Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Prakeikimai ir užkalbėjimai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Vytautas M.
Siaip tai as galiu nuimti visus prakeikimus, nuziurejimus, uzkalbejimus, "porcas" ir panasias blogybes. Esu daugeliui zmoniu sekmingai padejes.

Jeigu domina pagalba, rasykite i az.

O tuos, kuriems vaidenasi, kad nuimti neimanoma ir t.t., galiu nuraminti - tikrai imanoma, tik reikia ivaldyti veiksminga metoda. smile.gif

PS dideliu noru del kazko gincytis nedegu... demokratineje santvarkoje asmenine nuomone garantuojama visiems be isimties. Siulau praktiskai isbandyti.
vaižgantė
QUOTE(Vytautas M. @ 2010 10 12, 22:33)
Siaip tai as galiu nuimti visus prakeikimus, nuziurejimus, uzkalbejimus, "porcas" ir panasias blogybes. Esu daugeliui zmoniu sekmingai padejes.

Jeigu domina pagalba, rasykite i az.

O tuos, kuriems vaidenasi, kad nuimti neimanoma ir t.t., galiu nuraminti - tikrai imanoma, tik reikia ivaldyti veiksminga metoda.  smile.gif

PS dideliu noru del kazko gincytis nedegu... demokratineje santvarkoje asmenine nuomone garantuojama visiems be isimties. Siulau praktiskai isbandyti.
*

Ir tas veiksmingas metodas yra ir gydančiojo, ir gydomojo sveikatai kenksminga kosmoenergetika.
Pievugele999
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 11:48)
Ir tas veiksmingas metodas yra ir gydančiojo, ir gydomojo sveikatai kenksminga kosmoenergetika.
*

Kuom kosmoenergetika kenksminga? smile.gif

O kokie dar galėtų būti užkeikimo nuėmimo būdai? g.gif
Lorette
QUOTE(Vytautas M. @ 2010 10 12, 23:33)

O tuos, kuriems vaidenasi, kad nuimti neimanoma ir t.t., galiu nuraminti - tikrai imanoma, tik reikia ivaldyti veiksminga metoda.  smile.gif

*

O koks tai metodas g.gif Gal trumpai į až galima g.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 10:48)
*

O kodėl iškarto kenksminga g.gif biggrin.gif
Skaiiistė
Sveikos....vat turiu knygą kur surašyti Lietuvių užkalbėjimai....ten ir tekstai užkalbėjimui nuo rožės,pasirodo tokiais paciais zodziais ir mano prosenelė uzkalbėdavo....tai tada patikėjau ta knyga....ir idomu dalyka ten radau,tekstai kuriuos pats zmogus sako ir atitinkamai kvepuoja ,ir tai padeda nuo firdies,plauciu,inkstu ligu...kaip manote ar veiksminga ir ar verta bandyti ? 4u.gif
vaižgantė
QUOTE(Lorette @ 2010 10 13, 10:00)

O kodėl iškarto kenksminga g.gif  biggrin.gif
*

Naudoju, todėl žinau.
Kosmoenergetikų vadovėliuose yra aiškūs perspėjimai- gerai pagalvok, ar tau to reikia, nes kenksminga tavo sveikatai.
Laura_Vilk2010
QUOTE(vaižgantė @ 2010 08 10, 14:57)
Aiškiausi karminiai ryšiai. Jei neišmoksi jos mylėti, priimti tokios, kokia ji yra, karminio mazgelio neatmegsi ir susitiksi su ja kitame gyvenime vėl...
*

