Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Planuojančių svočiauti nameliai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Planuojančių pašnekesiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
žvilgsnė
Svočių nameliai, svočiutės snekučiuojasi toliau 4u.gif
user posted image

Kelios temos, kurioms buvo praleista numeracija, bet labai naudingos ir pilnos gražių ir įdomių idėjų:

XI tema
XIX tema

Temos su numeracija:

XLIX tema
XLVII tema
XLVI tema
Ankstesnės temos: L tema; LI tema
31-40 temos: XL tema, XXXIX tema, XXXVIII tema, XXXVII tema, XXXVI tema, XXXV tema, XXXIV tema, XXXIII tema, XXXII tema, XXXI tema

21-30 temos: XXX tema, XXIX tema, XXVIII tema, XXVII tema, XXVI, XXV tema, XXIV tema, XXIII tema, XXII tema, XXI tema

11-20 temos: XX tema, XIX tema, XVIII tema, XVII tema, XVI tema, XV tema, XIV tema, XIII tema, XII tema, XI tema

1-10 temos: X tema, IX tema, VIII tema, VII tema, VI tema, V tema, IV tema, III tema, II tema, I tema
Pradžių pradžia

NAUDINGOS NUORODOS
Pažadų torto detalės Schema
Netikras tortas Stalo ispirkimui
Programa etikečių, diplomų gamybai

Gerbkime viena kitą, mielos svočiutės. Ši tema nėra skirta Jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams ką nors atsiųsti - tam yra AŽ (asmeninė žinutė).
Visų pirma perskaitykite nors kelias temas, pažiūrėkite, kas turi Jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.
SVOČIOS TURI SAVO PAŠTUKĄ
adresas: svociuciupastas@gmail.com
Norinčios gauti slaptažodį, kreipkitės į bet kurią ilgesnį laiką bendraujančią svočiutę pasinaudojant AŽ

avietia
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 02 05, 14:39)
gali įmest FB tą nuorodą?
*

stai prasom ax.gif as galvoju sita suknute http://www.ever-pretty.com/all-dresses/eve...-he09768pp.html purple spalvos, o stai cia yra jos reali foto kitos spalvos https://www.facebook.com/photo.php?fbid=515...e=3&theater smile.gif
sjugk
graži suknelė smile.gif aš irgi kažkokias panašias žiūriu smile.gif gerai, kad realus vaizdas nesiskiria, nes nemaža rizika perkant internetu suknelę... Todėl bent kol kas ieškau tokios, kurią galiu pasimatuoti smile.gif
zvaigzduole
Labai graži suknelė neperkrauta ir kartu labai elegantiška thumbup.gif
rugiaziede
Sveikos svociutes 4u.gif
Na ir priplepejot ax.gif ziuriu diskusija apie sukneles verda, tai pasidalinsiu sava patirtim, maniau pirksiu internetu, jau buvau issirinkus, anoje temoje parodziau, bet kitam tinklapi radau tokia pat, tik laisvai krentancia ir siaubas, kaip nepatiko doh.gif o nuotraukoje kurioje vejalis buvo ir suknute plaikstosi lb grazi atrode... tai nusprendziau palauksiu vasaros ir pulsiu I paieskas...
o dabar pasipasakosiu ka jau turiu pasiruosus: komendantu korteles, zidini, saldainiu popieriuku maketa, keleta diplomu na ir uzsirasius sukuosenai, manikiurui bei makiazui smile.gif
avietia
QUOTE(sjugk @ 2014 02 05, 20:48)
graži suknelė smile.gif aš irgi kažkokias panašias žiūriu smile.gif gerai, kad realus vaizdas nesiskiria, nes nemaža rizika perkant internetu suknelę... Todėl bent kol kas ieškau tokios, kurią galiu pasimatuoti smile.gif
*

