Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Antibiotikai ar homeopatiniai/augaliniai vaistai
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3
given444
tiesiog nebezinau....
tiek visokiu nuomoniu...duoti antibiotikus ar dar laukti, kol tikrai nesikomplikuos i ka rimciau....dabar, pvz, vos suserga bronchitu 1metu vaikas ar kiek jaunesnis, gydytojai nelaukia, kol isitikins ar tai virusines kilmes ar bakterines kilmes infekcija-duoda "ant apsaugos' kad blogiau nebutu. BET REZULTATAS? tada taip gali ir pakibt ant antibiotiku....neatsigauna pilnai organizmas, vel susergi. mano pazistmu vaikeliui, kas 2-3men. antibiotikus raso. gerkle, gerkle, limfmazgiai....kosulys.

ir apskritai, maniau jog isvengsim tu antibiotiku. grudinam nuo gimimo, iki 7men. kas antra diena liedavom vandeniu. iki siol (sunui 13men.) maitinu pienu. niekad nekutulojam vaiko. vasara maudomes, visad ropoja po zole-ta prasme, ne po lietaus, zinoma. sedi smeli-zodziu, nelepinam, neauginam "siltnamio" salygom. lyg nepersistengiam. nes yra gi kur vaikus dar labiau grudina. ir vis tiek...10men. pirma kart turejom gert nuo brochito, dabar 13.5men. vel geriam hiconcili.

nebezinau, kaip pabegt nuo tu antibio...ir tiek. ka ne taip darau/?o gal tikrai susirast gydytoja homeopata? kokie homeopat.vaistu pliusai minusai?
mamos, ka jus darot-ko nedarot su vaikais?
Agnė
Zuzu, mes pirma bronchita turejom 11men., antra po operacijos (turbut operacinej susalo, nes pusnuogi atnese mad.gif ) 15men., po to sanatorijoj toki beveik bronchita, bet antibiotikus gerem- 18men. Vasara buvom prie juros, papildem jodo atsargas wink.gif , pries 3sav. buvo didele sloga ir bepradedas koset, maniau sakes, vel.. Bet laiku sureagavau, nevedziau i lauka 5dienas ir 3-4 kartus per diena tepdavau/masazuodavau nugaryte bei pedutes Spirig Eucabalus tepaliuku (toks priesbronchitinis). Suveike- kosulys pasitrauke. Dabar geriam vitaminus ir siek tiek saugomes vejo lauke smile.gif Na o neseniai prie namu atsidare Homeopatijos medicinos centras, ten kaip tik buvo eilute ''gydymas vaiku, daznai serganciu persalimo ligomis'', tai dabar sakiau tikrai kreipsiuos pirma pas juos jei ka (tfu tfu tfu). Dar sanatorijoj tokia moteriske pasake recepta nuo kosulio- medus, garstycios, aliejus- reikia uztept ant krutines, atseit l. gerai istraukia, bet cia gal didesniems vaikiukams, nes paaiskink tu tokiam mazam kad nesidraskytu g.gif
hesė
Aš esu tik už homeopatinius vaistus. Mano vaikas jau pora metu nežino kas yra antibiotikas. (jam dabar 5) Nors tris metus nuolat sirgo. Antibiotikas tapo vos ne kasdienybė. Gydytoja buvo vaiką "davarius " vos ne iki bronchinės astmos. Nebežinojau ką ir daryti. Vaikas nuolat dusdavo. Tada draugai rekomendavo puikią gydytoją. Negaliu atsidžiaugti. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjau į žirniukus ir lašiukus biggrin.gif Dabar jų pagalba vaikas serga max 2 dienas. Liga neprogresuoja. Tik homeopatinių vaistų esmė tame, kad reikia juos gerti vos pajutus negalavimą, nes įsisirgus gydymo procesas pailgėja. Zuzu jei reikės gydytojos telefono - rašyk į privatą.
Miglute
Mes irgi nuo sio pavasario "persimetem" prei augaliniu vaistuku ir maisto papildu. kol kas patenkinkiti. Anksciau per ziema mano dukra sirgdavo kokiais 3 bronchitais ir dar kokia pora kartu angina. Ziuresim , kas bus sia ziema . Tikiuosi, viskas gerai smile.gif . Jau zinom, kaip greitai issigydyti sloga,ausu uzdegima, angina be antobiotiku, kai uzsigydyti zaizdeles ir nudegimus ir t.t. Zodziu, kuo maziau chemijos, tuo sveikiau.
*Smilga*
Tai gal galėtumėt pasidalinti patirtimi - kokius homeopatinius vaistukus nuo kokių ligų vartojat? smile.gif
Naktine
Siūlyčiau visada gydymą pradėti nuo augalinių ar homeopatinių priemonių ir tik po 2-4 dienų,jei situacija negerėja,griebtis "sunkiosios artilerijos".Dabar dažnai daktarai pirmomis dienomis neskuba kišti antibiotikų,ir tai gero daktaro požymis,nes daugumoj atvejų vaikų organizmai paprastesnių priemonių padedami susitvarko su infekcija,na nebent pasireiškia imuniteto stoka- tada be antibiotikų sunku išsiversti,bet lygiagrečiai rekomenduojama naudoti ir natūralius vaistukus bei pasveikus vartoti imunitetą stiprinančias priemones.
Mano kleckui dabar beveik 2.5 metai ir tfu,tfu iki šiol neteko antibiotikų vartoti.Išsisukdavom su ibuprofenu nuo temperatūros ir Umcalor lašeliais.Buvo kelis kartus slogytė,kelis kartus temperatūra,pasikankindavom pora-tris dieneles ir viskas susitvarkydavo.
O homeopatija dar gera tuo,kad valo organizmą nuo ligos sukelėjų toksinų,neleidžia jiems kauptis organizme,skatina patį organizmą kovoti su liga,o ne atsipūtus laukti ,kada vaistai patys už jį su bacilom ir virusais susitvarkys.Be to,paprastai vaikų organizmai būna švaresni nei suaugusių ir greičiau sulaukiamas efektas nei panašiais vaistais gydant tėvelius.
ievalota
mamytes, duokite kokias homeopatu koordinates?

