Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pirkimas/pardavimas/registravimas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2, 3, 4
(mirtise)
Taip taip ir mums taip nutiko.Reikėjo pateikti dokumentus į soc rūpybą dėl mažų pajamų,tai mums tris mašiniukus prikabino doh.gif ,kur realiai tik vieną turim.
Viena auto nevažiuojanti mano vardu ir viena,kur latviui pardavėm doh.gif .Jau kokie 6 metai,kai mes jo neturim,o mašiniukas vyro vardu regitroj registruotas
Net nežinau,ar įmanoma taip atsikratyti. schmoll.gif
Anfisa
QUOTE(zhmonijus @ 2007 02 24, 00:53)
ar yra tau butinybe ja atsikratyt? Nes, jei tiesiog siaip nerimauji, tai nieko baisaus,
Visa info gali suteikta Regitra smile.gif
*

tai kad sako mokescius mokesim nuo kiekvieno masiniuko, as irgi taip pardaviau,o dabar nezinau kaip ta masina nuo mano vardo nuimt doh.gif
Kastyte
QUOTE(Mameluke @ 2007 02 23, 21:50)
Labux,  smile.gif turbūt dar prisimenat tuos laikus, kai pardavinėdavom savo keturračius žirgus pagal taip vadinamus "generalinius" įgaliojimus g.gif . Tokiu būdu ir aš pardaviau  doh.gif savo mašiniuką vienam užsieniečiui iš Rusijos. Tai buvo  daugiau, kaip prieš 5 metus.
Tai va. O ta mašinikė tai taip ir liko kabėti ant mano vardo(žargoniškai kalbant sory blush2.gif ).
Gal žinotė kokių nors būdų, kaip atsikratyti šitos naštos g.gif ? Ar tai įmanoma?

Bučiau laba laba dėkinga už bet kokią informaciją  4u.gif  wub.gif !
*

Atsikratyt reikia, netgi butina. Igaliojimas nenuima atsakomybes del visu prievoliu, kurios priklauso masinos savininkui, tame tarpe ir mokesciu, jei tokie yra ar bus.
As tau kita pavyzdi pasakysiu - mano pusbrolio masina, vazinejanti pagal igaliojima padare avarija, uzmuse zmogu, pabego is ivykio vietos. Teismai vyksta jau tris metus, ir galo nematyti, nes kaltininkas neigia padares avarija, tuo metu vairaves automobili. O kad pusbrolis ta nakti miegojo namie savo lovoje irg irodyti neimanoma.
O pas mus Lietuva, ne CSI Majamis, kur ima antspaudus nuo vairo ir pan. Taigi...
As pasiklausinesiu, kieno galiu, kaip susitvarkyti, bet Tu savo ruoztu irgi ieskok iseities.
Katrin
O s.... Ant mano vyro irgi tokios 2 su igaliojimais masinos "kabo". O tai "Regotros" niekas nesiteiravo?
Crystalline
QUOTE(Mameluke @ 2007 02 23, 21:50)
Labux,  smile.gif turbūt dar prisimenat tuos laikus, kai pardavinėdavom savo keturračius žirgus pagal taip vadinamus "generalinius" įgaliojimus g.gif . Tokiu būdu ir aš pardaviau  doh.gif savo mašiniuką vienam užsieniečiui iš Rusijos. Tai buvo  daugiau, kaip prieš 5 metus.
Tai va. O ta mašinikė tai taip ir liko kabėti ant mano vardo(žargoniškai kalbant sory blush2.gif ).
Gal žinotė kokių nors būdų, kaip atsikratyti šitos naštos g.gif ? Ar tai įmanoma?

