Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Atopinis dermatitas
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Lulutu
[quote=simulka,2008 01 30, 16:43]
kokie tie buvo 2 produktai, kuriu negalejo tavo vaikas valgyt? buk gera, parasyk
Papildyta:

Negali ir niekada negales valgyti zuvies ir visu tos kilmes produktu, nes vieninteli produkta rado kraujyje (daremes tyrimus Grybo g.), ir dar liko kiausiniai, bet kaip tyrimai parode alergine reakcija jau mazesne negu pries 3 metus buvo, tai yra tikimybe, kad ir sitoj vietoj viskas gali susitvarkyti. smile.gif
Daddygirl
QUOTE(Viduliukas @ 2008 01 31, 11:40)
Sveikos mamytes, mano suneliui taip pat atopinis dermatitas. Raudoni zandukai ir riesai, maziukas net per miegus kasosi.Nieko naujo nevalgom, bet viena diena viskas isbala, o kita vel atsiranda. Vakar seimos gydytojos siuntimu lankemes Klinikose pas dermatoalergologe, tai sake, kad nieko baisaus ir del tiek panikuoti neverta svarbu, kad toliau neplistu, bet kas idomiausia, iskart israse ADVANTAN hormonini krema.Kad jis kompensuojamas as pati jai pasakiau, atseit nezinojo...
Iskarto vaika teplioti hormonais nesiruosiu, juolabiau, kad pasak gydytojos tai nera didele beda. Dabar ruosiames pasirodyti alergologams, gal ju bus kitokia nuomone, ar kokius tyrimus skirs, net nezinau ka daryt, kol kas apsistojom ties Basalio kremu, bet zymiu pagerejimu nematyti.
Gal galetumet ka nors patarti?
*

Aisku, as ne medike, bet kaip mama mamai - pritariu tau del hormoniniu tepalu (pas mus anglijoj juos vadina 'steroidiniais', bet cia, matyt, tas pats). Jie juk priezasties nepanaikina, tik tam kartui apgydo. Ir man atrodo jais tepti reikia, kai jau niekas kitas nepadeda ir kai vaikiukui labai blogai (pvz negali nakti miegoti), ir tik blogiausias vietas.
Pasiskaityk sita tema, manau rasi patarimu, kaip sumazinti niezuli ir drekinti oda. As naudoju sviestmedzio sviesta (shea butter) ir Aveeno krema (is avizu), nes jie naturalus, o mano pupai dar tik 3.5 men. Kolkas as jais patenkinta ir kolkas nera taip blogai, kad reiketu steroidiniu/hormoniniu kremu.
Be kremu yra daug kitu priemoniu, kaip sumazinti vaikui diskomforta, bet turbut pati jau prisiskaitei mirksiukas.gif
Sekmes 4u.gif
Sim@
[quote=Lulutu,2008 01 31, 15:50]
[quote=simulka,2008 01 30, 16:43]
kokie tie buvo 2 produktai, kuriu negalejo tavo vaikas valgyt? buk gera, parasyk
Papildyta:

Negali ir niekada negales valgyti zuvies ir visu tos kilmes produktu, nes vieninteli produkta rado kraujyje (daremes tyrimus Grybo g.), ir dar liko kiausiniai, bet kaip tyrimai parode alergine reakcija jau mazesne negu pries 3 metus buvo, tai yra tikimybe, kad ir sitoj vietoj viskas gali susitvarkyti. smile.gif
*

[/quote]
aciu uz info.
*Niki*
QUOTE(simulka @ 2008 01 31, 06:57)
Niki_oi tai idomu, siais laikais vaiku laukiamasi del ko g.gif
juk vaika augint_prabanga g.gif
bet kaip bebutu_sekmes tau iki galo:)
*

Mes galim sau leisti šią prabangą. smile.gif
Ačiū!
QUOTE(Renciuke @ 2008 01 31, 12:35)
Sekmes jum!!!
*

Ačiū!
* * *
Lulutu, dėkui, kad parašei, dėl ko liko alergija... aciuks.gif
Daddygirl
QUOTE(*Niki* @ 2008 01 30, 22:55)
Hm, aš irgi galvoju apie dietas, nes dar maitinu savo lelių MP, bet iš kitos pusės - negaliu laikytis jos, nes jau trečio leliaus laukiuosi.  doh.gif Teks atjunkyti ligoniuką ir žiūrėti maistuką labai labai!  g.gif

uoj, nu tu duodi. Saunuole!! As tai nesu tokia istverminga - man vieno nestumo/gimdymo per akis!!! Bent jau kuriam laikui... ax.gif (dar ypac kai cia anglijoj medikai tokios nuomones, kad jiems geriau nesikisti blink.gif )
Skaiciau, kad galima sumazinti tikimybe, kad gimes vaikiukas sirgs atopiniu dermatitu nesciajai paskutinius kelis menesius vartojant probiotikus (gerasias bakterijas) ir paskui jas duodant naujagimiui.. Cia siaip mintis mirksiukas.gif Gal verta pasidometi..

Papildyta:

dautan
didelis aciu!! clap.gif
net labai normaliai atrodo. ruosiames i lietuva, pavieset pas senelius - tada turesiu daugiau laiko sau ir savo 'meniu' smile.gif
tik va nezinau, kaip iskesiu be pieno (arbatai). negi nera kaip ja kitaip pabalint g.gif
kiškio kopūstai
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 01, 02:14)
dautan
didelis aciu!!  clap.gif
net labai normaliai atrodo. ruosiames i lietuva, pavieset pas senelius - tada turesiu daugiau laiko sau ir savo 'meniu'  smile.gif
tik va nezinau, kaip iskesiu be pieno (arbatai). negi nera kaip ja kitaip pabalint  g.gif
*

Smagu, kad pravers thumbup.gif Aš kavą balinau sutirštintu, bet be cukraus pienu. Taip pat tokį pieną naudojau ir kepdama blynus. Beje - kiaušinio trynį į blynus taip pat galima dėti, nes trynys nealergizuoja. Šiuos produktus leido man naudoti mūsų alergologė.
Rinkdamasi trapučius - atkreipk dėmesį, kad avižiniuose irgi yra kviečių. Grynų ruginių teko gerokai paieškoti doh.gif

Sėkmės 4u.gif
Daddygirl
QUOTE(dautan @ 2008 02 01, 08:34)
Smagu, kad pravers thumbup.gif Aš kavą balinau sutirštintu, bet be cukraus pienu. Taip pat tokį pieną naudojau ir kepdama blynus. Beje - kiaušinio trynį į blynus taip pat galima dėti, nes trynys nealergizuoja. Šiuos produktus leido man  naudoti mūsų alergologė.
Rinkdamasi trapučius - atkreipk dėmesį, kad avižiniuose irgi yra kviečių. Grynų ruginių teko gerokai paieškoti doh.gif