Šie minėti karminiai ryšiai labai mane sudomino. Tiesiog esu linkusi nagrinėti žmonių, o šiuo atveju šeimos narių, giminių skirtingus likimus, ir kas juos įtakoja. Trumpai papasakoti nepavyks, tačiau pabandysiu. Mano mama yra jauniausias vaikas, jo brolis 20 vyresnis, jos seseo dar prieš gimstant mano mamai mirė būdama 11m. nuo sepsio. Šiuo atveju man įdomus mano dėdės (mamos brolio) likimas. Jis su pirmąją žmona išsiskyrė kai mano mama dar buvo visai maža, jų užgyventos dukros alimentus mokėjmo mano seneliai (amžiną atilsį jiems). Po to su kita moterimi (jau antra žmona) užgyveno 2 vaikus, kurių neaugino nes išsiskyrė. Iš principo mes jau nebežinome kiek tiksliai jis žmonų ar sugyventinių turėjo. Su paskutiniąją žmona susituokė maždaug prieš 10 metų (jam tuo metu jau buvo apie 70 metų), gyvendamas su ja visai mamos giminei ją peikė, visiems aiškino kad neturi sesers, analogiškai kalbėjo ir savo vaikų atžvilgiu, jo paskutinioji žmona mirė kažkur prieš metus. Po to prasidėjo baisūs dalykai, jam depresija, vėžio auglio pašalinimo operacija, melas šeimai, ..vagystės.. (net baisu šnekėti), įsiskolinimai. Visi visaip bandė padėti (daug labai pasakojimų) tačiau rezultate dabar jis, jo gyvenimas - alkoholizmas, gyvena kaip, na negražu sakyti, bet kaip "bomžas". Gyvenime drinks_cheers.gif jis mėgo. Kitas dalykas - jo vaikai. Apie vyriausiąją dukrą žinau mažai, nes net neesu jos mačiusi gyvai. Jo sūnus - alkoholikas, bedarbis, žmona dirba tačiau irgi yra priklausoma. Turi du sūnus. Jo (mamos brolio) dukra - nestuke.gif ir tai sužinojęs jos tuometinis draugas ją paliko, viena sunkiai tačiau deramai išsaugino dukrą. Jos dukra būdama kažkur 20m. susidėjo su vedusiu vyru, jis išsiskyrė ir jie susituokė, pamečiui pagimdė 2 vaikus, po kelių metų su juo išsiskyrė. Pradėjo gyventi su kitu vyru - vėl išsiskyrė. Finanasinė padėtis labai sudėtinga, tačiau tuomet kai ji buvo ištekėjusi už vyro gyveno pasiturimai, visiškai ir absoliučiai ignoravo gimines, kaip sakant "nieko nereikėjo". Mano mama ir jos gyvenimas - absoliučiai priešingas jos broliui, nors kaip mama pasakoja, kad tėvai būtent į jos brolį dėjo visas viltis, į jį "investavo". Kitas dalykas - mano ir mano brolio amžiaus skirtumas 15 metų. Mama nestuke.gif su broliu netyčia. Ženijosi jie jau su pilvu kaip sakant, mano tėčio tėvai prieštaravo santuokai, vestuvėse apsilankė tik mano močiutė iš tėvo pusės, o pačią šventę iškėlė mamos tėvai. Pas juos jie gyventi negalėjo, gimus broliui jie atvažiavo gyventi pas tėčio tėvus, kurie juos išvarė po 2d. nes jiems žodžiu taip buvo negerai (verkiantis vaikas...), ir tėvus tuo metu pagyventi priėmė būtent mano mamos brolis... Apie savo su broliu likimus nelabai ką galiu papasakoti, nes kažkokių sąsąjų dar nematau.
Kitas dalykas yra mano tėvo tėvai. Mano senelis kai susituokė su močiute gyveno be galo turtingai, ji buvo kaip filmuose esame matę ponia su mažu šuneliu smile.gif jachtos taip toliau... Kadangi buvo beveik prasidedantis II pasaulinis jie turėjo pabėgti iš LT bet nespėjo. Rezultatas - senis 15 m. sibire, mano tėvas augantis pusbadžiu. Žodžiu tiek abu išgyvenę žmonės vis vien savo vienintelį sūnų su žmona išvarė iš namų. Žinoma tam įtakos turėjo tai, kad jiem labai netiko mano mama. Mano tėčio mama - vienintelė močiutė kurią pažinojau - gyveno ilgai su mumis, ir turiu pasakyti, kad buvo sunku, ypač mano mamai. Ji nebuvo anyta iš pragaro, tačiau ir iš dangaus nebuvo nusileidusi, ydomu buvo ir tai, kad ji buvo iš 10 vaikų šeimos, pati moteris ir motina, o kaip vaikus ar anūkus pripažino tik berniukus...
Daug domiuosi šeimos istorija, vis įžvelgiu visokių panašumų, o dra daugiau nepaaiškinamų skirtumų, nes tikiu jos kiekvieno elgesys atsiliepia jei ne jam, tai vaikams ar anūkams, ar proanūkiams.
Galėčiau dar rašyti ir rašyti, bet užteks. Man įdomu ar kas nors daugiau nagrinėja ir galvoja apie tokius dalykus, ar čia man vienai tokios "vizijos"... smile.gif
Pievugele999
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 12:19)
Naudoju, todėl žinau.
Kosmoenergetikų vadovėliuose yra aiškūs perspėjimai- gerai pagalvok, ar tau to reikia, nes kenksminga tavo sveikatai.
*

Na, gerai, tai gali pakenkti sveikatai. O ar yra kitų būdų nuimti užkeikimą, ar tai sakykim moters kerus panaudotus vyrui pririšti prie savęs? smile.gif
neringuskinas
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 10 13, 11:16)
Sveikos....vat turiu knygą  kur surašyti Lietuvių užkalbėjimai....ten ir tekstai užkalbėjimui nuo rožės,pasirodo tokiais paciais zodziais ir mano prosenelė uzkalbėdavo....tai tada patikėjau ta knyga....ir idomu dalyka ten radau,tekstai kuriuos pats zmogus sako ir atitinkamai kvepuoja ,ir tai padeda nuo firdies,plauciu,inkstu ligu...kaip manote ar veiksminga ir ar verta bandyti ? 4u.gif
*

laba, o kokia knyga turi?labai idomu, nes....mano mazute serga nepagydoma mirtina liga...va praeita savaite buvau pas viena bureja, tai ji lyg uzsimine, kad cia su prakeikimais suisje, nes liga jau labai reta...tai dabar visaip galvoju...noreciau pas tokia bureja, kuri matytu tiksliai ar cia prakeikimas,ar kas, ir moketu nuimt jei ka, nes jau sau vietos neberandu verysad.gif gal ka patarsit?
Lorette
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 11:19)
Naudoju, todėl žinau.
*

Gal galima pavadinimus tų vadovėlių bigsmile.gif Būtų naudinga pasiskaityti ax.gif smile.gif
vaižgantė
QUOTE(Lorette @ 2010 10 13, 13:07)
Gal galima pavadinimus tų vadovėlių bigsmile.gif Būtų naudinga pasiskaityti ax.gif  smile.gif
*

Visos tos knygos rusų kalba, nes patį terminą sugalvojo rusai.
Po ranka turiu "Metodičeskijie posobijie načinajuščiemu kosmoenergetu". Autorius nenurodytas, nes tai rinkinys. E.Bagirovo mokykla.
Iš skaitymo nėra jokios naudos, jei neturi iniciacijų į kanalus.
Skaiiistė
QUOTE(neringuskinas @ 2010 10 13, 14:38)
laba, o kokia knyga turi?labai idomu, nes....mano mazute serga nepagydoma mirtina liga...va praeita savaite buvau pas viena bureja, tai ji lyg uzsimine, kad cia su prakeikimais suisje, nes liga jau labai reta...tai dabar visaip galvoju...noreciau pas tokia bureja, kuri matytu tiksliai ar cia prakeikimas,ar kas, ir moketu nuimt jei ka, nes jau sau vietos neberandu verysad.gif gal ka patarsit?
*

