Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skydliaukės problemos - XV
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ramce
Labukas 4u.gif

Ssachara, man tokie pozymiai kaip tavo, nors pas mane hipo. doh.gif Laukiu nesulaukiu kada eisiu pas endo, jauciu vel kakla, kasnis stringa, guzas gerklej, patines kazkoks kaklas, kaip pries operacija buvo, negi kitoj pusej jau vyksta negerumai. schmoll.gif

http://www.mpe.lt/lt/mpe/medziagos,id,Tirozinas

Cia radau idomiu dalyku.

Beje zadu eiti pasidaryti kortizoli, tas mano spaudimas vis kyla, kiek zinau, buna tai su antinksciais susije. g.gif
maskatukas
QUOTE(Ramce @ 2011 06 03, 11:43)
Labukas 4u.gif

Ssachara, man tokie pozymiai kaip tavo, nors pas mane hipo. doh.gif  Laukiu nesulaukiu kada eisiu pas endo, jauciu vel kakla, kasnis stringa, guzas gerklej, patines kazkoks kaklas, kaip pries operacija buvo, negi kitoj pusej jau vyksta negerumai. schmoll.gif

http://www.mpe.lt/lt/mpe/medziagos,id,Tirozinas

Cia radau idomiu dalyku.

Beje zadu eiti pasidaryti kortizoli, tas mano spaudimas vis kyla, kiek zinau, buna tai su antinksciais susije. g.gif
*

sveika, man del antinksciu padare echoskopija, elktrolitus-Na, K ir Cl, ir hipofizes hormona AKTH, sake, jei sutrikusi sio hormono veikla, reiskia, tikrai vystosi antinksciu nepakankamumas,
bet va kortizolio nedare.....
kazi ar brangus jo tyrimas?
laikykis Ramce 4u.gif
Ramce
Maskatuk, ne man rodos, apie 20lt privaciai. mirksiukas.gif
maskatukas
QUOTE(Ramce @ 2011 06 03, 15:16)
Maskatuk, ne man rodos, apie 20lt privaciai. mirksiukas.gif
*

sveika Ramce, meginsiu pasidaryti, ot idomu , koks rezultatas bus
sunku su tais medikais
*mamka*
sveikos merginukes 4u.gif . stai ir as jau po op.vakar grizau namo. operavo kauno klinikose birzelio 1d. kymantas.l.saunus chirurgas. iseme puse,bet dar nerimo dienos,kol sulauksiu rezultatu is vilniaus.gali but ir pakartotine op. su balseliu nelabai gerai. jei per savaite neatsistatys,tai gali prisireikt ir balso stygu op. siaip jauciuosi l.gerai.net neisivaizdavau,kad po op galima taip gerai jaustis.gal kuriai buvo problemos su balso stygom? ka vartojot,kad susitvarkytu? sekmes visoms ir daug sveikatos.
maskatukas
QUOTE(*mamka* @ 2011 06 05, 09:41)
sveikos merginukes 4u.gif . stai ir as jau po op.vakar grizau namo. operavo kauno klinikose birzelio 1d. kymantas.l.saunus chirurgas. iseme puse,bet dar nerimo dienos,kol sulauksiu rezultatu is vilniaus.gali but ir pakartotine op. su balseliu nelabai gerai. jei per savaite neatsistatys,tai gali prisireikt ir balso stygu op. siaip jauciuosi l.gerai.net neisivaizdavau,kad po op galima taip gerai jaustis.gal kuriai buvo problemos su balso stygom? ka vartojot,kad susitvarkytu? sekmes visoms ir daug sveikatos.
*

sveika, jei yra problemu, reikejo is karto sakyti Kymantui,
kiek skaiciau, merginos eina ir pas LOR medikus, kai kam skyria gydyma,
bet pirma -pas Tave operavusi chirurga reiketu eiti
*mamka*
QUOTE(maskatukas @ 2011 06 05, 11:01)
sveika, jei yra problemu, reikejo is karto sakyti Kymantui,
kiek skaiciau, merginos eina ir pas LOR medikus, kai kam skyria gydyma,
bet pirma -pas Tave operavusi chirurga reiketu eiti
*

Tai vat chirurgas ir dave savaite laiko atsistatyt. Bet kad nelabai gereja.Turbut teks pas lor kreiptis.
maskatukas
QUOTE(*mamka* @ 2011 06 06, 11:41)
Tai vat chirurgas ir dave savaite laiko atsistatyt. Bet kad nelabai gereja.Turbut teks pas lor kreiptis.
*