Ar i juos reikia kreiptis vaiku susirgus ar reikia is anksto - ligu profilaktikai?
Bekasė
kazkaip kvailai temos pavadinimas ivardintas.
Negali buti pries ar uz, nes tikrai yra tokiu situaciju, kai neapseisi tik su homeopatiniais vaistais, o prireiks ir antibiotiku. Tik nereikia vaikui tik pradejus blogiau jaustis kisti antibiotikus - va tada galima homeopatinius vaistus bandyti ir ziureti ar organizmas tu vaistu pagalba iveiks liga ar ne.
Ir tikrai nesuprantu, kodel dauguma tevu i antibiotikus ziuri kaip i koki bauba g.gif
Ir protingai naudojant antibiotikus jie tikrai nebus nesibaigianciu ligu priezastis.
ievalota
Antibiotikai griauna organizmo sugebejima priesintis ligoms. Maniskiui neteko ju gerti, nors kelis kartus pediatre primygtinai siule. Su homeopatiniais gijama leciau, bet organizmas pats priesinasi sukelejui.

Is aplinkiniu pavyzdziu man susidaro ispudis, kad antiobiotikai - baubas. ir kad tie vaikai, kuriems jie duodami, serga daug dazniau.
Bekasė
QUOTE (ievalota @ 2004 09 24, 08:52)
Antibiotikai griauna organizmo sugebejima priesintis ligoms.

protingai vartojant antibiotikus, jie organizmui nekenkia.
Negi dar kaip maziems vaikams reikia aiskinti, kad geriant antibiotikus, kartu reikia naudoti ir pvz jogurto kapsules arba gefilus. Taip pat neuzmirsti ir vitaminu.
BEt kokiu vaistu ilgas vartojimas alina organizma.
ievalota
Silvute, bet man sakinys "antibiotikai gali buti nekenksmingi" skamba panasiai "kad prie lengvu narkotiku nepripranta". Nepyk wink.gif

Na geriausiu atveju as juos pavadinciau "neisvengiamu blogiu". Bet cia tik mano kukli nuomone wub.gif
Agnė
Man toks klausimas persasi- "kam nuodytis antibiotikais, jei yra budu juos apeiti?"
Bekasė
QUOTE (ievalota @ 2004 09 24, 10:43)

Na geriausiu atveju as juos pavadinciau "neisvengiamu blogiu". Bet cia tik mano kukli nuomone wub.gif

nepykstu, tiktai, deja, susiduriau su situacijomis, kur homeopatiniai vaistai yra bejegiai...
pvz kuo gerbiami homeopatai pasiulytu gydyti pulinga meningita keliu dienu kudikiui?
lota
QUOTE (ievalota @ 2004 09 24, 05:52)
ir kad tie vaikai, kuriems jie duodami, serga daug dazniau.

Sveikiems vaikams antibiotikai neduodami. Kai kurie vaikai serga dazniau nei kiti. Mano vaikas (1m. 3men.) antibiotikus gere jau 2 kartus. Tikrai buciau nedavus, jei tik butu buvus kitokia alternatyva.
Pirma karta, kai vaikas sirgo bronchitu, gydeme be antibiotiku beveik 3 savaites. Vaikui kasdien blogejo, kas kelias dienas kvieteme gydytojus, kad paklausytu ar neprasideda plauciu uzdegimas. Kai vaika apziureje 3 gydytojai (2 privatus) pasake, kad antibiotikai butini, nusileidau. Vaikas pasveiko per pora savaiciu, po to nesirgo beveik puse metu. Antra karta iki tokio lygio vaiko nebenuvariau, daviau antibiotikus po savaites, kai maciau, kad kiti gydymo metodai nepadeda. Vaikas pasveiko per kelias dienas, ir, mano nuomone, jo organizmas nebuvo taip nustekentas kaip po pirmo karto, kai buvo jau baisu i vaika ziureti.
Taigi, is sios patirties supratau, kad antibiotikai kartais yra neisvengiami, kokie nesveiki jie bebutu.
uups
Silvute, joks homeopatas nei meningitu nei apendicitu niekada negydys vien homeopatija...Nereikia taip ,-arba juoda arba balta. Homeopatai visu pirma yra baige medicina (klasikine) ir tik tada specializuojasi ir mokosi homeopatijos, taigi supranta kas yra pavojinga, kas ne.

Smilga- jei neturi gydymosi homeopatiniais vaistais patirties, savigyda geriau neuzsiiminek. Na, nebent turi omenyje paprastose vaistinese pardavinejamus homeopatinius vaistukus. Jei turi nors kiek patirties ir ligeles nesunkios,- yra labai puiki knyga,- "Homeopatija. Savigydos vadovas" , autorius Werner Stumpf. Tikrai rekomenduoju!

Ievalota, i homeopata galima kreiptis ir susirgus, ir 'profilaktiskai'. Pvz, jei kiekviena sezona sergate bronchitais,- reiskia, tai yra 'silpnoji vieta',- galima gydyti konstitucishkai. Galbut gydytoja paskirs kokiu profilaktiniu zirniuku, o gal pasakys ka daryti atsiradus patiems pirmiesiems ligos pozymiams. Be viso kito, vien pirmas vizitas trunka apie valanda, kol gydytojas issiaiskina viska apie vaiko gimimo aplinkybes, buda ir temperamenta.

Tikras, klasikinis homeopatas, be viso kito, nesiulys homeopatiniu preparatu ish vaistines (pvz, -heel preparatu,kuriu sudetyj po 5-6 augalinius ingredientus),- jis parinks konkreciam zmogui konkretaus augalo (ar mineralo) preparata (ar max,- du).

Mes homeopatishkai issigydem labai smarkia alergija (pasireiskusia dermatitu).
Dabar esam klasikines homeopatijos gerbejai wink.gif
Bekasė
QUOTE (uups @ 2004 09 24, 14:30)
Silvute, joks homeopatas nei meningitu nei apendicitu niekada negydys vien homeopatija...Nereikia taip ,-arba juoda arba balta.

Upps, nesu as kategoriska, bet paskaiciusi kai kuriu mamyciu mintis, tai tiesiog juokas ima. Dziaugiuosi uz jas, kad jos nesusidure su sunkia vaiko liga ir yra gyvenimo neapdauzytos, tik va tas ju kategoriskumas, tai kartais tikrai uzknisa...

