Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Išsėtinė sklerozė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ruteleee26
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 14, 15:26)
As klausiau, sake anksciau leisdavo, dabar jau nebe. As irgi MB prasysiu. Ar jums labai sunkus salutiniai budavo po pirmu duriu? man sake leistis po duso pries miega, isgerus ibuprofeno 600mg, pasidalinkit savo potyriais, bent zinosiu ko tiketis  4u.gif
*

Man pirma menesi po susileidimo praejus porai valandu prasidedavo toks saltkretis, kad net viska skaudedavo nuo to kratimosi doh.gif o poto ir temperatura pakildavo ir taip iki ryto prasikankindavau, nors ir ibupromo 400-600mg gerdavau schmoll.gif bet su laiku salutiniai vis mazejo ir db 200 mg ibupromo isgeriu ir einu miegot, o kita diena kaip agurkas thumbup.gif tik kartais pagalvoju ar yra ju teigiamas poveikis unsure.gif
LumiLumi
Aciu! smile.gif
simpatica
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 14, 15:54)
Man uzdraude juos leistis i sedmenis, liepe i slaunu priekine puse, autoinjektoriaus nera, nezinau kaip prisiversiu, prasysiu draugo kolkas, paciai rankos drebes. Nusipirkau ibuprofeno, sake padeda nuo salutiniu. Vienas pliusas, kad tik karta per savaite.
*

Labai idomu kad uzdraude i sedmenys g.gif as i kojas leisdavau Copaxone (tai cia po oda buvo), o tokia ilga adata ismeigt i koja baisoka doh.gif i sedmenys kartais pati leidziu, o siaip draugo mama kokia 23.00 suleidzia ir einu miegoti. Anksciau geriau ibuproma bet dabar kazkaip be salutinio poveikio 4u.gif thumbup.gif
LumiLumi
Man irgi labai keista g.gif As ryt bandysiu i slauni durti, mesos ant slaunu turiu biggrin.gif bet jeigu bus nepakeliama tada nepaisysiu ir kalsiu subinen, ten irgi raumuo yra, tai kame bedos biggrin.gif
simpatica
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 15, 00:28)
Man irgi labai keista  g.gif  As ryt bandysiu i slauni durti, mesos ant slaunu turiu  biggrin.gif  bet jeigu bus nepakeliama tada nepaisysiu ir kalsiu subinen, ten irgi raumuo yra, tai kame bedos  biggrin.gif
*

Po menesio eisiu pas gydytoja vaistu, tai reikes pasiklausti ar cia yra kazkoks skirtumas kur durti g.gif
juratema
Man tai ziaurus pasaliniai buvo, po pirmu sesiu kartu nutraukiau, nes ne tik temperatura iki 40 kildavo, bet dar ir pravemdavau po 4-6 val....padariau pertraukele ir dabar "antru uzejimu" jau antra karta susileidau, negeriau jokiu nuo tempos, nes nedidele- iki 37,5, tik labai kaulus lauzo ir viska skauda, bet pakenciama. Man labai ilgai uztrunka viskas, prasideda mazdaug po sesiu valandu po injekcijos ir tesiasi 14-16 val. Tai jei leisciausi nakciai-i darba iseit 0 sansu doh.gif Tik va beda-pas mane kepenu fermentai sukile, o seimos gyd tai tokia prietranka, kai gavau situs vaistus (avonexa) elgiasi taip lyg uz juos is savo kisenes moketu, neina susikalbet visai.. verysad.gif Geriu Verdina, Hepatex nuo kepenu ir tikiuosi kad praeis. O del poveikio-kol nesileidau-jau buvo tradicija primigt pietu miego, kitaip neistempdavau, o dabar nei su lazda i lova nenuvarysi-tai gal veikia? thumbup.gif Lumi Lumi nesibijok, gerai ten duriasi, adatele astri tokia, tik bac ir yra smile.gif Laikykis
sypsena000
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 14, 10:07)
As bendrauju su serganciais uzsienieciais vienoje grupeje internete, buvo nemaza dalis besiskundzianciu plauku slinkimu del vartojamo copaxone.
*

reiks pasiklausinet kai nueisiu pas neurologus. Bėda ne bėda čia, bet kaip mergina, tai visai aš norėčiau, kad nevisi jie nukristu..ir taip 5 plaukai.. ačiū labai už info.

