Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką daryt, kai ėda rėmuo?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rasele_
QUOTE(marlena24 @ 2009 06 19, 18:53)
Visu pirma, Raniberlo nestukem nelabai galima, keistas, kad jum jusu gydytoja ji skyre g.gif o visu antra, jis nuo nestukiu remens visiskai nepadeda, kadangi pas mus ta remeni issaukia ne tos priezastys, kurias tas Raniberlas gydo schmoll.gif Kai man tas remuo prasidejo, as irgi buvau nusipirkus to Raniberlo, isgeriau gal 2-3 tabletes,o kai apsilankiau pas gine, tai ji pasake, kad nepades tas Raniberlas...
*

kaip rasoma svetaineje tai reikia pasitarti su gydytoju ir nestumo laiku galima vartoti. Zinoma dar priklausomai nuo kiekvienos moters organizmo juk viskas priklauso.

Kadangi tas laikotarpis praejo, tai dabar ji vartoju, kai skrandzio rugstys sukyla nuo kokio persivalgymo, ar isgerus raudonojo vyno ax.gif
Kačia
Ir as pradejau kankintis su rugstimi, ypac vakare kai atsigulu. Geriu Borzomi (isipylus kuri laika palaikau, kad burbuliukai iseitu) ir Rennie. Kol kas padeda, bet ar ilgam, nes su kiekviena diena vis daugiau ir daugiau degina sad.gif
faustluk
o as nevalgau kepto , riebaus maisto ir jokio remens edimo.
Rasele_
QUOTE(Kačia @ 2009 06 21, 13:56)
Ir as pradejau kankintis su rugstimi, ypac vakare kai atsigulu. Geriu Borzomi (isipylus kuri laika palaikau, kad burbuliukai iseitu) ir Rennie. Kol kas padeda, bet ar ilgam, nes su kiekviena diena vis daugiau ir daugiau degina sad.gif
*

Siaip pabandyk raniberlo, nes ji yra stipresnis vaistas, kuris ne tik slopina padidejusi rugstinguma kuriam laikui, bet ir is esmes reguliuoja rugsties gaminimosi procesa.
Kačia
QUOTE(Rasele_ @ 2009 06 21, 16:20)
Siaip pabandyk raniberlo, nes ji yra stipresnis vaistas, kuris ne tik slopina padidejusi rugstinguma kuriam laikui, bet ir is esmes reguliuoja rugsties gaminimosi procesa.
*

Aciu 4u.gif reiks pabandyt, nes nestumo dar liko trecdalis smile.gif
paulinuke
QUOTE(Kačia @ 2009 06 21, 18:37)
Aciu 4u.gif reiks pabandyt, nes nestumo dar liko trecdalis smile.gif
*

pasveik.lt radau patarimu kaip galima tvarkytis su remeniu:

Ligos gydymas

GERL gydymui vartojami šie medikamentai:
- mažinantys druskos rūgšties gamybą (H2 receptorių blokatoriai (RANIBERL), protonų siurblio inhibitoriai),
- neutralizuojantys skrandžio turinio rūgštingumą (antacidiniai),
- apsaugantys gleivinę.
Kitas galimas šios ligos gydymas – chirurginis. Operacijos metu sustiprinamas apatinis stemplės raukas.

Siaip pati vartojau Raniberlo, pstaruoju metu sumazejo bedu su siuo reikalu, tikriausiai nuo sio vaisto susitvarke.
Baniukas
QUOTE(Jeta @ 2009 06 01, 14:18)
aš irgi vartoju renie smile.gif
*

Aš taip pat tą patį drinks_cheers.gif
Rasele_
QUOTE(paulinuke @ 2009 06 23, 13:29)
pasveik.lt radau patarimu kaip galima tvarkytis su remeniu:

Ligos gydymas

GERL gydymui vartojami šie medikamentai:
- mažinantys druskos rūgšties gamybą (H2 receptorių blokatoriai (RANIBERL), protonų siurblio inhibitoriai),
- neutralizuojantys skrandžio turinio rūgštingumą (antacidiniai),
- apsaugantys gleivinę.
Kitas galimas šios ligos gydymas – chirurginis. Operacijos metu sustiprinamas apatinis stemplės raukas.

