Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namo aplinka 63
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Knifofija
QUOTE(Zuikenas @ 2012 04 18, 09:20)
Gar ir į Vilnių atvažiuosit kada? smile.gif
*

Į Vilnių atvažiuos vyras šį savaitgalį prie Banginio, o vėliau būsiu gegužės paskutinį savaitgalį Kairėnų botanikos sode.
picea
QUOTE(Zuikenas @ 2012 04 18, 09:20)
Gar ir į Vilnių atvažiuosit kada? smile.gif
*

Kaip suprantu, Vilniuj ir bus Botanikos sode mugė "Lietuvos žiedai" gegužės 25 - 27 d.
smala
QUOTE(Knifofija @ 2012 04 18, 09:25)
Į Vilnių atvažiuos vyras šį savaitgalį prie Banginio,
*

Laba,gal galit tiksliau:kuriomis dienomis ir valandomis bus prie Banginio 4u.gif
Knifofija
QUOTE(picea @ 2012 04 18, 09:26)
Kaip suprantu, Vilniuj ir bus Botanikos sode mugė "Lietuvos žiedai" gegužės 25 - 27 d.
*

Taip

QUOTE(smala @ 2012 04 18, 10:15)
Laba,gal galit tiksliau:kuriomis dienomis ir valandomis bus prie Banginio  4u.gif
*

21-22 dienomis nuo 8 ryto iki 17-18 vakaro.
kuzdaite
QUOTE(rezi @ 2012 04 17, 18:53)
ačiū pasisakiusioms 4u.gif
labiausia mane domina jūsų patirtis, ką sodinote ir kas labiausia patiko jums ir jūsų augintiniams smile.gif
aš galvoju sodinti grunte, prie pat viksvas šalia kurių žemaūgias žydinčias gėlytes, tik neapsisprendžiu kokias, man norisi grožio, papuošti voljerą iš vienos pusės g.gif bet mūsiškis šuniukas mėgsta žoles pavalgyti, tai reik kokių nenuodingų ir galimų valgyti augalėlių, arba augalėlių, kurių nenorėtų valgyti  biggrin.gif tai va ir nežinau, ar gerai galvoju g.gif  blush2.gif
*

Dar pamaniau, gal Jums patiktu tokia mintis, kad kur voljeras ribojasi su zeme, galima tokia juosta skaldos ar akmenu papilti, ten nubegs kas kenkia augalams, o ties ta juosta jau, manau, galima viska sodinti 4u.gif
Mano sunys zoles needa, na nebent kai laksto, tada jie ten kazkokia specialia randa (kad paskui pavemeliotu biggrin.gif ), o dekoratyviu nekliudo 4u.gif Dar gal kokie serenciai nebaikstus augalai...
Aderaa
Sveikos , merginos,

gal kas žinote kokiu atstumu gyvatvorei reikia sodinti rutulines tujas ,,Danica''?
diva3
Reikia patarimo verysad.gif Tik pradejo lysti gelytes mano darzelyje, aki dziugino clap.gif .....o vakar pamaciau, kad dvi didziules duobes iskastos mano darzelyje gun_bandana.gif zinau kieno darbas - katinu..... jie vis ateina is kazkur ir zymi teritorija....taip jau dvi dekoratyvines eglutes pernai "nuzymejo" o siemet jau ir darzelis uzkliuvo mad.gif Kaip man su jais kovoti? cry.gif
zuikis5
QUOTE(diva3 @ 2012 04 18, 14:13)
Reikia patarimo verysad.gif  Tik pradejo lysti gelytes mano darzelyje, aki dziugino clap.gif  .....o vakar pamaciau, kad dvi didziules duobes iskastos mano darzelyje gun_bandana.gif    zinau kieno darbas - katinu..... jie vis ateina is kazkur ir zymi teritorija....taip jau dvi dekoratyvines eglutes pernai "nuzymejo" o siemet jau ir darzelis uzkliuvo mad.gif  Kaip man su jais kovoti?    cry.gif
*

geriausia būtų įsigyti šuniuką 4u.gif
apzeldintoja diplomante
dar didesnes duobes butu smile.gif
zuikis5
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2012 04 18, 15:57)
dar didesnes duobes butu smile.gif
*

