Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
*Liepa18*
Sena tema: http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=909048

Papildyta:
QUOTE(lince23 @ 2013 06 28, 10:36)
Labai suintrigavot del Benu likimo, parasykite geltonai, kas jai nutiks unsure.gif
*

Praras kūdikį, pradės gerti stipriai, depresija... Vėliau gydysis nuo alkoholizmo, suprastės santykiai su Keremu iki skyrybų.
Lionesss
QUOTE(lince23 @ 2013 06 28, 09:36)
Labai suintrigavot del Benu likimo, parasykite geltonai, kas jai nutiks unsure.gif
*

Pagimdys negyva vaika ir prades labai gert
Simbulis
Bet tai pabaigoj vis tik liks Benu su Keremu?

O kaip Shecherezada savo praras? Ir kiek skaiciau jau greitai turetu pasirodyti kazkokia kita ragana? O kaip bus su Melek? Liks su Buraku?
Lionesss
QUOTE(Simbulis @ 2013 06 28, 11:49)
Bet tai pabaigoj vis tik liks Benu su Keremu?

O kaip Shecherezada savo praras? Ir kiek skaiciau jau greitai turetu pasirodyti kazkokia kita ragana? O kaip bus su Melek? Liks su Buraku?
*

Sechrezadai ta ragana ko tai ipils, ten kokia tai jos buvusi vyro palikta del jos meile.
Visi liks kartu gale. benu su keremu paskutine sekunde, sechrezada su onuru paskutine sekunde, melek su buraku, ir alikemalis su zmona, bet viskas bus netipiskai ir ne taip kaip muilo operose , visi sypsosi, visi kartu. Cia gyvenimiskai, gal ne visi sypsosis, nebus kazkokiu vaidybu, bet reziume baigsis gerai.
Taurida
Tai dar daug idomybiu bus bigsmile.gif
-Neužmirštuolė-
Gal kas žinote, kelinta serija rodoma per TV?
Jol
Tai ir Šecherezada, ir Benu kūdikių neteks... Gaila... Jau ir ne per daugiausiai serijų liko - apie 30...
vj
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2013 06 28, 15:54)
Gal kas žinote, kelinta serija rodoma per TV?
*

šiandien rodė 62
-Neužmirštuolė-
QUOTE(vj @ 2013 06 28, 17:11)
šiandien rodė 62
*

Ačiū smile.gif
inga v
nu prasides vel intrigu savaite. kersyjimai ir t.t.
Aga
Ką vakar rodė?
Taurida
Graziai baigesi siandien serija wub.gif
Aquamarina
Kokia nesveikai pavydi naujoji Shecherezados priešė. Man regis, regis truputį perspausta su jos pagieža, nes net nėra rimtos priežasties nekęsti Shecherezados. g.gif
Lionesss
QUOTE(Aquamarina @ 2013 07 03, 17:11)
Kokia nesveikai pavydi naujoji Shecherezados priešė. Man regis, regis truputį perspausta su jos pagieža, nes net nėra rimtos priežasties nekęsti Shecherezados. g.gif
*

yra, tik man regis veliau paaiskes...kol kas neatskleidziama kodel ji jos taip nekencia 4u.gif
vemvet
QUOTE(Aquamarina @ 2013 07 03, 17:11)
*

Man tai nelogiska, kaip galima nepazinti zmogaus, kai kartu mokesi ir net kazkiek dirbo. Gi vardas pavarde bent jau girdeti turi buti.

Keista, kad Nadide liepia Fisun isvaziuoti. Issiskyrusi, kur nori, ten ir gyvena ax.gif

Nesitikejau, kad tas Kaldunas Haldunas toks negerietis smile.gif
Ara
QUOTE(vemvet @ 2013 07 03, 18:22)

Keista, kad Nadide liepia Fisun isvaziuoti. Issiskyrusi, kur nori, ten ir gyvena ax.gif

*

Tai mūsų supratimu - kur nori, ten gyvena, o jų - ne.
vemvet
QUOTE(Ara @ 2013 07 03, 19:37)
Tai mūsų supratimu - kur nori, ten gyvena, o jų - ne.
*

Man atrodo, kad ir ju supratimu jos niekaip isvaryti is miesto negali. Gi pvz i kokia Secherezada visai kitaip ziuri. Jai ir dirbti galima, ir nesusituokus su vyru isvaziuoti ilsetis ir pan. O va Fisun nuodeminga labai, trukdo ju seimai smile.gif

Bet jau Ahu motinele doh.gif
Rasvyte
QUOTE(lince23 @ 2013 07 03, 17:10)
Graziai baigesi siandien serija wub.gif
*