Kad ir temos pavadinimas.... ir as, ir tu zinome, kad negalima tokiu gydymo metodu priespastatyti vienas kitam, nes homeopatiniais vaistais vaika nevisada isgydysi. Bet kai gydytojas tik iskviestas pas pirma ar antra diena kosinti vaika jam israso antibiotiku - tai irgi kita krastutine priemone. Mano gydytoja manes dabar jau dazniausiai paklausia, ar as turesiu laiko uzsiimti su vaiku: itrinimai, inchaliacijos, zirniukai kas kelias valandas, arbatytes, kompresiukai.... visa tai yra gerai, bet kartais ( pvz kai serga abu iskart) paprasciausiai nera laiko tokiems dalykams.
lota
Hm, o kur tu homeopatu ieskoti? Mielai nuvesciau homeopatui savo klecka, gal tikrai reikia stiprint silpnasias vietas kol vel beda neprispaude...
Buciau labai dekinga, jei i privata kokio gero gydytojo homeopato koordinates imestumet...
plepioji
QUOTE (uups @ 2004 09 24, 11:30)
Tikras, klasikinis homeopatas, be viso kito, nesiulys homeopatiniu preparatu ish vaistines (pvz, -heel preparatu,kuriu sudetyj po 5-6 augalinius ingredientus),- jis parinks konkreciam zmogui konkretaus augalo (ar mineralo) preparata (ar max,- du).

Uups, gal negaila butu pasidalinti rekomencijomis apie koki gera gydytoja homeopata?
Noreciau ir as zinoti pakaitala tradiciniams vaistams bent jau sezoniniu ligu atvejams smile.gif
Jei nenori/negali viesinti - atsiusk, prasau, i privata.
Aciu smile.gif

given444
man irgi, uups, i privata atsiusk....

atsiprasau, silvute, uz kvaila temos suformulavima...tiesiog daug abejoniu susikrove, ir nemokejau tiksliai isreikst savo minciu. cia GIRDZIU, jog vienam sirgaliui (nuolatiniam) nuo tu antibio...tikrai visai nusilpes organizmas, vos ne iki bronchu atsmos, kiti sako-nezaisk su homeopatine, nes iki letiniu ligu irgi gali nusivaryt...

matomai, labai mazai ziniu turiu tiek apie antibiotiku tiek apie homeopat.vaistu
pliusus ir minusus...

o gal kas kas turit patirties, stulpeliu VISKA VEL ISVARDINKIT, TIEK TEIG, TIEK NEIG ABIEJU GYDYMO BUDU aspektus...??
g.gif
uups
QUOTE (zuzu @ 2004 09 24, 14:19)

daug abejoniu susikrove, ir nemokejau tiksliai isreikst savo minciu. cia GIRDZIU, jog vienam sirgaliui (nuolatiniam) nuo tu antibio...tikrai visai nusilpes organizmas, vos ne iki bronchu atsmos, kiti sako-nezaisk su homeopatine, nes iki letiniu ligu irgi gali nusivaryt...

matomai, labai mazai ziniu turiu tiek apie antibiotiku tiek apie homeopat.vaistu pliusus ir minusus...

o gal kas kas turit patirties, stulpeliu VISKA VEL ISVARDINKIT, TIEK TEIG, TIEK NEIG ABIEJU GYDYMO BUDU aspektus...??
  g.gif

Pabandysiu as is savo patirties.... stulpeliu wink.gif

Homeopatija

+
ypatingai glaudus kontaktas su gydytoju;
vaistai labai pigus;
vaistai nesensta;
vaistai skanus, vaikai juos noriai valgo;
ypatingai tinka letiniu ligu gydymui;
vaistai neturi pasalinio poveikio.
__

reikalauja daug laiko,- ilgi vizitai pas gydytoja, vaistai geriami ilgokai, net isgijus;
gydyma testi pas kita gydytoja sunkiau;
reikia labai atidziai stebeti ligos simptomatika;
vaistai geriami labai tiksliu laiku (nevalgius ir po ju nevalgoma)
pirminis ligos paumejimas gali labai isgasdinti.

Tradicine medicina

+
gydyma pratesti gali bet kuris gydytojas;
rezultatas paprastai greitas;

__

vaistai daznai brangus;
vaistu galiojimo laikas ribotas;
letiniu ligu gydymas sunkus.

nuva, greitosiomis tiek wink.gif

Mano asmenine nuomone reikia atrasti gera gydytoja , kuris sugebetu ivertinti liga ir nuspresti kada butini antibiotikai, o kada galima apsieit be ju. Siaip,oficiali statistika skelbia, kad 3/4 ligu gali buti isgydoma homeopatiskai (cia vokieciu duomenys).
Silvute,- visiskai su tavim sutinku;)
Toms, kurios praset homeopatu koordinaciu,- apie kokius miestus kalbam? unsure.gif