sveika, o ar uzkimusi esi ar negali normaliai kalbeti?
nors man va metai greit bus po operacijos, as jei ilgiau pakalbu-pakimstu, net nezinau ar tai normalu?
ellektra3
Desimt metu gydziausi skydliauke, rado ten cista ir mazgeliu, is pradziu geriau L tiroxina puse metu, paskui liepe nebegerti. Nes hormonus skydliauke gamino gerai. Vis vaziuodavau tikrintis i Santariskiu konsultacine poliklinika. Kelis kartus dare biobsija, nes cista vis didejo. Pries metus viskas buvo gerai. Nuvaziavus po metu, biopsijos tyrimai pasirode blogi : rado pakitusiu lasteliu, itarimas del papilines CA. Nors kraujo tyrimai geri. Nusiunte pas profesoriu Beisa, tas paziurejes paskyre data operacijai, salins visa skydliauke, nes isoperavus desine puse apimta visa cistos, kaire liks nepilnaverte. Operuos rugpjucio pradzioje, visokios ikyrios mintys lenda i galva....Gal yra cia forume neseniai operuotu, ar laukianciu operacijos?
JOLLL
Sveikutes,
Penktadieni buvau pas Beisa, buvo patikrinimas praejus 6 men po operacijos(salinta puse skydliaukes del adenomos). Pasidalinsiu ka suzinojau, gal kam pravers.
Dare skydliaukes echoskopija ir hormoninius tyrimus. Mano hormonai normalus, bet taip arti ribos. Buna periodiniai silpnumai. Tai Beisa paaiskino, kad mano hormonai normos ribose tik todel, kad smegenu centrai labai aktyviai dirba(nezinau is ko jis tai pamate) ir skatina likusia skydliaukes pusele dirbti(ne pati skydliauke dirba). Tai organizmui nera gerai, bet reikia pakentet iki metu. Tada turetu pasibaigti organizmo adaptacija ir susitvarkyti, bet tik tokiu atveju jei nepradedama gert tyroksino. Nes jei jau pradedi, tai tada jau reiks gert visa likusi gyvenima. Metai po operacijos vel bus daromi tyrimai ir jei skydliaukes pusele ismoks dirbt pati, be stimuliacijos is centru, tai jau hormonu niekada ir nereiks vartoti.
Na, o kas liecia mano ginekologines problemas, prasidejusias po operacijos, tai Beisa aiskina, kad tai su skydliauke nera susije. Operacija yra didelis stresas organizmui ir po jos daniausiai islenda bedos organizmo silpniausiose vietose.
Tai tokios tokeles pas mane.
Dziaugiuosi, kad nepradejau gert to tyroksino, nes vietine gydytoja jau man buvo paskyrusi ji vartot
*mamka*
Sveikos merginos! Siandien buvau pas lor Kauno klinikose N.Siupsinskiene. Paskyre injekcijas. Atropina leis i raumenis,o syntostigmina leis pati daktare, tik neisivaizduoju ar i gerkle,ar i kakla. Sitaip po 10 amp. Gal kuriai buvo toks gydymas. Kokia savijauta po to? Ar netrukdo vairuoti masina. Kadangi pati vazinesiu is provincijos.
maskatukas
QUOTE(JOLLL @ 2011 06 14, 09:47)
Sveikutes,
Penktadieni buvau pas Beisa, buvo patikrinimas praejus 6 men po operacijos(salinta puse skydliaukes del adenomos). Pasidalinsiu ka suzinojau, gal kam pravers.
Dare skydliaukes echoskopija ir hormoninius tyrimus. Mano hormonai normalus, bet taip arti ribos. Buna periodiniai silpnumai. Tai Beisa paaiskino, kad mano hormonai normos ribose tik todel, kad smegenu centrai labai aktyviai dirba(nezinau is ko jis tai pamate) ir skatina likusia skydliaukes pusele dirbti(ne pati skydliauke dirba). Tai organizmui nera gerai, bet reikia pakentet iki metu. Tada turetu pasibaigti organizmo adaptacija ir susitvarkyti, bet tik tokiu atveju jei nepradedama gert tyroksino. Nes jei jau pradedi, tai tada jau reiks gert visa likusi  gyvenima. Metai po operacijos vel bus daromi tyrimai ir jei skydliaukes pusele  ismoks dirbt pati, be stimuliacijos is centru, tai jau hormonu niekada ir nereiks vartoti.
Na, o kas liecia mano ginekologines problemas, prasidejusias po operacijos, tai Beisa aiskina, kad tai su skydliauke nera susije. Operacija yra didelis stresas organizmui ir po jos daniausiai islenda bedos organizmo silpniausiose vietose.
Tai tokios tokeles pas mane.
Dziaugiuosi, kad nepradejau gert to tyroksino, nes vietine gydytoja jau man buvo paskyrusi ji vartot
*

sveika, labai dziaugiuosi , kad patekai i programa pas puiku gydytoja, va ir isaiskeja klaida, kuria daro endokrinologai, paskyria tiroksina, o zmogus kamuojasi visa gyvenima...
gal ir man tie silpnumai dar del to, kad sunkiai atsireguliuoja hormonai, juk mano organizmas dirbi hiper rezimu, matomai, sunku jam susiorentuoti....
sekmes ir laikykis:)
vestinukas
Sveikutes,

Jungiuosi ir as prie jusu, pasalino man pirmadieni ptiekine sasmauka ir desine skudliaukes puse, priekineje sasmaukoje buvo 3 cm mazgas kuris man pradejo trukdyti ryjimui ant balso krito, desineje puseje buvo keletas mazgeliu del kuriu dar atsakymo nezn , bet tikiuosi ,kad nebus piktybiniai. Operavausi klaipedoj nors gyvenu Kaune, bet kiek issiaiskinau klinikos neturi tokios aparaturos kaip Klaipeda, operavo Salasevicius, del ko ir lenkiu galva, labai saunus gydytojas. Labai sunkiai narkoze pernesiau, bet kita diena isleido mane namo, nors dar pakankamai silna jauciausi, dabar 5 para po operacijos, gal galite kas pasidalinti kaip jautetes po operacijso, man pirma diena kaip jegu yra daugiau tik labai pradejo kakla tempti, tiesa geriu po 50 mg ltyroxino.
Papildyta:
QUOTE(ellektra3 @ 2011 06 12, 16:30)
Desimt metu gydziausi skydliauke, rado ten cista ir mazgeliu, is pradziu geriau L tiroxina puse metu, paskui liepe nebegerti. Nes hormonus skydliauke gamino gerai. Vis vaziuodavau tikrintis i Santariskiu konsultacine poliklinika.  Kelis kartus dare biobsija, nes cista vis didejo. Pries metus viskas buvo gerai. Nuvaziavus po metu, biopsijos tyrimai pasirode blogi :  rado pakitusiu lasteliu, itarimas del  papilines CA. Nors kraujo tyrimai geri. Nusiunte pas profesoriu Beisa, tas paziurejes paskyre data operacijai, salins visa skydliauke, nes isoperavus desine puse apimta visa cistos, kaire  liks nepilnaverte. Operuos rugpjucio pradzioje, visokios ikyrios mintys lenda i galva....Gal yra cia forume  neseniai operuotu, ar laukianciu operacijos?
*

Man taip greit paskyre operacija, penktadieni paskambino daktaras pazystamas ir paklause ar pirmadieni galiu buti Klaipedoj, tai net nespejau sureguoti, beje po operacjos labai skaudejo kaklo nugarinius raumenis pakausi, pasirodo del to kad operacijos metu labai isvercia kakla, man ir butu idomu jei kas smulkiau papasakotu kaip jautetes po operacijos praejus keletai paru.
*mamka*
[quote=vestinukas,2011 06 18, 18:05]
Sveikutes,

