Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kalėdiniai skanumynai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Indukė
buvau radusi receptą ir nuotrauką kalėdinio pyrago, kur daug aguonų ir šokoladu aplietas, nerandu niekur, gal žinote as apie tokį unsure.gif
Raseliuke
QUOTE(Cili @ 2009 12 04, 10:34)
buvau radusi receptą ir nuotrauką kalėdinio pyrago, kur daug aguonų ir šokoladu aplietas, nerandu niekur, gal žinote as apie tokį  unsure.gif
*

tikriausiai kalbat apie sita http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...p;#entry3265147
Indukė
QUOTE(Raseliuke @ 2009 12 04, 11:42)

taip, ačiū labai mirksiukas.gif
Casi
QUOTE(GūGa @ 2009 12 03, 21:34)
gal galetum aguonu vyniotinio recepta parasyti?  blush2.gif
*

Aguonainis

Tešlai:
500 g miltų
1 stiklinė pieno
1 kiaušinis
1 pakelis sausų mielių
po 100 g sviesto ir cukraus
2 tryniai
žiupsnelis druskos
trupučio riebalų formai ištepti
1 šaukštas džiūvėsių

Įdarui:
200 g džiovintų vaisių, riešutų ir pan.
400 g aguonų
0,5 ml pieno
125 g cukraus
po 2 šaukštus medaus ir sviesto

Glajui:
1 pakelio konditerinės tamsaus šokolado masės

Į miltus suberkite mieles, cukrų, druską, įmuškite kiaušinį, įdėkite du atskirtus trynius, supilkite pieną ir išmaišykite tešlą. Tuomet supilkite ištirpintą sviestą, tešlą gerai išminkykite ir padėkite šiltai. Susmulkinkite riešutus ir vaisius. Aguonas 10 min. pavirinkite piene, nusunkite, sumalkite. Keptuvėje ištirpinkite sviestą, sudėkite aguonas, cukrų, medų. Viską 4 min. pakepinusi suberkite kapotus riešutus ir vaisius. Iškočiokite stačiakampį nestorą tešlos lakštą. Jį aptepkite aguonų mase ir suvyniokite volelį. Aguonainį įdėkite į riebalais išteptą ir džiūvėsėliais pabarstytą skardą. Kepkite iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 40 min. Ataušusį aguonainį apliekite karšto vandens vonelėje ištirpinto šokolado glajumi. 4u.gif

Kepiau šį aguonainį prieš porą mėnesių. Tik nedėjau riešutų, džiovintų vaisių, medaus ir šokolado, ir aguonų nesumaliau ax.gif Besukant volelį man ištižo visą tešlą doh.gif Bet vistiek gavosi skanus thumbup.gif
arriele
QUOTE(Vaidosee @ 2009 12 03, 22:51)
Na,merginos,atnesu ir as savo namuka  ax.gif ,tik atsiprasau,neatsimenu pagal kurios recepta daryta blush2.gif ,na tas kur ne medus,o sirupas verdamas.Ir tikrai rekomenduoju daryti langus su saldainemis,jau taip graziai atrodo ant nuotrauku nesimato tikro vaizdo  doh.gif
user posted image
*

Labai grazus namukas, kaip tik tuoj einu kociot ir kepti as, tik tesla man labai kieta kazko pasidare, bet gal galima apie tuos langus placiau 4u.gif labai graziai atrodo smile.gif
akvilyte
QUOTE(ariele23 @ 2009 12 04, 11:06)
bet gal galima apie tuos langus placiau 4u.gif  labai graziai atrodo smile.gif
*

prieš baigiant kept reikia įdėt pačius paprasčiausius čiulpiamus saldainius.. jei didesni tai reiktų juos patraiškyt./. aš dėjau tuos mažus bibi saldainiukus tai dėjau cielus rolleyes.gif ir jie ten išsilydo bigsmile.gif
gur
Vaidosee koks grožis wub.gif

o man niekada nepavyksta tinkamai sulipdyt sienų, o daugiausia problemų su stogų.
agotas
QUOTE(mamkaa @ 2009 12 03, 17:55)
tikrai yra geru receptu, o ir ta knygele kur ideta i zurnala Dan sukker visai nebloga, paprasti receptai is nesudetingu ir paprastu produktu  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
*

