Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dainelių dėžutė- 2
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Elita
QUOTE(Aina @ 2007 05 13, 08:48)
turiu bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
dar kompe yra 526 nesukeltos daineles doh.gif  cool.gif . keliu ir siandien nauju 4u.gif

O tai lauksim naujienu thumbup.gif - lenkiam širdingai žiląsias wub.gif
Aina
QUOTE(Elita @ 2007 05 14, 14:57)
O tai lauksim naujienu thumbup.gif  - lenkiam širdingai žiląsias  wub.gif
*

keliu daineles i nauja dezute, nes ana man uzblokavo 4u.gif .

prasau parasykit kas nors kaip veikia, ar leidzia siustis, ar nepraso registruotis? g.gif drinks_cheers.gif

http://www.mediamax.com/Ainaaa/
jovial
QUOTE(Aina @ 2007 05 15, 10:18)
prasau parasykit kas nors kaip veikia, ar leidzia siustis, ar nepraso registruotis? g.gif  drinks_cheers.gif

*

thumbup.gif
Nieko nepraso
Aciu 4u.gif

Turiu "Sveciuose pas pasaka"
Aina
QUOTE(jovial @ 2007 05 15, 10:27)
thumbup.gif
Nieko nepraso
Aciu 4u.gif
*

tai siuskites 4u.gif , zadu daug nauju daineliu sukelti mirksiukas.gif
milduks*
QUOTE(Aina @ 2007 05 13, 09:48)
turiu bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Labai labai labai dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Emu
Sveikos mamytes,gal kas galetu vaikisku daineliu imesti i skype ? linaaaa4
labai norim daineliu,o parsisiusti nemokam blush2.gif
Aina
QUOTE(Emu @ 2007 05 16, 12:31)
Sveikos mamytes,gal kas galetu vaikisku daineliu imesti i skype ?  linaaaa4
labai norim daineliu,o parsisiusti nemokam  blush2.gif
*

lysk i mano dezute ir siuskis mirksiukas.gif . prie kiekvienos dainos yra download mygtukas kuri reikia spausti. kas cia sudetingo g.gif
Emu
Oi aciu aciu,kaip mes dabar sokam bigsmile.gif
eglute82
gal kas turit blush2.gif tokios mergaites dainu kuri labai graziai lietuviu liaudies daineles su siuolaikiniu akomponavimu dainuoja, gal net aukstaitiskas, buvau kazkada girdejus ir labai patiko, bet neatsimenu, dainele lyg saulele motinele, na neatsimenu g.gif bigsmile.gif
gielux
Gal kas turit daineles "Ro ko ko"- Bitutes ir medus, " Linksmasis Do" -'Jonvabaliu dainele' ir 'Skruzdelyte'. Reikia darzelio vaidinimui blush2.gif . Gal kas galite padeti ax.gif
Aina
QUOTE(gielux @ 2007 05 17, 14:56)
Gal kas turit daineles "Ro ko ko"- Bitutes ir medus, " Linksmasis Do" -'Jonvabaliu dainele' ir 'Skruzdelyte'. Reikia darzelio vaidinimui  blush2.gif . Gal kas galite padeti  ax.gif
*

jonvabalius ir skruzdeles turiu 4u.gif . gal per skypa pasiusiu g.gif
gielux
QUOTE(Aina @ 2007 05 17, 16:17)
jonvabalius ir skruzdeles turiu 4u.gif . gal per skypa pasiusiu g.gif
*

Oi kaip butu gerai 4u.gif mano skype gielux
Aina
antroje daineliu dezuteje jau 36 daineles 4u.gif

parasykit kaip siunciasi ? viena mama parase, kad nesisiuncia g.gif . kaip is tikruju?
jovial
QUOTE(Aina @ 2007 05 18, 08:39)

parasykit kaip siunciasi ? viena mama parase, kad nesisiuncia g.gif . kaip is tikruju?
*

Vakar siunciaus - thumbup.gif
Tuoj pabandysiu...

VISKAS PUIKU!!!

ACIUUUUUUUUUUU 4u.gif
gielux
QUOTE(Aina @ 2007 05 18, 08:39)

*

Viskas gerai siunciasi. Superines daineles thumbup.gif ACIU
eglute82
Aina, aciu tau uz visas daineles, 4u.gif o siunciasi tai puikiai 4u.gif
Tarena
Aina, aciu 4u.gif , atsisiunciau maziukui daineliu.

O gal Telebimbam turite blush2.gif wub.gif daineliu?
Aina
QUOTE(Tarena @ 2007 05 21, 11:41)
Aina, aciu 4u.gif , atsisiunciau maziukui daineliu.