na, kultūringai išauklėti galima biggrin.gif
o su katinais tai nei susitarsi, nei pagąsdinsi juos...
VilteVarsa
Įsigykit savo katiną - neis jokie svetimi.... biggrin.gif
Arrivederici
mergaites, gal gali padet blush2.gif - siandien turgelyje nuo bobutes nusipirkau tokia gelyte-nedidele, sprindzio dydzio, zydi baltais pilnaviduriais ziedais, jau dabar sukrauti ziedukai, bet uzmirsau pavadinima- is s raides, ta gelyte yra zurnaliuke "pavesiu augalai" - ta bobute rode, beturejau su kuo uzsirasyt, maniau,kad atminsiu,gal zinot kaip vadinasi? blush2.gif
ilja
QUOTE(Arrivederici @ 2012 04 18, 16:14)
mergaites, gal gali padet blush2.gif - siandien turgelyje nuo bobutes nusipirkau tokia gelyte-nedidele, sprindzio dydzio, zydi baltais pilnaviduriais ziedais, jau dabar sukrauti ziedukai, bet uzmirsau pavadinima- is s raides,  ta gelyte yra zurnaliuke "pavesiu augalai" - ta bobute rode, beturejau su kuo uzsirasyt, maniau,kad atminsiu,gal zinot kaip vadinasi? blush2.gif
*

Gal sprigė?
kuzdaite
QUOTE(diva3 @ 2012 04 18, 13:13)
Reikia patarimo verysad.gif  Tik pradejo lysti gelytes mano darzelyje, aki dziugino clap.gif  .....o vakar pamaciau, kad dvi didziules duobes iskastos mano darzelyje gun_bandana.gif    zinau kieno darbas - katinu..... jie vis ateina is kazkur ir zymi teritorija....taip jau dvi dekoratyvines eglutes pernai "nuzymejo" o siemet jau ir darzelis uzkliuvo mad.gif  Kaip man su jais kovoti?    cry.gif
*

Neimanoma, turim mes vokieciu avigane, ji kiek apvaiko tuos svetimus katinus, bet kai ji voljere, jie svetimieciai vel karaliauja. Myliu as katinus, bet kai ne savi, o kaimynu ant tako s......, tai jau nervai nelaiko. Ka tik pasejau zirnius, o jie ten pris......., nu negaliu......iskapste viska...
japoniuke1
QUOTE(Arrivederici @ 2012 04 18, 16:14)
mergaites, gal gali padet blush2.gif - siandien turgelyje nuo bobutes nusipirkau tokia gelyte-nedidele, sprindzio dydzio, zydi baltais pilnaviduriais ziedais, jau dabar sukrauti ziedukai, bet uzmirsau pavadinima- is s raides,  ta gelyte yra zurnaliuke "pavesiu augalai" - ta bobute rode, beturejau su kuo uzsirasyt, maniau,kad atminsiu,gal zinot kaip vadinasi? blush2.gif
*

Yra baltai žydintys eleborai, anksti pavasarį žydi, bet ne pilnaviduriai g.gif . 4u.gif
vilze
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 18, 17:19)
Neimanoma, turim mes vokieciu avigane, ji kiek apvaiko tuos svetimus katinus, bet kai ji voljere, jie svetimieciai vel karaliauja. Myliu as katinus, bet kai ne savi, o kaimynu ant tako s......, tai jau nervai nelaiko. Ka tik pasejau zirnius, o jie ten pris......., nu negaliu......iskapste viska...
*

cia tai yra tokio skycio ir granuliu, papili kur ir jie ten nelenda. bet palyja ir vel reik pilt.
Em/Er
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 18, 16:19)
*

Kaip jaukiausi smile.gif prisiminiau musu..
Mes turim ir katina savo daugiau maziau ir du sunis. Svetimu katinu atsikratem tik isirenge tvora. Tiesa, savas katinas irgi bedos pridaro, o va sunys pas mus nerausikai, tai ramu.

