Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Margučių marginimas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Raideles
Dar isbandziau kiasinio istustinima su svirkstu. thumbup.gif Kitamet menesi iki Velyku tik taip kiausinius tustinsiu smile.gif
Ninkasi
sveikos, na as tokia nemoksa ir noriu ismokti marginti bet nieko nebesuprantu po to kai su vasku ismargini marguti ir ji reikia kisti i dazus, o tie dazai turi buti kokios silumos??nes jei karsti tai vaskas issilydis, ir dama klaustukas kaip ta vaska nuimti po to???
prasau padekit mergaites man 4u.gif 4u.gif blush2.gif nes taip norisi velykoms marguciu graziu turet mirksiukas.gif
Jūržolė
QUOTE(ringuciukas @ 2006 04 12, 10:03)
sveikos, na as tokia nemoksa ir noriu ismokti marginti bet nieko nebesuprantu po to kai su vasku ismargini marguti ir ji reikia kisti i dazus, o tie dazai turi buti kokios silumos??nes jei karsti tai vaskas issilydis, ir dama klaustukas kaip ta vaska nuimti po to???
prasau padekit mergaites man 4u.gif  4u.gif  blush2.gif  nes taip norisi velykoms marguciu graziu turet mirksiukas.gif
*

dažai turi būti šalti. O nudažius visom norimom spalvom, reikia palaukti, kad gerai nudžiūtų. Vašką nuvalyti galima kaitinant ant ugnies, pvz. ant dujinės, tačiau reikia labai atsargaiai, neperkaitinti, nes nuo karščio kiaušinis gali sprogti. Jeigu skusi kuo nors, tai gali truputį nusiskusti dažai. Kai jau baigsi nuimti vašką, kiaušinį patrink lašiniais - kiaušinis gražiai blizgės.
awyte`
QUOTE(XMamaX @ 2006 04 12, 11:19)
dažai turi būti šalti. O nudažius visom norimom spalvom, reikia palaukti, kad gerai nudžiūtų. Vašką nuvalyti galima kaitinant ant ugnies, pvz. ant dujinės, tačiau reikia labai atsargaiai, neperkaitinti, nes nuo karščio kiaušinis gali sprogti. Jeigu skusi kuo nors, tai gali truputį nusiskusti dažai. Kai jau baigsi nuimti vašką, kiaušinį patrink lašiniais - kiaušinis gražiai blizgės.
*

na manau saltuose dazuose reiktu ilgiau mirkyti g.gif as tai mirkau siltuose (bet ne per karstuose), tai vaskas ir nenutirpsta, o dazai geriau "kimba".
ir ar nebutu paprasciau ir saugiau nudazyta isdziuvusi kiausini idet i karsta vandeni, kad vaskas nutirptu? mirksiukas.gif
mylinemyli
Na įsijaučiau ir aš į kiaušinių dažymą vašku. Išraštuoti vašku gaunasi visai neblogai, bet va dažais nusivyliau - kažkaip nevienodai pasidengia, truputį patrynus, nusivalo.....Bandžiau ir Maximoje parduodamus, ir medvilnei skirtus...An rudo kiausšinio "kimba" geriau, bet ne taip gražu....O vašką nuimti bandžiau palaikiusi kiaušinius šiltoje orkaitėje. Gaunasi gerai, bet trinasi ir dažai...

Štai mano margučiai.
Meg
QUOTE(Raideles @ 2006 04 11, 15:59)
Dar isbandziau kiasinio istustinima su svirkstu.  thumbup.gif Kitamet menesi iki Velyku tik taip kiausinius tustinsiu smile.gif
*

tai papasakok placiau, kaip te su tuo svirkstu, ka daryt reikia. ir kodel menesi iki Velyku, ka tiek ilgai tustinti reikia? mirksiukas.gif
Ninkasi
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 04 12, 12:00)
Na įsijaučiau ir aš į kiaušinių dažymą vašku. Išraštuoti vašku gaunasi visai neblogai, bet va dažais nusivyliau - kažkaip nevienodai pasidengia, truputį patrynus, nusivalo.....Bandžiau ir Maximoje parduodamus, ir medvilnei skirtus...An rudo kiausšinio "kimba" geriau, bet ne taip gražu....O vašką nuimti bandžiau palaikiusi kiaušinius šiltoje orkaitėje. Gaunasi gerai, bet trinasi ir dažai...

