Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kvapų namai - 8 tema
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kosmetikos gamintojai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kotri_
Gal kuri naudojate šią priemonę?

Alyvu aliejukas
Išmintinga

K. Schnaubelto knyga „Naujoji aromaterapija“jau prekyboje smile.gif
user posted image
http://aromata.lt/kvapai/lt/naujienos/gruo...ymas-ir-prekyba
Victorious
QUOTE(*Mieloji* @ 2012 09 08, 06:46)
Gal ir nesutapimas, man pavyzdžiui irgi molio kaukės kemša.

Man molio kaukes ilgiau palaikius traukia spuogus i pavirsiu. unsure.gif
Buna, kad kaolinas kemsa.
stilla
QUOTE(ragana @ 2012 12 13, 23:33)
K. Schnaubelto knyga „Naujoji aromaterapija“jau prekyboje smile.gif
user posted image
http://aromata.lt/kvapai/lt/naujienos/gruo...ymas-ir-prekyba
*

Labai norėčiau įsigyti šia knygą, bet gaila,kad inernetu dar negalima nuspirkti verysad.gif O gal jau išpirko unsure.gif
zydrem
QUOTE(stilla @ 2012 12 15, 22:31)
Labai norėčiau įsigyti šia knygą, bet gaila,kad inernetu dar negalima nuspirkti verysad.gif O gal jau išpirko unsure.gif
*

man rodo kad galiu i krepseli isideti g.gif http://aromata.lt/kvapai/lt/produktai/lite...kurt-schnaubelt
stilla
QUOTE(zydrem @ 2012 12 16, 00:10)

Didelis dėkui 4u.gif
_Pandora_
Gal kuri turite sia knyga "Naujoji aromaterapija" ir "Aromaterapija nuo A iki Z" ir galetu palyginti? ax.gif Nes "Aromaterapija nuo A iki Z" turiu, gal visai noreciau ir sios naujos knygos, bet isivaizduoju, kad ten mazdaug tas pats ax.gif
zydrem
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 12 16, 20:55)
Gal kuri turite sia knyga "Naujoji aromaterapija" ir "Aromaterapija nuo A iki Z" ir galetu palyginti? ax.gif Nes "Aromaterapija nuo A iki Z" turiu, gal visai noreciau ir sios naujos knygos, bet isivaizduoju, kad ten mazdaug tas pats ax.gif
*

as turiu abi biggrin.gif kn knyga dar tik perversta ,nera laiko dabar įsigilinti i skaitymus rimtesnius doh.gif bet jos skirtingos sitoj maciau yra receptu ka su kuo maisyti ir kiek ,apie eteriniu sudedamas dalis ,ju naudojima ir ispejimai kada negalima naudoti
mano galva tai dvi skirtingos knygos ax.gif
Ramzetė
Nusipirkau vakar ir aš šią knygą clap.gif yahoo.gif sokiai.gif
Tik dar neapžiūrėjau, tuoj padaužiukai užmigs, tada jau ... book.gif
Dar prigriebiau balzamo su abrikosų aliejumi ir lūpų dažus flirt.gif
Ramzetė
hi.gif
Ar kas galėtų pasakyti, kokiu santykiu skiesti Vaikų mikrobų "mušyklė" su baziniu aliejumi? Ir bent maždaug kiek lašų reiktų patalpų oro gaivinimui?
Laimučiukas
QUOTE(iewootia @ 2012 08 31, 10:13)
buvo keli spuogeliai, bet labiau inkstirai ten. bet dabar tik hidrolata naudoju ir molio va vel kauke pasidariau, pablogejimo nematau.

jauciu kremas kaltas. jis ir jauciasi toks kaip vaskas, nesuvokiu kaip probleimei odai gali but skirtas  g.gif aisku, cia sutapimas gali but. nes mane ir nuos streso kokio paberia.

