Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kroatija 2012
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Europa
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ingakyca
QUOTE(Smilla @ 2013 01 10, 09:58)

As noreciau vel geguzes pab.-birzelio pradzioj, bet ne visi gali, tai turbut teks rinktis rugpjuti. cool.gif
*

Pernai buvom rugpjūtį, tai galiu pasakyti tikrai nenusivilsit biggrin.gif Šįmet planuojam irgi panašiu laiku važiuoti. Tik aišku į rugpjūčio galą. Na gal kai kam ir per karšta, kai naktį kieme 28 ar 30, bet aš visiškai nesiskundžiau man pats tas biggrin.gif nors norėčiau pamatyti ir birželį, manau tada viskas kaip tik žydi, turėtų būti gražu ax.gif Nes kai mes atvykom jau ir vynuogės, ir figos, ir persikai nuo medžių krito biggrin.gif , ir granatai jau raudonuoti buvo pradėję, na tik gaila mandarinai žali biggrin.gif sakau ot per anksti atvažiavom biggrin.gif taip sakant į vasaros pabaigą pasipila derlius biggrin.gif
Subjektyvi
QUOTE(Vandenė @ 2013 01 09, 23:11)
Taip, Kroatijoj spalio mėn. jau nepasilepinsit pliaže.. Nebent važiuot ir pakeliaut po šalį, pasižvalgyt ten, kur dar nebuvę  mirksiukas.gif
*

Žiūrint kokie metai ir koks sezonas, dar žiūrint į kokią Kroatijos dalį važiuojama, šiaurinę ar pietinę. Mano draugė gyvena šiaurinėje dalyje ir lepinasi pliaže kartais visą lapkričio mėnesį, o pradeda ir nuo balandžio pradžios. smile.gif Pietinėje dalyje dar šilčiau.

Pvz. šiomis dienoms ten +15 ir kasdien saulė saulė.
Amiala
QUOTE(eceris @ 2013 01 10, 12:45)
  o kaip zinia, i mylimo zmogaus norus ir pageidavimus privalu atsizvelgti ax.gif

thumbup.gif wub.gif
88888888
QUOTE(Vandenė @ 2013 01 09, 23:27)
O dėl maršruto..kaip tik buvau suplanavus važiuot pro Prešovą, Košicę, nes įdomesnis, vaizdingesnis kelias atrodo, bet jei pasieny bus vargo, tai...  doh.gif 
*

Ir aš skaitau ir virškinu smile.gif Užkibo man "vargas pasieny " g.gif Jei ne paslaptis - ką norėjot tuo pasakyt g.gif
Vandenė
QUOTE(88888888 @ 2013 01 11, 21:01)
Ir aš skaitau ir virškinu  smile.gif Užkibo man "vargas pasieny "  g.gif Jei ne paslaptis - ką norėjot tuo pasakyt  g.gif
*

Va čia Eceris labai tiksliai pasakė, ko tikėtis tame kelyje mirksiukas.gif

QUOTE(eceris @ 2013 01 05, 11:07)
sunkiau bus is lenku i slovakija ivaziavus jei vaziuosit
pro Liublina, Rzesowa, Presova, Kosice. keliai siauri, per tatrus vingiuoti, furu vaziuoja daug, lenku slovaku pasienyje lenkai remontuojasi kelius-bet vaizdai grazesni nei pro bratislava vaziuot greitkeliu...
*

Bet dėl gražių vaizdų mes, manau, nekeisim maršruto ir rizikuosim g.gif O gal pasiseks smile.gif
Dar radau Spiš pilį pakeliui Slovakijoje. Gal užsuksim, jei bus nusibodę sėdėt ir norėsim kojas pramankštinti. O gal, kaip Eceris sako, norėsim kuo greičiau kojas į šiltą jūrą įmerkt smile.gif Žodžiu, planuoju, konspektuoju, konspektuoju, atsirinksim kas bus prie širdies pakeliui smile.gif

Papildyta:
QUOTE(88888888 @ 2013 01 11, 21:01)
Jei ne paslaptis - ką norėjot tuo pasakyt  g.gif
*