Turiu Lietuvių užkalbėjimai : gydymo formulės. Va apie tą knygą.

http://www.mpeleckis.eu/article/167/neuzmus

ir gal dar pravers straipsniukas

http://tv.diena.lt/naujienos/magiskos-zodz...beveikia-255199
neringuskinas
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 10 13, 16:50)
Turiu Lietuvių užkalbėjimai : gydymo formulės. Va apie tą knygą.

http://www.mpeleckis.eu/article/167/neuzmus 

ir gal dar pravers straipsniukas

http://tv.diena.lt/naujienos/magiskos-zodz...beveikia-255199
*

idomi knyga, idomu kur isygyt galima? g.gif
Lorette
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 14:35)
Visos tos knygos rusų kalba, nes patį terminą sugalvojo rusai.
Po ranka turiu "Metodičeskijie posobijie načinajuščiemu kosmoenergetu". Autorius nenurodytas, nes tai rinkinys. E.Bagirovo mokykla.
Iš skaitymo nėra jokios naudos, jei neturi iniciacijų į kanalus.
*

Ačiū 4u.gif Gal kur ezoteriniam knygyne rasiu smile.gif
Vytautas M.
As priklausau ne Bagirovo mokyklai, o II kartos kosmoenergetikai. Cia yra tos mokyklos saitas: www.fund-intent.ru

Bagirovo teorijos tera Bagirovo teorijos... biggrin.gif

II kartos kosmoenergetikoje yra blokuojantys dazniai, kurie apsaugo nuo energijos pervirsio. Jokio kenksmingumo sveikatai nera, nebent zmogus nemoka tinkamai naudotis (kaip ir visur kitur).

smile.gif
Vytautas M.
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 10:48)
*

Nesamone, ir tiek. Nera ka net komentuoti biggrin.gif tongue.gif
Skaiiistė
QUOTE(Lorette @ 2010 10 13, 21:52)
Ačiū 4u.gif Gal kur ezoteriniam knygyne rasiu smile.gif
*

Pirkau Vilniuj Baltose Lankose,mačiau ir internetu galima užsisakyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 10 14, 12:51)
Pirkau Vilniuj Baltose Lankose,mačiau ir internetu galima užsisakyti  smile.gif
*

Bet taip ir negavau atsakymo ar veiksmingi tokie dalykai kaip knygoje rašo smile.gif
vaižgantė
QUOTE(Vytautas M. @ 2010 10 13, 20:04)
As priklausau ne Bagirovo mokyklai, o II kartos kosmoenergetikai. Cia yra tos mokyklos saitas: www.fund-intent.ru

Bagirovo teorijos tera Bagirovo teorijos...  biggrin.gif

II kartos kosmoenergetikoje yra blokuojantys dazniai, kurie apsaugo nuo energijos pervirsio. Jokio kenksmingumo sveikatai nera, nebent zmogus nemoka tinkamai naudotis (kaip ir visur kitur).

smile.gif
*

O aš priklausau dar kitokiai mokyklai, baltiškai, ir už iniciacijas į kanalus nemokėjau nė cento.
Pas Vytautą jokiu klausimu neičiau nė už ką- užtenka pažiūrėti į jo nuotrauką.
vaigrs
merginos, gal jus galesite man padeti, gal zinote koki uzkalbejima ar tai kas uzsiima tuo, laaabai reikia parduoti nama..zmones eina vienas po kito, bet kad pirktu...kaip uzkeikta verysad.gif
Gegytė
QUOTE(vaigrs @ 2010 10 14, 14:18)
merginos, gal jus galesite man padeti, gal zinote koki uzkalbejima ar tai kas uzsiima tuo, laaabai reikia parduoti nama..zmones eina vienas po kito, bet kad pirktu...kaip uzkeikta verysad.gif
*

jei rasit, pasidalinkit ir su mumis smile.gif

ieškau užkalbėtojos, bet kad būtų labai gera. šarlatanų nereikia, nes mama jau daugiau kaip pusmetį kankinasi su akimis, gydytojai ir vaistai nepadeda. būčiau labai dėkinga, jei į až. parašytumėt kontaktus. mirksiukas.gif
*Mirabella*
QUOTE(vaigrs @ 2010 10 14, 13:18)
*

lotuliukas.gif
maziau galvok ir skaityk tokias nesamones ....

nori parduoti nama? koks butu tavo pirmas veiksmas ji pardavus? (isivaizduok si veiksma taip lyg tai butu tiesa. galbut tai dziugavimas, galbut skambintum kazkam pasigirti jog pardavei, ka darytum? isivaizduok tai su giliu isitikinimu ir tokiu jausmu koki jaustum pardavus nama) thumbup.gif

Bent pamegink, paskui papasakosi kaip sekesei. Jei isitikinsi , kad namo nepirkimas susijes su uzkeikimas gyvenime jo neparduosi doh.gif baisu net skaityt tokius postus, kaip zmones kenkia savo mintim sau patiems... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Gegytė @ 2010 10 18, 17:30)
jei rasit, pasidalinkit ir su mumis smile.gif

ieškau užkalbėtojos, bet kad būtų labai gera. šarlatanų nereikia, nes mama jau daugiau kaip pusmetį kankinasi su akimis, gydytojai ir vaistai nepadeda. būčiau labai dėkinga, jei į až. parašytumėt kontaktus.    mirksiukas.gif
*

