Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
benomama
QUOTE(adriu @ 2011 10 01, 11:58)
tai nedidelį aukštą tortuką ant viršaus dėjau ir dariau kaip puoštelę
*

g.gif dabar zinosiu drinks_cheers.gif
Mokinuke- bandau deti arciau tuos lapelius, bet gal mano gelytes per mazai isgaubtos, kad jei padesiu arciau tai kelia nuo torto gele, gal tada reikia daryti ilgesnius roziu kotukus g.gif , kad butu galima po juo pakisti.
Rakelė
QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 10 01, 17:33)
reikia butinai aptepti su sviestiniu kremu smile.gif
*

4u.gif aciu 4u.gif
Papildyta:
o galima grynu citrinos sulciu i ta slapia beze pilt ar tik sausu grudeliu blush2.gif
tinulia84
adrija, gal tas torčiukas aktoriaus stonkaus vestuvėms? nes dbr delfi atsiverčiau o jo žmona su tokiom pat gėlėm kaip ant jūsų torto thumbup.gif
sypseneleee
labukas merginos...Torciukai labai ,labai...
As su klausimu,apsitepiau torciuka sviestiniu,norejau dali dengti pastiliazu ir kazkiek noriu zolytes padaryti bet nesu realiai jos dariusi,galiu daryti ja is Istingo?Nes Beze slapios nesu dariusi o ir neturiu tokio miksterio kad galeciau virs dujines plakti(reikes isigyti)
Mano klausimukas butu toks ar galiu zipuoti zolyte aistingu ant sviestinio ( nu neatsimenu juodai) ar geriau apdengti pastiliazu ir tada daryti zolyte??? noreciau atsakymo kuo greiciau
sandrulyte1975
QUOTE(sypseneleee @ 2011 10 01, 17:19)
labukas merginos...Torciukai labai ,labai...
  As su klausimu,apsitepiau torciuka sviestiniu,norejau dali dengti pastiliazu ir kazkiek noriu zolytes padaryti bet nesu realiai jos dariusi,galiu daryti ja is Istingo?Nes Beze  slapios nesu dariusi o ir neturiu tokio miksterio  kad galeciau virs dujines plakti(reikes isigyti)
  Mano klausimukas butu toks ar galiu zipuoti zolyte aistingu ant sviestinio ( nu neatsimenu juodai) ar geriau apdengti pastiliazu ir tada daryti zolyte??? noreciau atsakymo kuo greiciau
*

esu puosusi aisingu tiesiai ant sviestinio,bet jis labai sukieteja smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rabelkyte @ 2011 10 01, 16:56)
4u.gif  aciu  4u.gif
Papildyta:
o galima grynu citrinos sulciu i ta slapia beze pilt ar tik sausu grudeliu  blush2.gif
*

as visada dedu grudelius siek tiek paplakusi,o citrinu sulciu nesu bandziusi smile.gif
sypseneleee
QUOTE(Olesta @ 2011 09 30, 23:06)
tasda:lotuliukas:
aš privalau susisukti tokiu tempu, kad grįžę vaikai iš darželio turėtų namie mamą, o ne kepėją, šiemet ypač skaudžiai pajutau tai, pasimokiau ir daugiau vaikai matys nebent keksiukus kepančią mamą jiems...šiuo metu slaugau dukrytę, kuriai lūžusi koja, užtai tų kepiniukų daugiau, nes kažkaip reikia kompensuotis nuostolius, kai neinu į darbą blush2.gif dar du savaitgaliai ir kepiniams bus veto smile.gif
*

O wau uzjauciu dukryte ,aciu uz patarimus

QUOTE(naitas @ 2011 10 01, 01:37)
Vsio. GERESNIŲ klijų nerasit. Duodu kepurę prixikthi.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 10 01, 10:22)
esu puosusi aisingu tiesiai ant sviestinio,bet jis labai sukieteja smile.gif
Papildyta:

as visada dedu grudelius siek tiek paplakusi,o citrinu sulciu nesu bandziusi smile.gif
*

O va dabar ka datyti gal tada geriau uzdengti pastiliazu?????
EEmama
Nu tortu Grozis!!!!!!!