na ka, guli saldytuve. j

Skelbimai forume draudžiami.
*

Sveikutes, smile.gif

Is mano asmenines patirties -man irgi Nerolio kremas kimso poras ir atsirasdavo spuogu, nors spuogu man atsiranda labai retai schmoll.gif Bandziau nutraukti ir vel ji vartoti, tai pasikartojo tas pats -vel isbere.
Idioma
QUOTE(Laimučiukas @ 2013 01 03, 21:01)
Sveikutes, smile.gif

Is mano asmenines patirties -man irgi Nerolio kremas kimso poras ir atsirasdavo spuogu, nors spuogu man atsiranda labai retai schmoll.gif Bandziau nutraukti ir vel ji vartoti, tai pasikartojo tas pats -vel isbere.
*

Reikia labai atitaikyti. Esu girdėjusi, kad ir čiampakų pomada labai poras kemša, ir nerolio kremas , g.gif Bet va, draugė, kurios oda YPAČ sausa, labai jais džiaugiasi, niekas kitas netinka.

Dar reikia žinoti, jog žiemą nakčiai odą reikia labiau drėkinti, o dienai - maitinti.
zydrem
as kas vaikštot i http://aromata.lt/kvapai/lt/kvapu-namu-gyv...kontempliacijos kiekviena penktadieni vis kiti kvapai g.gif gal kas galite pakomentuoti blush2.gif 4u.gif
bonza
Gal jau yra bandziusiu liepziedziu krema?
Idioma
QUOTE(zydrem @ 2013 01 04, 20:25)
as kas vaikštot  i http://aromata.lt/kvapai/lt/kvapu-namu-gyv...kontempliacijos  kiekviena penktadieni vis kiti kvapai  g.gif gal kas galite pakomentuoti blush2.gif  4u.gif
*

yra tokia tema Parfumerijos skyriuje: Kvapų (ir kvepalų) supratimo menas, Kaip atskirti ir suvokti skirtinga kvapa

tai ten kažkas atsiliepimų apie KN kontempliacijas 4u.gif
tanha
Labas ,merginos....papasakokite, gal kuri naudojete EMULSUJA SPUOGUOTAI ODAI,kaip ji jums....ar padeda naikinti spuogelius, ar nesausina odos?.....As noreciau pabandyti ja ,labai idomu butu atsiliepimai (mano oda misri-normali).
sokejuke86
netyčia aptikau įdomų straipsnį čia http://minervos.wordpress.com/2013/03/07/p...kimis/#comments
ir norėjau pasidalinti juo su jumis. Gaila, kad taip nesvetingai sutinka savo klientus mylimi Kvapų namai.
zydrem
o as nieko blogo negaliu pasakyti.Kiek teko lankytis visada su sypsena,i akis nelenda thumbup.gif man patiko
rami_rami
QUOTE(zydrem @ 2013 03 13, 10:40)
o as nieko blogo negaliu pasakyti.Kiek teko lankytis visada su sypsena,i akis nelenda  thumbup.gif man patiko
*

Man irgi Kvapų namuose aptarnavimas patinka. Moterys neprimeta savo dėmesio, jei klausi - pataria. Tačiau ignoravimas - kas kita.

Gerai situaciją pakomentavo pati Laimė, tačiau manau, kad pardavėja tikrai galėjo suderinti savo užsiėmimus ir kliento pastebėjimą wink.gif
Luti
Man irgi labai keista. Bent jau Vilniuje, Seimyniskiu gatveje tai visiskai nerealiai aptarnauja, taip siltai ir nuosirdziai, kad dar niekur kitur nera teke taip maloniai pasikonsultuoti smile.gif
Lucie
QUOTE(zydrem @ 2013 03 13, 10:40)
o as nieko blogo negaliu pasakyti.Kiek teko lankytis visada su sypsena,i akis nelenda  thumbup.gif man patiko
*

QUOTE(rami_rami @ 2013 03 20, 09:55)
Man irgi Kvapų namuose aptarnavimas patinka. Moterys neprimeta savo dėmesio, jei klausi - pataria. Tačiau ignoravimas - kas kita.