Tavo mamai rekomenduoju sias knygas Sinelnikovas "Pamilk liga savo", "Ketinimo galia", E. Hicks "Prasykite ir jums bus duota", P. Kummer "Konstruktyvaus mastymo vadovas"
Jei mama negali skaityti, jus jai paskaitykit. Nesvaikit su tais uzkalbetojais. Visa galia slypi kiekviename is musu. Kodel atrodo, kad uzkalbetojai padeda? Delto, kad mes tuo ITIKIME. Kaip rasyta biblijoje "Kiekvienam duota pagal jo tikejima". 4u.gif
sena pažįstama
QUOTE(vaigrs @ 2010 10 14, 14:18)
*

Kiekvienam daiktui yra savas pirkejas drinks_cheers.gif Tik jis buna SAVO laiku. Ir jei siuo metu neparduodat, vadinasi, reikia islaukti kazkokio zenklo: gal persigalvosit, gal pasikeis salygos, gal pakils kaina. Nei cia kokie prakeikimai, nei cia uzkeikimai. Gal duotas ir jums laikas, kada turit daryti kazkokius sprendimus.
Kazkada nama savo pardavinejau irgi, atvaziavo zmones, patiko, suderejom, tik paprase rankpinigiu palaukti iki savaitgalio. Ir ka, per savaite man susistovejo mintys, savo name radau daugiau pliusu nei minusu, kai atvaziavo su rankpinigiais-as buvau apsisprendusi namo neparduoti ir po siai dienai jame gyvenu thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(*Mirabella* @ 2010 10 18, 18:56)
Jei mama negali skaityti, jus jai paskaitykit. Nesvaikit su tais uzkalbetojais. Visa galia slypi kiekviename is musu. Kodel atrodo, kad uzkalbetojai padeda? Delto, kad mes tuo ITIKIME. Kaip rasyta biblijoje "Kiekvienam duota pagal jo tikejima".  4u.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif TIKEJIMAS-stai kur stebuklas 4u.gif Ir ji kiekvienas savyje turime. Nereikia savo ligu, bedu uzkrauti svetimam zmogui ir tiketi, kad jis padarys stebukla.
Parneskit mamai kokiu homeopatiniu akiu vaistuku ir pasakykit, kad cia uzkalbeti, kad tikrai pades-pamatysit, mamai greitai pageres ir be kitu zmoniu isikisimo 4u.gif
vaižgantė
Prisiminiau, kad Simorono metodikos padeda parduoti ką nors, ką ilgai nepavyksta parduoti.
O mamų apgaudinėti negalima mirksiukas.gif
Gytarė
QUOTE(vaigrs @ 2010 10 14, 15:18)
*

Užkalbėjimų internete galite rasti, jei mokate rusų kalbą...
prabangiai
Jaučiuosi užkeikta. Viskas ko imuosi nesiseka. Absoliučiai viskas. Mokykloje mažai draugų turėjau, išlaikiau blogai egzaminus, įstojau į kolegiją pinigų pagalbą, vairuotojo teisės irgi pirktos, išvažiavau į užsienį dirbti- nesisekė, meilėje taip pat nesiseka, nes neturėjau jokio rimto draugo, dabar įstojau vėl mokytis, tačiau niekas nelenda į galvą, vėl važiavau vasarą uždarbiauti tai mane toks vyras ėmė persekioti, tai jis turbūt irgi mane mažiausiai 100 kartų prakeikė. Kai metuosi taro kortas, vis būna bokštas, atsiskyrėlis, mirtis... visas mano gyvenimas toks neigiamas. Tikrai jaučiuosi užkeikta, gal kas žinote ko reikėtų imtis?
vaižgantė
QUOTE(prabangiai @ 2010 10 24, 15:35)
Jaučiuosi užkeikta. Viskas ko imuosi nesiseka. Absoliučiai viskas. Mokykloje mažai draugų turėjau, išlaikiau blogai egzaminus, įstojau į kolegiją pinigų pagalbą, vairuotojo teisės irgi pirktos, išvažiavau į užsienį dirbti- nesisekė, meilėje taip pat nesiseka, nes neturėjau jokio rimto draugo, dabar įstojau vėl mokytis, tačiau niekas nelenda į galvą, vėl važiavau vasarą uždarbiauti tai mane toks vyras ėmė persekioti, tai jis turbūt irgi mane  mažiausiai 100 kartų prakeikė. Kai metuosi taro kortas, vis būna bokštas, atsiskyrėlis, mirtis... visas mano gyvenimas toks neigiamas. Tikrai jaučiuosi užkeikta, gal kas žinote ko reikėtų imtis?
*

Liautis programuotis.
skm
QUOTE(prabangiai @ 2010 10 24, 16:35)
Jaučiuosi užkeikta. Viskas ko imuosi nesiseka. Absoliučiai viskas. Mokykloje mažai draugų turėjau, išlaikiau blogai egzaminus, įstojau į kolegiją pinigų pagalbą, vairuotojo teisės irgi pirktos, išvažiavau į užsienį dirbti- nesisekė, meilėje taip pat nesiseka, nes neturėjau jokio rimto draugo, dabar įstojau vėl mokytis, tačiau niekas nelenda į galvą, vėl važiavau vasarą uždarbiauti tai mane toks vyras ėmė persekioti, tai jis turbūt irgi mane  mažiausiai 100 kartų prakeikė. Kai metuosi taro kortas, vis būna bokštas, atsiskyrėlis, mirtis... visas mano gyvenimas toks neigiamas. Tikrai jaučiuosi užkeikta, gal kas žinote ko reikėtų imtis?
*

