Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Spalvos namie
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Emoli
QUOTE(ievux @ 2006 11 23, 13:00)
O ka manote apie luba spalva? darote baltas? ar derinate prie sienu?
*

Lubos dažyt kuo šviesiau man tai baltai, nes buvęs buvo šeiminkas derino prie tapetų doh.gif svetainėj buvo gelsvos miegamajam persikinės. Tai jos slėgė. O kaip perdažėm baltai atrodo ir kambarys aukštesnis pasidarė bigsmile.gif
rutellee
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 14, 23:18)
Lubos dažyt kuo šviesiau man tai baltai, nes buvęs buvo šeiminkas derino prie tapetų  doh.gif  svetainėj buvo gelsvos miegamajam persikinės. Tai jos slėgė. O kaip perdažėm baltai atrodo ir kambarys aukštesnis pasidarė  bigsmile.gif
*

tai beabejo, kad balta didina kambari....mes tai pagrinde baltai dazom, bet siaip esu maciusi dauguma, kad derina prie sienu, bet ima ta pacia sveisiausia kaip balta.
FOSA
noriu paprašyti pasidalinti mintimis kaip dažytumėt sienas, jei svetainė, virtuvė ir koridorius viena erdvė, tik viena sienelė per vidurį patalpos.
Nu nežinau niekaip kaip man tas erdves atskirti, kažkaip viena spalva visų sienų nesinori dažyti.
Emoli
QUOTE(Gilvydomama @ 2006 12 16, 13:16)
noriu paprašyti pasidalinti mintimis kaip dažytumėt sienas, jei svetainė, virtuvė ir koridorius viena erdvė, tik viena sienelė per vidurį patalpos.
Nu nežinau niekaip kaip man tas erdves atskirti, kažkaip viena spalva visų sienų nesinori dažyti.
*

Pas mus panašiai svetainė ir kolidorius viena patalpa. Pas mus tapetai, spalva ta pati bet tonas kitoks kolidoriaus tamsesnis. Manau bus košė jei pridažysi skirtingom spalvom g.gif
aggate
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 16, 14:52)
Pas mus panašiai svetainė ir kolidorius viena patalpa. Pas mus tapetai, spalva ta pati bet tonas kitoks kolidoriaus tamsesnis. Manau bus košė jei pridažysi skirtingom spalvom  g.gif
*

Pas mus svetaine,virtuve ir prieskambaris ta pati erdve.Is pradziu dazeme visas sienas gelsva,o viena oranzine.Bet paskui vaizdas buvo per nuobodus,tad virtuve perdazem dramblio kaulo spalva.Tai atrodo puikiai.Grazus perejimas.Manau reikia nebijoti eksperimentuoti.Mes kelis kartus keitem(kol baldu dar nera)ir dabar patenkinti thumbup.gif
jolax
Pas mus taip pat koridoriaus virtuves ir svetaines viena erdve-tai mes idejome kelias spalvas. Virtuve isdazeme laimo spalva, koridorius isklijuotas pilksvais, daugiaus i tamsesne puse tapetais, o svetaine isklijuota tapetais su tokiais kaip tusciaviduriais burbulais, kuriu juostas sudaro trys spalvos ir viena is ju -tai virtuves spalva. (Sunku nupasakoti)Man labai patinka!!!!!Gal daug kas bijo tamsios spalvos, bet pas mus kazkaip netycia bute jos gavosi nemazai, miegamojo viena siena taip pat juoda su tokiasi pilksvais rastais OT!
Iriska
QUOTE(jolax @ 2006 12 24, 22:55)
Pas mus taip pat koridoriaus virtuves ir svetaines viena erdve-tai mes idejome kelias spalvas. Virtuve isdazeme laimo spalva, koridorius isklijuotas pilksvais, daugiaus i tamsesne puse tapetais, o svetaine isklijuota tapetais su tokiais kaip tusciaviduriais burbulais, kuriu juostas sudaro trys spalvos ir viena is ju -tai virtuves spalva. (Sunku nupasakoti)Man labai patinka!!!!!Gal daug kas bijo tamsios spalvos, bet pas mus kazkaip netycia bute jos gavosi nemazai, miegamojo viena siena taip pat juoda su tokiasi pilksvais rastais OT!
*

Gal nuotraukas galima kur paziureti tavo grozio? ax.gif bigsmile.gif
jolax
QUOTE(Iriska @ 2006 12 25, 22:03)
Gal nuotraukas galima kur paziureti tavo grozio?  ax.gif  bigsmile.gif
*