Jungiuosi ir as prie jusu, pasalino man pirmadieni ptiekine sasmauka ir desine skudliaukes puse, priekineje sasmaukoje buvo 3 cm mazgas kuris man pradejo trukdyti ryjimui ant balso krito, desineje puseje buvo keletas mazgeliu del kuriu dar atsakymo nezn , bet tikiuosi ,kad nebus piktybiniai. Operavausi klaipedoj nors gyvenu Kaune, bet kiek issiaiskinau klinikos neturi tokios aparaturos kaip Klaipeda, operavo Salasevicius, del ko ir lenkiu galva, labai saunus gydytojas. Labai sunkiai narkoze pernesiau, bet kita diena isleido mane namo, nors dar pakankamai silna jauciausi, dabar 5 para po operacijos, gal galite kas pasidalinti kaip jautetes po operacijso, man pirma diena kaip jegu yra daugiau tik labai pradejo kakla tempti, tiesa geriu po 50 mg ltyroxino.
Papildyta:

Man taip greit paskyre operacija, penktadieni paskambino daktaras pazystamas ir paklause ar pirmadieni galiu buti Klaipedoj, tai net nespejau sureguoti, beje po operacjos labai skaudejo kaklo nugarinius raumenis pakausi, pasirodo del to kad operacijos metu labai isvercia kakla, man ir butu idomu jei kas smulkiau papasakotu kaip jautetes po operacijos praejus keletai paru.
*

[/quote

Mane operuot isveze 10.30. Palatoje buvau 14.30.Labai norejau i tualeta,tai keliausi.Kaimyne padejo nueiti,grizau pati. Vakare jauciausi gerai.Neskaudejo nieko,isskyrus operuota vieta. Jautesi verzimas,nes buvo sutine. Ne viena palatoje nesiskunde kaklo nugaros skausmais. Operavo birzelio 1d,o 4 isleido.Savijauta l.gera.Grizus namo issisiurbiau kambarius ir pietus pagaminau. Viskas butu puiku,jei ne balsas. Kadangi balso stygos traumavosi. Dabar lankausi pas LOR klinikose.
Negeriu tiroksino,nes ir pries op negeriau.Pas endokrinologa reikia po men. Gal tada paskirs.Bet vistiek po kraujo tyrimu. O Jums liepe po op gerti tiroksina?
vestinukas
Nu man idomiai liepe is kart gerti tiroksina, nors pries tai ir negeriau...??? Bet as sakiau eisiu sia gal net savaite pasidaryti hormonus pas endokrinologe, nu man po 4 paru ir jegos sugryzo, tfu tfu tfu, dar tik 6 para po visko:) Man siuo metu labai tempia kakla.
Papildyta:

Mane operuot isveze 10.30. Palatoje buvau 14.30.Labai norejau i tualeta,tai keliausi.Kaimyne padejo nueiti,grizau pati. Vakare jauciausi gerai.Neskaudejo nieko,isskyrus operuota vieta. Jautesi verzimas,nes buvo sutine. Ne viena palatoje nesiskunde kaklo nugaros skausmais. Operavo birzelio 1d,o 4 isleido.Savijauta l.gera.Grizus namo issisiurbiau kambarius ir pietus pagaminau. Viskas butu puiku,jei ne balsas. Kadangi balso stygos traumavosi. Dabar lankausi pas LOR klinikose.
Negeriu tiroksino,nes ir pries op negeriau.Pas endokrinologa reikia po men. Gal tada paskirs.Bet vistiek po kraujo tyrimu. O Jums liepe po op gerti tiroksina?
*

[/quote]

O priminkit del ko jums operavo ir kur?

Papildyta:
Beje, man balsas po 3 paru sugryzo... ax.gif
vestinukas
Dar norejau paklausti, ar kam budavo kuno niezuliai nuo skygliaukes?
*mamka*
Tyriausi pas Kazanaviciu.Operavo,nes itare neoplazma.Veziniu lasteliu nerado,bet gyd.nepatiko mazgeliai.Operavo Kymantas Kauno klinikose.Iseme puse skydliaukes.Is Vilniaus atejo atsakymas,kad vezio nera.
Manyciau,kad turit kreiptis i endokrinologa del tiroksino. Sekmes sveikstant!
Dudute
Sveikos,

gal kas buvot pas A. Šimkų konsultuotis?? Gal kokių atsiliepimų turit? g.gif
Donma
sveikutės,jungiuosi ir aš į jūsų būrį 4u.gif tai va mano istorijos pradžia tokia:jau n metu slenka plaukai,bandžiau visko,tai lyg ir apmažėdavo slinkimas,paskui vėl gausiau slinkdavo,pasidarė gan riebi odai,tiesiog vieni inkštirai,pradėjo kietėti viduriai.Na ir ka,2008m,kai mano mergaitė buvo Gintaro sant,turėjau galimybę pasidaryt skydliaukės echo.,tai buvo išvada-echo be pakitimų.Na ir gyvenau taip,kol praeitoje savaitėje sugalvojau kad reikia eit pas endokrinologę,užkniso tas plaukų slinkimas. doh.gif Jinai apžiūrėjus sako yra guzelis ir nusiuntė echo,tai va padaro echo,girdžiu kaip gyd., sesutei diktuoja visokį velnią,sako suaugusi,padidejęs vienas ar kitas,žodžiu nelabai ką ir supratau,bet įtariu,kad kažkas blogai blink.gif Dbr siuntė kraujo tyrimus pasidaryt TTH ir ATPO doh.gif O bijau baisiausiai...Tiesa po echo ir kaklas kažkos skaudus.....
Ai,va dar pastebėjau kai garsiau pašaukus toks įdomus jausmas kakle doh.gif verysad.gif Tai tokia mano istorijos pradžia o toliau bijau,bijau.....
vestinukas
QUOTE(Donma @ 2011 06 27, 13:12)
sveikutės,jungiuosi ir aš į jūsų būrį 4u.gif tai va mano istorijos pradžia tokia:jau n metu slenka plaukai,bandžiau visko,tai lyg ir apmažėdavo slinkimas,paskui vėl gausiau slinkdavo,pasidarė gan riebi odai,tiesiog vieni inkštirai,pradėjo kietėti viduriai.Na ir ka,2008m,kai mano mergaitė buvo Gintaro sant,turėjau galimybę pasidaryt skydliaukės echo.,tai buvo išvada-echo be pakitimų.Na ir gyvenau taip,kol praeitoje savaitėje sugalvojau kad reikia eit pas endokrinologę,užkniso tas plaukų slinkimas. doh.gif Jinai apžiūrėjus sako yra guzelis ir nusiuntė echo,tai va padaro echo,girdžiu kaip gyd., sesutei diktuoja visokį velnią,sako suaugusi,padidejęs vienas ar kitas,žodžiu nelabai ką ir supratau,bet įtariu,kad kažkas blogai blink.gif Dbr siuntė kraujo tyrimus pasidaryt TTH ir ATPO doh.gif O bijau baisiausiai...Tiesa po echo ir kaklas kažkos skaudus.....
Ai,va dar pastebėjau kai garsiau pašaukus toks įdomus jausmas kakle doh.gif  verysad.gif Tai tokia mano istorijos pradžia o toliau bijau,bijau.....
*