Musu katinas nelabai draugauja su mociute, tai nepatikesite, jis s.. tik po jos langais. O jos langai terasiniai, iki pat zemes. Nu vaizdas tai nemirtingas. Katinas gracingai pritupia stora sikna ir s.., o mociute, kad rekauja, kad bega griudama, bet vistiek nespeja smile.gif
spurga_m
Mergaites kaip Jusu levandos, mano mirusios:)
juleta
QUOTE(spurga_m @ 2012 04 18, 20:10)
Mergaites kaip Jusu levandos, mano mirusios:)
*

aha ir mano kelis gyvus stiebus isleido,bet sakiau lauksiu gal dar isleis g.gif
flight
Gal kuri bandė sodinti savo namo kieme paprastąsias pušis? Išsikasti miške, ar nusipirkusios? Skaičiau, kad galima kasmet apgenėti ūglius ir tada jos išauga neaukštos, vešlios...
Arrivederici
QUOTE(japoniuke1 @ 2012 04 18, 17:51)
Yra baltai žydintys eleborai, anksti pavasarį žydi, bet ne pilnaviduriai g.gif . 4u.gif
*

nea blush2.gif , kazkai sanguliarija ar velniazin kaip , nu uzmirsau ir psio doh.gif , ieskau google ,bet nerandu blush2.gif
sake,kad retoka ta gele, bandysiu ryt nufotkint
jot.ka
QUOTE(Arrivederici @ 2012 04 18, 19:51)
nea blush2.gif , kazkai sanguliarija ar velniazin kaip , nu uzmirsau ir psio doh.gif , ieskau google ,bet  nerandu blush2.gif
sake,kad retoka ta gele, bandysiu ryt nufotkint
*

https://www.google.lt/search?q=sangvinarija...440&bih=809

šita?
Arrivederici
QUOTE(jot.ka @ 2012 04 18, 21:01)

sita biggrin.gif , aciu 4u.gif
japoniuke1
Nemačiusi ir negirdejusi buvau šios gelytes. 4u.gif
kuzdaite
QUOTE(flight @ 2012 04 18, 20:20)
Gal kuri bandė sodinti savo namo kieme paprastąsias pušis? Išsikasti miške, ar nusipirkusios? Skaičiau, kad galima kasmet apgenėti ūglius ir tada jos išauga neaukštos, vešlios...
*

Bandeme, bet ar jos gyvos, tai nezinau, labai jau inoringos, joms reikia specialiai paruosti toki pati dirvozemi kaip ir ju augimo vietoje, mes lyg ir paruoseme, bet labai varganai kol kas jos atrodo, turiu dar vilties, kad gyvos.....
Linetax
QUOTE(flight @ 2012 04 18, 19:20)
*

Man pačiai neteko, bet vis pagalvoju, kad reiktų pasisodinti ir kaskartą apgenėti tuos ūgliukus, suformuoti. Iš jų galima išauginti labai gražias. Mano pažystama augina , tai jokių papildomų sąlygų joms nesuteikia, tiesiog auga nereikalaujančios išskirtinio dėmesio. Ūgliukus išlaužo, auga tankios.
diasaja
*

pas mus auga dvi. Nieko spec. neruošėm. Tik po grybavimų, visus likučius ant šaknų vyras užberia. Auga puikiai thumbup.gif
šeimos kaklas
mes irgi esame pasodinę paprastą mažą pušelę, be jokio spec paruošimo ir spec priežiūros auga gerai. Dar mažytė.
juodaake25+
*

Laba diena, mes is rudens persisodinom paprastute pusele is salimais esancio "niekieno" sklypo, zeme pas mus smelinga, nieko spec. neruosiau, po ziemos galiu drasiai teigt kad prigijo .

Zinant tai kad darbininkas sugebejo nulaust puse saknu kasdamas vilties buvo mazai.. doh.gif
Miskauoge
QUOTE(Aderaa @ 2012 04 18, 11:57)
Sveikos , merginos,

gal kas žinote kokiu atstumu gyvatvorei reikia sodinti rutulines tujas ,,Danica''?
*

Sakyciau 50cm-1m
Ambro
Sveiki visi 4u.gif

Gal patartumėt, kaip galima pradėt naikint šabakštyną ax.gif Aplinka netvarkyta jau n metų... vien suaugusi nepjauta žolė, aviečių krūmynai doh.gif

user posted image

Kaip manot, galima taip prisidaigint? Vakar genėjau serbentus, sugalvojau bandymą padaryt ax.gif

user posted image
Amri
*

Pas mus jau kokie 8 metai auga 2 pušys iš miško. Mes joms kasmet nukarpom ūglius per pusę ir jos tokios vešlio ir gražios auga thumbup.gif O mama dar porą parvežė iš Vokietijos miško. Jos tokios pusiau geltonais ilgais spygliais. Dar mažuliukės, bet kirpsiu ir jas mirksiukas.gif
ilonux
*

