Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kalėdinių dovanų idėjos - 7
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Kalėdų karštligė
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
sena pažįstama
QUOTE(Dianele100 @ 2013 12 19, 11:04)
Sveikos, gal turite minčių, ką padovanoti berniukui paaugliui (sunėnui) 14 metų? Ačiū
*

Pernai as savo paaugliams bernams dovanojau kuponus i Sarma, nes bernai jau kavalieriai, Troinoj odekolon netinka biggrin.gif
Obettaciau, simet jie paprase...pinigais. ax.gif Ju svajones-dideles, kad jas ispildyti-as viena neisgaliu blush2.gif Tai, sake, prisiprase visu seneliu, artimuju pinigais, ir norima dovana nusipirks drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Krikstadukte irgi Ipod nori. Nei tevai isgali ji nupirkti, nei as. Vel gi prasymas-pinigais, kad issipildytu vaiko kaledinis noras wub.gif
Fortun@
Nors daug prieštaringų nuomonių, bet pati būdama paaugle, džiaugiausi gavusi pinigų Kalėdoms, nusipirkdavau už juos sau patinkantį daigtą, ar išleisdavau norimoms pramogoms. Tikrai būdavo šimtą kart smagiau, nei gauti kokį nors ir brangų, bet nepatinkantį daigtą. Juk paauglių skonis ir norai - nenuspėjami smile.gif O pastoviai prašyt tėvų pinigų mieliems daigčiukams, ar bilietams nėra smagu, todėl gauni per šventes ir perkiesi sau norimas dovanas rolleyes.gif
JogileRut
gera tema, pries sventes, kai kartais tikrai pritruksta ideju ir saves vis klausi '' ka dovanoti'', kad butu ir originalu ir zmogus dziaugtusi ja gaves. Vis gi pasilieku prie nuomones, jog pinigus gali dovanoti vestuviu ar jubiliejaus proga, bet per kaledas ar eilini gimtadieni vis delto noretusi gauti isiminta dovanele 4u.gif
krosuo
O as galvoju, kad pinigai nera blogai ir Kaledom. Savo vaikams(17 ir 21 m.) nupirkau mazas dovaneles ir pinigu idesiu, nes negaliu nupirkti dovanos uz 1000 lt, o pirkti uz 100 Lt, to, ko nelabai reikia ar nepradziugins-nesinori.
Dereša
pinigai gal geriau ypac kai nezinai ko nori, arba neiperkama, bet salia manau turetu but simbolinis sokoladas rolleyes.gif
sena pažįstama
QUOTE(JogileRut @ 2013 12 19, 18:28)
bet per kaledas ar eilini gimtadieni vis delto noretusi gauti isiminta dovanele  4u.gif
*

Nu pavyzdziui? Kokia ta isimintina dovanele, kuri butu brangi asmeniui, kai pilni prekybcentriai istisus metus?
Taip, suprantu tuos zmones, kurie kazka kolekcionuoja, tai jiems tinka daiktas i kolekcija, juo labai dziaugsis, o ka dovanoti tiems, kurie visko turi?
Pateikite sarasa isimintinu dovanu, kurias gavote ar noretumet gauti 4u.gif

QUOTE(Dereša @ 2013 12 20, 14:27)
pinigai gal geriau ypac kai nezinai ko nori, arba neiperkama, bet salia manau turetu but simbolinis sokoladas  rolleyes.gif
*

drinks_cheers.gif Sokoladas ar arbatos pakelis drinks_cheers.gif
Hedra:)
QUOTE(Dereša @ 2013 12 20, 14:27)
pinigai gal geriau ypac kai nezinai ko nori, arba neiperkama, bet salia manau turetu but simbolinis sokoladas  rolleyes.gif
*