AS IR NORIU PASIMATUOTI, TODEL JEI NERASIU NUOMOTIS, TAI BENT PANASIU PRISIMATUOSIU, KAD PAZIURETI AR TOKS MODELIS TINKA MAN mirksiukas.gif
sjugk
Skaitinėju senas temas ir kraupu darosi, kiek piršliai išleidžia vestuvėms doh.gif ... Kiek jūs planuojate iš savo šeimos biudžeto skirti šitam reikalui? O gal susitarėte su jaunavedžiais, kad jie moka už viską? Ar planuojate dar pirkti/dėti į vokelį kokią dovana jauniesiems? smile.gif
zvaigzduole
Kadangi man dar tolokai vestuvės , tai dėl išleidžiamos sumos dar negaliu nieko pasakyti.Iš pradžių jaunieji siūlė padengti išlaidas , bet tada reiktų pasakyti visas staigmenas, tai sutarėm kad mes jiems nieko nedovanojam, o patys viskuo rūpinamės kas iš mūsų priklauso( bažnyčia, tortas, žaidimų dovanėlės,taurės, apdovanojimas pabroliams ir pamergėms, saldainiai su jaunujų nuotraukoms, gal dar kažkas išlys...), labai noriu laikraštuką padaryti, tik niekur nerandu parsisiųti šablono...
Čia neskaičiuoju dar suknios, kirpyklos, makiažo...bet viso to reikėtų, jei ir paprastu pijoku eičiau biggrin.gif , na gal suknia atkristų tik.. Šiaip be kirpyklos, suknios ir mak. manau į 500-600 lt sutilpti...kaip kitos manot?
JackJack
Sveikos, Manau su 1000 prasisukti, bet tikrai nepirksim jokiu dovaneliu, pulkui, dovaneliu zaidimams. Man labai jau nuvalkioti tie reikalai, stengsiuosi ir be diplomu apsieiti, viskas bus koncentruota i jaunuosius smile.gif Na gal po koki niekuti stalo komendantams ir kitiems personazams parupinsiu, bet ne daugiau smile.gif Nemegstam nei as, nei sesuo dulkyjanciu menkniekiu smile.gif Cia man pasiseke siuo klausimu smile.gif Net i galva nesove mintis, kad jaunieji dengtu, jei jau apsiemem ta reikala tai ir susimokesim. Baznycia taip pat pirsliu pareiga smile.gif Ir tortas, ir karvojus. Suri mastau uzsakyt antrai dienai. I vokeli taip pat desim, tik del sumos dar neapsisprendziu. Vis tik sesuo smile.gif
rugiaziede
Kazkuri laikrastuko ieskojo, lyg maciau svociu paste yra keli variantai...
Vestuvems isleisiu nemazai, jaunieji siulesi uz viska sumoketi, bet neidomu butu, nes jie viska zinotu.... tai sutarem, kad I vokeli nedesim.
As jau pradedu galvoti, kad su viskuo gali apie 1500 iseiti, tikiuosi uzteks...
sjugk
Na man ir įdomi situacija, nes mes su jaunaisiai, kai susėdome ta tema pasikalbėti, tai sutarėme iš karto, kad išlaidas, dengia jie g.gif ... Kažkaip buvo savaime suprantama, nes mes irgi davėme pinigėlius piršliams ir net neklausėme, kam kiek išleido smile.gif o dabar žiūriu, kad visi piršliai patys moka doh.gif mes su vyru kažkaip galvojame, kad geriau mes jiems kokią originalią dovaną, kaip kokį poilsį po vestuvių padovanotume ar ką kita rolleyes.gif gal reiks mums dar pagalvoti biggrin.gif Bet dovana už kelis tūkstančius, tai sakyčiau irgi pagerintai biggrin.gif na aišku, nuo kiekvieno kišenės priklauso biggrin.gif
ingrid1118
Sveikos svociukes ,as planuoju kad su visomis smulkmenomis iseis apie 1000lt,nes baisiai viskas brangu doh.gif Pirkau pamergem ir pabroliams sompano taures ,nes kazkaim man is plastikiniu nelabai ,gali sulust as jas planuoju papuost kad atrodytu graziau,paskui imesiu i pastuka kai padarysiu,Jauniems dar nesugakvojau kaip papuost taures nes kuo daugiau ziurineju tuo sunkiau issirinkti.Dar planavau egzotinius drugelius uzsakyt,o ne balandzius po baznycios,tik dar neapsispredziau nes ankstenei svociu temoi skaiciau kad juos is dezutes reikia traukt nes buna miega ,tai efekto kaip ir nebus kad atidarius dezute isskrenda.Gal kuri zino apie tai?
žvilgsnė
Sveikutės bigsmile.gif
QUOTE(rugiaziede @ 2014 02 05, 22:15)
o dabar pasipasakosiu ka jau turiu pasiruosus: komendantu korteles, zidini, saldainiu popieriuku maketa, keleta diplomu na ir uzsirasius sukuosenai, manikiurui bei makiazui smile.gif
*

O popieriukus pati darei?kokia programa?nes aš šiaip šablonų saldainių turiu,nu bet nemoku foto ikelt,gal kokia kur pamokele yra?bet tu šaunuolė,jau nemažai turi:)
Aš tai vietiniai mergičkai daviau užsidirbti,užsakiau pas ją medinius medalius padaryti, dar ji man spynelę išgraviruos ir gal jauniesiems taures bandysiu kažkaip padaryt,tik nežinau piešti ar graviruoti.

QUOTE(ingrid1118 @ 2014 02 06, 21:38)
Sveikos svociukes ,as planuoju kad su visomis smulkmenomis iseis apie 1000lt,nes baisiai viskas brangu doh.gif Pirkau pamergem ir pabroliams sompano  taures ,nes kazkaim man is plastikiniu nelabai ,gali sulust as jas planuoju papuost kad atrodytu graziau,paskui imesiu i pastuka kai padarysiu,Jauniems dar nesugakvojau kaip papuost taures nes kuo daugiau ziurineju tuo sunkiau issirinkti.Dar planavau egzotinius drugelius uzsakyt,o ne balandzius po baznycios,tik dar neapsispredziau nes ankstenei svociu temoi skaiciau kad juos is dezutes reikia traukt nes buna miega ,tai efekto kaip ir nebus kad atidarius dezute isskrenda.Gal kuri zino apie tai?
*

Tai žiūriu,kad tu labai smulkmeniškai žiūri,jei dar galvoji apie pabroių ir pamergių tikras taures,o neplastikines doh.gif tai tikrai tau ne 1000 viskas gausis.

O aš dabar beskaitytdama jūsų postus supratau apie tortą kalbat?tai kokį jaunųjų? dar priklauso pirkt? smile.gif
sjugk
aš supratau, kad kalba eina apie ale karvojų. Dabar būna tiesiog svočios tortas/pyragas smile.gif
avietia
QUOTE(sjugk @ 2014 02 06, 19:09)
Skaitinėju senas temas ir kraupu darosi, kiek piršliai išleidžia vestuvėms doh.gif ... Kiek jūs planuojate iš savo šeimos biudžeto skirti šitam reikalui? O gal susitarėte su jaunavedžiais, kad jie moka už viską? Ar planuojate dar pirkti/dėti į vokelį kokią dovana jauniesiems? smile.gif
*