Siaip pati vartojau Raniberlo, pstaruoju metu sumazejo bedu su siuo reikalu, tikriausiai nuo sio vaisto susitvarke.
*

Jau neduok dieve, kad reiktu operacijos tokiai problemai salinti.
As dabar intensyviai domiuosi vaistais, kuriu gali prireikti kelioneje, nes ruosiames i kelione su seima po europa, tai visko gali pasitaikyti. zinoma svarbiausia skrandi susitvarkyti kaip rasoma cia
megasun
nuo pieno man dar labiau kildavo rugstis ax.gif Negaledavau jo gerti. Man padedavo borjomi mineralinis vanduo, dar gulejimas ant kairiojo sono ir malox tabletes ax.gif tableciu privengdavau, gerdavau jas tik tada kai jau niekas nepadedavo ax.gif doh.gif
lauruuuke
Man tai maalox suspencija labai padeda, jin svelni nedirgina skrandzio ir malsina remeni rolleyes.gif
Rasele_
Asmeniskai man maaloxas visiskai nepadejo, beto atsirado salutinis poveikis, uzkietejo viduriai, tai teko griebtis arbateliu o ir pats skonis suspensijos tos slykstokas. Beto vaistas kol pareda veikti praeina daugiau nei valanda, o po valandos vel uzeina ta pati beda.. kazkodel as renkuose raniberla, arba koki renie
Zemiete
QUOTE(Rasele_ @ 2009 06 25, 13:46)
Asmeniskai man maaloxas visiskai nepadejo, beto atsirado salutinis poveikis, uzkietejo viduriai, tai teko griebtis arbateliu o ir pats skonis suspensijos tos slykstokas. Beto vaistas kol pareda veikti praeina daugiau nei valanda, o po valandos vel uzeina ta pati beda.. kazkodel as renkuose raniberla, arba koki renie
*

Kadangi megstu greipfruktus, kurie tirpdo riebaliukus, tai kartais persivalgau ju ir padideja remuo blush2.gif
Tai tada isgeriu raniberl vien todel, kad jis padeda, kai yra padidejusi rugtis smile.gif
tuzikas83
as tai pienuko atsigeriu. Jei kas anksciau butu pasake, kad ji gersiu, tai buciau pirstuka prie smilkinio priglaudusi ir pasukiojusi biggrin.gif
jeigu jau labai blogai buna, tai tada Renee suciulpiu, nors ir jis nevisada padeda verysad.gif
...munde
Reni ir as naudojau, bet paskui suzinojau, kad labai plaukai nuo ju slenka.
user posted image
user posted image
Zemiete
QUOTE(...munde @ 2009 06 29, 09:42)
Reni ir as naudojau, bet  paskui suzinojau, kad labai plaukai nuo ju slenka.
user posted image
user posted image
*

rimtai nuo jo slenka plaukai? pasveik.lt prie vaistu anmotacijos rasoma, kad Vartojant kaip nurodyta ir rekomenduojamas vaisto dozes, nepageidaujamas poveikis nepasireiškia.
Ilgai vartojant dideles vaisto dozes, ypač pacientams, kurių sutrikusi inkstų funkcija, gali pasireikšti hipermagnezemija ar hiperkalcemija bei alkalozė.""
Tai gal tuomet per daug panaudojai jo? unsure.gif
Rasele_
QUOTE(...munde @ 2009 06 29, 08:42)
user posted image
user posted image
*

Nejaugi sis vaistas, gali tureti toki dideli salutini poveiki? Man regis, kiekvienas organizmas skirtinai reaguoja i tam tikra isorini veiksni. Tai visko galejo buti.
Simaaa
QUOTE(krika @ 2003 10 26, 07:41)
Vakar pirma karta pajutau ta jausma ir nezinojau ka daryti - tai pirstuka kisau giliai i gerkle  :-[ ir tai padejo. Siandien vel tas pats.  :-[ Paskaitinejau ka jus siulot, bet neradau priimtino varianto, mat nuo vaikystes negeriu pieno, nevartoju jokiu vaistu, o sodos gerimas turbut prilygtu naturaliam apsivemimui (atsiprasau).
Tai va, kadangi as jau tokia liaudiskos medicinos gerbeja, tai prisiminiau, kad nuo tokio dalyko gelbeja morku sultys. Kadangi nenorejau siandien pakartoti vakarykscio pasisedejimo prie klozeto,  :-[  tai issiunciau vyra i parduotuve sulciu pirkt. Galiu pasakyti, kad padejo  wink.gif
*

o man ir taip praeina
super_wife
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=463648
MAMOS TAI LIECIA MUS VISAS, O NE TIK LUBAS!!!SIANDIEN LUBOS,O RYT %!!!!
popuri
QUOTE(...munde @ 2009 06 29, 08:42)

