Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tortai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3
san
pasidalykite patirtimi, kur Vilniuje galima uzsakyti torta, kad butu sviezia, skanu, skoninga ir kaina ikandama.
another
Ieskojau vestuvems, tai dabar zinau, kad pigiausia- BIJOLOJE. Kad uzsakytas bus sviezus, tai irgi garantuoju. Vienintelis minusas- nerealiai prastas aptarnavimas (Pylimo 33 esancioje parduotuveje), jei yra galimybe, rinkis kita parduotuve smile.gif Vilniuje ju yra 3: dar viena Pylima g. ir Fabijoniskiu 2b (tame naujame oranziniame name, salia IKI")
Skanaus essen.gif
miskouoga
Mazojoj ragainej labai skanus ir nebrangus tortai thumbup.gif . Mes visad imam Paryziu, 1 kg. 18 lt, o Maximoj 23.Tefono nr. kazkur nukisau, g.gif pasiskambink i informacija.
Išmintinga
Bijoloje tikrai skanus, sviezus tortai thumbup.gif . Nezinau kaip Vilniuje, bet Kaune ir ivairiu formu, ir graziai pagal savo skoni ir norus papuosta torta uzsisakyti galima (pradedant telefonu ir baigiant krutimis biggrin.gif )
As sunaus gimtadienio prtoga irgi ten zadu uzsakyti smile.gif
Asta
QUOTE (ragana @ 2004 09 17, 18:33)
Bijoloje tikrai skanus, sviezus tortai thumbup.gif . Nezinau kaip Vilniuje, bet Kaune ir ivairiu formu, ir graziai pagal savo skoni ir norus papuosta torta uzsisakyti galima (pradedant telefonu ir baigiant krutimis biggrin.gif )
As sunaus gimtadienio prtoga irgi ten zadu uzsakyti smile.gif

O kur Kaune "Bijolos" tortu uzsisakyti galima?
Monet
QUOTE (Asta @ 2004 09 17, 23:46)
QUOTE (ragana @ 2004 09 17, 18:33)
Bijoloje tikrai skanus, sviezus tortai  thumbup.gif . Nezinau kaip Vilniuje, bet Kaune ir ivairiu formu, ir graziai pagal savo skoni ir norus papuosta torta uzsisakyti galima (pradedant telefonu ir baigiant krutimis biggrin.gif )
As sunaus gimtadienio prtoga irgi ten zadu uzsakyti  smile.gif

O kur Kaune "Bijolos" tortu uzsisakyti galima?

Priesais 25-mecio turgu yra parduotuve jei neklystu Pigiau grybo. Salia parduotuves yra toks takas. Juo paejus gal 10-20 zingsniu matosi zalsvas pastatas, kur uzrasyta Bijola. Sis pastatas ribojasi su parduotuve.
Bruk
Patys skaniausi tortai Kaune tai Gulbinienės thumbup.gif , yra ir internete jos puslapiukas, pati visoms progoms užsisakinėju tik pas ją, kainos normalios skonis - kaip naminių thumbup.gif, papuošimas irgi įvairiom progoms. Pati užsisakinėjau savo vestuvėms thumbup.gif - likau labai patenkinta. O Bijola - į savo produkciją nemažai chemijos deda, gėl to jos tortai tikrai gražūs, skonis neblogas, tik chemija jaučiasi rolleyes.gif O jaigu kaina labai negasdina, tai labai geri tortai Alkavoj thumbup.gif - bet brangūs blink.gif
Rigedora
va va ir aš esu Gulbinienės tortų fanė wink.gif man patinka, kad jie ne kokie sviestiniai, bet dažniausiai su grietinėlės pertepimu. Labai skanus persikinis... wub.gif Labai lengvi (skrandžiui, ne svarstyklėms biggrin.gif ) ... kartais net pikta, kad va didelis tortas, o viską visi sutaršo, net pachmielui prie kavos nelieka gabalėlio biggrin.gif Alkavos man kaip kurie skanūs, nors šiaip man jie per brangūs... g.gif Agatas-viena chemija, fe mad.gif Bijolos kažkada valgiau kažkokį dietinį-buvo skanus.. rolleyes.gif
#Mia#
Mes tai dabar kiekviena proga pas Gulbiniene simtalapi uzsiperkam. Buvo biski sugede, tai jau taip pasiilgom, o dabar vel skanus. Agatas man irgi baisiai nepatinka, dar vyras kartais nuvaziuoja prie "Undines" ten irgi skanus buna, tokie neeiliniai, bet tiksliai kur nezinau.
dzudi
As uzsakinejau torta "Mazojoje ragaineje", paciame ceche Naugarduko gatveje. Ten vidutine torto kg kaina - 21 Lt. Man labai patiko riesutinis- sokoladinis ir jogurtinis. Torto puosyba gali pasirinkti pats kokia tik nori. Jei reikia jie gali ir pristatyti torta i vieta uz 10 Lt. Siaip ten dar labai skanus jogurtiniai pyragaiciai po 1,20 Lt. Labai puosia stala, o ir skanus thumbup.gif labai, labai. Tik padedi ir nepamatai kaip isnyksta smile.gif
Brazile
QUOTE (dzudi @ 2004 09 20, 16:05)
As uzsakinejau torta "Mazojoje ragaineje", paciame ceche Naugarduko gatveje. Ten vidutine torto kg kaina - 21 Lt. Man labai patiko riesutinis- sokoladinis ir jogurtinis. Torto puosyba gali pasirinkti pats kokia tik nori.

