Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Akiniai nuo saulės.
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
rita7777
ar dar madingi "policininko" akiniai? ar verta pirkti šiemet? ax.gif
j.vika
user posted image
user posted image
saimona
arbuzina, ar čia ne Hugo boss akiniai? jei taip, tai aš tokius pačius, tik juodus užsisakiau ax.gif kaip jums?

user posted image

user posted image
Young
QUOTE(rita7777 @ 2010 04 20, 21:14)
ar dar madingi "policininko" akiniai? ar verta pirkti šiemet?  ax.gif
*

Pirkdama akinius labiau žiūrėkite ne į madą, o ir atsižvelkite į savo stilių, kokie jums akiniai tinka. Mada gi ne amžinas dalykas. smile.gif
Maserati
QUOTE(micefee @ 2010 03 04, 22:59)
Mano paskutiniai tokie juodi(apatiniai):

user posted image

Dievinu aviatorius.  rolleyes.gif
*

O baltieji taip pat MJ?
Esu saules akiniu paieskose,apejau keleta optiku,tinka praktiskai betkas,bet nepatinka..vienus tokiu nusiziurejau,bet smulkmenele juose nepatinka,tai dar ieskosiu kitu, kuriuos is pirmo zvilgsnio isimyleciau smile.gif
Indra A.
Laukiu parkeliaujant.. wub.gif
user posted image
user posted image
KaleduManiake
QUOTE(Legyviel @ 2010 03 08, 20:30)
user posted image
man irgi aviatoriai labai patinka, va situ ray ban dabar laukiu  smile.gif
*

QUOTE(Indra A. @ 2010 05 18, 10:44)
Laukiu parkeliaujant.. wub.gif
user posted image
user posted image
*

PEEERFECT. wub.gif
2006
user posted image
Indra A.
QUOTE(2006 @ 2010 05 31, 19:01)
user posted image
*

Interesni wub.gif

arbuzina
QUOTE(saimona @ 2010 05 16, 12:06)
arbuzina, ar čia ne Hugo boss akiniai? jei taip, tai aš tokius pačius, tik juodus užsisakiau  ax.gif  kaip jums?

user posted image

user posted image
*

taip, tokie pat mirksiukas.gif
man juodi grazesni blush2.gif kas man pasviete imti sviesius doh.gif darnei karto nebuvau uzsidejusi... kazkaip mastau, kad blondinem graziau juodais remeliais g.gif as kadangi sviesi ir akiniu remai sviesus, tai jie man ant veido dingsta kazkur lotuliukas.gif
o siaip rimti, tvirti, patogus thumbup.gif
olgunia_2006
Gucci
user posted image
Roberto Cavalli
user posted image
Vintage Ted Lapidus
user posted image
Asos
user posted image
user posted image
lalana
Vintage Ted Lapidus wub.gif wub.gif wub.gif
mng
pasinaudojus nuolaidomis isigijau situos.

http://www.chanel.com/fashion/8-fashion-ac...temples-5,4,6,7

tikiuosi prilips, nes senuosius atnesiojau 3 sezonus.
VVaiva
QUOTE(GABRIIELA @ 2010 03 19, 15:42)
NA AS TURIU PARSIVEZUSI IS ITALIJOS VERSACIUS TAI TURIU 3 METUS GAL...IR UZTENKA MAN JU tongue.gif
MODELIUKAS TINKA PRIE VEIDO IR SMAGU!!! lotuliukas.gif
*

As jau gal ketvirtus metus nesioju Dior wub.gif Kazkur uzsieny pasimatavau, atsisiunciau is JAV. Modelis tikrai mano, kokybe fantastiska, nieko jiems nesidaro - kaip nauji vis dar ir madingi wub.gif Nematau reikalo pirkt naujus drinks_cheers.gif

