Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Natūralus gydymas arba
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Ekologiškas gyvenimo būdas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Danguoliukas33
QUOTE(Rasma @ 2012 11 10, 15:07)
Man labai padėjo, kai jau gydytojai buvo pripaišę GERL - morkų sultys!!

Kažkur perskaičiau nutariau pabandyt ir..išsigydžiau thumbup.gif (o vargau siaubingai, man per naktį skrandžio rūgštys taip išėsdavo gerklę, kad skausmas nežmoniškas, balsas irgi pradėjo streikuot..LOR'as galų gale skyrė vaistų nuo rūgštingumo - ašku chemijos, tai tada pradėjau domėtis kas padėtų natūraliai).

Morkų sultys sureguliuoja skrandžio rūgštingumą, o ne kaip pvz. pienas - tik laikinai numuša.
Ir dabar rytais ir vakare prieš paskutinį valgymą visada išgeriu maždaug pusę stiklinės morkų. Man nerealiai padeda rolleyes.gif O jei ima ėsti rėmuo - tai išgeriu ir daugiau, praeina..
*

štai kaip bigsmile.gif man irgi prasidėjo iskas nuo gerklės. ryte skaudama o vakarop jokio skausmo. dar galvos svaigimas pavalgius. daktaras aišku išrašė rūgštis mažinančių vaistų. Bet manęs negraužia rėmuo schmoll.gif Na bet kokiu atveju mėginsiu sultis morkų 4u.gif
Nidulia
Medus. Tik bijau sumeluoti, nes nepamenu su siltu ar su saltu vandeniu.
Neringiux
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 10, 21:00)
Medus. Tik bijau sumeluoti, nes nepamenu su siltu ar su saltu vandeniu.
*

Rugstinguma mazina medaus saukstelis,istirpintas stiklineje silto vandens. Saltame vandenyje istirpintas medus didina rugstinguma.
Sūpynės
reikia patarimo

kokiu aliejumi ar kaip kitaip gydyti vaiko gerklyte?
labai padeda Faringospray (SUDĖTIS: medetkų aliejus, šaltalankio aliejus, citrinmedžių ir augalinis aliejus) , bet kad atidarius galioja tik 3 men sad.gif
nataliuncik
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 09, 17:43)
kas mažina skrandžio rūgštingumą  g.gif
*

šiltas, toks į karštumą, mineralinis (Vytautas, Boržomi)

QUOTE(Sūpynės @ 2012 11 18, 09:07)

labai padeda Faringospray (SUDĖTIS: medetkų aliejus, šaltalankio aliejus, citrinmedžių ir augalinis aliejus) , bet kad atidarius galioja tik 3 men sad.gif
*

žiūrint kiek metu vaikui
pirmiausia reikia duot daug gert, puikiai tiks ramunėlių arbatytė, jei moka skalaut, tada žolelių/druskos/sodos/aliejaus skalavimai (šalavijai, ramunėliai, šaltalankių aliejus...), dar puikiai padeda juodųjų kmynų aliejus, tik mažiems vaikams reikia skiest pvzd. su alyvuogių al., na ir aišku šiltos inhaliacijos ir kompresai 4u.gif
sena pažįstama
QUOTE(Sūpynės @ 2012 11 18, 09:07)
reikia patarimo

*

Mes nusipirke saltalankio aliejaus. Saukstukas triskart per diena, tai gerkle labai gerai gydo drinks_cheers.gif
Sūpynės
QUOTE(nataliuncik @ 2012 11 18, 10:59)
žiūrint kiek metu vaikui
pirmiausia reikia duot daug gert, puikiai tiks ramunėlių arbatytė, jei moka skalaut, tada žolelių/druskos/sodos/aliejaus skalavimai (šalavijai, ramunėliai, šaltalankių aliejus...), dar puikiai padeda juodųjų kmynų aliejus, tik mažiems vaikams reikia skiest pvzd. su alyvuogių al., na ir aišku šiltos inhaliacijos ir kompresai  4u.gif
*