drinks_cheers.gif
Na va mano siemetinis dovanu sarasas:
Mano ir vyro tevams po kelis butelius vyno, konjako butelis, kava, dėžė kalediniu anglisku sausainiu po 5 skirtingas saldainiu dezes(dideles), po 4 skirtingus sūrius, po pakelį kalediniu servetėliu, kalediniai papuosimai ant lango.Didelis saldiklis pasidalinti per puse elnienos, austriu, triusienos.cia viskas vienodai jiems
Vyro broliui vyno butelis+ deze saldainiu
Mano ir jo mociutei po deze saldainiu ir vyno but.
Vyro sesei(14 metu) apple 4 iphone
Kitoms tetoms po saldainiu deze
Vieniems draugams siltas didelis pledas+ ju leliui grojantis zaislas, saldainiu deze, vynas
Kitiems draugams taip pat siltas pledas, saldainiu deze, vynas+ ju dukrai (3 m) saukstas ir sakute su jos vardu ir megiamu multiko heroju, play doh rinkinys, vienintele dovana, kurios dar neturiu, tai ju14 m dukrai...+ didelis helio balionas kaledu senis, dar reikes pripusti, pririsim pas ju kieme kaledu ryta...
Draugei paveikslas ant drobes , jos vyrui irankiu deze, saldainiu deze , vynas, sunui monopolis, dukrai ju barbe+ irankiai stalo
Sese kelios spalvos geru seseliu, svieciantis firminis veidrodukas, saldainiai, jos vaikinui nike pirstines sportui+ deze alaus

Dereša
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 20, 21:02)
po 5 skirtingas saldainiu dezes(dideles)
*

noreciau essen.gif
QUOTE(Dereša @ 2013 12 21, 15:31)
noreciau  essen.gif
*

Saldainiu niekada nebuna per daug biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dereša
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 22, 08:49)
Saldainiu niekada nebuna per daug biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*

drinks_cheers.gif
lelijabalta1
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 22, 09:49)
Saldainiu niekada nebuna per daug biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*

g.gif žiūrint kokių
isrinktoji
Caritas zvakeles wub.gif Taip miela, jauku, grazu plius simbolines islaidos (uz auka galima isigyt beroc) 4u.gif
given444
HEDRA, jusu dovanu suma 1000lt perzengia turbut... bigsmile.gif
QUOTE(given444 @ 2013 12 22, 21:17)
HEDRA, jusu dovanu suma 1000lt perzengia turbut... bigsmile.gif
*

Trigubai perzengia doh.gif
Agata0710
Mano šių metų sąrašas ax.gif

Tėčio šeima - "suvartojamas krepšelis": arbata, imbierinis užtepas, šokoladas, cinamonas,dar nupirskiu šiek tiek dalių krepšelio rytoj. Ir vaikams kelios smulkmenėlės.
Teta - Illy kava ir Amatller šokoladai.
Pusseserė - Šiltos šlepetės,knygelė užrašams, kalėdinė arbata, saldainiai iš Jeju salos.
Pusseserės šeima - Dar nepirkau, bet bandysiu padaryti kažką panašaus į suvartojamą krepšelį.
Artimiausioms draugėms: vienai šlepetės, kitai pirštinės, trečiai pats gėrimą maišantis puodelis. Ir kaip priedai irgi šokoladai, abatos.
Užsienio studentams kuriuos kuriuoju: Vienai merginai šalikas, o kitai merginai ir vaikinui - po kumštinių pirštinių porą + visiems arbata ir saldainiai.
Kitiems žmonėms kuriuos sutiksiu švenčių periodu: tiesiog arbata ir kas nors gardaus.

Kukliai aš šiemet ax.gif Nors išsileido bendrai vistiek daug doh.gif
sena pažįstama
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 22, 22:35)
*

Zenkliukas doh.gif kuris reiskia, kad jums tas dalykas nepatinka. Tai klausimas, KAM jus tiek islaidaujant svetimiems zmonems???? Ar ir is ju tikites gauti brangiu dovanu?