O kur jus pirkot ta zurnala, nes siandien apejau kelis kioskus ir niekur neturejo g.gif
Vaidosee
Aciu merginos uz atsiliepimus 4u.gif
(Tik veliau prisiminiau,kad pamirsau kamina priklijuoti ir seima pareiske,kad reikia zaliu egliu doh.gif ,bandysiu pasitaisyti veliau)
Del langeliu maciau atsake,kai kepi siena su ispjautu langu,baigiant jau iskepti,istrauki ir pribarstai ant tos tuscios ertmes saldainiu,ledinuku trupinuku,as dejau bonpari saldaines,kiekviena,dar nesipakuota padauziu plaktuku ir sudejau visokiu spalvu trupinuku,dedi kepti atgal ir po poros minuciu saldaines buna issilyde,tada issiimi,as dar peiliu,palyginau sirupa,kad neliktu tarpuku,tada nenuimi nuo popieriaus,o palieki atsalti,kai saldaines sustings,lengvai nusiims nuo popieriaus.
Didelis jums aciu uz grazius zodzius,smagu kepti,kai gauni tokiu graziu pagyru 4u.gif
akvilyte
QUOTE(gur @ 2009 12 04, 11:32)
o man niekada nepavyksta tinkamai sulipdyt sienų, o daugiausia problemų su stogų.
*

as tai pirmiausia prisimėruokju.. jei reikia paskutu meduolį... tada susmaigstau su dantų krapštukais ir tik tada klijuoju ax.gif kai glajus sudžiūsta- išimu krapštukus rolleyes.gif
Vaidosee
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 04, 11:58)
jei reikia paskutu meduolį... tada susmaigstau su dantų krapštukais ir tik tada klijuoju  ax.gif  kai glajus sudžiūsta- išimu krapštukus  rolleyes.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif butent,taip ir as klijavau smile.gif
saide
idedu ir as savo meduoliukus blush2.gif
http://public.fotki.com/saide/meduoliukai/
mergyte83
saide, labai grazus meduoliai wub.gif
Beautiful Life
QUOTE(burbuliuke1 @ 2009 12 01, 16:01)
na su tuom sukraus deginimu cypsiuko meduoliam tai sss.... gavosi  doh.gif supyliau cukru i keptuve, tai jis ne parudavo o istirpo ir gavos tiesiog tirpintas cukrus, kai supyliau ji i mase jis susitrauke ir liko pluta, uzdejau nat garu tikedamasi kad jis istirps bet nelabai istirpo, zodziu galiausiai isgraibiau ta sukietejusia cukraus pluta ir dariau be jo  unsure.gif  smile.gif
*

Mano istorija ta pati doh.gif , tik as istirpinau ta plutele ant garu, bet laiko uzeme laaabai daug. Bandziau tirpint is pardziu sviesta, o paskui det cukru, viskas gavosi super, tik nezinau ar tokiu budu atsirnda tamsi spalva, bet visus 3kartus meduoliu spalva buvo vienoda mirksiukas.gif
Mamyte :)
Sveikos drabstuoles 4u.gif

uch... kol perskaiciau temute karsta.gif

bet aciu visoms uz geras idejas 4u.gif

per sias Kaledas meginsiu nustebnti seimyna Kalediniais meduoliais is kociojamos teslos
taip pat meginsiu lipdyti nameli smile.gif

na ir zinoma, manau kaip daugelis - brandinsiu pyraga smile.gif tik truputi per velai susisgribau hihihi.gif nes dar tik sarasiuka pasidariau i parduotuve lotuliukas.gif

jusu visu meduoliukai tokie nuostabus- ypac rudolfiukai wub.gif bijau kad man tokie groziai kaip jums nepavyks blush2.gif

na bet jei gerai gausis-pasirodysiu biggrin.gif

gero ir malonaus svenciu laukimo 4u.gif
saide
QUOTE(mergyte83 @ 2009 12 04, 15:08)
saide, labai grazus meduoliai  wub.gif
*