Man cia labai skanus pyragai. Ypac toks su vysniom ant virsaus, raudonas, lengvas, lyg jogurtinis, nepasakysiu tiksliai. Bet toks niam niam thumbup.gif thumbup.gif
1PuPa
QUOTE (Brazile @ 2004 10 28, 13:44)
Man cia labai skanus pyragai. Ypac toks su vysniom ant virsaus, raudonas, lengvas, lyg jogurtinis, nepasakysiu tiksliai. Bet toks niam niam thumbup.gif thumbup.gif

Pries kelis metus atradau Mazaja ragaine ir dabar tik su ja ir draugauju thumbup.gif thumbup.gif Visada skanu ir sviezia. Vestuvems ten uzsakinejau torta ir pyragaicius, tai pristate i namus ir dar nemaza nuolaida padare biggrin.gif (padare per dideli torta, tai visa lisna svori padoanojo)
Galima ir del kainos deretis, jei imi didesni kieki.
Bitulka
QUOTE (Bruk @ 2004 09 19, 10:16)
Patys skaniausi tortai Kaune tai Gulbinienės thumbup.gif , yra ir internete jos puslapiukas, pati visoms progoms užsisakinėju tik pas ją, kainos normalios skonis - kaip naminių thumbup.gif, papuošimas irgi įvairiom progoms. Pati užsisakinėjau savo vestuvėms thumbup.gif - likau labai patenkinta. O Bijola - į savo produkciją nemažai chemijos deda, gėl to jos tortai tikrai gražūs, skonis neblogas, tik chemija jaučiasi rolleyes.gif O jaigu kaina labai negasdina, tai labai geri tortai Alkavoj thumbup.gif - bet brangūs blink.gif

Va va Gulbinienes tortai tai fantastishki thumbup.gif Nesenai buvau svocia vestuvese, tai jaunoji toms vestuvems visus tortus ten uzsakinejo ir man svocios "karvoju" Tai kazkas nerealaus buvo...ir isvaizda ir skoniu thumbup.gif clap.gif clap_1.gif
Nors neabejinga ir Bijolos tortams, mano mama kai dirbo parduotuveje, tai bendravo su tom savininkem Birute ir Jolanta, va is kur ta Bijola atsiradusi biggrin.gif
Zodziu as Kaune tai tik Bijolos ir Gulbinienes tortus uzsisakineju arba perku. Dar siaip patinka vienas torciukas UAB"Jukna ir Ko" gamybos vadinasi jis "Zagare" ir skanus ir nebrangus. O sausainius perku tik "Nijoles pyragai" gamybos, skanesniu turbut nebuna thumbup.gif
tindi
gal atsiuskit man i email koki tortuka? sad.gif
Bitulka
QUOTE (tindi @ 2004 10 28, 15:13)
gal atsiuskit man i email koki tortuka? sad.gif

Tu zinai butu koks nors super greitasis pastas, kad per koki pusdieni tave pasiektu, tai tikrai su mielu noru ir kelis atsiusciau biggrin.gif paciu svieziausiu ir skaniausiu...
O kaip pas jus Airijoj ten skanumynai ar tortai skanus? yra is ko pasirinkti?
tindi
nu cia pas mus tortai sausi.saldainiu nera skaniu.
Papildyta @ [mergetime]1098971725[/mergetime]
pora kartu buvom uzsisake.tai tortas buvo su sviezia grietinele aisku pauostas graziai su uzrasu,o kain tai uz vidutini torta buvo 35 eurai.nu tioks skanus bet lietuvisiki simta kartu skanesne
GileBite
O kur konkreciai Naugarduko g. "Raganes" cechas?
Aciu.
toja
O as perku Sonvertoj, man labai skanus ju karaliskas tortas, o brangiausiam labai patinka morenginis, bet man jis per riebus ir kainos ten zmoniskos, karaliskas apie 15lt /kg, ju tortu galima nusipirkt ir norfoj, bet truputuka brangiau
Gregorij L.
valgiau si savaitgali presto kavinej ju firmini torta, tiksliau ne valgiau, bet jis pats burnoj istirpo thumbup.gif thumbup.gif maciau kad galima ten uzsisakyti, tik brangokai pasirode , uz torta 50lt.
Laiza
Na, o mano kuklia nuomone, kuria susidariau, pasmirinejusi po si foruma, tai skaniausius tortus daro bea... 4u.gif
Milde
Na mes uzklydome Vilniuje i Saviciaus gatve "Italiskas sodas", SUperinis pasirinkimas tortuose.O grozis ju...O skoooonis...Nusipirkom su mama va sita
http://www.i-sodas.lt/index.php?handler=lt.tortai .SUperinis.Virs 26lt atrodo kainavo.O kitu tortu kainos kaip maksimoj.Dabar vestuvems torta ten uzsisakiau, o mergvakariui kiek girdejau uzsakytas tas organas:D
peledziuke
QUOTE(mingaude @ 2004 09 20, 10:21)
Agatas man irgi baisiai nepatinka, dar vyras kartais nuvaziuoja prie "Undines" ten irgi skanus buna, tokie neeiliniai, bet tiksliai kur nezinau.
*

