Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Jurgutėlė
QUOTE(lilsss @ 2007 09 25, 17:09)
SVEIKOS,

PAPASAKOKIT, KOKIOMIS PROCEDUROMIS ESATE PATENKINTOS. AS TURIU PROBLEMATISKA VEIDO ODA. PAVASARI GK KLINIKOJE BUVAU KONSULTACIJOJE PAS GRIGONYTE. JI MAN REKOMENDAVO IPS NUOATSIRANDANCIU SPUOGU IR VELIAU FRAKCINI ODOS ATNAUJINIMA NUO PIGMENTINIU DEMIU BEI MAZU MIMIKOS RAUKSLELIU PASALINIMUI. NUO BOTOKSO JI MANE ATKALBEJO, O APIE PLASTINE CHIRURGIJA PASIULE PAGALVOTI PO KOKIU 20 METU :-)
IPS ATLIKAU 2 KARTUS. REZULTATU ESU LABAI PATENKINTA. KARTU MAN SALINO KAPILIARA ANT NOSIES, TAIP PAT OK.  PO RUDENINIU ATOSTOGU ZADU EITI I LAZERINI FRAKCINI VEIDO ODOS ATNAUJINIMA. VIENA KOSMETOLOGE MANE TRUPUTI ISGASDINO...ZINAI...TAS LAZERIS DAR NEISTIRTAS, O CIA VEIDAS...KAS ZINO, KAS BUS PO N..METU...
*

Tai jei tu jau buvai tam "atnaujinime" ,tai turėtum matyt ar nieko blogo odelei nenutiko g.gif ,o gal tu dareisi kažkokį kitokį ,silpnesnį?
Parašyk koks rezultatas konkrečiai ,apmažėjo spuogų ,randų ,dėmių ar dar kažkas ax.gif
Kokia kaina vienos procedūros?
lilsss
AS DARIAUSI IPS (INTENSYVIOS PULSINES SVIESOS)2 PROCEDURAS NUO SPUOGU. TUREJAU TA PROBLEMA MAZDAUG NUO 14 METU. UZ VIENA PROC.SUMOKEJAU 500 LT UZ KITA 400. MAN DAR PARASE SARASELI KREMUKU, KOKIAIS TEPTI VEIDA. EFEKTU ESU LABAI PATENKINTA. PAGALVOJUS KIEK PINIGU IKI TO ESU ISLEIDUSI VISOKIEMS BANDYMAMS SU KREMUKAIS, VAISTAIMS, VEIDO VALYMUI. TAI GAILIUOSI, KAD ANKSCIAU NIEKO NEZINOJAU APIE S. SPUOGU SUMAZEJO 90 PROC. ISLENDA KOKS PER MENESINES.

LAZERINIO FRAKCINIO VEIDO ATNAUJINIMO DAR NEDARIAU. NES DARANT ABI TAS PROCEDURAS REIKIA SAUGOTIS SAULES. PLANUOJU SU SEIMA SKRIST ATOSTOGAUTI, TAIGI VELYVA RUDENI GALESIU PASIDARYTI. VIENA PROCEDURA KAINUOJA 700 LT. MANO ATVEJU SAKE, KAD TURETU UZTEKTI 2. TURIU DAR DAUG PIGMENTINIU DEMIU ANT VEIDO. BE TONALINIO KREMO NEGALIU ISEITI IS NAMU smile.gif
Magas
Lilsss o gal gali papasakot smulkiau apie rauksliu naikinimo procedūrą? kokia medžiagą leido,kiek maždaug taškų ( na ar aplink alis ar dar kur nors) ir kiek kainavo, nes man labai aktualu blush2.gif
lilsss
QUOTE(Magas @ 2007 09 26, 08:59)
Lilsss o gal gali papasakot smulkiau apie rauksliu naikinimo procedūrą? kokia medžiagą leido,kiek maždaug taškų ( na ar aplink alis ar dar kur nors) ir kiek kainavo, nes man labai aktualu  blush2.gif
*