O gal Telebimbam turite  blush2.gif  wub.gif daineliu?
*

siame linke
http://sharedzilla.com/en/get?id=66623
yra sios daineles:
1.Tele bim bam - Ar noretum
2.Tele bim bam - Do re mi
3.Tele bim bam - Kaledos atlingavo
4.Tele bim bam - Kaledu stebuklas
5.Tele bim bam - Mama ir saulele
6.Tele bim bam - Meiles daina teciui
7.Tele bim bam - Myliu saule, lietu ir geles
8.Tele bim bam - Namelis ant telebimbam kojeles
9.Tele bim bam - Nepadare alaus
10.Tele bim bam - Pasele vaikystes gynejai
11.Tele bim bam - Tai bent telefonas
12.Tele bim bam - Tu pabelsk
13.Tele bim bam - Oi, tata!
14.Tele bim bam - Tirpukas
15.Tele bim bam - Voras
16.Tele bim bam - Dinozauras
17.Tele bim bam - Mane bare
18.Tele bim bam - Melyna spalva
19.Tele bim bam - Mes kitokie
20.Tele bim bam - Muse
21.Tele bim bam - Pauksteli
22.Tele bim bam - Televizorius
23.Tele bim bam - Baltoji varnele
24.Tele bim bam - Dainele apie mano nama
25.Tele bim bam - Dainele apie pabaisa
26.Tele bim bam - Mamos suknele
27.Tele bim bam - Matilda ir Milda

kompe turi 41 telebimbam dainele rolleyes.gif . jei nori per skype junkis 4u.gif
Tarena
Per skype neturiu galimybiu, o linkas neleidzia nusikrauti verysad.gif
Na nieko, veliau pabandysiu, gal tik dabar uzsioziaves verysad.gif
Vistiek aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
rutitela
4u.gif 4u.gif 4u.gif ACIU AINA thumbup.gif
DziNNy
Gal kas turėtų Hey - Lietuvos valstybė ar DND kąnors? Pvz Laikas ir naujų kokių? Būčiau labai dėkinga. Galiu, jei reikia, duoti už tai Rudnosiuko pasakas Landsbergio, šiek tiek Storpirščio, Keistuolių (Aukštyn kojom ir pan), dar kažkas likę. Šiaip domina HEY, DND ir kitų rimtų grupių dainos (tos stipresnės, vyresniųjų). Jei bent ką žinote apie tai, gal parašytumėt man AŽ arba į emeilą (Urtiux_x(eta)yahoo.com)? Dėkui.
fleita
QUOTE(Aina @ 2007 05 21, 12:11)

Kažkodėl telebimam dainelių neleidžia atsisiųsti verysad.gif
Šiluma
QUOTE(Aina @ 2007 05 21, 11:11)
kompe turi 41 telebimbam dainele rolleyes.gif . jei nori per skype junkis 4u.gif
*

o ar galima butu kaip nors ir man per skype gauti? blush2.gif (jeigu nesunku, parasyk man i az 4u.gif ) Nu nei is vieno linko man neleidzia parsisiusti daineliu, jauciu per dideles apsaugos kompe ar koks cia galas....
Apus
Gal kas nors turit isirase dvd koncerta Mamos dienos ( buvo per tv 3) ? niu labai noreciau 4u.gif
Murgita
QUOTE(saulutes mama @ 2007 06 02, 19:18)
Gal kas nors turit isirase dvd koncerta Mamos dienos ( buvo per tv 3) ? niu labai noreciau 4u.gif
*

Aha, ir as noreciau blush2.gif
Ir dar ... kaip jis ten vadinasi... koncertas vaikams is valdisku namu... Nomedos kaledine akcija... Nu niekaip nepamenu doh.gif gal "Padekos koncertas" ? g.gif
Antarė
gal kas turit daineliu patiems patiems maziausiems?
Išmintinga
Gal kas nors turite arba matėte kur yra Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko dainų smile.gif Neduoda man ramybės mano vaikas su tokiu prašymu, bet niekur nerandu doh.gif biggrin.gif
V&A
aciu aciu aciu 4u.gif

man telebimbam, neleidzia siust blush2.gif verysad.gif
baby_Danyal
QUOTE(Pacific @ 2007 06 18, 12:57)
aciu aciu aciu  4u.gif
man telebimbam, neleidzia siust  blush2.gif  verysad.gif
*

man irgi verysad.gif
mamuliulia
thumbup.gif thumbup.gif
Super daineliu dezute thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Palaida Bala
o kur begauti "Geltonų plytų kelią"?ten, kur seniau buvo duota nuoroda, nieko nebebėra... unsure.gif bent jau dainelių reikėtų... blush2.gif ir dar apie Varną Albertiną ax.gif
sotto
Labas,
maniškei labai reikia dainelės. Žodžiai: boružėle liek liek, tavo vaikai riek riek, indai nemazgoti, po stalu pakavoti, ar kažkaip panašiai. Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Šiluma
Aina, sutvarkė mums kompą pagaliau doh.gif tai dabar jau man leidžia daineles parsisiųsti thumbup.gif Ačiū už rūpestėlį drinks_cheers.gif
krispuka
plyz plyz noriu telebimbam dainelių gal kas į skipą pasiūstumėt mano nikas-krispukam unsure.gif
krispuka
va Aina Šaunuolė jau man parūpina daineles wub.gif
astinija
QUOTE(krispuka @ 2007 06 29, 12:14)
va Aina Šaunuolė jau man parūpina daineles wub.gif
*