Sėkmės 4u.gif
*

Kaip idomu, o kodel sutirstinta piena galima??
*Niki*
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 01, 02:14)
Skaiciau, kad galima sumazinti tikimybe, kad gimes vaikiukas sirgs atopiniu dermatitu nesciajai paskutinius kelis menesius vartojant probiotikus (gerasias bakterijas) ir paskui jas duodant naujagimiui.. Cia siaip mintis  mirksiukas.gif  Gal verta pasidometi..
*

Dėl nėštukės maisto irgi esu skaičiusi, bet daugiausiai akcentuojama tai, kad turi būti viskas sveika. Va gal aš laukdamasi savo antrojo ir maitinausi netinkamai, traukė visokie "Snickers" šokoladukai ir visokie "nesveiki" maistai, a la McDonalds. doh.gif Visai ne nėštukiškas maistas. blush2.gif
O dėl kūdikiukam duodamų bakterijų: pažįstu kelias mamas, kurios savo lėliukam jų duodavo. Dėl to, kad geriau virškintų, kad piilvuko jiems neskaudėtų, o mama galėtų turėti platesnį maisto racioną, o ne vien džiūvėsėlius ir vandenį, kaip aš pirmus porą mėnesių po antro gimdymo. doh.gif
* * *
Daddygirl, geros jum kelionės į LT! mirksiukas.gif
Ingadi
Labas mamytės.
Ir mums problema su berimais. Pirmą kartą tokios problemos nebuvo, o dabar... Net nežinau ko griegtis ir ką daryti verysad.gif .
Užsirašėme į alergologijos cemtrą Antakalnio g., bet užrašė tik 13 dienai. O šiuo metu veidelis labai stipriai pabertas. Kažin ar jie priimtų anksčiau? Gal kas bandėte kreiptis neužsirašant?
Sim@
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 01, 15:35)
Kaip idomu, o kodel sutirstinta piena galima??
*

labas vakaras_Dadygirl_cia tavo leliukas? jei taip, tai labai mielas 4u.gif
aha, rimtai, o kodel butent sutirstinta piena?

beje, as su savo mazium ryt ryte vaziuosiu i KAuno klinikine II ligonine pas dermatologa Grusauska del tariamo mano maziukui atopinio dermatito_idomu, ka jis pasakys?

o mano maziukui jau po truputi dingsta tas berimas, dar ant kojyciu rausvos demeles vietom yra, bet jau ne toks baisus vaizdas, kaip kad pirmakart, kai cia jums rasiau.
Kasdien tepiau riebiu kremu DERMOBAZA ir kas vakara maudau vaikiuka savo Lakysiaus zoleliu nuovire.
Daddygirl
QUOTE(*Niki* @ 2008 02 02, 23:44)
Dėl nėštukės maisto irgi esu skaičiusi, bet daugiausiai akcentuojama tai, kad turi būti viskas sveika. Va gal aš laukdamasi savo antrojo ir maitinausi netinkamai, traukė visokie "Snickers" šokoladukai ir visokie "nesveiki" maistai, a la McDonalds.  doh.gif Visai ne nėštukiškas maistas.  blush2.gif
O dėl kūdikiukam duodamų bakterijų: pažįstu kelias mamas, kurios savo lėliukam jų duodavo. Dėl to, kad geriau virškintų, kad piilvuko jiems neskaudėtų, o mama galėtų turėti platesnį maisto racioną, o ne vien džiūvėsėlius ir vandenį, kaip aš pirmus porą mėnesių po antro gimdymo.  doh.gif
* * *
Daddygirl, geros jum kelionės į LT!  mirksiukas.gif
*

Sveikai maitintis tai, aisku, visad gerai mirksiukas.gif , o ypac laukiantis vaikelio bigsmile.gif Bet kad matai, tas AD gali buti del daugybes ir kitokiu priezasciu, pvz paveldetas ir t.t. As jauciu gerciau tuos probiotikus jei vel laukciausi, blogiau juk jie nepadarys g.gif
Jau savaite duodu savo lelytei cinko ir probiotiku papildus. Matyt nuo tu probiotiku ji pradejo daug dazniau kakoti ... net nezinau, tikiuosi cia teigiamas rezultatas unsure.gif Gal taip susireguliuos zarnynas ir sustipres imunitetas.. smile.gif

Dekui Niki wub.gif Tik jau galvojam skrist ne vasari, o kova.. velykoms ax.gif Jei seneliai sutiks tiek palaukt anukes, nes spaudimas vis stipreja.. biggrin.gif
Ingadi
Labas visoms dar karta.
Čia temelėje pasiskaičius ir aplamai internete informacijos pajieškojus išvis man tik ašaros birėti pradėjo. Net nežinau kaip ir apsiraminti. verysad.gif . Gal ši liga visdėl to dar ne "pasaulio pabaiga"? Palaikykite moraliai. Gal visdėl to viskas dar susitvarkys? Bet no ko vaiką beria - nežinau. Ir berimas toks keistas. Ne šeip spuogeliai, o paraudusi ir šiurksti veido odytė tokia kaip plemuota ir su spuogiukais. Kažkodėl tai paraudo ir ten kur raukšlelės ant rankyčių ir kojičių. Ar tai irgi alerginė reakcija? Rankos pradėjo svirti. O ašaros rieda vos ne nuolat. Patarkite ka nors. (Pas alergologe eisime tik 13 diena- (diena tai visiai nekokia)).
Daddygirl
QUOTE(Ingadi @ 2008 02 03, 19:40)
Labas visoms dar karta.
Čia temelėje pasiskaičius ir aplamai internete informacijos pajieškojus išvis man tik ašaros birėti pradėjo. Net nežinau kaip ir apsiraminti.  verysad.gif . Gal ši liga visdėl to dar ne "pasaulio pabaiga"? Palaikykite moraliai. Gal visdėl to viskas dar susitvarkys? Bet no ko vaiką beria - nežinau. Ir berimas toks keistas. Ne šeip spuogeliai, o paraudusi ir šiurksti veido odytė tokia kaip plemuota ir su spuogiukais. Kažkodėl tai paraudo ir ten kur raukšlelės ant rankyčių ir kojičių. Ar tai irgi alerginė reakcija? Rankos pradėjo svirti. O ašaros rieda vos ne nuolat. Patarkite ka nors. (Pas alergologe eisime tik 13 diena- (diena tai visiai nekokia)).
*

Labutis Ingali
nenoriu taves nuliudinti (dar labiau), bet tavo aprasyti pozymiai labai jau primena AD. Nu bent jau anglijoj (kur mes gyvenam) gydytojai net nemirkteleje sakytu, kad tai AD.
O del palaikymo - tu atejai i tinkama vieta mirksiukas.gif Kas gi geriau tave supras nei mamytes, kurios isgyvena ta pati. Mano dukryte isberta jau menesi (prasidejo po pirmuju skiepu), bet mano liudesys ir rupestis nemazeja.. o dienos nuotaika priklauso nuo jos isberimo stiprumo ta diena verysad.gif
O kad nors kiek tave paguosti priminsiu statistika:
1) siuo metu AD jau serga vienas is penkiu vaiku
2) didzioji dauguma sia liga isauga iki 4 metu...