O paslaptys visos čia labai viešos mirksiukas.gif aš labai daug tokių "paslapčių" iš senų temų jau prisirinkau mirksiukas.gif
Kada Jūs planuojat važiuoti?
88888888
Atostogos nuo liepos 1 , tai nezinau ar is kart varyt , ar veliau g.gif Kaip pasiziuriu i tuos grazius vaizdus wub.gif tai pamirstu kas pas mus uz lango darosi biggrin.gif
Reikia ir man senas temas pastudijuoti smile.gif
Vandenė
Būtinai perskaityk bent keletą senų temų-ten tikrai labai daug naudingos info rasi mirksiukas.gif Taip pat nepamiršk ir fotoreportažų temų-Arturo15, Aidlukos ir kt. forumiečių temose labai daug grožių ir naudingos informacijos yra mirksiukas.gif Taip pat skaičiau šalių, kurias pravažiuoti planuojame, temas. O kur dar temos apie keliones automobiliu po Europą mirksiukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
88888888
Jooo lotuliukas.gif Uz tai dabar ir pradedu skaityti doh.gif Tik ziauriai nemegstu konspektuoti blush2.gif O i galvele viskas netilps biggrin.gif
Vandenė
Aš skaityti ir konspektuoti, t. y. copy-paste į word'ą, pradėjau jau rugpjūčio mėn, tik grįžus iš Kroatijos lotuliukas.gif Tai man dabar lieka skaityti tik naujas temas. O tu turi "šilto" darbelio lotuliukas.gif
miau
Sveiki 4u.gif
Jungiuosi ir aš prie planuojančių. Tikiuosi, šiemet pavyks išvažiuoti, planuojame antroje gegužės pusėje. Gaila, kad pernai nesigavo, planai sugriuvo, nes mašina sugedo visai prieš kelionę.
Prisikopinau iš praeitų temų nemažai medžiagos, reikia pradėti po truputį "virškinti" smile.gif
dikona
Aplankėm prabangiąją cote d Azur, Ligūriją, Adrijos jūros pakrantę, bet tai ką radom čia Kroatijoj..... užbūrė, pavergė. Planuoju kitas atostogas ir pavydžiu tiems kas į KROATIJĄ.....
Alnė
QUOTE(Vandenė @ 2013 01 11, 21:27)
Dar radau Spiš pilį pakeliui Slovakijoje. Gal užsuksim, jei bus nusibodę sėdėt ir norėsim kojas pramankštinti.
*

Verta užsukti mirksiukas.gif Mes pernai po Slovakiją keliavom. Tai Spiš pilis savo didingumu paliko tikrai didelį įspūdį wub.gif

O dėl atkarpos Lenkijos - Slovakijos pasienyje, tai jo, kalnas-paklanė, kaimas ant kaimo, dar fūros. Bet tai važiuoji ir nuvažiuoji.

Mes planuojam nakvynei apsistoti Slovakijoje.
eceris
QUOTE(Alnė @ 2013 01 14, 00:20)
Verta užsukti mirksiukas.gif Mes pernai po Slovakiją keliavom. Tai Spiš pilis savo didingumu paliko tikrai didelį įspūdį wub.gif

O dėl atkarpos Lenkijos - Slovakijos pasienyje, tai jo, kalnas-paklanė, kaimas ant kaimo, dar fūros. Bet tai važiuoji ir nuvažiuoji.

*

pirma karta vaziuodami ir mes nakvojom, tik mes cekijoj. po to be tarpiniu nakvyniu-suveike suvalkietiskas kraujas-kam kazkam moket uz nakvyne, jei per atostogas atsimiegosiu smile.gif geriau uz tuos 70 euru +1 nakvyne kroatijoj arba vakariene seimai ax.gif
Smilla
QUOTE(eceris @ 2013 01 14, 09:20)
pirma karta vaziuodami ir mes nakvojom, tik mes cekijoj. po to be tarpiniu nakvyniu-suveike suvalkietiskas kraujas-kam kazkam moket uz nakvyne, jei per atostogas atsimiegosiu smile.gif geriau uz tuos 70 euru +1 nakvyne kroatijoj arba vakariene seimai ax.gif
*

Tai kas be ko, kad glaima ri taip, bet reikia irgi ziureti, jeigu prie vairo alpsti nuo miego norejimo, tai geriau saugumas - gult ir issimiegot...
Bet jeigu du vairuotojai, arba kiti glai nemiegoje varyti, tai super thumbup.gif

Mes kaip tik aptarinejom kelione, tai V siulo si karta isvaziuot is vakaro, ir be nakvynes pjauti g.gif Man tai nelabai ta ideja patinka, nes pati negaliu miegot salia, turiu "saugot" kad vairuotojas neuzmigtu biggrin.gif
roosas
QUOTE(Alnė @ 2013 01 14, 00:20)

*

Kažkaip ir mes stojam Slovakijoje, pernai radom toki kalnu miesteli Dedinky, tai išvis atrakcija, pamiegoti reikia, bet ir laika reikia istaikyti kad nereikėtu per kalnus važiuoti sutemus. Esam 3 vairuotojai bet koks miegas važiuojant, teko ir stirna nakti pertrenkt ant kelio. tad saugumas pirma visko.
user posted image
Twista
QUOTE(eceris @ 2013 01 14, 08:20)
*