Jūs tiek įsijautėte į negatyvumus savo gyvenime, kad jau nebegalite sustoti, jau nieko kito ir nesitikite, galvojate gal ir vėl viskas bus blogai, nes juk jaučiates užkeikta. Taro kortos rodo Jūsų būseną.
O imtis reikia to, kad pirmiausia nustot taip galvot, kad visas Jūsų gyvenimas neigiamas ir esat užkeikta. Jei Jus tai nors kiek nuramins tai pasakysiu, kad niekas negali Jūsų gyvenimu taip manipuliuoti kaip Jūs pati. O jei tikite užkeikimais, tai imkitės jų pati. Atsisėksite prieš veidrodį, užsidekite žvakę ir užkeikit savo gyvenimą pati. Pasakykit žiūrėdama sau į akis, kad esate nuostabi, faina mergina ir nuo šios minutės Jūsų gyvenimas tampa priešingu tam kurį gyvenote, įvyko stebūklas ir viskas tiesiog stebuklingai sekasi tiek darbe, tiek moksle, tiek meilėje, tiesiog kaip pasakoje, visko ko imatės, viskas tiesiog tirpsta Jūsų rankose. Pati sau esate geriausia užkalbėtoja mirksiukas.gif
Skaiiistė
Aš irgi tos nuomonė,kad saviįtaiga,kad gyvenime nesiseka ir nesiseks - pats blogiausias dalykas. Reikia Jums tikrai atvirkščiai save įsiteigti,kad viskas nuo šios sekundės yra ir bus gerai - tada taip ir bus. Sugalvokite pati sau burtą - taip bus geriau nei kas kitas užkalbėtų. Kalbėkite sau kad viskas bus gerai,blogas mintis,įsivaizduojamą prakeiksmą įsivaizduokite kaip kamuolį ir mintimis svieskite toli... Jei jaučiate,kad reikia - nusiprauskite nuo blogio - užsikalbėkite vandenį, jei norite įsimeskite žolynų. Nuostabu kai pats susikuri būtent tau tinkamą ceremoniją ar užkalbėjimą. Galite medituoti sakydama vos kelis žodžius,tarkim.....Nuo dabar aš būsiu laiminga,nuo dabar aš būsiu laiminga,nuo dabar aš būsiu laiminga. Tiek ir tereikia. darykite tai ką širdis liepia. smile.gif
vaižgantė
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 10 24, 20:54)
Galite medituoti sakydama vos kelis žodžius,tarkim.....Nuo dabar aš būsiu laiminga,nuo dabar aš būsiu laiminga,nuo dabar aš būsiu laiminga.  Tiek ir tereikia. darykite tai ką širdis liepia. smile.gif
*

Manyčiau geresnis variantas būtų toks:
Dėkoju tau, Dieve, kad aš viską turiu, ko man reikia, kad esu sveika, graži ir laiminga.
prabangiai
Labai ačiū visoms už patarimus, manau iš dalies Jūs esate teisios, bet kartais kai žmonės man pačiai pasako, kad atrodau neigiamas žmogus, tai nenuteikia kažkaip teigiamai. Taip, esu sveika, jauna, sau atrodai graži, stilinga...skaičiau nemažai knygų apie bendravimą su žmonėmis, bet vis tiek esu šiek tiek užsidariusi. Žinoma, surašiau nemažai neigiamų dalykų, bet turbūt teigiamų daugiau galėčiau prirašyti smile.gif smile.gif
Heichera
O jeigu esi kazkieno uzkalbetas ar nuziuretas is kur tai zinoti? ar yra jausmas koks? be to kad kas nors vyksta ne taip pvz sveikata nepaaiskinama ar siaip kas nesiseka..
dzessika
Laba diena, mergytes, mamytes!!!

Ieskau ne burejos, bet uzkalbetojos is nuotraukos meiles burtams atlikti, kad padetu man su vyru,Kad jis manes napaliktu!! Gal pradesit sakyti, na jei jau isejo-tai neverta, tegul einA. Taciau situacija biski kitokia: jis nera isejes, bet yra lengvai paveikiamas kitu zmoniu nuomones ir matau, kad atsirado zmoniu, norinciu mus isskirti. verysad.gif
Todel ieskau uzkalbetojos, kad tiesiog sutvirtintu musu santykius...
Labai prasau, parasykit, jei klp ar klp apskrityje tokia pazystat!!!

Lorette
QUOTE(dzessika @ 2010 11 06, 04:19)

Ieskau ne burejos, bet uzkalbetojos is nuotraukos meiles burtams atlikti, kad padetu man su vyru,Kad jis manes napaliktu!! Gal pradesit sakyti, na jei jau isejo-tai neverta, tegul einA. Taciau situacija biski kitokia: jis nera isejes, bet yra lengvai paveikiamas kitu zmoniu nuomones ir matau, kad atsirado zmoniu, norinciu mus isskirti.  verysad.gif
*

Kažin ar rasi Lietuvoj g.gif Tik pinigus išmesi veltui smile.gif
~Bambolina~
QUOTE(dzessika @ 2010 11 06, 04:19)

Ieskau ne burejos, bet uzkalbetojos is nuotraukos meiles burtams atlikti, kad padetu man su vyru,Kad jis manes napaliktu!! Gal pradesit sakyti, na jei jau isejo-tai neverta, tegul einA. Taciau situacija biski kitokia: jis nera isejes, bet yra lengvai paveikiamas kitu zmoniu nuomones ir matau, kad atsirado zmoniu, norinciu mus isskirti.  verysad.gif
*

nepatarciau to daryti...mano nuomone, jei vyras nores su jumis buti, jokie bandymai jus isskirti neisskirs. o jei vyras nores pabegti, tai hm...Ar bus gera gyventi su vyru, kuri prisirisote ir kuris buna ne laisva valia?
*Nikė*
QUOTE(dzessika @ 2010 11 06, 05:19)