ACIU 4u.gif
kersiene
Vaidose,namelis wub.gif superinis,kad man toki padarius smile.gif
Saide,tavo meduoliukai fantastiski,maniskis tai tik ir kalba apie tutu,tai jam cia tokiu gavus groziu smile.gif
Vakar kepiau meduolius pagal neryte,tikrai laabai skanus,jau ir vakar vaikai kramsnojo.an tik klausimas,ar butina juos det tik i poperine dezute ar galima ir i metaline?dar jie nepuosti,kitoj savaitej meginsiu ax.gif ir ar galima butu namuka kept ir is nerytes meduolines teslos,noreciau pamegint smile.gif ax.gif
Edmė
Gal galėtumėt pagelbėti. Neberandu, kurioj temoj, neseniai buvau mačiusi tokių šokoladiniu sutrūkinėjusių kamuoliukų, apibertų cukraus pudra, receptą. Nenusikopinau doh.gif , o dabar prisireikė. Gal nuorodą, kuri turit?
Saulėgrąža
saide, o kokios fainutės formelės, kur tokias pirkot? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Edmė @ 2009 12 04, 14:53)
Gal galėtumėt pagelbėti. Neberandu, kurioj temoj, neseniai buvau mačiusi tokių šokoladiniu  sutrūkinėjusių kamuoliukų, apibertų cukraus pudra, receptą. Nenusikopinau doh.gif , o dabar prisireikė. Gal nuorodą, kuri turit?
*

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...&p=32166455

va čia 4u.gif
Edmė
Ačiū 4u.gif
saide
[quote=Saulėgrąža,2009 12 04, 17:14]
saide, o kokios fainutės formelės, kur tokias pirkot? smile.gif
Papildyta:

tai kad nepirkau o piesiau traukinukas ir zmogeliukas buvo ideti siose temose tai atsispausdinau ir ant kartono dejau , o visa kita is rankos kaip sakoma...

ACIU 4u.gif visoms uz pagyrimus, tik kad bepuosiant dingo keletas meduoliu biggrin.gif isisuke smaliziai buvo o vaikas tai ir ima kuris graziausias smile.gif
mergyte83
As siandien kepiau Nerytes meduoliukus, tik naudojau kepimo miltelius vietoj sodos, emiau 2 kiausinius ir 100 gr sviesto. Gavosi labai labai skanus meduoliukai thumbup.gif minkstuciai, po to kai atveso trupuciuka sukietejo, bet mano seimynai labai patiko wub.gif aciu neringute, uz puiku receptuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Saulėgrąža
QUOTE(Edmė @ 2009 12 04, 15:19)
Ačiū 4u.gif
*

mirksiukas.gif

saide, atsiskleidė meniniai gabumai, gražu labai ax.gif
saide
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 12 04, 17:37)
mirksiukas.gif

saide, atsiskleidė meniniai gabumai, gražu labai ax.gif
*

uzsikreciau cia beziuredama i kitu grozius smile.gif
rugiagele26
Pas mane tai gaunasi stori meduoliai biggrin.gif tokie minkstuciai puruciai biggrin.gif
Kettim
nieks nezinots skaniu minkstu kuciuku receptelio??? verysad.gif
Saulėgrąža
QUOTE(Kettim @ 2009 12 04, 16:28)
nieks nezinots skaniu minkstu kuiuku receptelio??? verysad.gif
*

keksiuku? biggrin.gif keksams atskira temutė yra mirksiukas.gif
Kettim
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 12 04, 17:36)
keksiuku?  biggrin.gif  keksams atskira temutė yra  mirksiukas.gif
*

kuciuku. blush2.gif
Domi95
Visi tiki iškepti mieliniai kučiukai, bus mikštučiai, ensvarbu iš kokios mielinės tešlos, tačiau, per kūčias yra pasninkas ir negalina naudoti sviesto ir pieno, šitoj temoj yra keli, arba tiegsiog naudojama mielinė tešla http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...57647&st=12, o tiksliau vačia buvo receptų happy.gif
*Keila*
QUOTE(Martini @ 2009 12 04, 10:10)

kuriame mieste?