Olesta, Gal ir jau kartojot daug kartu, bet niekur nerandu, kaip jus darote sokoladine glazura? nerandu niekur blush2.gif Dekoju 4u.gif
sandrulyte1975
sypsenele, ar jus dengsit pastilazu,ar ne,aisingas visada yra kietas.as is jo tik apacia torto dzibuoju smile.gif ,bet jei jums reikia tik kaikur zolyte uzdelioti,tada neverta beze plakti. kur uzvakar ikeliau torta su teletabiais,va ten visur zolyte yra is aisingo smile.gif
Olesta
Šokoladinė glazūra torto paviršiui

juodo šokolado 100 g, 2-3 šaukštai grietinėlės, 1 šaukštas sviesto, viską ištirpinti ant garų vonelės iki vientisos glazūros, pagamintą, kiek atvėsusią pilti ant torto viršaus ( paviršiaus nereikia niekuo tepti).

Tortai nuostabūs, o nuotakos tai iš vis fantastiškas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
naitas
Olesta, malačius. Apie glazūrą wub.gif
Olesta
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tu mane žinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
...Pikciurniene...
Nu jo, bet su ta glazura yra taip, kad kol nereik tol ir neisidemi proporciju, ale as issisaugojau, nes kazkaip geda butu beklaust blush2.gif Bet paklausiu ko nemaciau - o jei tik torto virsui reik glazuros, kiek sokolado naudot?
Olesta
aš gi net pavadinimą parašiau, torto paviršiaus glazūra cool.gif šonų niekada su ja nedarau 4u.gif 24 cm skersmens tortui sočiai 4u.gif
...Pikciurniene...
QUOTE(Olesta @ 2011 10 01, 18:47)
aš gi net pavadinimą parašiau, torto paviršiaus glazūra cool.gif  šonų niekada su ja nedarau 4u.gif 24 cm skersmens tortui sočiai 4u.gif
*

Nu vat, kai ziopla tai ziopla doh.gif blush2.gif Aciu Olesta, Jus nuostabi 4u.gif Pavydziu Jums kantrybes ir geranoriskumo wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
sypseneleee
merginos keliu sdavo torciuka siandienini ir laukiu patarimu..
ar ten kur liko balta reikia ka nors keisti
ar ten kur tie lapai ilgi gal ju spalva pasgyvinti
zole gavosi nu ne visai rudeniska patarkite ,o gal tuos grybus nuimti?
anber
Oooouuuu... Su jurginais koks grozis wub.gif wub.gif

Cia ciuciuka padirbejau

Labai sokoladinis, pastilazas
user posted image

Medaus, pastilazas (nesuprantu, is kur nuotraukoje atsirado tie papaisymai tamsesni ant mases virsaus.. doh.gif )
user posted image

O cia toks.. Nzn ar kas gavos.. spalva tai zaloka, atrodo kaip melyna.. Ananasinis, pastilazas
user posted image

Rakelė
QUOTE(sypseneleee @ 2011 10 01, 21:02)
merginos keliu sdavo torciuka  siandienini ir laukiu patarimu..
zole  gavosi nu ne visai rudeniska patarkite ,o gal tuos grybus nuimti?
*

o kur tortukas g.gif
sypseneleee
user posted image

merginos keliu sdavo torciuka siandienini ir laukiu patarimu..
zole gavosi nu ne visai rudeniska patarkite ,o gal tuos grybus nuimti?
sory doh.gif
naitas
aš nežinau, ar ten tas gaidžiukas vietoj, bet man šitas tortas yra gražus wub.gif . Aš nieko nekeisčiau.. na gal tas gaidžiukas kažkiek ... bet vienu rakursu kai fotografuota, gali atrodyt vienaip, o kitu - kitaip. Taip kad man tai atrodo liuks.
sypseneleee
Is dalies Naitai as tokios reakcijos ir tikejausi....Cia Jav sitas paukstis realiai labai grazus jis man toks grazus ir kai jau ciulba po langais pavasari tai buna kazkas tokio Aisku man toks jau nesigavo http://cardinalbird.org/

Aciu Naitai wink.gif
naitas
QUOTE(sypseneleee @ 2011 10 01, 23:32)
Is dalies Naitai as tokios reakcijos ir tikejausi....Cia Jav sitas paukstis realiai labai grazus jis man toks grazus ir kai jau ciulba po langais pavasari tai buna kazkas tokio  Aisku  man toks jau nesigavo http://cardinalbird.org/

