Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kur rasti programas?
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kliopa
Niekur nerandu iš kur galėčiau nemokamai parsisiųti FlashGet'ą. Kai mums perinstaliavo windows'us jo nebeliko. O taip trūksta. Gal kuri galėtų parašyti nuorodą? 4u.gif Sorry, jei tokia tema buvo, bet labai jau daug lapų peržiūrėti reikia ax.gif
Olaiva
shareaza ivedziau,taio labai daug surado.nedaug vietos uzima,tai greitai turetu parsiusti.turi Shareaza programa?
kliopa
QUOTE(Olaiva @ 2005 10 16, 15:12)
shareaza ivedziau,taio labai daug surado.nedaug vietos uzima,tai greitai turetu parsiusti.turi Shareaza programa?
*

Ne, neturiu sad.gif Per google irgi daug meta, bet ten nepilnos versijos pabandymui verysad.gif
Milana
QUOTE(kliopa @ 2005 10 16, 11:24)
Kai mums perinstaliavo windows'us jo nebeliko.
*

Ar tik ne kokie studentai "praktikantai" instaliavo papigiai ax.gif
Julius3
Ish cia atsisiust galima.
Ilonėlė
gal galit parašyti jei kas žinot iš kur galėčiau parsisiusti programa Microsoft office FrontPage 2003, pas mane kompeMaikrosoft office yra tik kažkodėl tuščia direktorija FrontPage 2003.
Nu kai ja atidarau tenai tuščia ir nėr kaip naudotis o man labai reikia.
Ačiu.
vyras_30
QUOTE(Ilonėlė @ 2005 10 20, 19:34)
gal galit parašyti jei kas žinot iš kur galėčiau parsisiusti programa Microsoft office FrontPage 2003, pas mane kompeMaikrosoft office yra tik kažkodėl tuščia direktorija FrontPage 2003.
Nu kai ja atidarau tenai tuščia ir nėr kaip naudotis o man labai reikia.
Ačiu.
*

Front Page, kaip ir Word, Excel ir kitos programos, yra MS Office programų paketo dalis. Todėl atskirai nieko parsisiųsti ir įdiegti nepavyks. Reikia arba to paties MS Office paketo (kuris pas jus yra įdiegtas) kompakto, arba teks įsigyti kitą ir iš naujo įdiegti visas Office programas, tarp jų ir Front Page.
Kutuliukas
Hm, o aš parsisiuntau GIMP'ą iš čia
Nurodžiau bile kokius duomenis (na Europoj biggrin.gif ), viena tik pašto dėžutė su lt trumpiniu buvo. Parsisiuntau, susinstaliavau, o anas man visas komandas lietuviškai rašo. Neturiu nieko prieš lietuvybę, tik nesuprantu iš kur. unsure.gif Windows'ai lyg ir nelietuviški unsure.gif
vyras_30
QUOTE(Karbynė @ 2005 10 21, 09:42)
Hm, o aš parsisiuntau GIMP'ą iš čia
Nurodžiau bile kokius duomenis (na Europoj  biggrin.gif ), viena tik pašto dėžutė su lt trumpiniu buvo. Parsisiuntau, susinstaliavau, o anas man visas komandas lietuviškai rašo. Neturiu nieko prieš lietuvybę, tik nesuprantu iš kur.  unsure.gif Windows'ai lyg ir nelietuviški  unsure.gif
*

GIMP programa yra dalinai išversta į lietuvių kalbą. Ir visai nesvarbu, ar lietuviški Windows'ai, ar ne, programa bus rodoma tokia kalba, kokia ji buvo sukurta. Yra ir lietuviška GIMP svetainė:

Lietuviška GIMP svetainė
Kutuliukas
QUOTE(vyras_30 @ 2005 10 21, 11:52)
Ir visai nesvarbu, ar lietuviški Windows'ai, ar ne, programa bus rodoma tokia kalba, kokia ji buvo sukurta. Yra ir lietuviška GIMP svetainė:
*

