Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
madmuazele
As siandien Shetelige buvau, tai nusipirkau ledo salotu ir guziniu ir lapiniu... tai gal kam nesuka guziu-tiesiog lapines sodinot? Nes man kuo puikiausiai guzes susisuko thumbup.gif
jediara
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 22, 20:02)
As siandien Shetelige buvau, tai nusipirkau ledo salotu ir guziniu ir lapiniu... tai gal kam nesuka guziu-tiesiog lapines sodinot? Nes man kuo puikiausiai guzes susisuko thumbup.gif
*

Ir aš šiandien ten buvau drinks_cheers.gif Na ir vėl nusipirkau ledo salotų (jei neaugs, daugiau tikrai nepirksiu) ir pekino kopūstų. Rašo, kad tai ansktyva veislė, tai gal ir pavasarį galiu sėti? g.gif
madmuazele
QUOTE(jediara @ 2011 01 22, 18:29)
Ir aš šiandien ten buvau drinks_cheers.gif Na ir vėl nusipirkau ledo salotų (jei neaugs, daugiau tikrai nepirksiu) ir pekino kopūstų. Rašo, kad tai ansktyva veislė, tai gal ir pavasarį galiu sėti? g.gif
*

Tai gal kur salia stovejom viena kitos bigsmile.gif biggrin.gif
O kokias ledo salotas issirinkai?
Tai taip-reiskias pavasari smile.gif
wwawwa
sveikutes visos!

esu sodininkystes srityje naujoke, todel labai prasau jusu patarimo... isigijome sklypa uz miesto ribu, ir planuojame sodintis savo darzoves, vaismedzius ir siltnami 4u.gif
vyras zadejo zeme paruosti, suarti ir pan...man lieka pasirupinti darzovytemis g.gif

taciau nezinau nuo ko pradeti,,,, lb noriu daigus pati uzsiauginti , kad pirkti nereiketu, tik nzn kada kokius kaip sodint....

Gal kas netingetume mane teisinga linkme pasukti ???buciau labai dekinga blush2.gif
madmuazele
Siulyciau kitas temas dar pasiskaitineti - yra atskiros, skirtos pomidorams, agurkams, paprikoms... Nes cia tikrai niekas viso saraso nesurasys-be sancu doh.gif
Va, pasiziurek kada palankios dienos ka seti/sodinti... o siaip viskas tik per praktika mirksiukas.gif

Seja pagal menulio kalendoriu
wwawwa
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 22, 22:24)
Siulyciau kitas temas dar pasiskaitineti - yra atskiros, skirtos pomidorams, agurkams, paprikoms...  Nes cia tikrai niekas viso saraso nesurasys-be sancu doh.gif
Va, pasiziurek kada palankios dienos ka seti/sodinti... o siaip viskas tik per praktika mirksiukas.gif

Seja pagal menulio kalendoriu
*

aciukas smile.gif
saintlina
QUOTE(wwawwa @ 2011 01 22, 18:42)
sveikutes visos!
taciau nezinau nuo ko pradeti,,,, lb noriu daigus pati uzsiauginti , kad pirkti nereiketu, tik nzn kada kokius kaip sodint....

*

o siltnami ar turit? Jei turit - galiam augintis pomidoru, papriku, baklazanu daigus.
Jei neturit ir darzoves sodinsit tiesiog dirvoj, tai tikriausiai jokiu daigu isvis namie augint nereik g.gif Sesit tiesiai i zeme lauke. Tik sugalvokit, ka norit augint.
Militux
QUOTE(jediara @ 2011 01 22, 19:29)
*

Nu ką ir mano galvoje mintis krebžda doh.gif bandysiu ir aš dar šiemet pasodinti ledo salotas, bet preitų metų išmesiu naujas kitokias nusipirksiu,gal tada pavyks g.gif
saintlina
QUOTE(saintlina @ 2011 01 24, 09:09)
o siltnami ar turit? Jei turit - galiam augintis pomidoru, papriku, baklazanu daigus.
Jei neturit ir darzoves sodinsit tiesiog dirvoj, tai tikriausiai jokiu daigu isvis namie augint nereik  g.gif  Sesit tiesiai i zeme lauke. Tik sugalvokit, ka norit augint.
*

Oi, prisiminiau, kad kopustus reiks daiginti, jei noresit juos augint. Kopustai jau daigais sodinami. Na, ir jei noretumet astriuju cili pipiru, juos reiktu jau set ir augint daigelius. Jie gerai ir lauke augo pas mane.
Jei galvojat pasisodinti ankstyvuju bulviu, jas taip pat gerai butu padaiginti pries sodinant. Na, mes koki vasario menesi tiesiog pastatom jas silciau ir sudygsta.
O siaip ivairove didele - salotos, ridikeliai, svogunai, agurkai, morkos, kopustai, svogunai, burokeliai, zirniai, pupeles, prieskonines zoles, cukinijos, moliugai ir t.t, ir pan.