QUOTE(micefee @ 2010 04 12, 15:27)
Ghm. Įdomi situacija. Nežinau, ar čia ssense.com fufliakus pardavinėja, ar Marc Jacobs akiniai nepasižymi kokybe.  g.gif Iškrito varžtukas, nunešiau į Fielman pataisyti, įsuko ir bevalant stiklus nulūžo kojelė, o gal tiksliau sakyti atsilupo, nes ji buvo su klijais priklijuota.  doh.gif
*

oho doh.gif
Na, as pirkau kazkada Chanel akinius vienoje Kauno optikoje - irgi varztukas iskrito labai greitai. Bet nunesiau, isuko nauja ir liuks, nieko blogo jiems daugiau neatsitiko biggrin.gif Tik va, modeli issirinkau tada ''ant bangos'' buvusi - jie labai greitai isejo is mados, tai akinukai taip ir guli nenesiojami doh.gif Suplojau virs 600 Lt doh.gif

QUOTE(arbuzina @ 2010 04 20, 18:27)
kaip jums sitie akiniai ir ka manote apie baltus remelius?
user posted image
*

Man tai neeee... Veidas graziau atrodo su tamsiais remais...

QUOTE(saimona @ 2010 05 16, 13:06)
arbuzina, ar čia ne Hugo boss akiniai? jei taip, tai aš tokius pačius, tik juodus užsisakiau  ax.gif  kaip jums?

user posted image

user posted image
*

Grazus mirksiukas.gif
olgunia_2006
user posted image
user posted image
olgunia_2006
Balenciaga
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Gretuteka
QUOTE(olgunia_2006 @ 2010 07 02, 11:00)
Gucci
user posted image
*

wub.gif
Alinutia
Merginos, gal matėt kur pirkti tokius akinius kaip pas Mantą Jankavičių http://kauno.diena.lt/naujienos/laisvalaik...a-spalva-263237 ? 4u.gif

man paprasčiausių turginių reikia,fotosesijai,bent 5vnt smile.gif
karamelemele
man paprasčiausių turginių reikia,fotosesijai,bent 5vnt  smile.gif
*

Tada Newyorker parduotuvėje yra
Tigriūkas
Jau senai senai turėjau akinius nuo saulės. Brangių sau leisti nusipirkti nenoriu, nes tikrai žinau kad galiu rasti kokybiškų ir tikrai playginus pigių akinių (iki 100Lt). Terranovoj mačiau vienus jau tokius iš pigiausių serijos: akiniai. Tokius, tik su rožiniais rėmeliais kiek prisimenu. Bet nežinau ar verkta pirkti g.gif . Iš Terranovos, tokie pigūs, ar bebus jie kokybiški? Šiaip tikrai pirkčiau, nes draugė sakė, kad labai labai man jie tinka.
myth
Mano naujieji Gucci, šiandien pirkti (gimtadienio dovana nuo MB bigsmile.gif )...
user posted image

Tieeeek išsimatavau, bet šitie iškart "prilipo"...
micefee
Žiauriai noriu stilingų akinių vasarai, beieškodama tiek grožybių prisižiūrėjau. wub.gif Įkelsiu kelis labiausiai patikusius.

user posted image

user posted image

user posted image

Tų paskutinių norėčiau labiausiai. blush2.gif
Myce
Man irgi paskutiniai graziausi wub.gif
Flos
Micefee, paskutinius iš karto griebčiau smile.gif
Vasarą nusipirkau tokius Club Monaco, pirmi mano brangesni saulinukai. Labai esu patenkinta, turbūt vienintelis modelis tinkantis prie mano veido formos smile.gif Na, dar tikrasis wayfareris tinka smile.gif
user posted image
O cia kur aukščiau karamelemele minėjo lt raybanu int parduotuve, įdomu ar tikrai originalūs, nes niekad tokių kainų nemačiau g.gif
abreduke
Sveiki. norejau pasiteirauti, gal zinote is kur butu galima parsisiusti stai toki akiniu modeli?