Sveika,

tikrai nebijok, nera cia taip baisu ir operacija jei tektu daryti nera baisi, man kaip pacioj sasmaukoj didelis mazgas buvo, tai ir ant balso krito ir ryjimui trukde na ir aisku kosmetinis vaizdas buvo nekoks nes labai islindes i pavirsiu jis buvo ir matesi. Tiesa po operacijos liepe daktaras gerti tiroksina , bet as nuo jo blogai jauciausi todel nulekiau pas endokrinologa jis liepe negerti kadangi net nerekomenduoja pas mane paliko kairi skilti skydliaukes tai jin turi pati pradeti dirbti.

Dar man kazkodel labai idomiai kakla nubere po operacijos, prasidejo nuo nugarines dalies kaklo ir ejo i prieki ,,, tikiusoi valosi kas nors cia, nes berimas slenkanti ir nykstantis.

O del tyrimu tikrai nebijok, tuo labiau reikia eiti pas specelistus ir tada ziureti ka jie pasakys, kaip sakoma paciu mazgeliu mazai kas neturi, o plius kool neissityrei iki galo, tai gali buti ne tik skydliaukes problema, buna kaklo cistos.
Donma
QUOTE(vestinukas @ 2011 06 28, 10:31)
Sveika,

tikrai nebijok, nera cia taip baisu ir operacija jei tektu daryti nera baisi, man kaip pacioj sasmaukoj didelis mazgas buvo, tai ir ant balso krito ir ryjimui trukde na ir aisku kosmetinis vaizdas buvo nekoks nes labai islindes i pavirsiu jis buvo ir matesi. Tiesa po operacijos liepe daktaras gerti tiroksina , bet as nuo jo blogai jauciausi todel nulekiau pas endokrinologa jis liepe negerti kadangi net nerekomenduoja pas mane paliko kairi skilti skydliaukes tai jin turi pati pradeti dirbti.

Dar man kazkodel labai idomiai kakla nubere po operacijos, prasidejo nuo nugarines dalies kaklo ir ejo i prieki ,,, tikiusoi valosi kas nors cia, nes berimas slenkanti ir nykstantis.

O del tyrimu tikrai nebijok, tuo labiau reikia eiti pas specelistus ir tada ziureti ka jie pasakys, kaip sakoma paciu mazgeliu mazai kas neturi, o plius kool neissityrei iki galo, tai gali buti ne tik skydliaukes problema, buna kaklo cistos.
*

Dekui uz palaikyma mirksiukas.gif Uz savaites man ir kraujo tyrimu ats bus,ir pas gydytoja doh.gif O laukimas tai ir sekina,minciu pilna galva doh.gif
vestinukas
Tai stenkis anksciau laiko nepanikuoti mirksiukas.gif o jei ka ir ras, tai tikrai ne pati baisiausia prognoze mirksiukas.gif
Donma
QUOTE(vestinukas @ 2011 06 29, 10:56)
Tai stenkis anksciau laiko nepanikuoti  mirksiukas.gif o  jei ka ir ras, tai tikrai ne pati baisiausia prognoze  mirksiukas.gif
*

Dekui merginos mirksiukas.gif lauksiu kito ketvirtadienio,nes tada tik pas gydytoja mirksiukas.gif
kriste91
Dariausi bendra kraujo tyrima ir sesute tarp kitko pasiule pasidaryti skydliaukes tyrimus. Geriau buciau nedarius! Hormonai (FT4ir TTH) tai normoj, o anti-TPO pakiles iki 500! Vos nenumiriau pamacius! Dabar viska apie tai skaitau...bet nusiraminimo nerandu....po pietu susitiksiu su seimos gydytoja, tai jau sius pas endokrinologus.... bijau... verysad.gif
vestinukas
QUOTE(kriste91 @ 2011 06 29, 13:26)
Dariausi bendra kraujo tyrima ir sesute tarp kitko pasiule pasidaryti skydliaukes tyrimus. Geriau buciau nedarius! Hormonai (FT4ir TTH) tai normoj, o anti-TPO pakiles iki 500! Vos nenumiriau pamacius! Dabar viska apie tai skaitau...bet nusiraminimo nerandu....po pietu susitiksiu su seimos gydytoja, tai jau sius pas endokrinologus.... bijau... verysad.gif
*