pas mus tai jaunieji uz viska susimoka smile.gif mes pirksim sampano po baznycios isgert, kokia 10buteliu ar daugiau,ziedlapiai, paruosim zaidimus ir supirksim ko tiem zaidimam reiks, visokios spyneles, vienkartines taures, saldainiai, uzkandziai gal dar kokie gamtoj, komendantu kazkokie zenkliukai ar juokingi kaklaraisciai, visokios dezutes indukai irgi kiek kainuos- su akmenukais darysim ir smelio ceremonija gal, nu zodziu ir tap kruva pinigu doh.gif dar i vokeli desim jauniesiem 4u.gif nu atrodo tik simboliskai bet manau ant tu visu vvien tik pirsliavimo smulkmenu iseis kokie 500lt doh.gif papuosimai ne musu darbas smile.gif dar aisku pirsliene ant saves kiek sudes-suknele, sukuosena, makiazas, manikiuras pedikiuras biggrin.gif gerai kad vyras kostiuma turi tai tik kaklaraisti pagal suknia mano paderinsim doh.gif ir i voka manau kokius 500lt idesim, nu tai tikiuosi i 1500-2000lt tilpti 4u.gif
zvaigzduole
O sakykit kur ieškote širdelės formos indo smėlio ceremonijai? Aišku galima ir į kitą indą, bet man atrodo vestuvėms gražiau širdies formos smile.gif
mildzike
sveikutes as ir isijungiu i jusu gretas:) .
Papildyta:
QUOTE(mildzike @ 2014 02 07, 13:59)
*

gal turit pasiulimu islydint pirmos dienos gale ka nors orginalaus bet nektiniu ir vyrisku trauzu:)
rugiaziede
QUOTE(mildzike @ 2014 02 07, 13:00)
Papildyta:

gal turit pasiulimu islydint pirmos dienos gale ka nors orginalaus bet nektiniu ir vyrisku trauzu:)
*

Sveika, pas mus tai bus pakylejimas I gaspadine ir gaspadoriu, tai jaunoji gaus prijuoste, o jaunajam galvoju kokia siaudine skrybele ar darbines pirstines... o ten kur dovanele nakciai turetu buti, tai jos nebus... vietoj to jaunieji soks tango vienuose naktiniuose marskiniuose...
Papildyta:
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 02 07, 07:59)
Sveikutės bigsmile.gif

O popieriukus pati darei?kokia programa?nes aš šiaip šablonų saldainių turiu,nu bet nemoku foto ikelt,gal kokia kur pamokele yra?bet tu šaunuolė,jau nemažai turi:)
*

Na kai didziaja dali uziims vestuviu vedejas, tai jau tikrai nemazai turiu:) saldainiu popieriukus maketavau su ta programele kur pradzioje temutes yra, paskui tik spausdinimui dydi pakoregavau, ten lb lengva ir graziai gaunasi:)
mildzike
QUOTE(rugiaziede @ 2014 02 07, 14:24)
Sveika, pas mus tai bus pakylejimas I gaspadine ir gaspadoriu, tai jaunoji gaus prijuoste, o jaunajam galvoju kokia siaudine skrybele ar darbines pirstines... o ten kur dovanele nakciai turetu buti, tai jos nebus... vietoj to jaunieji soks tango vienuose naktiniuose marskiniuose...
Papildyta:

Na kai didziaja dali uziims vestuviu vedejas, tai jau tikrai nemazai turiu:) saldainiu popieriukus maketavau su ta programele kur pradzioje temutes yra, paskui tik spausdinimui dydi pakoregavau, ten lb lengva ir graziai gaunasi:)
*

pas mus bus dvi dienas tai antra diena gale prie apdovanojimu nuotakai uzdesiu skrybelaite ir gal kokia grazia prijuoste, kad butu ponia:) o ne namu seimininke:) o vyrukui tai plyta su salmu:0
sjugk
Aš kažkaip galvoju jungti smėlio ceremoniją su šeimos židiniu smile.gif tai ieškosiu ir indo kažkokio 2 in 1, kažkur jau tokį senoje temoje mačiau, tai teks dabar realų rasti smile.gif supilsime smėlį, o tada žvakę ant viršaus uždėsim. Skaičiau, kad dar ir akmenukus sudeda į tą patį indą. Tai jei pavyks viską gražiai sudėlioti, būtų labai gerai. Nesinori jaunųjų apkrauti krūva smulkmenėlių.
Ynka

Sveikos 4u.gif pries pora metu sedejau sitoj temoj doh.gif dabar ir vel griztu,laiko turiu dar daug iki rudens,tai nieko dar nedarau tik renku informacija biggrin.gif sitas forumas tai lobis lotuliukas.gif
QUOTE(mildzike @ 2014 02 07, 14:00)
Papildyta:

*

As planuoju jaunajai "sexxy ausytes" su ta mintim,kad pirmaja nakti tikrai naktiniai marskiniai nereikalingi,o jaunikiui ranksluosti- prakaitui nusivalyti,kai pamatys zmona tik su sitom"ausytem" biggrin.gif
rugiaziede
QUOTE(mildzike @ 2014 02 07, 16:07)
pas mus bus dvi dienas tai  antra diena gale prie apdovanojimu nuotakai uzdesiu skrybelaite ir gal kokia grazia prijuoste, kad butu ponia:) o ne namu seimininke:) o vyrukui tai plyta su salmu:0
*