Mano sarasas:
3 vaikams po 100lt.
1 vaikui-zaidimas uz 70lt.
2 vaikams po 70lt.
Tevams-100lt vertes Maxima kuponas(nusipirks bent maisto salia pensijos)
Uosviams po maisto papildu pakuotes po 30lt(vis tiek perka ir geria)
Sesers seimai vyno butelis ir fejervertai(isgersim patys per Kaledas ir ta dovana paleisim i ora biggrin.gif )
Visiems kitiems draugams, pazistamiems, paruose po saldainiu dezute(akcija buvo Pergales saldainiu dezute po 4lt)
Ir tai issileidau 800lt doh.gif
rim
Pabandysiu ir aš pavardinti:
MB - marškiniai
Dukrai - rankinis laikrodis su odine apyranke, įrankis dušo stiklui nubraukti, didelis Kindersiurprizas (čia dėl jumoro, nes jau didelė pana) biggrin.gif
Sūnui - rankinis laikrodis su odine apyranke, pirštinės su pirštų danga skirta liečiamiems telefonams ir taip pat didelis Kindersiurprizas (nors jau nebe vaikas) biggrin.gif
Tėčiui - propolis meduje iš vaistinės
Sesei - namų kvapai , staltiesės laikikliai, imbierinis nealkoholinis vynas, gal dar savo gamybos obuolių sūris, moliūgų uogienė, džiovintų uogų ir vaisių naminė arbata su prieskoniais ar pan.
Vyro sesei - staltiesės laikikliai ir kažkas iš savo gamybos valgomų dalykų
Vyro dukterėčiai - silikoninės puodkėlės ir kažkas iš savo gamybos valgomų dalykų
Draugėms ir draugams - silikoninės puodkėlės, staltiesių laikikliai, imbierinis nealkoholinis vynas, valgomi savo gamybos dalykai. Dar tiksliai nepaskirsčiau kas kam blush2.gif

Neturiu labai daug kam pirkti dovanų, brangių neperku, bet kai paskaičiavau tai vien už pirktinius dalykus išleidau apie 600Lt, jei dar kažkur į svečius užeit pvz. pas kaimynus ar tolimesnius gimines aplankyt, tai dar teks kažko pirkti - tuščiom gi nevažiuosi g.gif
O dar MB kažką perka man ir vaikams, o vaikai mums kažkokias smulkmenėles. Taip, kad sumelė susidaro vis gi nemaža...
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 12 23, 08:51)
Zenkliukas  doh.gif  kuris reiskia, kad jums tas dalykas nepatinka. Tai klausimas, KAM jus tiek islaidaujant svetimiems zmonems???? Ar ir is ju tikites gauti brangiu dovanu?

*

Visa suma susidare del vienos dovanos apple iphone 4 , kuria dovanojam vyro sesei 14 metu... doh.gif doh.gif doh.gif ( dedu trigubai net si zenkla), daug gincyjomes, bet sesute laimejo su savo zinutem isprase broliuko....parode daugiau nei 10 virseliu kuriuos nusipurko telefonui pakeisti, nu zodziu.... tai yra vienintelis islepintas vaikas, dabar jau ale pana, kuria as esu vienintele per savo gyvenima sutikus, na bet cia jau kita tema,...
O del to ar tikiuosi gauti brangias dovanas, tai niekada gyvenime, man labiau patinka dovanoti, nei gauti, jei buciau milijoniere, tai ir kaimynus dovanom apdovanociau mirksiukas.gif
Eden@
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 20, 21:02)
drinks_cheers.gif
Na va mano siemetinis dovanu sarasas:
Mano ir vyro tevams po kelis butelius vyno, konjako butelis, kava, dėžė kalediniu anglisku sausainiu po 5 skirtingas saldainiu dezes(dideles), po 4 skirtingus sūrius, po pakelį kalediniu servetėliu, kalediniai papuosimai ant lango.Didelis saldiklis pasidalinti per puse elnienos, austriu, triusienos.cia viskas vienodai jiems
Vyro broliui vyno butelis+ deze saldainiu
Mano ir jo mociutei po deze saldainiu ir vyno but.
Vyro sesei(14 metu) apple 4 iphone
Kitoms tetoms po saldainiu deze
Vieniems draugams siltas didelis pledas+ ju leliui grojantis zaislas, saldainiu deze, vynas
Kitiems draugams taip pat siltas pledas, saldainiu deze, vynas+ ju dukrai (3 m) saukstas ir sakute su jos vardu ir megiamu multiko heroju, play doh rinkinys, vienintele dovana, kurios dar neturiu, tai ju14 m dukrai...+ didelis helio balionas kaledu senis, dar reikes pripusti, pririsim pas ju kieme kaledu ryta...
Draugei paveikslas ant drobes , jos vyrui irankiu deze, saldainiu deze , vynas, sunui monopolis, dukrai ju barbe+ irankiai stalo
Sese kelios spalvos geru seseliu, svieciantis firminis veidrodukas, saldainiai, jos vaikinui nike pirstines sportui+ deze alaus
*