vaikui 4 m.
dėkui už patarimus

QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 19, 08:36)
Mes nusipirke saltalankio aliejaus. Saukstukas triskart per diena, tai gerkle labai gerai gydo drinks_cheers.gif
*

koki pirkote? ir kur?
šiuo metu šiek tiek pakosti, jaučiasi lengvas užkimimas
man rodos, aliejus palengvintų
sena pažįstama
QUOTE(Sūpynės @ 2012 11 19, 10:15)

koki pirkote? ir kur?
šiuo metu šiek tiek pakosti, jaučiasi lengvas užkimimas
man rodos, aliejus palengvintų
*

Is vaistines, taip ir vadinasi-saltalankiu aliejus. Gal tik duociau ne po saukstuka, o po puse tik g.gif Vis tik saukstukas-tai suaugusio doze, o cia vaikas.
Jei dar ir pakosti, tai siulau pagarinti kad ir su druska ar soda 4u.gif
Agnė/Ramutė
Nekokis vaistinėse šaltalankų aliejus. Tikro įsigyti problema. Aš tik iš KN tikiuosi kad tikrai nusiperku tai, kas ant etiketės parašyta... Apia šaltalankių al. vaistinėse nuo antros filmuko minutės:
http://www.youtube.com/watch?v=ctETuY0rXUA
Sūpynės
man irgi tik KN produkcija ganetinai patikima
patikimiausia be abejo savo uzauginta
turiu putino uogu, spanguoliu g.gif

bet vis tiek tas aliejus labai gerai "sutepa", nuramina gerkle g.gif

gal dar Nidulia ka patars blush2.gif o tai vaikas toks ant ribos, rodos, tuoj susirgs
Nidulia
Gerklyte raudona?? Ant migdoliniu-pulinuku nesimato?? Kosti? sausai, slapiai?
Sūpynės
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 19, 11:36)
Gerklyte raudona?? Ant migdoliniu-pulinuku nesimato?? Kosti? sausai, slapiai?
*

neziurejau gerklytes, nes nemoku ivertinti
kosti nedaug sausai
jauciasi lengvas uzkimimas
nosis snopuoja (pusiau kvepuoja)
nakti daugiau burnyte kvepavo
Nidulia
Ar vaikiukas mokintas plauti nosiuka, skalauti gerklyte, ingaliuoti? Kokia temperatura?Paziurekite, sauksteliu paspaudusi liezuveli, kokia gerklyte(glandai,gerkles sonai) ar rozines spalvos ar raudona.
sena pažįstama
QUOTE(Sūpynės @ 2012 11 19, 12:57)
neziurejau gerklytes, nes nemoku ivertinti
kosti nedaug sausai
jauciasi lengvas uzkimimas
nosis snopuoja (pusiau kvepuoja)
nakti daugiau burnyte kvepavo
*

Pagal aprasyma, tai panasu i laringita.
Vienok, pas gydytoja nebuvot?
Neringiux
Issifruokit man kas cia per KN? blush2.gif
Sūpynės
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 19, 12:01)
Ar vaikiukas mokintas plauti nosiuka, skalauti gerklyte, ingaliuoti? Kokia temperatura?Paziurekite, sauksteliu paspaudusi liezuveli, kokia gerklyte(glandai,gerkles sonai) ar rozines spalvos ar raudona.
*

nieko nemoka sad.gif
temperaturos nera, bet kunelis siltas, kakta vesi

QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 19, 12:16)
Pagal aprasyma, tai panasu i laringita.
Vienok, pas gydytoja nebuvot?
*

nemanau, kad laringitas
manau bus adenoidai (kurie ir siaip yra), o kadangi nosis tuoj neprakvepuos, gerkle bus raudona (prisikvepuos salto oro + darzelio vaikai)

nuo adenoidu liaudisku vaistu nera, geriausiai gydo namu rezimas sad.gif
be abejo nosi plaunam, inhaliuojam
Papildyta:
QUOTE(Neringiux @ 2012 11 19, 13:01)
Issifruokit man kas cia per KN? blush2.gif
*