LumiLumi, nusiteikimo teigiamo tik ir viskas bus gerai. viena karta į savaitę--- o tai tikrai gerai mirksiukas.gif aš su capaxonu save kiekvieną vakarą kankinu..ir ceciulito atsirado doh.gif skaičiau, kad šalutinis toks ale jo. aš vis pagalvoju, gal irgi prašytis kažko kito..

na ir kaip po injekcijos pirmos nuotaikos?
ruteleee26
O as metus vartoju Avonexa, o kolkas jokiu kepenu fermentu ir antikuniu netikrino doh.gif klausiau, tai sake per anksti dar g.gif
Dar persalima vel sugebejau pasigauti doh.gif gulineju lovoj, geriu silta arbata, vaistu kruvas, nes virusas tai stiprus uzpuole sad.gif
LumiLumi
As dar neduriau, laukiu vakaro, gal kita menesi darbas nusimato, tai durtis ryte nenoreciau. Be to noriu, kad MB butu salia.
Man liepe po menesio pakartoti bendra kraujo ir kepenu fermentu (ALT ir AST) tyrima 4u.gif
juratema
Po menesio man buvo tik nezymiai fermentai pakile, o dabar jau gerokai daugiau verysad.gif Burnoj kartu, pykina, pilva pucia... verysad.gif
LumiLumi
Kai gulejau su atkryciu, maciau merginos vartojancios interferonus sita papilda kepenims geria http://www.vaistai.lt/anotacija/himalaya-l...letes-n100.html
Gal reiks pabandyti g.gif
Juratema, o ka daktarai sako?
LumiLumi
As dar su klausimu. Kaip supratau vaistu israsyti gydantis gydytojas negali, juos israso kas tris menesius konsiliume? Tai pvz ka pasakyti darbdaviui, kaip istrukti i ta konsiliuma? doh.gif Man viskas bus vietoje, teks is vieno pastato nulekti i salia esanti, bet kartais buna eile, nu va, vel nervas ima unsure.gif
ruteleee26
Leksiu ir as pasitikrinti kepenu fermentu g.gif kazkaip neramu pasidare, neurologai santariskese nelabai tuo domisi blink.gif
Juratema, o kiek laiko tu vartoji Avonexa? teigiama poveiki jauti kazkoki?
juratema
Taigi sakau kad nesenai-po pirmu sesiu injekciju neatlaikiau ir pora kartu praleidau, o dabar jau antra injekcija susileidau po pertraukos. Seimos gyd kai pasakiau kad fermentai sukile sako "tai gerai" doh.gif . Pasigincijau kad negerai, sako tai aisku negerai, kas tau cia neaisku, nu zodziu slykstyne jinai pas mane nereali.. O siaip tai as gerai jauciausi, tik kai paumejimas tai buna tada verysad.gif gal jegu daugiau pridejo, net nezinau smile.gif
As darbe niekam nieko nesakau (galimybes leidzia) ir apie grupe nesakau, o kam jiems zinot blush2.gif Beje, nenoriu apsisaukt anksciau laiko, bet as cia buvau ta, kuri paskelbe zinia, kad sergantys IS nedraudziami nuo nelaimingu atsitikimu, tada pasikroviau nuo Silverio malku, kad taip but negali, paskui issiaiskino, bet neatsiprase.. verysad.gif Tai va, Avivoj yra panasumas kad apsidrausiu (tfu tfu tfu kad neprisisnekeciau) jei apdraus-pranesiu visom smile.gif
ruteleee26
O i uzsieni keliaujant mus draudzia sveikatos draudimu? Tarkim jei noreciau keliaut i jav, o ten netycia paumejimas prasidetu g.gif ten gi medicinos paslaugos labai brangiai kainuoja, jei paciam moket g.gif
baltuke
Sveiki, aš kažkada teiravausi dėl draudimo. Ilgai ieškojau, bet suradau kas sutiko drausti, tik reikėjo pristatyti išrašą iš ligoninės (kai paskutinį kartą gulėjau) ir apdraudė!!! Jie sušaukė ekspertų pasitarimą, man reikėjo užpildyti ilgą anketą ir viskas.
4u.gif 4u.gif 4u.gif Apdraudė Vilniaus bankas smile.gif