Kai truputi apsitvarkysime, tada nufotografuosiu ir idesiu.
Ieva-Pieva
user posted image
rutellee
QUOTE(jolax @ 2006 12 25, 23:08)
Kai truputi apsitvarkysime, tada nufotografuosiu ir idesiu.
*

butinai ikelk, labai idomu paziuret, manau tikrai thumbup.gif , is tavo pasakojimu isivaizduoju.....labai gerai ir profesionaliai sugalvojot thumbup.gif
mijaka
o kaip spalvos pagalba "pašviesint" kambarį ? saulė į ji niekada nepatenka tiesiogiai, 20 kv.m. ir tik vienas langas maždaug 1,2m x 1,2m. Net dieną tas kambarys atrodo kaip urvas doh.gif dabar dažytas labai šviesia žalsva spalva, beveik balta...ir vistiek tamsu ir niuru. Gal yra kokių dažų, kurie "spinduliauja" šviesa biggrin.gif biggrin.gif
O dar ar yra kokios taisyklės dažant horizontaliais dryžiais? labai idomus variantas man atrodo, tik baisu sugadint kambarį
flight
QUOTE(mijaka @ 2007 01 03, 20:40)
Gal yra kokių dažų, kurie "spinduliauja" šviesa biggrin.gif biggrin.gif
*

Aš dažyčiau labai šiltais geltonais atspalviais...Plius labai šviesios grindys, baltos lubos...
Forma
QUOTE(flight @ 2007 01 03, 22:38)
Aš dažyčiau labai šiltais geltonais atspalviais...Plius labai šviesios grindys, baltos lubos...
*

baltos lubos atrodys pilksvos, as galbut ideciau kokios siltos gelsvos, oranzines spalvos
mijaka
na lubos jau kaip ir sutvarkytos ir mes jų nebeliesim (baltos), grindys šviesus parketas...be to į tą kambarį veda net ketverios durys doh.gif tai jos irgi šviesos nepriduoda, galvoju apie geltoną, bet norėčiau kažko ypatingo, nes pvz. geltonai nudažyta mūsų virtuvė nepasakyčiau, kad labai "spinduliuoja" šviesa biggrin.gif
rutellee
QUOTE(mijaka @ 2007 01 03, 19:40)
O dar ar yra kokios taisyklės dažant horizontaliais dryžiais? labai idomus variantas man atrodo, tik baisu sugadint kambarį
*

horizontalus dryziai prailgins ir sumazins (kalbant apie auksti) kambari, o vertikalus dryziai padidina optimaliai i virsu kambari.
MIStique
Jei labai tamsus kambarys, dažyčiau šviesia, skaidria spalva pvz. kremine, persikine, šilta gelsva splava. Grindis taip pat šviesias dečiau, o lubas klasikine balta spalva, nes lubos atspindi sienu spalva, todel jos niekada neatrodys visiskai baltos, o tures šioki toki atspalvį.
Jei ir dryžuočiau siena, tai tik viena, ar net kažkurią dalį kaip sienos akcentą.
Zuiqtis
as nebezinau ka daryti, reikia sugalvoti tris spalvas, ale niekaip neissirenku.. visa gyvenima svajojau apie melynas sienas, taigi miegamaji toki ir isdazem, dar patinka pilka, nu tokia sviesaus metalo spaltva, tai nusprendziau kolidoriu ir deali virtuves (nes i virtuve kazkokio tipo iejimo nera, baigiasi kolidorius prasideda virtuve) isdazyti ta pilka spalva o kita virtuves dali kazkokiom prie to deranciom plytelem isklijuoti, nu ale irgi kakzas i pilkuma.. dabar didziausias galvos skausmas svetaine, nu jau lyg ir apsisprendus buvau persikine dazyti, ale pagalvojau kad daba ta persikine ciut ne kiekvienuose namuose, greit nuo jos vemt noresis, geltona man primena mano vaikystes namus, jau taip igrise, vaikystej net galvojau kad ten toks standartas kazkodel ir kad mano namu sienos aplamai nedazytos o tokios jau pagamintos buvo doh.gif MB sako zalia gal, ta irgi man vezi jau varo doh.gif nuo 10 metu gal mano kambarys ligi siol buvo zalias doh.gif gana jau kazkaip lotuliukas.gif ryskiu spalvu irgi nenoriu.. tokiu kaip rozine ar bordine ar i jas panasiu irgi nemegstu..
visai noreciau isdazyti kambari dviem spalvom, puse tokio tamsaus, ciut ne juodo, kazkur cia maciau faina visai varianta, o kita puse ciut ne balta, nu tikrai lb grazu, tuoj pacituosiu zinute kur ta siena yra, ale cia tik man vienai grazu, o juk ne nuo manes vienos priklauso, tai ir vel atkrinta doh.gif nebezinau, apie toleta su vonie isvis nebegalvoju jau doh.gif nu neisivaizduoju ka daryti, ir laiko ne be tiek daug beliko iki to dazymo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 13, 08:21)
user posted image
*