Grazi mintis su skrybele mirksiukas.gif visai patiko...
avietia
QUOTE(sjugk @ 2014 02 07, 17:07)
Aš kažkaip galvoju jungti smėlio ceremoniją su šeimos židiniu smile.gif tai ieškosiu ir indo kažkokio 2 in 1, kažkur jau tokį senoje temoje mačiau, tai teks dabar realų rasti smile.gif supilsime smėlį, o tada žvakę ant viršaus uždėsim. Skaičiau, kad dar ir akmenukus sudeda į tą patį indą. Tai jei pavyks viską gražiai sudėlioti, būtų labai gerai. Nesinori jaunųjų apkrauti krūva smulkmenėlių.
*

oo, jei rasi kur toki tinkama, prasom iskart garsiai temoje rekti biggrin.gif tikrai daug geriau all in one sukomponuoti o ne simtai indeliu, maiseliu ir kt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mildzike @ 2014 02 07, 17:07)
pas mus bus dvi dienas tai  antra diena gale prie apdovanojimu nuotakai uzdesiu skrybelaite ir gal kokia grazia prijuoste, kad butu ponia:) o ne namu seimininke:) o vyrukui tai plyta su salmu:0
*

o cia man labiau prie sirdies nei tie tradiciniai apatiniai ir prijuostes doh.gif dar kinieciuose maciau labai fainu mazu skrybelyciu, tokiu ponisku, sitam reikalui kaip tik butu mirksiukas.gif beje, imetu nuoroda http://www.buyincoins.com/c/Wedding-Jewelr...sories_345.html yra labai mielu smulkmeneliu uz gera kaina mirksiukas.gif esu per juos uzsakinejus, patikima parduotuve mirksiukas.gif
Mamyteeee
Sveikos, busimos piršlienės ar svočios wink.gif Ir aš jungiuosi prie jūsų būrio 4u.gif
Pirmą kartą teks atlikinėti tokias pareigas įdomu, bet dar labiau neramu...Nežinau ne t nuo ko pradėti, jaunieji nori tradicininių vestuvių....2dienų ir pan. Reik iš anksto jau žiūrėt ir kurt scenarijų, tik nežinau nuo ko pradėti ir kur žiūrėt.... 4u.gif
Suknelė, makiažas ir šuuosena jau kaip ir mintyse kur kas yra....O visa kita tai net nežinau. Žinau, kad reikės karvojaus, sūrio, miegui išlydėjimui kažko originalaus, židinio, žaidimams ir t.t.
Kaip su eilėmis, ar daug skaityti planuojate per balių?
rugiaziede
QUOTE(Mamyteeee @ 2014 02 08, 17:26)
Sveikos, busimos piršlienės ar svočios wink.gif Ir aš jungiuosi prie jūsų būrio 4u.gif
Pirmą kartą teks atlikinėti tokias pareigas įdomu, bet dar labiau neramu...Nežinau ne t nuo ko pradėti, jaunieji nori tradicininių vestuvių....2dienų ir pan. Reik iš anksto jau žiūrėt ir kurt scenarijų, tik nežinau nuo ko pradėti ir kur žiūrėt.... 4u.gif
Suknelė, makiažas ir šuuosena jau kaip ir mintyse kur kas yra....O visa kita tai net nežinau. Žinau, kad reikės karvojaus, sūrio, miegui išlydėjimui kažko originalaus, židinio, žaidimams ir t.t.
*

paskaitinek senesnes svociu temutes, oij kiek minciu atsiras mirksiukas.gif
ingrid1118
QUOTE(zvaigzduole @ 2014 02 07, 14:02)
O sakykit kur ieškote širdelės formos indo smėlio ceremonijai? Aišku galima ir į kitą indą, bet man atrodo vestuvėms gražiau širdies formos smile.gif
*

as pirkau Vilniuje PARKAS OUTLET prekybos centre
avietia
ieskodama inete daugiau ideju smelio ceremonijai radau kur parduoda spalvota smeliuka http://www.jurasta.lt/lt/prekiu-katalogas/...elio-ceremonija ir zodziu ivairiu variantu ceremonijai http://www.planuokpati.lt/straipsniai/perz...lio-ceremonijai smile.gif
sjugk
QUOTE(avietia @ 2014 02 09, 16:04)
ieskodama inete daugiau ideju smelio ceremonijai radau kur parduoda spalvota smeliuka http://www.jurasta.lt/lt/prekiu-katalogas/...elio-ceremonija ir zodziu ivairiu variantu ceremonijai http://www.planuokpati.lt/straipsniai/perz...lio-ceremonijai  smile.gif
*

Radau ir aš smėlio, tik spalvos ne kokios... http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/60236095/
Gal parduotuvėje įvairesnių spalvų yra smile.gif, bet čia pigu ir kiekis nemažas smile.gif ir dar http://www.e-senukai.lt//200050811984_2.html
Indraa-
Sveikos svočiutės, aš ne svočia, bet būsima nuotaka. Skaitinėju tyliai temas ir mačiau senose temose diskusija apie grupinį-bendrą svečių palinkėjimą be būdvard-ių. Keletą radau internete, gal žinot, kur daugiau jų rast, gal turit paruoštukų?
QUOTE(avietia @ 2014 02 09, 15:04)
ieskodama inete daugiau ideju smelio ceremonijai radau kur parduoda spalvota smeliuka http://www.jurasta.lt/lt/prekiu-katalogas/...elio-ceremonija ir zodziu ivairiu variantu ceremonijai http://www.planuokpati.lt/straipsniai/perz...lio-ceremonijai  smile.gif
Smėlio patariu ieškot dovisa.lt, kol kas pigiausias rastas. O ant viršaus planuojam degt žvakę kaip šeimos židinys smile.gif Beje, gal matėt kur rasti būtent tokius indus su širdutėm? Atradau, kad indą galima dar išgraviriuot, super idėja! Dėkui.
Indraa-
QUOTE(avietia @ 2014 02 07, 18:32)
jau padedama mergaičių atradau ir tą indą su širdele ebay, deja, lb brangu. O ir man reikia platesnio viršuje, nes apjungsim irgi su židiniu smile.gif Jau žiūrėjau keletą variantų ieškodama vazų, nemažas pasirinkimas. Tik vat nesumąstau dar iki galo su kuo pilti smėlį, gal naudosiu mažiukus ąsotėlius.

