Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kur švęsti vestuves?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mirabela
Yra sodyba Kulautuvoj,ten talpina iki 70 zmoniu,vienam zmogui maisto kaina nuo 50 iki 70 litu,labai skanu ir daug,paciam reikia pasirupinti gerimais ir saldaus stalo turiniu, nakvyne nemokamai taigi gali nesukti sau galvos del tu, kurie padaugins smile.gif Bet jeigu niekaip negali apsispresti,paskambink man,gal galesiu ka nors patarti,jei nori ko nors ypatingo ir nestandartinio 869987838
Isila
kai ieskojom vietos, tai mum 40 sutalpinti buvo problema. sad.gif

o siaip ideja, kad paieskoti sodybos tikrai verta demesio. jei sodybos plinka graziai sutvarkyta, tai dar ir puikui foto pasidarysit.
Smilpa
QUOTE (leduke @ 2004 10 09, 15:13)
Mano vestuves buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif vieteleje,bet ten telpa apie 40 zmoniu!
o maisto skanumas mmmmmmmmmmmmmmmm wub.gif

O jei nepaslaptis tai kur sventet, ir kiek tai jums kainavo? Mes ieskom 45 zmonems vietos svesti,bet su maistu ir nakvyne
Vilmukas
o mes sventem Berneliu uzeigoj senamiestyje thumbup.gif viskas buvo super - ir maistas, ir muzika (uz kuria beje nereikejo pinigeliu moketi, nes muzikantaiss ten ir taip savaitgaliais groja!!!!) clap.gif zodziu, aplinka super, stalas super, aptarnavimas super super super smile.gif tikrai, viskas nerealiai fainiai! ten netgi yra atskira sale, kru talpina apei 60 zmoniu. bet kadangi pas mus buvo tik 25, tai mes puikiai sutilpom antrame aukste smile.gif zodziu, mes patenkinti ir labai dziaugiames, kad sventem butent ten smile.gif po fotografavimusi gamtoje, t.y. aplink pili ir t.t., tiesiog nuejom i bernelius ir pradejom baliavoti smile.gif nei kur vaziuoti, nei ka smile.gif tai va teip va smile.gif
Bitulka
Galit pabandyti Bajorkiemyje, ten yra naujai pastatytos kleteles ir jas nuomoja vestuvems. Bendradarbio draugu vestuves ten buvo sake labai viskas aukstam lygyje, nors ju vestuvese buvo 35 zmogai, bet ten talpina daugiau.Zodziu galite pabandyti ten.
Odabar plyyyzz HELP!!!! Rytoj einu i vestuves svocia. Kur vaziuoti igamta Kaune ir prie jo??????????????? ohmy.gif ohmy.gif g.gif
eegluciuxx
Sveiki,
reikalinga jusu pagalba ir konsultacija...
musu vestuves nusimato dideles.. na sveciu atzvilgiu galingos:) 80-90 zmoniu, ot plati mano busimo vyro giminele.. taigi ieskom vietos kur svesti kaune, kad tilptu tiek zmoniu ir kol kas nerandam:(( gal kas galit ka rekomenduot??? please, patarkit!!! svesim viena diena, teisingiau vakara, taip kad nakvynes nereiks:)
laukiu rekomendaciju (jei ka gero zinot, prasyciau is karto su kontaktais)
ACIUUUU
xpander
sargenuose, vandziogalos gatvej. Tel nezinau, bet jie priklauso miesto sodui, susizinosi informacijoj. Kainos nedideles ir berods iki 100 zmoniu talpina. Ir vieta labai faina, uzdaroj teritorijoj, bet yra ju atskiras kiemelis su zolyte, klotas trinkelem, labai fainai, butinai nuvaziuok pasiziureti, nebent netinka kad tai apie 10 km uz Kauno.
klajune
Unijoj buvau vestuvese, ten apie 70 zm buvo. gal ir daugiau tilptu...
alynka
Sveikuciai,
As cia kaip ir naujoke, bet ziuriu gera puslapiuka atradau thumbup.gif
Turim problemyte, reikia rasti vieta vestuvems vasara Kaune arba aplink
ji.....Buvom nuvare i Rumsiskiu restorana, atrode super, bet va ta diena
uzsakyta.Tiesa, vestuves sia vasara.....Padekit labai prasau... biggrin.gif
Smilpa
Siulau Petrausku sodyba Kulautuvoje.Labai liuks vietele
alynka
QUOTE(liutuke.m @ 2005 01 10, 15:32)
*