Gerai situaciją pakomentavo pati Laimė, tačiau manau, kad pardavėja tikrai galėjo suderinti savo užsiėmimus ir kliento pastebėjimą wink.gif
*

QUOTE(Luti @ 2013 03 20, 16:23)
Man irgi labai keista. Bent jau Vilniuje, Seimyniskiu gatveje tai visiskai nerealiai aptarnauja, taip siltai ir nuosirdziai, kad dar niekur kitur nera teke taip maloniai pasikonsultuoti smile.gif
*

Kvapų namuose Vilniuje kitas reikalas smile.gif, o Kaune aptarnavimas, arogancija tiktai užkliuvo. Pasirodo, ne man vienai. Nesinori nė užsukti. Vilniuje niekada nepraleisdavau progos užsukt. Konsultatei Kaune subtilumo ir empatijos tikrai trūksta.
Bozena1
Ar kas bandėt KN plaukų dažus Shna? Kažin ar galima būtų su jais dažyti, jau chemiškai pabalintus plaukus(sruogelėmis)? Ar nebūčiau kokios žalios ar šviesiai ryžos spalvos? g.gif
rami_rami
QUOTE(Bozena1 @ 2013 03 25, 16:29)
Ar kas bandėt KN plaukų dažus Shna? Kažin ar galima būtų su jais dažyti, jau chemiškai pabalintus plaukus(sruogelėmis)? Ar nebūčiau kokios žalios ar šviesiai ryžos spalvos?  g.gif
*

Žinok, aš dažiau atvirkščiai - po chna stiprintus plaukus pabandžiau nusidažyti cheminiais dažais... doh.gif žalumas prasimušė... kirpėjas dar bandė gelbėti situaciją primakaluodamas į dažus raudono pigmento, bet vis tiek po kelių plovimų vaikščiojau švelniai žalia biggrin.gif

taigi geriau nebandyk, kol nenuaugs balinimas 4u.gif
super-mergaitė
QUOTE(Luti @ 2013 03 20, 17:23)
*

man labai nepatinka ju aptarnavimas cia- visu pirma issisaipe kad as naudoju krempudra, tada pasake, kad neiciau is proto ir nera pas mane jokiu rauksliu,,ir t.t,,isprotejusios naturalistes,,labai jau absoliutina naturalizma, biggrin.gif
zydrem
QUOTE(super-mergaitė @ 2013 04 16, 22:39)
man labai nepatinka ju aptarnavimas cia- visu pirma issisaipe kad as naudoju krempudra, tada pasake, kad neiciau is proto ir nera pas mane jokiu rauksliu,,ir t.t,,isprotejusios naturalistes,,labai jau absoliutina naturalizma, biggrin.gif
*

na su situo tai nesutikčiau ax.gif
kaip sakant kiek vienam savo 4u.gif kiti buna "isproteje" del kavos puodelio ir cigaretes pas/su kaimyne biggrin.gif man jau geriau rinktis "isprotejima" del domėjimosi naturalia kosmetika ax.gif
goccia
QUOTE(zydrem @ 2013 04 17, 00:05)
na su situo tai nesutikčiau  ax.gif
kaip sakant kiek vienam savo  4u.gif kiti buna "isproteje" del kavos puodelio ir cigaretes pas/su kaimyne  biggrin.gif man jau geriau rinktis "isprotejima" del domėjimosi naturalia kosmetika  ax.gif
*