va, mano svajone bigsmile.gif deja, tik mano, bet ne mano namiskiu doh.gif
kusachius
QUOTE(Mantė @ 2007 01 06, 19:33)
as nebezinau ka daryti, reikia sugalvoti tris spalvas, ale niekaip neissirenku.. visa gyvenima svajojau apie melynas sienas, taigi miegamaji toki ir isdazem, dar patinka pilka, nu tokia sviesaus metalo spaltva, tai nusprendziau kolidoriu ir deali virtuves (nes i virtuve kazkokio tipo iejimo nera, baigiasi kolidorius prasideda virtuve) isdazyti ta pilka spalva o kita virtuves dali kazkokiom prie to deranciom plytelem isklijuoti, nu ale irgi kakzas i pilkuma.. dabar didziausias galvos skausmas svetaine, nu jau lyg ir apsisprendus buvau persikine dazyti, ale pagalvojau kad daba ta persikine ciut ne kiekvienuose namuose, greit nuo jos vemt noresis, geltona man primena mano vaikystes namus, jau taip igrise, vaikystej net galvojau kad ten toks standartas kazkodel ir kad mano namu sienos aplamai nedazytos o tokios jau pagamintos buvo  doh.gif  MB sako zalia gal, ta irgi man vezi jau varo  doh.gif  nuo 10 metu gal mano kambarys ligi siol buvo zalias  doh.gif  gana jau kazkaip  lotuliukas.gif  ryskiu spalvu irgi nenoriu.. tokiu kaip rozine ar bordine ar i jas panasiu irgi nemegstu..
visai noreciau isdazyti kambari dviem spalvom, puse tokio tamsaus, ciut ne juodo, kazkur cia maciau faina visai varianta, o kita puse ciut ne balta, nu tikrai lb grazu, tuoj pacituosiu zinute kur ta siena yra, ale cia tik man vienai grazu, o juk ne nuo manes vienos priklauso, tai ir vel atkrinta  doh.gif  nebezinau, apie toleta su vonie isvis nebegalvoju jau  doh.gif  nu neisivaizduoju ka daryti, ir laiko ne be tiek daug beliko iki to dazymo  doh.gif
Papildyta:

va, mano svajone  bigsmile.gif  deja, tik mano, bet ne mano namiskiu  doh.gif
*

man atrodo visai puikus variantas dazyti sienas taip, kaip sugalvojai. Juk neprivaloma dazyti sienas spalvotai mirksiukas.gif ir toks pusiau achromatinis sprendimas TIKRAI butu geriau uz igrisusia persikine, kuri jau tampa standartu. Jeigu tavo namiskiams truks spalvu, visada galite pagyvinti namus aksesuarais (pagalveles, paveikslai,kilimeliai ir pan), kuriuos nesekmes atveju lengviau keisti, nei paties interjero spalvas.
As pati savo diplominiam darbui dariau juodai balto buto projekta, ir patyre architektai ir interjeristai ivertino ji kaip elegantiska ir modernu. Nors mano mama sake, kad tokiam bute nei uz ka negyventu lotuliukas.gif taigi, del spalvu nera universaliu receptu...
Zuiqtis
QUOTE(kusachius @ 2007 01 06, 21:04)
man atrodo visai puikus variantas dazyti sienas taip, kaip sugalvojai. Juk neprivaloma dazyti sienas spalvotai  mirksiukas.gif  ir toks pusiau achromatinis sprendimas TIKRAI butu geriau uz igrisusia persikine, kuri jau tampa standartu. Jeigu tavo namiskiams truks spalvu, visada galite pagyvinti namus aksesuarais (pagalveles, paveikslai,kilimeliai ir pan), kuriuos nesekmes atveju lengviau keisti, nei paties interjero spalvas.
As pati savo diplominiam darbui dariau juodai balto buto projekta, ir patyre architektai ir interjeristai ivertino ji kaip elegantiska ir modernu. Nors mano mama sake, kad tokiam bute nei uz ka negyventu  lotuliukas.gif  taigi, del spalvu nera universaliu receptu...
*