Mes pernai sodinom 1 paprastąją pušį ir 3 juodąsiais (tos irgi, jei jų nekarpai auga labai didelės). Pirkom medelyne. Atrodo, kad prigijo, šiais metais leisiu dar pailsėt, o kitą pavasarį ūglius laužysiu ir tikiuosi, kad bus gražu.
ausra101
Laba diena
Reikia patarimo labai ax.gif
Nusprendem palei tvora (medine is lentu) apsodinti puselemis, nusipirkau 20 kalnapusiu ir bijau, kad jos taip issisakos, kad nebeis praeiti tarp tvoros ir namo unsure.gif vienoj pusej yra nuo namo iki tvoros apie 4 m, o kitoj apie 3m
Kas turit kalnapuses, gal parasys kaip kaip jos pleciasi mazdaug? g.gif
zytos
QUOTE(diva3 @ 2012 04 18, 13:13)
Reikia patarimo verysad.gif   Tik pradejo lysti gelytes mano darzelyje, aki dziugino clap.gif   .....o vakar pamaciau, kad dvi didziules duobes iskastos mano darzelyje gun_bandana.gif    zinau kieno darbas - katinu..... jie vis ateina is kazkur ir zymi teritorija....taip jau dvi dekoratyvines eglutes pernai "nuzymejo" o siemet jau ir darzelis uzkliuvo mad.gif   Kaip man su jais kovoti?    cry.gif
*

Taip ir bus, kol žemė išpurenta. Aš kai pasėdavau, tai visą plotą šakom "šakotom" apdėdavau, kad netilptų kur užpakalį įkišt ax.gif. Kai jau sudygsta normaliai, tai nurenku.Dar agroplėvelė tinka.
Oi, čia aš labiau apie daržą... ax.gif
kuzdaite
[quote=Ambro,2012 04 19, 11:36]
[color=darkviolet]Sveiki visi 4u.gif

Gal patartumėt, kaip galima pradėt naikint šabakštyną ax.gif Aplinka netvarkyta jau n metų... vien suaugusi nepjauta žolė, aviečių krūmynai doh.gif

Na pirmiausia, tai gerai pasniukstinekite, paprastai tokiose zolese buna like ir visai neblogu dekotaryviu augalu. O siaip nugrebstykite sena zole, apipjaukite medzius, krumus, kuriu tikrai tikrai nereikes, o daugiau gal nelabai ka padarysite, nes kaip manau, laukia namo rekonstrukcijos, po ju galesite kurti gelynus 4u.gif
flight
QUOTE(Amri @ 2012 04 19, 11:54)
Pas mus jau kokie 8 metai auga 2 pušys iš miško. Mes joms kasmet nukarpom ūglius per pusę ir jos tokios vešlio ir gražios auga  thumbup.gif  O mama dar porą parvežė iš Vokietijos miško. Jos tokios pusiau geltonais ilgais spygliais. Dar mažuliukės, bet kirpsiu ir jas  mirksiukas.gif
*

O kaip jūs jas persodinot? Tiesiog nuvažiavot miškan, išsikasėt mažutes ir persodinot? SKaičiau, kad iškastų šaknys labai greitai žūsta, jei be žemių gumulo, ir kad dar būtina parsivežt žemės iš miško, kitaip sklype jos neaugs...
aispra
QUOTE(Ambro @ 2012 04 19, 11:36)
[color=darkviolet]Sveiki visi  4u.gif

Gal patartumėt, kaip galima pradėt naikint šabakštyną  ax.gif Aplinka netvarkyta jau n metų... vien suaugusi nepjauta žolė, aviečių krūmynai doh.gif

*

Įveikti tokią pievą be technikos bus labai sunku. Gali padėti vejos freza. Manau, kad daugiau apie tai turėtų būti vejų temoje.
user posted image
diva3
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 18, 16:19)
*

Aha, tikrai. Kaimynai graziai uzklause musu ar mes turim katinu? biggrin.gif .....visi jau privargom nuo ju doh.gif
superx
QUOTE(diva3 @ 2012 04 20, 09:32)
Aha, tikrai. Kaimynai graziai uzklause musu ar mes turim katinu? biggrin.gif  .....visi jau privargom nuo ju doh.gif
*

Katinai turi ir gerą pusę-jau dvejus metus sode nei kurmių,nei pelių nera.... biggrin.gif
Dajulita
QUOTE(superx @ 2012 04 20, 10:01)
Katinai turi ir gerą pusę-jau dvejus metus sode nei kurmių,nei pelių nera.... biggrin.gif
*