Kaip ten bebuvę labai keista (čia man blush2.gif ) kai įlendi į užsieninius tinklapius ir parsisiunti lietuvišką programą biggrin.gif O aš jau išsigandau, kad mane susekė blink.gif biggrin.gif
babouziuke
QUOTE(vyras_30 @ 2005 10 20, 23:26)
Front Page, kaip ir Word, Excel ir kitos programos, yra MS Office programų paketo dalis. Todėl atskirai nieko parsisiųsti ir įdiegti nepavyks. Reikia arba to paties MS Office paketo (kuris pas jus yra įdiegtas) kompakto, arba teks įsigyti kitą ir iš naujo įdiegti visas Office programas, tarp jų ir Front Page.
*

Vat ir netiesa schmoll.gif . Yra ir atskirai Front Page 2003 failas, kurį galima instaliuoti. Žinau, kad su Office 2003 instaliaciniu paketu Front Page 2003 tikrai neina. Šitą programėlė eina nebent su Office XP.
Iš kur parsisiųsti šitą programėlę tikrai nežinau, bet ją parsisiųsti galima. Pas mane buvo tas pats variantas, kad turiu Office 2003, bet ten nėra Front Page. Tai aš Front Page instaliavau atskirai.
Kutuliukas
QUOTE(babouziuke @ 2005 10 22, 15:43)
Tai aš Front Page instaliavau atskirai.
*

Atskirai, bet gal iš kito paketo, o ne šiap iš kažkur palaidą? rolleyes.gif
Ilonėlė
Ligu ir radau iškur parsisiusti VA ČIA tik dabar nežinau katra man reikia siusti kadangi mano Windovsas XP ir dar sulietuvintas.
Šiaip aš ta pirmaji parsisiunčiau bet man meta lentele kad reikia parsisiusti dar ir mMaikrosoft ofisa, tipo manaji dabar nepripažysta.
Ar aš gal ka nesuprantu g.gif ir jei aš darkartaparsisiusiu visa ofisa tai man kompas neišneš, o gal tik kažko papildomai idieks į tapati ka jau turiu.
Ilonėlė
QUOTE(vyras_30 @ 2005 10 20, 23:26)
*

Tuomet gaunasi taip kad tas meistras kuris mums viska instaliavo kompe, iki galo neidiegė. Tipo jei nespecas esi o tik savamokslė tai tau niekam nereikia kitu programu kaip tik wordo ir ekselio protest.gif
UCH kaip aš nekenčiu tokiu žmoniu kurie pasikėle ir sprenžia apie žmogu iš savo bokšto pasižiurėje.
babouziuke
QUOTE(Karbynė @ 2005 10 22, 16:04)
Atskirai, bet gal iš kito paketo, o ne šiap iš kažkur palaidą?  rolleyes.gif
*

Tikai ne iš kito paketo, o šiaip iš kažkur ir palaidą.

QUOTE(Ilonėlė @ 2005 10 22, 16:38)
Tuomet gaunasi taip kad tas meistras kuris mums viska instaliavo kompe, iki galo neidiegė. Tipo jei nespecas esi o tik savamokslė tai tau niekam nereikia kitu programu kaip tik wordo ir ekselio protest.gif
UCH kaip aš nekenčiu tokiu žmoniu kurie pasikėle ir sprenžia apie žmogu iš savo bokšto pasižiurėje.
*

Tas meistras tau viską instaliavau gerai ir iki galo. Tu juk jam nesakei, kad būtų Office'ai būtinai su Front Page? Pas tave tikriausiai Office'ai 2003, todėl ir nėra Front Page, kaip ir pas mane,ten kur turėtų būti yra tuščias katalogas.
Nebeinstaliuok tu ten jokių Office'ų, nes dar žiūrėk, kad kompas nenumirtų. Norint instaliuoti naujus Office'us, kaip tu čia rašai, visų pirma reikia ištrinti senus Office'us, išvalyti registrus ir tada instaliuoti naujus.
Ir ar tu gali parašyti kokie pas tave Windows'ai ir Office'ai?
Ilonėlė
QUOTE(babouziuke @ 2005 10 22, 22:16)
Tikai ne iš kito paketo, o šiaip iš kažkur ir palaidą.
Tas meistras tau viską instaliavau gerai ir iki galo. Tu juk jam nesakei, kad būtų Office'ai būtinai su Front Page? Pas tave tikriausiai Office'ai 2003, todėl ir nėra Front Page, kaip ir pas mane,ten kur turėtų būti yra tuščias katalogas.
Nebeinstaliuok tu ten jokių Office'ų, nes dar žiūrėk, kad kompas nenumirtų. Norint instaliuoti naujus Office'us, kaip tu čia rašai, visų pirma reikia ištrinti senus Office'us, išvalyti registrus ir tada instaliuoti naujus.
Ir ar tu gali parašyti kokie pas tave Windows'ai ir Office'ai?
*