kai pamate ta nuotrauka MB tai paklause ar man visi namie blink.gif ir seip, sako reik didelio kabario.. apsvietimas turi buti geras, ko pas mus nera, o ir seip idejos neivertino.. teks leisti jam priimti sprendima, tai bus kokia zalia ar geltona spalva verysad.gif
pumis
Kas gali padeti tokiu klausimu g.gif ar imanoma i sumaisyta spalva, kuri susideda is baltos 80% ir geltonos 10%, imaisyti rudos 10% ,noriu isgauti "beige" spalva,kazin ar gautusi?
Parduotuveje perkant dazus nemokejau paaiskinti kokios spavos reikia (sakiau dramblio kaulo ar prigesinta balta) ir visos sviesios spalvos is katalogo,kurias rinkausi buvo maisomos su geltonais ar oranziniais tonais,kazkaip neisiziojau paklausti ar su ruda nemaisoma,kad gautusi vadinama bezine unsure.gif tai va galiausiai,pavargau rinktis ir man sumakalavo balta su geltona,dabar labai nervinuosi,norejau, kad butu bezine,o bijau,kad bus i geltonuma verysad.gifO dazai jau nupirkti visam butui dazyti (ta pacia spalva)
Zodziu, gal imanoma ka nors padaryti,kol dar dazai kibiruose...ir ar rankiniu budu issimaisytu ar reikia butinai aparato g.gif
vida777
QUOTE(kusachius @ 2007 01 06, 21:04)
man atrodo visai puikus variantas dazyti sienas taip, kaip sugalvojai. Juk neprivaloma dazyti sienas spalvotai  mirksiukas.gif  ir toks pusiau achromatinis sprendimas TIKRAI butu geriau uz igrisusia persikine, kuri jau tampa standartu. Jeigu tavo namiskiams truks spalvu, visada galite pagyvinti namus aksesuarais (pagalveles, paveikslai,kilimeliai ir pan), kuriuos nesekmes atveju lengviau keisti, nei paties interjero spalvas.
As pati savo diplominiam darbui dariau juodai balto buto projekta, ir patyre architektai ir interjeristai ivertino ji kaip elegantiska ir modernu. Nors mano mama sake, kad tokiam bute nei uz ka negyventu  lotuliukas.gif  taigi, del spalvu nera universaliu receptu...
*

Pas mane viso namo sienos (isskyrus vonios k. ir WC) - baltos kaip popierius - man pacios graziausios thumbup.gif . Dabar ruosiames statyboms, as ir vel svajoju tik apie baltas sienas. Kusachius, jeigu kartais atsitiktu kitaip, noriu patarimo, kokia dar spalva galeciau derint prie baltos? Labai nemegstu saltu spalvu, bet nesuprantu kodel man ta balta taip patinka. Taip pat noriu suzinot, koks geriausias siltas derinys tiktu sviesiai violetinei ar alyvinei spalvai? Ir svarbiausia - kaip derint spalvas nedidelese sienu nishose? Kokios spalvos turetu buti galine nishos sienele (pagrindines sienos atzvilgiu) ir kokios spalvos tos, kur eina i aplinkui i gyli?
vazonas
O pas mus nevalingai gaunasi bordo biggrin.gif visur blyn, isskyrus darbini kambari, ten belekokius ryzus issirinkom, bet kai padarysim, ir miegamasis bus bordo, ir virtuve bordo, ir odini skampas bus bordo, ir vonia ir ta norim bordo i(bet itariu susilaikysim doh.gif ) kas svarbiausia planavom visai kitas spalvas, bet pamatom, ir iskart norim biggrin.gif
Aisku tik akcentukai, jei tapetai, tai su rastais, jei virtuve, tai su sidabru pilksvesniu, jei vonia, tai dryzuota norim su balta. Ziuresim kas cia gausis finale biggrin.gif

mutti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 01 09, 00:10)
O pas mus nevalingai gaunasi bordo biggrin.gif visur blyn, isskyrus darbini kambari, ten belekokius ryzus issirinkom, bet kai padarysim, ir miegamasis bus bordo, ir virtuve bordo, ir odini skampas bus bordo, ir vonia ir ta norim bordo  i(bet itariu susilaikysim  doh.gif  ) kas svarbiausia planavom visai kitas spalvas, bet pamatom, ir iskart norim biggrin.gif
Aisku tik akcentukai, jei tapetai, tai su rastais, jei virtuve, tai su sidabru pilksvesniu, jei vonia, tai dryzuota norim su balta. Ziuresim kas cia gausis finale biggrin.gif
*