QUOTE(juratema @ 2013 01 15, 17:01)
Taigi sakau kad nesenai-po pirmu sesiu injekciju neatlaikiau ir pora kartu praleidau, o dabar jau antra injekcija susileidau po pertraukos. Seimos gyd kai pasakiau kad fermentai sukile sako "tai gerai"  doh.gif . Pasigincijau kad negerai, sako tai aisku negerai, kas tau cia neaisku, nu zodziu slykstyne jinai pas mane nereali.. O siaip tai as gerai jauciausi, tik kai paumejimas tai buna tada  verysad.gif gal jegu daugiau pridejo, net nezinau  smile.gif
As darbe niekam nieko nesakau (galimybes leidzia) ir apie grupe nesakau, o kam jiems zinot  blush2.gif Beje, nenoriu apsisaukt anksciau laiko, bet as cia buvau ta, kuri paskelbe zinia, kad sergantys IS nedraudziami nuo nelaimingu atsitikimu, tada pasikroviau nuo Silverio malku, kad taip but negali, paskui issiaiskino, bet neatsiprase.. verysad.gif  Tai va, Avivoj yra panasumas kad apsidrausiu (tfu tfu tfu kad neprisisnekeciau) jei apdraus-pranesiu visom  smile.gif
*

LumiLumi
Labas rytas. Taigi as po savo pirmojo durio. Galvojau bus blogiau. Vakar 21.00 isgeriau ibuprofena, o po pusvalandzio MB suleido vaistus i slauni, neskaudejo visai. Is karto miegoti nejau, dar pasidariau puoda arbatos ir paziurejom filma, pu keliu valandu nuo injekcijos jutau tik nezymu galvos skausma ir truputeli degino durio vieta. Uzmigau lengvai. Apie 4 val ryte pabudau, nes pasidare labai salta, uzsidejau vilnones kojines, dar ikaliau ibuprofeno, prisiglaudziau prie MB, kad butu silciau ir apie valandele psikankinau su drebuliu, paskui issijungiau. Siandien truputeli svaigsta galva, jauciuosi neissimiegojus, bet siaip nuotaika puiki. Jei taip ir toliau (ir jei nebus blogiau) manau viskas bus ok 4u.gif Grazios dienos 4u.gif
Apart
Labutis, nu va kaip šaunu LumiL., kaži kodėl man tą Betaferoną kišo, žiūriu niekam jo nebeduoda g.gif, jis pats seniausias ir pašalinių daugiausiai.

Ar paskaitinėjat ISlangą - ten apie mitybą kaip tik sako kuo mažiau mėsos

Jau prieš daugelį metų mokslininkai pastebėjo ryšį tarp IS atsiradimo ir žmonijos valgymo įpročių. Yra pripažįstama, jog šia liga susergama dažniau tose populiacijose, kuriose mėsos produktų yra vartojama daugiau. Žuvis, regis, turi apsaugos efektą. Biocheminiai tyrimai verčia mokslininkus daryti išvadas, jog „medžiagos nešėjai“, atsakingi už imuninės sistemos reakciją į IS susidaro iš daugybės nesočiųjų rūgščių, arachidono rūgšties. Ši medžiaga skatina uždegimą ir paprastai randama gyvūninės kilmės maisto produktuose, pavyzdžiui, mėsoje, kiaušinių tryniuose, pieno ar sviesto riebaluose.

http://www.islangas.lt/patarimai-sergantiems/mityba.html
Geros dienos 4u.gif
sypsena000
QUOTE(Apart @ 2013 01 16, 10:00)