Pas mane Windouws xp (lietuviškas) o maikrosoft ofice 2003 4u.gif
babouziuke
QUOTE(Ilonėlė @ 2005 10 23, 13:19)
Pas mane Windouws xp (lietuviškas) o maikrosoft ofice 2003 4u.gif
*

Tai prie microsoft Office 2003 ir neina FrontPage, nes pas mane tokie pat Office'ai.
Nežinau, aš kažkur turiu tą FrontPage įsirašius. Tai jei išeis, galėsiu kur nors patalpinti, kad tu galėtum parsisiūsti ir instaliuoti.
erika9
Žinau, būna tokios programos loptopams, kad jungtusi prie interneto radio ryšiu..Gal žinote kas kaip ta programa vadinasi ir kur ją galima būtų gauti? blush2.gif
erika9
Mėgstančioms sukiotis virtuvėje, galiu pasiūlyti elektroninę kulinarijos knygą 4u.gif Neblogas dalykėlis, tiesa, rusu kalba
babouziuke
QUOTE(erika9 @ 2005 10 24, 11:21)
Žinau, būna tokios programos loptopams, kad jungtusi prie interneto radio ryšiu..Gal žinote kas kaip ta programa vadinasi ir kur ją galima būtų gauti?  blush2.gif
*

Kiek žinau, tai ne programa, o bevielio tinklo adapteris (Wireless atrodo vadinasi). Tai yra detalė, kurią reikia įdėti į nešiojamą kompą.
babouziuke
QUOTE(erika9 @ 2005 10 24, 11:21)
Žinau, būna tokios programos loptopams, kad jungtusi prie interneto radio ryšiu..Gal žinote kas kaip ta programa vadinasi ir kur ją galima būtų gauti?  blush2.gif
*

Kiek žinau, tai ne programa, o bevielio tinklo adapteris (Wireless atrodo vadinasi). Tai yra detalė, kurią reikia įdėti į nešiojamą kompą.
erika9
QUOTE(babouziuke @ 2005 10 24, 14:31)
*

Dėkui 4u.gif , o gal dar gali papasakoti kaip galėčiau patikrinti ar tokia mano kompe yra?
babouziuke
QUOTE(erika9 @ 2005 10 24, 15:45)
Dėkui  4u.gif , o gal dar gali papasakoti kaip galėčiau patikrinti ar tokia mano kompe yra?
*

Reikia ieškoti Start - Control Panel - Internet Connections - Wireless Internet Connection.
Atrodo, kad ten reikia ieškot, nes dabar neturiu nešiojamo kompo po ranka.
Aidairi
gal galėtumėt padėti? 4u.gif

Man reikėtų vienos programos.bet nežinau net pavadinimo.Ji naudojama dizainerių.Tarkim norint išdailinti savo butą,norėtųsi pažiūrėt kaip skiriasi kambarys kai tapetai žali ir kai geltoni.Kokia tai programa?Bent pavadinimą ,prašyčiau.. ax.gif
babouziuke
QUOTE(Aidairi @ 2005 10 25, 09:18)
gal galėtumėt padėti? 4u.gif

Man reikėtų vienos programos.bet nežinau net pavadinimo.Ji naudojama dizainerių.Tarkim norint išdailinti savo butą,norėtųsi pažiūrėt kaip skiriasi kambarys kai tapetai žali  ir kai geltoni.Kokia tai programa?Bent pavadinimą ,prašyčiau.. ax.gif