Mano tėvų vonia bordo su baltu, tai visai gražu ir gana praktiška mirksiukas.gif

Mano virtuvė bordo, tiksliau raudonmedis, o stalviršis sidabro spalvos, nu neblogai atrodo rolleyes.gif

O bordo odinis kampas pas tave įtariu gražiai žiūrisi, tik jau sienos manau turėtų būt kokios šviesios spalvos mirksiukas.gif
Prajuokinai su pasakymu belekokius ryžus lotuliukas.gif
vida777
QUOTE(mutti @ 2007 01 09, 12:37)
Mano virtuvė bordo, tiksliau raudonmedis, o stalviršis sidabro spalvos, nu neblogai atrodo  rolleyes.gif
*

Papildyta:
Mano virtuvė bordo, tiksliau raudonmedis, o stalviršis sidabro spalvos, nu neblogai atrodo  rolleyes.gif
*

O gal tu gali savo virtuves foto i virtuviu tema ideti. Idomu kaip atrodo toks derinys, ar bent jau koks yra pas tave stalvirsis bigsmile.gif ?
mutti
QUOTE(vida777 @ 2007 01 09, 15:58)
Papildyta:

O gal tu gali savo virtuves foto i virtuviu tema ideti. Idomu kaip atrodo toks derinys, ar bent jau koks yra pas tave stalvirsis bigsmile.gif ?
*

Šiuo metu neturiu fotiko prie savęs, o beto ir nemoku įdėt nuotraukų blush2.gif
Stalviršis termopalo šlifuotas aliuminis
vazonas
Mano tėvų vonia bordo su baltu, tai visai gražu ir gana praktiška  mirksiukas.gif

O bordo odinis kampas pas tave įtariu gražiai žiūrisi, tik jau sienos manau turėtų būt kokios šviesios spalvos  mirksiukas.gif
Prajuokinai su pasakymu belekokius ryžus  lotuliukas.gif
*

Mūsų virtuvę tai dar tik gamina, tai nežinau kaip atrodys, bet matėm prtieš kelias dienas tokį derinį, uch kaip patiko thumbup.gif thumbup.gif (bet zinai, kartais ir nuo medziagų ir nuo darbo priklauso, tai baisu).

O odinį komplektą mes nusprendėm kokį pirksim, bet dar nmeturim, nes namai nepabaigti biggrin.gif u zporos menesiu gal uzbaigsim, o gal ir ne, patys daromės viska smile.gif

Tai ryži, belekokie ir yra, nors mums patiko, lengvas "dryžius" į viršų yra, ir švelnūs labai, nors viniliniai. Nors darbiniam beleką beveik renkam, kišim dabartinius baldus, kompus, spinta biggrin.gif nes kai vaikai bus reiks vaikiškai daryt biggrin.gif
Loveco
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 11 28, 19:32)
tada galima nebijoti ryškesnių spalvų - getonos, oranžinės, raudonos.
kažkur mačiau nuotrauką, nerealiai atrodo horizontaliai dryžuota balta/citrinos geltonumo siena...
*

oi kokios zaismingos spalvos, jos visos vyrauja musu svetaineje thumbup.gif butent sios trys, ir dar prisideda akvariumas bei geles svelniai zalios biggrin.gif nu tikrai, tiek gyvybes atrodo kambaryje, ypac kilimas siu triju spalvu atgaivina, visiems rekomenduoju! Beje, ir sienos svelniai gelvos su vos vos kakaviniais dryziais...cia prie odines sofos priderinom.

QUOTE(Dalbara @ 2006 12 15, 00:18)
Lubos dažyt kuo šviesiau man tai baltai, nes buvęs buvo šeiminkas derino prie tapetų  doh.gif  svetainėj buvo gelsvos miegamajam persikinės. Tai jos slėgė. O kaip perdažėm baltai atrodo ir kambarys aukštesnis pasidarė  bigsmile.gif
*