Aciu Naitai wink.gif
*

bet koks peštukas atrodo tongue.gif turėtų būti gan aršus paukštukas.
O, dėl spalvų. Tai tik dabar pamačiau, kad JAV gyveni. Tai tuo labiau nekeisk nieko. Čia super amerikietiška spalva purple ane? ta žolytė? wub.gif
sypseneleee
QUOTE(naitas @ 2011 10 01, 14:59)
bet koks peštukas atrodo  tongue.gif  turėtų būti gan aršus paukštukas.
O, dėl spalvų. Tai tik dabar pamačiau, kad JAV gyveni. Tai tuo labiau nekeisk nieko. Čia super amerikietiška spalva purple ane? ta žolytė?  wub.gif
*

ax.gif ai nu nezinau turbut nieko nedarysiu,ok aciu uz palaikyma .iki parssysiu kokia buvo gyvai reakcija
As ruda dariau cia spalva ir ja norjau tik sonams panaudoti bet kadangi ruda normali isingui nesigavo tai taip visur ir padariau blush2.gif
@adrij@
QUOTE(tinulia84 @ 2011 10 01, 17:12)
adrija, gal tas torčiukas aktoriaus stonkaus vestuvėms? nes dbr delfi atsiverčiau o jo žmona su tokiom pat gėlėm kaip ant jūsų torto  thumbup.gif
*

Matyt dabar populiarios smile.gif ...ruduo .

sypseneleee , gražus tortukas , ir paukštukas gražus , duok Dieve visoms tokius nulipinti mirksiukas.gif .... o va kodėl žolytės tokią spalvą pasirinkai , būtų įdomu išgirsti smile.gif .
sypseneleee
Labai pateisinamos priezasties neturiu kodel,bet galvoju o kei ja nuemus ir uzdejus zalia...bet ar nesigaus tada visiskai ss su visais lapais???? turejo gautis rusva rudeniska nu nesigavo,o ruda su pasiliazu gaunasi o su Istingu nesigavo.............. galvoju viski vistiek kazka daryti gal patarsit ka nes as turiu laiko...tiesa sveikatos nelabai,vakar kazko mano skrandis sustreikavo tai siandien plaukioju
@adrij@
Nieko nekeitinėk , tik taip įdomu buvo 4u.gif .... o jei vis tik sumanysi , tik ne žalią , jau ruduo ...jei nori patarsiu , kai nori išgauti kokią spalvą kurios neturi , po lašiuką dadėk kitokios , taip sakant , daryk maklę , kartais išeina nuostabus atspalvis , manau čia tau reiktų dadėti geltonos . 4u.gif
sypseneleee
Aciu Adirja bet perkaiciau jusu zinute tad akai jau viska pakeiciau.... ir zole padariau zalia,nuraminimui ,aciu D pas mus dar zalia zole ,aisku tik tamsiai zalia o ne tokia kokia man davosi suvargau su ja bedarydama zalia tamsiauser posted image
user posted image

Nu va bet man cia zinokit labiau patinka.tik klausimas ka as dariau blogai ,kad pabaigoje Isingas pradejo skysteti
@adrij@
Šitame tortuke , labiau išryškėjo paukštis , bet dingo ruduo ..... jei reiktų rinktis būtu sunku , nors man pirmas papuošimas geriau žiūrisi 4u.gif .
sypseneleee
Ok labai aciu uz nuomone man ji svarbi,juk is to ir mokausi,aciu labai bet jau palikssiu kaip yra juk cia del saves ...
Burtininke
Ačiū visoms atsakiusioms dėl boružiukų 4u.gif
O galima boružytes pasidaryt iš pastilažo kokią savaitę prieš valgant? Ir kur laikyt: sandarioj dėžutėj, šaldytuve? blush2.gif
sandrulyte1975
sypsenele,pirmasis papuosimas (bet cia mano nuomone) man labiau patiko,gal todel,kad toks daugiau rudeniskas. o zolyte as buciau dariusi taip: paimu konditerini maisa,arba stipru maiseli,tada i viena puse deciau zalios spalvos mase,i kita rodos,o per viduri siektiek geltonos ir tada dzibavusi.spalvos ciut ciut susimaiso,nu gal ne susimaiso,o susijungia(nzn kaip cia issireiksti blush2.gif ), ir gautusi rudeniska zolyte smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sypseneleee @ 2011 10 01, 23:38)

Nu va bet man cia zinokit labiau patinka.tik klausimas ka as dariau blogai ,kad pabaigoje Isingas pradejo skysteti
*

nuo ranku silumos smile.gif
@adrij@
Laba diena ,

Ramu čia kol kas ....iki vakaro biggrin.gif .