drinks_cheers.gif
Man aptarnavimas irgi labai patinka. Per daug nelenda, jei ko klausi labai maloniai atsako. Kiek teko laukti ir matyt kaip kitus aptarnauja - visada pataria.
Del to naturalizmo, tai kiekvienas turi savo poziuri i gyvenima. Bet kad issisaipytu, tai tikrai ne karto nemaciau
Aggnesse
Man niekada nekilo jokių nesklandumų apsiperkant Kvapų namuose Vilniuje! visada geranoriškai aptarnauja, niekada negaili patarimų, būta atvejų, kada net telefonu pakonsultuoja ar pakosultavę suruošia man trūkstamus produktus, pvz., kai vaikučius staiga użpuola koks negerumas, o vyrui belieka tik paimti. Kvapų namų produktus perku jau gerus ketverius metus ir visa puokštė šviesių jausmų per tą laiką yra susipynusi. Taigi, esu dėkinga ten dirbančioms moterims už atsidavimą 4u.gif
super-mergaitė
klausimas jau ilgesni laika naudojancioms siu namu kosmetika: KAIP JUMS REZULTATAI? ar graziau oda atrodo, nei naudojant paprastus bet nepigius ivairiausius kitokius kosmetikos produktus?

nes mano drauge pora metu buwo kvapu namu kliete ir nusprende grizti prie kitu firmu- tokiu kaip avene, eucerin, bioderma ir pan. ji pasake- kad jos netenkina rezultatai.

as kazkaip galvoju isbandysiu ju kosmeta, susipirkau viska=] laukiu juomoniu. ACIU!
Žemuogytė
o aš labai norėčiau ką nors iš jų veidui pabandyt, bet nelabai žinau ką.. blush2.gif (mano oda mišri)
Pievagele
QUOTE(super-mergaitė @ 2013 05 21, 11:32)
klausimas jau ilgesni laika naudojancioms siu namu kosmetika: KAIP JUMS REZULTATAI? ar graziau oda atrodo, nei naudojant paprastus bet nepigius ivairiausius kitokius kosmetikos produktus?

nes mano drauge pora metu buwo kvapu namu kliete ir nusprende grizti prie kitu firmu- tokiu kaip avene, eucerin, bioderma ir pan. ji pasake- kad jos netenkina rezultatai.

as kazkaip galvoju isbandysiu ju kosmeta, susipirkau viska=] laukiu juomoniu. ACIU!
*

Man asmeniskai - pradejus naudoti sia kosmetika, oda pasidare grazesne... Veida prausiu gasulo moliu, tepuosi aliejukais ir tikrai oda, galiu pasakyti, labai pagrazejusi ax.gif Nors galbut prisidejo ir saldumynu sumazinimas maisto racione g.gif
Žemuogytė
QUOTE(Pievagele @ 2013 05 23, 20:31)
Man asmeniskai - pradejus naudoti sia kosmetika, oda pasidare grazesne... Veida prausiu gasulo moliu, tepuosi aliejukais ir tikrai oda, galiu pasakyti, labai pagrazejusi  ax.gif  Nors galbut prisidejo ir saldumynu sumazinimas maisto racione  g.gif
*

o kokio tipo Jūsų veido oda ? Ką konkrečiai naudojate? 4u.gif
mairux
QUOTE(Pievagele @ 2013 05 23, 20:31)
Man asmeniskai - pradejus naudoti sia kosmetika, oda pasidare grazesne... Veida prausiu gasulo moliu, tepuosi aliejukais ir tikrai oda, galiu pasakyti, labai pagrazejusi  ax.gif  Nors galbut prisidejo ir saldumynu sumazinimas maisto racione  g.gif
*

Turbūt ne visiems tinka. Bandžiau kažkada tepti aliejukais, prausti gasulu, bet poros kimšosi, oda tuo pačiu riebalavosi ir tempė, drėgmės trūkumas. Dabar tepu savos gamybos kremais, kur aliejų, ypač vasarą labai nedidelis procentas, dar pridedu įvarių aktyvių priedų, drėkiklių. KN prieš tokius dalykus nusistatę, jie kremuose naudoja tik aliejų, hidrolatus ir eterinius aliejus. Kai kam labai tinka, bet ne visiems. Nors šiaip jų produkcija labai geros kokybės.
W*S:*
user posted image
gal kas bande? Kokie komentarai?
Pienių pūkai
Sveikos,

super-mergaite, aš irgi ilgai naudojau KN produkciją, bet kadangi mano oda problematiška, t.y. labai linkę kimštis poros, tai dauguma aliejų man paprasčiausiai netiko... Tik šiaip jausmas teptis aliejumi daug malonesnis nei teptis kremu. Bet gaila, kad jausmas dar ne viskas ax.gif