Kvapų namai http://aromata.lt/
Danguoliukas33
QUOTE(Sūpynės @ 2012 11 19, 13:04)

nuo adenoidu liaudisku vaistu nera, geriausiai gydo namu rezimas sad.gif
be abejo nosi plaunam, inhaliuojam

mums kas liečia raudonas gerkles - tai labiausiai padeda Tonsilgon N. jau ne kartą išbandytas reikalas thumbup.gif
Neringiux
Sūpynės, aciu uz paaiskinima 4u.gif biggrin.gif
Sūpynės
vakar vaikui dariau inhaliacijas su soda, kaitinau kojytes, nosi gerai isvaliau, daviau sauksteli alyvuogiu aliejaus isgerti (reiks turbut KN nusipirkti saltalankiu)
situacija siek tiek pagerejo

dabar kitas klausimas - mamai pradejo kilti votys
imunitetas jos silpnas, kamuoja skydliaukes sutrikimai, geria hormonines tabletes, silpna sirdis, karts nuo karto pasikartoja inkstu uzdegimas

ka cia pavartojus, kad bent votys nekiltų? ar eiti pas gyd.?

dėkui
Nidulia
gal neduokit vaikiukui gerti saltalankiu aliejaus. Jis veikia skrandzio rugstinguma. Juk jus vaikui nosi ir gerklyte gydite,kam jam i skrandi alieju pilti?? Geriau i nosele gausiau ilasinkite sezamo aliejaus-bus daugiau naudos,nes suteps ir nosiuka, ir iki gerklu nutekes,suteps. Jei vaikas geria alieju, geriau girdykite po sauksciuka kanapiu seklualiejaus, jis zymiai pranasesnis omega rugstimis uz zuvu taukus,kuriuos taip megsta mamos duoti vaikams,o be reikalo...
Jei galite sau leisti, nupirkite vaikiukui Oscilococinum(viena induka per diena duokit kol kas) ir Citrosept Organic, imunal (nepamenu,ar maziams galima). garinkit arbatmedziu,levandu,eukaliptu eterinius apiejukus, patepkite padukus ir krutine kokiu eukaliptu tepaliuku (nakciai) Ingaliuojant ie kaitinant kojytes,dekite ir druskos su soda.
O mama kaip nors stiprina imuniteta? Biciu motineliu pienelis, ziedadulkes, biciu duonele(jeigu toleruoja)kaip tik spetu suvartoti rudenini kursa. Aleijus geria? Putino uogos ir kiti dalykai?
Votys,tai mieliu ir vitamino B trukumas, nusilpes imunitetas. Pameginkite alaus daryklose gauti tikru alaus mieliu (skystame pavidale.Kazkaip ten kitaip vadina jie-alaus salyklas ) Reikia mamai eiti pas gydytoja krauja issitirti,kad surasti priezasti ir pritaikyti vaistus. Gali buti koks odos auksinis stafilakokas kaltas del pastoviu vociu kilimo. Ji gydo tik tam tikri antibiotikai, cia jau ne iki liaudisku priemoniu:(
sena pažįstama
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 20, 15:14)
gal neduokit vaikiukui gerti saltalankiu aliejaus. Jis veikia skrandzio rugstinguma.