LABUTIS ir as labai noriu vaikisku daineliu bet neturiu is kur parsisiusti labai prasau padekit galit ir i skypa nuoroda astaieva aciu
zuika/puika
QUOTE(astinija @ 2007 06 30, 12:51)
LABUTIS ir as labai noriu vaikisku daineliu  bet neturiu is kur parsisiusti labai prasau padekit galit ir i skypa nuoroda astaieva aciu
*

pirmam sios temos puslapy, vienos mamytes parase yra nuorodo i puslapius, kuriam ji laiko sudejus labai daug daineliu ir jas galima is ten parsisiusti. mirksiukas.gif
iloniuks
sveikutes kaip gyvenat smile.gif pagaliau as atsiduriau jusu portale
iloniuks
labukas merginos kaip parsisiusti ir issisaugoti daineliu savo mazajai niekaip nesuprantu smile.gif
jovial
QUOTE(iloniuks @ 2007 07 01, 15:32)
labukas merginos kaip parsisiusti ir issisaugoti daineliu savo mazajai niekaip nesuprantu smile.gif
*

Sveika atvykusi!!!
Parasiau i AZ
iloniuks
pas mane tik jas paleidziai o issaugoti neina mazu kas galit atsiuskit man i elektronini pasta thumbup.gif
Papildyta:
[kas tas Az nesuprantu
iloniuks
aciu jau supratau kaip reike parsisiusti
4u.gif
Aina
kazko antroji dezute stringa, tai nusprendziau i kita puslapi rolleyes.gif . imetu nuoroda, pasakykit ar is cia eina parsisiusti, ar nereikalauja slaptazodzio g.gif 4u.gif

http://ainaaa.files-upload.com
SIR2TE
jei kam reikia, ir as turiu vaikisku daineliu, net varna albertina, berods turiu. ir dar visokiu, evelinos veidrodine karalyste, suniuko sirdele ir t.t.
jei kam reikia, tai rasykit, imesiu skype adresa.
jovial
QUOTE(Aina @ 2007 07 02, 10:15)
kazko antroji dezute stringa, tai nusprendziau i kita puslapi  rolleyes.gif . imetu nuoroda, pasakykit ar is cia eina parsisiusti, ar nereikalauja slaptazodzio g.gif  4u.gif

http://ainaaa.files-upload.com
*

Pabandziau "Debeseli" - viskas thumbup.gif
Aina
QUOTE(jovial @ 2007 07 02, 21:01)
Pabandziau "Debeseli" - viskas  thumbup.gif
*

aciu, jovial, kad parasei 4u.gif . matau yra daugiau besisiuncianciu, bet nei vienas nepasivargina parasyti, ko klausiau g.gif doh.gif verysad.gif . o kazkam nesunku galybes laiko skirti sukelimui... user posted image

zodziu dabar siuskit daineles is pirmos ir antros dezuciu parase mirksiukas.gif . pirmoji dezute jau nebebus papildoma, o i antraja kelsiu kiek tik tilps, nepamirskit patikrint kasdien kas naujo user posted image
zuika/puika
QUOTE(Aina @ 2007 07 02, 21:42)
aciu, jovial, kad parasei 4u.gif . matau yra daugiau besisiuncianciu, bet nei vienas nepasivargina parasyti, ko klausiau g.gif  doh.gif  verysad.gif . o kazkam nesunku galybes laiko skirti sukelimui... user posted image
*

na, o as dar "neikirtau" sistemos kaip ten siustis reikia.labai jau daug prirasyta visko tam puslapy - mirga marga. 4u.gif
Aina
QUOTE(zuika/puika @ 2007 07 02, 23:39)
na, o as dar "neikirtau" sistemos kaip ten siustis reikia.labai jau daug prirasyta visko tam puslapy - mirga marga. 4u.gif
*

dviem stulpeliais surasyta dainu pavadinimai, gale prierasas .mp3, ten ir reikia spausti ant pavadinimo, norint pradeti siustis mirksiukas.gif
zuika/puika
QUOTE(Aina @ 2007 07 03, 00:11)
dviem stulpeliais surasyta dainu pavadinimai, gale prierasas .mp3, ten ir reikia spausti ant pavadinimo, norint pradeti siustis mirksiukas.gif
*

viska jau issiaiskinau.siunciuosi daineles.labai dekui.
jovial
QUOTE(Aina @ 2007 07 02, 21:42)
aciu, jovial, kad parasei ...
*

Cia TAU ACIUUUUUUU user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.