Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Seni geri serialai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
-Vėja-
Roswelas 4u.gif

user posted image
Cleo_27
Roswell tikrai geras serialas drinks_cheers.gif
Lee*
Pradejau is naujo ziureti vaikystes seriala "Namelis prerijose" (amerik), per LTV rodo rytais. Na toks jis man fainas, mielas, paprastas wub.gif
Kliurka
Man tai kažkaip įstrigo serialai kuriuos vaikystei mačiau "Marimar", "Maria Mersedes" "Esmeralda" biggrin.gif tada dar serialų scenarijus nebuvau perpratus biggrin.gif biggrin.gif
sermuksnelis
QUOTE(Lee* @ 2010 10 12, 13:26)
Pradejau is naujo ziureti vaikystes seriala "Namelis prerijose" (amerik), per LTV rodo rytais.  Na toks jis man fainas, mielas, paprastas  wub.gif
*

drinks_cheers.gif
o as dar labai noreciau Datare Kvin,paziureti ir toks siltas ir mielas serialas buvo,torrentuose neradau verysad.gif ...
bet tikrai anksciau kokiu idomiu serijalu rodydavo,dabar visi man suprasteja schmoll.gif o meksikieciu muilo operu isvis neimanoma ziuret schmoll.gif
o gal kuri zino kur galima butu rasti" Rube"pries keleta meteliu rode.tas tai patiko biggrin.gif .
Alta
QUOTE(Tigris @ 2010 08 27, 11:11)
Gal kas nors prisiminsit... vienu metu seniai seniai LTV rode toki seriala, berods italu gamybos, apie kareivius ir ju gyvenima kareivinese... Na toks juokingas budavo ... vadinosi lietuviskai "kieti vyrukai" ar kazkas panasaus... labai noreciau suzinoti jo originalu pavadinima, bet niekaip neatgaminu, jau visa gooogle iskuiciau....

Prisimenu is ten viena personaza tiktai - kareivis-taisytojas biggrin.gif jam pastoviai kazka isardzius ir vel surinkus vis nereikalingu detaliu atlikdavo biggrin.gif... na gal dar kas nors be manes ji prisimena  g.gif
*

"Geležiniai vyrukai". Aš irgi labai norėčiau dar kartą pamatyti.
l'eau
auklė ir daktarė kvin tikrai nemirtingi smile.gif
Isila
QUOTE(Isila @ 2010 08 02, 16:35)
Prašau pagalbos, gal kas atsimenat tokį serialą... Žodžiu, kaip prasideda nepamenu. Bvo moteris ir vyras, vyras išvyko į karą ir ten žuvo. MOteriškė plaukė laivu, laive, berods, kilo gaisras, laivas nuskendo, išsigelbėjo tik ji ir kažkoks jūreivis. Jie ten bile kiek laiko plaukiojo valtim ar tai plaustu po vandenyną, tas jūreivis nusiskandino, o ji atplaukė prie Afrikos o gal Australijos krantų. Ją išgelbėjo vietiniai juodukai - pora pagyvenusi. Ji ėmė gyventi kaip indėnė/aborigenė, nežinau kaip pavadint. tada pasirodė, kad ji nėščia. Tuo tarpu jos šeima ėmė jos ieškot. Per tą laiką ji susigyveno su ta pora, pagimdė berniuką. TAda ją rado toks kažkoks perėjūnas. Tipo, kad pristatyt šeimai, gaut atlygį. Aišku, jie įsimylėjo, pasimylėjo. Tada nepamenu kaip buvo, kad dėl jo kaltės buvo nušauta ta pagyvenusi pora, tai ji ant jo smarkiai užsiuto. Grįžo namo, pagimdė sūnų ir jam atidavė.
Kai ji klaidžiojo su ta pora po dykynes, tai rado deimantų uolas, urvus, tas žemes nusipirko, ėmė deimantus kasti. Tas jos "gelbėtojas" užaugino judviejų sūnų, paskui jų keliai kažkaip vėl susikirto, jis lyg ją apiplėšt bandė.. žodžiu, smulkiai nepamnu, noriu vėl pažiūrėt, bet turinys yra viskas, ką pamenu. Gal kam kokių asociacijų kyla?
Papildyta:
kad taip Dievui į ausį....
*

radau radau, šitas vadinasi Mountain of diamonds. Kaip rast pažiūrėt? doh.gif
3apa3a
Labai-labai reikia serialo "Ligonines priimamasis" paskutinio 15-o sezono 11-22 seriju lietuviskai arba rusiskai dubliuotu. Su rusiskais titrais turiu, bet gal kur nors butu galima gauti butent dubliuota ?