Naktine
Zinau ne viena atveji,kuomet homeopatija padejo tiems ligoniams,kai oficiali medicina nelabai ka galejo pasiulyti -tik pjauti(buvo saltasis miezys-toks dalykas daznai buna operuojamas,o zmogui aplink akis buvo tokio dziaugsmo gal 5 ar 6 stukos blink.gif -pati maciau) arba palaikomoji terapija(bronchines astmos atveju).Nesu labai su homeopatija susijusi,sakau tik tuos pavyzdzius,kuriuos teko sutikti.
Taip kad visiems savo,ir nereikia galvoti,kad viena medicinos saka geresne uz kita,svarbiausia ,kad bent viena is ju sugeba padeti ligos atveju.
Tik man juokas ima kartais is labai diplomuotu ir gana garsiu daktaru,kurie iki pazialiavimo bando irodineti,kad homeopatija-tai svestas vanduo,nelabai zinodami,kas tai yra is tikruju(teko kazkada su viena daktare gana rimtai susikibti sia tema)
indreja
Mano vaiko gydytoja-prisiekusi klasikines medicinos atstove ir vos vaikui sukosejus, bando ikisti jam antibiotiku blink.gif mad.gif . Su tuo kategoriskai nesutinku. Jei buciau kisusi vaikui tiek antibiotiku,kiek ji buvo israsiusi,turbut prasidejus kokiai rimtesnei ligai nebepadetu jau niekas,nes organizmas "pripranta" prie daznai vartojamu antibiotiku,be to slopinamas vaiko imunitetas. As esu uz PROTINGA homeopatija ir manau,ji yra veiksminga,jei gydyti pradedama laiku (tik atsiradus pirmiesiems ligos pozymiams),taip pat laikomasi visu reikalingu nurodymu. Be abejo,dar labai svarbu,kokia tai liga,nes homeopatija,kaip cia minejote,apendicito tikrai neisgydys ir tuo atveju gydymas gali baigtis peritonitu ar dar baisiau baisesnemis pasekmemis unsure.gif .
Gaila,kad musu mieste nera tokios specializacijos gydytoju unsure.gif . Todel vaika gydau liaudiskomis priemonemis,fitoterapiniais vaistais ar vaistineje perkamais homeopatiniais prieparatais. Ir kagi,padeda smile.gif Be abejo,butu idealu,jei turetume koki gerai ta sriti ismananti gydytoja,kuris parinku specialai mano vaikui tinkamus vaistus.
Bet yra ir kita medalio puse. Homeopatija tinka ne visur ir ja taikyti reikia priklausomai nuo situacijos.Pvz. vienos mano pazistamos vaikui,gydomam homeopatiniais prieparatais is bronchito issivyste labai sunkios formos plauciu uzegimas. Ir nori nenori tada jau teko naudoti labai stiprius antibiotikus. Gydytoja buvo prisiekusi homeopatiniu prieparatu salininke rolleyes.gif .
Taigi,manau,derinant homeopatija su tradicine medicina,svarbu sveikas protas ir mokejimas laikytis "aukso vidurio" per daug nepuolant i krastutinumus wink.gif.
lota
QUOTE (uups @ 2004 09 24, 20:05)
Toms, kurios praset homeopatu koordinaciu,- apie kokius miestus kalbam? unsure.gif

Vilnius
hesė
Kas gyvenate Kaune ir ieskote homeopato, pabandykit kreiptis i "Klinika A" Savanoriu pr. 66 Registraturos nr. 75 08 00 Mano nuomone ten puiki gydytoja thumbup.gif
uups
QUOTE (hesė @ 2004 09 25, 09:33)
Kas gyvenate Kaune ir ieskote homeopato, pabandykit kreiptis i "Klinika A" Savanoriu pr. 66 Registraturos nr. 75 08 00 Mano nuomone ten puiki gydytoja thumbup.gif

Gydytoja Natalija, ar ne? wink.gif Labai daug geru atsiliepimu apie ja girdeti:super
Agnė
Vilniuje Kauno g. yra Homeopatijos gydymo centras, Svitrigailos gatve vaziuojant Naujininku link prie Neste degalines sukti i desine ir uz autobusu stoteles tame pastate rasit centra, iejimas is gatves puses.
tany
QUOTE (uups @ 2004 09 24, 13:30)
Silvute, joks homeopatas nei meningitu nei apendicitu niekada negydys vien homeopatija...Nereikia taip ,-arba juoda arba balta. Homeopatai visu pirma yra baige medicina (klasikine) ir tik tada specializuojasi ir mokosi homeopatijos, taigi supranta kas yra pavojinga, kas ne.

Smilga- jei neturi gydymosi homeopatiniais vaistais patirties, savigyda geriau neuzsiiminek. Na, nebent turi omenyje paprastose vaistinese pardavinejamus homeopatinius vaistukus. Jei turi nors kiek patirties ir ligeles nesunkios,- yra labai puiki knyga,- "Homeopatija. Savigydos vadovas" , autorius Werner Stumpf. Tikrai rekomenduoju!

Ievalota, i homeopata galima kreiptis ir susirgus, ir 'profilaktiskai'. Pvz, jei kiekviena sezona sergate bronchitais,- reiskia, tai yra 'silpnoji vieta',- galima gydyti konstitucishkai. Galbut gydytoja paskirs kokiu profilaktiniu zirniuku, o gal pasakys ka daryti atsiradus patiems pirmiesiems ligos pozymiams. Be viso kito, vien pirmas vizitas trunka apie valanda, kol gydytojas issiaiskina viska apie vaiko gimimo aplinkybes, buda ir temperamenta.

O kiek kainoja tokio homeoparo paslaugos?
saltrune
Man tai kvaila tokia diskusija, nes visa esmė yra tame, kad kai kurie susiduriame su prastais gydytojais, o neantibiotikai yra žalingi, blogi ir t.t. Visasa blogis tik tame, kad klaidingai nustatoma ligos priežastis- antibiotikia yra paprasčiausiai cheminės medžiagos kurių poveikyje žūsta tam tikros bakterijos (dėl to ya ne vienas antibiotikas).
Homeopatija remiasi principu "panašus gydo panašų", t.y. vaistai daromi iš medžiagų, kurios pačios didesniais kiekiais sukeltų panašius simptomus (bet ne ligą). Ir nors šio metodo šalininkų yra daug (dažniausiai tai žmonės nusivylę tradicine mediina), kol kas nepaknka įrodymų, kad priemonės veiksmingos, nors homeopatija egzistuoja nuo 19 amžiaus g.gif

Aš pati tai nesu linkusi savo vaikams duot antibiotikų, vyresnioji per 8m yra gavusi tik 4 ar 5 kartus, bet homeopatija man irgi ne prie širdies. Geriausia gyventi iš vis be vaistų, kiek tik išeina. O jei jau reikia- gydytis pagl visas taisykles: pakankamomis dozėmis ir pakankamai ilgai
Ode
Antibiotikai reikalingi tik tais atvejais, kai yra ar gresia bakterine infekcija, nes ji gali komplikuotis i ka nors rimchiau.
Bet ash pritariu Saltrunei, kad geriau ish viso stengtis gyventi be vaistu, o atsiradus reikalui, gydytis atitinkamai. Manau, kad turint gera daktara, reiketu atsizhvelgti i jo nurodymus. O kad susirast gera daktara, reikia truputi pachiam apsishviest ir apsilankius pirma karta daktara 'praegzaminuot' - tiesiog pazhiuret, ar sutampa jusu nuomones tam tikrais klausimais. Taip bent daro tevai chia, JAV, kuomet renkasi pediatra.
given444
turiu dar klausimeli uups ir hesei ir toms, kurios lankosi pas gydytojus-homeopatus. kaip homeopatai ziuri i imunostimuliatorius? ar vaikams jie duodami?
ar duodami tik, pvz, augaliniai imunostimuliatoriai kaip, pvz, Limfozil, EhinaZink Cvit, Imunal-kovojantys su gripo virusais ir kt persalimo infekcijomis, o gal galima gert ir sintezuotus kaip Ribomunyl, Bronchomunal, Liuvac?