Mes anksčiau važiuodami į Kroatiją visada stodavom Slovakijoj miegot. Tačiau vienais metais irgi sugalvojom, kad neverta pinigų mokėt už nakvynę (taip pat suveikė suvalkietiškas kraujas laugh.gif). Gaila, nesibaigė viskas laimingai. Austrijoj naktį važiuojant autostrada buvo užmigęs priešais važiavęs vairuotojas ir skersai kelio sustojęs, nepavyko išvengti doh.gif Oi, liūdnai baigėsi viskas... verysad.gif Nuo to karto dabar stengiamės stoti ir permiegot kur nors, nevažiuoti naktį unsure.gif Bet, aišku, būna, kad kartais mąstom, jog žaibas netrenkia du kartus ten pat - ne visi iš klaidų pasimoko laugh.gif
eceris
pritariu del atsargumo. todel is vakaro, nakti per lenkija, kaip cia kazkas zada, tikrai nevaziuociau. lenkija lieka lenkija su savo keliais. kas kita vaziuoti nakti per austrija ar slovenija-keliai superiniai. bet didelis minusas-nematai alpiu grozio...tad kas nevaziaves diena, tikrai siulyciau su nakvyne vaziuot, kad pamatyt slovenijos ir austrijos grozi-tikrai ispudingos alpes netgi greitkeliu vaziuojant.
teko gryzdinet dukart, be tarpines nakvynes per lenkija-nors vairuoju daug metu, bet pripazystu, kad rizika didele ir vis gryzes sakau sau, kad nevaziuosiu daugiau taip-bet vaziavau:)
88888888
Mes šią , na jau praėjusią , vasarą ,iš Zakopanės be nakvynės gryžom . Gryžom jau šviesu buvo . Aš irgi negaliu miegoti šalia vairuojančio vyro , irgi budžiu , nors jis ir profesionalus vairuotojas , bet man kažkaip saugiau kartu "vairuot " .
Mes keliaujam su vaikais , tai mums geriau nakvoti tarpines nakvynes , be to , tikrai geriau atsipalaiduoti atostogose ir važiuojant dar pamatyti gražius vaizdus per langą .

Kaip supratau tai liepa matyt pats brangiausias menuo nakvynems ?
Papildyta:
QUOTE(eceris @ 2013 01 14, 08:20)
*

70 euru cia kurioj saly ? ir kur - viesbutyje ar motelyje ?
locato
Mes isvaziuojam visada apie 2-3h nakties. ir lenkijoje tamsoje tenka tik kokia 1h vaziuoti. Siaip labai nesaugu nakti pet poland vaziuoti. Esu daug gyvunu mates pakelese.
Alnė
Be nakvynės važiuoti neturim nė minčių schmoll.gif Be to, atostogas aš pajaučiu jau paryčiais, pirmoj Lenkijos degalinėj gerdama kavą biggrin.gif
O ir Slovakijoj turim jaukią vietelę nuo pernai. Bus tikrai miela ten sugryž, kad ir vienai nakčiai.
Papildyta:
QUOTE(locato @ 2013 01 14, 20:41)
Mes isvaziuojam visada apie 2-3h nakties.
*

Mes irgi.

Tiesa, suvalkietiško kraujo turim ir mes. Slovakijoj keturiese už naktį mokėjom 30 eurų. Krokuvoj, pačiam centre, 80 zlotų. 70 eurų už naktį man irgi būtų gaila.
Vandenė
QUOTE(Alnė @ 2013 01 14, 22:52)
Be nakvynės važiuoti neturim nė minčių schmoll.gif Be to, atostogas aš pajaučiu jau paryčiais, pirmoj Lenkijos degalinėj gerdama kavą biggrin.gif
O ir Slovakijoj turim jaukią vietelę nuo pernai. Bus tikrai miela ten sugryž, kad ir vienai nakčiai.
*

Mes esam iš Plungės, tai su vyru vis pakalbam, kad kokią 24 val. galėtume išvažiuot iš namų, apie 3 val.-pasienis, o paskui jau ir švist pradeda, nereiks tamsoj nežinomais keliais važiuot.
Gal atskleistumėt, kur ta Jūsų vietelė? blush2.gif Mes planuojam pirmas naktis kempinguose apsistot, nes lovoj prisivartysim nuvykę į vietą biggrin.gif Bet ką gali žinot, gal jau pirmą dieną norėsis minkštos ir patogios lovos, tai ieškau tiek kempingų, tiek viešbučių smile.gif

Rooso nuotrauka labai "užkabino", labai jauki vieta atrodo poilsiui wub.gif
Juny

4u.gif
roosas
kad paprasciau rastumet
user posted image
As ir tu
Vaziuojant per Slovakija kiek kilometru iki Kroatijos tarkim iki Splito gautusi?
Vandenė
Aš ir tu, google žemėlapiuose "pamatuokit" mirksiukas.gif Mums iš Plungės iki Splito išeina apie 2040 km, panašiai ir per Austriją mirksiukas.gif
Papildyta:
Roosai, ačiū mirksiukas.gif vakar jau šniukštinėjau po tas apylinkes smile.gif
Rovy68
[quote=roosas,2013 01 14, 14:17]
Kažkaip ir mes stojam Slovakijoje, pernai radom toki kalnu miesteli Dedinky, tai išvis atrakcija, pamiegoti reikia, bet ir laika reikia istaikyti kad nereikėtu per kalnus važiuoti sutemus. Esam 3 vairuotojai bet koks miegas važiuojant, teko ir stirna nakti pertrenkt ant kelio. tad saugumas pirma visko.