O man kažkaip keista pirmiau pasakyti visai šaliai, kad laukiasi, o ne vyrui. Kaip Onurui dabar reaguoti? ax.gif Ir šiaip pastebėjau matyt pas juos niekas nelaukia mėn., kad pasidalint džiugia žinia su visais. rolleyes.gif
Taurida
Nu jau sventes filmavime jokio profesionalumo, susidare toks vaizdas, kad filmavimo komanda pasidare sau pokyli , pasisveikino su visais , pasoko , pagere ir ta proga nufilmavo kelias scenas reikalingas filmui g.gif . Tas filmavimas ţoks buitinis, net girdejosi kaip kazkas kosejo... biggrin.gif

O kas del filmo, tai jau Ahu motinele, neplis zandai kazin jai is to godumo biggrin.gif
vemvet
Kiek as atsimenu, tai Nadide iteike jau viena verini, kai si pirma karta ruosesi teketi. Dabar siandien aiskina Burhanui, kad grazino ta verini g.gif

Idomu, bus tas Burhanas su Sezen, ar ne smile.gif
eliss
QUOTE(lince23 @ 2013 07 04, 16:43)
Nu jau sventes filmavime jokio profesionalumo, susidare toks vaizdas, kad filmavimo komanda pasidare sau pokyli , pasisveikino su visais , pasoko , pagere ir ta proga nufilmavo kelias scenas reikalingas filmui g.gif . Tas filmavimas ţoks buitinis, net girdejosi kaip kazkas kosejo... biggrin.gif

*

aha, kaip spektaklis koks, bet nors dainų paklausėm smile.gif
Whagati
nuo arbatos persileisti - kažkokia mistika g.gif g.gif g.gif
vemvet
O man dar mistika su nestumais. Jau pries kuri laika sake, kad Benu greit gimdys. Nu tiek to. Tada Seval apsidziauge, kad tarp vaiku bus 3 men skirtumas. Reiskia, kad pas Secherezada dabar menuo, tai pas Benu 5. Bet pilvo kaip ir nesimato. Ir ka, po keliu dienu vestuves, pas Benu pilvas paaugo kaip reikalas.

Gulejau, ziurejau ir skaiciavau kas cia kiek laukiasi ax.gif
Rasvyte
QUOTE(Whagati @ 2013 07 04, 17:53)
nuo arbatos persileisti - kažkokia mistika  g.gif  g.gif  g.gif
*

Ir dar taip greit suveikė doh.gif

Su tuo Benu nėštumu tai kaip su paros laiku būna: pas vienus rodo jau gūdus vakaras, o pas kitus dar saulė šviečia biggrin.gif
Aquamarina
Nors vestuvių būvis ir lempinis, bet nuotaka labai gražiai atrodė wub.gif
Aga
Man tai jau čia šiek tiek perspausta su tuo persileidimu ir krauju taip žiauriai doh.gif
Isyankar
Kažkokia atitrūkus šiandienos seriją doh.gif
Taurida
Nu jau Bennu pilvas doh.gif , mano du kart mazesnis buvo, nors bernai didziuliai buvo. rolleyes.gif
Kas cia per pabaiga buvo g.gif ? Keremas kokiu klausimu pas ta psichine ligone? g.gif
vemvet
QUOTE(lince23 @ 2013 07 05, 16:14)
Nu jau Bennu pilvas doh.gif , mano du kart mazesnis buvo, nors bernai didziuliai buvo. rolleyes.gif
Kas cia per pabaiga buvo g.gif ? Keremas kokiu klausimu pas ta psichine ligone? g.gif
*

Na, pilvelis per savaitele paaugo uz kelis menesius ax.gif

O Kerema atstume zmona, tai gal atbego pas kolege arbateles friends.gif
Zivilka
nu ta beladona tikrai labai stiprus nuodas, manau visai neperspausta, kad sukele persileidima. o ta psiche tai dejo jos normaliai , kad paciai Sechrezadai uztektu nugalabyti
inga v
noriu kazka pasakyt, bet nesudelioju sakiniu biggrin.gif
Aquamarina
Maniau, kad Shecherezada liūdės dėl persileidimo, o ji sau linksmutė pramogauja smile.gif Kažkaip nesiderina su jos personažu.
Melek irgi psichuoja, taip jau įsimylėjo Buraką, kaip paauglė kokia.
*Liepa18*
QUOTE(Aquamarina @ 2013 07 05, 18:38)
Maniau, kad Shecherezada liūdės dėl persileidimo, o ji sau linksmutė pramogauja smile.gif Kažkaip nesiderina su jos personažu.
*

Kiekvienas į skausmą/netekti reaguoja skirtingai.. Gal dar ir išlįs kas eigoje.
Taurida
QUOTE(Aquamarina @ 2013 07 05, 17:38)
Melek irgi psichuoja, taip jau įsimylėjo Buraką, kaip paauglė kokia.
*