o ka daryti, jei kamabrio aukstis 3 metrai? Tokiu atveju ar slegtu? Ar tada jau nebeatrodytu lubos aukstos, o normalios? smile.gif
aggate
Pas mus taip pat gelsva ir sviesi oranzine.Nesuprantu,kaip kitiems tai gali buti atsibode...?Ir isvis dabar paleteje spalvu milijonas,tai jeigu zmogus nesugeba is tiek spalvu issirinkti,tai jau niekas nebepades-tuomet geriau gyventi apsuptam baltu sienu...Tiesiog nedazyti...
bekas
Ka patartumete kokia spalva derinti. Virtuves komplektuka noriu daryti kriauses spalvos, stalvirsi metalikos ir dar is jos kai kuriuos elementus.
virtuvele bus nisoje kartu su svetaines kambariu. Visa daryti vienos spalvos ar virtuve isskirti. Kokios splavos labiausia tiktu. Dekui uz patarimus.
aggate
QUOTE(bekas @ 2007 01 10, 12:18)
Ka patartumete kokia spalva derinti. Virtuves komplektuka noriu daryti kriauses spalvos, stalvirsi metalikos ir dar is jos kai kuriuos elementus.
virtuvele bus nisoje kartu su svetaines kambariu. Visa daryti vienos spalvos ar virtuve isskirti. Kokios splavos labiausia tiktu. Dekui uz patarimus.
*

pas mus panasiai.Virtuve su svetaine,atskirta tik maza pertvara.Is pradziu dazeme viena spalva ir virtuve,ir svetaine,bet taip nepatiko,kad teko perdazyti.Man atrodo,kad kiekvienas kambarys turi issiskirti,buti savaip grazus.Manau,kad reiktu dazyti atskiromis spalvomis(bent man taip atrodo).As daziau virtuve dramblio kaulo,o svetaine gelsva.Gavosi grazus perejimas...Kaip minejau,paleteje yra labai daug spalvu.Nebus problema issirinkti mirksiukas.gif
bekas
O kolidorius? Is jo atsiveria erdve i virtuvele ir kambari ar ji ir iskirti kita spalva g.gif o plotas tai nedidelis labai nei virtuves nei kolidoriaus. nebus labai primarginta? Ar prisiristi prie vienos spalvos tik tuos skirtingus plotus dazyti tos pacios splavos skirtingais atspalviais?

aggate
QUOTE(bekas @ 2007 01 10, 12:33)
O kolidorius? Is jo atsiveria erdve i virtuvele ir kambari ar ji ir iskirti kita spalva  g.gif  o plotas tai nedidelis labai nei virtuves nei kolidoriaus. nebus labai primarginta? Ar prisiristi prie vienos spalvos tik tuos skirtingus plotus dazyti tos pacios splavos skirtingais atspalviais?
*

Pas mus ir kolidorius,ir svetaine, ir virtuve viena erdve.Mes dazeme svetaine ir kolidoriu viena spalva-gelsva,o virtuve dramblio kaulo.Gali pasirinkti,kaip dazyti.Ar svetaine su kolidoriumi,ar virtuve su kolidoriumi viena spalva.O gali ir ta pacia.na,man tai nepatinka,kai visuose kambariuose viskas vienoda.As kiekviename kambaryje turiu pasijusti,kaip kitoje erdveje.Kadangi as tik isivaizduoju tavo namus,tai tiksliai ir pasakyti neina.
bekas
Pagal galimybes nufotkinsiu.
Mes is senesnes statybos butuko vieno kambario perprojaktuojame.
Bute buvo ilgas kolidorius atskirtas gyv. kambario i sandeliuka, toleta ir vonia. Mes isgrioveme sandeliuka sujungeme su toletu (bus vonios kambarys) ir tarp kolidoriaus ir tos toleto sienos bus durys i vonios kambari. O is buvusios vonios isgrioveme ten sienas ir dali kambario sienos viska sujungeme. taip isnaudojome ta niuru ilga kolidoriu. Is virtuves darysime miegama.

Dabar yra plikos sienos ir nezinau nuo ko pradeti kokias spalvas rinkti ir nuo kokio daikto ar prie ko prisiristi viska derinti. Zinau tik tai kokios virtuves noriu biggrin.gif
aggate
QUOTE(bekas @ 2007 01 10, 12:56)
Pagal galimybes nufotkinsiu.
Mes is senesnes statybos butuko vieno kambario perprojaktuojame.
Bute buvo ilgas kolidorius atskirtas gyv. kambario i sandeliuka, toleta ir vonia. Mes isgrioveme sandeliuka sujungeme su toletu (bus vonios kambarys) ir  tarp kolidoriaus ir tos toleto sienos bus durys i vonios kambari. O is buvusios vonios isgrioveme ten sienas ir dali kambario sienos viska sujungeme.  taip isnaudojome ta niuru ilga kolidoriu. Is virtuves darysime miegama.