*

Na žinau vieną programėlę, bet nežinau ar apie tokią kalbi. Ji vadinasi "Floor plan design suit 9". Čia gali pasistatyti kokį nori namą ir jį įsirengti su baldais ir viskuom kitu. Kas liečia tapetų spalvas, tai nežinau ar ten galima pakeisti.
babouziuke
Ilonėlė, temoje "Mano asmeninis internetinis puslapis" Svajukas pasiryžo mus išmokyti susikurti internetinį puslapį. Tačiau mes nusprendėme, kad geriau tai kurti bus su programa "Macromedia Dreamweaver MX 2004". Tai manau, kad tu nevark su ta FrontPage ir atsisiųsk šitą programą, nes mano minėtoji programa yra daug geresnė nei FrontPage.
Tai parašyk, kai nuspręsi 4u.gif .
Ilonėlė
QUOTE(babouziuke @ 2005 10 26, 09:43)
Ilonėlė, temoje "Mano asmeninis internetinis puslapis" Svajukas pasiryžo mus išmokyti susikurti internetinį puslapį. Tačiau mes nusprendėme, kad geriau tai kurti bus su programa "Macromedia Dreamweaver MX 2004". Tai manau, kad tu nevark su ta FrontPage ir atsisiųsk šitą programą, nes mano minėtoji programa yra daug geresnė nei FrontPage.
Tai parašyk, kai nuspręsi  4u.gif .
*

okei o kaip man ja parsisiusti, ir kur rasti. gal turit kokia nuoroda blush2.gif
Bučiau labai dėkinga smile.gif
babouziuke
QUOTE(Ilonėlė @ 2005 10 26, 23:02)
okei o kaip man ja parsisiusti, ir kur rasti. gal turit kokia nuoroda blush2.gif
Bučiau labai dėkinga smile.gif
*

aš pirmiausiai įdėsiu tą programą į internetą ir tada parašysiu tau į AŽ linką iš kur parsisiųsti. Per šią savaitę programą jau tikrai turėsi 4u.gif .
Jūružė
Merginos, gal kas turite ir naudojate astrologinę programą, tipo ZET. Bandžiau ir per e-mulę ir intern.bet vis kažkaip nepasileisdavo. SOS.
Coochie Coo
sveiki 4u.gif
gal žinote is kur galima nemokamai atsiųsti programą Cosmopolitan Virtual Look?
babouziuke
QUOTE(Doviliucas @ 2005 11 03, 20:05)
sveiki  4u.gif
gal žinote is kur galima nemokamai atsiųsti programą Cosmopolitan Virtual Look?
*

Siųskis per eMule, mačiau ten tokia programa yra ir sveria virš 400 MB.
erika9
QUOTE(babouziuke @ 2005 11 04, 12:48)
Siųskis per eMule, mačiau ten tokia programa yra ir sveria virš 400 MB.
*

Gal galėtum tundrai konkrečiau paaiškinti?? Laaaaabai prašau ax.gif
babouziuke
QUOTE(erika9 @ 2005 11 04, 13:53)
Gal galėtum tundrai konkrečiau paaiškinti?? Laaaaabai prašau  ax.gif
*

Yra tokia P2P programa eMule, kuri yra nemokama ir ją gali laisvai atsisiųsti į savo kompiuterį ir naudotis. Ta programa naudojasi labai daug žmonių. Jos pagalba gali atsisiųsti visokių filmų, žaidimų, muzikos, programų ir t.t. Jeigu tau reikia kokios nors programos, atsidarai eMule, nueini į paiešką ir ten parašai tos programos pavadinimą. Tau išmeta ne vieną tos programos versiją ir t.t. Tai pasirenki kuri tau geriausia ir siuntiesi.
Viskas.
Programą eMule gali atsisiųsti per Google paiešką.
Coochie Coo
ačiū. man irgi siūlė per emulę, bet ji 1,4 GB užima, pas mane kompe vietos tiek nėra blush2.gif
babouziuke
QUOTE(Doviliucas @ 2005 11 04, 15:20)
ačiū. man irgi siūlė per emulę, bet ji 1,4 GB užima, pas mane kompe vietos tiek nėra  blush2.gif
*