Bučiau laba laba dėkinga už bet kokią informaciją  4u.gif  wub.gif !
*

Jei dar yra likę mašinos valstybiniai numeriai, manau, neturėtų būti problemų išregistruoti.
Mameluke
QUOTE(citybird @ 2007 03 15, 20:53)
Jei dar yra likę mašinos valstybiniai numeriai, manau, neturėtų būti problemų išregistruoti.
*

Kaip gali būti likę numeriai, jei mašina su visais numeriais į Ukrainą išvažiavo. Aišku aš abejoju ar ji išvis dar važiuoja, gal kokiam kieme pamesta rudyja.
Aš jau nevilty verysad.gif
Negi taip ir nėra išeities? cry.gif
*ramunė*
Tokia vat situacija:pirkom mašiniuką ir norim truputį patvarkyti,todėl neskubam su technine apžiūra ir registracija.Dabar ji su prancūziškais numeriais .Nežinau ar yra koks nors terminas ,kiek laiko galiu neregistruoti?
zhmonija
galit registruot, bet tech.apziuros nepraeiti iskart smile.gif Bus saugiau...nebent laikot po 9 spynom ir taip smile.gif
AMD
Teorishkai su tokia masina vazineti negalima, t.y. reikia ant kaliaskes nuvezhti masina iki regitros ir technikines. Praktishkai, mentai labai retai kimba prie masinu su prancuziskais numeriais, todel patarciau pirma susitvarkyti ja, o jau paskui varyti registruoti ir iskart technikine. Kitu atveju jei uzregistruosi ir nepraeisi tech apziuros, gali greitai pakliuti i inspektoriu nagus schmoll.gif
Aisku jei masina apynauje, tai kol prancuziski numeriai geriau laikyti saugomoj aiskhtelej ar garazhe.
*ramunė*
Labai dėkoju už atsakymus bigsmile.gif Taip kolkas mašina ir "gyvena"saugojimo aikštelėje biggrin.gif buvom išvažiavę savaitgalį ir tikrai pravažiavom pro kelis mentų postus ,bet nestabdė...gal buvo užsiėmę lotuliukas.gif
Vipera
QUOTE(*ramunė* @ 2007 05 07, 15:04)
Labai dėkoju už atsakymus bigsmile.gif Taip kolkas mašina ir "gyvena"saugojimo aikštelėje biggrin.gif buvom išvažiavę savaitgalį ir tikrai pravažiavom pro kelis mentų postus ,bet nestabdė...gal buvo užsiėmę lotuliukas.gif
*

Jei draudima turi gali vazinet drasiai
edinka
4u.gif Gaivinu seną temą ir dar norėčiau info... ax.gif perskaičiau pamokymus, kad pirmiausia pinigai, po to pasirašoma pirkimo - pardavimo sutartis. Taip suprantu, kad ją būtina tvirtinti notarinėj... g.gif . O toliau turbūt reiktų išregistruot automobilį? Ar aš klystu... g.gif Mat visi skambinantys siūlo pinigus ir nori, kad auto atiduotume be jokių perregistravimų. Mes taip nesutinkam...
Paprotinkit, prašau, kaip elgtis mirksiukas.gif
gitulia
Notarine forma butina perkant-parduodant nekilnojamaji turta, automobiliu pardavimui notaras nereikalingas.

Gyventoju pajamu mokestis yra 15 proc. (ne trys kaip kazkas cia rase). Mokamas nuo uzdirbtos sumos (skirtumo tarp pardavimo ir pirkimo kainos) ir jei auto islaikytas maziau nei tris metus.

Jokiu budu neatiduokite auto neisregistrave regitroj. Yra planuojama priimti istatyma del keliu mokescio (ar kaip ji ten pavadins) privaiems asmenims, kuris butu skaiciuojamas nuo kiekvienos tavo vardu registruotos auto. Taigi per eile metu galima susidaryti tokia situacija, kad vazinesi viena masina, o mokesi mokescius nuo 10 .

Pasirase pirkimo pardavimo sutarti, kurioje nurodykit auto valstybinius numerius, kebulo numeri, pardavimo kaina ir kt. butinus duomenis, eikite isregistruoti masinos i Regitra, po to jau pirkejo problema kada jis ja isiregistruos savo vardu.
Piranij@
Gaivinu seną temą ir dar norėčiau info...  perskaičiau pamokymus, kad pirmiausia pinigai, po to pasirašoma pirkimo - pardavimo sutartis. Taip suprantu, kad ją būtina tvirtinti notarinėj...  . O toliau turbūt reiktų išregistruot automobilį? Ar aš klystu...  Mat visi skambinantys siūlo pinigus ir nori, kad auto atiduotume be jokių perregistravimų. Mes taip nesutinkam...
Paprotinkit, prašau, kaip elgtis 

Kaip cia teisingai rase - auto turi isregistruoti, o ne perregistruoti. Siaip abejoju ar pirkejas, kuris nenori jos registruotis, sutiks pasirases sutarti laikti, kol pardavejas begs stoveti eilese kol isregistruos nuo savo vardo auto. Geriausia auto isregistruoti oir sutarti pasirasyti ta pacia diena (kitaip tariant auto parduodi kaip paprasciausia daikta, nes jis buna jau be valstybiniu numeriu). Sutarciu blankai bent jau pries gerus metus budavo padeti pacioje regitroje ant stalu.

