Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mūsų tattoo
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rutta77
QUOTE(butterfly3 @ 2012 04 02, 12:53)
Na aš šiaip visad labai bijojau skausmo ir adatų, bet noras buvo toooks didelis, kad ir visos baimės dingo biggrin.gif  na nepasakyčiau kad labai skaudėjo, gal kiek labiau tose vietose, kur prie kaulo. Maniau, kad skausmas bus kur kas didesnis, o džiaugsmas didžiulis, jaučiu greitai norėsiu dar vienos biggrin.gif
*

va va.As isejus is salono,po pusvalandzio jau norejau antros,tai dabar blaskausi kurybinese kanciose biggrin.gif blush2.gif
Karolytė
Sveiki visi! 4u.gif

Aš taip pat noriu save tatuiruote papuošti ax.gif
Darysiuos nugaros apačioje ir noriu jūsų paklusti keleto klausimėlių:

1. Kas jūsų manymu ten gražiau žiūrėtūsi: kaspinėlis ar saulė? g.gif Niekaip negaliu apsispręsti biggrin.gif
Teilupe
QUOTE(Karolytė @ 2012 04 19, 18:57)
Sveiki visi!  4u.gif

Aš taip pat noriu save tatuiruote papuošti  ax.gif
Darysiuos nugaros apačioje ir noriu jūsų paklusti keleto klausimėlių:

1. Kas jūsų manymu ten gražiau žiūrėtūsi: kaspinėlis ar saulė?  g.gif  Niekaip negaliu apsispręsti  biggrin.gif
*

g.gif žiūrinant koks kaspinėlis ir kokia saulė.

Man vieta ant strėnų tai tokia banali... rolleyes.gif
Karolytė
Kaspinėlis gal štai toks, tik daaug mažesnis

http://www.google.lt/imgres?q=tattoo+ribbo...r:11,s:271,i:28

O saulutė tai kažkas panašaus į šios temos 2psl esančią, tik be veido, žymiai mažesnė ir šiek tiek "švelnesnis" raštas blush2.gif

Jau girdėjau ne kartą šį pasakymą, tačiau man ten gan gražu ir moteriška. Planavau darytis ant raktikaulio, tačiau man asmeniškai, per daug matoma vieta g.gif
mirtingoji
kaspinelis smile.gif
Teilupe
Aš irgi už kaspiną, man gražu net ir ant strėnų šitas doh.gif biggrin.gif
juruliutuke
Visos įdėtos aukščiau tatoo labai įdomios ir savotiškos.

Karolyte-na man tai tie kaspinai labai banalu. Labai daug esu mačiusi tokių tatoo ir nelabai suprantu tolko tokią darytis.
Bet jūsų teisė rinktis. Jei tokios norit, tai prašau.
LABBRA
sveikos,jungiuosi ir as prie tu tatuiruotu merginu-moteru.. 4u.gif
user posted image
Karolytė
Man prie širdies gal būt saulė arčiau, bet tas kaspinėlis taip jau mielai atrodo wub.gif biggrin.gif

O kaip manot, jei jis nespalvotas būtų ar neprarastų savo žavesio? g.gif

Tai pat pagalvojau, kad kai būsiu 40 metų, tas kaspinėlis gan juokingai atrodys doh.gif
sufle
LABBRA grazu 4u.gif
LABBRA
QUOTE(sufle @ 2012 04 22, 20:22)
LABBRA grazu 4u.gif
*

Dekui 4u.gif
Everquens
Kažkaip į galvą toptelėjo mintis, kad noriu tatuiruotės biggrin.gif Noriu išsitatuiruoti savo ir mamos vardo pirmąsias raides, bet kadangi pas mane fantazijos nėra, tai neįsivaizduoju, kaip įdomiau ją pasidaryti. Tai gal turit kokių idėjų su raštais ar pačiu pateikimu? Norėčiau elegantiško rašto. Ir šiaip tattoo noriu mažutės 4u.gif
Jaguare
QUOTE(LABBRA @ 2012 04 20, 20:35)
sveikos,jungiuosi ir as prie tu tatuiruotu merginu-moteru.. 4u.gif
*

Ka heroglifai reiskia, jei nepaslaptis? blush2.gif
LABBRA
QUOTE(Ramintuske21 @ 2012 04 23, 15:17)
Ka heroglifai reiskia, jei nepaslaptis? blush2.gif
*