Tiesa, apie bulves, mergikes - ar kas nors bande per ziema islaikyti tas ankstyvasias, kur pernai cia daug kas gyresi, jog pirko? Vineta ir kitas. Pas mus jos rusyje jau gerokai sudygusios. Gal silta joms ten g.gif
Asese
QUOTE(saintlina @ 2011 01 24, 11:00)
Tiesa, apie bulves, mergikes - ar kas nors bande per ziema islaikyti tas ankstyvasias, kur pernai cia daug kas gyresi, jog pirko? Vineta ir kitas. Pas mus jos rusyje jau gerokai sudygusios. Gal silta joms ten  g.gif
*

Aš pirkau dvi rūšis ankstyvųjų bigsmile.gif : vienos - Presto, o kitų neatsimenu blush2.gif ....
Abi laikosi labai gerai, bet dar miega - jokio daigelio g.gif
madmuazele
Mes jau suvalgem - Presto ir Vineto, berods auginom g.gif Šiemet žadam žymiai daugiau pasodinti smile.gif
ilja
Aš pernai auginau Adora, bet nelabai patiko, kad juodavo. Šiemet kitas ankstyvąsias pirksiu pabandymui.
saintlina
QUOTE(Asese @ 2011 01 24, 10:19)
Aš pirkau dvi rūšis ankstyvųjų  bigsmile.gif : vienos - Presto, o kitų neatsimenu  blush2.gif  ....
Abi laikosi labai gerai, bet dar miega - jokio daigelio  g.gif
*

pas mus Vineta ir, kai priminei, Presto. Abejos mums labai patiko. Bet dygsta ir tos, ir tos. Turbut visgi silta rusy.. Pernai tam paciam rusy viskas susalo, siemet per silta blink.gif
Asese
QUOTE(saintlina @ 2011 01 24, 21:11)
pas mus Vineta ir, kai priminei, Presto. Abejos mums labai patiko. Bet dygsta ir tos, ir tos. Turbut visgi silta rusy.. Pernai tam paciam rusy viskas susalo, siemet per silta  blink.gif
*

Aš prisiminiau, kad antros mūsų buvo Adora 4u.gif . Kai nueisiu į rūsį, pažiūrėsiu, kurios labiau patiko - nepamenu blush2.gif , nes vienos buvo mažesnės, kitos tokios vienodo dydžio, pailgos.
rim
QUOTE(ilja @ 2011 01 24, 20:42)
Aš pernai auginau Adora, bet nelabai patiko, kad juodavo. Šiemet kitas ankstyvąsias pirksiu pabandymui.
*

Esu girdėjusi, kad bulvės juoduoja kai per daug trąšų naudojama blush2.gif
saintlina
QUOTE(rim @ 2011 01 25, 09:39)
Esu girdėjusi, kad bulvės juoduoja kai per daug trąšų naudojama  blush2.gif
*

nesu linkus tikėti, kad vien nuo to.
Gal čia nuo auginimo sąlygų dar priklauso ar nuo veislės. Pernai bulvėms tikrai nekokie metai buvo. Mes išvis trąšų nenaudojam, o būna, kad juoduoja.
Asese
QUOTE(saintlina @ 2011 01 25, 10:54)
o būna, kad juoduoja.
*

Gal ir kvailas klausimas blush2.gif : ką reiškia juoduoja blush2.gif ?
Ar kai nuskustos patamsėja, ar kai laiškai nudžiūna - tas maras, vadinamas?
rim
QUOTE(Asese @ 2011 01 25, 11:03)
Gal ir kvailas klausimas  blush2.gif : ką reiškia juoduoja  blush2.gif ?
Ar kai nuskustos patamsėja, ar kai laiškai nudžiūna - tas maras, vadinamas?
*