Linkiu sekmingai parduoti thumbup.gif
edinka
gitulia, piranij@ - AČIŪ už info.
Nu bet man vistiek neaišku blush2.gif , jei abi pusės pasirašom pardavimo - pirkimo sutartį, tai nejau jos nereikia niekur įforminti ir tokia galioja... g.gif
Martyna
QUOTE(edinka @ 2007 08 16, 00:25)
gitulia, piranij@ - AČIŪ už info.
Nu bet man vistiek neaišku  blush2.gif , jei abi pusės pasirašom pardavimo - pirkimo sutartį, tai nejau jos nereikia niekur įforminti ir tokia galioja...  g.gif
*

Užvakar pardaviau automobilį, tai galiu papasakot kaip tai vyksta 4u.gif
Tiesioj su pirkėju važiuojat į Regitrą, ten informacijoj gausit pirkimo-pardavimo sutarties blanką, jį užpildot ir laukiat savo eilės, toliau jau viską sutvarkys Regitros darbuotojas. Sutartis įforminama pačioj Regitroj, daugiau niekur nereikia formint mirksiukas.gif
gitulia
edinka, o kaip ta sutartis negalios, jei abi salys ja pasiraso. Viena sutarties egzemplioriu pateikiat regitros darbuotojui, tos sutarties pagrindu masina ir registruojama pirkejo vardu. Nebutu sutarties nebutu pagrindo registravimui.
Viena egzemplioriu sutarties pasilikit sakau, gal kada prireiks deklaruojant turta, pajamas ar pan.
rituxa
Gal kas buvo tokioje situacijoje? Noriu išregistruoti automobilį, kuris jau seniai atiduotas į savartyną, o numeriai ir dokumentai pamesti doh.gif
Ar įmanoma tai padaryti?
Balanda
QUOTE(rituxa @ 2007 11 27, 12:15)
Gal kas buvo tokioje situacijoje? Noriu išregistruoti automobilį, kuris jau seniai atiduotas į savartyną, o numeriai ir dokumentai pamesti doh.gif
Ar įmanoma tai padaryti?
*

Va,va,mano tėvai prieš kokius 8 m irgi savo seną žiguliuką pardavė detalėms,o jokių dokumentų neturi,ir neišregistruotas doh.gif Gal kas žinot,ką daryt,parašykit mirksiukas.gif 4u.gif
LPx
labai paprasta - savininkas turi nuvaziuoti i regitra su pasu ir butu gerai prisiminti masinos numeri smile.gif
ten jie jau viska zino (pats ta dariau pries savaite) - duos pasirasyti prasyma, irasysite "automobilis priduotas i savartyna, pazymos neturiu, valstybiniai numeriai pamesti". sumokesite 7 lt ir viskas.
naudokites proga kol nera eiliu, nes gali buti kad priims kasmetinio automobiliu apmokestinimo istatyma - tada visi puls i regitra
Juorita
Bijau pameluoti, bet ar nuo gruodžio 1, ar nuo sausio, be laužo pažymos automobilio nurašyti bus negalima. Tačiau jei nieko neturite, automobilį galima išregistruoti, tik kainuos 11 lt.
Indr
Merginos, gal jus padesit ar bent jau patarsit kur kreiptis, suzinojau, kad tuoj apmokestins automobilius kurie registruoti konkrecio zmogaus vardu. As pries 5 metus pardaviau savo mazdute 323f i baltarusija, aisku niekas su manim sutarciu nesudarinejo ir man jokiu numeriu neparveze tik pinigus sumokejo ir atgavau finale tech pasa. Buvau kvaila ir jauna, dabar taip nedaryciau ...gal patarsit man kaip pasielgti, kaip ta masiniuka isregistruoti?! nes mokesciu moketi visai nesinori ... blush2.gif
HrMr
Nuvaziuoji i Regitra ir isregistruoji!
Paaiskinsi situacija darbuotojams, uzpildysi popieriukus ir viskas.
As praeita savaite per valanda 6 masinas "nusikabinau"
Jokiu problemu.
Sekmes!
Indr
[quote=HrMr,2007 12 11, 19:10]
Nuvaziuoji i Regitra ir isregistruoji!
Paaiskinsi situacija darbuotojams, uzpildysi popieriukus ir viskas.
As praeita savaite per valanda 6 masinas "nusikabinau"
Jokiu problemu.
Sekmes!
*