Štai mano margučiai.
*

kaip grazu bigsmile.gif bigsmile.gif ir as taip noriu
liutuke_mama
labas visoms, as tai pernai marginau kiausinius trauktu popieriumi tai labai graziai gavos. Suslapinau traukta popieriu ir juo apklijavau virta kiausini tada truputi palaikiau ir viskas. pabandykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Raideles
QUOTE(Meg @ 2006 04 12, 15:51)
tai papasakok placiau, kaip te su tuo svirkstu, ka daryt reikia. ir kodel menesi iki Velyku, ka tiek ilgai tustinti reikia?  mirksiukas.gif
*

Na, galima ir daug is karto, ale reiks daug kiausinienes kepti wink.gif

Su siuvimo adata padarai skylute vienam kiausinio gale, tokia apie 1-1.5 mm storio. I svirksta su adata pritrauki oro, ikisi adata i kiausinio vidu ir susvirksti ten ora. Tuo metu reiktu kiausini laikyti virs dubenelio, nes turinys gana smagiai bega. Labai smarkiai oro i vidu nepusti, nes gali sutrukti kiausinio lukstas. Per kelis kartus visas turinys ir isbega smile.gif

Kai viduje nieko nelieka, as dar prisvirksciu vandens ir praplaunu, ispuciu vandeni taip pat. Po to pastatau i kiausiniu dekla, kad issivarvetu is vidaus tai, ko neiseina ispusti.
varlyte
O kur jus perkate vaska ax.gif ?
Vilniuje ?

Kiek ieskojau neradau niekur. O su parafinu dazyt nepatinka
GRAIKIJA
QUOTE(Raideles @ 2006 04 11, 12:14)
Och, okios jus greitos smile.gif As tai labai pamazu ruosiuosi... Vakar isbandziau buda kaip nuplauti nuo kiausiniu antspauda. Knygeleje, kuria pirkau, sako, kad reikia para mirkyti kiausinius saltame vandenyje. Uzteko puses paros, o melsvi dazai nusiplove smile.gif
*

seip mes kiek pastebejom, tai tie dazai verdant nusiplauna. cool.gif pabandyk, gal nereiks tau varkti mirkant. smile.gif
skraide
As kai margindavau vasku,tai isijungdavau sena elektrine vafline ,ir ant jos atverstos pasidedi bliudeli su vasku, pastoviai syla... ax.gif
Pusnė
QUOTE(varlyte @ 2006 04 12, 21:55)
O kur jus perkate vaska  ax.gif ?
Vilniuje ?

Kiek ieskojau neradau niekur. O su parafinu dazyt nepatinka
*

as vaska pirkau Pylimo 55 - bitininku parduotuveje, salia Hales turgaus. smile.gif adresa radau siame forume - tik nepamenu kas parase - bet aciu smile.gif
Raideles
QUOTE(GRAIKIJA @ 2006 04 12, 23:01)
seip mes kiek pastebejom, tai tie dazai verdant nusiplauna.  cool.gif  pabandyk, gal nereiks tau varkti mirkant. smile.gif
*

Na, jei kiausinis tuscias, tai jo neverdu wink.gif Tik pamerkiu i saltus dazus. O jei rastas ant antspaudo pataiko, tai ir lieka sviesti melynai schmoll.gif
flame
O as neturejau to vasko verysad.gif tai panaudojau depiliacini vaska, kuri pirkau pas kosmetologe! thumbup.gif dazant nenusiplauna, o isdziovinus gerai nusiima!
edituka
o tai gal taip pat galima ir su plauku vasku
devil
as tai dar kolkas nezinau, kaip siemet kiausinius marginsiu, o taip norisi konors grazaus... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
linette
sveikutes 4u.gif
vistiktai norint , kad marguciai butu ryskus reikia juos dazyt su dazais , skirtais siulams , tada kiausinius galima det i orkaite , spalva vistiek islieka ryski . bandziau su paprastais dazais , tai spalva nubluko ir marguciai gavos nekokie . schmoll.gif
cia mano siemetinis bandymas blush2.gif
user posted image
liutuke_mama
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 13, 20:15)
sveikutes  4u.gif
vistiktai norint , kad marguciai butu ryskus reikia juos dazyt su dazais , skirtais siulams , tada kiausinius galima det i orkaite , spalva vistiek islieka ryski . bandziau su paprastais dazais , tai spalva nubluko ir marguciai gavos nekokie .  schmoll.gif
cia mano siemetinis bandymas  blush2.gif
user posted image
*

kaip graziai atrodo thumbup.gif
flame
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 13, 21:15)
sveikutes  4u.gif
vistiktai norint , kad marguciai butu ryskus reikia juos dazyt su dazais , skirtais siulams , tada kiausinius galima det i orkaite , spalva vistiek islieka ryski . bandziau su paprastais dazais , tai spalva nubluko ir marguciai gavos nekokie .  schmoll.gif
user posted image
*

kaip gerai kad as savo klecku cia nedejau doh.gif palyginti su sitais .... pas mane ne kas lotuliukas.gif
edinka
Bagyra32 - nuostabūs kiaušiniai...
Berita
QUOTE(edituka @ 2006 04 13, 14:06)
o tai gal taip pat galima ir su plauku vasku
*

O tai nepaprasciau butu paprasta zvake g.gif
*Laume*
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 13, 19:15)
sveikutes  4u.gif

*

Taip, nuostabu... Gaila tokius bandyt valgyti. O vaikams (ir mums patiems) nesveika, bet kai toks grožis... blink.gif viską galima atleist.