"Undineje" yra cechas,o ju parduotuve yra Kestucio gatveje ir vadinasi "Cukraine". Visi tortai skanus, neeiliniai ir kainos nedideles. Nepaprastai skanus ju tortas "Juodoji magija". thumbup.gif
filifjonka
na man tai labiausiai patinka Vilniuje "Elguvos" tortai... rolleyes.gif
vestuvems ten uzsakinejom... su gyvom gelem puoshtas buvo

http://www.elguva.lt/index.php?id=2,0,0,1,0,0

ir shiaip tai ten pas juos yra firminis dalykas "Jonis" vadinas rolleyes.gif
liabai skanu
astaba
QUOTE(peledziuke @ 2005 01 29, 11:05)
"Undineje" yra cechas,o ju parduotuve  yra Kestucio gatveje ir vadinasi "Cukraine". Visi tortai skanus, neeiliniai  ir kainos nedideles. Nepaprastai skanus ju tortas "Juodoji magija".  thumbup.gif
*

Tikrai labai labai skanus tortai "Undinej" kepami thumbup.gif Ypac skanus "Voveraite" ir "Saulute", ypatingi tortai!!!!
Linute
Labutis,

Gal kas žiot, kur galima internetu užsisakyti vaikišką tortą 3 metukų gimtadieniui?
Ačiū
4u.gif
Leja
Nežinau, iš kur tu esi... g.gif
Jei Kaune, tai gali paieškot www.tortai-pyragai.lt thumbup.gif
Linute
Iš Vilniaus
Įtariu jie taip toli neveš...
Norėčiau super vaikiško torto, gal kokia mašinytė ar meškiukas koks nors... Gimtadienis jau sekmadienį cry.gif
bea
QUOTE(Ash @ 2005 05 26, 10:02)
Iš Vilniaus
Įtariu jie taip toli neveš...
Norėčiau super vaikiško torto, gal kokia mašinytė ar meškiukas koks nors... Gimtadienis jau sekmadienį  cry.gif
*

o tai iš namų neišeini, ar kaip??? blink.gif
Linute
Deja, dirbu... Ir laiko žiauriai trūksta... sad.gif
kisule
nuvažiuok į maximą ten yra įvairių vaikiškų tortų ir gan gražių
Linute
kaip tik ten ir užsakiau, dėkui thumbup.gif
Vilniete
[quote=Milde,2005 01 28, 19:34]
Na mes uzklydome Vilniuje i Saviciaus gatve "Italiskas sodas", SUperinis pasirinkimas tortuose.O grozis ju...O skoooonis...

O as buvau vaiko gimtadieniui uzsakius is to paties "Italisko sodo" torta, tai vemem visi is eiles... unsure.gif Nuo to laiko jau 4 metai dukra jokio torto i burna neima...
siule
o as pati issikepu torta, tai zinau ka valgau. ir draugams patinka ax.gif
GRAŽINA25
Utenoje tai žinau kur skanius tortus kepa ir ivairiu rusiu . Ten kepa namuose, bet tortu skonis pasakiskas , tikslaus adreso nezinau tik telefona turiu
Basanaviciaus gatveje ,otelef parasysiu i az
ar cia galima skelbti
aint
help.gif Merginos gelbekit... Gal kas zinot ar bent atsimenat toki "Rylio" torta? biskvitas su aguonom, labai skanus, karamele, ir riesutai graikiski..... Gamino juos pries kokius5-7 metus o db nebera niekur, taip noretusi jop recepta suzinot, nes man be sito torto net sventes nera, visada per gimtadieni butent sitas budavo, o db man greit jubiliejus ir net nezinau kur ieskoti sad.gif verysad.gif angel_sadangel.gif