Votys,tai mieliu ir vitamino B trukumas, nusilpes imunitetas. Pameginkite  alaus daryklose gauti tikru alaus mieliu (skystame pavidale.Kazkaip ten kitaip vadina jie-alaus salyklas ) Reikia mamai eiti pas gydytoja  krauja issitirti,kad surasti priezasti ir pritaikyti vaistus. Gali buti koks odos auksinis stafilakokas kaltas del pastoviu vociu kilimo. Ji gydo tik tam tikri antibiotikai, cia jau ne iki liaudisku priemoniu:(
*

Na man LOR tai rekomendavo butent saltalankiu alieju. Ir ne del skrandzio rugstingumo, o gydyti sudirgusia gerkle. Vaistinese esantis saltalankiu aliejus mane visai tenkina, kodel taip visi nusistate pries vaistines? g.gif

Pries Oscilococinum esu grieztai nusistaciusi. Tai biznis is zmoniu ligu. Tiek pat veikia, kiek ir svestas vanduo. Geriau jau vaistazoliu arbatomis gydytis.

Jei butu tik vitamino B trukumas, kiltu tik votys, nesikartotu inkstu uzdegimas. Dabar reikalingi antibiotikai, nes cia aisku, kad organizme tuno stafilokokas.
Saulužė
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 20, 15:24)
Na man LOR tai rekomendavo butent saltalankiu alieju. Ir ne del skrandzio rugstingumo, o gydyti sudirgusia gerkle. Vaistinese esantis saltalankiu aliejus mane visai tenkina, kodel taip visi nusistate pries vaistines? g.gif
*

Ar žiūrėjote šią laidą? 4u.gif
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 19, 12:19)
Nekokis vaistinėse šaltalankų aliejus. Tikro įsigyti problema. Aš tik iš KN tikiuosi kad tikrai nusiperku tai, kas ant etiketės parašyta... Apia šaltalankių al. vaistinėse nuo antros filmuko minutės:
http://www.youtube.com/watch?v=ctETuY0rXUA
*

Nidulia
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 20, 15:24)

Pries Oscilococinum esu grieztai nusistaciusi. Tai biznis is zmoniu ligu. Tiek pat veikia, kiek ir svestas vanduo. Geriau jau vaistazoliu arbatomis gydytis.

Jei butu tik vitamino B trukumas, kiltu tik votys, nesikartotu inkstu uzdegimas. Dabar reikalingi antibiotikai, nes cia aisku, kad organizme tuno stafilokokas.
*

Saltalankiu aliejus tinkamas "isdraskytoms"nuo kosulio gerkloms, refliukso pazeistai stemplei, po glandu operaciojos.Del skrandzio-as tik perspejau,kad saltalankiu al. kelia skrandzio rugstinguma. Juk isgerus jo, jis patenka iskrandi ar ne taip?? As patariau is savo praktikos,kaip geriau sutepti nosiarykle.
Del Oscilococinum-kalbate nesamones.Matyt perskaitete viena durna straipsni,meginanti sumalti i miltus Boiron smile.gif Tai hmeopatija ir tikrai labai gerai veikia..Aisku,jei pirksite kokiame turgelyje, tai gausite cukriniu zirneliu pagamintu rusyje.
sena pažįstama
QUOTE(Saulužė @ 2012 11 20, 15:40)
Ar žiūrėjote šią laidą? 4u.gif
*

Neziurejau, nes man darbe nerodo blush2.gif O gal galit trumpai komentuoti? 4u.gif

QUOTE(Nidulia @ 2012 11 20, 15:55)
Del Oscilococinum-kalbate nesamones.Matyt perskaitete  viena durna straipsni,meginanti sumalti i miltus  Boiron  smile.gif Tai hmeopatija ir tikrai labai gerai veikia..Aisku,jei pirksite kokiame turgelyje, tai gausite cukriniu zirneliu pagamintu rusyje.
*

Pries kazka kalbedama bunu visada n kartu isbandziusi.
Isbandziau ir sau, ir vaikams, ir vyrui, ir tevams. Ne vienam nepadejo. schmoll.gif