Patarimu, kaip priziureti maziuko odyte iki vizito pas gydytoja turbut jau prisirinkai sioje temoje?.. Butinai parasyk, kaip sekes pas gydytoja.. Mano dukrytes berimas irgi labai panasus!
Ingadi
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 03, 21:20)
Labutis Ingali
nenoriu taves nuliudinti (dar labiau), bet tavo aprasyti pozymiai labai jau primena AD. Nu bent jau anglijoj (kur mes gyvenam) gydytojai net nemirkteleje sakytu, kad tai AD.
*

Dabar vakere prausdama pamačiau kad jau ir po pažastimis oda paraudusi stipriai. Nežinau. Gal ryt iš ryto pabandysiu pasiskambinti į tą centrą ir nuvažuoti ritoj. Gal gi priims.
Pas mus bėrimas atsirado dar iki skiepo.
*Zuika*
QUOTE(Daddygirl @ 2008 01 31, 16:05)
Aisku, as ne medike, bet kaip mama mamai - pritariu tau del hormoniniu tepalu (pas mus anglijoj juos vadina 'steroidiniais', bet cia, matyt, tas pats). Jie juk priezasties nepanaikina, tik tam kartui apgydo. Ir man atrodo jais tepti reikia, kai jau niekas kitas nepadeda ir kai vaikiukui labai blogai (pvz negali nakti miegoti), ir tik blogiausias vietas.
Pasiskaityk sita tema, manau rasi patarimu, kaip sumazinti niezuli ir drekinti oda. As naudoju sviestmedzio sviesta (shea butter) ir Aveeno krema (is avizu), nes jie naturalus, o mano pupai dar tik 3.5 men. Kolkas as jais patenkinta ir kolkas nera taip blogai, kad reiketu steroidiniu/hormoniniu kremu.
Be kremu yra daug kitu priemoniu, kaip sumazinti vaikui diskomforta, bet turbut pati jau prisiskaitei  mirksiukas.gif
Sekmes  4u.gif
*

Sveiki, mes taip pat nuo menesio sergame atopiniu dermatitu dabar mums greit jau 6 menesiukai, siuo metu gyvename UK, mums israse gydymui efcortelan 1procento tepalo, norejau paklausti jusu jis turbut ir skaitosi steroidinis, nors jis mums padeda bet tepame retai kai stipriai isbertas, nes taip gydytojas rekomendavo, kadangi ir jus gyvenate UK galbut zinote si tepala, o oda nuolat drekiname kaip ir jus Aveeno kremu, ir prausiantis i vandeni ipilame Aveeno pudra, anksciau naudojome drekinimui Double base, bet Aveeno man labiau patiko jis naturalesnis oda patepus svelni nuolat, o kiek kartu per diena jus naudojate si drekinanti krema, ar tepate tik veida ar visa kuna, ir dar parasykite kito drekinancio kremo kur jus naudojate pilna pavadinima, nes ziuriu cia vaistai skiriasi negu Lietuvoje.
Daddygirl
QUOTE(simulka @ 2008 02 03, 17:31)
labas vakaras_Dadygirl_cia tavo leliukas? jei taip, tai labai mielas 4u.gif

*

Aga, cia mano dukriukas bigsmile.gif Aciu uz komplimenta 4u.gif O tavo nuotraukoj gal krutas Matas? mirksiukas.gif
Oi, kaip smagu, kad jums gereja. O mums viena diena lyg ir geriau, kita - vel smarkiau raudonuoja zandai unsure.gif Vis dar neaiskios priezastys...
Parasyk, kaip vizitas pas dermatologa.
Daddygirl
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 03, 22:56)
Sveiki, mes taip pat nuo menesio sergame atopiniu dermatitu dabar mums greit jau 6 menesiukai, siuo metu gyvename UK, mums israse gydymui efcortelan 1procento tepalo, norejau paklausti jusu jis turbut ir skaitosi steroidinis, nors jis mums padeda bet tepame retai kai stipriai isbertas, nes taip gydytojas rekomendavo, kadangi ir jus gyvenate UK galbut zinote si tepala, o oda nuolat drekiname kaip ir jus Aveeno kremu, ir prausiantis i vandeni ipilame Aveeno pudra, anksciau naudojome drekinimui Double base, bet Aveeno man labiau patiko jis naturalesnis oda patepus svelni nuolat, o kiek kartu per diena jus naudojate si drekinanti krema, ar tepate tik veida ar visa kuna, ir dar parasykite kito drekinancio kremo kur jus naudojate pilna pavadinima, nes ziuriu cia vaistai skiriasi negu Lietuvoje.
*

Nu taip, efcortelan yra su hydrocortisone, kuris ir yra silpnas steroidas (tuo labiau, kad jis sudaro tik 1% kremo). Nors ir silpnas, jei iseina geriau butu jo naudoti kiek galima maziau blush2.gif ir netepti dideliu odos plotu, po sauskelnem ar tarp odos rauksliu.
Apie Aveeno girdejau labai daug geru atsiliepimu is 'anglisku' mamyciu, todel nusprendziau pabandyti ax.gif Tik kad jis brangus verysad.gif Jums gal israso GP? Bandysiu prasyti savojo... g.gif Dabar yra naujas Aveeno kremas specialiai eczemai - gal bandet? As nupirkau pabandyti... O vonia as kolkas ruosiu is paprastu aviziniu dribsniu - taip pigiau tongue.gif
Kiek kartu tepu tai net nezinau.. teplioju pastoviai biggrin.gif Ir dabar jau visa kuneli, nes isbere ir pilvuka, rankytes.. Gal ten siaip koks kitas berimas, bet drekinimas nepamaisys - tokiu mazu leliuku visa oda juk sausa.
Shea butter tai ne kremas smile.gif Tai naturalus, nerafinuotas taukmedzio (sviestmedzio) sviestas. Jis laikomas viena efektyviausiu naturaliu priemoniu niezuliui nuimti ir drekinti. Jo deda i dauguma kremu, skirtu dermatitui, egzemai. Maciau kelis Aveeno kremus, kuriuose yra didele dalis sito sviesto. O as naudoju ji 'naturalioj formoj'. Mano dukriukas dar labai mazas.. garsiai neprotestuoja, net kai zandai blizga nuo to sviesto biggrin.gif Dedu jo ir i vonele maudant - istirpsta ir padengia kuna tokia kaip plevele - super, man patinka labiau nei visokie aliejai.

