Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pienligė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
isimylejusi
Nepadėjo man Polygynax žvakutės. verysad.gif
Tai nusprendžiau gydytis rimčiau: nusipirkau 3 Mycomax geriamas kapsules ir Vagisan žvakutes (sumokėjau 80 Lt! doh.gif verysad.gif )
Jau antrą savaitę nevalgau jokių saldumynų, mielinių ir miltinių patiekalų (nors juos labai mėgstu), pusryčiams geriu kefyrą. Dar valgau česnaką, nenešioju sintetinių apatinių, stengiuosi nestresuot, naudoju tik natūralius įklotus... Kas dar... g.gif Neturiu jokių problemų su vidurių užkietėjimu, sportuoju, stengiuosi valgyti kuo sveikesnį maistą. smile.gif

Tegul tik pabando dabar ta pienligė nepraeiti, aš jai parodysiu!!! gun_bandana.gif bash.gif aggressive.gif lotuliukas.gif
Ingrez
Man tai baisiai gerkle skauda, ir skrandi skauda jau metus, ir ten niesti blush2.gif jau tikriausiai candida visam mano organizme, jau nebezinau kaip ja is visur istraukti verysad.gif Geriu cesnako tabletes, geriu a vitamina.... visas zvakutes isnaudojau... ir nieko verysad.gif reikes dar gerklei nupirkti Nystatin, gal pades, bet ta nieksa reikia kazkaip is viso organizmo istraukti g.gif
kaisa
Aš tai pabaigiau Citrosept buteliuką ir ,,po jorgurtu maudžiausi" biggrin.gif nu nieko, š...
dabar Flucohexal prisipirkau, ir bandau saldainių nevalgyt ax.gif beje, jeigu jau siteminė kandidozė tai ten dozės tų priešgrybelinių vaistų turi būti arkliškos, nu ir kaina gaunasi kosminė doh.gif
inc
o aš dabar suskaičiavau, kad jau kokie 3-4 mėnesiai kaip nereikėjo griebtis nei žvakučių, nei tablečių thumbup.gif

aš vis po kursą skirtingų papildų vartojau: Care Lady, bičių pikio, česnako...

prieš kelias savaites buvau pas naują fainą ginekologę, tai ji sakė, jog česnakas tikrai neblogai šiuo atveju 4u.gif
tiesą pasakius, aš pirmą kartą papuoliau pas tokią gydytoją, kuri suprato mano bėdą ir pažėrė man tiek patarimų, kad aš buvau sužavėta. thumbup.gif
galėsiu ir su jumis pasidalinti ax.gif
Eglantina
O man geriausios Clotrimazolio zvakutes. Vakare isidedi, ryte jau pagerejimas zymus.
kaisa
bliamba išgėriau tas 2 flukohexal per savaitę tai jau kelios dienos burnoj kartu, gal jau kepenys streikuoja nuo tų vaistų g.gif nebežinau ką daryt su ta pienlige, į kapus nuvarys cry.gif
Incgreičiau patarimų pažerk mastau.gif
inc
žadėti gydytojos patarimai!!!
kadangi pas mane ta pienligė su skydliauke labai susijusi, tai patarė nuolat papildyti organizmą:
maisto papildais su nakviša
kalciu

žolelės, kurias reikėtų gerti:
baltosios dilgėlės
šalavijai
medetkos

ekstra atveju suvartoti Fluconazolio 3 kaps. (1x1sav.)
jei kartais koks uždegimas užpultų, tai Suplin arba Ibuprofeno pavartoti kursą

mano asmeniniai, bet patys geriausi:
pakaitaliodama vartoju papildų su česnaku arba bičių pikiu
pajutus, kad kažkas negerai, griebiuosi dar arbatmedžio aliejaus ir bičių pikio tepalo

sėkmės !!!!
Papildyta:
nebepamenu, kiek tas Flucanazolis kainuoja?

aš pati pirkdavau Diflazon arba Flucohexal, nes šitie, rodos, pigesni...
Adorė
QUOTE(zalia @ 2006 06 12, 15:26)
bliamba išgėriau tas 2 flukohexal per savaitę tai jau kelios dienos burnoj kartu, gal jau kepenys streikuoja nuo tų vaistų g.gif nebežinau ką daryt su ta pienlige, į kapus nuvarys cry.gif
Incgreičiau patarimų pažerk mastau.gif
*

As Mycomax negaliu, matyt jau alergija susidare-burnoje atsiranda labai skausmingu zaizdeliu, o jauciu vel prasideda, nebezinau jau net kokius vaistukus gerti cray.gif

O Diflucan, Fluconazol, Flucohexal kapsuliu sudetis vienoda? Gal reiktu pabandyti kitas g.gif nes pas savo ginekologe tai nenoriu eiti vis tiek ta pati kalba unsure.gif
isimylejusi
QUOTE(zalia @ 2006 06 13, 12:34)
o tai yra Fluconazol pirkt g.gif taip ir vadinasi g.gif Kiek žinau, tai fluconazolis yra veiklioji medž. Diflucan, Flucohehal g.gif
*