Tuomet, kaip supratau, per Slovakiją važiuojate nemokamais keliais. Įdomu, kaip keliai, nuotraukoje matosi, kad kalnuotos vietovės. O miestelyje Dedinky kur apsistojat, kempinge ar pas žmones?
Pirmą kartą kai vykome į Kroatiją tai važiavome pro Prešov, Košice, bet nemokamais keliais, o tada jau į vengrijos greitkelį ir pirmyn. Vengijoje užsukom į Eger miestelį pasižvalgyti. Labai patiko minaretas, bazilika ir šiaip mielas miestelis pasivaikščioti ir pailsėti nuo važiavimo smile.gif

Mes važiuojame dviese, todėl dėl tarpinių nakvynių nesukame galvos(mašina tokia, kad telpa ir čiužinukai) tongue.gif
locato
Esam vaziave per slovakija nemokamais. Grazu bet laiko gaisimas ir kuro deginimas.

Pigiausia ir greiciausia gaunasi per austrija mokamais.
roosas
[quote=Rovy68,2013 01 15, 10:17]
[quote=roosas,2013 01 14, 14:17]

Tuomet, kaip supratau, per Slovakiją važiuojate nemokamais keliais. Įdomu, kaip keliai, nuotraukoje matosi, kad kalnuotos vietovės. O miestelyje Dedinky kur apsistojat, kempinge ar pas žmones?
Pirmą kartą kai vykome į Kroatiją tai važiavome pro Prešov, Košice, bet nemokamais keliais, o tada jau į vengrijos greitkelį ir pirmyn. Vengijoje užsukom į Eger miestelį pasižvalgyti. Labai patiko minaretas, bazilika ir šiaip mielas miestelis pasivaikščioti ir pailsėti nuo važiavimo smile.gif

Mes važiuojame dviese, todėl dėl tarpinių nakvynių nesukame galvos(mašina tokia, kad telpa ir čiužinukai) tongue.gif
*

[/quote]
Slovakijoje visi keliai nuo pernai yra mokami, paprasciausiai mes vaziuojam i Juodkalnija, per Vengrija ir Serbija, per Austrija gautusi didelis lankas
Alnė
QUOTE(Vandenė @ 2013 01 14, 23:03)

Gal atskleistumėt, kur ta Jūsų vietelė?  blush2.gif 
*

Parašiau į a.ž.

ingakyca
QUOTE(roosas @ 2013 01 15, 20:05)
Slovakijoje visi keliai nuo pernai yra mokami, paprasciausiai mes vaziuojam i Juodkalnija, per Vengrija ir Serbija, per Austrija gautusi didelis lankas
*

Nuo kada čia jie mokami? Nes mes niekur nemokėjom, važiavom rugpjūčio mėnesį.
Vandenė
Keliai beveik visi mokami, bent jau kiek aš greit akimis permečiau žemėlapį. Va čia ambasados informacija
eceris
QUOTE(88888888 @ 2013 01 14, 21:23)
Mes šią , na jau praėjusią , vasarą ,iš Zakopanės be nakvynės gryžom . Gryžom jau šviesu buvo . Aš irgi negaliu miegoti šalia vairuojančio vyro , irgi budžiu , nors jis ir profesionalus vairuotojas , bet man kažkaip saugiau kartu "vairuot " .
Mes keliaujam su vaikais , tai mums geriau nakvoti tarpines nakvynes  , be to , tikrai geriau atsipalaiduoti atostogose ir važiuojant dar pamatyti gražius vaizdus per langą .