O kūnui aliejus vis dar naudoju, tik va, turiu tokią problemą su kvapais. Daugumos bandytų aliejų kvapas man nepatinka blush2.gif Patiko kokosas iš pradžių, bet vėliau pasidarė per intensyvus ir nusibodo. Tai pagalvojau, o jeigu į paprastą bekvapį aliejų (pvz, migdolų) įlašinčiau kokį lašelį vanilės ea? Nesugadinčiau?
Yuzu
QUOTE(Pienių pūkai @ 2013 08 01, 13:20)
Sveikos,

super-mergaite, aš irgi ilgai naudojau KN produkciją, bet kadangi mano oda problematiška, t.y. labai linkę kimštis poros, tai dauguma aliejų man paprasčiausiai netiko... Tik šiaip jausmas teptis aliejumi daug malonesnis nei teptis kremu. Bet gaila, kad jausmas dar ne viskas ax.gif

O kūnui aliejus vis dar naudoju, tik va, turiu tokią problemą su kvapais. Daugumos bandytų aliejų kvapas man nepatinka blush2.gif Patiko kokosas iš pradžių, bet vėliau pasidarė per intensyvus ir nusibodo. Tai pagalvojau, o jeigu į paprastą bekvapį aliejų (pvz, migdolų) įlašinčiau kokį lašelį vanilės ea? Nesugadinčiau?
*

Turite omeny KN prekiaujama vaniles burboniskos ekstrakta, kurio 2 ml kainuoja 50 lt? Jei taip, tai turesite labai prabangu kuno alieju smile.gif .
zydrem
QUOTE(Pienių pūkai @ 2013 08 01, 14:20)
Tai pagalvojau, o jeigu į paprastą bekvapį aliejų (pvz, migdolų) įlašinčiau kokį lašelį vanilės ea? Nesugadinčiau?
*

tikrai nesugadintumėt mirksiukas.gif
Pienių pūkai
QUOTE(Yuzu @ 2013 08 09, 22:38)
Turite omeny KN prekiaujama vaniles burboniskos ekstrakta, kurio 2 ml kainuoja 50 lt? Jei taip, tai turesite labai prabangu kuno alieju  smile.gif .
*

Taip, jį ir turiu omenyje. Na, aš manau, ten 100 ml. užtektų ir vieno ar dviejų lašelių. Nenoriu labai intensyvaus kvapo, tiesiog būtų malonu, kad oda po dušo ir aliejaus būtų subtiliai pakvėpinta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2013 08 10, 08:11)
tikrai nesugadintumėt  mirksiukas.gif
*

Ačiū, bus įdomu pabandyti 4u.gif
Ramzetė
Sveikos,

gal žinote ar "Kvapų namuose" planuojamas seminaras apie aromaterapiją bei vaikų ligas.
Jų psl. informacijos nerandu, bet pavasarį lyg buvo apie tai kalbėta.
Pievagele
QUOTE(Žemuogytė @ 2013 05 24, 08:18)
o kokio tipo Jūsų veido oda ? Ką konkrečiai naudojate?  4u.gif
*