Tai jums jau tenka kovoti su sia liga 5 menesius? verysad.gif Ar yra pagerejimas? Ar sekmingas priezasciu ieskojimas?
*Zuika*
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 02:01)
Nu taip, efcortelan yra su hydrocortisone, kuris ir yra silpnas steroidas (tuo labiau, kad jis sudaro tik 1% kremo). Nors ir silpnas, jei iseina geriau butu jo naudoti kiek galima maziau  blush2.gif ir netepti dideliu odos plotu, po sauskelnem ar tarp odos rauksliu.
Apie Aveeno girdejau labai daug geru atsiliepimu is 'anglisku' mamyciu, todel nusprendziau pabandyti  ax.gif Tik kad jis brangus  verysad.gif Jums gal israso GP? Bandysiu prasyti savojo...  g.gif Dabar yra naujas Aveeno kremas specialiai eczemai - gal bandet? As nupirkau pabandyti... O vonia as kolkas ruosiu is paprastu aviziniu dribsniu - taip pigiau  tongue.gif
Kiek kartu tepu tai net nezinau.. teplioju pastoviai  biggrin.gif Ir dabar jau visa kuneli, nes isbere ir pilvuka, rankytes.. Gal ten siaip koks kitas berimas, bet drekinimas nepamaisys - tokiu mazu leliuku visa oda juk sausa.
Shea butter tai ne kremas  smile.gif Tai naturalus, nerafinuotas taukmedzio (sviestmedzio) sviestas. Jis laikomas viena efektyviausiu naturaliu priemoniu niezuliui nuimti ir drekinti. Jo deda i dauguma kremu, skirtu dermatitui, egzemai. Maciau kelis Aveeno kremus, kuriuose yra didele dalis sito sviesto. O as naudoju ji 'naturalioj formoj'. Mano dukriukas dar labai mazas.. garsiai neprotestuoja, net kai zandai blizga nuo to sviesto  biggrin.gif Dedu jo ir i vonele maudant - istirpsta ir padengia kuna tokia kaip plevele - super, man patinka labiau nei visokie aliejai.

Tai jums jau tenka kovoti su sia liga 5 menesius?  verysad.gif Ar yra pagerejimas? Ar sekmingas priezasciu ieskojimas?
*

Dekui uz atsakyma mirksiukas.gif mums visu vaistus kokius reikia israso GP nemokamai tai labai palengvina, nes to Aveeno kremo tik 100ml ir uztenka kokiai savaitei net nezinau kokia jo kaina. Aveeno skirto specialiai egzemai dar nebandem ryt kaip tik eisiu pas gydytoja recepto tai paklausiu gal ta israsys nors ta kur naudojam thumbup.gif Taip kovojam jau 5 menesius grazus veidelis pasidaro kai pavartojam efcortelano kremo kai buna labai isbertas, tai kokias kelias dienas buna gerai poto vel paberia, kartais daugiau, kartais maziau, bet stipriau paberia ne taip daznai, o del ko neaisku galvojam gal del kokiu maisto produktu. Tai velykom vaziuosim atostogu i Lietuva vesim pas privatu alergologa vilniuje konsultacijai, noretume pasidaryti tyrimus kokiem produktams vaikas alergiskas, skaiciau kad daromi krauo tyrimai is venos 36 maisto produktams nustatyti, nors skambinau klausti nuo kokio amziaus daro tuos tyrimus tai sake nuo keliu menesiu, tik galvoju ar nesunku paimti kraujuka tokiam mazam vaikuciui is venos kaip praktiskai ju nesimato, nors skaiciau kad mamos ir 5 menesiui vaikuciui dare tokius tyrimus, gal kuri mamyte dare tokius tyrimus vaikuciui iki metu laiko butu gerai kad ir parasytu savo nuomone apie juos. O siaip pirma gryze i Lietuva kreipsimes i gera alergologe paziuresim ka pasakys. Tiesa mes gyvename Siaures Airijoje, idomu kad jums reikia moket uz vaistus as galvojau ir Anglijoje jie nemokami.
lenute
sveikos,mamytes,mano berniukui jau 2 metukai ir keli men.Atopinio dermatito liko pazeistos tik kojytes,anksciau buvo visas kunelis.Neseniai perskaiciau kazkur cia,supermamoj,kad viena mama vaika isgyde liaud.metodais,prause sulinio vandenyje,tepe su ramunelem ir medum.Niekaip negaliu rasti ,kur buvo aprasytas sitas atvejis.Gal kartais atsirastu ta mamyte ir mums smulkiai papasakotu? Aciu 4u.gif

,-
kiškio kopūstai
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 04, 02:27)
Dekui uz atsakyma  mirksiukas.gif  mums visu vaistus kokius reikia israso GP nemokamai tai labai palengvina, nes to Aveeno kremo tik 100ml ir uztenka kokiai savaitei net nezinau kokia jo kaina. Aveeno skirto specialiai egzemai dar nebandem ryt kaip tik eisiu pas gydytoja recepto tai paklausiu gal ta israsys nors ta kur naudojam  thumbup.gif Taip kovojam jau 5 menesius grazus veidelis pasidaro kai pavartojam efcortelano kremo kai buna labai isbertas, tai kokias kelias dienas buna gerai poto vel paberia, kartais daugiau, kartais maziau, bet stipriau paberia ne taip daznai, o del ko neaisku galvojam gal del kokiu maisto produktu. Tai velykom vaziuosim atostogu i Lietuva vesim pas privatu alergologa vilniuje konsultacijai, noretume pasidaryti tyrimus kokiem produktams vaikas alergiskas, skaiciau kad daromi krauo tyrimai is venos 36 maisto produktams nustatyti, nors skambinau klausti nuo kokio amziaus daro tuos tyrimus tai sake nuo keliu menesiu, tik galvoju ar nesunku paimti kraujuka tokiam mazam vaikuciui is venos kaip praktiskai ju nesimato, nors skaiciau kad mamos ir 5 menesiui vaikuciui dare tokius tyrimus, gal kuri mamyte dare tokius tyrimus vaikuciui iki metu laiko butu gerai kad ir parasytu savo nuomone apie juos. O siaip pirma gryze i Lietuva kreipsimes i gera alergologe paziuresim ka pasakys. Tiesa mes gyvename Siaures Airijoje, idomu kad jums reikia moket uz vaistus as galvojau ir Anglijoje jie nemokami.
*

Darėm, kai sūneliui buvo 6,5 mėn. Kraujo paėmė lengvai, žinoma, verkė mažylis, bet labai malonios buvo seselės, stengėsi, kad mažiui bijotų. Rezultatų nebuvo - alergijos nerodė niekam. Nors mus alergologė buvo perspėjusi, kad mažas labai, dar MP maitinamas, tai gali ir nerodyti nieko doh.gif
rasa23
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 04, 03:27)
5 menesiui vaikuciui dare tokius tyrimus, gal kuri mamyte dare tokius tyrimus vaikuciui iki metu laiko butu gerai kad ir parasytu savo nuomone apie juos.