Niu man tai toks šalutinis poveikis niekada nepasireiškė, manau, kad tai tiesiog sutapimas. Gal turi problemų su skydliauke arba vitaminų trūksta 4u.gif
tornadas
Kai eda remuo, reikia valgyti daznai ir po nedaug, vengti astraus, suraus, kepto, riebaus maisto, nevalgyti pries miega, negerti sulciu, gazuotu gerimu. Rugstingumui mazinti labai gerai 3 k. /d 200 ml linu semenu nuoviras - tirstumo kaip klijukas, tik neskanus, kaip snargliukas. Bet poveikis garantuotas. thumbup.gif
Rasele_
pritariu tornadas. Reikia susitvarkyti mityba ir bus maziau problemu, nes pati dabar pradejau balansuoti mityba ir jauciuosi daug geriau, bei maziau vaistu vartoju smile.gif
eglieska
mane remuo buvo uzpuoles tik du kartus pokolkas. bet tai jau matyt signalas, kad gali tekti su tuo dar pavargti. gydytoja liepe is pradziu pabandyti liaudiskai: grauzti morka ar gerti piena,kai remuo pradeda grauzti g.gif
Kirkė
Kai laukiausi pirmojo vaikiaus, tai man žiauriai su rėmeniu buvo. Man ir taip padidėjęs rūgštingumas, todėl ir taip jau mitybą priversta buvau prisižiūrėti, bet tai nė kiek negelbėjo. Bandžiau Renie, gastalį, Maloxo buteliuko man užtekdavo , geriausiu atveju, 2 dienom. Nusiuntė į klinikas ir ir gastrologė išrašė tabletes Motilium, atrodo tai vadinasi, g.gif Pagėriau porą savaičių sąžiningai tas tabletes ir rėmuo dingo. Vaistų anotacijoje rašo, kad šio vaisto negalima vartoti pirmus 3 nėštumo mėnesius ir maitinant. Bet iš mano patirties, tai žiauriausias rėmuo būna nėštumo pabaigoje, todėl vaistus galima vartoti. O kai pagimdžiau, tai rėmuo dingo.
Tian
smulkintų linų sėmėnys- užpilat 1 arbatinį šaukštelį verdančiu vandeniu ir ryte išgeriat ant tuščio skrandžio.. valgyti jau galima po pusvalandžio..

kankinausi žiauriai su šita baisybe- o po šio receptėlio praėjo po 2 dienų... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Erniuke2
As irgi tik rennie ciulpiu tabletytes drinks_cheers.gif , nes man ir siaip remuo sukildavo, bet kai pastojau tai dazniau pradejo kilt rugstis, pienas irgi jau nebepadeda, dar stengiuos maista prisiziuret, jau is anksciau perpratus ka galiu valgyt ko nelabai. ax.gif smile.gif
lauruuuke
Dabar yra angliukas kapsulemis, tai jis greitai veikia ir remeni sutvarko ir virskinimui gerai, man labiau patinka nei tos juodos rusiskos smile.gif
Astuliux1
kad ir labai keista butu, nuo remens padeda citrina !!!!!!! mirksiukas.gif
Esha
Mane rėmuo kankina tik paryčiais, kai keltis reikia ir tai kas penktą rytą rolleyes.gif
La Lobe
Man vienu momentu buvo visai nekas su remeniu ir Rennie nepadejo, o kitokiu vaistuku galima tik extra atvejais... Pirmiausia reikia susireguliuoti mityba, as atsisakiau visokiu duonu, kruopu, bulviu ir pan., o kai vis del kartais uzeina yra toks nekensmingas vaistas Frutini, tik kazko baisiai sunku ji vaistinese rasti g.gif
Erniuke2
QUOTE(Astuliux1 @ 2009 08 13, 10:28)
kad ir labai keista butu, nuo remens padeda citrina !!!!!!!  mirksiukas.gif
*