http://www.forever21.com/images/large/59824276-01.jpg

buciau labai dekinga uz pagalba, nes tokiu ieskau jau gana ilga laika. smile.gif
kriste95
Vienoje internetinėje parduotuvėje radau man labai patikusių akinių wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Kadangi kažkaip patraukė ant gėlėtų raštų, tai labiausiai patinka paskutinieji smile.gif
saulutė*
Merginos/moterys.. ax.gif
O jūsų manymu , kokie akiniai nuo saulės tiktų merginai su kirpčiukais?
Pas mane tai va , tokie (dešinioji nuotrauka)
http://strizhki-volos.ru/wp-content/uploads/2010/01/0002.jpg
Märchen
Gal žinot, kur būtų galima rasti kokybiškų nebrangių (iki 100 Lt) akinių nuo saulės? Zaros nedomina.
Arelija
Jūsų teismui:
user posted image

aukštis 60 mm labai didelis?
Mamosjega
lengvai tigriniai, Mango. Gailiuosi, kad nenusipirkau, kai buvo proga schmoll.gif
zaRAza
As noriu sitokiu-
user posted image

Pirksiu, aisku, netu, bet pries pirkdama noreciau pasimatuot LT. Gal kas mate, ar yra tokios spalvos pas mus? Ir isvis, kiek kainuoja pas mus LT Ray Ban?
micefee
user posted image
Agnytte
Isigijau siuos, patinka dle to,kad paprasti,neisaukiantys,tik ir kitai vasarai,nes nera mados klyksmas biggrin.gif
http://www.bestbuyeyeglasses.com/vogue-vo-2608s/306895.html
zebriukeee
QUOTE(Agnytte @ 2011 06 25, 13:53)
Isigijau siuos, patinka dle to,kad paprasti,neisaukiantys,tik ir kitai vasarai,nes nera mados klyksmas  biggrin.gif
http://www.bestbuyeyeglasses.com/vogue-vo-2608s/306895.html
*

Na taip, Agnyte, jei norisi kazhko paprasto, kuklesnio, tavo pasirinkimas pats tas, bet man patinka,kai akiniai turi kakoki cinkeli, pvz., kaip kad sitie:
http://optikospasaulis.lt/carolina-herrera...niai-nuo-saules
Jie tokie elegantiski, bet labai stilingi...mmmm... thumbup.gif
Dieter
Sveiki smile.gif

Turiu labai dailius ir kokybiškus akinius, tačiau jų labai stori rėmeliai ir karštą vasarą kai veidas prakaituoja, man jie pradeda slysti nuo nosies žemyn.
user posted image

Tai neseniai įsigijau naujus, Polariod firmos. Tai napamainomas dalykas, akys puikiai apsaugotos, jokių atspindžių, nes ji poliarizuoti, o vairuoti su jais tikras malonumas.
user posted image

Esu turėjusi akinių iš Kristianos ir pan iki 100 Lt, tačiau palyginus su pastaraisiais, jie nieko neapsaugo, nes vis tiek reikia merktis ir rauktis, o tai nieko gero.

Be to, man įdomu ar rudenį/žiemą kai saulė spindi jūs nešiojate akinius nuo saulės? Ar dažniausiai jums tai tik vasarai skirti akiniai?
pgituke
QUOTE(Arelija @ 2011 04 29, 09:48)
Jūsų teismui:

aukštis 60 mm labai didelis?
*

baisokoki unsure.gif

grazuoliai, puikuoliai wub.gif
micefee
QUOTE(Dieter @ 2011 07 01, 11:00)
Tai neseniai įsigijau naujus, Polariod firmos. Tai napamainomas dalykas, akys puikiai apsaugotos, jokių atspindžių, nes ji poliarizuoti, o vairuoti su jais tikras malonumas.
*