Kažkuri minėjot, kad dedami akmenukai, ką jie simbolizuoja? g.gif Aš radau, kad tėvai pila trečią spalvą, kaip patirtį ir savo žinias. Pvz paimt auksinę spalvą smile.gif O gale jie nuo savo žvakių uždega vieną bendrą - mūsų žvakę smile.gif
žvilgsnė
QUOTE(Mamyteeee @ 2014 02 08, 18:26)
*

Kadangi ,mano jaunoji žiauriai jautruolė dėl visko,tai aš šį karta minimaliai pasiruošiu,gražių žodžių smile.gif

QUOTE(avietia @ 2014 02 09, 16:04)
zodziu ivairiu variantu ceremonijai http://www.planuokpati.lt/straipsniai/perz...lio-ceremonijai  smile.gif
*

šis puslapis neblogas,gražių idėjų pernai ruošdama prisigaudžiau bigsmile.gif

QUOTE(Indraa- @ 2014 02 09, 23:33)
QUOTE(avietia @ 2014 02 07, 18:32)
jau padedama mergaičių atradau ir tą
Kažkuri minėjot, kad dedami akmenukai, ką jie simbolizuoja? g.gif Aš radau, kad tėvai pila trečią spalvą, kaip patirtį ir savo žinias. Pvz paimt auksinę spalvą smile.gif O gale jie nuo savo žvakių uždega vieną bendrą - mūsų žvakę smile.gif
*

Indraa, o kodėl tu rūpiniesi kaip nuotaka tokiais dalykais???Leiski tuo pasirūpinti tau liudininkaujantiems arba kitaip svočiaujantiems:) pasakyk,kad nori tokių dalykų ir teu rūpinasi, nesuprantu esi nuotaka,o rūpiniesi tokiais dalykais cool.gif
ingrid1118
QUOTE(Indraa- @ 2014 02 09, 23:07)
Sveikos svočiutės, aš ne svočia, bet būsima nuotaka. Skaitinėju tyliai temas ir mačiau senose temose  diskusija apie grupinį-bendrą svečių palinkėjimą be būdvard-ių. Keletą radau internete, gal žinot, kur daugiau jų rast, gal turit paruoštukų?
Smėlio patariu ieškot dovisa.lt, kol kas pigiausias rastas. O ant viršaus planuojam degt žvakę kaip šeimos židinys smile.gif Beje, gal matėt kur rasti būtent tokius indus su širdutėm? Atradau, kad indą galima dar išgraviriuot, super idėja! Dėkui.
*

Sveika,jau pries tai rasiau kad yra Parkas outlet indu parduotuvei(nepamenu kaip vadinasi blush2.gif ,uz audimo isparduotuves)pati pirkau pries men
Indraa-
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 02 10, 14:23)
Indraa, o kodėl tu rūpiniesi kaip nuotaka tokiais dalykais???Leiski tuo pasirūpinti tau liudininkaujantiems arba kitaip svočiaujantiems:) pasakyk,kad nori tokių dalykų ir teu rūpinasi, nesuprantu esi nuotaka,o rūpiniesi tokiais dalykais cool.gif
piršlių ir pulko nebus, tik liudininkai padės parašą. Nebus jokių tradicijų. Aš šią idėją atradau tikriausiai SM. Patiko ir nusičiupau. O viską ves tikriausiai vedėjas, tačiau aš viskuo pasirūpinsiu. Jau parašiau visą scenarijų jam, ryt susitinkam. Realiai jau tik detalės liko smile.gif Man nesunku, tai mano šventė smile.gif Bus tokia kaip norim mes. O pas jus gerokai daugiau idėjų randu nei pas nuotakas drinks_cheers.gif
QUOTE(ingrid1118 @ 2014 02 10, 19:39)
Sveika,jau pries tai rasiau kad yra Parkas outlet indu parduotuvei(nepamenu kaip vadinasi blush2.gif ,uz audimo isparduotuves)pati pirkau pries men
Čia Vilniuj? Gal galit kaunietėm patart tiksliau kur? Kokia kaina?
http://www.parkasoutlet.lt/lt/p/shops/zana-45/ ši? Žaną mes ir Kaune turim smile.gif
Blazike
QUOTE(zvaigzduole @ 2014 02 06, 19:00)
Kadangi man dar tolokai vestuvės , tai dėl išleidžiamos sumos dar negaliu nieko pasakyti.Iš pradžių jaunieji siūlė padengti išlaidas , bet tada reiktų pasakyti visas staigmenas, tai sutarėm kad mes jiems nieko nedovanojam, o patys viskuo rūpinamės kas iš mūsų priklauso( bažnyčia, tortas, žaidimų dovanėlės,taurės, apdovanojimas pabroliams ir pamergėms, saldainiai su jaunujų nuotraukoms, gal dar kažkas išlys...), labai noriu laikraštuką padaryti, tik niekur nerandu parsisiųti šablono...
Čia neskaičiuoju dar suknios, kirpyklos, makiažo...bet viso to reikėtų, jei ir paprastu pijoku eičiau biggrin.gif , na gal suknia atkristų tik.. Šiaip be kirpyklos, suknios ir mak. manau į 500-600 lt sutilpti...kaip kitos manot?
*