Aciu
** Svaja**
Labai noreciau dar syk paziuret 13-nuovada , nuotaikingas lenku serialas thumbup.gif thumbup.gif
ovimama
Is vaikystes neprisimenu, o kai mokiausi technikume,pamenu"Kaimynai"jaunimo seriala ziuredavom,dar labai patiko "Macleodo dukterys",na ir Namelis prerijose,irgi labai mielas ir jaukus,na gal kiek atveso paskutines serijos,kuriose nebeliko Maiklo Landono .
vasarele85
Paiilgau serialo be namų negerai biggrin.gif ax.gif jis man lb patikdavo mirksiukas.gif
dar lb patinka namelis prerijose wub.gif wub.gif
blackkiss
Mano megstamiausi vaikystej buvo:
- be namu negerai;
- budinti vaistine;
- greis ugnyje;
- verge izaura

4u.gif ziurejau ir daugiau kazkokiu, tik sitie geriausiai isimine smile.gif
meksikietisku nemegau, vienintelis kuris patiko buvo "locura de amor" smile.gif
Enriko mama
Mano mylimiausias serialas buvo Amor gitano ( Cigoniska meile) toks neilgas, neistemtas kaip visi meksikietiski, po 12m vel su malonumu ziuriu ji wub.gif
My Webpage
*Kristaliukas*
QUOTE(Velma @ 2010 08 12, 18:22)
Sugryzimas i Edena wub.gif
*

drinks_cheers.gif wub.gif
Patraukli ir Savarankiska
Neblogas serialas " Pagaliau skambutis ", su mano mėgstamiausiu aktoriumi Lopezu .
Adrij@
QUOTE(Enriko mama @ 2011 04 05, 16:28)
Mano mylimiausias serialas buvo Amor gitano ( Cigoniska meile)  toks neilgas, neistemtas kaip visi meksikietiski, po 12m vel su malonumu ziuriu ji  wub.gif 
My Webpage
*

Man irgi šitas serialas labai patiko wub.gif Per kur žiūrit? Per youtube, o gal koks kanalas rodo? g.gif
kaubojey
Man pats mylimiausias "Namelis prerijose" smile.gif.
kiska13
Be namu negerai
Verge Izaura
Turtuoliai irgi verkia
Santa Barbara
muter
as taip noriu pamatyti folcio viesbutis,ir tegul kraujas liejai laisvai verysad.gif ,bet niekur nerandu lietuviu,vien anglu kalba sad.gif
vile1897
QUOTE(kaubojey @ 2011 04 09, 23:06)
*

drinks_cheers.gif
Enriko mama
QUOTE(Adrij@ @ 2011 04 09, 17:53)
Man irgi šitas serialas labai patiko  wub.gif Per kur žiūrit? Per youtube, o gal koks kanalas rodo?  g.gif
*

As ziuriu rusu kalba yra sitam saite http://www.kinopal.com/cyganskaya-lyubov-1999/
Ir youtube yra tiek rusu kalba tiek originalu
egllute
QUOTE(blackkiss @ 2011 01 15, 01:41)
- be namu negerai;
- budinti vaistine;
- greis ugnyje;

4u.gif  ziurejau ir daugiau kazkokiu, tik sitie geriausiai isimine smile.gif

*

QUOTE(kaubojey @ 2011 04 09, 22:06)
*

QUOTE(muter @ 2011 05 21, 13:47)
as taip noriu pamatyti folcio viesbutis,ir tegul kraujas liejai laisvai  verysad.gif ,bet niekur nerandu lietuviu,vien anglu kalba sad.gif
*

bigsmile.gif drinks_cheers.gif situos ir as labai megau, o taip pat:
Kelias i Evonli;
Karo lauko ligonine.