Oda mano gana problematiska, vasara riebi, ziema misri, sausa, be to poros labai linkusios kimstis.. doh.gif kaip jau minejau, prausiuosi gasulo moliu, kai ima sausinti tai ilasinu aliejaus i gasulo prausikli. O nuo spuogu padejo kn emulsija spuoguotai odai. O kas keisciausia, kad saltuoju metu labai tinka svietmedzio sviestas, kuris net nekemsa g.gif (idomu, kaip kitoms) bigsmile.gif
mamulioka
mergaites, ar Kvapu namai priima tuscius stiklinius hidroliatu butelaicius? unsure.gif
rasabakiene
QUOTE(mamulioka @ 2013 10 10, 09:29)
mergaites, ar Kvapu namai priima tuscius stiklinius hidroliatu butelaicius?  unsure.gif
*

Nezinau, kiek ta informacija teisinga:
http://aromata.lt/kosmetika/lt/ivairus/skelbimai
mamulioka
QUOTE(rasabakiene @ 2013 10 10, 09:01)
Nezinau, kiek ta informacija teisinga:
http://aromata.lt/kosmetika/lt/ivairus/skelbimai
*

dekoju smile.gif as prisimenu, kad stiklines bonkutes priima, bet abejojau del buteliuku su pompa. cia raso, kad nepriima... g.gif vadinas, galiu drasiai mest lauk
rasabakiene
QUOTE(mamulioka @ 2013 10 10, 10:04)
dekoju smile.gif as prisimenu, kad stiklines bonkutes priima, bet abejojau del buteliuku su pompa. cia raso, kad nepriima...  g.gif vadinas, galiu drasiai mest lauk
*

Arba parasykite i el. pasta, Jums tada atsakys, kaip kas ir tada busite 100 proc. tikra. 4u.gif
jurguze
Gal galit palygint rožių ir nerolio eliksyrus? Mano oda mišri, jautri, nelygios spalvos. Galvoju, kurį pirkt g.gif Turėjau jazminų ir ylang ylang, tačiau nepajutau jokio poveikio.
Truputį šalta
Sveiki, pamaniau ir aš pasireikšiu 4u.gif
Neatsidžiaugiu iki šiol, kad pradėjau naudoti aliejus veido odai. O tiek laiko bijojau, kadangi mano oda jau ilgaiii ilgaiii spuoguota, užsikimsusi verysad.gif vieną dieną tiesiog sugalvojau pabandyti, pradėjau nebenaudoti kremo, vietoj jo tepiau namie rastą nerafinuotą, ekologišką alyvuogių aliejų, ir oda žymiai pagerėjo!!! Todėl prieš nepilną savaitę apsilankiau kvapų namuose ir parsinešiau jojobos bei puiklapių aliejukus (: Labai džiaugiuosi, kad išdrįsau ant savo jau ir taip riebios, užsikimšusios ir spuoguotos odos tepti aliejų rolleyes.gif niekuomet negrįšiu prie kremų! Dabar vis svarstau įsigyti hidrolatą, tačiau studentiškos pajamos verčia susimąstyti...ar jaučiasi skirtumas koks nors nuo jo? Kad ir ne iš karto, bet po ilgesnio laiko naudojimo blush2.gif
eterrnity
Apie seminarą jau paskelbta:
http://aromata.lt/kvapai/lt/naujienos/semi...gydymui-namuose

O va dar radau idomų renginį,- atvažiuoja prancūzė kvepalų kūrėja:
http://aromata.lt/kvapai/lt/naujienos/lapk...zijos-seminaras

QUOTE(Ramzetė @ 2013 09 14, 09:31)
Sveikos,

gal žinote ar "Kvapų namuose" planuojamas seminaras apie aromaterapiją bei vaikų ligas.
Jų psl. informacijos nerandu, bet pavasarį lyg buvo apie tai kalbėta.
*

Ramzetė
Ačiū 4u.gif , Eternity
Fantastique
Gal kuri naudoja Monoi plaukams? 4u.gif ar jaučiat poveikį kažkokį? Neseniai pirkau kvapų namuose tą natūralų, nors gardenijom pagardintas taip kvepėjo, kad net galvą apsuko biggrin.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.