AS BUVAU KONSULTACIJOJE PAS GRIGONYTE (MAN REKOMENDAVO) DEL PIGMENTINIU DEMIU (VISAS VEIDAS PO GIMDYMO DEMETAS) IR MIMIKOS RAUKSLES VIENOJE PUSEJE. JI PASAKE, KAD NEGALIMA TVARKYTI PIGMENTU, KOL NESUTVARKYS SPUOGU. (DEL SPUOGU TAI JAU BUVAU PRARADUSI VILTI).
1.SPUOGUS SUTVARKE GK KLINIKOJE PER 2 PROCEDURAS SU IPS. 500+400 LT+ DAR PIRKAU KREMUKUS GYDOMUOSIUS. PADEJO. SUPER.
2.DEL MIMIKOS RAUKSLES GRIGONYTE MANE ATKALBEJO NUO BOTOKSO. PASAKE, KAD RAUKSLE NEGYLI, O BOTOKSA SUSILEIDUS REIKES JAU PASTOVIAI JI LEISTIS. PASIULE MAN VIETOJ TO FRAKCINI ODOS ATNAUJINIMA SU LAZERIU. PAAISKINO, KAD SI PROCEDURA - TAI 2 IN 1. PANAIKINS VEIDO PIGMENTINES DEMES IR ISLYGINS SMULKIAS RAUKSLELES. VIENOS PROCEDUROS KAINA - 700 LT. MANO ATVEJU UZTEKTU PAGAL JA 2 PROCEDURU. DAR NEPASIDARIAU, NES VAZIUOJU ATOSTOGAUTI. EISIU I PIRMA PROCEDURA, MANAU, SPALIO PABAIGOJE.
GAL MAN REIKETU PASIDARYTI NUOTRAUKA, TIPO PRIES.... IR PO.... biggrin.gif
TADA EFEKTAS BUS AISKUS. TIK MANO ATVEJU, TAI BE MAKIJAZO ISEIT IS NAMU NEGALIU. verysad.gif
Jurgutėlė
QUOTE(lilsss @ 2007 09 26, 10:45)
AS BUVAU KONSULTACIJOJE PAS GRIGONYTE (MAN REKOMENDAVO) DEL PIGMENTINIU DEMIU (VISAS VEIDAS PO GIMDYMO DEMETAS) IR MIMIKOS RAUKSLES VIENOJE PUSEJE. JI PASAKE, KAD NEGALIMA TVARKYTI PIGMENTU, KOL NESUTVARKYS SPUOGU. (DEL SPUOGU TAI JAU BUVAU PRARADUSI VILTI).
1.SPUOGUS SUTVARKE GK KLINIKOJE PER 2 PROCEDURAS SU IPS. 500+400 LT+ DAR PIRKAU KREMUKUS GYDOMUOSIUS. PADEJO. SUPER.
2.DEL MIMIKOS RAUKSLES GRIGONYTE MANE ATKALBEJO NUO BOTOKSO. PASAKE, KAD RAUKSLE NEGYLI, O BOTOKSA SUSILEIDUS REIKES JAU PASTOVIAI JI LEISTIS. PASIULE MAN VIETOJ TO FRAKCINI ODOS ATNAUJINIMA SU LAZERIU. PAAISKINO, KAD SI PROCEDURA - TAI 2 IN 1. PANAIKINS VEIDO PIGMENTINES DEMES IR ISLYGINS SMULKIAS RAUKSLELES. VIENOS PROCEDUROS KAINA - 700 LT. MANO ATVEJU UZTEKTU PAGAL JA 2 PROCEDURU. DAR NEPASIDARIAU, NES VAZIUOJU ATOSTOGAUTI. EISIU I PIRMA PROCEDURA, MANAU, SPALIO PABAIGOJE.
TADA EFEKTAS BUS AISKUS. TIK MANO ATVEJU, TAI BE MAKIJAZO ISEIT IS NAMU NEGALIU.  verysad.gif
*

Apie lazerį SM buvo rašyta ,kad pakenkė kažkuriai labai ,o tavo atvejis gal bus kitoks ,kas čia žino g.gif Be to ,gal čia koks naujos kartos lazeris ,būtinai parašyk ,kai jau pasidarysi bigsmile.gif
O ar tas lazeris naikina ,lygina randelius ,man labai įdomu būtų sužinot ?Gal yra jau pasidariusių šitą procedūrą mamyčių ,parašykit atsiliepimus 4u.gif
Magas
OI TIKRAI, KAIP IDOMU NES DABAR TIEK VISOKIU PROCEDURU DARO NEZINAI KA RINKTIS, O ANT SAVES NEGALI VISU ISBANDYTI DEL LAIKO, BEI LT STOKOS, GERAI,KAD YRA TOKIU FAINU ZMONIU KURIE PATIRTIM DALIMASI wub.gif

AS ISBANDZIAU TIK MEZOTERAPIJA IR KRAUJAGYSLIU NAIKINIMA, BET JAU PARAŠIAU APIE TAI, DAUGIAU PASIGIRTI NETURIU KUO blush2.gif
Jurgutėlė
QUOTE(Magas @ 2007 09 26, 14:02)
OI TIKRAI, KAIP IDOMU NES DABAR TIEK VISOKIU PROCEDURU DARO NEZINAI KA RINKTIS, O ANT SAVES NEGALI VISU ISBANDYTI DEL LAIKO, BEI LT STOKOS, GERAI,KAD YRA TOKIU FAINU ZMONIU KURIE PATIRTIM DALIMASI  wub.gif

AS ISBANDZIAU TIK MEZOTERAPIJA IR KRAUJAGYSLIU NAIKINIMA, BET JAU PARAŠIAU APIE TAI, DAUGIAU PASIGIRTI NETURIU KUO  blush2.gif
*

Aš šian dariausi mechaninį veido valymą ,skauda baisu kaip blink.gif Sakau ,niu negi nėra kažkokių vakuuminių būdų ,kaip išvalyt inkštirus ,niu sako žinokit tikrai nėra ,visos tos reklamos yra blefas ax.gif Jei tik būtų ,tai bent jau kosmetologės visos tikrai darytųsi tokį valymą ,deja...
Tai vienintelis variantas turbūr yra lazeris ,bet kaip nesibaiminti šalutinio jo poveiko?
Pas mane ant barzdos yra tokių baltų šiek tiek pakilusių dėmelių ,visada maniau ,ir kažkuri kosmetologė man sakė ,kad tai užsikapsuliavę balti inkštirai ,bet šian mane taip kruopščiai ištyrinėjo ,sako ,kad nėra ten nieko viduj doh.gif Šiaip žiūrint atrodo ,kad kažkas yra ,tačiau patempus odą ,nieko nesimato ,tarsi tik ir būtų tokios pakilusios pabalusios dėmelės.Ar kas nors susidūrėt su tokiu reiškiniu? Ar gali tik man vienai būti tokios nesąmonės? Ar pas mus kosmetologės žioplos?
Aišku ,tai nėra labai krentantis į akis dalykas ,tačiau jis daro tokią truputi nelygią odą ax.gif
gerdaO
QUOTE(lilsss @ 2007 09 25, 21:02)
AS DARIAUSI IPS (INTENSYVIOS PULSINES SVIESOS)2 PROCEDURAS NUO SPUOGU.  TUREJAU TA PROBLEMA MAZDAUG NUO 14 METU. UZ VIENA PROC.SUMOKEJAU 500 LT UZ KITA 400.
*