Ji reiskia "Ugnies stichija zemeje" Na as esu temperamentinga baisiai biggrin.gif ir plius esu ugnies zenklas sioje zemeleje,taigi vat tokia fraze apie mane sau(jei taip galima pasakyti g.gif ) ax.gif
Bozenyte
QUOTE(pudrine @ 2012 03 08, 14:56)
user posted image
Atsiprasau uz kokybe, fotikas sugedo tai ft daryta is tel blush2.gif labai smulkus 'indiskas' rastas, bet dar nebaigta dar tesis ir ant uzkulnio ir planuoju laikui begant kojos sonu isilgai visa koja g.gif bet cia tik planai neaisku ar galesiu istverti toki skausma bet....svajoju 4u.gif
*

man grazu
LABBRA
QUOTE(Bozenyte @ 2012 04 27, 12:15)
man grazu
*

grazu!!!! siulau skausma kesti 4u.gif ne toks jau ir baisus..isivaizduoju, kad per koja bus dar graziau..
Papildyta:
upss,ne ten parasiau 4u.gif
Jaguare
QUOTE(LABBRA @ 2012 04 23, 15:54)
Ji reiskia "Ugnies stichija zemeje" Na as esu temperamentinga baisiai  biggrin.gif  ir plius esu ugnies zenklas sioje zemeleje,taigi vat tokia fraze apie mane sau(jei taip galima pasakyti  g.gif  )  ax.gif
*

Aisku 4u.gif
Laurut933
sveikos,

kaip jums sios tattoo ?

http://www.flickr.com/photos/wristtattoos/3479674472/[/IMG]

http://www.google.lt/imgres?imgurl=http://...x=96&ty=115[/IMG]
LABBRA
QUOTE(Laurut933 @ 2012 04 29, 08:46)

Man asmeniskai antrasis variantas grazesnis,pirmoji tattoo labai tuscia tokia... g.gif
Jaguare
QUOTE(LABBRA @ 2012 04 29, 10:47)
Man asmeniskai antrasis variantas grazesnis,pirmoji tattoo labai tuscia tokia... g.gif
*

drinks_cheers.gif
venus*from*mars
svajoju ir aš apie tattoo. kartais noras praeina, bet po kurio laiko vėl grįžta doh.gif taip kad manau nenusiraminsiu, kol nepasidarysiu biggrin.gif mąstau darytis rožes ant pečių, gal šiektiek pereinančias ant nugaros, bet ne tik rožių žiedus, o kažką panašaus į išsiraizgiusias laukines rožes.. išdėstymas panašus kaip nuotraukoje, tik pačios gėlės gal būtų kiek kitokios g.gif ką manote? smile.gif
user posted image
rožės galėtų būti panašios į šitas, tik netęsčiau tatuiruotės tiek žemai ant nugaros
user posted image
LABBRA
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 04 29, 21:46)
svajoju ir aš apie tattoo. kartais noras praeina, bet po kurio laiko vėl grįžta doh.gif  taip kad manau nenusiraminsiu, kol nepasidarysiu  biggrin.gif  mąstau darytis rožes ant pečių, gal šiektiek pereinančias ant nugaros, bet ne tik rožių žiedus, o kažką panašaus į išsiraizgiusias laukines rožes.. išdėstymas panašus kiap nuotraukoje, tik pačios gėlės gal būtų kiek kitokios  g.gif  ką manote?  smile.gif
user posted image
*

liuks,super,grazu..man... 4u.gif laukiam kitu nuomoniu biggrin.gif jei labai norisi ir jau grizta ta ideja,tai reikia daryt.. rolleyes.gif as taip kelerius metus save kankinau..uzeina,praeina,uzeina,preina..nuejau ir pasidariau,kaip akmuo nukrito koks biggrin.gif dabar jau uzeina noras ant kitos biggrin.gif
Jaguare
Grazu ir man wub.gif
As norejau tattoo nuo 16m iki 22m. (t. y. 6 m. biggrin.gif ) kol pasidariau, antros noriu jau apie metus, tai rudeni gal jau pribres ir jai laikas ax.gif
LABBRA
QUOTE(Ramintuske21 @ 2012 04 29, 22:04)
Grazu ir man wub.gif
As norejau tattoo nuo 16m iki 22m. (t. y. 6 m. biggrin.gif ) kol pasidariau, antros noriu jau apie metus, tai rudeni gal jau pribres ir jai laikas ax.gif
*

ooo,as nesu tokia kantri.. biggrin.gif mane siek tiek pristabdo kainos,nes jei didesne tattoo,jau ne viena simteli reikia palikti..o ne visada yra tu liekamu simtu.. g.gif
Iruta
user posted image