juk ypac po antibiotiku vartojimo ir siaip tiems, kurie dazniau serga, imunostimuliatoriai rekomenduojami.
bet gal kas zinot imunostimuliatoriu minusus?
ir prie kokios, jei taip grubiai tariant, homeop. ar tradicines medicinos jie priskiriami?
laukiu komentaro. g.gif
uups
QUOTE (zuzu @ 2004 09 26, 22:35)
turiu  dar klausimeli uups ir hesei ir toms, kurios lankosi pas gydytojus-homeopatus. kaip homeopatai ziuri i imunostimuliatorius? ar vaikams jie duodami?
ar duodami tik, pvz, augaliniai imunostimuliatoriai kaip, pvz, Limfozil, EhinaZink Cvit, Imunal-kovojantys su gripo virusais ir kt persalimo infekcijomis, o gal galima gert ir sintezuotus kaip Ribomunyl, Bronchomunal, Liuvac?

juk ypac po antibiotiku vartojimo ir siaip tiems, kurie dazniau serga, imunostimuliatoriai rekomenduojami.
bet gal kas zinot imunostimuliatoriu minusus?
ir prie kokios, jei taip grubiai tariant, homeop. ar tradicines medicinos jie priskiriami?
laukiu komentaro. g.gif

Del imunostimuliatoriu neturiu zalio supratimo unsure.gif manau, paciu homeopatu reiketu ir paklausti. Siaip ar taip, tai tikrai ne homeopatiniai preparatai .Greiciau fitoterapiniai.
Minusu nezinau, niekad nesidomejau. Mes ju nevartojam, kaip ir jokiu vitaminu, mikroelementu, zuvu tauku, skiepu ir pan. priemoniu imunitetui formuoti ir stiprinti.
Kaipo ir laikomes principo,- 'jei gali nevartoti,- nevartok' wink.gif

Tany,- nuo 30 iki 80 litu uz vizita+ kiek reikia nemokamu konsultaciju telefonu.
hesė
Musu heomopate buvo israsiusi vaikui Bronchomunali. Buvo tikrai veiksminga, taciau dabar artejant visoms slogoms ir gripams ji dave (tiksliau pirkome is jos) lasiuku "Natur Oil".Tuos lasiukus sudaro 31 vaistazole. Sveicaru gamybos. Kvapas baisus, bet irgi labai veiksminga. Esu isbandzius ir ant saves biggrin.gif Vos suskausta galva ar gerkle "ikalu" laugh.gif lasiuka viena ir ryte sveika. Nors reikia gerti is kart sunegalavus 10 dienu. Neseniai vaikui buvo uzkilus temperatura 39 pradejo sloguot. Maniau kad jau isisirksim, bet.... biggrin.gif i pagalba atskubejo lasiukai biggrin.gif Sugirdziau - ryte sveikas. Tiesa jie brangoki: 50ml - 65 litai. Kur ju yra pirk - tikrai nezinau.
Perliukas
QUOTE (uups @ 2004 09 27, 15:40)

Tany,- nuo 30 iki 80 litu uz vizita+ kiek reikia nemokamu konsultaciju telefonu.

Nepasakyciau ,kad homeopatiniais vaistais gydytis pigiau. Klaipedoj zinau gydytoja (gera), pas kuria vizitas apie100lt +kiekvienas kitas apsilankymas ir vaistai , medikanos cenre apie 60lt ir +.

Man iskilo klausimu : vaikui susirgus pas kuri gydytoja eint pirmiau (homeopata ar pediatra) ar apsilankot pas abu , jeigu gydotes homeopatiniais vaistais tai pediatras tampa kaip ir nereikalingas. Ir kaip jus ziurit i tai ,kad homeopatais dirba chirurgai , suaugusiuju terapeutai , bet ne pediatrai , ar homeopatijoj tai neturi reiksmes g.gif ? Homeopatija man ne priesas , esu buvusi pas juos , bet niekaip neisivaizuoju kaip vyksta priemimas ir kaip nustatoma diagnoze kudikiui ,kuris nemoka kalbeti (ypac pas tuos kurie nenaudoja jokios aparaturos , netikrina karujo , slapimo , nedaro kitu tyrimu , pas kuriuos diagnoze nustatoma pokalbio metu )? unsure.gif Tai man didziausias minusas ir stabdis pilnai pasitiketi homeopatais .

Noreciau pasinaudot netradicines medicinos patirtim , nes nebenoriu savo vaikui kist antibiotiku ,kuriu per metus jis jau gavo maziausiai 7 kartus ( ir visa tai nuo pirmosios gyvenimo savaites sad.gif blink.gif )
uups
QUOTE (Perliukas @ 2004 10 01, 18:50)

Nepasakyciau ,kad homeopatiniais vaistais gydytis pigiau. Klaipedoj zinau gydytoja (gera), pas kuria vizitas apie100lt +kiekvienas kitas apsilankymas ir vaistai , medikanos cenre apie 60lt ir +.

Man iskilo klausimu : vaikui susirgus pas kuri gydytoja eint pirmiau (homeopata ar pediatra) ar apsilankot pas abu , jeigu gydotes homeopatiniais vaistais tai pediatras tampa kaip ir nereikalingas. Ir kaip jus ziurit i tai ,kad homeopatais dirba chirurgai , suaugusiuju terapeutai , bet ne pediatrai , ar homeopatijoj tai neturi reiksmes g.gif ? Homeopatija man ne priesas , esu buvusi pas juos , bet niekaip neisivaizuoju kaip vyksta priemimas ir kaip nustatoma diagnoze kudikiui ,kuris nemoka kalbeti (ypac pas tuos kurie nenaudoja jokios aparaturos , netikrina karujo , slapimo , nedaro kitu tyrimu , pas kuriuos diagnoze nustatoma pokalbio metu )? unsure.gif Tai man didziausias minusas ir stabdis pilnai pasitiketi homeopatais .