Na jei yra problema geriau ja gydyti , o bijoti nera ko mirksiukas.gif baisiau kaip problemos priezasties neranda, pas mane yra kuno niezuliai kurie nei is sio nei is to uzeina ir taip pat praeina, ir niekas neranda nuo ko ir alergijas tyriausi ir pas hematologus tyrineta zodziu, o ci arado priezastis paskirs gydima 4u.gif
akitomi
Laba diena, as naujoke sitoje temoje. man pries dvi savaites ispjove puse skydliaukes, nes kita puse buvo apimta didelio mazgo - moksline diagnoze - folikuline adenoma, nepiktybinis auglys. Man jau spaude gerkle, lyg koks kasnis gerklej uzstriges. Man neramu, kad ir po operacijos dar tas jausmas liko, gal ne toks stiprus ir vis tiek matosi iskilimas prie skydliaukes. Ar tai praeis su laiku, ar verta sunerimti? Ar kitoms irgi taip buvo? Pas operavusi chirurga turiu pasirodyti tik po dvieju menesiu, bet gal kreiptis anksciau? Patarkit!
mvirgute
QUOTE(akitomi @ 2011 07 01, 16:30)
Laba diena, as naujoke sitoje temoje. man pries dvi savaites ispjove puse skydliaukes, nes kita puse buvo apimta didelio mazgo - moksline diagnoze - folikuline adenoma, nepiktybinis auglys. Man jau spaude gerkle, lyg koks kasnis gerklej uzstriges. Man neramu, kad ir po operacijos dar tas jausmas liko, gal ne toks stiprus ir vis tiek matosi iskilimas prie skydliaukes. Ar tai praeis su laiku, ar verta sunerimti? Ar kitoms irgi taip buvo? Pas operavusi chirurga turiu pasirodyti tik po dvieju menesiu, bet gal kreiptis anksciau? Patarkit!
*

Sveikutė,
manau jausmų visokių gali būti, juk praėjo tik dvi savaitės po operacijos...Dėl iškilimo net negalėčiau pakomentuoti, čia reikia žiūrėti - koks jis, ar didelis, kokio jis kietumo - gal ten tik skysčiai susirinkę, gal patinę po operacijos. Jeigu labai neramu, pasiskambink operavusiam gydytojui ir pasišnekėk, jis patars ką daryti ir pačiai bus ramiau mirksiukas.gif
Donma
sveikutes,gavau kraujo atsakymus,gal kas galit pakomentuot nieko nesuprantu doh.gif TSH- 0,382 mIU/l
A-TPO 6,85 kIU/l Buciau dekinga mirksiukas.gif
ellektra3
As dar vis laukiu operacijos, dvi savaites liko. Man salins visa skydliauke. Tas laukimas varo is proto, kuo toliau, tuo labiau neramu...Noriu paklausti: operuos Vilniuje, Santariskese. Tik nepamenu, ar I ar II chirurginiam. Kazin po operacijos, reikia pabuti kazkam is artimuju ir kiek laiko duoda nedarbinguma? As dirbu mokykloje.
mvirgute
QUOTE(ellektra3 @ 2011 07 18, 20:19)
As dar vis laukiu operacijos,  dvi savaites liko. Man  salins visa skydliauke. Tas laukimas varo is proto, kuo toliau, tuo labiau neramu...Noriu paklausti: operuos Vilniuje, Santariskese. Tik nepamenu, ar I ar II chirurginiam. Kazin po operacijos, reikia pabuti kazkam is artimuju ir kiek laiko duoda nedarbinguma? As dirbu mokykloje.
*

Sveikutė,
Mane operavo gegužės pabaigoje, gulėjau II (atrodo blush2.gif ) chirurginiam. Prie manęs būti nereikėjo, nes nei pykino, nei skaudėjo. Tik pirmą kartą einant į tualetą galva truputį svaigo. Mūsų palatoje moterys labai draugiškos buvo, tai padėjo viena kitai. Dėl nedarbingumo nežinau, nes tada dar buvau vaiko auginimo atostogose.
Bijoti tikrai neverta, viskas bus gerai. bigsmile.gif
O kas tave operuos?
ellektra3
QUOTE(mvirgute @ 2011 07 19, 00:27)
Sveikutė,
Mane operavo gegužės pabaigoje, gulėjau II  (atrodo blush2.gif ) chirurginiam. Prie manęs būti nereikėjo, nes nei pykino, nei skaudėjo. Tik pirmą kartą einant į tualetą galva truputį svaigo. Mūsų palatoje moterys labai draugiškos buvo, tai padėjo viena kitai. Dėl nedarbingumo nežinau, nes tada dar buvau vaiko auginimo atostogose.
Bijoti tikrai neverta, viskas bus gerai. bigsmile.gif
O kas tave operuos?
*

Mane operuos prof. Beisa
vestinukas
Sveikutes,

Praejo 1,5 men nuo operacijpos, hormonu dar negeriu, salinta buvo priekine ir desine puse skydliaukes, pastebejau plauku slinkima ir sianiden silpnumas uzejo, ar yra kam taip buve?
Ponia Delovej
Turiu klausimeli. 4u.gif Vyrui permusinejo sirdiis , triko ritmas, padare skydliaukes echoskopija ir rado kaireje skiltyje hipoechogenini mazga 0,3 cm. g.gif Kardiologe siuncia pas endokrinologa ir sako , kad reikia si mazgeli stebeti.O as isivedziau i google, nu nenuramino ...
maskatukas
QUOTE(vestinukas @ 2011 07 24, 12:27)
Sveikutes,

Praejo 1,5 men nuo operacijpos, hormonu dar negeriu, salinta buvo priekine ir desine puse skydliaukes, pastebejau plauku slinkima ir sianiden silpnumas uzejo, ar yra kam taip buve?
*

sveika, panasui hormonu trukuma,
butinai pasidaryk nors TTH, man slinko plaukai ir buvo silpna, rado hipotireoze....
gal jau reikia pradeti gerti tirosina....
sekmes ir sveikatytes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 07 24, 17:40)
Turiu  klausimeli. 4u.gif Vyrui permusinejo sirdiis , triko ritmas, padare skydliaukes echoskopija ir rado kaireje skiltyje hipoechogenini mazga 0,3 cm. g.gif Kardiologe siuncia pas endokrinologa ir sako , kad reikia si mazgeli stebeti.O as isivedziau i google, nu nenuramino ...
*

sveiki, maciau Tavo zinute ir kitoje temoje, pagal tyrimus labai panasu i hipertireoze vyrui, o tai kad mazga reikia stebeti faktas,
draugiskas patarimas-nepanikuoti anksciau laiko, rasti gera endokrinologa ir sutvarkyti skydliauke, kol ji dar nepaveike sirdies....
sekmes ir laikykites 4u.gif
vestinukas
[quote=maskatukas,2011 07 24, 19:31]
butinai pasidaryk nors TTH, man slinko plaukai ir buvo silpna, rado hipotireoze....

