Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pirštinės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4
Elijaaa
QUOTE(succes @ 2012 10 01, 11:10)

Vimbras
Gal galite kas pasakyti kiek reikia siulu pristinems (dvispalvems). matkiukas 100g 450m. Aciu wink.gif
Vimbras
QUOTE(Vimbras @ 2012 11 22, 22:19)
Gal galite kas pasakyti kiek reikia siulu pristinems (dvispalvems). matkiukas 100g 450m. Aciu wink.gif
*

O gal per ploni siulai ir reikia kokiu 300m/100g?
Olaiva
QUOTE(Kerpena @ 2012 11 08, 11:57)
Man labai patiko raštuotus dalykus megzti va taip iš karto abu siūlus ant piršto užsidėjus. Pagreitina mezgimą, tie abu siūlai nesusipina nuolat juos perimant, tolygiau įsitempia. Jei toliau nuo savęs laikai tą siūlą, kuriam yra didesni tarpai, tai labai lengvai prisitvirtina tas laisvas siūlas nieko nesukiojant, o tiesiog dalį akių išmezgant kabinant iš vienos pusės priekinio siūlo, o dalį iš kitos. Ten toje pamokėlėje matosi, kaip tai daro.  Paskui, kai jau įgundi, tai ir priekinį siūlą išeina  sukeisti, nieko nesukiojant.
Tiesa, iš pradžių pabandžius atrodo kad nelabai patogu ir lėtai mezgasi, bet tikrai kokią kepurę numezgus, įpranti ir pajunti naudą.
*

ačiū už gerą nuorodą 4u.gif
pabandžiau irgi kumštines pirštines paraštuoti.tik siulus kaitalioju kitaip truputi,savamoksliskai.kitai pirstiniu porai reikes isbandyti pagal ta nuoroda thumbup.gif
o as seniai buvau nusižiūrėjusi šitas bigsmile.gif mezgu is grynos vernito ir lama vilnos smile.gif

user posted image

Jurate123
pasiruosiau ziemai ir as wink.gif

user posted image

IngridaGal
Kiek daug gražučių pirštinyčių.. visos orginalios ir labai žavios wub.gif

Mano pirštinės-riešinės
user posted image
user posted image
user posted image
IngridaGal
Prie raštuoto snoodo priderintos..
user posted image

Mažoms rankytėms
user posted image
evers
bigsmile.gif kokių grožių užderėjo wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
visoms po balionėlį 4u.gif
eling
Sveikutės 4u.gif

gal kuri turite savo lobynuose aprašymą kaip megzti pirštinę dviems - "jam ir jai"?
AnTara
Pažiūrėkit ankstesnė temoj- tikrai yra
be rėmų
Pasirodysiu su savo pirštinėm- ne pirštinėm, riešinėm- ne riešinėm smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
ingauk
QUOTE(be rėmų @ 2012 12 10, 17:38)
Pasirodysiu su savo pirštinėm- ne pirštinėm, riešinėm- ne riešinėm smile.gif

grynu gryniausios riesines ir be galo grazios, juk nebutinai visos turim megzti su karoliukais, beja, mano pirmosios buvo pynetosios smile.gif
jautiena
be rėmų: labai labai grazios visos, ypac tos zaliosios, saunuole! (ps tie karoliukai jau vemt vercia - i riesiniu tema net nebeziuriu - tas pats per ta pati)
be rėmų
Dėkui 4u.gif Labai smagiai mezgasi, smagu turėti po nosim siūlus ir galvoti, kokį raštą būtų galima pritaikyti smile.gif Čia turbūt jau ant kokių užsikabinam, kas už su karoliukais, o kas už tokių g.gif
Miolanda
Gal as ir ne cia pataikiau, bet labai noreciau rasti dovanoms megztas juodas ar tamsiai melynas vyriskas pirstuotas pirstines bei moteriskas balksvas ar pilksvas pirstines su atvirais pirstais, nebutinai pirstuotas, gali buti ir vientisos. Gal kuri nori man padeti ar nukreipti i tinkama tema?
eling
Labai norėčiau išmokti megzti kumštines pirštines su nykščiu iš šono .Tą tokį tradicinį moku (kai mezgamas deš. nykštys ant 3 virbalo, kairys - ant 4 - to ir t.t), bet man labai patinka tas kitas būdas. Tikiuosi kuri nors supratote apie ką aš blush2.gif ir gal kokią nuorodėlę užrodysite. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
aistikas
QUOTE(eling @ 2013 01 11, 14:18)
Labai norėčiau išmokti megzti kumštines pirštines su nykščiu iš šono .Tą tokį tradicinį moku (kai mezgamas deš. nykštys ant 3 virbalo, kairys - ant 4 - to ir t.t), bet man labai patinka tas kitas būdas. Tikiuosi kuri nors supratote apie ką aš  blush2.gif  ir gal kokią nuorodėlę užrodysite.  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Aš manau, kad tada nykštys mezgasi kaip pirštuotųjų, t.y. šone pridedant vis akių. Bent aš atip mezgu pirštuotas. Gal kas dar kitaip patars g.gif Man irgi įdomu būtų
Kerpena
QUOTE(eling @ 2013 01 11, 13:18)
Labai norėčiau išmokti megzti kumštines pirštines su nykščiu iš šono .Tą tokį tradicinį moku (kai mezgamas deš. nykštys ant 3 virbalo, kairys - ant 4 - to ir t.t), bet man labai patinka tas kitas būdas. Tikiuosi kuri nors supratote apie ką aš  blush2.gif  ir gal kokią nuorodėlę užrodysite.  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