Aš nesuprantu, o kaip ir kodėl moterys vairuoja su akiniais nuo saulės? Juk tai tas pats kas vairuoti automobilį su priekiniu tamsintu stiklu...
Dieter
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 14:23)
Aš nesuprantu, o kaip ir kodėl moterys vairuoja su akiniais nuo saulės? Juk tai tas pats kas vairuoti automobilį su priekiniu tamsintu stiklu...
*
O kodėl kai saulė šviečia žmonės nešioja akinius nuo saulės? Tai kai vairuoja jų nereikia? g.gif
O jei stiklas nėra tamsintas? Mūsų senos mašinos stiklas nėra tamsintas, ir saulė labai spigina, prastai matosi, o dar atspindžiai nuo kitų mašinų....
Su Polaroid akiniais nieko panašaus nebūna, už tai ir sakau, kad tikras malonumas su jais vairuoti smile.gif
micefee
Dieter, Jūs nelabai supratot, ką aš turėjau minty. mirksiukas.gif Sakau, kad akiniai nuo saulės, ypač jei kokybiški, tikrai apsaugo, bet nuo jų vairuojant matomumas ir reakcija tikrai labai suprastėja... Na, neuždrausta, čia kiekvieno asmeninis reikalas.
Dieter
Atsiprašau, tikrai ne taip supratau smile.gif
Bet žinok, su Polaroidas tokios bėdos nebuvo, nei man, nei mano draugui. Dabar abu džiaugiamės tokius turintys. Nes nebėra jokių atspindžių, nuo kurių tikrai gali ko nors nepastebėti vairuodamas.
micefee
Aš turiu Marc Jacobs akinius, kokybė tikrai skiriasi nuo tų pigesnių, nereikia markstytis prieš saulę, bet vairavimui man jie trukdo... Vertėtų pabandyti Polaroid, radau štai tokią citatą: "Paprasti akiniai nuo saulės paprasčiausiai pritemdo vaizdą. Geros kokybės poliarizuoti lęšiai pagerina matymą." unsure.gif
AgnessBelle
QUOTE(Tigriūkas @ 2010 08 19, 15:30)
Jau senai senai turėjau akinius nuo saulės. Brangių sau leisti nusipirkti nenoriu, nes tikrai žinau kad galiu rasti kokybiškų ir tikrai playginus pigių akinių (iki 100Lt).
*

linkas neveikia, man rodo kad nera tokio straipsnio. kas liecia kokybiskus akinius, as geriau sumokesiu viena karta brangiai, bet uz kokybiskus, negu kasmet pirksiu papigiai, kurie sulus. Paskaiciavau, kad mano akinukai per pora metu atsipirks, nes kasmet pirkdavau bent dvi tris poras pigesniu akiniu. o juos visus sudejus ir gaunasi vieni geri brangesni, kuriu auseles nenukrenta, varztukai neiskrenta, sedi ant nosies puikiai, yra lengvi, patvarus, kuriu stiklai nesibraizo ir tt.

QUOTE(Arelija @ 2011 04 29, 07:48)
Jūsų teismui:
user posted image
*

Man sitie labai 'musiski' - primena muses akis ax.gif

man schmoll.gif per ryskus, mirgu margu. jau prie bet kokiu drabuziu ju neuzsidesi..

QUOTE(zaRAza @ 2011 05 24, 12:37)
As noriu sitokiu-
user posted image
*

Sitie man patinka. Spalva klasikine, tik stiklas rudas. Man nepatiktu visa diena pro tokius ziuret blush2.gif

QUOTE(Dieter @ 2011 07 01, 09:00)
Be to, man įdomu ar rudenį/žiemą kai saulė spindi jūs nešiojate akinius nuo saulės? Ar dažniausiai jums tai tik vasarai skirti akiniai?
*

visus metus. ziema ypac kai sauleta ir sniegas, nes apakt gali. o ir sauleta rudens ar pavasario diena pravercia.

QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 12:23)
*

kai sualeta as irgi su akiniais vairuoju. nes nuo masinu labai atsispindi saule. kaip blykstels kokia tai gali ir apakinti. todel manau saugiau su akiniais.
Abejoklė
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 14:31)
Dieter, Jūs nelabai supratot, ką aš turėjau minty.  mirksiukas.gif Sakau, kad akiniai nuo saulės, ypač jei kokybiški, tikrai apsaugo, bet nuo jų vairuojant matomumas ir reakcija tikrai labai suprastėja... Na, neuždrausta, čia kiekvieno asmeninis reikalas.
*

