Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ---Saldūs receptai su nuotraukomis---
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rugiagele26
QUOTE(aguonele @ 2008 11 12, 21:38)
Nu ir tempai jog nespeju vytis user posted image
Labai vyniotiniai visu grazus .as tai siandien kol valgem vakariene,iskepiau Daividijos pyraga su pistacijomis .nu aciu z recepta,tikrai labai skanus
*

essen.gif
daividija
Aguonele,koks grazus tavo pyragas gavosi thumbup.gif essen.gif
Masiania*
QUOTE(aguonele @ 2008 11 12, 21:38)
Nu ir tempai jog nespeju vytis user posted image

*

O man labiau aguonele skrendanti ir besivyjanti patiko bigsmile.gif
JOLKA999
oi,iskart nesupratau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,pas mane namuos trys vyrai,ir visi smaliziai doh.gif ,tad dazniausiai ir man ne kas telieka lotuliukas.gif
JOLKA999
nu va,jau ir kepti pabaigiau meducio lakstus.isejo 10. 31 ant 19.ot pavariau,einu 50 gramu paimsiu...juk nusipelniau lotuliukas.gif
Asseni
Moliugu vyniotinis

user posted image

Teslai
4 kiausiniai,
2/3 stiklines cukraus (stikline 250 ml.)
1 arb. saukst. vanilinio cukraus
1 stikl. miltu
2 valg. sauks. krakmolo
2 arb. sauksteliai kepimo milteliu
1 stikline moliugu tyres
1/4 stikl. alejaus
Kremui
250 gr. mascarpones
1/2 indelio kondensuoto pieno (dejau virta, reikejo sunaudoti likuti po torto)
70 gr. sviesto
1 stikline moliugu tyres
sauja graikiniu riesutu

Ant vandens voneles suplakti kiausinius, cukru ir vanilina. Plakti apie 10 min. kol mase nepadvigubes. Nuimti nuo voneles, ideti persijuotus miltus, krakmola, kepimo miltelius, atsargiai sumaisyti. Ideti moliugu tyre (moliuga sutarkuoti smulkia tarka, 2 min ikisti i mikrobangine, kad siek tiek suminkstetu, istraukus sutrinti blenderiu, atvesinti) ir aleju. Viska atsargiai sumaisyti iki vientisos mases.
Kepti 180 C 20-25 min. skardoje nuo 60 virykles. Silta biskvita susukti i vyniotini ir palikti, kol atves. Kremui visus produktus suplakti mikseriu iki vientisos mases. Moliugu tyre paruosiama analogiskai. Salta vyniotini sutepti kremu, pabarstyti smulkintais graikiniais riesutais ir susukti.
user posted image

Ka galiu pasakyti apie sita vyniotini g.gif . Tesla tai labai skani, niu labai, labai didis.gif . Kremas man yra per saldus (nors visas saldumas tai tik su to pieno), bet gal del to, kad dar nelabai atsalo, bei paragavau galiuka, kur daugiausiai pritepta kremo buvo. Zodziu kita karta sutirstinto pieno virto nedesiu schmoll.gif , dejau, kad turejau likuti, o del ne virto, tai is viso kalbos negali buti, man jis visiskai neskanus schmoll.gif . Bet cia, aisku skonio reikalas.

Darysiu dar, tik idara reiks kita sugalvot
Jooooooooo blink.gif , su sokoladu pas mane papuosimas ne koks (naturoj kaip ir graziau atrode, nuotraukoj ziuriu marmalyne kazkokia) . Ka gi padarysi per susukta popieriuka, dar neismokau
JOLKA999
nu, grazuolis smile.gif labai idomiai su moliugais g.gif . noriu paragauti,labai smile.gif
Asseni
QUOTE(bravada @ 2008 11 12, 21:30)
blush2.gif as truputi palyginau, galvojau pats pasiskirstys graziai lotuliukas.gif o parasyta tikrai ,kad cukraus pudra.o ar daug barstot? aciu,  kita karta gal bus kas parodyt ax.gif
*