jau kainos kaip ten pas juos uzkeltos blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 09 26, 20:08)
Pas mane ant barzdos yra tokių baltų šiek tiek pakilusių dėmelių ,visada maniau ,ir kažkuri kosmetologė man sakė ,kad tai užsikapsuliavę balti inkštirai ,bet šian mane taip kruopščiai ištyrinėjo ,sako ,kad nėra ten nieko viduj doh.gif Šiaip žiūrint atrodo ,kad kažkas yra ,tačiau patempus odą ,nieko nesimato ,tarsi tik ir būtų tokios pakilusios pabalusios dėmelės.Ar kas nors susidūrėt su tokiu reiškiniu? Ar gali tik man vienai būti tokios nesąmonės? Ar pas mus kosmetologės žioplos?
Aišku ,tai nėra labai krentantis į akis dalykas ,tačiau jis daro tokią truputi nelygią odą ax.gif
*

o negali but kokie nedideli randeliai like nuo spuogu? g.gif jauciasi tose vietose sukietejimas po oda?
Jurgutėlė
QUOTE(gerdaO @ 2007 09 26, 21:47)
jau kainos kaip ten pas juos uzkeltos  blink.gif
Papildyta:
o negali but kokie nedideli randeliai like nuo spuogu?  g.gif jauciasi tose vietose sukietejimas po oda?
*

Nu ,nežinau ,kad anksčiau nebuvo g.gif Nejaučiu sukietėjimo ,ir ant barzdos lyg spuogų nelabai ir buvo ,tik inkštirų ax.gif Ar gali nuo jų taip pasidaryti?
lilsss
[quote=gerdaO,2007 09 26, 21:47]
jau kainos kaip ten pas juos uzkeltos blink.gif
Papildyta:

O kur yra ta pati kokybe tik pigiau?
gerdaO
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 09 27, 22:38)
Nu ,nežinau ,kad anksčiau nebuvo g.gif Nejaučiu sukietėjimo ,ir ant barzdos lyg spuogų nelabai ir buvo ,tik inkštirų  ax.gif Ar gali nuo jų taip pasidaryti?
*

neisivaizduoju g.gif nemacius sunku pasakyt ax.gif
gerdaO
QUOTE(lilsss @ 2007 09 27, 22:49)
O kur yra ta pati kokybe tik pigiau?
*

man kiekybe (pinigu) nereiskia kokybes (proceduru).
na o pasiskaicius nuomones internete, pati gydytoja irgi pasitikejimo nekelia schmoll.gif
va cia dar zurnalistes komentaras apie klinikos registratore "Registratūroje sėdinti labai arogantiška dama man paaiškino, kad.." http://www.veidas.lt/lt/leidinys.nrfull/45...ae20489c524cafe

na bet jei tu patenkinta, tai thumbup.gif

lilsss
QUOTE(gerdaO @ 2007 09 28, 21:37)
man kiekybe (pinigu) nereiskia kokybes (proceduru).
na o pasiskaicius nuomones internete, pati gydytoja irgi pasitikejimo nekelia  schmoll.gif
va cia dar zurnalistes komentaras apie klinikos registratore  "Registratūroje sėdinti labai arogantiška dama man paaiškino, kad.." http://www.veidas.lt/lt/leidinys.nrfull/45...ae20489c524cafe

na bet jei tu patenkinta, tai  thumbup.gif
*

As maniau, kad parasysi adresa, kur galimapasidaryti pigiau TA PATI. Juk pati iskelei klausima. kad jie brangininkai. g.gif O atsiustoje tavo nuorodoje yra tik zurnalistes nuomone apie registratore, o ne apie paslaugas, ju kainas, kokybe ar pan.
Mercedesas salone taip pat brangiai kainuoja, bet niekas nesako, kad jie brangininkai.
As cia tikrai nesiruosiu ginti GK klinikos kainu lygio ar ju pagristumo. Aprasiau procedura, kuria dariausi ir kuria esu patenkinta. Rezultatai akivaizdus smile.gif
Jeigu zinociau, kur ta pati man padarytu pigiau,- butinai pasidalinciau informacija su visomis biggrin.gif
Orangiutangiukas
QUOTE(shviesi @ 2007 09 17, 15:47)
tu turbūt turi aumeny mimikos raukšles? aš kaip tik už savaitės važiuoju jas lyginti. šiaip dar esu labai jauna, bet nuo juoko prie akių susidarė raukšlelės, todėl manau nereikia jų užleisti
*

Sveika. Kaip tau rezultatai? Ar naturaliai atrodo? Ka leidai ir kiek kainavo?
SVP
QUOTE(lilsss @ 2007 09 26, 09:45)
TADA EFEKTAS BUS AISKUS. TIK MANO ATVEJU, TAI BE MAKIJAZO ISEIT IS NAMU NEGALIU.  verysad.gif
*