Parašiau tau į AŽ
Mes darėm 5,5 mėn. kraujo tyrimą mišriai paletei - maistui nerodė jokios alergijos, tik aplinkos faktoriams. Labiau pasiteisino odos lopo mėginiai.
Naudojame spec. gaminamą vitamininį tepalą, kartais Essex tapalą (ne kremą), metileno mėlį. Kelis sykius kai buvo labai blogai - 0,2 proc. hidrokortizoną (hormoninis). Taip pat ir mažius, ir aš laikomės griežtos dietos, nes dar valgo MP.
Daddygirl
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 04, 01:27)
Dekui uz atsakyma  mirksiukas.gif  mums visu vaistus kokius reikia israso GP nemokamai tai labai palengvina, nes to Aveeno kremo tik 100ml ir uztenka kokiai savaitei net nezinau kokia jo kaina. Tiesa mes gyvename Siaures Airijoje, idomu kad jums reikia moket uz vaistus as galvojau ir Anglijoje jie nemokami.
*

Mums irgi nekainuoja tie vaistai, kuriuos gydytojas israso. Tik va jis israso tai, ka pats nori biggrin.gif Kiek zinau, jie labai nenoriai israso brangius kremus (tipo Aveeno). Bandysiu prasyti.. o jei reiks ir gydytoja bandysiu pakeist ax.gif
Gerai, kad jums taip pasiseke su gydytoju. Jis pats pasiule Aveeno, ar israso jusu prasymu?
*Zuika*
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 12:48)
Mums irgi nekainuoja tie vaistai, kuriuos gydytojas israso. Tik va jis israso tai, ka pats nori  biggrin.gif Kiek zinau, jie labai nenoriai israso brangius kremus (tipo Aveeno). Bandysiu prasyti.. o jei reiks ir gydytoja bandysiu pakeist  ax.gif
Gerai, kad jums taip pasiseke su gydytoju. Jis pats pasiule Aveeno, ar israso jusu prasymu?
*

Mums gydytojas pats israse ta krema as pries tai apie ji net nezinojau. Kaip pirma karta buvom nueje pas gydytoja menesio laiko kai pamatem kad visas veidelis stipriai isbertas, tai israse efcortelano 0.5 procento, drekinimui Doublebase, ir aliejuka su parafinu maudymui, bet po kokiu 3 menesiu pamatem kad po truputi ir ant kunelio atsiranda spuogeliai ir ryskeja, dauginasi ir nepranyksta tepant efcortelano kremu, (veideliui jis padedavo kai reikdavo, o kunui nelabai) tai tada vel kreipiausi pas juos. Tada man israse truputi stipresnio 1 procento efcortelano ir ta Aveeno krema ir pudra voniai. Po pietu eisim recepto Aveeno kremui nes jau baigiam.
O kur jus perkate Shea butter sviesta?
*Zuika*
Pamirsau dar paklausti, jus sakete kad yra naujas Aveeno kremas cpecialiai egzemai, ar jau bandete ji, kaip jis jums pasirode ar geresnis uz iprasta Aveeno ar vienodi mazdaug ir koks tikslus pavadinimas parasytas ant to kremo ax.gif
Daddygirl
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 04, 12:39)
Pamirsau dar paklausti, jus sakete kad yra naujas Aveeno kremas cpecialiai egzemai, ar jau bandete ji, kaip jis jums pasirode ar geresnis uz iprasta Aveeno ar vienodi mazdaug ir koks tikslus pavadinimas parasytas ant to kremo  ax.gif
*

Aveeno Active Naturals Eczema Care Moisturizing Cream.
As dar nebandziau - laukiu, kol pristatys mirksiukas.gif
O koks pavadinimas to, kuri dabar naudojat?
*Zuika*
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 14:04)
Aveeno Active Naturals Eczema Care Moisturizing Cream.
As dar nebandziau - laukiu, kol pristatys  mirksiukas.gif
O koks pavadinimas to, kuri dabar naudojat?
*

Mes naudojam Aveeno Cream (with natural colloidal oatmeal moisturises dry skin for 24 hours), jus ta pati naudojat turbut. o tas naujas nuo egzemos kremas ar jau yra pardavime, reiks siandien gydytojos paklausti.
Sim@
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 02:25)
Aga, cia mano dukriukas  bigsmile.gif Aciu uz komplimenta  4u.gif O tavo nuotraukoj gal krutas Matas?  mirksiukas.gif
Oi, kaip smagu, kad jums gereja. O mums viena diena lyg ir geriau, kita - vel smarkiau raudonuoja zandai  unsure.gif Vis dar neaiskios priezastys...
Parasyk, kaip vizitas pas dermatologa.
*

labas, visoms mamytems_
taigi skubu papasakoti apie mudvieju sio ryto vizita pas dermatologa Nauriu Grusauska, esanti Kauno II klinikines ligonines Odos ir veneriniu ligu skyriuje_
na, esu pasimetus, nes apsilankius pas dermatologa, net vaiko nenurenges gyd.pasake, kad mano vaikui ne joks ne atopinis dermatitas, o tiesiog SAUSA ODELE, ir kad ja reikia drekinti drekinamaisiais kremais, ir kad visa si alergija su Matu "draugaus" 5 metus, paskui isaugs, ir kad po 2 sav.vel reiks apsilankyt pas ta pati dermatologa, ir kad per tas 2 sav.tepti Mato visa kuneli hormoniniu tepalu (kurio dar nenupirkau, nes girdejus, kad dauguma gyd.ju nepataria, nes isploneja vaiko oda_sito nesuprantu, kas tai per reiskinys?)... Taigi, kokia Jusu mamytes nuomone apie hormoninius tepaliukus?
Daddygirl
QUOTE(simulka @ 2008 02 04, 14:10)
labas, visoms mamytems_
taigi skubu papasakoti apie mudvieju sio ryto vizita pas dermatologa Nauriu Grusauska, esanti Kauno II klinikines ligonines Odos ir veneriniu ligu skyriuje_
na, esu pasimetus, nes apsilankius pas dermatologa, net vaiko nenurenges  gyd.pasake, kad mano vaikui ne joks ne atopinis dermatitas, o tiesiog SAUSA ODELE, ir kad ja reikia drekinti drekinamaisiais kremais, ir kad visa si alergija su Matu "draugaus" 5 metus, paskui isaugs, ir kad po 2 sav.vel reiks apsilankyt pas ta pati dermatologa, ir kad per tas 2 sav.tepti Mato visa kuneli hormoniniu tepalu (kurio dar nenupirkau, nes girdejus, kad dauguma gyd.ju nepataria, nes isploneja vaiko oda_sito nesuprantu, kas tai per reiskinys?)... Taigi, kokia Jusu mamytes nuomone apie hormoninius tepaliukus?
*

As savo nuomone apie hormoninius tepaliukus jau rasiau mirksiukas.gif
Aplamai tai man keistoka gydytojo nuomone... visu pirma jis nevadina AD to, ka kiti gydytojai taip vadina. Bet kazkodel israso hormonini tepala tam, kas jo nuomone tik 'sausa odele'... Matyt, kiek gydytoju, tiek nuomoniu biggrin.gif
rasa23
QUOTE(simulka @ 2008 02 04, 16:10)
taigi skubu papasakoti apie mudvieju sio ryto vizita pas dermatologa. Taigi, kokia Jusu mamytes nuomone apie hormoninius tepaliukus?