As tai is vis nieko nebarstau, ir rankslosciu nepurvinu lotuliukas.gif Dedu ant sviestinio popieriaus, ar kaip jis ten vadinasi, tas, kuris skirtas kepimui ir susuku. Prie jo nekimba
RiMami
QUOTE(Inočka @ 2008 11 12, 23:08)
Moliugu vyniotinis
*

Labai skaniai ir gražiai atrodo vyniotinis thumbup.gif Ale, kas jum čia pasidarė, kaip susitarusios vyniotinius tik raitot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Asseni
QUOTE(RiMami @ 2008 11 12, 23:46)
Labai skaniai ir gražiai atrodo vyniotinis thumbup.gif Ale, kas jum čia pasidarė, kaip susitarusios vyniotinius tik raitot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Cia, zinok, kaip liga. Tai viena po kitos tortus kepem, o dabar vyniotinius raitom. Idomu ka toliau konvejeriu darysim hihihi.gif
RiMami
QUOTE(Inočka @ 2008 11 12, 23:47)
Cia, zinok, kaip liga. Tai viena po kitos tortus kepem, o dabar vyniotinius raitom. Idomu ka toliau konvejeriu darysim  hihihi.gif
*

Dar ir bandelių vajus buvo šioks toks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš kaip visada paskutinė doh.gif ir su cipciuko meduciu, ir su bandelem lotuliukas.gif Kiba ant galo reiks ir man vyniotinį susiraityt rytoj lotuliukas.gif
ziwiliute
QUOTE(RiMami @ 2008 11 12, 23:54)
Dar ir bandelių vajus buvo šioks toks lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Aš kaip visada paskutinė doh.gif ir su cipciuko meduciu, ir su bandelem lotuliukas.gif Kiba ant galo reiks ir man vyniotinį susiraityt rytoj lotuliukas.gif
*

nesi paskutine RiMami , as ir bandau supermama.gif vytis ir isbandyti.... nuo vyniotiniu beziurint seile tysta essen.gif jauciu ir as raitysiu rytoj ax.gif
CervusDama
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 12, 22:43)
Labai lauksime !!!!!
*

nu ir kodel pirmas mano blynas turi visada but "prisviles"... unsure.gif
Isvada: biskvitas isejo per storas, labai sunku ji buvo susukti, idaras gavosi per skystas, tekejo per sonus tepant. Zelatinos pamazinau, kremas nesustingo. Suma sumarum - valgem siandien pusryciams ne vyniotini, o varskes krema biskvito apvalkale. (nes suvyniot storo irgi nepavyko, gavosi tik toks kaip kiautas varskei) biggrin.gif
o siaip skonis geras, labai svelnus, gal kiek cukraus daugiau reikejo det smile.gif Na, is klaidu mokomes, kita karta zinosiu, kad zelatinos reik daugiau gerokai deti, o i biskvita maziau kiausiniu smile.gif
Foto nebus, neturiu ka parodyt sad.gif blush2.gif verysad.gif
de_za_vu
pasirodau ir aš blush2.gif
KEKSAS SU TARKUOTAIS OBUOLIAIS

user posted image

4 kiaušiniai
1 stikl. cukraus
1 stikl. aliejaus
2 stikl. miltų
1 a.š. sodos
1,5 stikl. burokine tarka tarkuotų obuolių

Kiaušinius iki putu išplakti su cukrumis. Supilti alieju ir maišyti šaukštu, miltus sumaišyti su soda ir po truputi sijoti i tešlą. Maišyti šaukštu. Tada sukrėsti sutarkuotus obuolius.
Forma pabarstyti džiuvėsėliais.
kepti 180 laispniu temperatūroje, kol ismeigtas pagaliukas nebeaplimpa.