Pamirsau pasakyti, kad reikia su miegamomis vietomis ir maistu apie 40iai zmogeliuku
gal turi kontaktus?kokios kainos?
Smilpa
Ten su maistu ir nakvyne.Kaina vienam zmogui 75lt.Na nera taip pigu, bet nera ir brangu, o ir vieta fantastiskai mums patiko.Jei jus buvot rotusej, tai turejo duot leidinuka "vestuves', ten buvo ir foto.
telefona atsiusiu i AZ.
Parasyk kaip seksis smile.gif
krispi_kristi
Sveikutes, as ir naujoke! Fantastiskas dalykas yra sis puslapiukas!
Musu vestuves irgi sia vasara, tad jau pradejom pajieska, sodybas dar neziurejom,
bet Kaune viesbucius ir kelias pokyliu sales teko pamatyt.
ispudi paliko tik dvi vietos: man labai patiko "Sfinkso" restoranas (cia jauciasi prabanga, labai geras aptarnavimas, kainos nuo 50 iki 100 lt vienam zmogui, sake kaina priklauso nuo to kiek isgersi), mano busimam vyrui patiko "Perkuno nami", tai europietisko stiliaus nelabai didele sale, talpina berods 50 zmoniu, bet kainos gan didokos, vienam 100 lt ir maziau sake tikrai neiseis!
ateinancia savaite bandysiu ieskoti sodybos, gal kas kokiu patarimu turi?
Vijola
O gal kasnor netycia buvot Viktoro Vegio sodyboje (Bernatoniu km. Raudondvario sen.) Gal turit, kokiu nors komentaru, nes paveiksliuke, tai neblogai atrodo.
krispi_kristi
na neteko! Bet zadu sia savaitele apsidairyti kaimo turizme!nes gal vasara smagiau kaime svest nei mieste, aisku jei geras oras biggrin.gif
gutukas
mes vestuves darėme Kauno r. Užusaliuose(už Karmėlavos). yra miegamos vietos, pirtis, salė visa stiklinė, erdvi, aplinka graži, ežeras šalia tongue.gif
bet tik stalus jau labai.....prastai buvo paruošę ir maistas nekoks(kas labai man sugadino visą nuotaiką) sad.gif kaina nesikandžioja - dviem dienom žmogui 40-50lt.
alynka
QUOTE(gutukas @ 2005 01 18, 22:12)
mes vestuves darėme Kauno r. Užusaliuose(už Karmėlavos). yra miegamos vietos, pirtis, salė visa stiklinė, erdvi, aplinka graži, ežeras šalia tongue.gif
bet tik stalus jau labai.....prastai buvo paruošę ir maistas nekoks(kas labai man sugadino visą nuotaiką) sad.gif  kaina nesikandžioja - dviem dienom žmogui 40-50lt.
*

Mes irgi buvom nuvare ten pasiziureti,vaizdas gal ir neblogas, bet kazkaip itartinai
pasirode maisto kainos.......aisku meniu nemaciau, bet ko gero nebevarysim
jei jau tokie atsiliepimai....
alynka
QUOTE(liutuke.m @ 2005 01 10, 15:32)
*

Mums tai ten nepatiko....Na uzsiprase 80Lt zmogui, bet siaip tai vietos mazoka...
Ir kazkaip man neuzbaigta...galetu buti nors kiemas tvora aptvertas, kad masinas saugiau suvaryti....O be to sake, kad muzika iki dvieju gali leisti drasiai, o paskui kaimynai nori, kad butu tyliau sad.gif Nu nesamone.....
zodziu paieskos tesiasi....
Vijola
Vakar skambinau i viena vieta (Vaisvydavoje) ten atsiliepe toks visai malonus vyriskis ir pareiske, kad sales nuoma be maisto kainuoja 1500Lt. Tai pagalvojau, kad jau gal visai tiks ir kokia kavine smile.gif
alynka
QUOTE(Vijola @ 2005 01 19, 09:26)
Vakar skambinau i viena vieta (Vaisvydavoje) ten atsiliepe toks visai malonus vyriskis ir pareiske, kad sales nuoma be maisto kainuoja 1500Lt. Tai pagalvojau, kad jau gal visai tiks ir kokia kavine  smile.gif
*

as irgi Vaisvydavoj i viena vieta skambinau....uzsiprase apie 140lt zmogui... sad.gif
na manau truputi brangoka, kai zmoniu bus apie 40...bet siaip vieta ten faina,internete maciau...tai ko gero bandysim i kokia kaima sodyba, vasara turetu buti ciki....problema, kad mums reikia su nakvyne.....
Vijola
Sodybos aplink Kauna:

Viktoro Vegio sodyba: malonus dede ima 20Lt uz zmogu ir dar 10Lt uz nakvyne, bet jauciu dar galima su juo pasidereti smile.gif

Laimutes ir Stasio Sadausku sodyba: tinkama mazoms vestuvems iki 25zmoniu, kaina apie 600Lt

Romos Zalenskienes sodyba: jeigu sodyboj buni iki 24.00 (kas visiskai nerealu per vestuves) moki 1000Lt, jei buni per nakti 2000Lt (sakyciau brangoka) ir dar atsiliepe kazkokia nelabai maloni moteriske

Dar skambinau Danutei, ji lampedziuose nuomoja nama, ar sale, tiksliai nezinau, bet be maisto vien tik uz sale uzsiprase 500Lt, o maistas man atrodo sake, kad kainuoja zmogui apie 45Lt, bet jeiimi su maistu, tai man atrodo, kad uz sale atskirai moket nereikia

Tai tiek ziniu siam kartui smile.gif
Vijola
QUOTE(leduke @ 2004 10 09, 16:13)
Mano vestuves buvo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif vieteleje,bet ten telpa apie 40 zmoniu!
o maisto skanumas mmmmmmmmmmmmmmmm wub.gif
*

O gal gali pasakyti, tos vietos adresa arba telefona? Arba bent jau pavadinima. Buciau laba dekinga
meduksi
QUOTE(Vijola @ 2005 01 20, 19:45)
O gal gali pasakyti, tos vietos adresa arba telefona? Arba bent jau pavadinima. Buciau laba dekinga
*

Vijola mano vestuves buvo pas tavo pamineta ta pacia Danute! Tikrai maistas paruostas thumbup.gif ir papuosta viskas liuksiskai!Jei ka rasyk i asmenke! mirksiukas.gif
Sinuhe
QUOTE(Vijola @ 2005 01 19, 12:35)
Dar skambinau Danutei, ji lampedziuose nuomoja nama, ar sale, tiksliai nezinau, bet be maisto vien tik uz sale uzsiprase 500Lt, o maistas man atrodo sake, kad kainuoja zmogui apie 45Lt, bet jeiimi su maistu, tai man atrodo, kad uz sale atskirai moket nereikia
*

Visą namą ten nuomoja - mes vestuves šventėm thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sutalpino 40 žmonių - pirmam aukšte šokių salė ir alaus baras, toliau antram jau baliaus vieta ir viršutiniam saldus stalas mirksiukas.gif thumbup.gif Yra kondicionieriai, kas karštą vasarą tikrai aktualu, aplinka laaaaaaaaaabai gražiai sutvarkyta wub.gif man patiko, ne vieniems dar po to siūlėm ir visi liko patenkinti smile.gif
Kapryzas
QUOTE(eegluciuxx @ 2005 01 04, 22:21)
Sveiki,
reikalinga jusu pagalba ir konsultacija...
musu vestuves nusimato dideles.. na sveciu atzvilgiu galingos:) 80-90 zmoniu, ot plati mano busimo vyro giminele.. taigi ieskom vietos kur svesti kaune, kad tilptu tiek zmoniu ir kol kas nerandam:(( gal kas galit ka rekomenduot??? please, patarkit!!! svesim viena diena, teisingiau vakara, taip kad nakvynes nereiks:)
laukiu rekomendaciju (jei ka gero zinot, prasyciau is karto su kontaktais)
ACIUUUU
*

Labas,
Mums iskilo ta pati problemele kaip ir jums: g.gif
Mano vestuvese irgi bus apie 80-90 zmoniu,pagal Lietuviskas vestuves tai dideles,be to bus nevisiskai tradicines t.y. dvikalbes (lietuviu-anglu). Noriu kazko prabangaus.Ko gero dviem dienom,Kaune ar jo apylinkese. Ar jus ka suradote? Prasau patarkite,as narsau visas svetaines, bet dauguma saliu talpina apie 50 zmoniu. Vestuves ivyks Naujuju metu isvakarese! Be to ieskom muzikantu kalbanciu anglu-lietuviu kalbomis. Prasau paadekit,gal jau gavot kokiu rakomendaciju,aciu is anksto
skristyn
QUOTE(Kapryzas @ 2005 02 13, 17:26)
Labas,
Mums iskilo ta pati problemele kaip ir jums: g.gif
Mano vestuvese irgi bus apie 80-90 zmoniu,pagal Lietuviskas vestuves tai dideles,be to bus nevisiskai tradicines t.y. dvikalbes (lietuviu-anglu). Noriu kazko prabangaus.Ko gero dviem dienom,Kaune ar jo apylinkese.  Ar jus ka suradote? Prasau patarkite,as narsau visas svetaines, bet dauguma saliu talpina apie 50 zmoniu. Vestuves ivyks Naujuju metu isvakarese! Be to ieskom muzikantu kalbanciu anglu-lietuviu kalbomis. Prasau paadekit,gal jau gavot kokiu rakomendaciju,aciu is anksto
*