Kaip supratau tai liepa matyt pats brangiausias menuo nakvynems ?
Papildyta:

70 euru cia kurioj saly ? ir kur - viesbutyje ar motelyje ?
*

ta buvo cekijoj, nedavaziavus mikulovo, 4vietis kambarys motelyje su superiniais pusryciais uz 70 euru
cia galima rasti bene visu reikalingu saliu keliu mokesciu kainas:
http://www.dalnicni-znamky.com/en/
skveras
QUOTE(eceris @ 2013 01 16, 17:39)
ta  buvo cekijoj, nedavaziavus mikulovo, 4vietis kambarys motelyje su superiniais pusryciais uz 70 euru
  cia galima rasti bene visu reikalingu saliu keliu mokesciu kainas:
  http://www.dalnicni-znamky.com/en/
*

Mes praejusiais metais buvome apsistoje Hustopece miestelyje uz 40 euru nakciai
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1...on_Moravia.html
Tikrai labai gera vieta uzdaras kiemelis jei su vaikais thumbup.gif
marezagare
sveiki, jungiuosi ir as i kroatijos gerbeju buri. siemet planuojam liepos gale i kroatija, bet dar aplankant keleta saliu. klausimas, kodel dazniausiai visi keliauja birzelio arba rugpjucio menesi? liepa kroatijoj per karsta ar pakankamai brangu? kokiame miestelyje geriausia apsistoti, norint pamatyti plitvica ir persikelt keltu i venecija? kaip su saugumu kroatijoj? ar niekam nebuvo isplese automobilio ar galima ji drasiai belekur palikti ar ieskoti saugomu aiksteliu?
kas del lenkijos, tai penkis metus vazinejau per lenkija, visad stengdavausi isvaziuot sestadienio nakti. apie kokia 11-12 val. lenkijoje nei diena nei nakti nepaleksi, o be to, sekmadieniais neleidzia furu per lenkija ir nakti nera policijos, tai galima kaimeliuose nestabdyt ( nes kameros veikia tik prie dideliu miestu ) nes ten kaimas ant kaimo. be to didelius miestus lengviau nakti pravaziuot, nera tiek auto. o ir tokiais keliais vaziuojant nemanau, kad imtu miegas, nes jautiesi kaip formules varzybose biggrin.gif vat geruose keliuose kaip pvz austrija, ti miegas gali ir suimt, nes kai vaziuoji pastoviu greiciu gerais keliais tai snaudas greit apima.
Smilla
QUOTE(marezagare @ 2013 02 01, 10:13)
.  klausimas, kodel dazniausiai visi keliauja birzelio arba rugpjucio menesi? liepa kroatijoj per karsta ar pakankamai brangu? kokiame miestelyje geriausia apsistoti, norint pamatyti plitvica ir persikelt keltu  i venecija?  kaip su saugumu kroatijoj? ar niekam nebuvo isplese automobilio ar galima ji drasiai belekur palikti ar ieskoti saugomu aiksteliu?
*

Liepa daugiausia turistu ir aisku, karsciausia. Kainos man atrodo skiriasi tik geguze ir rugsejo gale, spali - buna pigiau.
Plitvicas aplankant ten geriausia atvykti ryte arba is vakaro, issinuomoti nakvyne, ryte apvaikstai ir vaziuoji tada i ta vieta, kurioje gyvensi. Ten salia yra gyvenvieciu ir namu, kurie nuomoja apartamentus, yra ir pora kempingu. Prie Plitvicu parko yra mokama stovejimo akstele. Patarimas vaziuoti kuo anksciau ryte, atsidaro ar nuo 7 val. ar nuo 8 val. g.gif - nebus karsta vaikscioti ir maziau zmoniu, nes takeliai siauri.
Del Venecijos nezinau, nesikelem, gal kas parasys, kas kelesi.
apie sauguma buvo diskusija, is paciu Kroatu ten mazai tiketina, kad sulauksi kazko negero, nebent is kitu turistu. Mums susidare malonus ispudis apie tuos zmones. Jie saugo sali, nemegsta jeigu ju negerbi, negerbi ju salies. Uztai jie nemegsta Italu, kurie sako atvyke prisiukslina visur ir kelia dideli triuksma, daug kalba biggrin.gif
marezagare
QUOTE(Smilla @ 2013 02 01, 10:36)
Liepa daugiausia turistu ir aisku, karsciausia. Kainos man atrodo skiriasi tik geguze ir rugsejo gale, spali - buna pigiau.
Plitvicas aplankant ten geriausia atvykti ryte arba is vakaro, issinuomoti nakvyne, ryte apvaikstai ir vaziuoji tada i ta vieta, kurioje gyvensi. Ten salia yra gyvenvieciu ir namu, kurie nuomoja apartamentus, yra ir pora kempingu. Prie Plitvicu parko yra mokama stovejimo akstele. Patarimas vaziuoti kuo anksciau ryte, atsidaro ar nuo 7 val. ar nuo 8 val. g.gif - nebus karsta vaikscioti ir maziau zmoniu, nes takeliai siauri.
Del Venecijos nezinau, nesikelem, gal kas parasys, kas kelesi.
apie sauguma buvo diskusija, is paciu Kroatu ten mazai tiketina, kad sulauksi kazko negero, nebent is kitu turistu. Mums susidare malonus ispudis apie tuos zmones. Jie saugo sali, nemegsta jeigu ju negerbi, negerbi ju salies. Uztai jie nemegsta Italu, kurie sako atvyke prisiukslina visur ir kelia dideli triuksma, daug kalba  biggrin.gif
*