Ka tik grizau is GKklinikos, irgi po Grigonytes konsultacijos.
Mano prolema - paakiai (patinimas,venos, plona oda). Irgi pasiule FRAKCINI ODOS ATNAUJINIMA tik akiu zonoi. Sios 1 proceduros kaina su kosmetika 2750Lt.
Carpe diem
Sveikos,

Ant kaktos turiu įdubusį randą, kuris atsirado po rūgštinių pilingų doh.gif buvau pasikonsultuoti pas Vitkų, jis patarė botulino injekcijas, kad tą randą iškelti, bet po 8 mėn. procedūrą vėl reikėtų kartoti ir taip visada, nes botulinas išsivaikšto verysad.gif vieną kartą gal ir norėčiau pabandyti, bet bijau šiek tiek... be to, gal gali būti kokios kompliakcijos, šalutiniai poveikiai ar pan., nelabai ką žinau apie tai...
SVP
QUOTE(Gėlyte @ 2007 11 20, 13:07)
Sveikos,

Ant kaktos turiu įdubusį randą, kuris atsirado po rūgštinių pilingų  doh.gif  buvau pasikonsultuoti pas Vitkų, jis patarė botulino injekcijas, kad tą randą iškelti, bet po 8 mėn. procedūrą vėl reikėtų kartoti ir taip visada, nes botulinas išsivaikšto  verysad.gif vieną kartą gal ir norėčiau pabandyti, bet bijau šiek tiek... be to, gal gali būti kokios kompliakcijos, šalutiniai poveikiai ar pan., nelabai ką žinau apie tai...
*

Bijot tikrai ner ko, nes istikruju po 6men. issivaikto. Dariausi injekcija i rauksle tarp antaku kovo men., bet Rigos g. "Sirdies centre". Baisaus nieko, injekcija ir tiek. Tik po to savaite negalima i pirti, soliariuma, sportoti kol tas botulinas nesukietes. O seip priklauso nuo gyditojo meistriskumo, kaip jis ten i ta randa pataikis ir kaip ta suketejima suformuos. Bet kokiu atveju jai ir nepaviks, po pusmecio nieko nebeliks. Man tai kainavo 300lt..
Carpe diem
QUOTE(SVP @ 2007 11 21, 19:39)
Bijot tikrai ner ko, nes istikruju po 6men. issivaikto. Dariausi injekcija i rauksle tarp antaku kovo men., bet Rigos g. "Sirdies centre". Baisaus nieko, injekcija ir tiek. Tik po to savaite negalima i pirti, soliariuma, sportoti kol tas botulinas nesukietes. O seip priklauso nuo gyditojo meistriskumo, kaip jis ten i ta randa pataikis ir kaip ta suketejima suformuos. Bet kokiu atveju jai ir nepaviks, po pusmecio nieko nebeliks. Man tai kainavo 300lt..
*

Na, man pasiūlė už gerokai daugiau - 1000 Lt, bet jo turbūt daugiau ir reiks, nei vien į raukšlę g.gif pasakė, kad 1 ml botulino kainuoja 2000 Lt, mano randui reiktų apie 0,3-0,5 ml.
kengurike23

sveikos, o as susileidau i smulkes raukslytes aplink akis ir tarp antakiu resylane svediskas produktas, kol kas labai patenkinta ir raukslytes maziau matosi.po 2sav. pakartojimas ir sake laikysis iki 1,5metu, tikiuosi, kad ant svenciu busiu pajaunejusi wub.gif
kristina0425
4u.gif Gal galetum pasakyti kiek kainavo tos injekcijos su restylain?
rasiuxxx
QUOTE(SVP @ 2007 11 21, 19:39)
*

Sveikute, o kur dareisi injekcija? Kaune? As jau du kartus dariausi sias injekcijas ir tikrai negaliu skustis, nes veidas tikrai nebuvo kaip kauke, o kaip tik grazus atjaunejes veidukas thumbup.gif Tik del kainos..... Dabar vel ruosiuosi darytis po dvieju metu, taciau kaina 800-1000.... O tu rasai kad uz 300 pasidarei, uztat ir klausiu kur dareisi, gal ir man ten nuvykti...? nors bendrai man dare injekcija aplink akis, i kaktos rauksles, tarp antakiu, gal todel brangiau ir kainuoja...? g.gif
Papildyta:
QUOTE(kengurike23 @ 2007 11 24, 19:08)
sveikos, o as susileidau i smulkes raukslytes aplink akis ir  tarp antakiu resylane svediskas produktas, kol kas labai patenkinta ir raukslytes maziau matosi.po 2sav. pakartojimas ir sake laikysis iki 1,5metu,  tikiuosi, kad  ant svenciu busiu pajaunejusi wub.gif
*