Aš pakeisčiau gydytoją - kreipčiausi pas alergologą.
Hormoniniai tepalai - tik kai labai pablogėja ir tai nedideliais plotais, ir tikrai tepti ne 2 savaites.
kiškio kopūstai
QUOTE(rasa23 @ 2008 02 04, 15:21)
Aš pakeisčiau gydytoją - kreipčiausi pas alergologą.
Hormoniniai tepalai - tik kai labai pablogėja ir tai nedideliais plotais, ir tikrai tepti ne 2 savaites.
*

drinks_cheers.gif
Daddygirl
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 04, 13:15)
Mes naudojam Aveeno Cream (with natural colloidal oatmeal moisturises dry skin for 24 hours), jus ta pati naudojat turbut. o tas naujas nuo egzemos kremas ar jau yra pardavime, reiks siandien gydytojos paklausti.
*

Su tamsiai zalia juosta? mirksiukas.gif Tada tas pats smile.gif
Idomu, ar israsys jums ta nauja egzemai - as pirkau tiesiai is amerikos..
*Zuika*
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 15:47)
Su tamsiai zalia juosta?  mirksiukas.gif Tada tas pats  smile.gif
Idomu, ar israsys jums ta nauja egzemai - as pirkau tiesiai is amerikos..
*

Taip tas pats su tamsiai zalia juosta, tikriausiai mums israsys ta pati Aveeno kur naudojom dabar, nes tik ryt ryte receptuka pasiimsiu tai matysiu, bet ir sis labai geras plius nemokamai, gal jo yra didesne pakuote, jei ne tai 3 vienetus uzsiprasiau bo greit baigias smile.gif
O koki Jums krema gydytojai israso, jei sito nenori del brangumo, gal Doublebase ar kitoki mirksiukas.gif

Ir dar norejau paklausti kie kartu per savaite geriau maydyti vaikuti ax.gif
Daddygirl
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 04, 16:33)
Taip tas pats su tamsiai zalia juosta, tikriausiai mums israsys ta pati Aveeno kur naudojom dabar, nes tik ryt ryte receptuka pasiimsiu tai matysiu, bet ir sis labai geras plius nemokamai, gal jo yra didesne pakuote, jei ne tai 3 vienetus uzsiprasiau bo greit baigias  smile.gif
O koki Jums krema gydytojai israso, jei sito nenori del brangumo, gal Doublebase ar kitoki mirksiukas.gif

Ir dar norejau paklausti kie kartu per savaite geriau maydyti vaikuti ax.gif
*

Mums israse tuos pacius, kaip ir daugumai: E45 ir Doublebase. Doublebase dar net nebandziau blush2.gif
Penktadieni eisim pas gydytoja - prasysiu Aveeno kremo ir dar visokiu prasymu turiu paruosus biggrin.gif turiu mazai vilties, bet bandyt reikia unsure.gif

Shea butter perku afrikieciu parduotuvej rytu Londone. Londonas bent jau tuo gerai, kad cia rasi priekiu is visokiu saliu biggrin.gif Bet manau galima ir internetu.
Del maudymo daznumo nera vieningos nuomones. Vis tik vyraujanti nuomone, kad kudikiu su AD nereikia maudyti labai daznai. As maudau 2 kartus i savaite. Bet turbut reikia bandyti ir ziureti, kas jums geriausiai tinka.
Sim@
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 13:48)
Mums irgi nekainuoja tie vaistai, kuriuos gydytojas israso. Tik va jis israso tai, ka pats nori  biggrin.gif Kiek zinau, jie labai nenoriai israso brangius kremus (tipo Aveeno). Bandysiu prasyti.. o jei reiks ir gydytoja bandysiu pakeist  ax.gif
*

kaip suprast, vaistai, kuriuos israso gyd._nekainuoja?
beje, kaip Eucerin serijos kremai? ar tinka vaikams?
*Zuika*
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 04, 17:51)
Mums israse tuos pacius, kaip ir daugumai: E45 ir Doublebase. Doublebase dar net nebandziau  blush2.gif
Penktadieni eisim pas gydytoja - prasysiu Aveeno kremo ir dar visokiu prasymu turiu paruosus  biggrin.gif  turiu mazai vilties, bet bandyt reikia  unsure.gif

Shea butter perku afrikieciu parduotuvej rytu Londone. Londonas bent jau tuo gerai, kad cia rasi priekiu is visokiu saliu  biggrin.gif Bet manau galima ir internetu.
Del maudymo daznumo nera vieningos nuomones. Vis tik vyraujanti nuomone, kad kudikiu su AD nereikia maudyti labai daznai. As maudau 2 kartus i savaite. Bet turbut reikia bandyti ir ziureti, kas jums geriausiai tinka.
*

Todel mums gydytojas rekomendavo maudyti karta per savaite, nors mes maudom kas 4-5 dienas.
Tai reiskia pas mus nera Shea butter, bet nieko uzteks ir Aveeno.
Simulka, nors ne manes klauset bet atsakysiu, UK visi vaistai vaikams iki 16 ar 18 metu kurios israso gydytojas (su receptais) nemokami yra.
skruzdeda
sveikos. mano vaikui jau 3 metai. jam nuo 2 menesių buvo baisi alerginė reakcija pasireiškusi ištiso mėnesio viduriavimu ir netgi nustatė, kad su kraujuku viduriavo. Bet tuomet jis valgė tik MP. O kai pradėjau primaitinti, tai buvo bėrimas nuo visko pradedant ryžiais ir baigiant kukurūzais, pradedant morkomis ir baigiant kopūstais ir bulvėmis. Grėsė visiškai niūri ateitis: odos bėrimai, rinitas, galbūt astma kaip dažnai būna. O blogiausia, kad nebuvo nei vieno vienintelio produkto, kurį mano vaikas galėtų valgyti. Aš iš nevilties klausdavau "ką man vaikui duoti valgyti", bet jokio atsakymo iš jokio gydytojo alergologo ar pediatro neišgirdau apart tokio, kad negalima duoti to, nuo ko beria. Gal bent paguoda buvo ta, kad 5 mėnesių nebebėrė nuo MP.
Bet mes susigydėme alergiją maistui tik homeopatinių žirniukų dėka. Nuėjome pas homeopatą 6 mėnesių, o 9 mėnesyje jau sėkmingai išbandėme SIMILAC mišinuką (net ne hypoalerginį). Toliau viskas buvo dar geriau: 10 mėnesių varškytė, jogurtai, kiaušiniai. Nuo metukų ir pieną pradėjome gerti. O paskui įsidrąsinę net apelsiną, žuvį, riešutų paragavome. Ir įdomiausia, kad homeopatas pasakė, jog galime duoti viską vaikui, ką norime ir odos tepimai čia nelabai padės. Nebent jeigu niežti. Tai buvo viena iš didesnių pergalių, kurią pasiekėme.
Gydymas užtruko apie metus. Kai bandydavome nutraukti anksčiau - išslįsdavo vėl bėrimai. O kainavo jis viso labo tik 170Lt. su vaistais ir gydytojo konsultacijomis paėmus.
Linkiu ir visiems sėkmės.
Dėl hormoninių tepalų - aš tikrai jų netepčiau nei lašo. Jie gali įtakoti vaiko raidą arba kitas daug vėliau atsirasiančias problemas.
Aš žinojau, jog alergijas mūsų medicina gydo visiškai nesėkmingai, todėl ilgai ieškojau ir prisirinkau visokių liaudiškų metodų, bet neprireikė, nes atsakymą radau, jog alergijas tikrai gali sėkmingai gydyti homeopatija.
Daddygirl
QUOTE(simulka @ 2008 02 04, 16:56)
beje, kaip Eucerin serijos kremai? ar tinka vaikams?
*