kolega pasakė: nu ale skanus zaraza lotuliukas.gif
Asseni
Niu, ragavau as siandien savo Moliugu vyniotini.
Ale, rupuze, skanus. Ciut lezuvio neprarijau hihihi.gif Visai nesaldus, kaip man vakar pasirode. Liuks, vienu zodziu didis.gif
MB puse nunese i darba, tai paskambino ir pasake, kad daugiau nenes, nes per skanus, vos paciam gabaliukas liko

jurguliux, jau taip skaniai atrodo keksas wub.gif .
rugiagele26
Labas rytas

kiek cia groziu prikepet bigsmile.gif saunuoles!
@adrij@
user posted image

O CIA PASIVAISINTI PRIE KAVUTES -spurgyciu -baronkyciu ....cia uz tas vakarykscias gelytes .....pritrukau vazu merkimui tongue.gif tongue.gif tongue.gif

user posted image
Asseni
cipciukas
Turekit sazines . Taip erzinat is pacio ryto doh.gif
O receptas kur tongue.gif As irgi tokiu noooooooriu ax.gif
@adrij@
Inocka ...nepagalvok , kad nenoriu duoti , tiesiog viska darau is akies , mano tesla dedama vaukstu ( tokio ji tirstumo ) todel labai skani - spurgytes buna slapios !!!o sitoms dameciau pora saukstu miltu , kad nors kiek galeciau suformuiti baronkytes , man jas valgyti patogiau ir viduriukas niekada nelieka neiskepias thumbup.gif

Na mazdauk galiu pasakyti : du pakeliai varskes , du kiausiniai , pakelis vanilino ,cukraus pagal skoni( pora saujaliu), na ir miltu......gal stikline ....vienu zodziu apvalias i alieju leidziu saukstu , bet nereiskia , kad tesla neturi formos tiesiog su saukstu apvalesnes gaunasi .
Papildyta:
Oi kepimo miltelius pamirsau - 1 pakelis ( 2 arb. sauksteliai )
neramuole
sveikutes, ale ziuriu ziuriu siendien ir pas jolka999 seimos svente bigsmile.gif kuo nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif
p.s. gelyciu nemoku ikelt blush2.gif
Asseni
cipciuk
O tai kai kepat alejuje, nebuna labai riebios spurgos?
As tai, kai kazkada mociute dare, niekad nekepu alejuje schmoll.gif
Tik taukuose. Buna tada sausos t.y. visiskai neprisigeria, o tauku kvapo nera visiskai.

Siap gera mintis. Kai baigsim vyniotini, reiks spurgu prikept, nes visai pamirsau.. O tai senokai dariau, seimyna labai megsta.

@adrij@
Tai gal ir taip , tai tu kepk taukuose , mano MB legali naudoti tauku , tai as visur naudoju alieju , man jos neriebios ( aisku as tavo neragavusi ).

Neramuole ... pas ja jau savaite , kaip ta pati liniuote rodo , turbut neina laikas , nes ir as is ten buvau isidejusi , ir pas mane nejo , tai gryzau prie lietuviskos liniuotes " vartokim prekia lietuviska " hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
neramuole
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 13, 12:21)
Tai gal ir taip , tai tu kepk taukuose , mano MB legali naudoti tauku , tai as visur naudoju alieju , man jos neriebios ( aisku as tavo neragavusi ).

Neramuole ... pas ja jau savaite , kaip ta pati liniuote rodo , turbut neina laikas , nes ir as is ten buvau isidejusi , ir pas mane nejo , tai gryzau prie lietuviskos liniuotes " vartokim prekia lietuviska " hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif
*

ups, slepuos po lapais tada blush2.gif ai ne varau geriau ka nors issikept, nes vakar kursenu vyniotinio tik gala paragavimui begavau lotuliukas.gif
labai spurgu noreciau bet kiek kepiau jos man neiskildavo gadavosi s............ o ne spurgytes ax.gif
Asseni
QUOTE(neramuole @ 2008 11 13, 11:28)
labai spurgu noreciau bet kiek kepiau jos man neiskildavo gadavosi s............ o ne spurgytes  ax.gif
*