Purskalas Faringspray pagamintas su saltalankiu aliejumi. Purskiamas i gerkle, viskas patenka i skrandi. Gal ir kelia kazkiek to rugstingumo, nesigincysiu(nors girdejau, kad rugstinguma kelia uogos, o ne aliejus, aliejus atvirksciai, gydo visas opas, visas zaizdas, skrandzio irgi). Purskalas brangus. Pigiau iseina tada nusipirkti to saltalankio aliejaus. Tik kad labai sudomino, kodel is vaistiniu negalima, kuom jis skiriasi nuo platintoju? g.gif

Radau idomu straipsni, kaip paciam pasigaminti saltalankio aliejaus thumbup.gif Ir kokias ligas jis gydo. Kaip ir sakiau, rugstinguma kelia UOGOS, o ne aliejus drinks_cheers.gif
http://www.alfa.lt/straipsnis/10295303/?Gy...009-10-19_08-00
Nidulia
o is mano puses-padejo visiems oscilococinum-man,vaikams,tevams,vyrui,draugams.smile.gif Homeopatija neveikia kaip cheminiai vaistai-isgerei paracetamolio ir temperatura nukrito:)
Sūpynės
dekoju abiem uz patarimus
kazka atsirinksim, kaip gydytis

del saltalankiu, reiks bandyti savo pasisodinti smile.gif
Danguoliukas33
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 20, 14:55)

Del Oscilococinum-kalbate nesamones.Matyt perskaitete  viena durna straipsni,meginanti sumalti i miltus  Boiron  smile.gif Tai hmeopatija ir tikrai labai gerai veikia..Aisku,jei pirksite kokiame turgelyje, tai gausite cukriniu zirneliu pagamintu rusyje.
*

mums jis irgi gerai veikia. Tik va LT brangus labai...bet va PL kaina labai gera smile.gif perkam ten blush2.gif
Danguoliukas33
na merginos-turiu jums užduotį biggrin.gif atsinaujino mano vegetodistonija. Medikai aišku siūlys AD. Nu nenoriu aš jų. Ką žinot natūralaus apie šį gydymą ?
Nidulia
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 22, 15:27)
na merginos-turiu jums užduotį  biggrin.gif atsinaujino mano vegetodistonija. Medikai aišku siūlys AD. Nu nenoriu aš jų. Ką žinot natūralaus apie šį gydymą ?
*

vegetodistonija-Panikos atakos ?? Ka skirs gydytojai?? seroxata?
Kas isprovokavo?? siuo metu mokotes?sesija kokia,egzaminai?
Danguoliukas33
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 22, 19:44)
vegetodistonija-Panikos atakos ?? Ka skirs gydytojai?? seroxata?
Kas isprovokavo?? siuo metu mokotes?sesija kokia,egzaminai?
*

taip-atakos užeina. Nerimas pastovus.nemiga. Gydytojau skirs gal cipralex g.gif ta bėda labai sena. va pusantrų metų buvau ją pamiršus. O kas išprovokavo - mažas vaikas..naktiniai nemiegojimai..skydliaukės harmonų sutrikimai. manau viskas susidėjo.
Nidulia
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 22, 20:55)
taip-atakos užeina. Nerimas pastovus.nemiga. Gydytojau skirs gal cipralex  g.gif ta bėda labai sena. va pusantrų metų buvau ją pamiršus. O kas išprovokavo - mažas vaikas..naktiniai nemiegojimai..skydliaukės harmonų sutrikimai. manau viskas susidėjo.
*

Si beda jei prikimba,tai laaaabai ilgai nepaleidzia,zaraza tokia.
yra atskira tema,gal ten rasit patarimu:
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=180553