Dauguma tinka. Kai kurie netinka iki 1 metu. Reikia pasiskaityti konkretaus produkto aprasa.
siluetas
skruzdeda, gal gali pasidalint ir liaudiškais metodais?
pas kokį homeopatą lankėtės?
zioga
Labukas

Vakar savo sunui daviau paragauti banano ir jo veideli dar labiau isbere, isbertas ir pakausis dideliais spuogais unsure.gif . Ar gali bananas alergizuoti (jis itrauktas i hipoalergines dietos saraso produktus)? Nieko kito tokio nedaviau. Kaip jau atsibodo tas svyravimas kaip jo-jo pagereja-pablogeja.

Pasigavom kazkoki virusa. Gulejom infekcinei, nes suviduriavo nors nieko nereado. Visas gydymas probiotikais suniui ant uodegos - vel viskas ispradziu verysad.gif

Uzsiregistravom Vilniui i Alergologijos centra 21d. pas Vaiciuliuoniene. Ar yra zinanciu kaip ji kaip specialiste? Isbandysim viska gal kas pades blush2.gif .

Skruzdeda pasidalink savo patirtim. Visoms cia idomu, kur ka ir kaip.

edicike
bananas ir maniskin alergizuoja verysad.gif
dabar jam didelis paumejimas ir kaip visada nezinia nuo ko schmoll.gif Mes gydomes homeopatikai jau 4men g.gif ko kas nieko..........
siluetas
QUOTE(edicike @ 2008 02 04, 22:58)
bananas ir maniskin alergizuoja verysad.gif
dabar jam didelis paumejimas ir kaip visada nezinia nuo ko schmoll.gif Mes gydomes homeopatikai jau 4men g.gif ko kas nieko..........
*

pas kokį homeopatą lankotės ?
Ingadi
Sakykite mamytės, o ar jūsų vaikučiai dažnai nusičiaudo? Kažkaip maniškis pakankamai dažnai nusičiaudo. Nelabai galiu suprasti nuo ko, nes čiaudyti pradėjo dar gimdymo namuose. O ten tai grindyds ir dulkės kasdien yra valomos.
edicike
QUOTE(lytutis @ 2008 02 05, 10:32)
pas kokį homeopatą lankotės ?
*

Pas homeopate Ziugzdiene smile.gif
siluetas
QUOTE(Nordex @ 2007 12 29, 22:10)
Laba! Jei norite rasti homeopata, pirmiausia patariu kreiptis i Senaja Homeopatijos vaistine (Rotuses a. tel. gal rasite internete, nes kazkur padejau...  blush2.gif ), ten karta ar 2 kart i savaite ateina homeopate-dermatologe. Susitarkite su ja laika (eiles nera dideles, mus prieme is vis be eiles, nes pasakiau kad mano dukrelei 2 m. tai labai geranoriskai  thumbup.gif ) Mokejom viso labo 20 lt. uz apsilankyma, paskyre gydyma ir pasimatyma po 2 men. ( jei ivyktu kas nenumatyto, sake kreiptis ir anksciau)
Pati kai ieskojau homeopato, tai susiduriau su problema, kad sunkoka susigaudyt kur tikrai gydytojas - homeopatas, o kur itartina medicinine praktika atliekantis "homeopatas" (kartais atskyrima palengvina imama uz apsilankyma kaina... ir siulomu vaistu kainos...)
*

Kaip sekasi gydytis?

gal gali tiksliau - kokia gyd. pavardė, kur ta vaistinė?
Ar čia šita -KMU vaistinės filialas - KMU „Muziejaus“ vaistinė (Rotušės a. 2-3), kuris specializuojasi homeopatinių vaistų gamyboje g.gif
Perlute
Primkite ir mus i savo gretas 4u.gif Musu vyresneliui baisus dermatitas,visas kunelis nusetas.isbandem viska,bet nepadeda g.gif ka daryti?nupirkau lakisiu zoles bandysim joje maudyti o tada su Ederma tepliosim sake tikrai geras kremas nuo dermatito,paziuresim kaip bus
Daddygirl
QUOTE(Ingadi @ 2008 02 05, 10:45)
Sakykite mamytės, o ar jūsų vaikučiai dažnai nusičiaudo? Kažkaip maniškis pakankamai dažnai nusičiaudo. Nelabai galiu suprasti nuo ko, nes čiaudyti pradėjo dar gimdymo namuose. O ten tai grindyds ir dulkės kasdien yra valomos.
*

Ciaudo daznai biggrin.gif Galvojau, tai normalu. Sakai, cia alergijos pozymis?? g.gif
skruzdeda
Na kam idomu, tai va tie liaudiski metodai:

1. viena senyva moteriske pasakojo, kad savo abiem vaikam isgyde alergijas duodama kazkokias ampulytes kalcio ar tai nitrato ar kazkokio galo. Zodziu juo skiedziami yra leidziami vaistai. Jeigu jau labai idomu pasidarys, tai galesiu pasidometi. pavadinima uzmirsau. As bandziau duoti ji savo vaikui, bet ten raso, kad gali buti salutinis efektas su inkstais. Tai mano vaikui pradejo acetonu slapimas smirdeti, tai reiske, kad duoti toliau nebegalejau.

2. Tada kita forumuose pasakojo, kad issigyde baisia alergija kai jai tevai duodavo Debesylo arbatos kasdiena po puodeli. Mano vaikas jos nei i burna nenorejo imti. Karti buvo. Tai jau apie puodeli nebera ka kalbeti.

3. Tada dar vienas budas yra pries valgi kasdiena is ryto i sultis arba i vandeni ilasinti po viena lasa ricinos aliejaus ir isgerti. Jeigu suauges zmogus tai po tris lasus. Tipo raso, kad labai daug suaugusiuju issigyde alergija tokiu budu. Bet as pagavojau, jog mano vaikui tas nelebai galejo tikti, nes ricina galbut galetu isvalyti uzsitersusi zarnyna, nuo ko daznai kyla alergijos. Bet mazam vaikui, kuris dar linkes i viduriavima tas tikrai neturejo tikti. Mums kaip tik reikejo mazinti zarnyno pralaiduma alergenams.