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif italai turbut daug rekauja biggrin.gif niekada nesu buvusi kroatijoje. vengrija slovakija esu isvazinejusi, bet niekad nedavaziavau iki kroatijos. taip kad nelabai zinau kas su kuo biggrin.gif skaitau ankstesnes temas, bet ten dauguma vaziuoja gilyn i kroatija. mes atvaziuosim is italijos puses tai mum kaip ir artimiausia yra rijeka arba pula. mes tokie truputi nervininkai, tai mums reikia judesio. ar 3-4 dienos rijekoj nenuraus stogo nemegstantiems guleti pliaze? nors jeigu keltis i krk ir aplink pabimbinet bus pats tas.. ar geriau tada leistis toliau link zadaro?
Subjektyvi
O kodėl renkatės Rijeką keliom dienom? Nebent žinote, kad gyvensite netoli miesto pliažų ar važinėsite į Opatiją, Ičiči, Lovran, nes šiaip pats miestas kažkuo primena mūsų Klaipėdą, tai ne kurortinis miestas.

Kroatijoje saugu ir mašiną galima palikti bet kur, žinoma, leistinose vietose, bet kaip ir bet kur, gali išdaužti langą mieste (toje pačioje Rijekoje), jei viduje paliksite telefoną ar piniginę biggrin.gif Tai tokie dalykai galimi. Bet šiaip saugu, vagystės nėra jų kasdieninis reiškinys.
marezagare
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 02 01, 11:09)
O kodėl renkatės Rijeką keliom dienom? Nebent žinote, kad gyvensite netoli miesto pliažų ar važinėsite į Opatiją, Ičiči, Lovran, nes šiaip pats miestas kažkuo primena mūsų Klaipėdą, tai ne kurortinis miestas.

Kroatijoje saugu ir mašiną galima palikti bet kur, žinoma, leistinose vietose, bet kaip ir bet kur, gali išdaužti langą mieste (toje pačioje Rijekoje), jei viduje paliksite telefoną ar piniginę biggrin.gif Tai tokie dalykai galimi. Bet šiaip saugu, vagystės nėra jų kasdieninis reiškinys.
*

tai vat as ir nezinau i kur krotijoje geriausia vaziuot, nes turim ten kelias dienas, tai gal geriau i pula vaziuot ir apsistot fazana ar rovinj?
Papildyta:
ir kaip su nakvynem? reikia rezervuoti ar tiesiog kaip ir lenkijoje, kur matai reklama kad nuomoja ir eini derinti? ar liepos menesi ten grustis kaip palangoj?
marezagare
dar klausimelis biggrin.gif o kaip su pinigais? galima veztis korteleje ar geriau tureti grynus? nes pas mum norgej net turgelyje galima kortele atsiskaityt, o kaip ten? jei veztis grynus, tai eurus ar iskart issikeisti kunu? kaip ten su valiutos keityklomis?
Subjektyvi
Viskas kaip Vilniuje, Lietuvoje. Ten ne kažkokia atsilikusi Afrikos šalelė, kur nieko nėra. Turguje kortele nežinau ar atsiskaitysi, o šiaip visose šalyse keliaujant reikia turėti grynųjų. Jų neturi tik visiški bepročiai ir optimistai. Arba tie, kurie tikisi, kad kortelė juos išgelbės visais gyvenimo atvejais.

Tai liepa yra pats tas sezonas, atostogų metas, juk jau rašė, ar tikiesi ten nuvažiavusi būti viena ir visus tuo nustebinti biggrin.gif Kroatija yra labai populiari atostogų vieta. O nakvynę rasi, kaip ir Palangoje ar Nidoje, gal pačios geriausios vietos bus užimtos, o gal ir ne.
marezagare
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 02 01, 11:45)
Viskas kaip Vilniuje, Lietuvoje. Ten ne kažkokia atsilikusi Afrikos šalelė, kur nieko nėra. Turguje kortele nežinau ar atsiskaitysi, o šiaip visose šalyse keliaujant reikia turėti grynųjų. Jų neturi tik visiški bepročiai ir optimistai. Arba tie, kurie tikisi, kad kortelė juos išgelbės visais gyvenimo atvejais.