OHO, o tai kaip cia taip, man gi sakys nelegaliai pardavei, be sutarciu ... ar reikia kokia istorija galvoti? smile.gif

Ir dar klausimas iki kada galima isregistruoti, ten be kazkokio metalo lauzo poto sertifikato?

aciu 4u.gif
*sony*
QUOTE(Indr @ 2007 12 11, 15:45)
Ir dar klausimas iki kada galima isregistruoti, ten be kazkokio metalo lauzo poto sertifikato?

aciu  4u.gif
*

išregistruoti galima iki gruodžio 15d.dabar regitroj kažkokia akcija vyksta,vyro brolis taip pat neturėjo valstybinių nr.ir išregistravo šiandien,tik reikia pasą turėt,daugiau nieko smile.gif dar kažkokį paaiškinimą parašė,kad automobilis jau senai nebenaudojamas mirksiukas.gif
Amry
Dar dabar galima išregistruot, "Regitra" prailgino akcijos laiką
jurgita%
As isregistravau du auto kaip parduotus i uzsieni(na jie istikruju ten buvo parduoti),neturejau nei dokumentu nei numeriu,bet problemu neiskilo
guguces
Gal žinote iki kada pratęsta išregistravimo akcija?
Ingaida
Gal kuri susiduret su tokia problema - pardaviau auto pries du metus,bet dokumentu neperrasem,taip ir "kabo jis ant manes".Dabartine savininke pasikeitus tel nr,tad susisiekt neiseina.Buvau regitroj,tai pasake,kad jei auto butu isvazeves i uzsieni ar i lauzyna,tai iskart isregistruotu,bet kadangi jis lietuvoj vazineja,tai tipo padet nieko negali verysad.gif doh.gif Nezinau ka daryt,gal kuri turejo tokia beda...?
Elzė
Atrodo tokios temos nėra. g.gif

Nemažai info apie automobilių pirkima- pardavimą radau regitros psl. Bet nerandu atsakymo į vieną klausimą. Gal kas buvot susidūrę?
Anksčiau nevažiuojančio automobilio buvo paprasčiau atsikratyti smile.gif Kiek žinau nuvežti pakakdavo valstybinį nr ir "nuimdavo nuo įskaitos" auto. O dabar tai su numeriais reikia atvežti ir pažymą pvz iš kokio auto laužyno, kad mašina likviduota. O man įdomu tokia situacija: jei automobilis nevažiuojantis, ir jį parduoti nori kitam žmogui (detalėms), tai kaip tai vykdyti? Juk į regitrą jo nenuvarysi, o iš to žmogaus gi pažymos nepaimsi, kaip kad iš laužyno g.gif
ERUGĖ
geras,kaiptik man toks pat klausimas vakar iškilo g.gif tai kiek sužinojau,kad reikia pareiškimą parašyti ir tiek unsure.gif aš taip ir bandysiu daryt,ir šeip sakysiu,kad mašina nevažiuojanti,o dalis giminės išsidalins biggrin.gif
Elzė
parašyk kaip seksis. Ta prasme kaip ten visi reikalai bus sutvarkyti mirksiukas.gif
Owlet
Sveiki, gal kas galės padėti 4u.gif unsure.gif