Mergaitės, vakar žiūrėjot Mėtą Meškiniją? Ten vaikams rodė, kaip patiems pasipuošt kiaušinį---ištepi klijais ir į manų kruopas, aguonas. Manau ir kukurūzų kruopos labai gražiai atrodo.
linette
QUOTE(vi_ka @ 2006 04 14, 18:17)
Taip, nuostabu... Gaila tokius bandyt valgyti. O vaikams (ir mums patiems) nesveika, bet kai toks grožis... blink.gif viską galima atleist.

Mergaitės, vakar žiūrėjot Mėtą Meškiniją? Ten vaikams rodė, kaip patiems pasipuošt kiaušinį---ištepi klijais ir į manų kruopas, aguonas. Manau ir kukurūzų kruopos labai gražiai atrodo.
*

aciu blush2.gif
mes ju nevalgom schmoll.gif , nes juk nesinori Velyku ryta su dazais terliotis , per Velykas issiverdam svogunu lukstuose . kiausinukai buna svieziai virti ir be chemijos. o dazuose dazytus draugams isdalinu biggrin.gif
ekiu
Gal kas patartų, kaip dažyti margučius dilgėlėmis ir ąžuolo žieve? Ačiū.
awyte`
QUOTE(vi_ka @ 2006 04 14, 18:17)
*

nu graziai atrodo, bet kazkaip nedrisciau valgyti kiausinio, istepto klijais schmoll.gif juk per luksta tie chemikalai persisunkia unsure.gif
*Laume*
QUOTE(awyte` @ 2006 04 14, 18:41)
nu graziai atrodo, bet kazkaip nedrisciau valgyti kiausinio, istepto klijais schmoll.gif juk per luksta tie chemikalai persisunkia unsure.gif
*

Nebūtinai su klijais --- ką tik tai supratau. Paėmiau dvipusę lipnią juosta ir įvairiais atstumais priklijavau prie kiaušinio. kaip gražu biggrin.gif biggrin.gif Galima išgauti įvairias spalvas: viena juosta iš manų, kita - iš aguonų, trečia - iš kukurūzų smile.gif Parodyčiau foto, bet kad kompas su fotiku kažko smarkiai susipyko verysad.gif
lyrika
user posted image

zasies kiausini isskitinejau smile.gif
Papildyta:
user posted image
Mamulencija
Man vasku dazyti thumbup.gif
vikaliu
QUOTE(lyrika @ 2006 04 14, 22:17)

Lyrika, labai gražu thumbup.gif
linette
QUOTE(lyrika @ 2006 04 14, 23:17)
user posted image

Papildyta:
user posted image
*

man vasku dazyti ispudi jau sunkiai padaro , bet skutineti , tai turbut kantrybes velniskos reikia . laaaabai nuostabu wub.gif thumbup.gif , kiek daugmaz laiko trunki viena kiausiuka isskutinet ax.gif
lyrika
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 15, 00:07)
man vasku dazyti ispudi jau sunkiai padaro , bet skutineti , tai turbut kantrybes velniskos reikia . laaaabai nuostabu  wub.gif  thumbup.gif , kiek daugmaz laiko trunki viena kiausiuka isskutinet  ax.gif
*

man vasku dazyti truputi nusibode ir nepatinka "eksperimentai" su spalvom, nes buna, kad rastas labai grazus, o iedi i kokia nevykusia spalva i vsio sad.gif
sita marguti daugiau nei 3 val skutinejau, nes yra daug didesnis nei vistos ir rastas sunkokas. siaip apie valanda, pusantros smile.gif
Smagurė
user posted image
lyrika
Edera, labai grazu smile.gif
tik as ta vaska nulupineciau blush2.gif
Smagurė
QUOTE(lyrika @ 2006 04 15, 11:09)
Edera, labai grazu smile.gif
tik as ta vaska nulupineciau  blush2.gif
*

tai kad tas vaškas ant dažytų kiaušinių teptas biggrin.gif specialiai degintas kad juodas būtų.
O kitus tai į pėdkelnę įsukus dažiau, karpiniais, žolelėm, lukštais apdėliojau.
lyrika
QUOTE(Edera @ 2006 04 15, 11:31)
tai kad tas vaškas ant dažytų kiaušinių teptas  biggrin.gif specialiai degintas kad juodas būtų.
*