Tai liepa yra pats tas sezonas, atostogų metas, juk jau rašė, ar tikiesi ten nuvažiavusi būti viena ir visus tuo nustebinti biggrin.gif Kroatija yra labai populiari atostogų vieta. O nakvynę rasi, kaip ir Palangoje ar Nidoje, gal pačios geriausios vietos bus užimtos, o gal ir ne.
*

na as net nepagalvojau, kad ten gali but panasi i atsilikusia afrikos salele ( nors ir ten jie neblogai gyvena) apie pinigus klausiu todel, kad pvz lenkijoje ir slovakijoje teko po kelias valandas ieskoti bankomato arba keityklos nes viesbutukai neturejo galimybes priimti korteles. o ir mes ruosiames keliauti per 7 salis tai pasiimti 4 rusiu skirtingu pinigu tiesiog nera galimybes.
as nesiruosiu nieko stebinti, tiesiog paskaicius ankstesnes temas, kur zmones po 4 val stovi kamsciuose, dar tiek pat iesko kur apsistoti ir neranda ir miega automobiliu aikstelese, tai toks vaizdas kad kroatijoje net nebus kur masinos pasistatyt, nes kai kiti papasakoja tai susidarai vaizda zmogus kad ten bus kaip per parada usa per liepos 4. todel ir klausiu, NES NIEKAD TEN NEBUVAU
skveras
QUOTE(marezagare @ 2013 02 01, 11:59)
na as net nepagalvojau, kad ten gali but panasi i atsilikusia afrikos salele ( nors ir ten jie neblogai gyvena) apie pinigus klausiu todel, kad pvz lenkijoje ir slovakijoje teko po kelias valandas ieskoti bankomato arba keityklos nes viesbutukai neturejo galimybes priimti korteles. o ir mes ruosiames keliauti per 7 salis tai pasiimti 4 rusiu skirtingu pinigu tiesiog nera galimybes.
as nesiruosiu nieko stebinti, tiesiog paskaicius ankstesnes temas, kur zmones po 4 val stovi kamsciuose, dar tiek pat iesko kur apsistoti ir neranda ir miega automobiliu aikstelese, tai toks vaizdas kad kroatijoje net nebus kur masinos pasistatyt,  nes kai kiti papasakoja tai susidarai vaizda zmogus kad ten bus kaip per parada usa per liepos 4. todel ir klausiu, NES NIEKAD TEN NEBUVAU
*

Buvo sia vasara su kortele problemu Kroatijoj. Visas dienas atsiskaitinejau be problemu, viena diena toj pacioj parduotuvej nebeleido atsiskaityt rodo ,kad kortele neaptarnaujama. Atsiskaiciau kita kortele, o kita diena vel viskas veike smile.gif
Subjektyvi
Svetimoje šalyje visada bus keblu susirasti bankomatą, net ir Vilniuje, jie gi ne ant kiekvieno kampo, kur tau bus patogu. Ne visada dirba bankai, keityklos, pasitaiko šventinių dienų, tai čia gi kiekvienos šalies specifika. Todėl visada reikia turėti grynųjų. Jūs supraskite vieną paprastą dalyką. Užsienyje tik su kortele - tai skaityk, kad esi be pinigų. Nes šimtu proc. pasitikėti kortele - tai loterija.

Sezonas yra sezonas, daug norinčių ir daug pasiruošusių lėkti va bank. Reikia numatyti, kad sezono metu nebus taip paprasta susirasti, tad jei aiškus maršrutas, verta išsinuomoti iš anksto, kad nebūtų streso.
Smilla
Kortele sumokesit uz kelius visose pravaziuojamose salyse, ir pracioje Kroatijoje, beje, mums pasirode, kad kortele patogiau, nei grynais, greiciau.
O siaip, keitemes banke is Eur i Kunas. Banke buvo geresnis kursas nei keityklose.
Dar juk galima is bankomato issiimti kunas g.gif

Siaip, kas del apsigyvendinimo Liepos mėn., tai aisku, kad rasite kur pernakvoti, apartamentus ten siulo kiekvienas kaimynas, bet... teks ilgiau ieskoti, rasite kazkur toliau nuo juros ar lipti reikes i kalniuka, beieskant taip ir i vidurio Kroatija nuvaziuosite biggrin.gif
Jei vaziuotumete geguzes, birzelio mėn, tai tikrai neapsimoketu rezervuotis, variantu buna daug.

Dar pagalvojau, kad jei uzsirezervuosite, zinosite, kiek uz 3 naktis moketi, busite issikeite tam tikra suma kunu. Nes pas zmones manau irgi tik grynais g.gif Nors jie ima ir eur, bent jau musu atveju tiko ir eur.
Subjektyvi
Pas žmones tik grynais. Kaip ir Lietuvoje gi biggrin.gif Ar pas mus privačiam sektoriuje kortele atsiskaitinėja? laugh.gif Ten viskas kaip LT pinigine prasme. Keityklose kursas prastesnis, bet lengviau susigaudyti ir greičiau, paprastai nebūna eilių.
marezagare
QUOTE(Smilla @ 2013 02 01, 12:25)
Kortele sumokesit uz kelius visose pravaziuojamose salyse, ir pracioje Kroatijoje, beje, mums pasirode, kad kortele patogiau, nei grynais, greiciau.
O siaip, keitemes banke is Eur i Kunas. Banke buvo geresnis kursas nei keityklose.
Dar juk galima is bankomato issiimti kunas  g.gif