Savaitgali tikriausiai kepsiu. recepta turiu, kuriam gal kokie 50 metu, dar mano mociutes mama kepdavo. Visada superines spurgos buna. Tikros spurgos. Kai iskepsiu ikelsiu kartu su receptuku
@adrij@
Negailek kepimo milteliu , jie ten visiskai nesijaucia schmoll.gif
rugiagele26
Prikepiau medaus tortui blynu, kuo toliau tuo daugiau man is tos pacios normos gaunasi lotuliukas.gif
RiMami
QUOTE(Inočka @ 2008 11 12, 23:47)
Idomu ka toliau konvejeriu darysim  hihihi.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jau aišku, eilė SPURGOMS atėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Cipciuk, spurgų kaip norėčiau blush2.gif Labai gražutės thumbup.gif
@adrij@
Reikejo griebti kai vaisinau ......jau ir namuose neturiu ....isgaravo !!!
rugiagele26
O kaip Malkos po sniegu? lotuliukas.gif
Man geriausiai spurgos gavosi pagal Sonatinos recepta, nesubliusko pirma karta smile.gif
Labai grazios spurgytes Cipciuk bigsmile.gif
neramuole
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 13, 12:31)
Negailek kepimo milteliu , jie ten visiskai nesijaucia schmoll.gif
*

reiks bandyt, nu jau taip uzsimaniau spurgyciu......... wub.gif nors dar is po vakar tinginiukas saldytuve tebeguli doh.gif bet manau nebeilgai isgules, grys sunus is mokyklos su kokiu draugu, tuoj nebeliks jo lotuliukas.gif
@adrij@
Neturiu vysniu , bet taip tingiu i parde eiti ....tok orelis " geras "....na dal vakarop ka sumeistrausiu , bu nieko ner saldziai , o paklausa didele hihihi.gif tik sakolado gal 10 kg.yra , bet juodas -nieks nemegsta tongue.gif
user posted image
neramuole
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 13, 12:51)
Neturiu vysniu , bet taip tingiu i parde eiti ....tok orelis " geras "....na dal vakarop ka sumeistrausiu , bu nieko ner saldziai , o paklausa didele hihihi.gif tik sakolado gal 10 kg.yra , bet juodas -nieks nemegsta tongue.gif
user posted image
*

pas mus tai saulute sviecia, oras kaip uzsakytas thumbup.gif, cypciuk gal arevitoi kartais buvot, kazin ten gavo prekiu jau? g.gif as lapkricio gale kai buvau tai daug ko neturejo verysad.gif
Jus spurgytes verdat aliejuje dubenelyje kokiam ar keptuvei daugiau aliejaus ipylus? o gal galima taukuose naminiuose virt, pas mane ju puse kibiriuko yra nezinau kur naudot, tai šuniui i kose vis idedu
Asseni
Klausiau, o man taip niekas ir neatsake cray.gif
Ka daryti su ruginiais miltais doh.gif , gal kas zino. Niu gi gaila man ismest, bet tik vieta uzima blush2.gif
zebra
Ne,nu ištikrųjų,dabar ir aš spurgų noriu blink.gif doh.gif Bet,dar vyniotynio yra.Tai gal ryt arba savaitgaliui nukelsiu.

Cipsiuk,o į lėkštutę reikėjo daugiau spurgų įdėt,mūsų čia dauuuuuuuug biggrin.gif
@adrij@
Oooooooooo.... tau jau lapkricio galas .... dideliais tempais gyveni hihihi.gif , ne as ir laukiu to lapkricio pabaigos , nes intere ilindau , tai ten isvis nieko nelikia , bet sestadieni turbut siausiu , reikia vienai mergaitei formeliu nupirkti .