Homeopatiniai vaistai kainuoja labai pigiai. Turiu omenyje tikruosius homeopatinius zirnelius,kuriu daugumos kaina apie 3 litus wink.gif
O kas del gydytoju, tai mes esame 'derinimosi' stadijoj (nes sirgom tik keleta kartu per savo 1,5 metu gyvenimeli). Manau, pirmiausia visada kreipsimes pas homeopata. Iki siol buvo visaip,- pvz, su alerginiu dermatitu is pradziu ejom pas tradicinius gydytojus (pediatrus ir alergologus), o i homeopatus kreipemes veliau. Tas pats buvo su 'angina'. As rinkciausi homeopata/pediatra, man specializacija labai svarbu.
O del tyrimu,- homeopatai dazniausia dirba normaliuose medicinos centruose ir poliklinikose ( gi ne pas bobute ar kokia bureja vaikus vedam), kur su tokiu pat pasisekimu atlieka reikalingus tyrimus, jei jie tikrai reikalingi. Ir taip pat gydo antibiotikais, jei jie tikrai reikalingi!!!
O siaip, homeopatai paprastai yra labai islavinto pastabumo gydytojai, kurie diagnozuoja pagal ligos simptomatika,- pvz, ar berimas daugiau apima kaire kuno puse, ar deshine,ar kosulys prasidejo staiga, ar pagereja ar paumeja gulint ant nugaros/sedint ar aprimsta nuo suspaudimo, ar ji ramina shiluma, ar shaltis, ar skruostai raudoni, ar vaikas pablyshkes, ar nenori but vienas, ar pila prakaitas, ar kvepavimas shvilpiantis ir tt ir tp.
Todel ir mamos mokosi buti pastabios wink.gif
Šmigija
Na as vaika vedu pas Didziuli (homeopatas), bet tik kolkas del atopinio dermatito i ji kreipemes, bet jis israsinejo ne zirnelius o heel firmos vasktukus, laimei jie mums padejo. Bet noreciau tikrai rast "tikra" homeopata. O ta gydytoja kuri dirba Savanorių 66 ji turbut ne tik homeopate? kokia jos tikroji o gal pirmoji specializacija be homeopatijos. Butu saunu Kaune rast homeopata/pediatra, nes savaja pediatre nusivyleme, ji mums tik isuntimus pas specialistus israsineja, niekad normaliai vaiko neapziuri, laukia kol as pati ko paklausiu, o jei neklausiu tai tai tik gerkle paziuri paklauso sirdeles ir viskas, nes skiepais, kuriu mes nesam gave, nesirupina.
Perliukas
( gi ne pas bobute ar kokia bureja vaikus vedam),

bet kartais susidaro toks ispudis , kai pasiklausau zmoniu, buvusiu pas homeopatus, kalbu . Pvz.: kad tu zirniuku negalima laikyti prie elektros prietaisu , mobilaus telefono , kad pries geriant juos reikia istirpinti vandenyje ir laikyti tamsoj (cia dar galiu suprasti) , bet kam pries geriant skambteleti i puoduka unsure.gif
Temos pavadinimas : antibiotikai vs homeopatiniai/augaliniai , tai po tokiu gydytojo nurodymu(kaip jau minejau auksciau) ka galvot , ar antibiotikai neslopina homeopatiniu veikimo g.gif , bent jau mano gyd. daznai skiria antibiotikus su homeopatiniais , tai gal net neverta ju kartu gerti ar nera be reikalo svaistomi pinigai (juk nepakenks , o gal pades , blogiau nebus) ,ir laikas (visi zino ,kad su homeopatiniais reikia daug zaisti, "mokytis buti pastabiai" kaip sako uups smile.gif )

Sakyciau prabanga ta homeopatija smile.gif , vaistai pigus , bet geri gydytojai brangus (dirba tik privaciai ), o laikas =pinigai , ne visi siais laikais turi tiek laiko zaisti su zirniukais smile.gif .
Bet as vistiek uz naturaluma thumbup.gif ir pries sintetika sad.gif
uups
QUOTE (Perliukas @ 2004 10 04, 19:33)
kad tu zirniuku negalima laikyti prie elektros prietaisu , mobilaus telefono , kad pries geriant juos reikia istirpinti vandenyje ir laikyti tamsoj (cia dar galiu suprasti) , bet kam pries geriant skambteleti i puoduka  unsure.gif 
Temos pavadinimas : antibiotikai vs homeopatiniai/augaliniai , tai po tokiu gydytojo nurodymu(kaip jau minejau auksciau) ka galvot , ar antibiotikai neslopina homeopatiniu veikimo  g.gif , bent jau mano gyd. daznai skiria antibiotikus su homeopatiniais  , tai gal net neverta ju kartu gerti ar nera be reikalo svaistomi pinigai (juk nepakenks , o gal pades , blogiau nebus) ,ir laikas  (visi zino ,kad su homeopatiniais reikia daug zaisti,  "mokytis buti pastabiai" kaip sako uups  smile.gif  )

Sakyciau prabanga ta homeopatija  smile.gif , vaistai pigus , bet geri gydytojai brangus (dirba tik privaciai ), o laikas =pinigai , ne visi siais laikais turi tiek laiko zaisti su zirniukais  smile.gif .
Bet as vistiek uz naturaluma  thumbup.gif  ir pries sintetika  sad.gif