Taip, vadinasi Fluconazol Nicomed. mirksiukas.gif

Sistemiškai veikiantys priešgrybeliniai vaistai
kaisa
QUOTE(isimylejusi @ 2006 06 13, 18:01)
Taip, vadinasi Fluconazol Nicomed.  mirksiukas.gif

Sistemiškai veikiantys priešgrybeliniai vaistai
*

aciuks.gif aciuks.gif tik vis tik nebegersiu tų fluconozoliu, paskaičiau kad nuo jų kepenys gali pradėti fermentų daugiau gaminti, tai pasidarė aišku iš kur tas bjaurus kartumas burnoj verysad.gif kepenytės verkia, o pienligė vistiek yra, niežti doh.gif
isimylejusi
QUOTE(zalia @ 2006 06 14, 11:36)
aciuks.gif  aciuks.gif tik vis tik nebegersiu tų fluconozoliu, paskaičiau kad nuo jų kepenys gali pradėti fermentų daugiau gaminti, tai pasidarė aišku iš kur tas bjaurus kartumas burnoj verysad.gif kepenytės verkia, o pienligė vistiek yra, niežti doh.gif
*

O man tie geriami vaistai išvis jokio poveikio nedaro. Visiškai! doh.gif Tas pats, kaip ir negerčiau.
Bet užtat man česnakas kažkiek padeda. ax.gif
inc
vienas pagyvenęs urologas man patarė negerti geriamų, o gydyti vietiškai (žvakutėmis ir kt.), nes kepenys sustreikuos. nuo vienos kitos, žinoma, nepasidarys blogai, bet geriau nepiktnaudžiauti.

šiaip tai gydant grybelį didelę reikšmę turi bendras organizmo stiprinimas!!!!
Papildyta:
man česnakas taip pat padeda.
aš geriu piliules, nes grynų nemėgstu schmoll.gif
kaisa
QUOTE(naca @ 2006 06 19, 21:59)
kur jau čia išsigydė schmoll.gif . mes vaistų gamintojams tikras lobis. o ir kam gaminti, kurti vaistus visiškam pasveikimui, jei jiems tai neapsimoka. vat kokia mintis šovė blink.gif
šiaip vienai dienai pasigydžiau pasitepusi milteliais iš jogurto kapsulės - tiesiog eksperimentuoju, gal kam padėtų. g.gif
*

aš tai irgi teplioju, tik su grynu jogurtu arba kefyru, nors niežulį nuima blink.gif ir dar visą kūną su nizoral plaunu, vieto dušo žėlės ( nu man čia dėl nugaros liepė, kad pranyktų baltos dėmės) ax.gif ai , vienžod. nęsamonėm užsiminėju, a ką daryt g.gif
O dėl Vanesos žodžiu, tai pilnai tikiu, kad pienligę kaip ir kitus brūdus palaiko palaidūniškas gyvenimas unsure.gif
duokanka
QUOTE(zalia @ 2006 06 20, 09:21)
aš tai irgi teplioju, tik su grynu jogurtu arba kefyru, nors niežulį nuima blink.gif ir dar visą kūną su nizoral plaunu, vieto dušo žėlės ( nu man čia dėl nugaros liepė, kad pranyktų baltos dėmės) ax.gif ai , vienžod. nęsamonėm užsiminėju, a ką daryt g.gif
O dėl Vanesos žodžiu, tai pilnai tikiu, kad pienligę kaip ir kitus brūdus palaiko palaidūniškas gyvenimas unsure.gif
*