Aš tai galvojau, kad čia kalbama apie tai, kad pačios bulvės turi pajuodavusių vietų, kurios pasimato nuskutus, o dar labiau išryškėja ant virtų ir atvėsusių.
saintlina
QUOTE(rim @ 2011 01 25, 10:18)
Aš tai galvojau, kad čia kalbama apie tai, kad pačios bulvės turi pajuodavusių vietų, kurios pasimato nuskutus, o dar labiau išryškėja ant virtų ir atvėsusių.
*

taip, aš tai ir turėjau omenyje.
Bet pas mus bulvės auga dviejuose laukuose - vienam priesmėlis, kitam durpė. Bulvės sodinamos vienodos, trąšų nepilam, o žiemą jos skiriasi. Ir skonis skiriasi, ir va tos pajuodavusios vietos. Priklauso nuo metų (drėgmės, karščio). Vienais būna skanesnės ir sveikesnės iš smėlyno, kitais - iš durpyno.
Militux
QUOTE(saintlina @ 2011 01 25, 11:48)
Bet pas mus bulvės auga dviejuose laukuose - vienam priesmėlis, kitam durpė. Bulvės sodinamos vienodos, trąšų nepilam, o žiemą jos skiriasi. Ir skonis skiriasi, ir va tos pajuodavusios vietos. Priklauso nuo metų (drėgmės, karščio). Vienais būna skanesnės ir sveikesnės iš smėlyno, kitais - iš durpyno.
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
ilja
QUOTE(rim @ 2011 01 25, 09:39)
Esu girdėjusi, kad bulvės juoduoja kai per daug trąšų naudojama  blush2.gif
*

Na, nejuokaukit, sau vieną vagutę po šiaudais auginau biggrin.gif
Gal įtakos turėjo ir orai, bet šiemet pamėginsiu kitą veislę, žiūrėsiu kaip augs ir laikysis ax.gif
NIDA
Sveiki, vakar prisipirkau sėklų už 120lt doh.gif Kažkaip anksčiau mažiau sėklom išleisdavau. Pirkau e-seklos.lt. Tai ten kai pasirinkimas didelis,tai ir to reikia,ir tą paragausim... Ir tai dar ne viską supirkau,ką planavau sodinti šiemet. Kiek jūs sėklom maždaug išleidžiat?
Ir dar klausimėlis,kuom ypatingos tos ledo salotos? Aš visada paprastas lapines perku man jos thumbup.gif Girdėjau,kad Oliveris per savo laidą apie jas ne kaip atsiliepė,tai net neragavau aš jų.
raganiukstiene
QUOTE(NIDA @ 2011 01 26, 14:49)
Sveiki, vakar prisipirkau sėklų už 120lt  doh.gif Kažkaip anksčiau mažiau sėklom išleisdavau. Pirkau e-seklos.lt. Tai ten kai pasirinkimas didelis,tai ir to reikia,ir tą paragausim... Ir tai dar ne viską supirkau,ką planavau sodinti šiemet. Kiek jūs sėklom maždaug išleidžiat?
Ir dar klausimėlis,kuom ypatingos tos ledo salotos? Aš visada paprastas lapines perku man jos  thumbup.gif  Girdėjau,kad Oliveris per savo laidą apie jas ne kaip atsiliepė,tai net neragavau aš jų.
*

o parduotuvej iceberg- pirkai? tos pacios..
cia jau skonio reikalas.
Temide1
Sveikutės. Gal aš biski ne į temą, bet gal žinot kur gauti vasarinių česnakų sodinimui? Noriu užsiveist ir niekur nerandu verysad.gif .
raganiukstiene
seklose, pas draugus, jei nedaug ir tt
man asmeniskai zieminiai priimtini, vien del to, kad jie dideli.
dzigitas
QUOTE(Temide1 @ 2011 01 26, 15:06)
Sveikutės. Gal aš biski ne į temą, bet gal žinot kur gauti vasarinių česnakų sodinimui? Noriu užsiveist ir niekur nerandu  verysad.gif .
*

as pirkau pas babtes turguj.tik labai reikia ziureti kokius perki,nes kai kuriuos gudrios parduotuviniais priekiauja mad.gif
Asese
QUOTE(Temide1 @ 2011 01 26, 16:06)
Sveikutės. Gal aš biski ne į temą, bet gal žinot kur gauti vasarinių česnakų sodinimui? Noriu užsiveist ir niekur nerandu  verysad.gif .
*