Kaip noreciau, kad juos vel parodytu
isdykusS
QUOTE(Isila @ 2010 11 05, 20:51)
radau radau, šitas vadinasi Mountain of diamonds. Kaip rast pažiūrėt?  doh.gif
*

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3540944
Adrij@
QUOTE(Enriko mama @ 2011 05 22, 12:16)
As ziuriu rusu kalba yra sitam saite http://www.kinopal.com/cyganskaya-lyubov-1999/
Ir youtube yra tiek rusu kalba tiek originalu
*

Ačiū 4u.gif
Kaligula
http://www.youtube.com/watch?v=O7JAjNK8vpk
Mano pats mylimiausias... Ir sukele man vaikystes trauma,nes paskutines serijos neparode!! Pamenu man buvo kokie 6 metukai,ziuredavau visas serijas ir paskutines neparode,kiek asaru buvo,iki siol pamenu verysad.gif lotuliukas.gif
dar zinoma http://www.youtube.com/watch?v=EEyFrzJvYfg...feature=related
ir Draugai,turiu ju visas serijas,malonu pasiziureti laikas nuo laiko,ypac kai buna liudna nuotaika,privercia uzsimirsti ir pasijuokti smile.gif
Is Lietuvisku labai patiko Dvynukai ir Dvynukes su Lota ir Luiza,noreciau parsisiusti,kazin imanoma is kur nors gauti???
amberr.
90210 Beverly hills.. bandau ziuret nauja, bet ne tas jau.. doh.gif verysad.gif nieks neatstos to senojo, su senais aktoriais ir t,.t verysad.gif viska atiduociau, jei kas idetu paziuret visus sezonus is pradziu.. wub.gif Dylanas.. o dieve, ar buvo pasaulyje moteris jam abejinga lotuliukas.gif
Ponia Delovej
QUOTE(amber123 @ 2011 06 19, 14:13)
90210 Beverly hills.. bandau ziuret nauja, bet ne tas jau..  doh.gif  verysad.gif nieks neatstos to senojo, su senais aktoriais ir t,.t verysad.gif viska atiduociau, jei kas idetu paziuret visus sezonus is pradziu..  wub.gif Dylanas.. o dieve, ar buvo pasaulyje moteris jam abejinga lotuliukas.gif
*

pasikartosiu dar cia.Gal sitas?cia nuo pirmo 1990 m.sezono.
http://kinozal.tv/details.php?id=789818
http://kinozal.tv/details.php?id=789819
minde0445
mano pats geriausias matytas serialas floricienta
poto seka rebelde way, storule valentina ir teresa
Isila
QUOTE(isdykusS @ 2011 05 24, 01:31)

ačiū aciuks.gif
Adrij@
Sveikutės smile.gif

prisiminiau vieną serialą, bet niekaip neatgaminu jo pavadinimo, gal kartais kuri iš jūsų jį prisimena. Šitą serialą rodė LTV panašiu metu, kaip ir "Monopoliją". Veiksmas vyko karo metu, lyg okupuotoje vietovėj, pagrindinė veikėja buvo jauna mergina, lyg našlaitė, kažkokia šeima ją lyg buvo priglaudusi, ta globėja buvo tokia linksma sumani stambi moteris. Kiek mano galva mena, jis vadinosi lyg kažkoks tai "traukinys". O gal ir maišau kažką g.gif Gal kas atsimena apie kokį serialą čia aš kalbu ir kaip jis vadinosi 4u.gif
iewukas37
Šito serialo niekada nepamiršiu. Net verkti norisi,kad jau jo neberodo verysad.gif Tai yra '' namelis prerijose'' Jau toks nuostabus serialas toks nuostabus toks nuoširdus šiltas ne kaip šiuolaikiniai ten '' marinela'' jau ta marinela tai neduok dieve kas ten per nesamone didesnes nesamones nesu macius kaip marinela. doh.gif doh.gif doh.gif bEt va namelis prerijose tai nerealus filmas liux daugiau tokių drinks_cheers.gif thumbup.gif
ambicija
Vaikystės serialas - be namų negerai biggrin.gif Bloga mergaitė Rubė, Teresa, vsio.
minde0445
QUOTE(iewukas37 @ 2011 06 22, 10:59)
Šito serialo niekada nepamiršiu. Net verkti norisi,kad jau jo neberodo verysad.gif  Tai yra '' namelis prerijose'' Jau toks nuostabus serialas toks nuostabus toks nuoširdus šiltas ne kaip šiuolaikiniai ten '' marinela'' jau ta marinela tai neduok dieve kas ten per nesamone didesnes nesamones nesu macius kaip marinela.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  bEt va namelis prerijose tai nerealus filmas liux daugiau tokių  drinks_cheers.gif  thumbup.gif
*