žodžiu situacija tokia : pirko vyras anglišką auto ir dabar ją perdarinėja (nors pirmą kart tokiu darbu užsiima, bet gabus susidoros blush2.gif )

bėda tame, kad matyt kaip neišmanančius mus apgavo, sakė geri geri dokumentai, o kiek paskaičiau pasirodo būtinai turi būti V5 formos, o pas mus V963 . tai taip išeina, kad nei užsiregistruot regitroi, nei TA praeit. baisiai abydna.

gal kas žinot ar galima ir kaip užsakyti tuos V5 dokumentus? ką reikia daryti ar ilgai užtrunka?

nerandu niekur tokios info...

tiesa, auto kapotas šiek tiek daužtas ir durelės galinės pakrypusios, tai čia irgi bus problemų su dokumentų gavimu ???

ar skambint tam diedui iš kurio pirkom ir bartis doh.gif doh.gif

labai susinervinau, padekit su informacija kas nors 4u.gif
lovely
QUOTE(betoox @ 2008 10 19, 16:22)
Sveiki, gal kas galės padėti 4u.gif  unsure.gif

žodžiu situacija tokia : pirko vyras anglišką auto ir dabar ją perdarinėja (nors pirmą kart tokiu darbu užsiima, bet gabus susidoros blush2.gif  )

bėda tame, kad matyt kaip neišmanančius mus apgavo, sakė geri geri dokumentai, o kiek paskaičiau pasirodo būtinai turi būti V5 formos, o pas mus V963 . tai taip išeina, kad nei užsiregistruot regitroi, nei TA praeit. baisiai abydna.

gal kas žinot ar galima ir kaip užsakyti tuos V5 dokumentus? ką reikia daryti ar ilgai užtrunka?

nerandu niekur tokios info...

tiesa, auto kapotas šiek tiek daužtas ir durelės galinės pakrypusios, tai čia irgi bus problemų su dokumentų gavimu ???

ar skambint tam diedui iš kurio pirkom ir bartis doh.gif  doh.gif

labai susinervinau, padekit su informacija kas nors  4u.gif
*

Parasykite i a.z. duosiu savo vyro telefono nr. jums paaiskins situacija! g.gif
Kenguryte
Sveikutės,

domina toks klausimas, kaip vyksta mašiniuko pardavimas užsieniečiui? g.gif

Man įtartina, kad užsienietis siūlo daryti sutartį - ale įgaliojimą pas notarą, sumokėti pinigus, bet išvažiuoti su tarkim mano numeriais ir ant manęs registruota mašina? g.gif Sako, kad kitaip jam tektų mokėti didelius muitus, o, kai su LT numeriais, tipo nereikės mokėti muitų. Aišku, jis sako, kad po kelių savaičių bus LT, kad atveš numerius ir tada jau bus galima nurašyti mašiną nuo įskaitos, bet, o jeigu jis neatveš tų numerių? Tai kas man iš tos su notaru pasirašytos sutarties?
Gal kas pardavinėjo mašinas užsieniečiams, pasidalinkite savo patirtimi.

Labai ačiū už atsakymus drinks_cheers.gif
Kenguryte
O mums kaip tik dabar taip siūlo parduoti mašiną, pagal įgaliojimą, tai vat mąstau, kad ne biznis, aišku, užsienietis sakosi, kad atveš mūsų numerius ir t.t. bet kažkaip nžn. O dar jūsų pasisakymų pasiskaičiau, tai ši vis...

Braškutė
QUOTE(Kenguryte @ 2009 04 23, 16:05)
O mums kaip tik dabar taip siūlo parduoti mašiną, pagal įgaliojimą, tai vat mąstau, kad ne biznis, aišku, užsienietis sakosi, kad atveš mūsų numerius ir t.t. bet kažkaip nžn. O dar jūsų pasisakymų pasiskaičiau, tai ši vis...
*

as atsisakyciau net tokios minties smile.gif
lovely
QUOTE(Kenguryte @ 2009 04 23, 15:05)
*

Parduosite ir viskas ok bus iki tol:jei sugalvos apmokestinti kiekviena auto, tai ir mokesite uz ta parduota.Jiems lengviau per siena pravaziuoti su automobiliu nenuimtu nuo iskaitos, o ar grazins jums numerius, tai tik jie zino mirksiukas.gif
Kenguryte
QUOTE(lovely @ 2009 04 23, 22:07)
Parduosite ir viskas ok bus iki tol:jei sugalvos apmokestinti kiekviena auto, tai ir mokesite uz ta parduota.Jiems lengviau per siena pravaziuoti su automobiliu nenuimtu nuo iskaitos, o ar grazins jums numerius, tai tik jie zino mirksiukas.gif
*