Tikrai netiniu, kad šita programa užima tiek vietos schmoll.gif . Tu turi omeny, kad ji instaliuota tiek užima? Ir kas tau sakė tokį dalyką? Jeigu ji ir užima kažkiek, tai galbūt vos kelis MB.
Žiedė
Merginos is kur pasiusti judancius paveiksliukus??? ax.gif
vyras_30
QUOTE(jurgutiene @ 2005 11 05, 14:49)
Merginos is kur pasiusti judancius paveiksliukus??? ax.gif
*

Paprastas pasiūlymas: www.google.lt svetainės paieškos juostoje įrašyk žodį animations ir paspausk mygtuką Paieška. Tikrai galėsi išsirinkti iš daugybės pasiųlytų svetainių mirksiukas.gif
amrisa
Mielos mamytės,reik isvesti štai viena tekstuką ir duoti vienam dėduliai užsieniečiui,kad patalpintų į saitą.Tai va savom jėgom nepasitikiu,kad gražiai ir taisiklingai išversiu,išknisau visus saitus ir internetinius žodynus,bet tokio varianto nerandu"išversti visą tekstą iš lietuvių į anglų".Pažodžiui tai bijau ,kad nesigaus ta graži
prasmė.Štai tas tekstas gal kam kils kokia idėja.Bučiau labai dėkinga. 4u.gif

Laiškas tėveliams, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta
Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviestas, širdimi ir sąžine palaimintas, Jūsų raukšlėm išsaugotas šypsena pakylėtas… Auginkit mane! Auginkit mane toki, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu auginkit dar kartą.
vyras_30
Na štai kas gavosi:

This letter is to my parents, grandparents, aunts and uncles ant to anyone who knows me.
It‘s me! Called by your love to live, blessed by your heart and conscience, upholded by your wrinkles and lifted by your smile... Raise me! Raise me the way that will make all winds to quiet down, the sun to shine and clouds won’t dear to cover it. Raise me to be fair. Send me to sleep gently and punish me severely. Everything is so easy and simple. I’ll grow up. If no, raise me once again.

Gal kas pataisysit?
game over
QUOTE(erika9 @ 2005 11 07, 10:58)
Žinok, pradėjau siustis, rašo, kad tai truks 4 dienas  doh.gif  doh.gif  doh.gif Ojojoi kaip ilgai reiks laukti  biggrin.gif
*

Kiek pastebėjau, ten labai svyruoja, tas atsiuntimo laikas. jei siunčiama greičiau, tai ir rašo, kad atsiųs greičiau. o jei vėl pradeda lėčiau siūsti, tai ir kelias dienas rodo. Be to, galima paspaudus dešinį klavišą ant programos, kurią siuntiesi, padaryt pauzę, išjungt emulę, ir kitą dieną vėl siųstis toliau. Bent man taip išėjo.
babouziuke
QUOTE(LinaBoo @ 2005 11 07, 13:06)
Kiek pastebėjau, ten labai svyruoja, tas atsiuntimo laikas. jei siunčiama greičiau, tai ir rašo, kad atsiųs greičiau. o jei vėl pradeda lėčiau siūsti, tai ir kelias dienas rodo. Be to, galima paspaudus dešinį klavišą ant programos, kurią siuntiesi, padaryt pauzę, išjungt emulę, ir kitą dieną vėl siųstis toliau. Bent man taip išėjo.
*