oho bigsmile.gif biggrin.gif

klikky
Savo dovanas jau esu anksciau isvardinusi, bet atsirado dar viena ir visai nesenai. biggrin.gif Gerai, kad man drauge prasitare, kad ruosiasi mums kazka dovanot Kaledu proga. Tai nupirkau ir as jai... biggrin.gif Dvi kepimo formas, viena didele, su nelimpancia danga ir kita maza silikonine. Ji labai megsta kepti ivairius pyragus ir dar daug ka. O be to minejo, kad reiktu atsinaujinti, padarysiu tai uz ja. smile.gif Dar pridesiu Kaledines arbatos, medaus ir biciu duoneles. Nes ji labai megsta medu. smile.gif Nors turi drauga, bet as jo dar nelabai pazistu,, tai tokia bus bendra dovana jiems. wink.gif
Pasinaudojau "Kaledines kavos mikso" ideja. Kiekvienai porai, kurie geria kava, bus stiklainiukas - kaip priedas prie dovanos. smile.gif O kas negeria kavos - gaus marcipanini sokoladuka (pirkta)... biggrin.gif
mikaela
Kažkada rašiau apytikrį dovanų sąrašą, dabar parašau galutinį 4u.gif
Vyras: Šiltos vilnonės kojinės, kvepalai, arbata.
Dukra: Beatos virtuvės knyga, rėmeliai, arbata.
Mama: Aliejus ir kaukė plaukams, arbata ir medaus trauktinė.
Vyro mama: kremas kojoms ir triufeliai
Sesuo: kepimo skarda, šveitiklis kūnui ir kava.
Krikštasūnis: Indeliai užkandžiams, sojų vaško žvakė ir kava.
Krikštasūnio panelė: Šveitiklis ir losjonas kūnui, arbata ir žvakė.
Sūnėnas: Puodelis ir kelios pakuotės arbatos.
Kiekviena šeima, pora gaus įvairių cukatų ir naminių sausainių smile.gif
Wild Cherry
Mano saraselis 4u.gif

MB - bilietai i spektakli "Urvinis zmogus" ir juodo sokolado tepamas kremas
Tevams - kuponas dviem nakvynems, spa, pirtims sodyboje "Nakcizibis", vakuminiu dangteliu komplektas, juodo sokolado tepamas kremas
Broliui - pramogu rinkinys "Nuotykiai", dvi sulankstomos talpos gerimui
Drauge su vyru - didele kvapni zvake, dvi sulankstomos talpos gerimui, i pyrageli suvyniotas ranksluostukas, kalediniu saldainiu rinkinys
Drauge - knyga "Lietuva. 100 vietu, kurias turite pamatyti", didele kvapni zvake, kalediniu saldainiu rinkinys
Drauge - rinkinys nagu dailei (su stampukais), kalediniu saldainiu rinkinapni rinkinys
Drauge - sulankstoma talpa gerimui, didele kvapni zvake, kalediniu saldainiu rinkinys
Drauge - didele Hinalajaus druskos zvakide, kalediniu saldainiu rinkinys