Aha, tu zirniuku tikrai negalima laikyt prie elektros prietaisu. Tipo, potencijuojant vaistus veikliuju medziagu 'energija' irashoma i pvz, laktoze (is jos tie zirniukai)ar spirita. Shito ash nesuvokiu ir atsisakau suvokti. Mano vyras, kai ash jam paburbejau apie tas energijas, visaip ish manes ishsityciojo, pabraizhe atropino formule, apskaiciavo molekuline mase, kiek grame molekuliu, 'nupotencijavo' iki dazniausiai vartojamu skiedimu, paeme 10% (jei atropinas kartais butu negrynas, o ishgaunamas ish augalo), ir, jei nepainioju, finale gavosi 40 000 molekuliu vienam grame (gal kokiuose 5 zhirniukuose), kas yra realus kiekis saveikauti su receptoriais ne energijos,o medziaginiame pavidale. Nzn. Man vienodai, kaip jie veikia, svarbu veiktu smile.gif
Apie zirniuku tirpinimus ir skambtelejimus i puoduka tai neteko girdet , nu bet nedaug as apie ta homeopatija girdejau, bendrai paemus unsure.gif
Homeopatinius su antibiotikais gerti galima, tik jie gali ir neveikti (sitoj vietoj nuostoliai)., bet dazniausiai homeopatiniai geriami (letinem ligom sergant) bent apie menesi, taip kad jau po antibiotiku wink.gif
O kas del prabangos... taip, gana keblu. Ypac su laiku,- vaistukai geriami nevalgius, bent 20 min iki valgio ir ilga laika, pageidautina vienodu laiku, o tai gana sudetinga ir prisiminti ir ivykdyti unsure.gif
*ramunė*
Sakykit ar čia tik pas mus ar visur tie antibijotikai tokie madingi pasidarė g.gif Su kokia liga benueitum,antibijotikų dozė-garantuota.Kai pasidomėjau gydytojos,supratau štai ką:Jei vaistų neatitaikys,tai antibijotikas bent jau neleis ligai suvešėti doh.gif Taip kaip draudimo kompanija.O mes ir skaudžiausia vaikai - ryjam antibijotikus saujom ir laukiam pagėrėjimo verysad.gif
hesė
Mano šeimos gydytoja - hemeopatė sako taip: antibiotikai tai vaistai gydytojų baimėms gydyti. Jie apsidraudžia, negalvodami apie tolesnes pasekmes. Mano vaikas jau 4 metai kaip be antibiotikų gyvena.
Mazius_
daug prieštaringų nuomonių gali būti šiuo klausimu, bet aš linkus kiek tik galima mažiauvaistukų. mums puliavo akytės, gyd. išrašė antibiotikų lašiukus po 1lašą 2k.per dieną, po kelių dienų pamačiau kad negerėja, lašinau tik 1kartą. galų gale vis tiek niekas nepadėjo tik bereikalo naudojau vaistus. - padėjo masažiukai akytėm thumbup.gif thumbup.gif
Fanta
Aš asmeniškai - tik už homeopatiją pirmoje vietoje. Norisi kuo labiau išvengti antibiotikų.
chriss
Mano nuomone tai reikia atsizvelgti i situacija.Jeigu vaikiukas ne stipriai serga,tai aisku geriau pabandyti homeopatinius.Nu bet jeigu aisku,kad jie nepades,tai tada geriau rinktis antibiotikus.
nendrelė
Dukrytei du metukai, prieš pusmetį pakeitėm gydytoją, nes persikėlėm kitur gyventi. Dabar savo gydytoja esam labai patenkinti, mūsų su ja nuomonė sutampa dėl vaistų. Turiu savo tradicinį sąrašiuką (umcalor, sinupret, stodal, infucidin) ir mums jokie peršalimai nebaisūs, o rimtesnių ligų ir neturėjom.
Iki šiol sunku atleisti gydytojai, kuri dėl tokio menkniekio kaip stafilokokas žarnyne (tiksliau disbakteriozė) poros mėnesių kūdikiui mano sugirdė du kursus antibiotikų. Sunku ir sau atleisti, kad girdžiau, bet daugiau jau niekada, nebent kitos išeities nebūtų.
Fanta
QUOTE(nendrelė @ 2006 08 30, 07:39)
Iki šiol sunku atleisti gydytojai, kuri dėl tokio menkniekio kaip stafilokokas žarnyne (tiksliau disbakteriozė) poros mėnesių kūdikiui mano sugirdė du kursus antibiotikų.
*