va čia ir čia kaip tik tokios ir aprašymas nemokamas, jei teisingai supratau norą....
saulėlydis*
paprastos, bet šiltos ir visai mielos

user posted image
succes
QUOTE(saulėlydis* @ 2013 01 12, 13:33)
paprastos, bet šiltos ir visai mielos

Kokios elegantiskos wub.gif wub.gif

Perziurejau si video http://www.youtube.com/watch?v=WWSSth0vaz4

ir visai patiko tokio stiliaus pirstines, susiradau internete knyga is video, viskas labai aiskiai parodyta ka ir kaip daryti http://photo.qip.ru/users/kcanochka/115455693/

Gal kas susigundysit rastuotom pirstinem smile.gif, man siemet labai grazu rastuotos kojines ir pirstines, o anksciau labai nemegau rastuotu mezginiu schmoll.gif
IngridaB
pirštinės
Ačiū už nuoradą pirštinių.Taip užsikabinau,visi vaikai aprūpinti,dabar dovanoms mezgu. ax.gif
Vijora
sveikos.temute apmirus g.gif
padekit prasau.As pradedancioji mezgeja.Mezgu pirmasias kumstinukes savo metinukei.Sekesi lyg ir neblogai,bet.....Kai pabaigiau pirstinyte pamaciau,kad pirstinukes galas toks negrazus,smailas labai gavosi.Padekit prasau,patarkit kaip uzbaigt,kad nesigautu smailas(kaip siaurinima daryt zinau,bet gal kuri zino,kaip megzti,kad pirstines galas gautusi apvalesnis) doh.gif Beje,mezgu is vilnoniu dvigubu siuliuku,tas irgi nepadeda graziai uzbaigti mezgini doh.gif
buciau dekinga,jei kas atsakytu ax.gif
Viksė
As akis nuleidineju kiekvienos eiles 1 ir 3 virbalo pradzioje bei 2 ir 4 pabaigoje, kol viso lieka 4 akys. Tada pertraukiu per visas siula ir su adata uzbaigiu. Nelabai smailai gaunasi
user posted image

Tiesa, tik sumezgu ne pacias krastines akis, o pradzioje pirma ismezgu, 2 ir 3 sumezgu. Virbalo pabaigoje sumezgu nuo galo 2 ir 3, paskutine ismezgu. Taip graziau gaunasi
Vijora
aciu,VIKSE,labai thumbup.gif isbandysiu 4u.gif
motiejuss2
Sveikos žiema ant nosies ir jau dabar rankutės vakarais prašosi pirštinių ,užmačiau tokius grožius patį raštą suprantu , bet kaip jos nunertus nesuprantu gal kas bandėte ar turite smulkesnį aprašymą blush2.gif

user posted image

ingauk
QUOTE(motiejuss2 @ 2013 10 03, 16:01)
Sveikos žiema ant nosies ir jau dabar rankutės vakarais prašosi pirštinių ,užmačiau tokius grožius patį raštą suprantu , bet kaip jos nunertus nesuprantu gal kas bandėte ar turite smulkesnį aprašymą  blush2.gif 

manau zemais stulpeliais kabinat uz pynutes mirksiukas.gif
motiejuss2
QUOTE(ingauk @ 2013 10 03, 19:16)
manau zemais stulpeliais kabinat uz pynutes  mirksiukas.gif
*

4u.gif taip raštelis tas pats biggrin.gif ahh doh.gif ne taip suformuluotas mano klausymas.. kaip susiūta prištinė ir pirštas kažkaip taip susuktas idomiai g.gif
Naomyte
QUOTE(motiejuss2 @ 2013 10 03, 23:12)
4u.gif taip raštelis tas pats  biggrin.gif ahh  doh.gif ne taip suformuluotas mano klausymas.. kaip susiūta  prištinė ir pirštas kažkaip  taip susuktas idomiai  g.gif
*

Labai idomios pirstines, manau ju pirstas nertas ratu.
MAMICY
užsikabinau numegzti kumštinukes su katinais ar šunim ar šiaip kokias... susiradau krūvą raštų ir užstrigau, nes visi mano surasti raštai yra iš 60 akių... tai telieka tik siūlų storį keisti? ar yra kokia gudrybė?