čia
julkanos
sorry gal ir su kvailu klausimu, labai norečiau ištatuiruot savo vaiku vardus, bet niekaip neapsisprendžiu kurioj vietoj, pirmenuybe mintyse rankos, bet kur?! kad nebutu vulgaru , į akis nekristu ir tuo pačiu butu gan intymiai g.gif

turiu vieną tatu ant kojos virš kauliuko arabu kalba parašyta savo varda ir pirma raide pavardes ir man taip wub.gif atrodo , vat dabar noriu vaikus "iamžinti" bet niekaip nesugalvoju vietos doh.gif gal kas turi kokiu minčiu arba šią ideją jau igyvendino?
Papildyta:
QUOTE(Laurut933 @ 2012 04 29, 09:46)
sveikos,

kaip jums sios tattoo ?

http://www.flickr.com/photos/wristtattoos/3479674472/[/IMG]

*

wub.gif wub.gif wub.gif
bonduelle
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 04 29, 22:46)
svajoju ir aš apie tattoo. kartais noras praeina, bet po kurio laiko vėl grįžta doh.gif  taip kad manau nenusiraminsiu, kol nepasidarysiu  biggrin.gif  mąstau darytis rožes ant pečių, gal šiektiek pereinančias ant nugaros, bet ne tik rožių žiedus, o kažką panašaus į išsiraizgiusias laukines rožes.. išdėstymas panašus kaip nuotraukoje, tik pačios gėlės gal būtų kiek kitokios  g.gif  ką manote?  smile.gif
user posted image
rožės galėtų būti panašios į šitas, tik netęsčiau tatuiruotės tiek žemai ant nugaros
user posted image
*

Man grazesne ant nugaros,ir labai bijociau daryti ant sanario,nes skaudziausios vietos (((
venus*from*mars
QUOTE(bonduelle @ 2012 04 30, 11:47)
Man grazesne ant nugaros,ir labai bijociau daryti ant sanario,nes skaudziausios vietos (((
*

na aš ir noriu, kad eitų per nugarą ir dar šiektiek ant pečių, pirmoj nuotraukoj gal kiek perdaug išsitęsusi smile.gif
Jaguare
QUOTE(LABBRA @ 2012 04 29, 22:10)
ooo,as nesu tokia kantri.. biggrin.gif  mane siek tiek pristabdo kainos,nes jei didesne tattoo,jau ne viena simteli reikia palikti..o ne visada yra tu liekamu simtu.. g.gif
*

Na jo kainos irgi stabdys... ax.gif
Erniuke2
Sveikos, pasidariau ir as vakar ant kojos tatoo wub.gif
Na dziaugiuosi,tikiuosi neatsibos ji man smile.gif
Dariausi Kaune pas teotatto, labai patiko, ir manau nenusivilsiu darbu. bigsmile.gif

P.S durnai gavos tik tas, kad negalima po tato pasidarymo savaite laiko alkoholio vartot ne laso doh.gif o siandien mano gimtadienis lotuliukas.gif na nieko kita kart zinosiu biggrin.gif buciau zinojus, tai buciau po gimtadienio pasidarius biggrin.gif
Teilupe
QUOTE(Erniuke2 @ 2012 05 16, 09:40)
P.S durnai gavos tik tas, kad negalima po tato pasidarymo savaite laiko alkoholio vartot ne laso doh.gif  o siandien mano gimtadienis  lotuliukas.gif na nieko kita kart zinosiu  biggrin.gif buciau zinojus, tai buciau po gimtadienio pasidarius  biggrin.gif
*

Kiekvienas su savo taisyklėm biggrin.gif man to nesakė, aš net prieš procedūrą 50 gr. išgėriau ant drąsos. Po tekančiu vandeniu praustis irgi galėjau. smile.gif
bonduelle
QUOTE(Erniuke2 @ 2012 05 16, 09:40)
Sveikos, pasidariau ir as vakar ant kojos tatoo  wub.gif
Na dziaugiuosi,tikiuosi neatsibos ji man smile.gif
Dariausi Kaune pas teotatto, labai patiko, ir  manau nenusivilsiu darbu. bigsmile.gif