galiu rekomenduoti sodyba stakliskese, taciau nuo Kauno 70km, mestenai svesime. thumbup.gif vieta super grazesniu mazai kur buna, miegamu vietu 100, prie stalo talpina 120 zmoniu. jeigu rinksites trap furseto ir tradicinio stalo dviems dienoms 50litu maistas +15lt nuoma nakvynes vienam zmogui. mirksiukas.gif
tikrai maistas labai skanus, aplinka nuostabi ir aptarnavimas aukstos klases mirksiukas.gif mirksiukas.gif tad jeigu dar nieko neradot, rasykit imesiu koordinates thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
L'amour
Laba diena paneles, gal zinote kur nebrangiai aplink kauną galima vasarą švęsti vestuves. Mano vestuvės liepos 30 dieną. Norėčiau kur pigiau ir kad su nakvyne. jei turite kokiu telefonų parašykite. Ačiu.
muminukas
QUOTE(darata @ 2005 02 15, 20:20)
Laba diena paneles, gal zinote kur nebrangiai aplink kauną galima vasarą švęsti vestuves. Mano vestuvės liepos 30 dieną. Norėčiau kur pigiau ir kad su nakvyne. jei turite kokiu telefonų parašykite. Ačiu.
*

sveika!
mes šventėm bare DU BARMENAI. jis yra prie magistralės Kaunas-Klaipėda, Giraitėje. ten pat ir motelis yra. už maistą neplėšia, maistas skanus. gėrimus galima savo, iš baro tereikia už 100 Lt pirkti. telefono tiksliai nepamenu, bet pabandyk 8 37 54 73 73.
Kudliukas
Tik tame motelyje du barmenai dvivietis kambarys 50 lt nakciai, o dar girdejau, kad kazkada pritruko valgyti uz ta suma, kuria buvo uzsake, tai savo gerai, kad atsiveze
muminukas
QUOTE(kate0 @ 2005 02 17, 11:27)
Tik tame motelyje du barmenai dvivietis kambarys 50 lt nakciai, o dar girdejau, kad kazkada pritruko valgyti uz ta suma, kuria buvo uzsake, tai savo gerai, kad atsiveze
*

Na, mums tokių problemų neiškilo, maisto kalnus dar namo parsivežėm (beveik visą saldų stalą, mišrainių). Motelio yra kitas savininkas, ne tas pats kaip baro, su juo derėtis reikia. Mūsų svečiai dvivietį už 35 LT paėmė.
Mija22
Sveikos visos,
o gal kuri nors gali duoti tos Danutes lampedziuose koordinates?
Buciau labai dekinga biggrin.gif
Valentinka
Merginos, gal kas turit kokiu atsiliepimu apie "Nakties magija" Kaune, man ten visai patiko, o kadangi musu bus nedaug, mums tenk labai tiktu ... Papasakokit kas zinot ka apie maista, aptarnavima ir t.t. blush2.gif 4u.gif
burundukas
Valentinka, man neteko buti Nakties magijoj, bet maciau juosta vestuviu is ten ir nuotraukas, stalas buvo papuostas nuostabiai, maistas sudetas ne i lekstas, bet i didelius padeklus, sake, kad skanu, tik sake vietos 30 zm tikrai mazoka. Faina tai, kad yra uzdaras kiemelis.
Valentinka
Tai va mums tas ir patiko, kad uzdaras kiemelis ir siaip ten paprasta bet labai jauku ir kainos normalios. Musu bus tik apie 23 zmones ,todel ir domimes ta vieta ax.gif
Valentinka
Na, mielieji, daugiau jokiu atsiliepimu apie Nakties Magija? cry.gif
Kapryzas
QUOTE(skristyn @ 2005 02 15, 16:00)
galiu rekomenduoti sodyba stakliskese, taciau nuo Kauno 70km, mestenai svesime.  thumbup.gif vieta super grazesniu mazai kur buna, miegamu vietu 100, prie stalo talpina 120 zmoniu. jeigu rinksites trap furseto ir tradicinio stalo dviems dienoms 50litu maistas +15lt nuoma nakvynes vienam zmogui. mirksiukas.gif
tikrai maistas labai skanus, aplinka nuostabi ir aptarnavimas aukstos klases mirksiukas.gif  mirksiukas.gif tad jeigu dar nieko neradot, rasykit imesiu koordinates thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Labas butu labai gerai kad duotumet koordinates thumbup.gif thumbup.gif aciu is anksto smile.gif
skristyn
QUOTE(Kapryzas @ 2005 02 21, 23:14)
Labas butu labai gerai kad duotumet koordinates  thumbup.gif  thumbup.gif aciu is anksto smile.gif
*