Manau ji liudi ir labai isgyvena, tiesiog ji jau taip reaguoja, juk persileidimas ivyko daugelio zmoniu akivaizdoje, manau kad ji visiems nori irodyti, kad yra stipri motera, bet giliai sirdyje labai liudi unsure.gif
Isyankar
Man tai Niliufer nepatinka... kažkokia išpaikinta flegmutė. Vos kas jau ir deda į kojas, šiandien išvis vos Šecherezada pasakė žodį, tai jau baisiai įsižeidė, princesė mat doh.gif
*Liepa18*
QUOTE(Isyankar @ 2013 07 05, 22:26)
Man tai Niliufer nepatinka... kažkokia išpaikinta flegmutė. Vos kas jau ir deda į kojas, šiandien išvis vos Šecherezada pasakė žodį, tai jau baisiai įsižeidė, princesė mat doh.gif
*

Taigi juk vaidmuo toks smile.gif Tikėtina, kad ji visai kitokia gyvenime smile.gif

Man kartais įdomus tokie pasisakymai - jūs iš tikro taip įsijaučiate į filmą? rolleyes.gif
inga v
paskutines serijos vis prasideda naujais yvykiais, ir net pagalvoju, gal kazka praziopsojau ar jau po gero laiko viskas. ir tie yvykiai pradeda man sukti galva: kas kaip cia buvo
vj
Kaip baigsis tai bjaurybei Adai?
Lionesss
QUOTE(vj @ 2013 07 08, 10:40)
Kaip baigsis tai bjaurybei Adai?
*

Jei tiksliai pamenu nusizudys
vj
QUOTE(Lionesss @ 2013 07 08, 11:44)
Jei tiksliai pamenu nusizudys
*

o ar Onuras ir Šecherezada sužinos, kad ji kenkėja buvo?
Lionesss
QUOTE(vj @ 2013 07 08, 10:51)
o ar Onuras ir Šecherezada sužinos, kad ji kenkėja buvo?
*

jo
Aga
Bet kaip su Ahu čia baisiai ohmy.gif
Lionesss
QUOTE(Aga @ 2013 07 08, 15:28)
*

pati kalta
Whagati
Kaip Keremo sesuo suslykstejo istekejusi g.gif tokia faina man ji buvo g.gif
eliss
Kas čia per vaizdas pasidarė, ne kaip filmo, o kaip spektalio? Kaip nepatinka rolleyes.gif
inga v
kas savaite vis nauju veikeju atsiranda. praleisi serija ir nebesuprasi kas kur kaip su kuo.

o del Ahu, as taip ir galvojau, kad jai taip bus. dar ziurek isisuks ji y ta versla ir Alikemalis uzsuks valiutiniu mergaiciu uzsigeides. ot butu JUOKO

P.S. ka galima mandresnio pasidaryt is vistienos file?
Aquamarina
Matosi, kad šie epizodai filmuoti vasarą, aktoriai tokie įdegę biggrin.gif
O Ahu jau tokia protinga ir apsukri, o nesuprato kas per paukščiai jos naujieji draugai.
Rasvyte
QUOTE(eliss @ 2013 07 08, 17:10)
Kas čia per vaizdas pasidarė, ne kaip filmo, o kaip spektalio? Kaip nepatinka rolleyes.gif
*

O aš tundra galvojau, kad tik pas mane "spektaklis", nes šiandien žiūrėjau per teliką kur blokelis atskirai. doh.gif lotuliukas.gif

Man atrodo Burakui greit kantrybė baigsis. Nu jau tokia bambeklė pasirodė.

Praleidau, dėl ko Onuras su Šecherezada pakeitė namą?Man toks gražus tas jų namas buvo ax.gif

vemvet
Benu vel ne to nestumo menesio pagalve ikiso, pilvas sumazejo ax.gif

QUOTE(Aga @ 2013 07 08, 15:28)
*

Man tai gaila jos unsure.gif
Pamatytu Ali Kemalis, is karto prasytu atleidimo, sakytu: klydau, myliu, atleisk! ax.gif
QUOTE(Whagati @ 2013 07 08, 16:49)
Kaip Keremo sesuo suslykstejo istekejusi  g.gif  tokia faina man ji buvo  g.gif
*

Ir buvo bjaurybe nuo pirmu dienu. Vienu tarpu maniau, kad pagerejo, bet schmoll.gif

QUOTE(eliss @ 2013 07 08, 17:10)
*

Ir as galvojau, kad cia kaip su namine kamera filmuota g.gif

Tas dailininkas koks pobaisis, pirma kazkaip geriau atrode ax.gif
vj
Jo, su Ahu tai baisiai g.gif bet pati kalta g.gif Bet kokia ta baisybė Ada, kokia parazitė doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.