P.S durnai gavos tik tas, kad negalima po tato pasidarymo savaite laiko alkoholio vartot ne laso doh.gif  o siandien mano gimtadienis  lotuliukas.gif na nieko kita kart zinosiu  biggrin.gif buciau zinojus, tai buciau po gimtadienio pasidarius  biggrin.gif
*

Keista labai((( O koks rysys tarp alkogolio naudojimo ir tattoo? Mano specai su patirtim,dirbantys daug metu ir cia ir uzsienyje,net neminejo nekada apie tokius dalykus....)))gerdavom,viskas buvo OK.
spookyGaG
QUOTE(bonduelle @ 2012 05 17, 09:20)
Keista labai((( O koks rysys tarp alkogolio naudojimo ir tattoo? Mano specai su patirtim,dirbantys daug metu ir cia ir uzsienyje,net neminejo nekada apie tokius dalykus....)))gerdavom,viskas buvo OK.
*

Gal del gyjimo, ta prasme, kad alkoholis naudos neprideda esant salyginei zaizdai (jei taip galima is pradziu pavadinti tatuiruote).
Nors as irgi nepamenu, kad man butu ka nors sake del alkoholio vartojimo.
-čiobrelis-
kas čia su tuo alkoholiu... mano pusseserė darosi didelę tattoo ant nugaros, daug kartų reikia eiti, išsėdėti irgi po daug valandų, tai įpila jai po 50 gr. vis biggrin.gif

draugė ryškinosi savo tattoo, drebėjo visa, tai irgi davė biggrin.gif
Erniuke2
QUOTE(bonduelle @ 2012 05 17, 09:20)
*

Na man buvo pasakyta todel,kad gali iseiti tatu is konturu, kadangi mano tatu su spalvom, tai manau todel, nes minejo jei isgersiu,ir iseis tato is konturo tai jau cia mano atsakomybe. Tai ir nerizikavau smile.gif
Is siaip jokiu pleistru liepe nedet, leist kvepuot odai, patepu bepanten plius,o po 7 dienu(kai nukrenta sasiukai) reikes tept contractubex tepaliuku nuo randu, na, kad oda greiciau atsigautu,ir atstatytu i buvusia padeti.
French kiss
Sveikos merginos smile.gif
Įsiveršiu į temą unsure.gif Vakar pasidariau tattoo. Ant nugaros, tiksliau ant sprando . Paaiškino meistras kaip prižiūrėti, tačiau šiandien atsikėlusi ant paklodės radau savo tatuiruotės kontūrus, t.y. dažus. Stengiausi nemiegoti ant nugaros , bet matyt neišėjo, nesukontroliuoji savęs per miegus. Ir ten tikrai ne kraujas , o dažai. Taip turi būti ? Labai sunerimau , nes meistras neminėjo apie tokius dalykus ir internete info nerandu. Baisu ,kad man ji visai išbluks unsure.gif
spookyGaG
QUOTE(French kiss @ 2012 05 22, 10:11)
Sveikos merginos smile.gif
Įsiveršiu į temą  unsure.gif  Vakar pasidariau tattoo. Ant nugaros, tiksliau ant sprando . Paaiškino meistras kaip prižiūrėti, tačiau šiandien atsikėlusi ant paklodės radau savo tatuiruotės kontūrus, t.y. dažus. Stengiausi nemiegoti ant nugaros , bet matyt neišėjo, nesukontroliuoji savęs per miegus. Ir ten tikrai ne kraujas , o dažai. Taip turi būti ? Labai sunerimau , nes meistras neminėjo apie tokius dalykus ir internete info nerandu. Baisu ,kad man ji visai išbluks unsure.gif
*

Man pora dienu maike tepe dazai, bet tai nieko cia tokio.
Teilupe
Man irgi 3-4 dienas trupėjo dažai.
Labiausiai blunka dažnai deginantis, nes oda vis regeneruoja.
LadySylvanas
gal kuri uzmate kokiu graziu tatuskiu su peledom ar laumzirgiais? Vis ieskau nete ir mazai ka terandu smile.gif Gal kas turi kazka kolekcijoje biggrin.gif ar ideju esate maciusios idomiu ?
lijan
Mano tattoo... , dar šviežia... , daryta teotattoo wub.gif
user posted image
kvyka
o čia, šioje temoje, galima gauti konsultacijos, kur geriausia pasidaryti tatoo?.. ax.gif
emigrante
QUOTE(lijan @ 2012 07 01, 14:29)
Mano tattoo... , dar šviežia... , daryta teotattoo  wub.gif
user posted image
*