Siaip, kas del apsigyvendinimo Liepos mėn., tai aisku, kad rasite kur pernakvoti, apartamentus ten siulo kiekvienas kaimynas, bet... teks ilgiau ieskoti, rasite kazkur toliau nuo juros ar lipti reikes i kalniuka, beieskant taip ir i vidurio Kroatija nuvaziuosite  biggrin.gif
Jei vaziuotumete geguzes, birzelio mėn, tai tikrai neapsimoketu rezervuotis, variantu buna daug.

Dar pagalvojau, kad jei uzsirezervuosite, zinosite, kiek uz 3 naktis moketi, busite issikeite tam tikra suma kunu. Nes pas zmones manau irgi tik grynais  g.gif Nors jie ima ir eur, bent jau musu atveju tiko ir eur.
*

as zinau kad grinuju reikia visad tureti, bet kai vaziuoji svedija, danija, vokietija, italija, kroatija, slovenija, vengrija, slovakija, cekija,lenkija- neimanoma misija visu valiutu pasiimt. tai todel ir klausiau kad gal geriau veztis eurais jei ka, o kroatijoje vietoj issiimt ar pasikeist. pvz lietuvoje cekijoje ar lenkijoje privaciai ir eurais paima. zinoma jie nustato kursa, bet is bedos galima ir taip biggrin.gif
dar klausimelis biggrin.gif ar kroatijoje populiaru bufetai pvz sea food, jei taip tai kokios kainos mazdaug? kokie nacionaliniai patiekalai? gal yra kazkokia ypatingai paruosta zuvis kuria butina paragauti?
skveras
QUOTE(marezagare @ 2013 02 01, 12:46)
as zinau kad grinuju reikia visad tureti, bet kai vaziuoji svedija, danija, vokietija, italija, kroatija, slovenija, vengrija, slovakija, cekija,lenkija- neimanoma misija visu valiutu pasiimt. tai todel ir klausiau kad gal geriau veztis eurais jei ka, o kroatijoje vietoj issiimt ar pasikeist. pvz lietuvoje cekijoje ar lenkijoje privaciai ir eurais paima. zinoma jie nustato kursa, bet is bedos galima ir taip biggrin.gif
dar klausimelis biggrin.gif ar kroatijoje populiaru bufetai pvz sea food, jei taip tai kokios kainos mazdaug? kokie nacionaliniai patiekalai? gal yra kazkokia ypatingai paruosta zuvis kuria butina paragauti?
*

eurais uz pragyvenima atsiskaiteme be problemu smile.gif Siaip labai patiko , kad galima nusipirkt zuvies , moliusku tiesiai is zveju ir tikrai nebrangiai :)Kilogramas midiju kainavo 15 kunu smile.gif
Smilla
QUOTE(marezagare @ 2013 02 01, 13:46)
*

as tai vietoj jusu imciau eurus ir kortele - su ja uz kelius visur mokeciau (paskui patogu paskaiciuot, kiek tam isejo), o eurus keisciau pg situacija, kur ir kada reikia. Nebent zinosit, kiek gyvensit ir kiek kainuos apytiksliai kunomis apartamentai, tai glaima is karto kunas pasiimt.

Na, manau po norvegijos kainu jums juros gerybes kainuos pigiai, tikrai pigiau nei NO biggrin.gif biggrin.gif
roosas
QUOTE(Smilla @ 2013 02 01, 16:06)
as tai vietoj jusu imciau eurus ir kortele - su ja uz kelius visur mokeciau (paskui patogu paskaiciuot, kiek tam isejo), o eurus keisciau pg situacija, kur ir kada reikia. Nebent zinosit, kiek gyvensit ir kiek kainuos apytiksliai kunomis apartamentai, tai glaima is karto kunas pasiimt.

Na, manau po norvegijos kainu jums juros gerybes kainuos pigiai, tikrai pigiau nei NO biggrin.gif  biggrin.gif
*

Na Kroatijoj už butą tik eurais ir teima, buvom išsikeite 150 kunu, tai nežinojom kur jas iškišti, radom tik ant suvenyrų, kortele žymiai geriau atsiskaitinėti nes paskaičiuoja tos dienos oficialiu kursu o ne pardavimo kaina. Šiaip turguose nedidelėse parduotuvėse irgi ima mielai eurais.
88888888
Sakykit , o kas gyvenote pas zmones , a la Palangoje , kiek kainuoja nakvyne ?
Mes vaziuosim 2 suauge + 2 vaikai .
Idomu nors orentacine kaina blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.