Nesutiksiu su šiuo teiginiu - katinų kieme marios doh.gif kurmių - taip pat g.gif lotuliukas.gif
Dėl pušų genėjimo. Tyriu vieną 15 metų senumo pušį gėlyne rolleyes.gif Dabar jau ji turbūt aukštesnė už mane - koks 170cm. Karpau kas met, kai tik išleidžia metūglius ir jie truputį ima medėti. Paprasta pušis iš miško.
Turiu pirktų iš Lenkijos pušaičių. Nežinau kokios jos ten, panašios į paprastas mūsiškes. Tą patį padariau joms pernai - labai daug dabar pumpurų viršūnėse. Manau bus gražios. ax.gif
Tai gi, genėjimas laiku - kai dar nesumedėję ūgliukai - pušims tik į naudą.
O va už sklypo ribos vyko eksperimentas. Pernai rudenį drąstiškai nukirpau sumedėjusius ūglius. kai kur ir per kelių metų augimą. kažkaip... praleidau tą laiką, kai jau gana ūgio - noriu tankumo. Ir MB vis prieštaravo, kad negražu, negerai. Pasidarė jau tikros miškinės pušys. O kaip žinia, tokių apačia plinka. man to nereikia.
kas bus galėsiu pasakyti po metų, dviejų. kad butų apdžiūvusios - nesimato. Tik kur jos ūglių pumpurus formuos - matysiu blush2.gif
kuzdaite
QUOTE(superx @ 2012 04 20, 10:01)
*

Is begalybes svetimu katinu kurmiauja tik musiskis, kuris ir taip nepiktybinis (kastruotas). Mes turime ir katyte, manau, ji ir yra viso pasaulio katinu masalas.... doh.gif Vakar pasejau morkas, itariu, kad siandien jau gerokai prakapstyta bus doh.gif doh.gif doh.gif
Deme
Gal inot kaip si gele vadinas?

user posted image
ilja
QUOTE(Deme @ 2012 04 20, 14:18)
*

Vienas iš cimžiedos variantų. Daugiau
rezi
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 18, 11:01)
Dar pamaniau, gal Jums patiktu tokia mintis, kad kur voljeras ribojasi su zeme, galima tokia juosta skaldos ar akmenu papilti, ten nubegs kas kenkia augalams, o ties ta juosta jau, manau, galima viska sodinti 4u.gif
Mano sunys zoles needa, na nebent kai laksto, tada jie ten kazkokia specialia randa (kad paskui pavemeliotu biggrin.gif ), o dekoratyviu nekliudo 4u.gif Dar gal kokie serenciai nebaikstus augalai...
*

ačiū už patarimus 4u.gif tikrai naudingi thumbup.gif pati nedasigalvočiau, patirties mažoka turiu blush2.gif
kuzdaite
QUOTE(Deme @ 2012 04 20, 14:18)

*

Cimbzieda, megsta pavesi, uzauga didele, ten joms keturioms tuoj bus per anksta, po salnu drasiai gali keliauti i lauka, lengvai dauginama, as dar nuskabau virsunes, kad daugiau krumytusi 4u.gif
freimule
Sveikutes,

Žinau,kad aš gėda pelėda, bet per šitiek temų kol rasiu atsakymą, pražilsiu galutinai biggrin.gif Gal, merginos prisimenat gerų atsiliepimų apie vieną ar kitą firmą Kaune užsiimančią apželdinimo darbais? reikia mums pagaliau kiemą įsirengti jaukiai wub.gif labai bijau užsirauti ant kokių studentų, tai norėtumėm rekomendacijų 4u.gif Ačiū Jums labai 4u.gif
petrovna
mergaites,kaunietes,kur galima butu kauno apylinkese paganyti akis ar isigyti augaleliu apart Zapyskio medelyno? nes daugiau nezinau...
Caca*
Petrovna,
*Sodo skrynia (Raudondvario plente)
*Virziu medelynas Kleboniskyje
*Tulpmedis, Marveleje
* Priesais "Sena bebra" Karmelavoje
Šerii
Pabandykit Raudondvario medelyna. Kai dar studijavau, destytoja patare geriau is Raudondvario pirkti augalus, nes jie kazkiek savo augina, o Zapyskis viska is Lenkijos ar Olandijos veza. Olandijoj siek tiek kitoks klimatas, atvestiems augalams reikia adaptacijos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.