Ten nereikia jokių pauzių spausti, paprasčiausiai išjungi programą, kai jau nori išjungti kompiuterį. Ir kitą kartą, kai jau įsijungsi eMule, jinai pati susiras šaltinius iš kur siųstis ir tavo tą failą sius toliau.
Siuntimosi greitis labai dažnai kinta: didėja arba mažėjai. Tai priklauso nuo to iš kiek šaltinių tu siuntiesi. Kuo didesnis greitis, tuo greičiau ir siunčia.
Jeigu jūsų interneto greitis nėra didelis, tai kol bus įjungta eMule, galite pastebėti, kad internetas sulėtėjo. Bet jeigu internetas normalus, tai to sulėtėjimo net nepastebėsite. mirksiukas.gif
game over
Nerandu temos kurioj galėčiau paklaust. Bet skubiai reik pagalbos. Turiu Skype'ą ir viskas buvo normaliai, bet vakar pastrigo kompas ir nuo to laiko skype'as atsidaro kažkur už ekrano ribų. Taigi dabar atsiliept kai man skambina galiu, o pati paskambint niekaip. Buvo taip užstrigęs BlueTooth'as, bet perkrovus kompą susitvarkė. Skype'as niekaip nesusitvarko. Ką daryt? verysad.gif
babouziuke
QUOTE(LinaBoo @ 2005 11 08, 13:09)
Nerandu temos kurioj galėčiau paklaust. Bet skubiai reik pagalbos. Turiu Skype'ą ir viskas buvo normaliai, bet vakar pastrigo kompas ir nuo to laiko skype'as atsidaro kažkur už ekrano ribų. Taigi dabar atsiliept kai man skambina galiu, o pati paskambint niekaip. Buvo taip užstrigęs BlueTooth'as, bet perkrovus kompą susitvarkė. Skype'as niekaip nesusitvarko. Ką daryt?  verysad.gif
*

Išinstaliuok ir vėl instaliuok Skype, tikrai turi padėti. Nebent kompas grybauja g.gif .
erika9
QUOTE(babouziuke @ 2005 11 08, 11:50)
Ten nereikia jokių pauzių spausti, paprasčiausiai išjungi programą, kai jau nori išjungti kompiuterį. Ir kitą kartą, kai jau įsijungsi eMule, jinai pati susiras šaltinius iš kur siųstis ir tavo tą failą sius toliau.
Siuntimosi greitis labai dažnai kinta: didėja arba mažėjai. Tai priklauso nuo to iš kiek šaltinių tu siuntiesi. Kuo didesnis greitis, tuo greičiau ir siunčia.
Jeigu jūsų interneto greitis nėra didelis, tai kol bus įjungta eMule, galite pastebėti, kad internetas sulėtėjo. Bet jeigu internetas normalus, tai to sulėtėjimo net nepastebėsite. mirksiukas.gif
*

Ten taip pat rodo, kad ne tik aš siunčiuosi, bet ir iš manęs kažką išsiunčia unsure.gif Čia labai pavojinga? Ką ten iš manęs pumpuoja? unsure.gif
babouziuke
QUOTE(erika9 @ 2005 11 08, 13:30)
Ten taip pat rodo, kad ne tik aš siunčiuosi, bet ir iš manęs kažką išsiunčia  unsure.gif Čia labai pavojinga? Ką ten iš manęs pumpuoja?  unsure.gif
*

Tu tuos failus siuntiesi ne iš bet kur, o iš kitų žmonių, tokių kaip tu. Kiti žmonės siunčiasi iš tavęs tik tai, ką tu parsisiuntei iš kitų. Nebijok, jie po tavo kompą nelandžioja. Šita programa ir vadinasi P2P (pear to pear), tipo, kad siunčiamės vienas iš kito. mirksiukas.gif
june1
Merginos, iš kur gauti Filzip programa?Kažkada turėjau, bet kompą perinstaliavo,ir dingo ta programa cry.gif
vyras_30
QUOTE(june1 @ 2005 11 08, 20:25)
Merginos, iš kur gauti Filzip programa?Kažkada turėjau, bet kompą perinstaliavo,ir dingo ta programa cry.gif
*

Programą FilZip rasi čia:

FilZip
kristukas78
Gal ka szinot is kur galeciau aguti ADOBE PHOTOSHOP? Turiu demonstracine versija, bet noriu rimciau, ne tik raudonas akis nuimti.
babouziuke
QUOTE(kristukas78 @ 2005 11 09, 20:27)
Gal ka szinot is kur galeciau aguti ADOBE PHOTOSHOP? Turiu demonstracine versija, bet noriu rimciau, ne tik raudonas akis nuimti.
*

Ir Adobe Photohop'ą galima atsisiųsti per eMule su visai skiepais.
babouziuke
QUOTE(june1 @ 2005 11 09, 19:55)
Ačiū Tau. Parsisiunčiau, bet vistiek neatidaro mano norimo failo verysad.gif
*

Tai parašyk pilną failo pavadinimą su galūne, gal tau visai ne tos programos reikia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.