ta prasme gaunasi labai diiiidelės biggrin.gif
linamazu
QUOTE(motiejuss2 @ 2013 10 03, 17:01)
Sveikos žiema ant nosies ir jau dabar rankutės vakarais prašosi pirštinių ,užmačiau tokius grožius patį raštą suprantu , bet kaip jos nunertus nesuprantu gal kas bandėte ar turite smulkesnį aprašymą  blush2.gif 
user posted image
*

Sveikos , gal kuri jau jas nuneret ?
blush2.gif
likimokalvis
user posted image

Mano megztos pirštinės.
saide
[quote=IngridaGal,2012 11 26, 16:26]
Kiek daug gražučių pirštinyčių.. visos orginalios ir labai žavios wub.gif

Mano pirštinės-riešinės
user posted image

Gal galėtumėt trumpai paaiškinti, kaip jas mezgėt. Kaip megzti iki tos dalies kur atsilenkia tai man viskas aišku, o kaip paskui darot tą atlenkimą? iš vidinės pusės surenkat ir pabaigiat megzti kaip riešinę o tą atlenkimą mezgat toliau?

Linulemamule
Sveikos,

Pasirodau ir aš savo pirmąsias megztas pirštines dukrytei smile.gif
user posted image

Alacka33
user posted image
Alacka33
user posted image

user posted image
IngridaB
user posted image
Orai atvėso,prisiminėme vėl pirštines.Vienos iš merino,kitos avelės vilnos. ax.gif
Lady Dy
QUOTE(Alacka33 @ 2013 11 06, 22:15)

QUOTE(Alacka33 @ 2013 11 14, 15:38)

QUOTE(IngridaB @ 2013 11 25, 07:27)

Auksarankės,lenkiuosi jūsų sugebėjimams ir suspėjimui viskam,vaikučiams,namams ir rankdarbiams
Alacka33
IngridaB Šaunios tavo pirštinės wub.gif wub.gif wub.gif

Lady Dy Ačiū aciuks.gif už pagyras 4u.gif

Dar vienos kumštukės (mano princesei)

user posted image

user posted image
karosimi
Labai grazios visu pirstines. O kiek mazdaug siulu reikia suaugusem kumstinem pirstinem. siulai vid storio metrazo kiek negaliu pasakyti nes neraso . turiu 100g. kazin ar uzteks g.gif
liamuna
QUOTE(karosimi @ 2013 11 25, 17:01)
Labai grazios visu pirstines. O kiek mazdaug siulu reikia suaugusem kumstinem pirstinem. siulai vid storio metrazo kiek negaliu pasakyti nes neraso . turiu 100g. kazin ar uzteks g.gif
*

viena karta mezgiau, uzteko, (100gr-100m buvo) iki paskutinio galiuko, bet aisku priklauso nuo didzio, rasto, mezgimo tankumo. Jei lygiuoju tai galit bandyt, bet vis vien gerai butu dar siek tiek, arba gumyte daryt visai nediduke. 4u.gif
Kerpena
Mezgiau raštuotas dvispalves iš Teksrenos siūlų. Tai iš dviejų kamuoliukų (100g - 350 m) išėjo dvi poros.
Radyra
Prisijungiu prie pirštinių temos. Mes irgi ruošiamės žiemai....
user posted image
aggree
Radyra, labai smagios pirstineles smile.gif
karosimi
QUOTE(liamuna @ 2013 11 25, 18:44)
viena karta mezgiau, uzteko, (100gr-100m buvo) iki paskutinio galiuko, bet aisku priklauso nuo didzio, rasto, mezgimo tankumo. Jei lygiuoju tai galit bandyt, bet vis vien gerai butu dar siek tiek, arba gumyte daryt visai nediduke.  4u.gif
*

lygiuoju rastu megsiu,kadangi siulas melanzinis. na reiks bandyti.
Alacka33
user posted image

user posted image
Linulemamule
QUOTE(Alacka33 @ 2013 12 11, 23:07)

Super thumbup.gif
IngridaB
QUOTE(Linulemamule @ 2013 12 12, 08:14)
Super thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif Pritariu.Jau vien kiekvieną pirštą išmegzti,pagarba. 4u.gif 4u.gif
Alacka33
Linulemamule IngridaB aciuks.gif Ačiū ,bet tai kad tie pirštų darymai nieko sunkaus,gal tik atrodo taip ax.gif
RZK
QUOTE(Kerpena @ 2013 11 25, 22:46)
Mezgiau raštuotas dvispalves iš Teksrenos siūlų. Tai iš dviejų kamuoliukų (100g - 350 m) išėjo dvi poros.
*

O koks virbalų Nr. ? Mezgiau dviem Nr. 3 apvaliais iškart nuo viršaus , bet gavosi skystokos , bandysiu išplaut , tikriausiai per stori virbalai .
~Sniegena~
Sveikos, turiu klausima. smile.gif Noriu numegzti pirstines metuku, triju, keturiu ir devyneriu metu vaikams, tiesa pasakius net neisivaizduoju kiek akiu deti ir kiek mazdaug cm megzti iki nykscio, nes vaikai ne mano, cia dovaneles darau ir neturiu kaip pamatuoti. gal galite pagelbeti?smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.