as irgi pamegau citrinos sultis naturalias su saltu vandeniu smile.gif , bet kartais kai padauginu to geralo tai ir sukyla visos rugstys nuo tu citrinu doh.gif smile.gif
naidi
iki 30 savaiciu nezinopjau kas yra remuo apskritai, o gydausu su mineraliu Borjomi visada turiu namuose tai ar nakti ar paryciais be problemu ir gerai nes skysciai smile.gif man labai padeda, gal kam irgi pades smile.gif
skkorpione
Man jau nuo 5-6 nestumo menesio pradejo kankinti ta problema, is pradziu gelbejausi vaistais, soda.. Paskui daktare pasake,kad rugstingumas kyla tik nuo mitybos. Na, pradejau nebevalgyti saldainiu jokiu, ledu, kuriu trokste trokstu visa nestuma , siaip pyrageliu, tai porai menesiu tikrai pastebejau,kad aprimo. Dabar devyntasis menuo, guliu su dviem pagalvem, nes kitaip iskart begu i tuoleta vemt, tuoj pat rugstys sukyla kai galva neaukstai. Nezinau del ko vel atsirado si problema nors maista tikrai prisiziuriu. Nuo morku man nei kiek nemazeja rugstys,labiau padeda agurkas sviezias. Bet ir taip kas ryta begu i vonia vemt, gal viska sukelia , nes vaikelis begalo judrus , arba tikrai plaukai auga, bet jei auga, tai bus begalo ilgakasis lotuliukas.gif . . . Ahh.. laukiu tos pabaigos, nes tikra kankyne doh.gif
karalaiti
mane ir eme kankinti si problema. pastebejau, kad daug kas priklauso nuo mitybos. stengiuos nevalgyti bulkuciu, riebios mesos, tomatu visokiu ir kol kas jauciuos neblogai, apsiejau be vaistu...
Hoya
Mano drauge nestuke gavo patarima - kad negraustu remuo, reik isgert grietineles kelis saukstus arba jei jos nera, tada grietines. Pabande ir labai nustebo - stebuklingai padeda thumbup.gif Pabandykit 4u.gif
eda9
Atradau kas man padeda smile.gif Pastebėjau, kad dieną sučiulpus tabletę Calcigran, iš karto geriau pasidaro. O vakare tai mėgstu Diasporalio vietoj arbatos pasidaryti. Prieš miegą jis man irgi numuša rūgštį ax.gif
~chiquita~
Geriausiai padeda Rennie, Borjomi ir valgymas nedideliais kiekiais thumbup.gif
JOGA
Laba,
prie pastodama kankinausi su GERL, kas turi refliuksa, tas zino,kas tai yra....omeprozolis man netiko, todel visada isgelbedavo Lazul. Kai pastojau, jo buvau nevartojus keleta menesiu.bet kai tik prasidejo pyknimai ir lakstymas i tualeta..galvojau, kad galima isproteti.....ne tik vemiant gelia ir taip jau atvira , nelabai sveika skrandi, bet miegoti neimanoma....pastoviai nevirskina.....gerkle ir kaklas vel tarsi sutine. Valgyti norisi,o baisu del to, kad nuo visko kyla rugstis.....nes skrnadis neuzsidaro....o norisi visko.....ir tai tik I semestras....Mano gine leido esant reikalui isgerti to man padedancio Lanzul...nes visokie Renni nuima rugsti tik tam kartui arba ju turi suciulpti begale....dar siek tiek padedavo Borjomis (aciu jam) bet tas chlorkalkes - sodos skonis...........Budama kokiu 10 savaiciu nest. pageriau savaite tu savo vaistuku, nes ju tereikia 1 tabletes per para.ir beabejo viskas labai man pagerejo.......bet vienas dalykas- labai bijau del busimo leliuko , kad jam nepakenkciau....Tai bandysiu bel ta mineralini ir kalbeti su gine apie kokius lengvesnius vaistukus....nuo visokiu raniberlu, tai man paskui buna tik dvigubas atsakas..... doh.gif nes tai pigus ir prasti vaistai...Va, pas jus pasiskaiciau cia visokiu papildomu vaistuku nescioms...nors Frutini nuo sios vasaros i Lietuva nebeivezamas - kazkodel....uzdraude ivest.......Zodziu, kiekvienam individualiai...smagu, kad kazkam padeda tokie paprasti dalykai kaip pienas, riesutai....o as po gimdymo ir zindymo labai laukiu savo sfinkteriuko operacijos, kad uzsidarytu tas mano skrandis ir nebereiktu miegoti su nuguletu sprandu ant keliu pagalviu........o dabar belieka kazkaip isgyvent ir tiketis geriausio....nors dar tiek daug laiko laukt....o kasdien kankyne ir negaliu valgyt ko norisi.....matysim......
eda9
QUOTE(~perastra~ @ 2009 09 16, 12:27)
Geriausiai padeda Rennie, Borjomi ir valgymas nedideliais kiekiais  thumbup.gif
*