Jau prieš daugelį metų mokslininkai pastebėjo ryšį tarp IS atsiradimo ir žmonijos valgymo įpročių. Yra pripažįstama, jog šia liga susergama dažniau tose populiacijose, kuriose mėsos produktų yra vartojama daugiau. Žuvis, regis, turi apsaugos efektą. Biocheminiai tyrimai verčia mokslininkus daryti išvadas, jog „medžiagos nešėjai“, atsakingi už imuninės sistemos reakciją į IS susidaro iš daugybės nesočiųjų rūgščių, arachidono rūgšties. Ši medžiaga skatina uždegimą ir paprastai randama gyvūninės kilmės maisto produktuose, pavyzdžiui, mėsoje, kiaušinių tryniuose, pieno ar sviesto riebaluose.

*

siaip tai ir as nevalgau mesos, nes paskaitynejau kad nelabai gerai prie IS. tai jau 4metai kaip mesyte keiciu darzovemis, zuvimi ar kazkuo miltiniu.. g.gif as paskaitau ka Silver paraso g.gif nezinau. as net nebemokeciau valgyt tos mesos doh.gif

del draudimo..nezinau ar su liga draudzia 10metu ar visam gyvenimui, bet- as kiek esu vaziavusi i uzsieni, tai visada nueidavau apsidrausti belenkur, ir menesiui ar pusantro visada apdrausdavo be jokiu problemu. tai nesuprantu kas cia per panika biggrin.gif vat ir per naujus buvau isvaziavus, turejau draudima.

LumiLumi, del tu vaistu ir konsiliumo, nezinau, gal jusu kazkokie kiti ir kitaip rasomi, mano Capaxon. tai kas 3 menesius paskambinu kad baigiasi, pasako laika ir data kada atvykti ir viskas. nueinu su knygute, paraso recepta, ir i vaistine pasiimti dozes. vat taip ir israso man. prie kabineto jei daug zmoniu, tai tenka palaukti kokias 30-40minuciu. na cia man, nezinau, jei kitokie vaistai, gal kazkaip kitaip daro. ir kaip saunu, kad neisgasdino Jusu tie vaistai !!!!!!!!! thumbup.gif
Silver79
QUOTE(Apart @ 2013 01 16, 11:00)
Labutis, nu va kaip šaunu LumiL., kaži kodėl man tą Betaferoną kišo, žiūriu niekam jo nebeduoda  g.gif, jis pats seniausias ir pašalinių daugiausiai.

http://www.islangas.lt/patarimai-sergantiems/mityba.html
Geros dienos  4u.gif
*

Ne mesoje beda ... o taip kaip ir kokia ja dedi i burna...
o ten parasyta didziausia nesmaone, kalbant apie IS
LumiLumi
QUOTE(Silver79 @ 2013 01 16, 11:16)
Ne mesoje beda ... o taip kaip ir kokia ja dedi i burna...
*

Sitam teiginiui ir as pritarsiu 100%
Papildyta:
QUOTE(sypsena000 @ 2013 01 16, 11:01)
LumiLumi, del tu vaistu ir konsiliumo, nezinau, gal jusu kazkokie kiti ir kitaip rasomi, mano Capaxon. tai kas 3 menesius paskambinu kad baigiasi, pasako laika ir data kada atvykti ir viskas. nueinu su knygute, paraso recepta, ir i vaistine pasiimti dozes. vat taip ir israso man. prie kabineto jei daug zmoniu, tai tenka palaukti kokias 30-40minuciu. na cia man, nezinau, jei kitokie vaistai, gal kazkaip kitaip daro.  ir kaip saunu, kad neisgasdino Jusu tie vaistai !!!!!!!!! thumbup.gif
*

Turbut ir man tas pats bus, paskambinti ir eiti kas tris menesius. Jo eilute ten buna. Kolkas neisgasdino, siandien nusipirkau tas Himalaya zoleles kepenim, po menesio matysim, kaip su tais fermentais.