*

Klaipeda. Bet galiu atsiusti. Sian jau keleta partiju iskeliavo 4u.gif
Jei noresit, tai i AZ

Plaukia laivas
Klausimas patyrusioms kepejelems. Pastudijavau meduoliuku receptus. Visi beveik panasus, tik kai kur deda ir grietine. Kazi ka ta grietine "gero duoda" meduoliukams? g.gif ax.gif
As kepiau be grietines, gavosi minksti ir kaip sako recepto autore, pastoveje pasidarys "guminiai" tongue.gif
Agniska
Aš ateinu girti Cipsiuko meduolių thumbup.gif Super gavosi,minkštučiai,puručiai,tikrai labai skanūs.Reiks prieš Kalėdas dar partiją kept.
Norėjau paklausti dėl puošimo,ta prasme su glajumi.Reikia,kad jie ilgai pastovėtų,ar galima jau kitą dieną dekoruoti? ax.gif
Kettim
QUOTE(Domi95 @ 2009 12 04, 17:47)
Visi tiki iškepti mieliniai kučiukai, bus mikštučiai, ensvarbu iš kokios mielinės tešlos, tačiau, per kūčias yra pasninkas ir negalina naudoti sviesto ir pieno, šitoj temoj yra keli, arba tiegsiog naudojama mielinė tešla http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...57647&st=12, o tiksliau vačia buvo receptų  happy.gif
*

4u.gif
saide
QUOTE(Agniska @ 2009 12 04, 21:29)
Aš ateinu girti Cipsiuko meduolių thumbup.gif Super gavosi,minkštučiai,puručiai,tikrai labai skanūs.Reiks prieš Kalėdas dar partiją kept.
Norėjau paklausti dėl puošimo,ta prasme su glajumi.Reikia,kad jie ilgai pastovėtų,ar galima jau kitą dieną dekoruoti? ax.gif
*

nors ir ta pacia diena galima puosti svarbu kad atvese butu. as irgi galiu tik pagirti Cipciuko meduolius nu labai skanus, o kai pastovo dar skanesni nei is pradziu.
succes
QUOTE(agotas @ 2009 12 04, 10:32)
O kur jus pirkot ta zurnala, nes siandien apejau kelis kioskus ir niekur neturejo g.gif
*

As pirkau R-kioske 4u.gif
Nerytė
QUOTE(kersiene @ 2009 12 04, 14:22)
Vaidose,namelis  wub.gif superinis,kad man toki padarius smile.gif
Saide,tavo meduoliukai fantastiski,maniskis tai tik ir kalba apie tutu,tai jam cia tokiu gavus groziu smile.gif
Vakar kepiau meduolius pagal neryte,tikrai laabai skanus,jau ir vakar vaikai kramsnojo.an tik klausimas,ar butina juos det tik i poperine dezute ar galima ir i metaline?dar jie nepuosti,kitoj savaitej meginsiu  ax.gif ir ar galima butu namuka kept ir is nerytes meduolines teslos,noreciau pamegint smile.gif ax.gif
*

wub.gif dziaugiuosi, kad patiko

manau, kad galima rolleyes.gif

QUOTE(mergyte83 @ 2009 12 04, 15:33)
As siandien kepiau Nerytes meduoliukus, tik naudojau kepimo miltelius vietoj sodos, emiau 2 kiausinius ir 100 gr sviesto. Gavosi labai labai skanus meduoliukai  thumbup.gif  minkstuciai, po to kai atveso trupuciuka sukietejo, bet mano seimynai labai patiko  wub.gif  aciu neringute, uz puiku receptuka  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

wub.gif smagu, kad patiko

nera uz ka... ka turiu geresnio tuo ir dalinuosi mirksiukas.gif

Saide, tavo meduoliai l abai grazus, labai kuopsciai isdabinti wub.gif
999999999
Norejau paklausti gal kuri tepe meduoliukus sokoladiniu glajum is dan sukker?ar ilgai reikejo laukti kol jis uzdzius? g.gif
Domi95
QUOTE(999999999 @ 2009 12 04, 23:57)
Norejau paklausti gal kuri tepe meduoliukus sokoladiniu glajum is dan sukker?ar ilgai reikejo laukti kol jis uzdzius? g.gif
*