Sveika. As esu dariusi vienom vestuvems laikrastuka ir man atrodo kad turiu maketa pasilikus smile.gif jei reikia galiu atsiusti
sjugk
Šiandien kaip tik paskaitynėjau laikraštukų tema, tai tiek pavyzdžių internete pilna... smile.gif kiek iki šiol jų yra tekę matyti, tai visur tie patys juokeliai ir kitos pošlybės, o šiandien buvo atradimų diena, kad galima ir daug įdomiau padaryti smile.gif čia gerai gali pagelbėti google visagalis lotuliukas.gif
zvaigzduole
Kiek žiūrinėjau, tai man pažiūrėti duoda, o siūstis neleidžia...gal nemoku ax.gif
Taip laikraštukų turinys panašus, bet aš norėčiau truputį rimtesnį padaryti.Pradžioj jaunuosius pristatyti, parašyti ale pasaką kaip jie susipažino, tada trumpai apie piršlius, poras.Aprašyti dienos maršrutą, o gale tai taip, pošlybių truputį, juokelių.Juk tam tie laikraštukai ir reikalingi.
Blazike
Sveikos. As del laikrastuko dar nezinau ar darysiu, nes kiek teko matyti, tai sveciai paskaito ir numeta. Nebent galvoju padarysiu kelis, jauniesiems ir tevam jaunuju ir dar kelis, kad per rankas praeitu ir pasiziureti. O as tai va jau punkciukais susirasiau, ka reikia pasidaryti, toki trumputi scenariju, tai dabar tik konkreciai deliotis beliko ir ieskoti dar kokiu ideju smile.gif Bei uzsakiau jau jauniesiems taures, radau labai fainas bohemijoj su akcija, tai va reiks isgraviruoti, jau bus vienas darbas padarytas smile.gif
sjugk
QUOTE(zvaigzduole @ 2014 02 12, 12:50)
Kiek žiūrinėjau, tai man pažiūrėti duoda, o siūstis neleidžia...gal nemoku ax.gif
Taip laikraštukų turinys panašus, bet aš norėčiau truputį rimtesnį padaryti.Pradžioj jaunuosius pristatyti, parašyti ale pasaką kaip jie susipažino, tada trumpai apie piršlius, poras.Aprašyti dienos maršrutą, o gale tai taip, pošlybių truputį, juokelių.Juk tam tie laikraštukai ir reikalingi.
*

O kam tada tas šablonas laikraštuko? g.gif Radau aš tokių, kur duoda ir siųstis, bet žadu irgi labiau tokį suasmenintą daryti, tai vis tiek tektų viską perdaryti pagal save. Geriau ir lengviau imti ir pačiai savo originalų sukurti ax.gif pavyzdžių daug, o užtenka paprasčiausio word'o smile.gif
Susiradau aš savo vestuvių laikraštuką, tai supratau, kodėl tie laikraštukai pas žmones vos kelias minutes užsibūna. Nėra ko skaityti. Tie patys prikolai, anekdotai. Pažiūri tik nuotraukas ir viskas. Žadu rašyti daugiau apie jaunuosius, jų meilės istoriją gal, dar poras, piršlius aprašyti... Gal svečiai užtruks ilgiau nei 5 min, kol peržiūrės lotuliukas.gif
zvaigzduole
QUOTE(sjugk @ 2014 02 12, 22:35)
O kam tada tas šablonas laikraštuko?  g.gif  Radau aš tokių, kur duoda ir siųstis, bet žadu irgi labiau tokį suasmenintą daryti, tai vis tiek tektų viską perdaryti pagal save. Geriau ir lengviau imti ir pačiai savo originalų sukurti  ax.gif pavyzdžių daug, o užtenka paprasčiausio word'o  smile.gif
Susiradau aš savo vestuvių laikraštuką, tai supratau, kodėl tie laikraštukai pas žmones vos kelias minutes užsibūna. Nėra ko skaityti. Tie patys prikolai, anekdotai. Pažiūri tik nuotraukas ir viskas. Žadu rašyti daugiau apie jaunuosius, jų meilės istoriją gal, dar poras, piršlius aprašyti... Gal svečiai užtruks ilgiau nei 5 min, kol peržiūrės  lotuliukas.gif
*

Taigi truputį palengvinimo norisi... biggrin.gif Kažką paliksi, kažką išmesi...
Jo, aš irgi galvoju kokius 10 vnt padaryti ir gana, jauniems, tėvams, piršliams ir svečiams tam kartui paskaitinėti.Tikrai manau kad kiekvienam svečiui nereikia.
sjugk
QUOTE(zvaigzduole @ 2014 02 12, 21:51)
Taigi truputį palengvinimo norisi... biggrin.gif Kažką paliksi, kažką išmesi...
Jo, aš irgi galvoju kokius 10 vnt padaryti ir gana, jauniems, tėvams, piršliams ir svečiams tam kartui paskaitinėti.Tikrai manau kad kiekvienam svečiui nereikia.
*

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...tukas&st=12
čia yra vienas pvz, kurį leidžia atsisiųsti smile.gif gal pravers smile.gif
zvaigzduole
AČIŪ drinks_cheers.gif
sandrixe
sveikos,jungiuos ir aš į jūsų būrelį 4u.gif mus pakvietė būt liudininkais,bet aišku pasistengsim ne vien parašus tik padėt,ir tai bus 08 09 smile.gif
Lemona`
Sveikos 4u.gif

Priimkit naujokę smile.gif

Būsiu pirmąkart svočia pas sesę Rugojūčio gale.