pasiziurek www.atostogoskaime.lt ir apacioje lango matysi tris naujas sodybas viena is ju GUOSTA.
as si savaitgali buvau ten nuvaziavusi ir suzinojau tik tiek, kad seimininkes kuri ruosdavo maista nebeliko, tad del maisto nezinau koks bus ir dar reikia sumoketi papildomai 500lt, jeigu nori, kad sodyba butu tuscia g.gif g.gif g.gif
tai mane truputi nuvyle ir ieskau kitos vieteles mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Žūžū
QUOTE(Kokere @ 2004 04 05, 10:09)
Rumšiškėse yra viešbutis-restoranas" Rumšiškės". Ten nebrangiai galima išsinuomuoti salę su viskuo( miegamieji, baseinas,biliardas....)
*

pritariu, kad Rumsiskese laabai gera sale, labai jauki aplinka ir t.t. mes patys ten per siuos naujuosius sventem savo vestuves gathering.gif tik jau maistas koks tai kosmaras! kita ryta turejau lakstyt su tabletem ciut ne per visus kambarius! pvz. farsiruota zuvis tai labiau skoniu primine batona... nors cia vienintelis minusas (kuri labai pasistenge turbut suderintumet), o gal cia tik mums nepasiseke.
o siaip tai sale tai tikrai super: didelis baseinas, pirtis, 2sales, daug kambariu ir t.t. o be to ir pakankamai pigu...
hermi
Sveiki,

gal kas nors esat girdeje apie sodyba Liutonyse Kaisiadoriu rajone? kazkaip nemaciau jokiu atsiliepimu apie ja...siaip tai ieskau vietos aplink Kauna 50 zm. veseliai iskelti smile.gif
Kudliukas
Mes svesim Kaune, taciau noretume fotografuotis vziuoti i Trakus. Pasidalinkin informacija kur ten kreipts, kiek kainuoja (sitas klausimas svarbiausias) 4u.gif
hermi
Tradiciskai visi fotografuojasi aplink pili arba tiesiog pries ja. Ir tas nieko nekainuoja smile.gif norint ieiti i pacia pili, reikia pirkti bilietus kaip lankytojams (kainos deja nezinau). Taip pat galima paplaukioti jachtomis (berods 80lt.). Yra dar garlaivis (10lt./zm.) bei senovinis burinis laivas (kazkas panasaus i Kurena, kur plaukioja Neringoje). Dar esu girdejusi,kad eina fotografuotis i kazkuri restorana. Grazu Trakuose, bet... jaunuju pulkais buna... beveik kaip prie santuoku rumu... rolleyes.gif
Kudliukas
hermi Aciu
Yell
cia kazkas minejo Petrausku sodyba. na, bent jau man, tai ten vaizdas tikrai nekox. kaip seimininkas sake, iki jaunuju grizimo buvo like 3 val, tada mes atvaziavom apsiziureti. balkonas sulauzytas, langai apterlioti, lovos sujauktos, visa sale dvoke kepama zuvimi... ir kaip supratau, 40 zmoniu niekaip neapnakvindytu lovose. sako, jaunesni gali ir ant ciuziniu pamiegot. kaip pamaciau tuos ciuzinius, tai censored2.gif ... ir dar be viso kito tualetas ir dusas bendras visiems !
tada lekem kuo greiciau atgal palikti uzstata i rumsiskiu viesbuti. ten viskas labai tvarkingai atrode. kambariai dvivieciai, kiekvienam po dusa ir tualeta, net telikai stovi. ir kas svarbiausia, visiems uzteks lovu. ir kaina tokia pati 75lt/zm.
Anaka
[quote=kate0,2005 02 23, 21:12]
Mes svesim Kaune, taciau noretume fotografuotis vziuoti i Trakus. Pasidalinkin informacija kur ten kreipts, kiek kainuoja (sitas klausimas svarbiausias) 4u.gif
*

[/quot

Zinok, brangioji,

kad ten labai daug vestuvininku buna. Tiesiog konvejeris doh.gif Vos ne taip, kad vieni fotografuojasi, o penkios poros laukia, kad toje vietoje nusifotografuoti. Man tai juokingi tokie dalykai.