Jau tikrai ne schmoll.gif palaiduniskas gyvenimas. Man pienlige dar vaikysteje atsirado ir turiu ja iki siol blink.gif Tiesiog nuo organizmo priklauso.
Buvau ilgam ja isvariusi kai beveik 4 menesius mykomax kapsules vartojau, bet po to ir vel tas pats doh.gif
Emoli
Sveikos mamos smile.gif
ir mane užpuolė ta bjauri liga bash.gif . Nors esu sirgus gal prieš kokius 3-4 metus bet pasitaikius progai matyt nusilpus imunitetui g.gif prikibo. Tad norėčiau pasidalint patirtim kaip juo atsikračiau. Pirmoj eilėj apsiplovimai (aš prausiausi pavadinimo nepamenu 4u.gif kapsulėm tokiom ištirpini vandenį ) ir dar naudojau Ecovag kapsules smile.gif.
Čia jūsų mintis skaičiau nuo pat pradžios iki galo, prisirašiau tiek tepalų tablečių ir visokiausių gydymo būdų.... nuo česnako iki ... smile.gif bet vis bijojau bandyti, nes mano problema susirgus buvo ta, kad aš dar vis dar maitinu 2.gif savo lelį ir negaliu bet kokių tablečių ryti ir teptis tepalus ar kaišioti ovulės.. ir t.t. tad pasirinkau Ecovag makšties kapsules kurias galima naudoti ir maitinančioms lotuliukas.gif clap.gif clap.gif
Shiduh
labai gerai pasėdėt bliūde kelis kartus į dieną į vandenį įpylus kokį 10 lašų arbatmedžio aliejaus, arba šaukštą medatkų tinktūros arba apsiplauti medatkų nuovirų. čia iš asmeninės patirties, tikrai veikia geriau negu chemija, aišku reikia ir gyvenimo būdą keist, atsisakyt saldumynų visiškai, daug kefyro gert ir pan.
logika
va ką radau iš knygos "Natūralūs kasdienių negalavimų gydymo būdai" apie candida grybo gydimą cool.gif
lactopacillus acidophilus tabletės naudojamos kišti į makštį išnaikina grybelį ir atkuria mokrofloros pusiausvyrą smile.gif kas čia per tabletės?gal kuri žinote?
toliau:
jei infekcija pažeidė lyties organus padės boro rūgšties tirpalas.vieną arbatinį šaukštelį boro rūgšties ištirpinkite litre vasarošilčio vandens.
makšties grybelį naikina eteriniai levandų, kvapniųjų čiobrelių ir arbatmedžių aliejai.
Gydomoji vonia:jei norite išgydyti infekciją, į vonią įlašinkite 6 lašus eterinio arbatmedžio aliejaus ir 2 kvapniųjų čiobrelių aliejaus.
Ingrez
QUOTE(logika @ 2006 06 26, 23:43)
va ką radau iš knygos "Natūralūs kasdienių negalavimų gydymo būdai" apie candida grybo gydimą  cool.gif
lactopacillus acidophilus tabletės naudojamos kišti į makštį  išnaikina grybelį ir atkuria mokrofloros pusiausvyrą  smile.gif  kas čia per tabletės?gal kuri žinote?
toliau:
jei infekcija pažeidė lyties organus padės boro rūgšties tirpalas.vieną arbatinį  šaukštelį boro rūgšties ištirpinkite litre vasarošilčio vandens.
makšties grybelį naikina eteriniai levandų, kvapniųjų čiobrelių ir arbatmedžių aliejai.
Gydomoji vonia:jei norite išgydyti infekciją, į vonią  įlašinkite 6 lašus eterinio arbatmedžio aliejaus ir 2 kvapniųjų čiobrelių aliejaus.
*

Šių bakterijų yra jogurte... as vaistinej esu nusipirkus jogurto tablecių, kol kas nieko nepadeda.... gal reikia jas pabndyti į makšti? rolleyes.gif g.gif
Papildyta:

Gydomoji vonia:jei norite išgydyti infekciją, į vonią įlašinkite 6 lašus eterinio arbatmedžio aliejaus ir 2 kvapniųjų čiobrelių aliejaus.
*

[/quote]

O vaistinej galima nusiirkti arbatmedzio ir ciobrelių aliejaus, kiek kainuoja?
Nes jau nebezinau kokiais vaistais besigydyti, nes esu vartojusi Nizoral, Flucanozol, Mikogal, Lomexin, Cltrimazol. Gydytoja nebezino, kokiu jau man vaistu israsyti... verysad.gif Paskutini karta jau kai buvau, tai siule kazkokius vaistus uz 150 litu, neatsimenu pavadinimo, bet as atsisakiau, aisku, as tikrai sutikciau, jei buciau 100 proc isitikinus, kad jie bus veiksimingi, bet....
Shiduh
tai ar jūs visos skaityt nemokat, a?
taigi parašiau ką daryt. man prasidėjo pries kelias dienas labai staigiai ir taip stipriai, kad nezinojau kur dėtis. išsigydžiau be vaistų, tik taip kaip aprašiau. beje, pienlige užsikrečiama dažnai nuo vyro, tai tikra tiesa. aišku yra ir kitokių priežasčių, bet jei vyras nešiotojas, tai gali būt tikra, kad gausi iš jo mielą dovanėlę.
Papildyta:
dar kartą kartoju, ką daryt: teptis reguliariai galima ir dažnai kefyru arba naturaliu jogurtu (aišku geriau po to niekur iš namų neiti) ir gydo ir nuima niežulį ir skausmą, geriau kad būtų vėsus. ir darytis voneles su arbatmedžio aliejum (gausi bet kurioj vaistinėj, kaina apie 20 lt, dar yra pas oriflame platinojus, lyg ir pigesnis, bet geros kokybės, turiu pati), apsiplauti medatkų nuoviru. visiškai atsisakyti saldumynų ir mielinių bulkų, alaus, aštrių prieskonių, bent jau kuriam laikui, kasdien gerti kefyro arba valgyti naturalaus jogurto. ir nereiks jokių vaistų, kurie beje ir nepadeda. tiesa dar jokių įklotų, stringų ir kitos sintetikos.
Papildyta:
dar gerai kalafiorus valgyt, kodel nzn.
kaisa
QUOTE(Shiduh @ 2006 06 27, 11:34)
taigi parašiau ką daryt. man prasidėjo pries kelias dienas labai staigiai ir taip stipriai, kad nezinojau kur dėtis. išsigydžiau be vaistų, tik taip kaip aprašiau. beje, pienlige užsikrečiama dažnai nuo vyro, tai tikra tiesa. aišku yra ir kitokių priežasčių, bet jei vyras nešiotojas, tai gali būt tikra, kad gausi iš jo mielą dovanėlę.
Papildyta:
dar kartą kartoju, ką daryt: teptis reguliariai galima ir dažnai kefyru arba naturaliu jogurtu (aišku geriau po to niekur iš namų neiti) ir gydo ir nuima niežulį ir skausmą, geriau kad būtų vėsus. ir darytis voneles su arbatmedžio aliejum (gausi bet kurioj vaistinėj, kaina apie 20 lt, dar yra pas oriflame platinojus, lyg ir pigesnis, bet geros kokybės, turiu pati), apsiplauti medatkų nuoviru. visiškai atsisakyti saldumynų ir mielinių bulkų, alaus, aštrių prieskonių, bent jau kuriam laikui, kasdien gerti kefyro arba valgyti naturalaus jogurto. ir nereiks jokių vaistų, kurie beje ir nepadeda. tiesa dar jokių įklotų, stringų ir kitos sintetikos.
Papildyta:
*

