aiskiai parasyta - patenki i rizikos grupe, ar nepatenki. Jei patenki, buna paaiskinta kodel. Del savo pacios tyrimu atsakymu konsultavausi su dviem genetikais ir abu atsake ta pati - nematom reikalo daryti vaisiaus vandenu tyrima, nes rizika yra zemiau ribos. Beje, pagal Vilniaus genetikos centro statistinius duomenis, is 1000 tirtu moteru (echo ir Triple testas), kurioms tyrimu atsakymai buvo geri ir nerode padidintos rizikos, 1 moteris vis del to pagimde apsigimusi kudiki. Bet koks santykis - 1:1000. Tad spreskit pacios - pasitiketi siu tyrimu atsakymais ar nepasitiketi ir vis del to darytis vaisiaus vandenu tyrima. Tik jis irgi nera 100 proc garantuojamas, be to, pasitaiko atveju, kad ir nepavyksta (skaiciau siame forume, kaip vienai moteriai tyrimo metu i vaisiaus vandenis papuole jos pacios kraujo ir atsakymas gavosi netikslus).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.