Tu kepk taukuose , tik zinai , kad nebutu prieskonio tauku , valdiski tai be jokio skonio , o naminiai - nezinau , nesu turejusi .
Verdu nedideliame puoguke ( geriau , kad koki sena turetum ), na aliejaus pilu , kad jos nesiektu dugno , o jei apvalios - tai , kad galetu pacios vartytis , na 6-7 cm. aukscio .
zebra
QUOTE(Inočka @ 2008 11 13, 12:07)
Klausiau, o man taip niekas ir neatsake  cray.gif
Ka daryti su ruginiais miltais  doh.gif , gal kas zino. Niu gi gaila man ismest, bet tik vieta uzima blush2.gif
*

kaip jie atrodo? tamsūs ar balti? taigi galiausiai kokių blynų prikepk g.gif
Asseni
Tai tamsus, bet kad blynu mes nemegstam schmoll.gif , o dar ruginiu. Gal but ir neblogai, tik kad su tais ruginiais miltais reikia zinok ka ir kiek deti. Viena karta kaz ka bandziau, tai viskas ejo von, siunsliu dezen, nes akmeniniai kaz kokie gavos.
@adrij@
Zebra ... buciau ir tu neidejusi , vyras stovejo prie sono ir lese kaip zvirblis , viena po kitos doh.gif , o ir teslos nedaug buvo .
zebra
QUOTE(Inočka @ 2008 11 13, 12:12)
Tai tamsus, bet kad blynu mes nemegstam schmoll.gif , o dar ruginiu. Gal but ir neblogai, tik kad su tais ruginiais miltais reikia zinok ka ir kiek deti. Viena karta kaz ka bandziau, tai viskas ejo von, siunsliu dezen, nes akmeniniai kaz kokie gavos.
*

tikrai nežinau ką patart,nesu turėjusi.Tu pasigoglink,gal ką išmes g.gif
@adrij@
Kiek as zinau , ruginiams miltams reikia raugo , kad jie kiltu , tai lieka tik namine duonyte issikepti , bet kaip as nezinau schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
neramuole
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 13, 13:09)
Oooooooooo.... tau jau lapkricio galas .... dideliais tempais gyveni hihihi.gif , ne as ir laukiu to lapkricio pabaigos , nes intere ilindau , tai ten isvis nieko nelikia , bet sestadieni turbut siausiu , reikia vienai mergaitei formeliu nupirkti .

Tu kepk taukuose , tik zinai , kad nebutu prieskonio tauku , valdiski tai be jokio skonio , o naminiai - nezinau , nesu turejusi .
Verdu nedideliame puoguke ( geriau , kad koki sena turetum ), na aliejaus pilu , kad jos nesiektu dugno , o jei apvalios - tai , kad galetu pacios vartytis , na 6-7 cm. aukscio .
*

na ir issiblaskius as siandien, ir viskas prasidejo nuo to kad ryte pamigau, mazyle atejus pazadino sako ar jau galiu keltis i darzeli eiti doh.gif buna dienu lyg tycia ax.gif
rugiagele26
Dukryte "lesa" mano meducio blynus g.gif ir vis praso dar doh.gif
ziwiliute
*

Paprasta rugine duona:

8 kg Miltu
4l vandens
80 g druskos
Raugui:
500 g ruginiu miltu
25 g mieliu
Vieną trečdalį duonai kepti skirtų miltų įmaišyti pašildytame vandenyje ir sudėti atskirai šiltame vandenyje išleistą raugą.Gerai išmaišius, tešlos paviršių užbarstyti miltais, duonkubilį šiltai apdengti ir šiltoje vietoje pastatyti, kad įrūgtų. Duonkubilyje tešlos turi būti ne daugiau kaip 1/3 jo tūrio, nes rūgdama tešla 2-3 kartus padidėja.Kai tešla pakankamai išrūgsta, maždaug po 14 valandų, ją reikia gerai išplakti, sudėti likusius miltus, druską, labai gerai užminkyti ir vėl šiltai pastatyti, kad pakiltų.Krosnis kuriama, kai duona pradeda kilti. Kepalai daromi vidutinio didumo stačiai ant ližės, išklotos kopūstų, ąžuolo lapais, ajerais arba pabarstytos sėlenomis, ir šaunami į švariai iššluostytą karštą krosnį.Kepama 2-2,5 valandos.Iškeptą duoną reikia suvilgyti karštu vandeniu ir uždengti švaria sausa skepeta, tada plutelė būna minkštesnė.Šiltos duonos kepalų negalima dėti vienas ant kito, nes, duonai susispaudus, atšoksta plutelė.Iškeptą duoną atšaldyti virtuvėje ir išnešti į vėsią patalpą.Raugui: Imama 500 g ruginių miltų, 25 g mielių, 1-1,5 litro šilto vandens, viskas sumaišoma ir laikoma šiltai, kol išrūgsta. Maždaug po paros jis jau tinka duonai užraugti. Pagamintame rauge yra ne tik mielių grybelių, bet ir pieno rūgšties bakterijų.Raugas ne visada būna geras, be to, kiekvieno raugo skonis skiriasi, todėl ir sakoma, kad kiekvienos šeimininkės duonos rūgštis yra kitokia. Tai priklauso nuo pieno rūgšties ir kitokių bakterijų, kurios įsiveisia rauge. Todėl, gaminant raugą, patariama įpilti nors pusę stiklinės rūgusio pieno.