Dėl to dansucker cukraus džiuvimo tiksliai žinau, bet glajaus džiuvimas priklauso nuo jo tirštumo, - skysčio ir cukraus santykio, jei skystesnis džius ilgiau, tištos konsistencijos, kur daug cukraus, kad išleidus juostele visai nesidefuormuoja, tia lb greit išdžiūna ax.gif
vija
Ruošiuos ir aš šįmet pabandyti suręsti kokį kalėdinį namuką, tik nežinau, kaip ten su papuošimais. So kokiu švirkštu jūs jį paišot ir kur tokį nusipirkti?
Iš kur užmatėt maistinių dažų Vilniuj?
Nerytė
QUOTE(vija @ 2009 12 04, 23:29)
Ruošiuos ir aš šįmet pabandyti suręsti kokį kalėdinį namuką, tik nežinau, kaip ten su papuošimais. So kokiu švirkštu jūs jį paišot ir kur tokį nusipirkti?
Iš kur užmatėt maistinių dažų Vilniuj?
*

dazu turi de Lona 4u.gif

http://www.delona.lt/paieskos-rezultatai,1...=&sPriceTo=
biti atskrend
Labas smile.gif skaiciau skaiciau patyliukais jusu skyreli ir stai rezultatas-meduoliai pagal cipsiuko recepta thumbup.gif kepem su dukryte smile.gif

user posted image

user posted image

Kitasyk nezaisciau su cukraus kepinimu keptuvej, nepatyrusioms sitam dalyke gali but grynas pravalas laukt, kol jis paskui istirps rolleyes.gif
Eva.*
Neryte,kur būtu galima rasti tavo meduolių receptuką,visą temą perskaičiau ,bet taip ir neradau..Gal nepamačiau.. doh.gif Jei gali mestelk jį dar kartą,ačiūsmile.gif 4u.gif
Nerytė
Eva.*, laurindre buvo pirmesne mirksiukas.gif
VAMI
ateinu ir as psigirti savo meduoliukais. kepiau pagal cypciuko recepta wub.gif teko jau keleta kartu, nes labai greit isnyksta vaiku burnelese smile.gif sitie uzslepti kaledoms ax.gif
http://public.fotki.com/vaidamiceviciene/kepiniai/012.html
http://public.fotki.com/vaidamiceviciene/k.../015.html#media
angi
turbut jau simtoji, kuri klausiu doh.gif bet kas kepet namuka, pagal kuri recepta?

ar ta kur pirmam puslapy ideta kartu su visos gamybos aprasymu, ar kuri kita? smile.gif
999999999
QUOTE(Domi95 @ 2009 12 05, 00:05)
Dėl to dansucker cukraus džiuvimo tiksliai žinau, bet glajaus džiuvimas priklauso nuo jo tirštumo, - skysčio ir cukraus santykio, jei skystesnis džius ilgiau, tištos konsistencijos, kur daug cukraus, kad išleidus juostele visai nesidefuormuoja, tia lb greit išdžiūna  ax.gif
*

Ačiū 4u.gif reiks pabandyti pasiruošti smile.gif
Agniska
QUOTE(VAMI @ 2009 12 05, 09:48)
ateinu ir as psigirti savo meduoliukais.
*

Kokie fainuoliai thumbup.gif drinks_cheers.gif
VAMI
QUOTE(Agniska @ 2009 12 05, 13:23)
Kokie fainuoliai thumbup.gif  drinks_cheers.gif
*

aciu wub.gif
arriele
QUOTE(angi @ 2009 12 05, 12:51)
turbut jau simtoji, kuri klausiu doh.gif  bet kas kepet namuka, pagal kuri recepta?

ar ta kur pirmam puslapy ideta kartu su visos gamybos aprasymu, ar kuri kita? smile.gif
*

As vakar kepiau, pagal ta kur virsuj receptas su visais trafaretais, nu ka galiu pasakyt.. ziaurus pravalas.. cia man bent jau taip nenusiseke, kepiau pirma karta, viskas atrode labai nesudetinga cia paskaitinejus. Detales issikepiau viskas gerai, bet jos tokios kietos, nu kaip medines, o dar as taip ne per storiausiai kociojau, jauciu reikia minimum 1 cm storio daryt, nes ta tesla gi tiek cukraus ir medaus jokiu riebalu, tai faktas kad labai trapi bus, ka tik dabar supratau, zodziu sustatyti ji kaip subadyti su tais smeigtukais nezinau, vakar nervu nebeturejau, gaila mest bandysiu siandien kazkaip klijuot su kokia karamele, nu nezinau ka ir bedaryt...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.