Agam, paguodei su tuom, kad kai apmokestins kelius, tai ir už šimtą metų parduotą ir užmirštą mašiną reikės mokėti, tai žinai ax.gif
O, kad apmokestins anksčiau ar vėliau, tai neabejoju - faktas wink.gif
Ačiū už nuomonę wink.gif
Oxen
QUOTE(Kenguryte @ 2009 04 23, 16:05)
*

O aš surizikavau, ir būtent taip pardaviau savo senutėlę mazdą moldavanui...
Neapgavo, numerius ir tech pasą po mėnesio atvežė.Tiesa - užstato nemažo užsiprašiau.... Tai nurašyt pradžioj buvo problema - reikalavo regitra pažymos kur tipo ją utilizavau.Paskui kažkaip suprastino tvarką, ir užteko parašyt, kad išparduota dalimis.
miilunela
kiek kainuoja nusipirkus automobili persirasyt ant saves(regitroj)?
Aciu!
ZORRO
Na dabar jau sunku tai atlikti - regitra tikrina visus popierius ... Geriau jau taip nepardavinekite,nes gali kilti problemu kai su jusu automobiliu padarys avarija ir pabegs ....
Perlen
Tema sena,bet parduodant nevažiuojantį auto,galima regitros darbuotoją atsivežt į namus ir apžiūrėjus auto apiformina dokumentus ir nuima nuo įskaitos. ax.gif Aš turiu 5 automobilius blink.gif ,kurie senai parduoti dar su tada madingais įgaliojimais doh.gif ,tai jie ant manęs ir stovi,bet pažystamas REGITROJ sutvarkė ir nebeturiu aš jų thumbup.gif
miilunela
mergyckos,kiek dabar kainuoja regitroj persirasyt lengva masina(pirku,ratus)?
aciu!
miilunela
QUOTE(triušė @ 2009 04 27, 12:30)
mergyckos,kiek dabar kainuoja regitroj persirasyt lengva masina(pirku,ratus)?
aciu!
*

ax.gif
Deima1999
Nepirkit mashynu kuriuos nuo 1993 yra ne europietiskos ir ju vairas desney pusey ;] lietuvoi technines apziuros nepereiti su tokia mashyna ;]
Braškutė
QUOTE(Deima1999 @ 2009 04 27, 20:06)
Nepirkit mashynu kuriuos nuo 1993 yra ne europietiskos ir ju vairas desney pusey ;] lietuvoi technines apziuros nepereiti su tokia mashyna ;]
*

ju nei neregistruos, iki technikines toli saukia smile.gif
miilunela
kadangi nieks neapsviete biggrin.gif
pasakysiu pati

masinos perregistravimas 39lt biggrin.gif
aisvyde
Gal ir kvailas klausimas, bet...jei perku auto savo mieste, tai su pardavėju nuvažiuojam į Regitrą, ten sutvarkom visus reikalus, perduodu pinigus, o jei auto perku kitam mieste, tai duodu pinigus, o į Regitrą važiuoju be pardavėjo? Kaip tada apsidrausti nuo to, kad mašina nebus vogta ar panašiai? Ačiū.
*Unna*
QUOTE(aisvyde @ 2009 05 02, 11:55)
Gal ir kvailas klausimas, bet...jei perku auto savo mieste, tai su pardavėju nuvažiuojam į Regitrą, ten sutvarkom visus reikalus, perduodu pinigus, o jei auto perku kitam mieste, tai duodu pinigus, o į Regitrą važiuoju be pardavėjo? Kaip tada apsidrausti nuo to, kad mašina nebus vogta ar panašiai? Ačiū.
*

Tai kad Regitroj perrašant reikalingi abu, ir pardavėjas, ir pirkėjas mirksiukas.gif Jei su auto kažkas negerai bus tai jos ir neperregistruos. Mes kai pirkom, tai pradžioj susitvarkėm dokumentus, o tik tada atidavėm pinigus ir gavom raktelius ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.