GAVAU DARBA!!! Tai jau dabar geriau tegul ta liga sustoja biggrin.gif Parsivilkau su pilnom tarbom is turgaus, uzpakalis kaip svininis, man visada sunku per ta sniega ropot, du zingsniai pirmyn, vienas atgal. Vis dar tokia priglususi jauciuosi, prakaituoju daugiau, na nieko, bent jau nuotaikos tai superines thumbup.gif

Merginos, ar jus nuorinat Avonexo svirksta? Ten toks oro burbuliukas buna, as vakar neorinau, nes nenorejau, kad liktu vaistu adatoj, siandien skambinau sesutei pasitikslint, bet nekelia...
juratema
Sveikinimai Lumi L 4u.gif Puikios naujienos thumbup.gif
simpatica
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 16, 15:21)
Sitam teiginiui ir as pritarsiu 100%
Papildyta:
Turbut ir man tas pats bus, paskambinti ir eiti kas tris menesius. Jo eilute ten buna. Kolkas neisgasdino, siandien nusipirkau tas Himalaya zoleles kepenim, po menesio matysim, kaip su tais fermentais.

GAVAU DARBA!!! Tai jau dabar geriau tegul ta liga sustoja  biggrin.gif  Parsivilkau su pilnom tarbom is turgaus, uzpakalis kaip svininis, man visada sunku per ta sniega ropot, du zingsniai pirmyn, vienas atgal. Vis dar tokia priglususi jauciuosi, prakaituoju daugiau, na nieko, bent jau nuotaikos tai superines  thumbup.gif

Merginos, ar jus nuorinat Avonexo svirksta? Ten toks oro burbuliukas buna, as vakar neorinau, nes nenorejau, kad liktu vaistu adatoj, siandien skambinau sesutei pasitikslint, bet nekelia...
*

As tai nuorinu. Kartais poliklinikoj sesute leidzia tai irgi nuorina. Kazkur skaiciau kad reikia nuorinti, vienas lasiukas vaisto turi nuriedeti. 4u.gif Lumi, sveikinu gavus darba thumbup.gif dabar as ieskau doh.gif 4u.gif
LumiLumi
Aciu merginos 4u.gif Tikiuosi susidorosiu biggrin.gif
Bandysiu ir as nuorinti. Vakar vakare dar truputeli temperaturos turejau, bet pastebejau, kad nurimo beldimas ausyje. Visada i vakara pradeda baladoti i bugneli, matyt kazkur laidas trumpina, bet vakar bent uzmigau be to slykstaus bildesio thumbup.gif
voriukai
Kalusimas Silver- ar pakeitus mityba leidziamu vaistu atsisaket, ar vis delto Betaferona ( berods Rebif) dar vartojate?
Silver79
QUOTE(voriukai @ 2013 01 18, 11:25)
Kalusimas Silver- ar pakeitus mityba leidziamu vaistu atsisaket, ar vis delto Betaferona ( berods Rebif) dar vartojate?
*

atsisakiau visu vaistu ir is karto. Ir tikiuosi niekada nebeteks prie ju grizti wink.gif
sypsena000
QUOTE(Silver79 @ 2013 01 18, 11:28)
atsisakiau visu vaistu ir is karto. Ir tikiuosi niekada nebeteks prie ju grizti wink.gif
*

zinot, taip gera paskaityti, kad Jums viskas gerai, ir kad taip tikit tuo ka darot ir kad tikrai padeda--- wau! as bijociau atsisakyt capaxono unsure.gif paskui gydytojai nebepriims, o taip sunkiai skyre juos..o jei pabloges.. aisku- kas nebando, sampano negeria- bet kai jauti kad eina ta IS pirmyn tai nesinori jos ir nervint..
LumiLumi
QUOTE(sypsena000 @ 2013 01 20, 15:33)
zinot, taip gera paskaityti, kad Jums viskas gerai, ir kad taip tikit tuo ka darot ir kad tikrai padeda--- wau! as bijociau atsisakyt capaxono  unsure.gif paskui gydytojai nebepriims, o taip sunkiai skyre juos..o jei pabloges.. aisku- kas nebando, sampano negeria- bet kai jauti kad eina ta IS pirmyn tai nesinori jos ir nervint..
*