Dabar yra plikos sienos ir nezinau nuo ko pradeti kokias spalvas rinkti ir nuo kokio daikto ar prie ko prisiristi viska derinti. Zinau tik tai kokios virtuves noriu  biggrin.gif
*

Cia geras.Na,jums ir smagu buvo.Griauti griauti...Ir as norejau bute truputi isgriauti,bet mane vyras sustabde,liepe apsiraminti 4u.gif tai aprimau ir nieko negriovem biggrin.gif
bekas
Gera griauti kai jame dar negyveni ir nieko nera ko saugoti. O tai dulkiu siaubingai daug schmoll.gif
taip gal ir buciau nesiryzusi.
Renataly
Mergaites,patarkit. KOkias spalvas rinktis salionui. Jis nedidukas, kazkur 15 kv. (~3/5m). Grindys yra sviesios ir ju keisti nesiruosiam, minkstas kampas yra tamsiai rudos spalvos (lyg sendinta oda butu). Pagal ka rinktis spalvas, kokius akcentus deti. Tiesa, sekcija yra buko spalvos, bet ja turbut reikes keisti. Miegamaji jau susitvarkem, ten svelnios pastelines spalvos: sviesi sviesi persiko, dramblio kaulo, akcentus suteiksim su paveikslu ir nuotraukom- jie bus nespalvoti, todel iskart bus ryskesni. O va del saliono net neisivaizduoju. Gal reiktu kokiu panasiu spalvu, kaip ir miegamajame?
mutti
QUOTE(Renataly @ 2007 01 10, 12:13)
Mergaites,patarkit. KOkias spalvas rinktis salionui. Jis nedidukas, kazkur 15 kv. (~3/5m). Grindys yra sviesios ir ju keisti nesiruosiam, minkstas kampas yra tamsiai rudos spalvos (lyg sendinta oda butu). Pagal ka rinktis spalvas, kokius akcentus deti. Tiesa, sekcija yra buko spalvos, bet ja turbut reikes keisti. Miegamaji jau susitvarkem, ten svelnios pastelines spalvos: sviesi sviesi persiko, dramblio kaulo, akcentus suteiksim su paveikslu ir nuotraukom- jie bus nespalvoti, todel iskart bus ryskesni. O va del saliono net neisivaizduoju. Gal reiktu kokiu panasiu spalvu, kaip ir miegamajame?
*

Gal vos vos gelsvus, beveik kaip smėlio spalva.
Pas mane minkšti baldai irgi tamsiai rudos lyg sendintos odos+ gelsvas(į rusvumą) gobelenas, sekcija buko spalvos (tiesa, ją norėčiau pakeisti į naują), o sienos gelsvos švelniai.
Mylia
QUOTE(Renataly @ 2007 01 10, 13:13)
*

O as sienas dazyciau kaip nors svelniai ir deciau kaip akcentus (pagalveles, uzuolaidos) kazka ryskaus, gal oranzinius ar kokios prigesintos raudonos (plytines) spalvos akcentus, suteiktu kambariui gyvumo ax.gif
Renataly
Na, as taip pat pradejau linkti prie svelnios gelsvos, tokios truputeli i svelnu ruduma. Manau, kad visai nieko bus. Jei nepesigalvosiu. Kazkuriuo momentu galvojau apie zalsva svelnia, bet dabar pakeiciau nuomone. Jauciu, kad ji vel gali keistis biggrin.gif
Zuiqtis
o mes nusprendem labai svelnia orandzine imti.. doh.gif nelabai man prie sirdies sis variantas, ale kad as pati daugiau nieko nesugalvoju verysad.gif doh.gif
lioliuke
man ir patinka ta su neutraliom spalvom As savo miegama jau suplanavau tik nzn kada galesiu igyvendinti svajones ir dizaineriskus sugebejimus
rutellee
QUOTE(Renataly @ 2007 01 10, 12:13)
Mergaites,patarkit. KOkias spalvas rinktis salionui. Jis nedidukas, kazkur 15 kv. (~3/5m). Grindys yra sviesios ir ju keisti nesiruosiam, minkstas kampas yra tamsiai rudos spalvos (lyg sendinta oda butu). Pagal ka rinktis spalvas, kokius akcentus deti. Tiesa, sekcija yra buko spalvos, bet ja turbut reikes keisti
*