*

Manau, reikia ne meilės burtų, o kad kokia geresnė būrėja "apvalytų" jį, nes visko būna, gal žmogus yra taip apvarytas visokiais brūdais- magija, prakeikimais ir pan- dėl to ir nori skirtis. Bet ko ko, tai meilės burtų nepateisinu! Viskas turi grįžtamąją galią, gal ne jus kentėsite, bet artimi žmonės ar vaikai/ anūkai.
Murlyka
Sveikos. Reikia man patarimo. Pries pora menesiu isgirdau viena dalyka apie serbu filma, kuriame moteris pagimdo kudiki, tada ji vos gimusi "akuseris" isszagina, neisivaizduoju ar toks mazas kudikis gali likt gyvas po tokios egzekucijos. Buvau smarkiai sokiruota, verkiau ilgai ir neiskentus savo pikti ir pacius blogiausius linkejimus issiuntinejau visiems pedofilams... Siandien vel skaitau apie nukankintus kudikius, nuzudytus ir verkiu ir pikta (ir kaip man tokie straipsniai po akimis papuola). Norisi prakeiksmais svaidytis, bet sese sudraude, nes sako prakeiksmas grizta prakeikusiojo vaikams... Dabar taip bijau... O jeigu taip ir bus... Ka man dabar daryt... Zinau, kad reik ziuret ka sneki ir kaip sneki, bet del sito reikalo beveik nesigailejau... Bet netikiu, kad mano kvailes linkejimas, gali kam zala padaryt.
Be to, manau, kad atgal jis jau smoge. Mociutei insultas, teciui infarktas...
Nezinau, pakomentuokit mano situacija. Norit teiskit,jei galit-patarkit...
Aciu.
vaižgantė
QUOTE(Murlyka @ 2010 11 18, 15:36)
Sveikos. Reikia man patarimo. Pries pora menesiu isgirdau viena dalyka apie serbu filma, kuriame moteris pagimdo kudiki, tada ji vos gimusi "akuseris" isszagina, neisivaizduoju ar toks mazas kudikis gali likt gyvas po tokios egzekucijos. Buvau smarkiai sokiruota, verkiau ilgai ir neiskentus savo pikti ir pacius blogiausius linkejimus issiuntinejau visiems pedofilams... Siandien vel skaitau apie nukankintus kudikius, nuzudytus ir verkiu ir pikta (ir kaip man tokie straipsniai po akimis papuola). Norisi prakeiksmais svaidytis, bet sese sudraude, nes sako prakeiksmas grizta prakeikusiojo vaikams... Dabar taip bijau... O jeigu taip ir bus... Ka man dabar daryt... Zinau, kad reik ziuret ka sneki ir kaip sneki, bet del sito reikalo beveik nesigailejau... Bet netikiu, kad mano kvailes linkejimas, gali kam zala padaryt.
Be to, manau, kad atgal jis jau smoge. Mociutei insultas, teciui infarktas...
Nezinau, pakomentuokit mano situacija. Norit teiskit,jei galit-patarkit...
Aciu.
*

Močiutė ir tėtis tiesiog serga savomis ligomis...
O tau patarčiau padaryti atgailą.
aukseklaipeda
QUOTE(dzessika @ 2010 11 06, 05:19)

*

Nezinau ar pades, bet esu skaiciusi.
Pagal feng sui, nuo duru atsistojus reikia pamatyti pati paskutini desini buto kampa. Jis atsakingas uz meile namuose. Gal ten visokiu nesamoniu prikrauta? Ten turi buti svaru ir padeta koks meiles akmuo ar sirdele, ar dvi gulbes ir pan. Kas tiksliai turi buti nezinau.
Dar vyra galima pagirdyti svestu vandeniu. I koki gerima ipilti.
Bute labai gerai, kai nieko nera, namus apvalyti giesmiu garsais. Per google galima rasti giesmes mp3.
Druskinu vandeniu isplauti visus namus,kalbeti, kad visi nesutarimai issiplautu is namu, o pasluoste ismesti i konteineri. Negalima, kai mesi, atsisukti ir kalbeti su niekuo, kai mesi pasluoste,o tik uzdarius namu duris, nes vel viska parsinesi atgal. Galima ir pasluoste ismesti kryzkeleje, o ne konteineryje. Vandeni taip pat reikia ispilti i zeme. Geriau is namu isejus eiti i desine puse, ir ispilti i zeme kryzeliu.
Dar svarbu niekam apie tai nesakyti, tiesiog pamirsti.
O siaip, naturalai, tai reikia buti gal labiau seksualesniai, nes vyrai galvoja kita galvute. Skaniau pagaminti valgyti, uzdegti zvakute. Pabuti gudresniai, padaryti masaziuka... Sukelti svelnu pavyda, pasitemti. Labiau sypsotis, o gal atvirksciai svelniai atitolti, nekreipti demesio. TURET BENDRU INTERESU. Moteris turi buti gudri.
~Bambolina~
Sveikos,

Kreipiuosi su prasymu. Gal zinote koki uzkalbejima ar rituala, kuris padetu apsisaugoti nuo bloga linkincio zmogaus? Cerkveje uzdegiau zvakute uz ji, pasimeldziau. Daugiau nebezinau ko girebtis.
Ar yra budas nukreipti to zmogaus blogas mintis nuo mano artimuju?