aha, o kai po visą organizmą užsisėja, tai natūralūs metodai ne visoms padeda. geriu ir pati Alochol dabar ir Femigeliu tepliojuosi, ir šaltibarčius kasdien ryju ir kefyrą, kol kas nėr efekto schmoll.gif
Kveli
Šį savaitgalį ir mane ta pienligė užpuolė doh.gif Taip niežėjo. Tepiau kefyru, bet tas niežulys nelabai mažėjo. O šiandien nubėgau pas ginekologę ir ji man išrašė kapsulę FlucoHexal, žvakurę Lomexin ir dar patarė prieš dedant žvakutę vakare su Tantum Rosa tirpalu makštį prasiplauti. Jau dabar iš karto vieną kartą prasiploviau, tai taip palengvėjo, jokio niežulio. Nežinau, ar ilgam efektas, bet dabar jaučiuosi normaliai. Būčiau žinojusi, jau savaigalį būčiau nusipirkusi to Tantum Rosa ir pasilengvinusi savo gyvenimą, nes kokių nors vaistų be gydytojos nenorėjau vartoti.
isimylejusi
QUOTE(Shiduh @ 2006 06 27, 10:34)
Papildyta:
Papildyta:
*

O ką daryti, jei ir tai nepadeda???? verysad.gif Suprantu, jeigu pienligė atsirado dėl netaisyklingos mitybos, perdėtos higienos ar šiaip nusilpus organizmui. Bet man pvz., ji atsirado po plaučių uždegimo, kai kelis mėnesius gėriau labai stiprius antibiotikus. verysad.gif
Nepadeda nei vaistai, nei natūralūs būdai! Jau net pamiršau šokolado ir bandelių skonį, taip seniai jų nevalgiau. cray.gif O nuo kefyro jau net pykina!!!

Net palengvėjo, kai pasiguodžiau... 4u.gif
kaisa
QUOTE(isimylejusi @ 2006 06 27, 12:44)
O ką daryti, jei ir tai nepadeda????  verysad.gif  Suprantu, jeigu pienligė atsirado dėl netaisyklingos mitybos, perdėtos higienos ar šiaip nusilpus organizmui. Bet man pvz., ji atsirado po plaučių uždegimo, kai kelis mėnesius gėriau labai stiprius antibiotikus.  verysad.gif
Nepadeda nei vaistai, nei natūralūs būdai! Jau net pamiršau šokolado ir bandelių skonį, taip seniai jų nevalgiau.  cray.gif  O nuo kefyro jau net pykina!!!

Net palengvėjo, kai pasiguodžiau...  4u.gif
*

va va, man irgi nuo antibiotikų, arba nuo KT. aš tai saldainių negaliu visai atsisakyt, bet nemanau kad 2-3 per dieną palaiko pienligę.bet kad vaistų gert irgi nebegaliu, tai dabar su Femigel tepliojuosi, visai nieko, atšaldo, niežulį nuima.
inc
o aš pastebėjau, kad kai nebesinaudojam prezervatyvais kažkaip irgi geriau... tongue.gif

dar noriu pastebėt, kad be žvakučių ir tablečių iškart neišeis apsieiti. gal geriau po truputį mažinti vaistų dozes, stiprinti organizmą, ir natūralias priemones pasitelkti į pagalbą...
iš savo patirties galiu pasakyti, kad man maždaug pusės metų prireikė, jog vien natūraliom priemonėm tą bjaurybę prigriebčiau. thumbup.gif
Kveli
QUOTE(Adorė @ 2006 06 27, 11:25)
O kiek tas vienas Tantum rosa irigatorius kainuoja, gal verta isigyti  g.gif
*