Sveikute, o kiek kainuoja sis malonumas? ax.gif Dariausi dysporto injekcijas, bet galvoju gal restylane pabandyti? man svarbiausia mimikos rauksles panaikinti kaktoje ir aplink akis. Bet mano gydytojas sako kad restylane skiriamas tik esant gilioms raukslems.... tai taip ir nezinau ka geriau pasirinkt. Botokso injekcijomis buvau patenkinta, nesamone kad veidas atrodo kaip kauke, man tik rauksles dingo ir antakiai graziai i virsu pasikele, tik gaila kad kai isveikia tas botoksas, tai antakiai dar zemiau nusileidzia nei pries tai buvo schmoll.gif Ir man beveik metus efektas buvo thumbup.gif
Beje, o kur dareisi restylane injekcijas??
Milijone
QUOTE(kengurike23 @ 2007 11 24, 18:08)
sveikos, o as susileidau i smulkes raukslytes aplink akis ir  tarp antakiu resylane svediskas produktas, kol kas labai patenkinta ir raukslytes maziau matosi.po 2sav. pakartojimas ir sake laikysis iki 1,5metu,  tikiuosi, kad  ant svenciu busiu pajaunejusi wub.gif
*

kaip tau sekesi antras apsilankymas? parasyk 4u.gif
Krissstina
Buvau pas Astrauska konsultacijai del Botulino. Zodziu, kainuoja 600 Lt i kakta, pakartojimus leistis tada reikes, kai issivaikscios.

I kakta leidzia tik per viduri, virs akiu neleidzia.

Haliurono rugsties nerekomendavo, ten gilioms raukslems.

Metu ribos nera, sake, vaikscioja viena 18os.

Nusprendziau dar palaukti ir tepu kremais biggrin.gif
ivakara

Ka tik grizau is GKklinikos, irgi po Grigonytes konsultacijos.
Mano prolema - paakiai (patinimas,venos, plona oda). Irgi pasiule FRAKCINI ODOS ATNAUJINIMA tik akiu zonoi. Sios 1 proceduros kaina su kosmetika 2750Lt.
*

[/quote]
labai įdomu sužinot, koks poveikis paakiams, aš irgi norėčiau susitvarkyt.O čia tik už paakių zoną tokia kaina?
Hacone
Jus cia vis apie smulkias raukslytes ir panasiai. O ka daryti, kai virsutinis vokas jau "krenta" ant akies ir ji reikia "pakelti"? ar tada padeda SwissGetal?
rasiuxxx
QUOTE(Hacone @ 2007 12 29, 23:00)
Jus cia vis apie smulkias raukslytes ir panasiai. O ka daryti, kai virsutinis vokas jau "krenta" ant akies ir ji reikia "pakelti"? ar tada padeda SwissGetal?
*

Tikrai kremai nepades.......... Padet gali kazkiek botokso injekcijos ( ka ir pati dariausi), taciau isveikus poveikiui vokas vel uzkris.... verysad.gif man gal net dar labiau uzkrites pasidare nei pries injekcijas..... Arba kaip plastikos chirurgas sake - tik voku operacija...... blink.gif
TicTac
Irgi manau kad kremai problemos neišspręs, nebent tik taptu šviesesne ir skaistesne oda.
Hacone
mano vyras kategoriskai pries operacija - nieko nebus. nebent su laiku jo nuomone pasikeistu. jauciuosi bjauriai. juolab, kad vyras, neziurint metu, atrodo kaip jaunuolis. o uzkrito tie vokai faktiskai... per pora metu. jokiu rauksliu iki tol neturejau. atrodydavau 10 metu jaunesne visada. dar kad tik kristu, o dabar dar ir raukslejasi! reikia persiorientuoti, kitokias kosmetikos priemones pradeti vartoti. dekoratyviosios taip pat. nes seseliai jau niekaip nebetinka sad.gif juk vienokia dekoratyvioji kosmetika yra jaunai, o visai kitokia, matyt, brandziai odai. skaiciau, kad milteliu formos makiazo pagrindas nebetinka, nes renkasi tarp rauksliu ir dar labiau viska gadina.

panarsiau po interneta, yra pakelianciu kremu kategorija "lift". uzsienietes forumuoe raso, kad juos naudojant jausmas toks, lyg vokas issitempia. geri atsiliepimai apie sita krema http://www.amazon.com/Olay-Regenerist-Eye-...7651&sr=1-1

rasiuxxx, gal galetum isduoti paslapti ir parasyti, kad ir i AZ, kiek tau metu buvo, kai uzkrito?

pas mus jau atsirado ultragarsinis endoderminis masazas. apie ji rase viena mergina cia anksciau, kaip apie priemone, lyginancia rauksles be chirurgijos. aparatas gamintas italijoje. paziurejau i reklamines, jokio didelio skirtumo nesimato lotuliukas.gif na paziurek pacios, apacioj tinklapio trys yra http://www.helseogvelvareklinikken.no/resolution.html
Stichija
QUOTE(Hacone @ 2007 12 31, 10:08)
mano vyras kategoriskai pries operacija - nieko nebus. nebent su laiku jo nuomone pasikeistu.  jauciuosi bjauriai.
[

Na mes moterys juk protingos ax.gif blush2.gif Siaip voku uzkritimas yra ne tik kosmetinis defektas, bet ir kliutis geriau matyti. Mano mama dirba akiu klinikose, ten beveik visos moterys guli po voku pakelimo operaciju, ir visos vyrams irode, kad joms tai reikia del regejimo, ne del grozio blush2.gif ax.gif Tai Jus saviski spauskit, kad nieko nebematot per tuos vokus, pavaidinkit pora kartu, kad kliuvat uz daiktu, nieko nematot blush2.gif ax.gif - ir leis tada operuotis.... Nu bent as gudrumu visada viska issireikalauju ( tfiutfiutfiu ax.gif )
Magas
as taip pat isitikinusi,kad tokiu atveju padetu tik "voku pakelimas" kitaip rimto ir ilgalaikio efekto nemanau , kad bus g.gif