na as ir manau kaip kazkuri tai, kad sveisiai sienas nes kambarys nedidelis, gali atspalvi pasirinkti bele koki ir tada deti akcentus ryskesnius...mat prie dabar esanciu spalvu dera daug kas.....
vida777
QUOTE(vida777 @ 2007 01 08, 16:36)
Pas mane viso namo sienos (isskyrus vonios k. ir WC)  - baltos kaip popierius - man pacios graziausios thumbup.gif . Dabar ruosiames statyboms, as ir vel svajoju tik apie baltas sienas. Kusachius, jeigu kartais atsitiktu kitaip, noriu patarimo, kokia dar spalva galeciau derint prie baltos? Labai nemegstu saltu spalvu, bet nesuprantu kodel man ta balta taip patinka. Taip pat noriu suzinot, koks geriausias siltas derinys tiktu sviesiai violetinei ar alyvinei spalvai? Ir svarbiausia - kaip derint spalvas nedidelese sienu nishose? Kokios spalvos turetu buti galine nishos sienele (pagrindines sienos atzvilgiu) ir  kokios spalvos tos, kur eina i aplinkui i gyli?
*

KurKusachius prapuole verysad.gif prapuole g.gif g.gif ?
Jicky
Man irgi dabar pati mieliausia balta spalva interjere rolleyes.gif Vos įkalbėjau vyrą, kad darysim tokią svetainę. O kad nebūtų nuobodu, vienai sienai išrinkau tokius tapetus:
user posted image

user posted image

Grindys bus - tamsus parketas.
Loveco
...del skonio nesigincyjama, bet paskui nenustebkit, kai sios kartos zmones trumpiau gyvens smile.gif

Net gamtoje patinai gyvena ilgiau uz pateles. kodel? todel, kad jie RYSKIASPALVIAI,o pateles- juodai pilkos, neryskios. Taip yra su zmonemis- vyrai juodai apsirenge vaiksto, mirsta greiciau, serga depresija ir t.t.,...o jei dar grizta i namus pilkus, bespalvius.... tai belieka tiketi, kad bent uzsiima meditacija, nes kitaip depresija garantuota verysad.gif
Jicky
QUOTE(kycia @ 2007 01 13, 16:06)
...del skonio nesigincyjama, bet paskui nenustebkit, kai sios kartos zmones trumpiau gyvens smile.gif

Net gamtoje patinai gyvena ilgiau uz pateles. kodel? todel, kad jie RYSKIASPALVIAI,o pateles- juodai pilkos, neryskios. Taip yra su zmonemis- vyrai juodai apsirenge vaiksto, mirsta greiciau, serga depresija ir t.t.,...o jei dar grizta i namus pilkus, bespalvius.... tai belieka tiketi, kad bent uzsiima meditacija, nes kitaip depresija garantuota  verysad.gif
*

O tu Dieve doh.gif biggrin.gif Nu ir suskėlei. Galima pagalvot, kad namuose nebus daugiau spalvų, tik balta.
Ir prie ko čia tie gyvūnai ir jų kailio spalva? g.gif
Ir ką man daryt, kad nepatinka man ryškios papūginės spalvos absoliučiai visur? A? Jau miegamąjį turim su ryškia oranžine siena biggrin.gif
O be to, gi nesakau, kad gyvensiu tokiuose namuose visą gyvenimą. Atsibos, praeis metai ir gal sugalvosim viską pakeist bigsmile.gif
Zuiqtis
as cia forume uzmaciau vienos mamytes buto nuotraukas ir pradejau galvoti apie tokia spalva user posted image kaip jums ji? bigsmile.gif
vvandene
QUOTE(Supergirl @ 2007 01 13, 17:02)
Man irgi dabar pati mieliausia balta spalva interjere  rolleyes.gif  Vos įkalbėjau vyrą, kad darysim tokią svetainę. O kad nebūtų nuobodu, vienai sienai išrinkau tokius tapetus
*

o kur tu tokius isrinkai?
Jicky
QUOTE(vvandene @ 2007 01 13, 16:47)
o kur tu tokius isrinkai?
*

Akropoly, antram aukšte prie Ermitažo yra parduotuvė-salonas, kur galima užsisakyti ir ne tik tapetus wink.gif
"Dior"
QUOTE(Mantė @ 2007 01 13, 18:26)
as cia forume uzmaciau vienos mamytes buto nuotraukas ir pradejau galvoti apie tokia spalva user posted image kaip jums ji?  bigsmile.gif
*

Man grazi spalva,mes ir galvojam vieno kambario dvi sienas daryt tokia spalva o kitas drizuotas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.