Dekui, as ir jauciu kad jau prasidejo trukumas, nors man kaip chirurgas liepe is kart po operacijos gerti man nuo tyroksino silpna budavo , ta iendokrinologe sake kad negalima net gerti kadangi dalis dar likusi ir ji turi pradeti pati dirbti, bet dabar jauciu kad kazkiek matit stygius jau darosi nors ir endo sake ateiti po 3 menesiu tipo nenusigasti dek visu negerumu, bet eisiu tirtis jei prasides silpnumas.
maskatukas
[quote=vestinukas,2011 07 24, 22:24]
[quote=maskatukas,2011 07 24, 19:31]

Dekui, as ir jauciu kad jau prasidejo trukumas, nors man kaip chirurgas liepe is kart po operacijos gerti man nuo tyroksino silpna budavo , ta iendokrinologe sake kad negalima net gerti kadangi dalis dar likusi ir ji turi pradeti pati dirbti, bet dabar jauciu kad kazkiek matit stygius jau darosi nors ir endo sake ateiti po 3 menesiu tipo nenusigasti dek visu negerumu, bet eisiu tirtis jei prasides silpnumas.
*

[/quote]

sveika, mane operavo prof Beisa, jis pasake, kad tyrimus darytis 2 men po operacijos, o pradejus vartoti tiroksina -irgi tyrimai po 2 men, nes tiek laiko reikia, kad organizmas visiskai prisitaikytu prie hormonu
o po to tyrimus darytis, jei viskas gereja kas 4 , kas 6 men.
buvo kelios merginos is cia, kurias jis operavo ir priziuri po operaciju, kaip veikia ju skydliaukes, nes isoperavo puse, o kita dalis liko
nenoriu klausyti tu daktaru, reikia ziureti kokie tyrimai, prie kokio TTh jautiesi gerai ir taip vartoti tiroksina,
as pries operacija turejau hipertireoze ir tikrai mano organizmas yra priprates dirbti tokiu rezimu, todel ne kaip jauciuosi jei tth net 5,
sekmes smile.gif
Ponia Delovej
Papildyta:
sveiki, maciau Tavo zinute ir kitoje temoje, pagal tyrimus labai panasu i hipertireoze vyrui, o tai kad mazga reikia stebeti faktas,
draugiskas patarimas-nepanikuoti anksciau laiko, rasti gera endokrinologa ir sutvarkyti skydliauke, kol ji dar nepaveike sirdies....
sekmes ir laikykites 4u.gif
*

[/quote]
Aciu , maskatuk, bet ko daugiau po interneta vaikscioju , tuo blogiau galvoju.Nuo tokios info gali galva sprogti... verysad.gif
ellektra3
Man ir jau skydliauke per sirdele atrodo graziai bus pasidarbavus. Na bus matyt. Lygiai uz savaites operuos jau.
Ponia Delovej
4u.gif del to hipoechogeninio mazgo , kuriam as teikiau labai dideeeele reiksme, nes internete raso , kad tai ikivezinis susirgimas, gydytoja numojo ranka, sako labai jau mazas, ir pakartojus tyrimus vel pamate, kad mazas TTH ir paskyre po 5 mg dvi metizolio tbl. 1 karta dienoj.Idomu per kiek laiko praeis tie permusimai ir isvis ar jie praeis?Gal kas turit panasu atveji.
maskatukas
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 07 29, 09:53)
4u.gif  del to hipoechogeninio mazgo , kuriam as teikiau labai dideeeele reiksme, nes internete raso , kad tai ikivezinis susirgimas, gydytoja numojo ranka, sako labai jau mazas, ir pakartojus tyrimus vel pamate, kad mazas TTH ir paskyre po 5 mg dvi metizolio tbl. 1 karta dienoj.Idomu per kiek laiko praeis tie permusimai ir isvis ar jie praeis?Gal kas turit panasu atveji.
*

sveika, vienas endokrinologas pasake, kad skydliauke kaip uztaisytas sautuvas-nezinai kada ir kaip issaus, taigi, tikrai nemanau kad kas nors pasikeis,
nors buvo musu temoje sauni 3 vaiku mama, kuri mazgus, beje ne viena, tik nezinau kokios jie kilmes, sumazino iki minimumo , gerdama balvociutes arbatas, aisku, kartu vartodama ir metizoli,
ji uzsiregistravo tel pas ja priemimui ir jai padare asmenine arbata,
siulau nenuleisti ranku, dometis, ir tiketi, tiketi, kad bus gerai, kad yra gerai, nors gali buti ir labai sunku.....
beje, del vezio,
kada man pasake, kad navikas, as isnarsiau per nakti viska ka galejau, suzinojau viena dalyka, kad tik viena reta skydlaiukes vezio rusis, buna esant hipertireozei,
visi kiti-kaip nekeista, buna prie normaliu hormonu kiekiu, todel zmonems buna nesuprantama, hormonai normalus, o vezys...tokia matomai ta musu skydliauke....
mano atveju buvo hipertireoze, nieko nerado, tik daug mazgu.....
as vaikstau pas kardiologus, jei skydlaiuke netvarkoje-jie laba nenoriai daro tyrimus,nes pirma ziuri i hormonus...
manes visada klausia-koks tiroksino kiekis,
man sirdies veikla po truputi pradejo atsistatineti tik po metu po operacijos....
tikiuosi labai nenugazdinau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ellektra3 @ 2011 07 25, 22:30)
Man ir jau skydliauke per sirdele atrodo graziai bus pasidarbavus. Na bus matyt. Lygiai uz savaites operuos jau.
*