Hacone
QUOTE(Stichija @ 2008 01 02, 09:15)
Na mes moterys juk protingos  ax.gif  blush2.gif Siaip voku uzkritimas yra ne tik kosmetinis defektas, bet ir kliutis geriau matyti. Mano mama dirba akiu klinikose, ten beveik visos moterys guli po voku pakelimo operaciju, ir visos vyrams irode, kad joms tai reikia del regejimo, ne del grozio  blush2.gif  ax.gif Tai Jus saviski spauskit, kad nieko nebematot per tuos vokus, pavaidinkit pora kartu, kad kliuvat uz daiktu, nieko nematot  blush2.gif  ax.gif  - ir leis tada operuotis.... Nu bent as gudrumu visada viska issireikalauju ( tfiutfiutfiu   ax.gif )
*

zinok, apie tai jau galvojau lotuliukas.gif na uz daiktu kliuti nekliusiu, bet kad blogai matau, tai galiu suversti vokams. o ir pabodo vyrui irodineti, kad neverkiau, nesergu, jauciuosi gerai, nesu pavargusi. nes per tuos vokus gi vis atrodo, kad man galas - sitaip isvaizda keicia. tikiu, kad tik laiko klausimas, ir issizysiu as ta pakelima. gal metus kitus uztruksiu. jis pries, nes labai bijo komplikaciju ir bet kokiu nenaturaliun intervenciju i organizma. o as galvoju, kad pakelimas - viena is paprasciausiu plastiniu operaciju. net pilnos anestezijos neduoda, uztenka vietines nejautros. skaiciau taip.

visada atrodziau bent 10 metu jaunesne. galvojau, kad taip visa gyvenima ir bus. bet stai atejo laikas, ir viskas pasikeite per pora metu. ir atrodau jau nebe 10 metu, o kiais 3 jaunesne unsure.gif

ar tavo mama dirba plastines chirurgijos akiu klinikoj? kodel tos moterys guli ten po akiu pakelimo operaciju?
Stichija
QUOTE(Hacone @ 2008 01 03, 15:54)
ar tavo mama dirba plastines chirurgijos akiu klinikoj? kodel tos moterys guli ten po akiu pakelimo operaciju?
*

Ne, dirba elementariose Kauno Akiu Klinikose, tiesiog ju ten yra keli skyriai ir vienas yra toks, kur kelia tuos akiu vokus, bet tas skyrius net nesiskaito jokiu plastiniu, o elementariu " chirurginiu ". As jau irgi mastau po truputi del grozio pasipjaustuti ten, o vyrui pribursiu, kad blogai matau ax.gif blush2.gif Man siaip mano vokai negrazus.....
rasiuxxx
QUOTE(Hacone @ 2007 12 31, 11:08)
mano vyras kategoriskai pries operacija - nieko nebus. nebent su laiku jo nuomone pasikeistu.  jauciuosi bjauriai. juolab, kad vyras, neziurint metu, atrodo kaip jaunuolis. o uzkrito tie vokai faktiskai... per pora metu. jokiu rauksliu iki tol neturejau. atrodydavau 10 metu jaunesne visada. dar kad tik kristu, o dabar dar ir raukslejasi! reikia persiorientuoti, kitokias kosmetikos priemones pradeti vartoti. dekoratyviosios taip pat. nes seseliai jau niekaip nebetinka sad.gif juk vienokia dekoratyvioji kosmetika yra jaunai, o visai kitokia, matyt, brandziai odai. skaiciau, kad milteliu formos makiazo pagrindas nebetinka, nes renkasi tarp rauksliu ir dar labiau viska gadina.

panarsiau po interneta, yra pakelianciu kremu kategorija "lift". uzsienietes forumuoe raso, kad juos naudojant jausmas toks, lyg vokas issitempia. geri atsiliepimai apie sita krema http://www.amazon.com/Olay-Regenerist-Eye-...7651&sr=1-1

rasiuxxx, gal galetum isduoti paslapti ir parasyti, kad ir i AZ, kiek tau metu buvo, kai uzkrito?

pas mus jau atsirado ultragarsinis endoderminis masazas. apie ji rase viena mergina cia anksciau, kaip apie priemone, lyginancia rauksles be chirurgijos. aparatas gamintas italijoje. paziurejau i reklamines, jokio didelio skirtumo nesimato  lotuliukas.gif  na paziurek pacios, apacioj tinklapio trys yra http://www.helseogvelvareklinikken.no/resolution.html
*