Mokėjau 19 litų. Dežutėje 5 maišeliai. Ir dar + pirkau specialų irigatorių intymiai higienai (prietaisas su kuriuo galima susipilti į makštį padarytą tirpalą). Kainavo dar 10 lt.
Adorė
Vsio pradedu vel kovot doh.gif sianakt isbandziau cesnaka, tai isties kazkiek aprimo viskas bigsmile.gif taip gera, tik visur man tas cesnakas jaucias, nors aplinkiniai nesiskundzia ax.gif Dar nusipirkau lomexin zvakuciu ir azuolo zieves bei irigatoriu, dar clotrimazol tepaliuka

brangus malonumas gaunasi,isskyrus cesnaka doh.gif
Shiduh
QUOTE(inc @ 2006 06 27, 12:48)
o aš pastebėjau, kad kai nebesinaudojam prezervatyvais kažkaip irgi geriau... tongue.gif

dar noriu pastebėt, kad be žvakučių ir tablečių iškart neišeis apsieiti. gal geriau po truputį mažinti vaistų dozes, stiprinti organizmą, ir natūralias priemones pasitelkti į pagalbą...
iš savo patirties galiu pasakyti, kad man maždaug pusės metų prireikė, jog vien natūraliom priemonėm tą bjaurybę prigriebčiau.  thumbup.gif
*

butent, liaudiskom priemonem reikia laiko. o vartojimas pastovus vaistų tik blogina padėtį. beje jei yra polinkis pienligei tai ir vienintelis saldainis i savaite gali sukelti peinlige, o jau 2-3 i diena, tai tiesiog karalisku salygu candidai sudarymas.
Ingrez
QUOTE(Kveli @ 2006 06 27, 14:40)
Mokėjau 19 litų. Dežutėje 5 maišeliai. Ir dar + pirkau specialų irigatorių intymiai higienai (prietaisas su kuriuo galima susipilti į makštį padarytą tirpalą). Kainavo dar 10 lt.
*

dabar mastau prikti, tik nezinau ka, ar tantum rosa, ar femigel.. kiek suprantu jie panasiai veikia? ar ne taip suprantu? g.gif
kaisa
QUOTE(Ingrez @ 2006 06 27, 15:18)
dabar mastau prikti, tik nezinau ka, ar tantum rosa, ar femigel.. kiek suprantu jie panasiai veikia? ar ne taip suprantu? g.gif
*

TANTUM ROSA tirpale-TAI PIENO RŪGŠTIES bakterijos, atstatyt makšties terpės pusiausvyrą, o Femigel- su arbatmedžio aliejum, kuris naikina grybelius.aš įrigatoriu turiu, bet kapsuliu neperku, o skiedžiu jogurta su vandeniu. vienas ginekologas patarė.
Ingrez
Cia radau dar viena patarima internete, kopijuoju:

Nezinau, kiek siuo metu laiku mano patarimas jums bus naudingas, nes as pinlige visada gydausi zolele, kuria man nurode mociute. Ji vadinasi baltaziede notrele ir yra panasi i dilgele, taciau ji nedilgina ir turi tokius baltus nektarinius ziedelius aplink stieba. Auga nuo velyvo pavasario iki velyvo rudens pamiskese, krumynuose. Pasitaiko ir miesto parkuose.
Tai as nusiskinu jos kl. lapeliu, uzpilu stikline verdancio vandens ir puse stiklines isgeriu ryte PRIES valgi , o kita puse- pries miega, PO visu valgymu. Gydymas trunka 2-3-4 dienas. Tai pats efektyviausias pienliges gydymo budas, + nieko nekainuoja.
Esu pati isbandziusi begales tepaliuku ir kt. vaistuku, bet niekas taip gerai nepadejo, kaip baltaziede notrele.
Kl. kartus teiravausi, ar sia zolele prekiauja vaistinese, taciau visda sulaukdavau neigiamo atsakymo.
isimylejusi
QUOTE(Ingrez @ 2006 06 28, 09:05)
Cia radau dar viena patarima internete, kopijuoju:

Nezinau, kiek siuo metu laiku mano patarimas jums bus naudingas, nes as pinlige visada gydausi zolele, kuria man nurode mociute. Ji vadinasi baltaziede notrele ir yra panasi i dilgele, taciau ji nedilgina ir turi tokius baltus nektarinius ziedelius aplink stieba. Auga nuo velyvo pavasario iki velyvo rudens pamiskese, krumynuose. Pasitaiko ir miesto parkuose.
Tai as nusiskinu jos kl. lapeliu, uzpilu stikline verdancio vandens ir puse stiklines isgeriu ryte PRIES valgi , o kita puse- pries miega, PO visu valgymu. Gydymas trunka 2-3-4 dienas. Tai pats efektyviausias pienliges gydymo budas, + nieko nekainuoja.
Esu pati isbandziusi begales tepaliuku ir kt. vaistuku, bet niekas taip gerai nepadejo, kaip baltaziede notrele.
Kl. kartus teiravausi, ar sia zolele prekiauja vaistinese, taciau visda sulaukdavau neigiamo atsakymo.
*

Reikės paieškoti. bigsmile.gif
Atrodo ji taip: Baltažiedė notrelė
inc
manau, galima drasiai naudot nebijant tų nuodųsmile.gif

man gi irgi ginekologė patarė jos vartot. tik ją man įvardino kaip baltąją dilgėlę, o taip ją liaudyje vadina.