WoAiNi
Mano Kalėdinių dovanų sąrašas:
Vyrui: Sporto krepšys+pistacijų virš kilogramo (mėgstamiausi riešutai)
Mamai ir uošvienei: po kaukę su argano aliejumi ir aliejukas plaukams iš tos pačios serijos. Dar mamai gražus indas kavai.
Uošviui: nosies/ausų plaukų kirpimo mašinėlė, ar kaip ji ten (uošvienė sakė žvalgės sau pirkt tokios, bet vis atidėdavo)
Tėčiui: grimbergeno pakuotė (6x250 ml), 3 kažkokie mandri lietuviško alaus buteliukai + vytintų mėsyčių 4 pakuotės.
Vyro broliui su drauge: du pakvietimai į kino teatrą + imbieriniai sausainiai su meduoliais.
Mano broliui: kvietimas į kino teatrą+baro kuponas kine.
Seneliams ir krikšto mamai bus: po gražią paulig kavos pakuotę + mano kepti imbieriniai sausainiai su meduoliukais.
Kaimynams nunešiu rinkinuką savo keptų meduolių su imbierinukais ir iškepsiu dar šokoladinių keksiukų.
Pusseserėms galvoju irgi po kino kuponą nupirkt, važiuosim po Kalėdų tik, tai dar galvoju. Reiktų važiuojant užsukt į Akropolį jų, kad paimt.
Atrodo tiek. wub.gif viskas jau supakuota thumbup.gif
given444
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 22, 19:35)
*

nu taip, telefono kainos neitraukiau, minimum 2t norejau rasyti.... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 12 23, 05:51)

3 vaikams po 100lt.
1 vaikui-zaidimas uz 70lt.
2 vaikams po 70lt.
Tevams-100lt vertes Maxima kuponas

oho, daug vaiku po sitiek pinigu... doh.gif nors augesniems vaikasm tikrai pinigines dovanos geriausios, kad kaip neromantiskai atrodytu:))))))))))))))
Papildyta:
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 23, 12:18)

O del to ar tikiuosi gauti brangias dovanas, tai niekada gyvenime, man labiau patinka dovanoti, nei gauti, jei buciau milijoniere, tai ir kaimynus dovanom apdovanociau mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
pazistamas jausmas.....man taip pat kaifas duoti labiau nei imti...... manau, net ir dabar galetumet apdovanoti kaimynus...atlygnimai gi ne vidutiniai................
Dereša
Mano kalediniu dovanu saraselis:

Sunui-malunsparnis, o naujiems metams bus arkliukas
Vyrui-kalendorius su sunaus nuotraukom
Tevams ir Uosviams-kalendoriai su anuko nuotrukom
Draugei- zurnalo prenumerata
Jos vyrui-grafinas
Jos vyresniam sunui-pripuciamas futbolo kamuolio vaizdo sedmaisis
Jos jauniasniam sunui-vezliukas migdukas
Kitai draugei-taure akvariumas su arbata
Jos dukrai-auskariukai
Jos sunui-dubenelis,kramtukas ir sukutes
Dar vienai draugei kartu su vyru-kuponas i sokolado fondiu
Ju sunui-puodelis su zaisliuku
Kozete
Mano šių metų sąraša:

Vyrui-dovanu kupona pas barzdaskučius
Mamai-chalatą
Anytai-žmonių prenumerata
Uošviui-national giographik prenumerata
Berniukams - vienam garvežys, kitam twister žaidimas
Puseserei -happeak kepurė
Puseseres vyrui-ančiuųkepenėlių musas
Bendradarbėm - cannele pyragaičiai ir triufeliai su žalios arbatos milteliais
Draugei - kepimo forma
Draugui - limituotai pagamito alaus
Kitai draugei -žvake su žvakide
Kitam draugui - irgi alaus
Dar mažom mergaitėm - gumytes, lankeliai ir kt.mergaitiški reikaliukai:)
bazuka
nors Kalėdos jau ir praėjo, bet...

Tėveliams- patalynės komplektas ( čia su sese bendrai pirkom)
Sūnui- aušintuvas kompiuteriui, padėkliukas "pelytei'', šokoladas Milk
Dukrai- Noosa apyrankė, auskarai SM auksarankės pagaminti
Dukros draugui- odinė apyrankė
Vyrui ir man bendrai, važiavom į ''mama Afrika'' cirką
Anytai- pirštinės raštuotos vilnonės rankų drabo
Uošviui- vilnonės paraštuotos kojinės, taip pat rankų darbo
Krikšto dukrai- meškinas pasakorius
Sesei- numezgiau puskarę
Švogeriu- numezgiau šaliką
Vyro brolio mergaitei- lėlė ir kelios lazdelės iš ''Majų''
kito brolio šeimai- kava, plaukų lakas, žvakutė, truputis saldumynų
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.