Aš turiu, jei niekur arčiau negausi, rašyk mirksiukas.gif Kai atšils, galėsiu atsiųsti mirksiukas.gif
anemone
NIDA

Jus tik 120lt isleidote . O as siemet jau apie 300lt . Ir dar laukiu vieno uzsakymo . Is praktikos galiu pasakyti , kad kokybiskos ir brangios seklos duoda dideli derliu .
ievakata
QUOTE(anemone @ 2011 01 26, 15:40)
NIDA

Jus tik 120lt isleidote . O as siemet jau apie 300lt . Ir dar laukiu vieno uzsakymo . Is praktikos galiu pasakyti , kad kokybiskos ir brangios seklos duoda dideli derliu .
*

OHO bigsmile.gif
dzigitas
QUOTE(Asese @ 2011 01 26, 15:38)
Aš turiu, jei  niekur arčiau negausi, rašyk  mirksiukas.gif  Kai atšils, galėsiu atsiųsti  mirksiukas.gif
*

o jus is kokio miesto?jug geriau is pazystamu tsakant pirkti mirksiukas.gif
jediara
QUOTE(NIDA @ 2011 01 26, 15:49)

Ir dar klausimėlis,kuom ypatingos tos ledo salotos? Aš visada paprastas lapines perku man jos  thumbup.gif  Girdėjau,kad Oliveris per savo laidą apie jas ne kaip atsiliepė,tai net neragavau aš jų.
*

Man - pačios skaniausios, tik pernai nepavyko užauginti, bet bandysiu šiemet smile.gif
Militux
QUOTE(jediara @ 2011 01 26, 17:42)
Man - pačios skaniausios, tik pernai nepavyko užauginti, bet bandysiu šiemet  smile.gif
*

Ir man pačios skaniausios wub.gif atsirado šeimoje dar vienas ėdrūnas šių salotų, tai nusprendžiau ir aš dar kartelį pabandyti ax.gif
NIDA
QUOTE(Militux @ 2011 01 26, 18:46)
Ir man pačios skaniausios wub.gif  atsirado šeimoje dar vienas ėdrūnas šių salotų, tai nusprendžiau ir aš dar kartelį pabandyti ax.gif
*

Reikės ir man pabandyt jų užauginti. Nors neragavau,bet kai visos taip giriat,tai patikėsiu.
jediara
QUOTE(NIDA @ 2011 01 26, 20:16)
Reikės ir man pabandyt jų užauginti. Nors neragavau,bet kai visos taip giriat,tai patikėsiu.
*

Paragavimui gali nusipirkti iš parduotuvės mirksiukas.gif
Ex
QUOTE(jediara @ 2011 01 26, 19:24)
Paragavimui gali nusipirkti iš parduotuvės  mirksiukas.gif
*

Baik baikas blink.gif jei paragaus tų "celofaninių" iš parduotuvės, tai tikrai neaugins.
Manau nei finansiškai nenukentės, jei nusipirks sėklų, nei rankos nenukris, jei užsiaugins keletą daigų naminių salotų. smile.gif
Pritariu, kad šios salotos tikrai skanios.
jediara
QUOTE(Ex @ 2011 01 26, 20:40)
Baik baikas  blink.gif jei paragaus tų "celofaninių" iš parduotuvės, tai tikrai neaugins.
Manau nei finansiškai nenukentės, jei nusipirks sėklų, nei rankos nenukris, jei užsiaugins keletą daigų naminių salotų.  smile.gif 
Pritariu, kad šios salotos tikrai skanios.
*

Man skanu ir "celofaninės" lotuliukas.gif blush2.gif
NIDA
Man neskanių salotų nebūna(ypač savo užaugintų) biggrin.gif Tai surizikuosiu. Paragausiu,kai užaugs biggrin.gif
Temide1
Gal kas žino kur galima gauti vasarinių česnakų sodinimui apie Kauną, Prienus, Širvintas.
Militux
QUOTE(jediara @ 2011 01 26, 20:19)
Man skanu ir "celofaninės" lotuliukas.gif  blush2.gif
*

drinks_cheers.gif mes ir dabar kapojame iš parduotuvės thumbup.gif
Papildyta:
Aš dar turiu nauju sėklu, net pati nebežinau kada nusipirkau bigsmile.gif
Tai dabar turiu sėjimui Great lakes 656- vėlyvos, Regina dei ghiacci (iceking)- vidutinio vėlyvumo.
Ir dar paprastu salotu su pabanguotais krašteliais Grand rapids ax.gif
Statistinis vienetas
Jei jau apie salotas... pernai mano salotos labai neaiškiai augo. Kažkaip augusios lauke išstypo į ilgą stiebą su mažyčiais lapeliais... Gal įtariat kame šaknys? blush2.gif
ievakata
QUOTE(Temide1 @ 2011 01 27, 10:13)
Gal kas žino kur galima gauti vasarinių česnakų sodinimui apie Kauną, Prienus, Širvintas.
*