pažiūrėjau vaistažolių knygoje, tai rašo, kad ji vartojama esant gimdos ligoms ir dar kt., o apie pienligę neužsimenama? bet naudoja žiedų nuovirą...eisiu turbūt pažoliaut į laukus mirksiukas.gif
duokanka
QUOTE(zalia @ 2006 06 28, 12:04)
o skaitėt kas tie alkaloidai, kurių yr lapuose ax.gif
*

Skaiciau ax.gif
Alkaloidai - šarminiai azoto grupę turintys organiniai junginiai. Tirpsta organiniuose tirpikliuose, su rūgštimis sudaro vandenyje tirpias druskas. Klasifikuojami, remiantis organine grupe, prijungta prie azoto atomo. Randami augaluose, kartais - kituose organizmuose, taip pat - sintetinami. Paprastai, biologiškai aktyvūs, veikia centrinę ar periferinę nervų sistemą. Dalis alkaloidų yra nuodingi, kai kurie priskiriami narkotinėms medžiagoms. Naudojami medicinoje. Kai kurie labiau žinomi alkaloidai:

Atropinas - vienas iš nuodingų alkaloidų, randamas durnaropėse ir drignėse.
Kapsaicinas - deginančio skonio alkaloidas, randamas aitriojoje paprikoje.
Kofeinas - stimuliuojantis alkaloidas, randamas kavoje, kakavoje, arbatoje.
Kokainas - vienas iš nuodingų alkaloidų, randamas kokmedyje.
Koniinas - vienas iš nuodingų alkaloidų.
Meskalinas - alkaloidas, sukeliantis haliucinacijas, randamas pejotų rūšies kaktusuose.
Morfijus - vienas iš nuodingų alkaloidų, randamas aguonose.
Muskarinas - vienas iš nuodingų alkaloidų, randamas raudonosiose musmirėse.
Nikotinas - vienas iš nuodingų alkaloidų, randamas tabake.
Strichninas - vienas iš nuodingų alkaloidų
kaisa
QUOTE(inc @ 2006 06 28, 12:20)
manau, galima drasiai naudot nebijant tų nuodųsmile.gif

man gi irgi ginekologė patarė jos vartot.  tik ją man įvardino kaip baltąją dilgėlę, o taip ją liaudyje vadina.

pažiūrėjau vaistažolių knygoje, tai rašo, kad ji vartojama  esant gimdos ligoms ir dar kt., o apie pienligę neužsimenama? bet naudoja žiedų nuovirą...eisiu turbūt pažoliaut į laukus mirksiukas.gif
*

eisiu ir as biggrin.gif nemanau, kad labiau apnuodys nei visokie fluco šuduko
Marinčik
Dieve mano kaip gerai ,kad yra toks forumas kiek aš čia naudingu patarymų gavau,užpuole mane šita zaraza galvuojau kad išprotėsiu nuo niežulio ,kad visa savo gražuole išdraskysiu,vyro nenoriu ,nes jau iki žaizdu turbut išdraskaiu, taip negera nors tu ką.Vakar nusipirkau Diflucan 150 mg iškart įkaliau ,viena tabletyte 32 lt blink.gif ,o ką daryti nebegaliu daugiau,dar nusipirkau Tantum Rosa skalauju savo brangiausia vieta gal praeis, tik noriu paklausti ar tos vienos tabletes kokiam laikui užtenka,ką daugiau nereik gert jų. ar reikes po kokio laiko pakartot ,kas gėrė pasakykit man.
Galvuoju gal kokiu dar žvakių reiks nusipirkt ,supratau paskaičius ,kad turbut geriausia nusipirkt lomexin žvakės. g.gif
Emoli
Diflucan reikėtų gerti per pačias mėnesines, nes tada jis suaktyvėja (man taip gydytoja patarė kada buvo išrašius). Aš berodas porą kartų geriau g.gif
O dėl žvakučių tai nežinau. Aš tiek pavadinimų prisikaičiau pilną lapą prisirašiau ir padariau išvadą vienom padeda Macmiror, kitom Lomexin, kitom clotrimazol g.gif
isimylejusi
QUOTE(Marinčik @ 2006 06 29, 13:07)
Dieve mano kaip gerai ,kad yra toks forumas kiek aš čia naudingu patarymų gavau,užpuole mane šita zaraza galvuojau kad išprotėsiu nuo niežulio ,kad visa savo gražuole išdraskysiu,vyro nenoriu ,nes jau iki žaizdu turbut išdraskaiu, taip negera nors tu ką.Vakar nusipirkau Diflucan 150 mg iškart įkaliau ,viena tabletyte 32 lt blink.gif ,o ką daryti nebegaliu daugiau,dar nusipirkau Tantum Rosa skalauju savo brangiausia vieta gal praeis, tik noriu paklausti ar tos vienos tabletes kokiam laikui užtenka,ką daugiau nereik gert jų. ar reikes po kokio laiko pakartot ,kas gėrė pasakykit man.
Galvuoju gal kokiu dar žvakių reiks nusipirkt ,supratau paskaičius ,kad turbut geriausia nusipirkt  lomexin žvakės. g.gif
*