Atsilaisvinsiu nuo darbų, eisiu kuistis po senas temas smile.gif

Kai pati tekėjau, buvo problema pirlšius rast, tai irgi rinkau info prišliam ir įdaviau į rankas biggrin.gif
Gaila, sau neišsaugojau kompe smile.gif
Ir mažai ką pamenu jau, ką ten radus buvau..
Oi darbelis laukia.. bigsmile.gif
Padangė
Kas liecia laikrastukus tai per mano perstuves poros pardavinejo sveciams, o surinktus pinigeliusper visas vestuves mes uzkoncervavome seimos pagausejimui (labai geras dalykas, vezimelui kaip tik uzteko )
kiekviena pora gavo po 5 vnt (pas man poru buvo 9 ) o brangiausiai pardavusi gavo dovanu smile.gif ga reiks ir man taip padaryt per vestuves jaunuosius paremsim smile.gif
lili*
QUOTE(Padangė @ 2014 02 14, 16:03)
Kas liecia laikrastukus tai per mano perstuves poros pardavinejo sveciams, o surinktus pinigeliusper visas vestuves mes uzkoncervavome seimos pagausejimui (labai geras dalykas,  vezimelui kaip tik uzteko )
kiekviena pora gavo po 5 vnt  (pas man poru buvo 9 ) o brangiausiai pardavusi gavo dovanu smile.gif ga reiks ir man taip padaryt per vestuves jaunuosius paremsim smile.gif
*

O ne manot,kad svečiai ir taip išsikaštuoja g.gif

man tai tokie vestuvių parėmimai labai ne prie širdies schmoll.gif Arba tad aįspėti svečius,kad reikė dar vestuvėse pinigines plačiai atverti, tada dovanoms mažiaus skirs, pamąstykit apie tai, pasitarkit su jaunaisiais , nes mano galva "vestuvių rėmimas" tokiomis atrakcijomis, kad net vežimėliui surenakam, tai labai neskanus vestuvių tonas blush2.gif
JackJack
QUOTE(lili* @ 2014 02 14, 19:21)
O ne manot,kad svečiai ir taip išsikaštuoja  g.gif

man tai tokie vestuvių parėmimai labai ne prie širdies  schmoll.gif Arba tad aįspėti svečius,kad reikė dar vestuvėse pinigines plačiai atverti, tada dovanoms mažiaus skirs, pamąstykit apie tai, pasitarkit su jaunaisiais , nes mano galva "vestuvių rėmimas" tokiomis atrakcijomis, kad net vežimėliui surenakam, tai labai neskanus vestuvių tonas  blush2.gif
*

Sveikos, visiskai pritariu, zmones dovanas nes, o tos papildomos rinkliavos i nevilti varo. Niekada taip nedarysiu, nebus jokiu rinkliavu pas mane. Bet kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif
Bros
Sveikos planuojancios svoteles wink.gif
Teks ir mums panasi pareiga, tik vadinsimes liudininkais, o ne pirsliais smile.gif
svente bus jau gan greitai, geguzes 24 diena. Minciu jau visokiausiau yra, bet reik pradet susistemint viska ir sudeliot i vietas wink.gif
Apie viska galesiu papasakot ka jau sumasciau ryt ir tikiuosi su Jusu visu pagalba scenariju dar patobulinsiu wink.gif
sandrixe
QUOTE(Bros @ 2014 02 17, 01:13)
Sveikos planuojancios svoteles wink.gif
Teks ir mums panasi pareiga, tik vadinsimes liudininkais, o ne pirsliais smile.gif
svente bus jau gan greitai, geguzes 24 diena. Minciu jau visokiausiau yra, bet reik pradet susistemint viska ir sudeliot i vietas wink.gif
Apie viska galesiu papasakot ka jau sumasciau ryt ir tikiuosi su Jusu visu pagalba scenariju dar patobulinsiu wink.gif
*

sveika,na labai įdomu ką sumastei jau smile.gif
nes mus irgi pakvietė būti liudininkais,aišku sakė nieko daryt mums nereiks,kad sutiktume biggrin.gif ,plius dar gavoms kaip gelbetojai jiems....ta tema.
as nezinau,vistiek manau kazko jie tikisi iš mūsų,ne vien parašų...ir paciai kazkaip nepatogu būtų tik parasus padėt ir viskas g.gif na pas mus tik tiek kad sake muzikantas zaidimus praves,tai vakaro eigoje manau daug labai pliset nereiks,kokiu tostu trumpu pasakyt,na pries tai stalo ispirkimas ir tt...
Bros
Mes viena kart buvom liudininakis, tai itikinejo, kad tikrai nieko nereik, tik parasu, o ir pakviete likus menesiukui iki vestuviu. Na ten nieko ir neturejom. Nes ir pulko nebuvo, vazevom kartu su tevais i baznycia visi. Bet labai blogai jauciaus, kad nepasiruosiau, kadangi visi kaip ir lauke is sveciu kazko!! Todel dabar sios klaidos nedarysiu smile.gif Klausineju, domiuos apie jaunuosius, ju norus ir isivaizdavimus kokios turi but vestuves, taip suprantu, kad jie nori ir tradiciju is musu minimaliai wink.gif
Nors neapsikraunu, vakare nezadu kalbet jau pacioj sodyboj, nes bus muzikantai, tai ju darbas lai ir buna ten matomas. O mes jau pasistengsime diena paruost jiems wink.gif