Aplink Kauna ne ka maziau graziu vietu. Beje ir pili turit...Pasigalvokit is anksto ir vaziuokit, kur tik sumastot. Juk ir Neris, ir Nemunas, ir ju santaka
Kudliukas
Anaka tai, kad Kaune jau atsibodo 4u.gif vaziuotume prie juros bet tada negriztume iki pusiaunakcio i svente biggrin.gif
L'amour
Sveikutės, gal ką nors girdėjote apie Viktoro Vegio sodybą. Buvau ten nuvažiavusi gamta vasarą gal ir nieko. O kaip tas seniokas? gal kas nors ten šventėtė, tai būtų gerai, kad parašytumėte, ačiū
Panicka

LABUKAS

GAL GALIMA BUTU GAUTI TOS DANUTES LAMPEDZIUOSE KONTAKTINIUS DUOMENIS AR KOKIOS NORS KITOS PAPILDOMOS INFORMACIJOS APIE TA NAMA?
BUCIAU LAAAABAI DEKINGA ax.gif
L'amour
[LABUKAS

GAL GALIMA BUTU GAUTI TOS DANUTES LAMPEDZIUOSE KONTAKTINIUS DUOMENIS AR KOKIOS NORS KITOS PAPILDOMOS INFORMACIJOS APIE TA NAMA?
BUCIAU LAAAABAI DEKINGA ax.gif
*

[/quote]

Sveikutes merginos, aš tai pas taą danutę, jau buvusi.Na jau beveik vos neišsinuomavau.Na aplinka man patiko ten ir tam name labai gražu, nu tik tiek kad ta salė biski tokia maža. Mizikantui sunku tilpti, o jei dar du neįmanoma. Bet netai norėjau jums pasakyti, būkite atsargios ir viską išklausinėkite. Aš jau buvau rankpinigius padavusi, kai ji pasakė, kad po dvylikos ima viršvalandžius. Ir dar kad už nakvynę nuo žmogaus po 35 litus. tai kažkokia makalynė, kad net visiems lovų neužtektų ir už miegijimą ant žemės mokėti 35 litus tai man pasiridė apsurdas, tai va tike norėjau pasakyti
Smilpa
As kai paskaiciau atsiliepimus apie Petrausku sodyba, tai cry.gif norisi. Mes kai ten buvome, visai patiko ir seimininkai malonus ir tt., palikom uzstata ir dziaugemes tuo, bet jau pradedu nervintis, o gal tikrai kazko blogo nepastebejau ir mums ten tikrai nepatiks, uch kaip noreciau isgirsti ir geru atsiliepimu apie ta sodyba sad.gif Juk nesinori tos vieninteles dienos susigadinti nevykusiai issirinkta vieta sad.gif
Yell
kaunietems rekomenduoju Rumsiskiu viesbuti. (868788888)Kiek apvazinejom, geresnes vietos neradau.
Dvi nemazos sales. Dvivieciai kambariai poilsiui su televizoriumi, dusu ir tualetu kiekviename is ju.
Baseinas, pirtis, biliardo sale, jei bus noras antra diena jaunesniems atsigaut.
mes sutarem 75Lt/zm. uz dvi dienas su nakvyne
i ta kaina visa sita ieina + vaisiu stalas, saldus stalas su 5 tortais, ir alaus stalas.
kiek esu kalbejus su zmonemis, ten sventusiais, nusiskundimu neturejo.

nepykit, ber lyginant su petrauskais... censored2.gif
jei zmoniu apie 40, tai i lovas ten visi tikrai netilps. sako, jaunesni ir ant grindu gali. parode ciuzinius, tai tikri issigandom... suplyse, purvini.
ir kaina tik 5 Lt skiriasi.
nuosirdus patarimas, kol dar ne velu atsisakyti, bent jau as taip daryciau.
bet jau jei svesit ten, tai tikrai linkiu geros svetes.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.