sveika, patariu nebijoti, patikek, yra proceduru zymiai skaudesniu ir sunkiau istveriamu nei si operacija,
as labai pasitikejau Beisa, kaip artimu zmogumi, matomai, tai irgi turi reiksmes...
laukiam sugriztant 4u.gif
Ponia Delovej
[quote=maskatukas,2011 07 29, 17:59]
4u.gif aciu , Jums labai.Ir daug sveikatos 4u.gif
Ir dar noriu pasakyti , kad as cia daugiau sokineju del vyro ligios , nei jis pats, zinoma, ji nervuoja spaudimas ir permusimai , bet vistiek kasdien vazineja dviraciu ir maudosi upej, tik tiek kad sumazino kruvi , vietoj kasdieninio 20 -30 km , nuvaziuoja 10. Ir taip kiekviena diena be jokiu iseiginiu doh.gif Man tokie jo virazai visai nepatinka ir manau kad ramus gyvenimo budas skydliaukei geriau.
maskatukas
[quote=Ponia Delovej,2011 07 30, 10:52]
[quote=maskatukas,2011 07 29, 17:59]
4u.gif aciu , Jums labai.Ir daug sveikatos 4u.gif
Ir dar noriu pasakyti , kad as cia daugiau sokineju del vyro ligios , nei jis pats, zinoma, ji nervuoja spaudimas ir permusimai , bet vistiek kasdien vazineja dviraciu ir maudosi upej, tik tiek kad sumazino kruvi , vietoj kasdieninio 20 -30 km , nuvaziuoja 10. Ir taip kiekviena diena be jokiu iseiginiu doh.gif Man tokie jo virazai visai nepatinka ir manau kad ramus gyvenimo budas skydliaukei geriau.
*

[/quote]

sveika, svarbiausia, kad nestresuoja jis pats ir po treniruociu jauciasi gerai, nes organizmas jau yra priprates prie kruviu, mesti butu irgi ne kas
jei domisi , galiu pasiulyti perskaityti knyga "Pamilk savo liga",
sveikatytes smile.gif
ellektra3
QUOTE(maskatukas @ 2011 07 29, 17:59)
sveika, vienas endokrinologas pasake, kad skydliauke kaip uztaisytas sautuvas-nezinai kada ir kaip issaus, taigi, tikrai nemanau kad kas nors pasikeis,
nors buvo musu temoje sauni 3 vaiku mama, kuri mazgus, beje ne viena, tik nezinau kokios jie kilmes, sumazino iki minimumo , gerdama balvociutes arbatas, aisku, kartu vartodama ir metizoli,
ji uzsiregistravo tel pas ja priemimui ir jai padare asmenine arbata,
siulau nenuleisti ranku, dometis, ir tiketi, tiketi, kad bus gerai, kad yra gerai, nors gali buti ir labai sunku.....
beje, del vezio,
kada man pasake, kad navikas, as isnarsiau per nakti viska ka galejau, suzinojau viena dalyka, kad tik viena reta skydlaiukes vezio rusis, buna esant hipertireozei,
visi kiti-kaip nekeista, buna prie normaliu hormonu kiekiu, todel zmonems buna nesuprantama, hormonai normalus, o vezys...tokia matomai ta musu skydliauke....
mano atveju buvo hipertireoze, nieko nerado, tik daug mazgu.....
as vaikstau pas kardiologus, jei skydlaiuke netvarkoje-jie laba nenoriai daro tyrimus,nes pirma ziuri i hormonus...
manes visada klausia-koks tiroksino kiekis,
man sirdies veikla po truputi pradejo atsistatineti tik po metu po operacijos....
tikiuosi labai nenugazdinau ax.gif
Papildyta:
sveika, patariu nebijoti, patikek, yra proceduru zymiai skaudesniu ir sunkiau istveriamu nei si operacija,
as labai pasitikejau Beisa, kaip artimu zmogumi, matomai, tai irgi turi reiksmes...
laukiam sugriztant 4u.gif
*

Aciu uz patarimus, ryt jau isvaziuoju, is vakaro i Vilniu, antradieni tikriausiai operuos. Pasitikiu profesorium, tik neramu del tos diagnozes: itarimas del papilines CA. Hormonai ir mano normalus buvo. Tik tie mazgai, kurie staigiai per metus labai isdidejo, kad apeme visa desine puse. Ir dar kaireje mazgu yra. Salins viska. Paskutiniu metu blogai jauciausi, du menesius laukiau operacijos. Tikiu, kad viskas bus gerai. Sugrizus parasysiu.
maskatukas
QUOTE(ellektra3 @ 2011 08 01, 00:56)
Aciu uz patarimus, ryt jau isvaziuoju, is vakaro i Vilniu, antradieni tikriausiai operuos. Pasitikiu profesorium, tik neramu del tos diagnozes: itarimas del papilines CA. Hormonai ir mano normalus  buvo. Tik tie mazgai, kurie staigiai per metus labai isdidejo, kad apeme visa desine puse. Ir dar kaireje mazgu yra. Salins viska. Paskutiniu metu blogai jauciausi, du menesius laukiau operacijos. Tikiu, kad viskas bus gerai. Sugrizus parasysiu.
*

sveika, nezinau kaip siemet, bet pernai tikrai neoperuodavo ta pacia diena,
mano kaimyne operavo tik po 2 dienu paguldymo, mane-kita diena operavo,
pernai liepa buvo kaskoks antpludis ligoniu, gal del to, nors atrodo, kad tame skuriuje niekada ligoniai nesibaigia....
laikykis ir sekmes smile.gif
o del itarimu-man Beisa atejes kita ryta po operacijos pasake-laukiam citologiniu pilnu atsakymu, tada ir matysim,
Anitele
Sveikos merginos,
mane irgi siuncia operuotis guzeli skydliaukes.
Noriu pas prof. Beisa pakliuti, gal kas gali patarti kaip..?
Joliuke
QUOTE(joviteleb @ 2011 05 30, 21:00)
Sveikutes, senbuves, labas naujokes!

stai as ir po 7 jodo  4u.gif !