as is klaipedos...
Well_liked
Rekomenduoju "Mazaja ragaine" Vilniuje thumbup.gif skonis, kaina, viskas super
aint
Jaciu niekada man to torto nerasti..
GRAŽINA25
Aš per vestuves valgiau labai patiko ypač su kiviu pertepimu ir skonis ir kvapas labai čiki
http://www.viptortai.lt/ - Vilnius
sunaus gimtadieniui net uzsakiau, tortai pasaka
Papildyta:
buvo dar toks aguoninis irgi labai skanus pasaka gyvenime tokio torto nevalgiau, o taip pat ir su kivi
neragauti buvo thumbup.gif
GRAŽINA25
vat mūsų tortas

user posted image
Strazdane
O gal kas zino kur galima nusipirkt kaune torta kad butu kuo labiau panasus i namini? Nusipirkau as pvz is Bijolos torta, o ten biskvito mazas ruozelis o visa kita ala grietinele..fu nemegstu tokiu.
gmikute
nu jo........... ir man krikstynom torto reikia... tai kaip apsispprest? g.gif vestuves senai buvo, gimtadieniai taip pat... g.gif blyno nenoriu, noriu kazko grazaus ir efektingo, bet nebutinai prabangaus... ax.gif
Elzė
nurimus tema g.gif tai kur kaunietes uzsakinejat?

kol kas randu

alkava, bijola, gulbinienes, aisku visos maximos, rimi ir iki. o kur dar? g.gif
Dzindzilina
Nebevalgau is vis tortu, nes ten nieko naudingo nera viduje, vien tik grazu pasiziureti, radau kiek vioskiu E priedu prikrautu mano megstamame tortuke My Webpage, tai baisu, daugaiu jokiu tortu schmoll.gif , uztenka pyragu namie keptu smile.gif .
Gal kas zinot koki tortuka, kur nebutu visokiu E, turbut neisvaizdus ar koks, bet bent jau i savo skrandi galima ideti be baimes g.gif
knopke*
šakiuose galeciau parekomenduoti napaleona namini, tikras, senovinis napaleonas wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
adriatic
QUOTE(Dzindzilina @ 2010 04 11, 12:15)
Nebevalgau is vis tortu, nes ten nieko naudingo nera viduje, vien tik grazu pasiziureti, radau kiek vioskiu E priedu prikrautu mano megstamame tortuke My Webpage, tai baisu, daugaiu jokiu tortu schmoll.gif , uztenka pyragu namie keptu smile.gif .
Gal kas zinot koki tortuka, kur nebutu visokiu E, turbut neisvaizdus  ar koks, bet bent jau i savo skrandi galima ideti be baimes  g.gif
*

.
kalbant apie E: i namini pyraga sodos dedi? ji taip pat turi savo E raide wink.gif ir citrinu rugstis turi biggrin.gif tad naminis dar nereiskia, kad jokiu E ax.gif
irmulia

i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
irmulia

! 
Bet kokios komercinio/reklaminio pobūdžio žinutės kaip "siūlau"; "gaminu pagal užsakymus..."; "ieškau, kas pagamintų"; "parduodu..."; "dariau, nes taip klientė (-ai) pageidavo..." ir pan. yra draudžiamos! Jei ir toliau bus taip  pažeidinėjamos temos taisyklės, ši tema bus visam laikui uždaryta be jokių diskusijų apie jos atidarymą.

Komercinio/reklaminio pobūdžio žinutės bus ištrintos, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

i 
Nuo Jūsų pačių priklauso, ar ši tema gyvuos, ar ne.
Renatukx
Sveikos mamytes. Norejau paklausti, al zinote, kur galima Vilniuje uzsakyti skanu sakoti (bet ta koki smulku)....
Vaziuojam i vestuves Lenkijoje ir norisi nuvezti skanu musu tortuka.
Renatukx
Nejaugi nieks nezino kur galima uzsakyti skanu sakoti sad.gif
zuliaska
QUOTE(adriatic @ 2010 04 17, 19:33)
.
kalbant apie E: i namini pyraga sodos dedi? ji taip pat turi savo E raide wink.gif ir citrinu rugstis turi biggrin.gif tad naminis dar nereiskia, kad jokiu E ax.gif
*

aš ir pritariu kad naminis tai nebus be E, bet tikrai bus DAUG MAŽIAU E negu pardoj. nededi standikliu, dar kokių nesamonių ir tikrai sumažėja E. bet be E tai nebus niekada smile.gif va mano tėvai augina ekologiškai karves, ir grietinėlę pasidarau iš ekologiško pieno smile.gif o jei dar kur gaučiau naminių kiaušų tai ir taip kepčiau su jais. ir valgyčiau tortukus beveik be E smile.gif bet iš viso kad nebūtų tai manau nebus smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.