pati nesu bandziusi, tik kazka panasaus...bet as turiu duonos kepimo masinka, tai ji ten pati viska maiso, sildo, kildo... kaip orkaiteje gautusi - nzn tikrai...cia receptas senoviskas, peciuje....
siaip nera nieko geriau uz namuose iskepta silta duonyte kai visi namuciai pakvimpa ax.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
stai tokiu dar galima meduoliuku is ruginiu miltu issikepti, kaledoms cia kepa tokius, jei sudomino - isversiu recepta mirksiukas.gif
user posted image
Asseni
Aciu, ziwiliute
Sita maciau jau inete, bet cia kiekis koks produktu blink.gif Jeinu geriau i duonos tema, ten gal ka doro rasiu. Lyg lenkiska kazkokia tai duonyte dar yra.

Aisku versk, prasom kalediniu kepiniu temoje parasyt ax.gif
Masiania*
QUOTE(Inočka @ 2008 11 13, 11:14)
cipciuk
O tai kai kepat alejuje, nebuna labai riebios spurgos?
As tai, kai kazkada mociute dare, niekad nekepu alejuje  schmoll.gif
Tik taukuose.
*

As visada per puse pilu aliejaus ir dedu tauku blush2.gif

Tai tamsus, bet kad blynu mes nemegstam schmoll.gif , o dar ruginiu.
*

Duonyte kepk mirksiukas.gif
makalaika
sveikos kepejeles,
neatsilaikiau ir as vakar dariau kursenu vyniotini drauges atejimo proga smile.gif gavosi nerealiai skanus ir isvaizda ir skoniu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif net nepamenu kam reikia dekoti bet aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
dabar maciau rimi parduotuveje akcija rikotos surio 2 uz 1 . gal koki receptuka kas galit parasyti ka galima butu skanaus pagaminti is jo blush2.gif
@adrij@
O TU JI NAUDOK TUOSE RECEPTUOSE , KUR MASKARPONES SURIS DEDASI , SKONIAI PANASUS TIK RIKOTO LIESESNIS mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Srove
Nu ir atejo spurgu isbandymo meeeetas lotuliukas.gif
Einu kepti, nes varske jau darosi rugstoka.Asiu uz ideja 4u.gif
@adrij@
Prasau .... nera uz ka biggrin.gif

user posted imagesakau , gal avatara pasikeisti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
RiMami
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 13, 12:16)
Kiek as zinau , ruginiams miltams reikia raugo , kad jie kiltu , tai lieka tik namine duonyte issikepti , bet kaip as nezinau schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
*

Na, jei duonytės - tai čia ir čia yra du receptai ax.gif

Aplamai tai duodu nuorodą į visą Ayn receptų sąrašą gal kas nors ką gero susiras ax.gif

Dar pažiūrėk šitą Mišelės receptą, tik nežinau ar ten tokie miltai dedasi kokius tu turi g.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.