Patariu vietoj Diflucan pirkti Mycomax, Flucohexal, Fluconazol Nycomed kapsules, jos dvigubai pigesnės, o sudėtis lygiai tokia pati! mirksiukas.gif O perkant Diflucan vien už firmą 15 Lt reik mokėt. doh.gif
Gint
Man neseniai prasidejo ta pienlige. O as dar tokia jauna! (18m) o jau tokios bedos verysad.gif . Svarbiausia nezinau ka daryt. Nusipirkau kaskokia kapsule, bet bijau kad nepades. cia paskaicius jusu komentaru, is vis man baisu pasidare. Kosmaras. Visai neseniai praradau nekaltybe ir jau iskart uzpuole moteriskos bedos. Jetau. Pas daktare eit bijau, bet atrodo kad teks. Tie visi liaudiski patarimai skamba man nelabai jau taip patraukliai. Ant viso "To" pilti kaskoki kefyra... Fu. Nu bet tai dar nieko. Bet va, o ka su tuo cesnaku jus ten darot? Ir kaip ten su ta dilgele? Jos ziedlapiu nuopvira gert reik, kaip supratau? Nu bet ir gyvenimelis
Papildyta:
Zekit ka radau:

Pastaruoju metu ši liga pasireiškia nėščioms moterims, nes nėštumo metu stipriai susilpnėja imunitetas. Pienligė taip pat pasireiškia esant disbakteriozei. Todėl, jei norite išsigydyti pienlige, pradėkite nuo žarnyno. Tam puikiai tinka Dviguba celiuliozė. Tačiau nėščiosioms sergant pienlige Dvigubos celiuliozės vartoti negalima, nes ji stiprina peristaltiką. Pirma, ką reikia padaryti - normalizuoti hemoglobiną (pienligė pasireiškia sumažėjus hemoglobinui). Jei nenormalizuosite hemoglobino kiekio kraujyje, neišgydysite pienligės.
Korsikiete
QUOTE(Gint @ 2006 07 01, 16:16)
Man neseniai prasidejo ta pienlige. O as dar tokia jauna! (18m) o jau tokios bedos  verysad.gif . Svarbiausia nezinau ka daryt. Nusipirkau kaskokia kapsule, bet bijau kad nepades. cia paskaicius jusu komentaru, is vis man baisu pasidare. Kosmaras. Visai neseniai praradau nekaltybe ir jau iskart uzpuole moteriskos bedos. Jetau. Pas daktare eit bijau, bet atrodo kad teks. Tie visi liaudiski patarimai skamba man nelabai jau taip patraukliai. Ant viso "To" pilti kaskoki kefyra... Fu. Nu bet tai dar nieko. Bet va, o ka su tuo cesnaku jus ten darot? Ir kaip ten su ta dilgele? Jos ziedlapiu nuopvira gert reik, kaip supratau? Nu bet ir gyvenimelis

Taigi, kad ta pienligė nieko baisaus. Tiesiog, imuninė sistema susilpnėjo ir tiek, aš nieščia beveik visą laiką ją turėjau... Iš tiesų reik pagerti lakto bakterijų, kurios bakterijų pusiausvyrą atstato, nusipirkti žvakučių ir panaudoti. Nežinau kur kas kefyrą pila biggrin.gif , bet aš tai į skrandį jogurtą pyliau, jis teigiamai veikia organizmą ir bakterijų pusiausvyrą žarnyne.
kaisa
QUOTE(Dalbara @ 2006 07 01, 23:16)
Pasiskaityk čia Pienligė
*

paskaičius-grįžtama nuo ko pradėjom doh.gif pirmą kartą padės tas fluconozolis, nu antrą dar padės, o toliau g.gif Nuo česnako poveikis žymiai geresnis. Vert su siūlu nepatogu aišku, tuo labiau jei ne viena miegi, tai išvis nepatogu. geriu dabar Alachol, tepu femigel ir akyse šviesiau. O jogurtu ar kefyru tept visai gerai. suprasit, jei negalėsit ilgai išsigydyt. Be je notrelės nuovira reikia gert. ir dar: radau kalendoriuje apie graik. riešutų kevalų nuoviro stebuklingą veikimą-jei kam įdomu, parasysiu kaip pasigamin. galima išoriškai vartot ir skalavimus daryt. mirksiukas.gif
Ingrez
O ar bandet kas nors gerti Dviguba celiulioze?
Ingrez
QUOTE(Gint @ 2006 07 03, 23:32)
As apie pienlige truputi zinojau, po to dar internete paskaiciau ir as atitikau dauguma pozymiu, tad nesunkiai ir degnozavau sau liga.
Papildyta:
O kiek kainuoja ta Dviguba Celiulioze? Ju vaistinese buna, ane?
*