ka cia nusisneki, marinela simta kart geresnis, idomesnis, grazesnis uz kazkoki preju nameli, gaila jog tavo toks prastas skonis, nesupranti nieko biggrin.gif
rasiux-
QUOTE(Kaligula @ 2011 06 02, 18:35)
Mano pats mylimiausias... Ir sukele man vaikystes trauma,nes paskutines serijos neparode!!

Aha, aš taip pat labai pergyvenau, kad nepabaigė jo rodyt biggrin.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 06 19, 12:13)
90210 Beverly hills.. Dylanas.. o dieve, ar buvo pasaulyje moteris jam abejinga lotuliukas.gif
*

Šitą berną tai turbūt visos sapnuodavom biggrin.gif
Namelį prerijose dar ir dabar žiūrėjau kai rodė per LTV, na ir į Daktarę Kvin nespjaučiau jei kartotų smile.gif
Tiūtė
Man labai patiko kai seniau rodydavo "Floricienta" - smile.gif Labai labai įdomus serialas.smile.gif Norėčiau,kad vėl rodytų,kad ir tas pačias serijas:D
Arba seniau rodydavo vaikams "Mažyliai" irgi toks gražus buvo.smile.gifO tie meksikiečių visi tokie patys, tik aktorius pakeičia ir tiek. biggrin.gif Bet kažkodėl ir jie užkabina. Kai nėra kas veikti gerai pažiūrėti, bet šiaip tai laiko švaistymas.smile.gif
GaiLina
Sveikos, tikiuosi nesikartoju, bet čia rasit daugybę senų ir naujų serialų smile.gif)
http://www.filmai.in/uzeik-100222.html
perla69
QUOTE(GaiLina @ 2011 08 07, 02:21)
Sveikos, tikiuosi nesikartoju, bet čia rasit daugybę senų ir naujų serialų smile.gif)
http://www.filmai.in/uzeik-100222.html
*

Matau čia The Borgias yra, o va kur man rasti The Tiudors... g.gif
Faustina2000
O man labai patiko " ilga kelione per kopas". Svaigau nuo aktoriu. Veliau net knyga rusiskai skaiciau.
abiga
QUOTE(perla69 @ 2011 08 07, 09:52)
Matau čia The Borgias yra, o va kur man rasti The Tiudors...  g.gif
*

Jei jums tinka rusiskai, Tiudorai yra lostfilm.tv, tik nepamenu, kiek sezonu. siaip dazniausiai siunciaus megaupload linkais smile.gif
Label
Pasiilgstu Melrouzo ax.gif
vile1897
QUOTE(Tiūtė @ 2011 08 04, 16:42)
Man labai patiko kai seniau rodydavo "Floricienta" - smile.gif Labai labai įdomus serialas.smile.gif Norėčiau,kad vėl rodytų,kad ir tas pačias serijas:D
Arba seniau rodydavo vaikams "Mažyliai" irgi toks gražus buvo.smile.gifO tie meksikiečių visi tokie patys, tik aktorius pakeičia ir tiek. biggrin.gif Bet kažkodėl ir jie užkabina. Kai nėra kas veikti gerai pažiūrėti, bet šiaip tai laiko švaistymas.smile.gif
*