ach stai cia kokios gudrybes lotuliukas.gif
man nuo vasko labai galva skauda, negaliu net kiausinio isskutinet, baisiai negera pasidaro verysad.gif
tai skutineju uztat smile.gif
linette
QUOTE(Edera @ 2006 04 15, 11:31)
tai kad tas vaškas ant dažytų kiaušinių teptas  biggrin.gif specialiai degintas kad juodas būtų.
*

labai grazu thumbup.gif , ir kiausiniai daug idomesni , o toki vaska perki ar pati darai g.gif

QUOTE(lyrika @ 2006 04 15, 11:36)
ach stai cia kokios gudrybes  lotuliukas.gif
man nuo vasko labai galva skauda, negaliu net kiausinio isskutinet, baisiai negera pasidaro  verysad.gif
tai skutineju uztat smile.gif
*

tavo kantrybe tikrai milziniska smile.gif , uztai rezultatas ir puikus . tuo zasies kiausiniu mielai savo Velyku stala papuosciau 4u.gif lotuliukas.gif
Smagurė
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 15, 12:53)
labai grazu  thumbup.gif , ir kiausiniai daug idomesni , o toki vaska perki ar pati darai  g.gif

Tėvas bitininkyste užsiima, tai vaško lieka po vasaros kopinėjimo, kad tamsesnis būtų-ilgai ir nuobodžiai jį metaliniam indely ant ugnies laikom.
Raideles
QUOTE(ekiu @ 2006 04 14, 19:13)
Gal kas patartų, kaip dažyti margučius dilgėlėmis ir ąžuolo žieve? Ačiū.
*

Su azuolo zieve jau velu kazka daryti, ja reiktu pries 2 - 3 savaites uzmerkti su surudijusiom gelezim.

O su dilgelem, tai mes kartu su svogunais ju uzdedam ant kiausinio (dziovintu lapeliu ar pakiuka praplese miltuku ant dregno kiausinio pabarstom) i kojine ir verdam.
lyrika
user posted image

Papildyta:
irgi zasies smile.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Toliai
QUOTE(lyrika @ 2006 04 15, 14:35)
user posted image
Papildyta:
irgi zasies smile.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
*

blink.gif doh.gif be žado.... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
o dar norėjau savo kliockus dėt... doh.gif
lyrika
QUOTE(TikBasosPedos @ 2006 04 15, 15:56)
blink.gif  doh.gif be žado.... wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o dar norėjau savo kliockus dėt...  doh.gif
*

dek ir tik greitai tongue.gif smile.gif
visi marguciai grazus:)
tiesa pasakius, man patys graziausi atrodo su zolelem ir svogunu lukstais wink.gif
Smagurė
niu,lyrika, man iki Tavo skutinėjimo dar toli gražu doh.gif
user posted image
Toliai
QUOTE(lyrika @ 2006 04 15, 15:00)
dek ir tik greitai tongue.gif smile.gif
visi marguciai grazus:)
tiesa pasakius, man patys graziausi atrodo su zolelem ir svogunu lukstais wink.gif
*

o va šitų ti dar ir nepradėjom gaminti... tongue.gif o man, tai galbūt tie vaškiniai- mamos... wub.gif
Toliai
http://public.fotki.com/TikBasosPedos/rank...108021_jpg.html ax.gif ci ti tox eksperimentas, kartu ir pirmieji marguciai, marginant guasu... blush2.gif
lyrika
QUOTE(Edera @ 2006 04 15, 16:05)
niu,lyrika, man iki Tavo skutinėjimo dar toli gražu  doh.gif
user posted image
*

o man labai grazu thumbup.gif
lyrika
user posted image

su sventem, brangiosios mamytes ir dar ne wink.gif
*Laume*
user posted imageuser posted image

Su Šventėm!
flame
jums mamytes nera lygiu! man dar daug kiausiniu teks padaryti kad ciagaleciau ideti doh.gif
su Sv Velykom!
user posted image
ps: patys graziausi marguciai biggrin.gif
ekiu
QUOTE(Raideles @ 2006 04 15, 14:56)
Su azuolo zieve jau velu kazka daryti, ja reiktu pries 2 - 3 savaites uzmerkti su surudijusiom gelezim.
O su dilgelem, tai mes kartu su svogunais ju uzdedam ant kiausinio (dziovintu lapeliu ar pakiuka praplese miltuku ant dregno kiausinio pabarstom) i kojine ir verdam.
*
Ačiū. Kitais metais pabandysiu. ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.