Atidziai perskaitykit straipsni,atkreipkit demesi apie kvepavima:"Panikos gydymas be vaistų"

http://www.agora-fobija.lt/default.asp?DL=...cID=30&Code
ir sita:
http://www.agora-fobija.lt/default.asp?DL=...ID=49&Code=

veliau nuo saves pridesiu.
Danguoliukas33

QUOTE(Nidulia @ 2012 11 22, 20:00)
Si beda jei prikimba,tai laaaabai ilgai nepaleidzia,zaraza tokia.
yra atskira tema,gal ten rasit patarimu:

ačiū. kai ką esu skaičius. Kitą savaitę bandysiu važiuoti į Imago diagnostiką..matysiu ką ten patars g.gif
Nidulia
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 22, 21:06)
ačiū. kai ką esu skaičius. Kitą savaitę bandysiu važiuoti į Imago diagnostiką..matysiu ką ten patars  g.gif
*

o ka darydavote anksciau,kai uzeidavo ataka, kai jau zinojote,kas per nesamone su jumis darosi?? Apie pirmus kartus net neklausiu.
Danguoliukas33
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 22, 20:09)
o ka darydavote anksciau,kai uzeidavo ataka, kai jau zinojote,kas per nesamone su jumis darosi?? Apie pirmus kartus net neklausiu.
*

na nieko..tiesiog imu kvėpuoti giliai..stengiuos mintis nukreipti kitur ir praeina viskas....bet paskui lydi toks nerimas dėl visko..jautrumas padidėjęs. Aišku griebiu kokio valerijono o kartais ir rimtesnę tabletę blush2.gif
Hopeidea
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 22, 21:10)
na nieko..tiesiog imu kvėpuoti giliai..stengiuos mintis nukreipti kitur ir praeina viskas....bet paskui lydi toks nerimas dėl visko..jautrumas padidėjęs. Aišku griebiu kokio valerijono o kartais ir rimtesnę tabletę  blush2.gif
*

O gydoma tik vaistais, neskiria psichologo pagalbos ar pan.? g.gif
Nidulia
Vien psichologo pagalbos nepakanka suvaldyti siam siaubui. Kas to nepatyre-nesupras.
Danguoliukas33
QUOTE(Hopeidea @ 2012 11 22, 21:33)
O gydoma tik vaistais, neskiria psichologo pagalbos ar pan.? g.gif
*

kas dabar ką skiria...viskas mokama. Buvau kažkada - ne tokia čia liga kad pokalbis nuimtų simptomus schmoll.gif

QUOTE(Nidulia @ 2012 11 22, 22:19)
Vien psichologo pagalbos nepakanka suvaldyti siam siaubui. Kas to nepatyre-nesupras.
*

būtent. reikia patirti doh.gif Neduok Dieve niekam šito brudo doh.gif
Nidulia
Ar perskaitet straipsni,kur imeciau?? Ten labai gerai paaiskinta,kas vyksta smegenyse atakos metu ir kaip suvaldyti savo reakcija,atakos metu,kad nuslopinti tuos ziaurius pojucius. Paskaitykit atidziai ta straipsniuka "panikos ataku gydymas be vaistu"
Saulužė
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 20, 16:12)
Neziurejau, nes man darbe nerodo blush2.gif O gal galit trumpai komentuoti? 4u.gif
*

Jei dar nežiūrėjot, tai ten teigiama, kad vaistinės šaltalankių aliejus tėra paprastas aliejus į kurį pridėta sintetinio betakaroteno, kuris ėda kepenis. Betakaroteno čia tokia koncentracija, kad natūraliai to negali būt. Jame nėra kitų karotinoidų {buvo tirta}. Natūralus šaltalankių aliejus šaldytuve turi kristalizuotis, o šis lieka skystas...
indica
Sveikos 4u.gif
Vakar apturėjom kontaktą su vaiku, kuriam šįryt išlindo vėjaraupiai. Ar yra kokia prevencija, kad nesusirgčiau aš ir vaikai?
Danguoliukas33
QUOTE(indica @ 2012 11 23, 13:40)
Sveikos 4u.gif
Vakar apturėjom kontaktą su vaiku, kuriam šįryt išlindo vėjaraupiai. Ar yra kokia prevencija, kad nesusirgčiau aš ir vaikai?
*

o ko bijote ? prasirgsit ir ramu g.gif
indica
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 23, 13:45)
o ko bijote ? prasirgsit ir ramu  g.gif
*