As irgi bijau atsisakyti vaistu, pilna galva zidiniu, o man tik 27, tai kas bus toliau unsure.gif
Apart
Labutis - aš manau, kad gali būti ne dieta tinkama, o tiesiog - remisija. Pažiūrėkit va Meletė - ir ligoninėj kiek buvus, o dabar keletą metų jaučiasi puikiai.
Ir savo pažįstamų turiu ne vieną sergančią - nieko nedaro, tiesiog liga sustoja ir igam, nors buvo ataka net nevaikščiojo..
Sėkmės visiems 4u.gif
Man patinka taisyklė - atsisakyk baltų produktų ir būsi sveikas: cukraus, miltų, krakmolo, pieno smile.gif
sypsena000

del remisijos tai sutinku...ech butu gerai jei butu taip visiems 4u.gif

Ar jusu seimose esat tik jus turintis tokia liga? ar kazkas dar is seimos ar gimines? gal ne naujiena buvo..? M? g.gif skaitosi, jog nera paveldimumo, tevai neperduoda vaikams ir pan..bet bijau, kad ir sesei mano kazkas darosi..
Apart
Na mūsų giminėj tai niekam nėra.
LumiLumi
Mano giminej tai irgi niekas neturi, na bent jau kiek man zinoma, turim tik vezininku. Mano mamai buvo du insultai, jei galvos kraujagysliu aneurizma, bet tokio brudo kaip IS tai dar nebuve schmoll.gif
Papildyta:
Man tik del MB baisu, jam buvo pries 6-7 metus puse dantu nutirpe ir niekas nerado kame beda, ir siaip jis toks pastoviai pavarges, mieguistas, mintys nerislios, reikes ir ji sodint ant dietos, nors jau nieko nekepu, tik virtu maistu minta, nepatinka man jo savijauta unsure.gif Ir pirstas buvo ne per seniausiai nutirpes, bet neina tikrintis, nepriverciu net bendra krauja pasidaryti, ot ozys bash.gif
LumiLumi
Siandien nuorinau Avonex svirksta ir man nepatiko, nes istraukus adata issisunke dalis vaistu lauk g.gif
Silver79
QUOTE(Apart @ 2013 01 21, 10:48)
Labutis - aš manau, kad gali būti ne dieta tinkama, o tiesiog - remisija. Pažiūrėkit va Meletė - ir ligoninėj kiek buvus, o dabar keletą metų jaučiasi puikiai.
Ir savo pažįstamų turiu ne vieną sergančią - nieko nedaro, tiesiog liga sustoja ir igam, nors buvo ataka net nevaikščiojo..
Sėkmės visiems  4u.gif
Man patinka taisyklė - atsisakyk baltų produktų ir būsi sveikas: cukraus, miltų, krakmolo, pieno  smile.gif
*

Tavo taisykle auksine wink.gif Pradekim bent nuo to smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sypsena000 @ 2013 01 22, 12:17)
del remisijos tai sutinku...ech butu gerai jei butu taip visiems  4u.gif 

Ar jusu seimose esat tik jus turintis tokia liga? ar kazkas dar is seimos ar gimines? gal ne naujiena buvo..? M?  g.gif  skaitosi, jog nera paveldimumo, tevai neperduoda vaikams ir pan..bet bijau, kad ir sesei mano kazkas darosi..
*