Na mano vokai ir siaip visad buvo daugiau is tu "uzkritusiu", o kokia nuo 27metu atsiradus mimikos raukslems labiau ir tas uzkritimas paryskejo... Kai susileidau dysporto injekcija nuo tu rauksliu, tai vokai dar labiau uzkrito isveikus poveikiui. Nors kol injekcija veike, tai negaliu skustis - vokai kaip tik graziau atrode, buvo "pakile". Ir dabar po injekcijos akys graziai atrodo, taciau chirurgas perspejo kad voku operacija man butu ne pro sali..... O kremai tuo labiau nepakels antakiu.... verysad.gif
rasiuxxx
[quote=rasiuxxx,2008 01 08, 13:22]
Na mano vokai ir siaip visad buvo daugiau is tu "uzkritusiu", o kokia nuo 27metu atsiradus mimikos raukslems labiau ir tas uzkritimas paryskejo... Kai susileidau dysporto injekcija nuo tu rauksliu, tai vokai dar labiau uzkrito isveikus poveikiui. Nors kol injekcija veike, tai negaliu skustis - vokai kaip tik graziau atrode, buvo "pakile". Ir dabar po injekcijos akys graziai atrodo, taciau chirurgas perspejo kad voku operacija man butu ne pro sali..... O kremai tuo labiau nepakels antakiu.... verysad.gif
beje, restylane daugiau tinka nuo giliuju rauksliu, o ne nuo mimikos. Taip pasake chirurgas. Taip kad kol darysiuos injekcijas nuo mimikos rauksliu, tol ir vokai bus pakile, bet taigi negyvensi vien injekcijomis..... blush2.gif o isveikus injekcijai vokai iskart nukrenta ir lb sendina... verysad.gif belieka plastine chirurgija.......... doh.gif
Hacone
ir as manau, kad nepakels. o ir ne mano budui lakstyti tas injekcijas daryti. o po to lakstyti prie veidrodzio ir stebeti, kada nustojo veikusios. ir ne is pigiuju tos injekcijos. geriau jau nusirezti tuos 5 mm ir kiek ten odos per voko rauksle ir pabaigt su ta problema visam laikui. skaiciau, kad daugumai moteru taip voku kritimo problema issprendziama visam gyvenimui. o ir nejautra, skaiciau, tik vietine suleidziama, bendros anestezijos neprireikia. o su mimikos raukslem akiu kampuciuose ir pan. tai galima zaisti su Botocare. kodel gi ne.

griztu papildyti, kazkur skaiciau, gal kokiam kitam forume, kad SwissGetal nuo vasario prekiaus ir lietuvoje.
Gucci XX
mergaites, gal kas daretes injekcijas i lupas, kad jas pasididinti. baisiai noreciau ax.gif
Latelle
Dariausi sviesos impulsu kapiliaru balinima....pasijauciau kaip elektros kedej! Tooooks skausmas galvojau akys issoks! Rezultato kol kas jokio po vieno karto,tik vaiksciojau kaip su melynem ir istinusi...nzn ar kartosiu,bijau
Hacone
QUOTE(Gucci XX @ 2008 02 24, 18:03)
mergaites, gal kas daretes injekcijas i lupas, kad jas pasididinti. baisiai noreciau  ax.gif
*

as tik atsiliepimus is niujorko skaiciaus. daug teigiamu atsiliepimu. tik tiek, kad po kurio laiko vel reikia didinti, nes injekcija "issivaiksto".
***Žaltvykslė
Sveikos 4u.gif Jungiuosi prie jūsų diskusijų,nes šitas klausimas ir mane jau neramina. doh.gif
Mano problema-tarpuragis ir nosies-lūpų raukšlės.Vis svarstau....Mano draugė leidosi į nosies-lūpų,tai laikė virš metų gerokai,mokėjo 600 lt (Klaipėdoj,užpernai).Mane tik neramina viena problema-mano veidas linkęs į giluminius spuogus.Čia nepaisant amžiaus,vis dar bręstu.. mirksiukas.gif Vat ir galvoju-jei ant tos suleistos vietos toks spuogas iškils...kaip tada bus g.gif
lilsss
QUOTE(Sommer @ 2008 03 20, 10:08)
Sveikos 4u.gif Jungiuosi prie jūsų diskusijų,nes šitas klausimas ir mane jau neramina. doh.gif
Mano problema-tarpuragis ir nosies-lūpų raukšlės.Vis svarstau....Mano draugė leidosi į nosies-lūpų,tai laikė virš metų gerokai,mokėjo 600 lt (Klaipėdoj,užpernai).Mane tik neramina viena problema-mano veidas linkęs į giluminius spuogus.Čia nepaisant amžiaus,vis dar bręstu.. mirksiukas.gif Vat ir galvoju-jei ant tos suleistos vietos toks spuogas iškils...kaip tada bus g.gif
*

Sveika,

as jau rasiau, bet vel pasikartosiu, kad man nuo spuogu ir giluminiu ir pavirsutiniu laaaaaabai padejo IPS proceduros. Pas mane jie irgi nepriklausomai nuo amziaus dygo...dabar islenda vienas kitas, bet situacija jau valdoma lotuliukas.gif
Dabar mastau, kaip atsikratyti problemos pigmentiniu demiu g.gif Inete prisiskaiciau, kad Lenkijoje vienoje klinikoje Lodzeje per viena procedura panaikina hormonines kilmes pigmentines demes...reiks daugiau patikrinti info.
Magas
o as ant pavasario noriu pabandyti botoxa susileisti aplink akis,kad raukslytes nesiformuotu, gal kuri isbandėt? pas koki gyd. kreipetės? kiek kainavo? kaip rezultatai?
GinCherry
QUOTE(Latelle @ 2008 03 08, 21:06)
Dariausi sviesos impulsu kapiliaru balinima....pasijauciau kaip elektros kedej! Tooooks skausmas galvojau akys issoks! Rezultato kol kas jokio po vieno karto,tik vaiksciojau kaip su melynem ir istinusi...nzn ar kartosiu,bijau
*

nereikia perdeti, nera ten taip skausminga mirksiukas.gif
Gregorij L.
QUOTE(Magas @ 2008 04 04, 09:12)
o as ant pavasario noriu pabandyti botoxa susileisti aplink akis,kad raukslytes nesiformuotu, gal kuri isbandėt? pas koki gyd. kreipetės? kiek kainavo? kaip rezultatai?
*