Aciu
Prince
na nezinau ar cia rasau kur reikia.10 metu negalime su vyru susilaukti vaiku,viskas isbandyta.tai paskutiniu metu galvoju ar kas manes neuzkerejo ,nenuziurejo,ar nesu tevu kokia karma.Nesu bloga bet jauciu pykti kodel man nesiseka pastoti,po to gailesti sau.galvoju gal kokia zvakute i baznycia nunest uzdegti.,kad lengviau butu
Skaiiistė
QUOTE(Prince @ 2010 11 23, 17:20)
na nezinau ar cia rasau kur reikia.10 metu negalime su vyru susilaukti vaiku,viskas isbandyta.tai paskutiniu metu galvoju ar kas manes neuzkerejo ,nenuziurejo,ar nesu tevu kokia karma.Nesu bloga bet jauciu pykti kodel man nesiseka pastoti,po to gailesti sau.galvoju gal kokia zvakute i baznycia nunest uzdegti.,kad lengviau butu
*

Sveika, jei tik ta zvakele tau pades tiketi,butinai eik ir uzdek smile.gif svarbu tiketi,isiteigti save ir sansai padides. smile.gif tikiuosi jums pavyks greitai susilaukti vaikucio
Shania
QUOTE(Prince @ 2010 11 23, 15:20)
10 metu negalime su vyru susilaukti vaiku,viskas isbandyta.
*

Kadaise teko pazistamai paieskoti info, tai radau issaugota, galvoju ar tik ne is SM platybiu esme tokia: prie Ausros Vartu yra Sv. Dvasios staciatikiu vienuolynas. Ten yra Dievo Motinos ikona, prie kurios meldziasi moterys negalincios susilaukti vaiku.
Gal pades.
Gimines irgi ilgai negalejo vaiku susilaukti, net ilgiau negu jus, isbnade viska ir net daugiau ir ...susitaike, kad matyt tokia Dievo valia. Hm ir po metu dziaugesi vaikeliu, po dvieju metu dar vienu.
Qwertyio
QUOTE(Prince @ 2010 11 23, 12:20)
*

Labas, Prince. Vienas dalykas yra daugybe metu bandyti, bet nematyti rezultatu del neaiskiu priezasciu, o kitas dalykas - gal mediciniskai vienas is jusu negali turet vaikucio? Ka sako daktarai?
Viena pazystama tiek laiko nelauke, issityre, bet ji buvo sveika. Tada, atejo eile vyrui - daugybe ivairiausiu tyrimu... kelios operacijos ir gydymai, viskas truko apie pora metu, bet galiausiai ji dziaugesi nestumu. Zinoma, jeigu pas jus su vyru viskas istirta ir nera prie ko prisikabinti, tada reikia ieskot kitu priezasciu. Tai yra tik trupineliai is galimu variantu: gal netinkama vandeni geri (is sulinio netirta, pvz), gal pakeiskit gyvenama vieta (kad ir kaip skambetu absurdiskai, bet tai irgi tikimybe... aisku, gal uztektu kelis menesius pagyventi tiesiog kitur), o gal laikot namini gyvuna koki, kuris daro tam didele iataka? Reikia stipriai isigilint i jusu gyvenima, zinoma, darsyk besikartojant, jei tai nera genetiskai uzprogramuota pas viena is jusu. 4u.gif
Prince
QUOTE(Qwertyio @ 2010 11 23, 16:44)
Labas, Prince. Vienas dalykas yra daugybe metu bandyti, bet nematyti rezultatu del neaiskiu priezasciu, o kitas dalykas - gal mediciniskai vienas is jusu negali turet vaikucio? Ka sako daktarai?
Viena pazystama tiek laiko nelauke, issityre, bet ji buvo sveika. Tada, atejo eile vyrui - daugybe ivairiausiu tyrimu... kelios operacijos ir gydymai, viskas truko apie pora metu, bet galiausiai ji dziaugesi nestumu. Zinoma, jeigu pas jus su vyru viskas istirta ir nera prie ko prisikabinti, tada reikia ieskot kitu priezasciu. Tai yra tik trupineliai is galimu variantu: gal netinkama vandeni geri (is sulinio netirta, pvz), gal pakeiskit gyvenama vieta (kad ir kaip skambetu absurdiskai, bet tai irgi tikimybe... aisku, gal uztektu kelis menesius pagyventi tiesiog kitur), o gal laikot namini gyvuna koki, kuris daro tam didele iataka? Reikia stipriai isigilint i jusu gyvenima, zinoma, darsyk besikartojant, jei tai nera genetiskai uzprogramuota pas viena is jusu.  4u.gif
*

na nesame abu sveiki,bet tiek isbandyta ir bioenergetiku,gydytoju,zoleliu ir pan.nesame visai ,kad blogai,bet va nekimba mums nors tu ka.o procedurom nebeuztenka pinigu.Vis stengiuosi save nuteikti gerom emocijom,bet siais laikais kai taip sunku gyventi ir taip,tos geroso emocijos blesta.bet viduje tikiu,tik kartais pagalvoju gal kokia karma cia man ar kas prakeike.
Del gyvenimo kitur mielai jei butu kur,o del maisto tai maitinames kaip ir visi zmones,.
ka reiskia genetiskai uzprogramuota,kas tai? gal galima kazkaip suzinoti ar yra?
girene
QUOTE(Shania @ 2010 11 23, 15:48)
Kadaise teko pazistamai paieskoti info, tai radau issaugota, galvoju ar tik ne is SM platybiu esme tokia: prie Ausros Vartu yra Sv. Dvasios staciatikiu vienuolynas. Ten yra Dievo Motinos ikona, prie kurios meldziasi moterys negalincios susilaukti vaiku.
Gal pades.
Gimines irgi ilgai negalejo vaiku susilaukti, net ilgiau negu jus, isbnade viska ir net daugiau ir ...susitaike, kad matyt tokia Dievo valia. Hm ir po metu dziaugesi vaikeliu, po dvieju metu dar vienu.
*