Nebūtinai ramu - sesės vaikas dabar susirgo antrą kartą. Aš nesu sirgus, suaugusiems atseit sunkiau, o ir šiaip nežavi mintis maždaug mėnesį tupėti namie ir kasytis.
Danguoliukas33
QUOTE(indica @ 2012 11 23, 14:03)
Nebūtinai ramu - sesės vaikas dabar susirgo antrą kartą. Aš nesu sirgus, suaugusiems atseit sunkiau, o ir šiaip nežavi mintis maždaug mėnesį tupėti namie.
*

taip. sako suaugusiems sunkiau. tad leiskite savo vaikams prasirgti vaikystėje. Ir tikrai nereikia mėnesį namuose tupėti schmoll.gif
indica
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 23, 14:09)
taip. sako suaugusiems sunkiau. tad leiskite savo vaikams prasirgti vaikystėje. Ir tikrai nereikia mėnesį namuose tupėti  schmoll.gif
*

na, pagal internetines rekomendacijas, reikėtų dabar dvi savaites su niekuo nekontaktuoti, nes yra tikimybė užkrėsti kitus, o susirgus irgi bent 10 dienų reiktų sveikti doh.gif ai žodžiu, jei galėčiau rinktis, norėčiau šito "malonumo" išvengti.
Nidulia
QUOTE(indica @ 2012 11 23, 15:03)
Nebūtinai ramu - sesės vaikas dabar susirgo antrą kartą. Aš nesu sirgus, suaugusiems atseit sunkiau, o ir šiaip nežavi mintis maždaug mėnesį tupėti namie ir kasytis.
*

Tada yra rizika,kad bet kada galite uzsikresti. Kuo veliau uzsikresite , tuo sunkaiu persirgsite. Juk nesate niekaip apsaugota nuo kontakto su serganciuoju.
indica
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 23, 14:23)
Kuo veliau uzsikresite , tuo  sunkaiu persirgsite.
*

Iš kur tokios žinios? Juk ir vienodo amžiaus vaikai serga skirtingai, manau, nuo imuniteto ir individualių organizmo savybių priklauso, kokio sunkumo bus sirgimas ir komplikacijų tikimybė. Be to, "moksliniais tyrimais įrodyta, kad apie 15% asmenų, persirgusių vėjaraupiais natūraliai, imunitetas nesusidaro", kas ir atsitiko sesės vaikui (abukart diagnozę patvirtino gyd.). "Persirgus vėjaraupiais natūraliai, virusas visą gyvenimą išlieka nerviniuose ganglijuose (mazguose) ir bet kada gyvenime gali pasireikšti kita liga – juostine pūsleline", tad vėjaraupiai nėra tokia jau nekalta ligelė ir tyčia aš su ja kontaktų neieškočiau ir smarkiai nesidžiaugčiau persirgus - čia tiesiog mano nuomonė smile.gif
Nidulia
QUOTE(indica @ 2012 11 23, 17:01)
Iš kur tokios žinios?  tyčia aš su ja kontaktų neieškočiau ir smarkiai nesidžiaugčiau persirgus - čia tiesiog mano nuomonė smile.gif
*

Is patirties tokios zinios,kad vaikai lengviau perserga vejaraupius nei suauge ar vyresnio amziaus zmones. O jei senyvo amziaus zmogus,tai jam visai ne kas.
Kad imuniteto neigauna-faktas. Mano kaimynes berniukas jau 3 kartus persirgo o dukra-jau du.
Tai ar kas sako,kad eikite ir specialiai uzsikreskite? Bet kokia liga yra blogis.
sena pažįstama
QUOTE(Saulužė @ 2012 11 23, 11:52)
Jei dar nežiūrėjot, tai ten teigiama, kad vaistinės šaltalankių aliejus tėra paprastas aliejus į kurį pridėta sintetinio betakaroteno, kuris ėda kepenis. Betakaroteno čia tokia koncentracija, kad natūraliai to negali būt. Jame nėra kitų karotinoidų {buvo tirta}. Natūralus šaltalankių aliejus šaldytuve turi kristalizuotis, o šis lieka skystas...
*