blink.gif Nu bet ir gydytoja blink.gif Poros mėnesių kūdikiui blink.gif
agniux911
stafilokokas bjauri liga ir kartojasi ateity labai daznai, gal ne is karto, bet su laiku gali islysti.todel jau reikia antibiotiku, ne taip kaip gripui persalimui
esu ir as uz homeopatija tik kad reikia baisiai daug ir ilgai naudoti, efektas matosi gal po 2 savaiciu, o kai darbe visi laukia kada baigsiu savo darbus tai buna sunku, kartais imu paracetamoli bent temp musti, vaikui stengiuosi neduot, kai jis gali likt namie.vat dar viena beda tai su sloga, tas juros vanduo kuri daug kas proteguoja, neduoda jokios naudos, tik isvalo, o ir man ir vaikui buna taip kad jei jau sloga, tai neprakvepuojam gera savaite. ka galetumet patarti?
gal kas zinot koki tepaliuka ar liaudiska buda kaip greiciau gerkle gydyt, kosuliui tai tik arbatos o gerklei?darom kompresui situs, bet ne visad matosi rezultatas.
kaip uzgrudinti vaika kad nekibtu taip ligos, gerkle istisai mus lydi su savo skausmais, o dar darzeli emem lankyt doh.gif
agniux911
nesulaukiu jokiu atsakymu.
vat suzinojau gera buda persalimui gydyti-visad zinojau kad reikia gerti imbiera su arbata, bet negaledavau nuryt, labai grauzdavo gerkle, o vat su pienu siltu, labai tiko.ir po poros dienu pasijauciau kitu zmogum.pabandykit ir jus.ir sloga palengvina ir gerklei gerai, kur kas geriau nei su medum, susildo, tik atsargiai kas turit labai auksata kraujospudi, jis labai kelia
Siracusa
mes visa seima homeopatiniais gydomes. ypac maze visada pradedu gydyt nuo zoliu. tik viena karta prireike antibiotiku, stengiames issisukt be ju smile.gif
Rela
Del persalimu ligu man patare naudoti "Linex" ir koki eziuoles preparata( "Imunal", "Ecinafit" ar koki kita) Bet reiketu vasaros pabaigoje, menesi laiko gerti, abu kartu. Kiekvienais metais duodu menesiuka pagerti ir dziaugiuosi rezultatais. O antibijotiku nebeduodu nuo 5 metu, savo nuoziura, nes supratau, kad jie padeti tik pablogina, budavo kad dukra juos gerdavo kas antra savaite, medikai lengva ranka israsydavo nesigilindami i liga. Taip nuo vienu iki treju metu, su nedidelemis pertraukomis. Kai dukrai buvo treji, (greiciausiai del disbakteriozes) pradejo kas vakara vemti, valgyti retai kada norejo, visa sulyso, akys pajuodo, isbalo. Visi limfmazgiai padidejo, ypatingai tonziles jos uztino taip, kad dukra pasidare panasi i ziurkena. jai buvo sunku paeiti, pastoviai skaudejo pilvas, paeidavo ir susiemusi pilva krisdavo ant zemes, jaute silpnuma. Paemus krauja paaiskejo kad jis labai blogas, net uzsimine kad tai gali buti leukemija, ir vel paskyre antibijotiku kursa, pasake jei nepageres sius tirtis del kraujo vezio. Eidama namo nemaciau kelio galvojau, kad mano vaikas serga mirtina liga. Grizusi sugirdziau israsytus vaistus bet ji pradejo iskarto vemti, tada surinkusi visus ismecviau i siuksliu deze, jau nervai buvo pakrike ir net nezinojau ko griebtis. Emiau skaitineti ivairiausia liaudies medicinos literatura. Pirmiausiai radau kas stiprina organizma (rase moteris kovojanti su kruties veziu). Padariau toki misini: ligiomis dalimis sumalti dilgeliu lapai, kiaulpieniu saknys ir medus, viskas sumaisyta, laikyti saldytuve, stiklainiuose. Daviau po arbatini sauksteli tris kartus dienoje, tik tai labai slykstus skonis ne kienvienas tai gali praryti. Dukra prisnekinau ir ji kantriai tai valge. Dar po jos lovyte i lekstele ant vatos uzpildavau jodo, ji pildavau kas trecia diena, jodo dideli buteli pirkau Kaune veterinarijos vaistineje. Dar kas vakara suplakdavau kaimiska kiausini su medumi ir duodavau gerti su pienu jai tas patiko. Daugiau ir nepamenu, bet zinau kad bandziau viska ka tik rasdavau. Taip visa menesi, Nezinau kas tiksliai, bet kazkas labai padejo ji eme akyse taisytis. kai po kurio laiko nuvaziavom i poliklinika duoti kraujo paaiskejo, kad jis labai pasitaise, nebereikejo nei adenoidu, bei tonziliu operacijos, kuriai jau buvo liepta ruostis. Taip ji sveikute isbuvo pusantru metu, net slogos nepasigavo. Po to susirgo bronchitu ir vel antibijotikai, tik visa laime kad persotintas organizmas nebenorejo ju priimti, izbande ir leidziamus (nuo ju bere) ir geriamus (nuo ju veme) niekas netiko Tada nuejusi i vistine pasiskundziau keblia padetimi, tai vaistininke man pasiule homeopatinius ir jie sekmingai susitvarke su liga. Nuo to laiko del persalimo ligu as net nesikreipiu i medikus, nes jie tik nervus istaso, pajutusi pirmus simtomus nueinu i vaistine ir nuperku jei stipriai kosti "Stodal" + "Umkalor" Jei gerkle ar gripo pozymiai Influcid+tonzilotren, jei sloga cinabsin arba sinupret. Rugpjucio menesi sugirdau linex+echinafit Ir persalimo ligos man nebekelia jokiu problemu.
Linkiu ir jum sekmingai atrasti savo metoda, kad jusu mazyliai augtu sveiki.
agniux911
aciu.su homeopatija bendraujam, bet butu labai saunu jei kas pateiktu budu kaip gydyti ne vaistais, kad ir homeopatiniais, bet gal kas is seno kokiu mociuciu receptu geru zino, tiek gerklei, tiek slogai

RELA, gali nebutinai pirkti eziuoles ekstraktu, juk yra zole, paprasta ir greita, nereikia ilgai plikyti, praktiskai kaip paprasta arbata, bet galima palaikyti ir termose.jei neturi, pabandyk kur uzsiaugint, nusipirkus seklu, aisku jei turi kur.tik sako imuniteta stiprinti geriausia kai tik pajunti persalimo simptomus (man buvo keista, bet taip rase neseniai), tada organizmas aktyviau kovoja. vitaminam labai gerai padziovinti dilgeliu su juod.serbentu lapais - arbatai, tarkim sriubai rugstyniu labai tinka dilgeles, tik reikia uzvirus vandeniui abi zoles sumesti, ir nuimti nuo ugnies puoda, ju virinti nereikia.pasirinkit ar nusipirkit ersketuogiu uogu, sauni arbata vitaminu atsargom, jas laikyti termose.pirma karta uzpilti nakciai, gerti jau ryte kai tokia rausva spalva igavus, tada tas uogas plikyt tol kol arbata igauna tamsia spalva, kai jau sviesi, ismesti.uogu pakanka trim kokiem uzpilimams, sako per ta laika istraukiamas visas kiekis vertingu medziagu, nes po pirmo karto plikymo viskas neissiskiria.termosui 2 litru reikia kokiu 15 uogu
vaikui nuolat gydytoja siulo cesnaku "torciuka" -maza sumustinuka kad jis nepajustu stipraus cesnaku skonio, labai smulkiai supjaustyti cesnaka ir ant duonos su sviestu.juk zinot kad cesnakas geras antioksidantas
kol kas nebeturiu minciu, jei ka prisiminsiu, rasysiu ir lauksiu jusu
agniux911
ka daryt su ta prakeikta sloga.dvi savaites neprakvepuoja.ir vibrocil ir euphorbium compositum nepadeda ir sinupret, paskui issiziojus vis dar pasigauna gerkles skausma ar kosuly jei laukan einam nors nebuna temperaturos. beje, girdejau nemazai negeru minciu apie tuos imunitetui skirtus preperatus, ka is tikro jus kaip naudojancios savo vaikams galit pasakyt (cia apie ribomunyl ir t.t.)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.