Man laaaaaaaaaaaaaabai daili wub.gif
LABBRA
QUOTE(lijan @ 2012 07 01, 13:29)
Mano tattoo... , dar šviežia... , daryta teotattoo  wub.gif
user posted image
*

thumbup.gif labai grazu..taip indiskai atrodo man..
Teilupe
Man irgi patinka, ypač todėl, kad labai subtili, moteriška ir išbaigta. drinks_cheers.gif

Dėl rekomendacijų, tai aš Ramastatto dariausi pas Paulių. Esu labai patenkinta, nes padarė gražiau nei tikėjausi, labai ryški ir kruopščiai iki paskutinės žvaigždelės atlikta tatuiruotė.
kvyka
smile.gif+2012 07 02, 14:44-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2012 07 02, 14:44)
Man irgi patinka, ypač todėl, kad labai subtili, moteriška ir išbaigta.  drinks_cheers.gif

Dėl rekomendacijų, tai aš Ramastatto dariausi pas Paulių. Esu labai patenkinta, nes padarė gražiau nei tikėjausi, labai ryški ir kruopščiai iki paskutinės žvaigždelės atlikta tatuiruotė.
*

o jei noriu tik du kiniškus ženkliukus?.. smile.gif neužsibrangins per daug? paprastus juodus... Tik copy->paste ant mano dos reiks padaryti biggrin.gif
Jaguare
smile.gif+2012 07 02, 13:44-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2012 07 02, 13:44)
Man irgi patinka, ypač todėl, kad labai subtili, moteriška ir išbaigta.  drinks_cheers.gif

*

As pas ji uzsirasius rugseji antrai tattoo ax.gif
smilsee
O kas Klaipedoj daro gerai be Danio? rolleyes.gif
Teilupe
QUOTE(kvyka @ 2012 07 02, 15:49)
o jei noriu tik du kiniškus ženkliukus?.. smile.gif neužsibrangins per daug? paprastus juodus... Tik copy->paste ant mano dos reiks padaryti biggrin.gif
*

pagal savo tatto dydį nuo sprando iki liemenuko užsegimo žvaigždučių banga kainavo 150. Truko 2,5 val. Buvau pasiruošus ir tikėjausi kokius 500 pakloti. biggrin.gif
kvyka
Kadangi ana temute nebegyva, penketa dienu tylu, paklausiu cia biggrin.gif
->
QUOTE(kvyka @ 2012 06 27, 20:40)
Turiu as viena tatuiruote (nugaroj, virs uzpakalio, per viduri, kiniska zenkla (daug kas juokiasi, nes mano, kad reiksmes zenklo nezinau, kad gal kokia vista ir pan.  biggrin.gif  )). Pribrendo po 4-5 m. dar vienai.. mazesniai  smile.gif  Vel - kiniskas motyvas (nzn., ar taip issireiskiau). Velgi ieskota reiksme, ne kokia "saldziarugste" vistiena. Naudojantis google translate ir paskui vaizdu paieska isitikinau, kad tie du simboliukai ir reiskia tai, ka reiskia smile.gif

Tad, prie esmes. Skaiciau ir nebeapsisprendziu. Norisi gero meistro, higienisko darbo, bet nepermoketi. Daryciausi ant ciurnos arba siek tiek zemiau kaklo sone, bet ne ant peties... pusiau ant kaklo, bet zemiau, kad butu lengva paslepti (dydis - degtuku dezutes plote, du kiniski simboliukai).

I kuri salona Vilniuje geriausia ir optimaliausia butu kreiptis? Piesinukas itin paprastas. reikia tik kruopstaus nukopijavimo ir higienisko svaraus darbo smile.gif Piesinukas butu tokio dydzio, kaip cia. Didesnio nei pro kur nereikia:
user posted image
*

raseliss
Laba diena Merginos!

Galiu ir as pasirodyti, padare man ja pries 3 savaites... viskas sekmingai praejo ir siuo metu esu labai patenkinta rezultatu smile.gif

user posted image

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.