Mano manymu blogiau kai važiuoji saulei spiginant tiesiai į akis, vat tada tai matomumas tikrai suprastėja doh.gif , o dar ypač jei žiema, aplink sniegas ir šviečia saulė, tai praktiškai atsimerkt be akinių neįmanoma...
Papildyta:
QUOTE(zaRAza @ 2011 05 24, 14:37)

Pirksiu, aisku, netu, bet pries pirkdama noreciau pasimatuot LT. Gal kas mate, ar yra tokios spalvos pas mus? Ir isvis, kiek kainuoja pas mus LT Ray Ban?
*

Gavau RayBan'us neseniai, tik mano klasikiniai juodi su žalsvai juodo atspalvio stiklais bigsmile.gif . Užsisakiau net nesimatavus šitos formos ir neprašoviau - labai tinka bigsmile.gif (bent mano manymu biggrin.gif ), dabar pirksiu kokius spalvotus, nes tikrai nuostabūs akiniai
Dieter
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 15:11)
Aš turiu Marc Jacobs akinius, kokybė tikrai skiriasi nuo tų pigesnių, nereikia markstytis prieš saulę, bet vairavimui man jie trukdo... Vertėtų pabandyti Polaroid, radau štai tokią citatą: "Paprasti akiniai nuo saulės paprasčiausiai pritemdo vaizdą. Geros kokybės poliarizuoti lęšiai pagerina matymą." unsure.gif
*
Gali būti, to tikrai nežinau. Bet jei taip yra, tai tie paprasti tik dar labiau gadina akis.
Jei tik yra galimybė bent jau iš draugių pasiskolinti ir pamėginti, tai skirtumą tikrai pajusit mirksiukas.gif
Verta saugoti akis, ir kad mažiau raukšlelių būtų aplink jas 4u.gif
Kivija
QUOTE(zaRAza @ 2011 05 24, 14:37)
Ir isvis, kiek kainuoja pas mus LT Ray Ban?
*

mačiau, gal optikos pasaulyje, apie 700 Lt kainavo.
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 14:23)
*

blink.gif tai gal jūs gyvenat, kur saulės niekada nebūna?
Nes vairuoti saulėtą dieną, o dar baisiau - vakarą, kai saulė žemai, ir spigina tiesiai į akis -klaikuma,tad nesuprantamas jūsų klausimas, kodėl moterys vairuoja su akiniais
micefee
QUOTE(iš Australijos @ 2011 07 02, 11:41)
blink.gif tai gal jūs gyvenat, kur saulės niekada nebūna?
Nes vairuoti saulėtą dieną, o dar baisiau - vakarą, kai saulė žemai, ir spigina tiesiai į akis -klaikuma,tad  nesuprantamas jūsų klausimas, kodėl moterys vairuoja su akiniais
*

Taip, gyvenu Antarktidoj. Jeigu klausimas nesuprantamas, paskaitykit visą po jo išsirutuliojusią diskusiją. Ot tragediją padarė.
minty
QUOTE(micefee @ 2011 01 07, 23:37)
user posted image
*

gražūs smile.gif
zebriukeee
Neisivaizduoju kaip sauleta diena reiketu vairuoti be akiniu g.gif siaubelis... Gi tam ir yra kuriami specialiai vairavimui pritaikyti akiniai, jie palengvina, o ne apsunkina vairavma smile.gif kiek pazistu vairuotuju, dushmanu, tolimuju reisu vairuotoju ar dar kokiu ten srichiu shoperiu, jie turi akinius nuo saules, skirtus vairavimui cool.gif
Somonana
Kas jau kas, bet poliarizuoti akiniai nuo saules tikrai neapsunkina matomuo vairuojant, vairavimas su jais suteikia matyma be atspindziu, naturalias spalvas, apsaugo nuo UV, netgi mazina akiu nuovargi, kas labai svarbu tolimose kelionese smile.gif

nuar
Poliarizuoti stikliukai - kaifas vairuojant saulėtą dieną. Taip ryšku viskas pasidaro thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.