nei seimos, nei gimines tarpe niekas nera sirges. Na, bent jau iki tol, kol pradejo sia liga nustatineti.
Tevai ir seneliai tvirtina, kad nieko panasaus musu gimineje nera buve
juratema
Pas mane giminej irgi niekas nesirges. Gera naujiena-as drausta nuo nelaimingu atsitikimu thumbup.gif Savaitgali drasiai ant balos su paciuzom lakstysiu thumbup.gif
LumiLumi
Juratema, kur draudetes? 4u.gif
juratema
Avivoj, kaupiamuoju draudimu
Apart
Man Avivoj sakė ne, nebent siųsti į Vilnių užklausimą, bet vargiai.., nors net mano vyras ten draustas - moku 190 per mėnesį g.gif
Kiek mokėsi į mėnesį- gal brangiau nei įprastai?
juratema
QUOTE(Apart @ 2013 01 23, 15:08)
Man Avivoj sakė ne, nebent siųsti į Vilnių užklausimą, bet vargiai.., nors net mano vyras ten draustas - moku 190 per mėnesį  g.gif
Kiek mokėsi į mėnesį- gal brangiau nei įprastai?
*

Tai man ir siunte i Vilniu uzklausima-sudejau kopijas visu savo epikriziu, Mrt aprasymu ir dave teigiama atsakyma. Mokesiu po 146 lt. Labai dziaugiuosi, nes daug saugiau jauciuosi kai apdrausta. Pamegink su normalia konsultante pasikalbet, man jinai vos ne prievarta isiule pabandyt, ir va-rezultatas dziuginantis thumbup.gif
Silver79
QUOTE(juratema @ 2013 01 24, 13:59)
Tai man ir siunte i Vilniu uzklausima-sudejau kopijas visu savo epikriziu, Mrt aprasymu ir dave teigiama atsakyma. Mokesiu po 146 lt. Labai dziaugiuosi, nes daug saugiau jauciuosi kai apdrausta. Pamegink su normalia konsultante pasikalbet, man jinai vos ne prievarta isiule pabandyt, ir va-rezultatas dziuginantis  thumbup.gif
*

Keista, manes apdrausti neustiko del IS
juratema
QUOTE(Silver79 @ 2013 01 24, 15:28)
Keista, manes apdrausti neustiko del IS
*

o mane sutiko smile.gif tai gal as geriau jauciuosi su visais ligoniniu israsais ir mrt pilna galva zidiniu smile.gif
LumiLumi
QUOTE(juratema @ 2013 01 24, 15:44)
o mane sutiko  smile.gif tai gal as geriau jauciuosi su visais ligoniniu israsais ir mrt pilna galva zidiniu  smile.gif
*

geras cia lotuliukas.gif thumbup.gif
sypsena000
sveikos merginos ir silver smile.gif nes turbut mes tik Jus is vyruku sitam forume ir teturim 4u.gif

Kaip begyvenat? aš vakar tai išsigandau, atsikeliu ir matau viska po du blink.gif blink.gif blink.gif jau galvoju savaites pradzioj panika teks kelt, skambint gydytojams..siandien viskas gerai lyg ir g.gif nesuprantu kas cia taip atsitiko,, blush2.gif
Apart
QUOTE(sypsena000 @ 2013 01 28, 00:15)
jau galvoju savaites pradzioj panika teks kelt, skambint gydytojams..siandien viskas gerai lyg ir  g.gif  nesuprantu kas cia taip atsitiko,, blush2.gif
*

Daug kam būna , kad pradeda dvejintis, mano pžįstamai tai plazmofarezes taikė, nu gal nesikartos daugiau, džiugu, kad praėjo thumbup.gif

O man tie tirpimai niekaip nepraeina, nebeišmanau ką ir daryti. Jau buvo geriau - betį šoką nemažą apturėjau, tai pareina greičiausiai, vėl stipriau aptirpus koja ir dar šonas visas su "presu", net negaliu prisiliesti g.gif
Dabar Lyrica geriu.
Kaip jums sveikatytės?
buenita87
QUOTE(Apart @ 2013 01 28, 06:52)
Daug kam būna , kad pradeda dvejintis, mano pžįstamai tai plazmofarezes taikė, nu gal nesikartos daugiau, džiugu, kad praėjo  thumbup.gif

O man tie tirpimai niekaip nepraeina, nebeišmanau ką ir daryti. Jau buvo geriau - betį šoką nemažą apturėjau, tai pareina greičiausiai, vėl stipriau aptirpus koja ir dar šonas visas su "presu", net negaliu prisiliesti  g.gif
Dabar Lyrica geriu.
Kaip jums sveikatytės?
*