prisimenu ir as mazylius, floricienta...dar buvo maistingas amzius...kazka jie tokio turejo, kad dauguma paaugliu ir vaiku ziurejo smile.gif
Red&Red
Sveikos 4u.gif
Perskaičiau pusę temos, jau ir obuolys.lt visus serialus pražiūrėjau, nu niekaip nerandu g.gif
Buvo vienas serialas, pačioj pradžioj kiekvienos serijos labai graži linksma daina grodavo, viena aktorė dainuodavo man atrodo, visas serialo veiksmas vyksta mokykloje ar gimnazijoje, veikėjai jau praėję paauglystę, bet jauni, vykdavo ten visokių ir linksmų, ir graudžių dalykų g.gif
Bet nepamenu, ar ten meksikietiškas buvo, ar angliškas tas serialas blush2.gif
Gal kuri atgaminsit netyčia, labai norėčiau dar pažiūrėt.. Rodė panašiu metu kaip "Be namų negerai" g.gif
Visgi
QUOTE(vile1897 @ 2011 08 08, 11:15)
prisimenu ir as mazylius, floricienta...dar buvo maistingas amzius...kazka jie tokio turejo, kad dauguma paaugliu ir vaiku ziurejo smile.gif
*

Priminet man Pelenės istorija / Floricienta (2004), ziauriai tada patiko, ypac gera vaidyba man tada pasirode Isabel Macedo - Delfina http://www.cinemagia.ro/actori/isabel-macedo-156626/ ir Graciela Stefani - Malala http://logia-ld-le-das.iimmgg.com/gallery/...4c557b06a873f7/
Mielai paziureciau dar karta ax.gif
Adrij@
QUOTE(Red&Red @ 2011 08 14, 09:51)
Sveikos  4u.gif
Perskaičiau pusę temos, jau ir obuolys.lt visus serialus pražiūrėjau, nu niekaip nerandu  g.gif
Buvo vienas serialas, pačioj pradžioj kiekvienos serijos labai graži linksma daina grodavo, viena aktorė dainuodavo man atrodo, visas serialo veiksmas vyksta mokykloje ar gimnazijoje, veikėjai jau praėję paauglystę, bet jauni, vykdavo ten visokių ir linksmų, ir graudžių dalykų  g.gif
Bet nepamenu, ar ten meksikietiškas buvo, ar angliškas tas serialas  blush2.gif
Gal kuri atgaminsit netyčia, labai norėčiau dar pažiūrėt.. Rodė panašiu metu kaip "Be namų negerai"  g.gif
*

Jei angliškas - gali būti "Neramioji gimnazija" http://www.imdb.com/title/tt0108800/
O jei meksikietiškas - "Sonadoras" arba "Locura de amor", panaršykit internete, gal bus kuris nors iš šitų, nelabai turiu laiko dabar nuorodų ieškoti, bet jie abu apie gimnazijas/mokyklas buvo, veikėjai kiek vyresni nei paaugliai smile.gif
Red&Red
QUOTE(Adrij@ @ 2011 08 15, 01:05)
"Locura de amor"
*

Dėėėėkinga be galo!!! 4u.gif Šitas!!! clap.gif ploja.gif
Ačiū labai! 4u.gif
Adrij@
QUOTE(Red&Red @ 2011 08 15, 09:43)
Dėėėėkinga be galo!!!  4u.gif  Šitas!!!  clap.gif  ploja.gif
Ačiū labai!  4u.gif
*

Nėra už ką drinks_cheers.gif
Isila
QUOTE(perla69 @ 2011 08 07, 08:52)
Matau čia The Borgias yra, o va kur man rasti The Tiudors...  g.gif
*

turiu visas The Tudors serijas. Linkomanijoj yra 1, 2, 4 sezonai, trūksta tik 3.
Aronia
Gal kas pamenat LTV rode toki seriala "Kapitalo miestas". Apie jaunus zmones dirbancius birzoje. Maklerius gal, neprisimenu kaip jie ten vadinosi.

Koks serialo originalus pavadinimas nezinau. Gal kas padetu susirasti ji internete? ax.gif Noreciau dar karta pasiziureti...
Driade
QUOTE(Aronia @ 2011 09 11, 12:10)
Gal kas pamenat LTV rode toki seriala "Kapitalo miestas". Apie jaunus zmones dirbancius birzoje. Maklerius gal, neprisimenu kaip jie ten vadinosi.

Koks serialo originalus pavadinimas nezinau. Gal kas padetu susirasti ji internete?  ax.gif Noreciau dar karta pasiziureti...
*

Šitas gal?
http://www.imdb.com/title/tt0098760/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.