ohmy.gif O tu Dieve... Reikes pirkti uogu ir gamintis paciai alieju doh.gif

QUOTE(indica @ 2012 11 23, 17:01)
Iš kur tokios žinios? Juk ir vienodo amžiaus vaikai serga skirtingai, manau, nuo imuniteto ir individualių organizmo savybių priklauso, kokio sunkumo bus sirgimas ir komplikacijų tikimybė. Be to, "moksliniais tyrimais įrodyta, kad apie 15% asmenų, persirgusių vėjaraupiais natūraliai, imunitetas nesusidaro", kas ir atsitiko sesės vaikui (abukart diagnozę patvirtino gyd.). "Persirgus vėjaraupiais natūraliai, virusas visą gyvenimą išlieka nerviniuose ganglijuose (mazguose) ir bet kada gyvenime gali pasireikšti kita liga – juostine pūsleline", tad vėjaraupiai nėra tokia jau nekalta ligelė ir tyčia aš su ja kontaktų neieškočiau ir smarkiai nesidžiaugčiau persirgus - čia tiesiog mano nuomonė smile.gif
*

Pirmiausia, kokia tikimybe, kad pateksite i ta 15 procentu? Antra, net ir gydytojai kartais suklysta su diagnoze(pvz, vienos pazistamos vaika, dar beveik kudiki, isbere. Nuvyko i Grybo gatve, apziurejo daktaras, sako-100procentu vejaraupiai. Bet vis tiek skyre del ramybes specialu tyrima, patvirtinanti ar paneigianti vejaraupiu tikimybe. Pazistama padare. Praejo savaite, atejo atsakymas-jokiu vejaraupiu vaikui nera doh.gif ). Taigi, rezultatas toks, kad odos ligu, pasireiskianciu kaip vejaraupiai, yra labai daug, ir net geri gydytojai sugeba suklysti. Tad ar tikrai jusu seses vaikui praeita syki buvo vejaraupiai, ar tikrai si syki irgi vejaraupiai-atsakyti galetu tik kraujo tyrimas.

Siuo metu mano maziaus darzelyje irgi "siaucia" vejaraupiai. Idejau i kabutes todel, kad is visos grupes susirgo tik vienas vaikas. Vis tik esu tos nuomones, jei butu tikri vejaraupiai-kristu dar keli vaikai, ju tarpe ir manasis, nes nepersirges. Vadinasi, darau isvada, kad tam vaikui irgi jokie ne vejaraupiai, gydytojai suklydo diagnoze.

Siaip tai idomu, po kurio laiko parasykit, ar susirgot 4u.gif
Nidulia
VOTYS
Žmonėms, kuriems kyla votys, patariama kasdien išgerti putino uogų antpilo po 3- 4 stiklines.

Sūpynės
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 25, 01:31)
VOTYS
Žmonėms, kuriems kyla votys, patariama kasdien išgerti putino uogų antpilo po 3- 4 stiklines.
*

aciu Niduliai

mamos, paguoskit
mano dukrytei 4 m.vel adenoidai neduoda kvepuoti
buvom pas lor
israse bioparox purksti, po ju nasonex
pirmieji - purskiami antibiotikai

antrieji - purskiami hormonai

ka daryt?
jau taip kankinam ta nosyte
apsirgo ji nuo praeito ketvirtadienio
buvo sloga, kosulys
gydziau inhaliacijomis su soda, kojas kaitinau su druska
valem nosi
greitai pagerejo

bet grizo nosies uzgulimas
slogos nera
kalba kaip Landsbergis
kvepuoja daugiau pro burna
nosis siek tiek prakvepuoja
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.