4. Dar viena moteris pasakojo, kad savo vaikams isgyde alergijas pasikonsultavusi su viena labai gera vaiku gydytoja, kuri israse kazkokiu vaistu ir liepe juos isgerus duoti labai dideliais kiekiais vaikui to maisto, kuriam vaikas buvo ypatingai alergiskas. Jos vaikas buvo labai alergiskas sokoladui ir kiausiniams. Taigi privalge jie sokolado ir kiausiniu tiek kiek pajege, o kita ryta - alergijos nebera. Ir nuo to laiko visa gyvenima jos vaikas be problemu valge sokolada ir kiausinius. Ta gydytoja yra jau mirusi, o ta moteris jau dabar neatsimena, kokie vaistai ten buvo. Bet idomu tai, kad tai iskelia klausima, ar tikrai reikia vaikams rekomenduoti zutbut nevalgyti visokio maisto, nuo kurio ji rodosi beria.

5. Ir paskutinis, kuris is dalies ir mums tiko, tai yra toks, kad jeigu kraujo testai nerodo jokios alergijos, o vaikas be proto beriamas nuo visko, tai vengti is parduotuves pirktu produktu, kurie turi ilga galiojimo laika arba kokiu nors E. Ir apskritai vengti is supermarketu pirktu produktu, o viska virti savo is darzoviu pirktu turguje pas bobutes arba is savo darzo. Jokiu kudikiu maisteliu, jokiu kudikiu kosyciu. Viska virti nuo a iki z. Kad jose nera konservantu - tai mitas.
Musu alergologe ypac patare per 10 metru apeiti visa HIPP produkcija. Sako kruvos vaiku ateina su problemomis, kurie valgo HIPP produkcija. Todel kruopas mes vireme Galintos, darzoves is mociutes darzo. Bet vien tas tikrai nebutu padejes.
edicike
QUOTE(skruzdeda @ 2008 02 05, 15:55)

5. Ir paskutinis, kuris is dalies ir mums tiko, tai yra toks, kad jeigu kraujo testai nerodo jokios alergijos, o vaikas be proto beriamas nuo visko, tai vengti is parduotuves pirktu produktu, kurie turi ilga galiojimo laika arba kokiu nors E. Ir apskritai vengti is supermarketu pirktu produktu, o viska virti savo is darzoviu pirktu turguje pas bobutes arba is savo darzo. Jokiu kudikiu maisteliu, jokiu kudikiu kosyciu. Viska virti nuo a iki z. Kad jose nera konservantu - tai mitas.
Musu alergologe ypac patare per 10 metru apeiti visa HIPP produkcija. Sako kruvos vaiku ateina su problemomis, kurie valgo HIPP produkcija. Todel kruopas mes vireme Galintos, darzoves is mociutes darzo. Bet vien tas tikrai nebutu padejes.
*

o dabar kur tu darzoviu ne parduotuviniu gauti g.gif g.gif
kiškio kopūstai
QUOTE(skruzdeda @ 2008 02 05, 15:55)
Na kam idomu, tai va tie liaudiski metodai:

1. viena senyva moteriske pasakojo, kad savo abiem vaikam isgyde alergijas duodama kazkokias ampulytes kalcio ar tai nitrato ar kazkokio galo. Zodziu juo skiedziami yra leidziami vaistai. Jeigu jau labai idomu pasidarys, tai galesiu pasidometi. pavadinima uzmirsau. As bandziau duoti ji savo vaikui, bet ten raso, kad gali buti salutinis efektas su inkstais. Tai mano vaikui pradejo acetonu slapimas smirdeti, tai reiske, kad duoti toliau nebegalejau.

2. Tada kita forumuose pasakojo, kad issigyde baisia alergija kai jai tevai duodavo Debesylo arbatos kasdiena po puodeli. Mano vaikas jos nei i burna nenorejo imti. Karti buvo. Tai jau apie puodeli nebera ka kalbeti.

3. Tada dar vienas budas yra pries valgi kasdiena is ryto i sultis arba i vandeni ilasinti po viena lasa ricinos aliejaus ir isgerti. Jeigu suauges zmogus tai po tris lasus. Tipo raso, kad labai daug suaugusiuju issigyde alergija tokiu budu. Bet as pagavojau, jog mano vaikui tas nelebai galejo tikti, nes ricina galbut galetu isvalyti uzsitersusi arnyna, nuo ko daznai kyla alergijos. Bet mazam vaikui, kuris dar linkes i viduriavima tas tikrai neturejo tikti. Mums kaip tik reikejo mazinti zarnyno pralaiduma alergenams.

4. Dar viena moteris pasakojo, kad savo vaikams isgyde alergijas pasikonsultavusi su viena labai gera vaiku gydytoja, kuri israse kazkokiu vaistu ir liepe juos isgerus duoti labai dideliais kiekiais vaikui to maisto, kuriam vaikas buvo ypatingai alergiskas. Jos vaikas buvo labai alergiskas sokoladui ir kiausiniams. Taigi privalge jie sokolado ir kiausiniu tiek kiek pajege, o kita ryta - alergijos nebera. Ir nuo to laiko visa gyvenima jos vaikas be problemu valge sokolada ir kiausinius. Ta gydytoja yra jau mirusi, o ta moteris jau dabar neatsimena, kokie vaistai ten buvo. Bet idomu tai, kad tai iskelia klausima, ar tikrai reikia vaikams rekomenduoti zutbut nevalgyti visokio maisto, nuo kurio ji rodosi beria.

*

1. Kalcis dažniausiai rekomenduojamas, kaip priedas prie visų alerginių gydymų mirksiukas.gif
5. Mes tik taip ir darėm. Galvoju, kad jei nėra daržovių iš nuosavo daržo - galima mėginti ir parduotuvines/turgines, bet ta pati taisyklė išlieka - virti viską pačiai.
Daddygirl
Beveik i ta pacia tema...
Neseniai skaiciau moksliniais tyrimais pagrista straipsni (aisku sutinku tu tyrimu ivairiu gali pridaryti pagristi bet ka mirksiukas.gif ). Bet vistiek man pasirode idomu, gal dar kam nors..

Tai va ten irgi raso, kad AD tiesiogiai susijes su imunine sistema. Todel cheminiu medziagu (pvz visokiu E prezervantu, toksinu) susikaupimas organizme neigiamai paveiks ir AD. Tas pats su skiepais - jie isbalansuoja naujagimiu imunine sistema, ir kol jos neatstatysi bus problemu su oda, jei vaikas linkes i AD.

(Vis labiau galvoju eiti pas homeopata...)

Toliau raso, kad atlikti tyrimai taip pat parode, kad i AD linkusiems zmonems butini:
* Antioksidantai (vitaminai A, C, E ir selenium)
* Vitaminai B3 ir B6
* Gamma-linolenic rugstis (GLA)
* Omega 6 & Omega 3
* Cinkas.

Ten aisku dar pateikia irodymus ir tyrimu statistikas visokias..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.