O jus nenorit is pakelio paset? Kazkas pernai rode puiku derliu, gal prisipazins bigsmile.gif g.gif
Temide1
QUOTE(ievakata @ 2011 01 27, 14:44)
O jus nenorit is pakelio paset? Kazkas pernai rode puiku derliu, gal prisipazins bigsmile.gif  g.gif
*

Jei tik įmanoma. Tik kur jų gaut. kelias parduotuves apklausiau, tai tik galvas purto. verysad.gif
kadabra
QUOTE(jediara @ 2011 01 26, 17:42)
Man - pačios skaniausios, tik pernai nepavyko užauginti, bet bandysiu šiemet  smile.gif
*

tikra teisybe - ledo salotos - skanumelis.
o paragavau as jas butent pirktas is prekybos centro, po to jau pati auginau.
siandien taip graziai saule sviecia, tad toks kaip ir pavasaris jauciasi - nors visa tai tik ziemos apgaule smile.gif
dzigitas
sveikutes.man iskylo toks klausimas.pernai ziemai buvau usbarscius negesintu kalkiu(nes rugsti zeme)s.m. pavasari ruosiusi dar pavaisint dolomitmilciais.tai ar ne bus to visko perdaug g.gif
NIDA
Sveikos,o kaip saugot kopūstus nuo kenkėjų?
saintlina
QUOTE(dzigitas @ 2011 01 28, 08:42)
sveikutes.man iskylo toks klausimas.pernai ziemai buvau usbarscius negesintu kalkiu(nes rugsti zeme)s.m. pavasari ruosiusi dar pavaisint dolomitmilciais.tai ar ne bus to visko perdaug g.gif
*

ziurint kiek tu kalkiu isbarstei. Kazkur skaiciau, kad gerai nukalkinus reik tik po kazkiek metu vel barstyt.
Pas mane kai sodas didelis, tai dolomitmilcius pyliau tik ties vaismedziais ir vaiskrumiais. Ir tai kiek reikejo doh.gif O darze isvis nepilu, dera puikiai ir taip, nors irgi rugstoka zeme (durpes).
Papildyta:
QUOTE(NIDA @ 2011 01 28, 11:11)
Sveikos,o kaip saugot kopūstus nuo kenkėjų?
*

mama barsto pelenais. Arba, berods, druska.
NIDA
QUOTE(saintlina @ 2011 01 28, 16:29)
Papildyta:
mama barsto pelenais. Arba, berods, druska.
*

Pacius kopustus? Ar aplink uztenka? Bet tai po to tie pelenai ar druska taip ir lieka kopusto viduje(na,kai galva susuka)? g.gif
Valentina27
QUOTE(kadabra @ 2011 01 27, 15:48)
o paragavau as jas butent pirktas is prekybos centro, po to jau pati auginau.
siandien taip graziai saule sviecia, tad toks kaip ir pavasaris jauciasi - nors visa tai tik ziemos apgaule  smile.gif
*

Sveikos, jei nieks nesupyks tai ikisiu ir as savo liezuvi biggrin.gif Merginos ar kuriai nors teko matyti kaip tos ledo salotos auginamos eksportui i Baltijos salis? man deja teko... verysad.gif
NIDA
QUOTE(miklee @ 2011 01 28, 17:26)
Sveikos, jei nieks nesupyks tai ikisiu ir as savo liezuvi biggrin.gif Merginos ar kuriai nors teko matyti kaip tos ledo salotos auginamos eksportui i Baltijos salis? man deja teko... verysad.gif
*

O galima truputi nupasakot?
Casual
QUOTE(kadabra @ 2011 01 27, 14:48)

*

man irgi ledo p[acios paciausios - Iceberg. bet pernai neberadau seklu pirkt -tai gerai kad uzpernai buvau gausiai pasipirkus smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.