Sitas jodas man buvo sunkiausias is visu - nors dozes esu gavusi ir didesnes, taciau si karta labai negera buvo - tvardziausi, kad neisvemciau tableciu... turbut suveike daugiau psichologiskai.

Taigi, rezultatai geri - plauciuose nieko nebera, kakle liko tik tamsios demeles (zidiniu nebera). Tai rudeni Baranauskas spres pagal TG tyrimus, ar dar gausiu joda, ar jau nebeduos. Nors tureciau is laimes sokineti iki dangaus (juk daugiau nei 2 metus kovoju su sia liga), taciau mano busena kazkokia keista... turbut dar nesuvokiu savo laimes... Baranauskas mano gydymu labai patenkintas  tongue.gif As pirma karta jam iseidama is ligonines po jodo paspaudziau ranka  blush2.gif

Toms, kas nesekate mano istorijos, pasakysiu, kad man pries daugiau nei 2 metus buvo diagnozuotas skydliaukes vezys, su isplitimu i plaucius. As pati nesuvokiu, kaip as sitiek istveriau - diagnoze, beveik po puses metu zinia, kad isplitimas yra plauciuose, ilgas gydymas... Bet siai dienai, jau turiu gera rezultata  drinks_cheers.gif  aisku, norejosi, kad po jodo nebebutu nei demeles....

Bet ka darysi. Savaitgali vaziuoju prie juros  ax.gif
Tikiuosi pavyks, bent kiek idegti, nors ora ir nesilta pranesa, bet gal kopose rasiu silta vietele  cool.gif
*

yahoo.gif oro_buckis.gif Kokios geros naujienos thumbup.gif Nuoširdžiausi sveikinimai, net akys sudrėko perskaičius. ax.gif Nebesilankau šioje temutėje, paskendau užsiėmimuose, bet atsimenu, kaip atėjai čia pasiskųsti, kaip pergyvenai dėl itin didelio TG. Kažkaip vis apie tave pagalvodavau, o dabar atėjus paskaitinėti aptikau tokias naujienas. Tikrai labai džiaugiuosi už tave. Sėkmės kuo didžiausios 4u.gif
JOLLL
QUOTE(Anitele @ 2011 08 01, 19:44)
Sveikos merginos,
mane irgi siuncia operuotis guzeli skydliaukes.
Noriu pas prof. Beisa pakliuti, gal kas gali patarti kaip..?
*

Sveikute,
I asmenini pasta parasiau kaip pas ji pakliut.
Sekmes!
Virginija4747
Sveikos,
Ėjau pas endokrinologe, darė echoskopija, nieko nerado. Bet žemas spaudimas bet aukštas pulsas. Poliklinikoje buvo pigiau atliekami hormonu tyrimai ir pasidariau. Tokie rezultatai:
TTH 2,12
FT4 13,03
FT3 4,46
ATPO 363,00
Parašyta tik kad rasta pataloginių pokyčių, rekomenduojama bendrosios praktikos gydytojo konsultacija. Pas ja užsirašyti tik po mėnesio, o endokrinologas po pusantro. Gal čia labai stiprei blogai, gal reikia pas privatų bėgti? Patarkit prašau unsure.gif
ellektra3
QUOTE(JOLLL @ 2011 08 05, 17:24)
Sveikute,
I asmenini pasta parasiau kaip pas ji pakliut.
Sekmes!
*

as zinau, kaip pas ji pakliuti, ka tik sugrizau is jo ranku.

Papildyta:
As jau sugrizau, operavo treciadieni, isveze septinta i operacine, parveze pirma. Buvo ziauru, pradejau vemti, vemiau iki vakaro devyniu, nenoriu, net prisiminti. P, kam laukti, kol suvezes? Man pasalino visa skydliauke, ir dali desines puses limfmazgiu, kadangi greitas citologinis tyrimas operacijos metu parode, kad yra desineje skiltyje 3mm papiline CA. Esu labai nusiminus.... 12 metu vazinejau pas specialistus tikrintis, ir viskas buvo gerai, o per metus apvirto aukstyn kojomis. Kodel neoperavo, kai dar citologiniai tyrimai buvo geri? nieko nesuprantuPo desimties dienu, bus tikrasis atsakymas, tada vaziuosiu pas profesoriu Beisa. Gausiu nukreipima del jodo terapijos, minejo, kad skirs dvi. Ir busiu sveika, jei viskas gerai. Nepamenu, kada man liepe pradeti gerti tirohina, ar po savaites, ar po 10 dienu. Viska pamirsau. Jauciu silpnuma, bet ko noreti, praeje, tik trys dienos. Dziaugiuosi, kad operavo profesorius, puikus zmogus. Kazin kiek laiko tesia nedarbinguma?
ellektra3
As jau sugrizau, operavo treciadieni, isveze septinta i operacine, parveze pirma. Buvo ziauru, pradejau vemti, vemiau iki vakaro devyniu, nenoriu, net prisiminti. Man pasalino visa skydliauke, ir dali desines puses limfmazgiu, kadangi greitas citologinis tyrimas operacijos metu parode, kad yra desineje skiltyje 3mm papiline CA. Esu labai nusiminus.... 12 metu vazinejau pas specialistus tikrintis, ir viskas buvo gerai, o per metus apvirto aukstyn kojomis. Kodel neoperavo, kai dar citologiniai tyrimai buvo geri? nieko nesuprantu. juk mazagai paskutiniais metais sparciai augo. bet tyrimai buvo geri. Po desimties dienu, bus tikrasis atsakymas, tada vaziuosiu pas profesoriu Beisa. Gausiu nukreipima del jodo terapijos, minejo, kad skirs dvi. Nepamenu, kada man liepe pradeti gerti tirohina, ar po savaites, ar po 10 dienu. Viska pamirsau. Jauciu silpnuma, bet ko noreti, praeje, tik trys dienos. Dziaugiuosi, kad operavo profesorius, puikus zmogus. Kazin kiek laiko tesia nedarbinguma? Esu pasimetus, net neatsimenu, visos informacijos, ka man susake. Ir siaip jauciuosi dar silpnai.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.