Nuo Rennie jau pykina, negaliu į jį žiūrėti biggrin.gif O Borjomi nusipirkau, bet negaliu net pažiūrėti. Nu taip man smirda, kad galiu pauosčius eiti vemti doh.gif
Tai šiąnakt nebežinodama ką daryti vėl pasiėmiau Calcigran tabletę ir išmiegojau iki ryto ramiai be to šlykštaus graužimo ax.gif
_
nuo remens padeda pienas (aisku, jeigu ji toleruojat) mirksiukas.gif
eda9
QUOTE(*Mamyte*24 @ 2009 09 18, 14:31)
nuo remens padeda pienas (aisku, jeigu ji toleruojat)  mirksiukas.gif
*

Litrais geriu, bet jau nebepadeda schmoll.gif biggrin.gif
jovituxss
O man tik pienukas ir tepadeda,ne nestumo laiku jo isvis nevartoju,o dabar tik del reikalo ir tik kelis gurksnelius.veikia super thumbup.gif
original
na va is pradziu gera naujiena "turesiu leliuka" lotuliukas.gif o tada ir bedos i skrandi nieko negaliu paimti, viskas nemano noru iskeliauja i lauka, net ir vanduo, laukiau kada tai pasibaigs. budavo taip kad atkeliauja rugstys aisku nestiprios tai padeda pienukas, graikiniai riesutai, migdolai.apsidziaugiau kai prasidejo antras trimestras, pamazu i skrandi galiu deti ka noriu, bet aisku laime truko neilgai kol galu gale prasidejo remuo. is pradziu vel tom laiudiskom priemonem, nenorejau vaistuku, bet dabar jau nebegaliu. nuo renie jau bloga, tablete i burna ir viskas islipt nori i lauka. pasiskaiciau kad padeda valgymas po mazai, bet daznai, man jokio poveikio vis tiek rugstys kyla ir dar jauciuosi alkana. db nusipirkau frutin ziuresim kas ce per "biesas", miegot nebegaliu nei ant kairio nei ant desinio nei ant nugaros, ta pati beda "rugstys". nzn ka ir bedaryti viskas butu nuostabu turesiu leliu, o ce doh.gif Visom stiprybes kovojant su siuo bjauriu reikalu. P.S. Bandysiu dar borjomi, nes nebezinau ka daryti.
vaidem
Galiu pasidalint vienu patarimu. atradau visiškai netycia. Aš taip pat laukiuosi ir pradejo žiauriai kilt rugštys. nebegalejau normaliai valgyt, nuo visko rėmuo "ėdė". gavau GRAIKIŠKŲ RIEŠUTŲ ALIEJAUS. Jo būna vaistinėse kaip ir šaltalankių aliejaus ir pan. arba aliejaus parduotuvėlėse kur prekiauja įvairiausiais aliejais. radau parašyta, kad jis mažina rūgštingumą. Be to jis turi dar įvairių mikroelementų ir vitaminų. Jį vartoti nėščioms netgi patartina. ir dabar kasdien geriu po šaukštelį to aliejaus ir valgau normaliai, rūgštys nebekyla. notworthy.gif
-Dalia-
labas Vaidem,
tikrai originalus pasiulymas. ir man remeni eda gan daznai. jei kur uzmatysiu ta aliejuka reikes butinai nusipirkti. idomumo delei. gal ir man paes.
mamakarolina
MAN STEBUKLINGAI PADEDA KELI GURKŠNELIAI GRIETINĖLĖS 4u.gif
dommama
Tikrai labai geras vaistukas yra maalox suspencija, isgeri kelis gurksniukus ir remens problemas panaikina, bent man tai labai padeda.
boruze:)
taip, labai jau slykstus tas deginimas. bet nejau nera liaudiskos veiksmingos priemones??? blink.gif
ikeja
bulviu sultys ant tuscio skrandzio
heracija
sveikos,zinokit man geriausiai padeda kramtomoji guma, ypac mėtinė ne per stipriausia.liuks atradimas
asta29
Zinokit ir man metiniai saldainukai kiek pagelbėja, aišku tik tam momentui. Nes pabaiga visai kraupi paliko, visa rykle isdeginta, o vaistu vis kazkaip nesinori
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.