papasakok, kai apturesi ta procedura, ir as noriu
"Bond Girl 007"
Sveikos, norejau paklausti atsiliepimu apie Botoksa bigsmile.gif gal kas naudojote botokso injekcija rauksliu lyginimui??? ax.gif
"Bond Girl 007"
Sveikos merginos ir man tema apie botoxa labai aktuali,noriu aplink aks susilesti ta injekcija nes daug rauksliu
Pazistama darosi ka 6men, tai rauksles po to ne tokios gilios darosi.
unsure.gif
o Gal kas daretes Kaune? gal galit gyditoja rekomenduoti ir idomu dar kokia kaina taos injekcijos??
Habibi
Nu va, galiu jau pasakoti.
Vakar buvau pas Astrauska plastines chirurgijos centre. Dysport (botoxo) injekcijos akiu isoriniu kampuciu raukslems blokuoti: kaina 400 lt. daromi 6 idurimai po tris kiekvienoje puseje. skausmas? na kaip isignybus prie akies. trukme-10 min. paraudimai ibedimo vietose pranyksta po 15 min.
Dar susipazinau fiziskai su Restylane (hialuronines rugsties) injekcija. pas mane ant smakro yra tokia duobute, na ne duobute tiksliau o toks per puse skeltas jis. tai uzsimaniau ja panaikinti. tas daroma su Restylane. va cia tai blyn...skauda. skauda ne tiek leidziant kiek siandien, plius dar melyne atsirado nediduke. tas normalu. skauda zinokit dabar. net neisivaizduoju kaip skaudetu jei i lupas darytu...brrr...turesiu del to eiti dar karta, kadangi daroma per du kartus ta procedura. 1 karta uzpildoma ir tada po savaites kai jau daug maz pasiskirsto ir atslegsta pirmasis uzpildymas- daromas antras, korekcinis. Restylane svirkstas su injekcija yra vienkartinis ir ten jo labai daug- uztenka labai daug injekciju. Kaina vieno svirksto-800 lt.
Astrauskas pasiule likuti kiek liks po antro karto suleisti dar kur nos -lupas ar kur, kur ras zodziu. nejauku, bijociau i lupas duoti o ir veide melynes ne kap ziuretusi po to. gana to kad darbe siandien turiu meluoti, kad smakra su uztrauktuku prisitraukiau. neprisitrauksiu gi lupos, ane? arba juoko liniju prie lupu? jep...nu bet isnaudoti vistiek gausiu kazkur, nors ir nelabai ten rasciau kur, kolkas smile.gif
Vanun
Botokso injekcijos yra labai pavojingos, nes iki galo neišyirtas jo veikimas. Sudetyje vien tik cheminiai junginiai, jokių naturalių medžiagų. Vieną injekciją kainuoja daugiau nei 1000 lt., bet aišku vienos neužtenka. Pasekmės gali būti skirtingos, gali atsirasti net odos vežys.
Jeigu nori pagerinti veido odos būklę, išlyginti raukšlės, pabandyk gelį "STVOLIN" (su kamieninių lastelių ekstraktu). Efektas tikrai nuostabus. Sutaupysi daug pinigų ir išvengsi nemalonumų. Nusipirkti galima vaistinėse.
Beata75
QUOTE(Vanun @ 2008 05 24, 13:52)
Botokso injekcijos yra labai pavojingos, nes iki galo neišyirtas jo veikimas. Sudetyje vien tik cheminiai junginiai, jokių naturalių medžiagų. Vieną injekciją kainuoja daugiau nei 1000 lt., bet aišku vienos neužtenka. Pasekmės gali būti skirtingos, gali atsirasti net odos vežys.
Jeigu nori pagerinti veido odos būklę, išlyginti raukšlės, pabandyk gelį "STVOLIN" (su kamieninių lastelių ekstraktu). Efektas tikrai nuostabus. Sutaupysi daug pinigų ir išvengsi nemalonumų. Nusipirkti galima vaistinėse.
*

As vis tik siulyciau geriau darytis Restylein injekcijas, nes kamienines lasteles irgi gali isvystiti vezi AR DAR KA NORS ir t.t.(nors yra labai efektyvi priemone nuo senejimo)
Pamiske
Sveikutes,
pries puse metu susileidau botoksa apie akis ( mimikos rauksles) Galiu pasakyti, kad likau labai patenkinta! Rauksles jau po savaites pradejo nykti. Dabar artimiausiu metu zadu pakartoti injekcija nes rekomenduoja po 4-6 men pakartoti procedura.
Mona
QUOTE(Pamiske @ 2008 05 25, 11:14)
Sveikutes,
pries puse metu susileidau botoksa apie akis ( mimikos rauksles) Galiu pasakyti, kad likau labai patenkinta! Rauksles jau po savaites pradejo  nykti. Dabar artimiausiu metu zadu pakartoti injekcija nes rekomenduoja po 4-6 men pakartoti procedura.
*

Pirmosios injekcijos būna pačios veiksmingiausios, tačiau laikui bėgant, injekcijų reikės vis dažniau, o jų veikimo laikas trumpės tongue.gif. Tarp jų reikės daryti pertraukas, o tuo metu vaizdelis bus la-a-a-a-bai nekoks, nes būsi pripratus prie veido "be raukšlių" doh.gif. Taigi, galbūt tai nėra pati geriausia išeitis g.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.