Papildyta:
Na o dabar ka noreciau igyvendinti…
susirinkus, paruosiu mamos po smulkia simboline dovanele, kad ju vaikai jau iskeliauja kurt seimos savo. Tada ten max du zaidimai - vienas dar nesumasciau kaip pateikt kad idomiau butu, bet bus kazkas, kur reik sakyt jaunikiui grazius zodzius nuotakai, ir eit link jos. ir antras - atpazinimo zaidimas. Tada ten 1 kalba pries palaiminima ir viskas.
Prie baznycios galvoju paruost keleta saldainiu loterija - prikabint lapukus su parasytu laimejimu:) kazkam s sveciu pasiseks gal tongue.gif o prizai bus loterijos bilietai biggrin.gif o aisku dauguma bus su lapuku bandyk dar karta biggrin.gif Nors zmogui tik vienas saldainiukas bus tongue.gif ir tada jei rasiu nusipirkt nebrangiai grybu keptuve, issikepsiu pintine kad vaisint tureciau kuom tongue.gif
Gamta - uzsegsim kazkokias sirdeles ir rakciuka ismesim, akmenukus uzrasytus ( juos kazmuokm keisiu, nes jie atsibode) metysim ir pasiliksim tik reikalingiausius seimai wink.gif Pulkui zaidimai dar nesudelioti, nors prisirinkau prisikeliau, tik reik atsirinkt wink.gif
Vakaras - is musu puses pacioj pradzioj pries atsisedant vienas zaidimukas jauniesiems, tada per vakara kalba pries zidini nuo musu, mastau apie ta smelio ceremonija, tik nezinau kur ja iterpt reiktu wink.gif ir apie ja nedaug dar zinau, nes realiai tik viena paveiksliuka maciau smile.gif nespejau dar pasidomet biggrin.gif ir dar esu macius, tik nezinau kur gauti , didelis kepalas duonos, o jame daug maziuku, tai reik jauniesiams ju jieskoti ir ziuret kiek ten tu vaikiuku bus wink.gif Torta nezinau ar is vakaro ar ryte reik nesti?to tikro karvojaus tai nelabai noriu… Islydet miegot, mastau apie pagalvele issiuvineta su meiles simfonija padovanot, kazkaip nenoriu daug nereikalingu ir nenaudojamu daiktu pirdovanot wink.gif
O ryte mastau suri dideli ju suspausta atnesti ir viskas.
sandrixe
QUOTE(Bros @ 2014 02 17, 11:59)
Mes viena kart buvom liudininakis, tai itikinejo, kad tikrai nieko nereik, tik parasu, o ir pakviete likus menesiukui iki vestuviu. Na ten nieko ir neturejom. Nes ir pulko nebuvo, vazevom kartu su tevais i baznycia visi. Bet labai blogai jauciaus, kad nepasiruosiau, kadangi visi kaip ir lauke is sveciu kazko!! Todel dabar sios klaidos nedarysiu smile.gif Klausineju, domiuos apie jaunuosius, ju norus ir isivaizdavimus kokios turi but vestuves, taip suprantu, kad jie nori ir tradiciju is musu minimaliai wink.gif
Nors neapsikraunu, vakare nezadu kalbet jau pacioj sodyboj, nes bus muzikantai, tai ju darbas lai ir buna ten matomas. O mes jau pasistengsime diena paruost jiems wink.gif

Papildyta:
Na o dabar ka noreciau igyvendinti…
susirinkus, paruosiu mamos po smulkia simboline dovanele, kad ju vaikai jau iskeliauja kurt seimos savo. Tada ten max du zaidimai - vienas dar nesumasciau kaip pateikt kad idomiau butu, bet bus kazkas, kur reik sakyt jaunikiui grazius zodzius nuotakai, ir eit link jos. ir antras - atpazinimo zaidimas. Tada ten 1 kalba pries palaiminima ir viskas.
Prie baznycios galvoju paruost keleta saldainiu loterija - prikabint lapukus su parasytu laimejimu:) kazkam s sveciu pasiseks gal tongue.gif o prizai bus loterijos bilietai biggrin.gif o aisku dauguma bus su lapuku bandyk dar karta biggrin.gif Nors zmogui tik vienas saldainiukas bus tongue.gif ir tada jei rasiu nusipirkt nebrangiai grybu keptuve, issikepsiu pintine kad vaisint tureciau kuom tongue.gif
Gamta - uzsegsim kazkokias sirdeles ir rakciuka ismesim, akmenukus uzrasytus ( juos kazmuokm keisiu, nes jie atsibode) metysim ir pasiliksim tik reikalingiausius seimai wink.gif Pulkui zaidimai dar nesudelioti, nors prisirinkau prisikeliau, tik reik atsirinkt wink.gif
Vakaras - is musu puses pacioj pradzioj pries atsisedant vienas zaidimukas jauniesiems, tada per vakara kalba pries zidini nuo musu, mastau apie ta smelio ceremonija, tik nezinau kur ja iterpt reiktu wink.gif ir apie ja nedaug dar zinau, nes realiai tik viena paveiksliuka maciau smile.gif nespejau dar pasidomet biggrin.gif ir dar esu macius, tik nezinau kur gauti , didelis kepalas duonos, o jame daug maziuku, tai reik jauniesiams ju jieskoti ir ziuret kiek ten tu vaikiuku bus wink.gif Torta nezinau ar is vakaro ar ryte reik nesti?to tikro karvojaus tai nelabai noriu… Islydet miegot, mastau apie pagalvele issiuvineta su meiles simfonija padovanot, kazkaip nenoriu daug nereikalingu ir nenaudojamu daiktu pirdovanot wink.gif
O ryte mastau suri dideli ju suspausta atnesti ir viskas.
*

o kada tau sventė kad jau daug maz viska apsigalvojai? smile.gif man daug kas netiks ir kazka teks galvot,nes jaunieji jau turi 2 vaikucius ir gyvena kartu.. g.gif tai irgi mastau kaip cia issisukt teks biggrin.gif
jau as sakiau geriau daugiau pasiruosiu ir nepanaudosiu,negu neturesiu ko pasakyt... doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.