Vaistinese ju nera, as vakar nusipirkau is to psl. cia gydymas pagal kinus, kainavo 60 lt- 70 tab. bet siaip labai brangiai gaunasi, nes per diena reikia suvartoti 9 tab. tai gaunasi tik 10 dienu!
inc
kaip ir žadėjau, buvau savaitgalį pažoliaut:) notrelių radau, bet jos jau nebežydi. teks lapais tenkintis...

labai laukiu to graikiškų riešutų antpilo. jau ne vienoj vietoj buvau skaičius, kad jis labai liuks šiuo atveju, bet niekur dar recepto pačio neteko rast.
kaisa
QUOTE(inc @ 2006 07 04, 10:20)
kaip ir žadėjau, buvau savaitgalį pažoliaut:)  notrelių radau, bet jos jau nebežydi. teks lapais tenkintis...

labai laukiu to graikiškų riešutų antpilo. jau ne vienoj vietoj buvau skaičius, kad jis labai liuks šiuo atveju, bet niekur dar recepto pačio neteko rast.
*

mergaitės pamiršau atnešt receptą doh.gif rytoj jau tikrai bus. galiu iš atminties pasakyt, kad nuovitas verdamas iš 14 graikiškų riešutų kevalu.nu ryt parasysiu tiksliai. O man tai tos rušiškos Alachol cesnakinės stebuklus daro, ar cia taip kas nezinau, bet niežulys gerokai rečiau užeina smile.gif
Ingrez
QUOTE(Čalykušu @ 2006 07 04, 13:02)
mergaitės pamiršau atnešt receptą doh.gif rytoj jau tikrai bus. galiu iš atminties pasakyt, kad  nuovitas verdamas iš 14 graikiškų riešutų kevalu.nu ryt parasysiu tiksliai. O man tai tos rušiškos Alachol cesnakinės stebuklus daro, ar cia taip kas nezinau, bet niežulys gerokai rečiau užeina smile.gif
*

O kas tas Alachol yra? nerandu internete nieko apie ji... g.gif
inc
QUOTE(Ingrez @ 2006 07 04, 15:39)
*

česnako tabletės smile.gif
Micha
Pavartojus antibiotiku man yra atisradusi pienlige, gydytoja israse vaistuku geriamu, o po to dar zvakuciu ir liepe kasdien plauti su Tantum Rosa maksti, o po to tokius praplovimus karototi karta/du i savaite. Labai graziai viskas atsitate. Bet ji taip pat pakasake, kad nebutina su Tantum Rosa milteliais ar kitom kokiom tabletem, tai atsotoja pieno rugsties tirpaliukas, kuris zinoma zymiai pigiau atsieina profilaktiniam vartojimui (pusei litro virinto silto vandens arbatinis saukstelis pieno rugsties, na praplovimui uztenka ir apie 200ml). Taip pat patare naudoti higienini prausikli turinti arbatmedzio aliejaus. Ir labai didziulis draugas visoms moteriskoms problemelems - tamponai, kurie budami makstyje, o ypatingai juk tai menesiniu metu, sukuria liabai gera terpe visokiems parazitams. As juos naudojau nuo pat menesiniu pradzios, paketu neapkenciau, teko atprasti, bet sveikata svarbiausia.
kaisa
Alachol yra pirkt Rusijoje. man tai pažįstama parūpino-pas jas į darbą atneša pirkt rusiškų vaistų.

Cituoju:
,, Stebuklingi kevalai"
Norit atsikratyt cistos? Paimkite 14 graikinių riešutų, išimkite branduolius, o kevalus sudėkite į puslitrinį stiklainį su spiritu ar degtine. Uždenkite dangteliu ( sandariai) ir 7 dienas laikykite šiltoje ir tamsioje vietoje. Vaistą gerkite rytais nevalgę po 1 šaukštą kol pasibaigs. Be je, tokiu būdu gydo dar ir auglius, druskų nusėdimą, bronchitą ir gūžį.
Tiesiog stebuklingai kevalai gelbsti gydant įvairias erozijas ir uždegimus. Reikia 200g kevalų užpilt stikline vandens ir virti emaliuotame puode. Gautą nuovirą skiesti 1:10 virintu vandeniu. Išorinius pažeidimus tepti, vidiniams-skalauti.

Tik kiek virti, tai neradau g.gif
Micha
QUOTE(janone @ 2006 07 05, 01:09)
Kaip suprasti praplovimai su tamtum rosa ir pieno rugsties milteliais? Ta prasme i maksti su svirkstu? g.gif Ar tiesiog apsiplauti?

Tantum Roza buna milteliai, Colpo-Cleaner tabletes, o paprasta pieno rugstis parduodama buteliuke (kuri naudojant reikia dar praskiesti kaip rasiau auksciau). Praplauni maksti su aparaciuku panasiu i kriause. Turiu ir Tantum Roza "kriause", kuri yra daug patogesne nei Coplo-Cleaner.
naca
QUOTE(Ingrez @ 2006 07 04, 16:39)
*

man turguj pardavėja aiškino, kad alachol ne česnako tabletės. gal apsirikot g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.