drinks_cheers.gif

QUOTE(Prince @ 2010 11 23, 22:00)
na nesame abu sveiki,bet tiek isbandyta ir bioenergetiku,gydytoju,zoleliu ir pan.nesame visai ,kad blogai,bet va nekimba mums nors tu ka.o procedurom nebeuztenka pinigu.Vis stengiuosi save nuteikti gerom emocijom,bet siais laikais kai taip sunku gyventi ir taip,tos geroso emocijos blesta.bet viduje tikiu,tik kartais pagalvoju gal kokia karma cia man ar kas prakeike.
Del gyvenimo kitur mielai jei butu kur,o del maisto tai  maitinames kaip ir visi zmones,.
ka reiskia genetiskai uzprogramuota,kas  tai? gal galima kazkaip suzinoti ar yra?
*

brangioji,pati rasai,kad truksta pinigu,reiskia ne viskas isbandyta,,,,,,,,,,,

tikek,labai tikek,kad tau pasiseks
linkiu nuosirdziai sekmes 4u.gif
Qwertyio
Prince, rasai, kad kreipetes daug kur ir daug bandet. O tradicine medicina cia bejege? Gal nereikia tiek pinigeliu, kiek manot, uztektu issiaikint, kame problema. Pvz, jei vyro spermatozoidai gyvibingi tik keleta procentu, tai nepades jokios zoleles cia, tik stebuklo deka uzkibs, (taciau tikimybe vis tiek yra). Arba, gal pas vyra praeinamumas prastas? O gal pas pacia kas negerai, tarkim, kiausintakiai uzake, gal esi turejus operacija ir ne viena. Na, bet kokiu atveju, juk pati rasai, kad nesat visiskai sveiki, vadinasi reikia pasalint priezasti, kuri kliudo. Zinoma, galimi variantai, kad nemazus pinigelius atsieis gydymas, priklauso nuo to, kas per beda, bet neissiaikinus nezinosit.
Mano patarimas butu kreiptis i gydytojus, kurie tai ismano ir atliks visus reikiamus tyrimus (kurie neturetu kainuot, jei nesikreipsit privaciai). O kai sita sfera uzdegs zalia sviesa ir rezultato nebus, va tada galit kaltint karma, ieskot bioenergetiku ar kreiptis i samanus. mirksiukas.gif Palinkeciau sekmes ir mastyt blaivia galva. 4u.gif
Papildyta:
Turejau galvoje ne visa maista, bet tiksliai vandeni, kuri geriate. Jei gyvenate taip, kad naudojat sulinio vandeni, patarciau ji istirti. Aisku, jei miesto vandentekis - tai ne aktualu.
gluosnis
QUOTE(Prince @ 2010 11 23, 23:00)
Del gyvenimo kitur mielai jei butu kur,o del maisto tai  maitinames kaip ir visi zmones,.
ka reiskia genetiskai uzprogramuota,kas  tai? gal galima kazkaip suzinoti ar yra?
*

buna tokiu vaiku, kurie neateina vien del to, kad nenori dar labiau apsunkinti mamai gyvenima.
Jus pati nuspreskit kas jums gyvenime svarbiau. Nes jei jusu baime tureti vaika stipresne uz poreiki ji tureti, vaikas tiesiog negali gimti.
Priezasti ieskokit tik savyje ir savo seimoje (jus, jusu vyras ir jusu mama).
Qwertyio
QUOTE(gluosnis @ 2010 11 24, 06:05)
buna tokiu vaiku, kurie neateina vien del to, kad nenori dar  labiau apsunkinti mamai gyvenima.
Jus pati nuspreskit kas jums gyvenime svarbiau. Nes jei jusu baime tureti vaika stipresne uz poreiki ji tureti, vaikas tiesiog negali gimti.
Priezasti ieskokit tik savyje ir savo seimoje (jus, jusu vyras ir jusu mama).
*

Bet cia yra zmogaus nukreipimas savianalizei, ieskojimas ten, ko nelabai supranta.. Ar nereiketu pirmiau moteriai issiaikint paprastesnius dalykus? ax.gif
vaižgantė
QUOTE(Qwertyio @ 2010 11 24, 15:28)
Bet cia yra zmogaus nukreipimas savianalizei, ieskojimas ten, ko nelabai supranta.. Ar nereiketu pirmiau moteriai issiaikint paprastesnius dalykus? ax.gif
*

O tie paprastesni dalykai- tai pasinaudojimas medikų verslo paslaugomis? Geras aiškiaregis mato geriau nei šiuolaikiškiausi echoskopai.
Qwertyio
Kodel medicinos verslo? Be abejo, einant i privacias vaisingumo klinikas, mes juos maitiname. Bet elementarus tyrimai, bet kurioje didmiescio poliklinokje nieko nekainuoja (arba kainuoja simboliskai uz medziagas ar pan) mirksiukas.gif Nemalonumas nebent tame, jei guldo rimtesniems tyrimams i stacionara ar jie buna skausmingi.. Bet cia vel gi, reikia apsispresti, nori vaikelio ar nera tam laiko 4u.gif

Bet jei jus sakot, kad aiskiaregys geriau mato viska, nei bet koks medikas, tai nukreipkit besikankinancia moteri pas ji (pasiulykit kontaktus, rekomenduokit), pasakykit, kiek jai tai kainuot gali.. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.