Sveikos (i) smile.gif Pas mus taip greitai orai atsilo, nuo _1 iki kokiu +12 per nakti g.gif taip staigiai, tai vat kazkaip kojos aptirpo doh.gif . Noriu pasiteirauti ar kada turejote Vitamino B injekcija nuo nutirpimu, ar bent ka nors girdejote apie tokias vitaminu injekcijas? rolleyes.gif
Apart
QUOTE(buenita87 @ 2013 01 28, 12:56)
Sveikos (i)  smile.gif Pas mus taip greitai orai atsilo, nuo _1 iki kokiu +12 per nakti  g.gif  taip staigiai, tai vat kazkaip kojos aptirpo doh.gif . Noriu pasiteirauti ar kada turejote Vitamino B injekcija nuo nutirpimu, ar bent ka nors girdejote apie tokias vitaminu injekcijas?  rolleyes.gif
*

Nu visad liepia susileist, nors dabar sako geriami geriau net, sermion ar trental ir gordius nuo tirpimų, bet aš pastebiu kai gerdavau po 1/3 kart(gordius) tai padėdavo, o dabar liepė 1 nakčiai tai nieks nepraeina..užkniso jau tie aptirpimai, dabar tai su skausmu dar, net negaliu prisiliesti. Atsilenkimus dariau, galvojau kad nuo jų, paskui žiūriu visas šonas užtirpęs..
buenita87
QUOTE(Apart @ 2013 01 28, 11:44)
Nu visad liepia susileist, nors dabar sako geriami geriau net, sermion ar trental ir gordius nuo tirpimų, bet aš pastebiu kai gerdavau po 1/3 kart(gordius) tai padėdavo, o dabar liepė 1 nakčiai tai nieks nepraeina..užkniso jau tie aptirpimai, dabar tai su skausmu dar, net negaliu prisiliesti. Atsilenkimus dariau, galvojau kad nuo jų, paskui žiūriu visas šonas užtirpęs..
*

Matote as jokiu vaistu neesu vartojusi, todel pagalvojau gal vitaminas B atpalaiduodu tuos tirpimus. O siuloma susiteisti B komplaksa ar B12? nes siandien eisiu pas daktara bet jie nieko nenusimato apie tai. sako jeigu B vitamino nera trukumas kraujyje tai nelabai duoda (anglijoje jie skiria paracetamoli nuo visko biggrin.gif ) o kur ji leidziates i vena ar sedmenis? ax.gif
Apart
QUOTE(buenita87 @ 2013 01 28, 15:29)
o kur ji leidziates i vena ar sedmenis? ax.gif
*

Į sėdmenis smile.gif , dar plečiančių gerai būtų ir masažiuką padaryk 4u.gif
sypsena000
QUOTE(buenita87 @ 2013 01 28, 14:29)
Matote as jokiu vaistu neesu vartojusi, todel pagalvojau gal vitaminas B atpalaiduodu tuos tirpimus. O siuloma susiteisti B komplaksa ar B12? nes siandien eisiu pas daktara bet jie nieko nenusimato apie tai.
*

aš tai geriu, pavasarį ar rudenį, kai atsimenu, koki neurorubina ar milgama, dabar esu nusipirkus kazkokia nesamone doh.gif nezinau net kas ten normaliai, vitaminai, maciau yra b grupes ir paimiau.
siaip taigi sako, kad leidziamu greitesnis veikimas.. g.gif nezinau as net..
LumiLumi
Sveikos, as tai laikausi neblogai (pfu pfu pfu), kolkas ramu, jokiu tirpimu, svaigimu ir tt. Jokiu salutiniu nuo vaistu. As truputeli pakeiciau Silver mitybos plana, daugiau kemsu zaliu lapu, salotu ir tt. vel pradejau gerti lipoine rugsti su karnitinu, dabar orentuoju viska i sveikas mitochondrijas, ziuresim kaip toliau bus smile.gif Sveikatos visoms 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.