Mano ryto darbelis ....draugai švenčia tortadienį biggrin.gif .

user posted image
akilezna
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 14:40)
Laba diena ,

Ramu čia kol kas ....iki vakaro  biggrin.gif .

Mano ryto darbelis  ....draugai švenčia tortadienį  biggrin.gif .
*

Koks mielas tortukas thumbup.gif , o vat noriu paklaust jus tos kvadraciukus ant mases darot pries dengima ar jau ant torto?
@adrij@
QUOTE(akilezna @ 2011 10 02, 12:44)
Koks mielas tortukas  thumbup.gif , o vat noriu paklaust jus tos kvadraciukus ant mases darot pries dengima ar jau ant torto?
*

Kai tik apdengiu ir iš karto važiuoju ratuku , darau siūlę , kol dar pastilažas elastingas , tas pats ir kilimėliui , iškočiojau gabaliuką , ir tuoj su ratuku važiuoju smile.gif .

Nors čia - pavėlavau blush2.gif , tiksliau kitą papuošimą buvau išrinkusi , paskui radau šitą , jis man pasirodė gražesnis , o tortas jau buvo stovėjas šaldytuve .

blink.gif ....ką tik paėmė tortą .... mergytė sako : " šitų tai nevalgysim , namie nuimsiu , ir padėsiu kur mano žaislai ... " doh.gif , čiut laikėmės su mama lotuliukas.gif
akilezna
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 14:56)
blink.gif ....ką tik paėmė tortą .... mergytė sako : " šitų tai nevalgysim , namie nuimsiu , ir padėsiu kur mano žaislai ... "   doh.gif , čiut laikėmės su mama  lotuliukas.gif
*

geras thumbup.gif lotuliukas.gif
sandrulyte1975
@adrij@ kaip visada,labai labai grazus. visu veidukai tokie mieli,linksmi wub.gif
Burtininke
@adrij@, super tortukas thumbup.gif
tinulia84
adrija, labai gražu smile.gif aš įsivaizduoju, man irgi būtų gaila tokius valgyt, ir aš pasidėčiau smile.gif
@adrij@
Ačiū jums merginos 4u.gif ...tiesa , lipinau iš pastilažo kuriuo dengiu tortus , tik truputi įlašinau glicerino , kad nedžiūtu , nuostabu dirbti , nesėda , nedžiūva wub.gif .
sypseneleee
QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 10 02, 04:31)
sypsenele,pirmasis papuosimas (bet cia mano nuomone) man labiau patiko,gal todel,kad toks daugiau rudeniskas. o zolyte as buciau dariusi taip: paimu konditerini maisa,arba stipru maiseli,tada i viena puse deciau zalios spalvos mase,i kita rodos,o per viduri siektiek geltonos ir tada dzibavusi.spalvos ciut ciut susimaiso,nu gal ne susimaiso,o susijungia(nzn kaip cia issireiksti blush2.gif ), ir gautusi rudeniska zolyte smile.gif
Papildyta:
nuo ranku silumos smile.gif
*

Labai gerai paaisknai,cia tikrai butu buve geriau jauciu zymiai...Kita karta zinosim,pirma pasiklausti nuomoniu o tada jau daryti...bet uztat zolytes pasimokiau kaip daryti biggrin.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 05:40)
Laba diena ,

Ramu čia kol kas ....iki vakaro  biggrin.gif .

*

Oi koks mielas torciukas,bet ardija ar jus visus iki vieno papuosimo detales darote tik tam tortui po apdengimo jau?

QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 06:34)
Ačiū jums merginos  4u.gif ...tiesa , lipinau iš pastilažo kuriuo dengiu tortus , tik truputi įlašinau glicerino , kad nedžiūtu , nuostabu dirbti , nesėda , nedžiūva  wub.gif .
*

Vat zadejau klausti,nes pas mane irgi is pastiliazo ir matau kaip dziuva
Papildyta:
Kitam savaitgaliui turiu padaryti 6 metu mergaitei princese,tai dabar lysiu pastudijuoti i virsutine tema ir klausiu patarimu, tada jau jusu i ka labiausiai reikia atkreipti demesi darant tuos tortus su barbemis
@adrij@
sypseneleee , dėkui .

Taip , apdengiu tortą , dedu į šaldytuvą ir užsiimu lipdiniais ..... jei turiu tokių tortų daugiau , kartais ( tik kartais ! ) padarau iš anksto ( pora dienų prieš ) , tiesiog neturiu tam laiko - daryti ir kaupti . O be to minkštus vaikai suvalgo ir dar nepasidalina , kietesnius sako tik apgriaužia ....išimtis - gėlės , kurios turi džiūti . smile.gif

Na jei mano nori patarimo , tai turbūt bus vienas iš pagrindinių : neįgrūsk per giliai lėlės kūno į sijoną , kuo ilgesnis liemuo , tuo ji atrodys lieknesnė , o ne kaip nėščia moteris , su jai skirta platėjančia suknute nuo (.)(.) apačios biggrin.gif ..... ir jei įmanoma , nepalik paleistų plaukų , bet jei taip prašys kam jos reik , daryk kaip prašo .

Šiaip nieko ten daugiau ir nereikia , kiekviena modeliuoja suknutes pagal save , vienos deda rankoves , kitos - ne , tai jau skonio reikalas .
naitas
QUOTE(Burtininke @ 2011 10 02, 12:59)
O galima boružytes pasidaryt iš pastilažo kokią savaitę prieš valgant? Ir kur laikyt: sandarioj dėžutėj, šaldytuve?  blush2.gif
*

galima. Ir pries pusmeti galima. Jeigu laikysit ilgesni laika, tai turit gerai isdziovinti ir i dezute padedat, tamsion vieton.
NEDEKIT i saldytuva.. cukraus gi nededat i saldytuva.. arba druskos.. dreksta..

QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 14:40)

*

Sirdele, net jei tai ir Tavo draugai butu, vistiek tortas yra LABAI grazus wub.gif Pavydziu Tau baltai tokiu Tavo figureliniu sugebejimu. wub.gif
@adrij@
QUOTE(naitas @ 2011 10 02, 16:27)
.
Sirdele, net jei tai ir Tavo draugai butu, vistiek tortas yra LABAI grazus  wub.gif  Pavydziu Tau baltai tokiu Tavo figureliniu sugebejimu.  wub.gif
*

.... ir dar kas kalba umn.gif , man iki gražių figurėlių , kaip iki Marso ... oro balionu , o va tau nuo 99 % iki 100 % kriauklių idealumo , tik vienas metras liko iki vandenyno dugno , ką čia metras , pusmetris .irnesakyk.gif .
sypseneleee
Oi jus cia gerai, dvi tokios susitiko... friends.gif

Aciu adrija labai gerai ,man ir reikia tokiu visokiu patarimu,o jus irgi be koju kisrate barbe tik su folija apvyniojate??
ilja
Visokių grožių jūs čia pridedat, tai ir aš įdėsiu pirmą ir vienintelę princesę dukters gimtadieniui. Senokai jau tai buvo, bet čia dar nebuvau įdėjus.

user posted image
@adrij@
QUOTE(sypseneleee @ 2011 10 02, 17:30)
Oi jus cia gerai, dvi tokios  susitiko... friends.gif

Aciu adrija labai gerai ,man ir reikia tokiu visokiu patarimu,o jus irgi be koju kisrate barbe tik su folija apvyniojate??
*

Taip , aš kišu su kojomis , nulpaunu lėlę arba nuvalau degtine , apvynioju folija ir paskui plėvele , tokią kišu , ankščiau dėdavau be ....bet kai kartą vežant liko sijonas vienas , o lėlės pusė mėtėsi dėžėje , dedu neardytą , be to be kojų ir sunku išlaikyti taliją liekną biggrin.gif .

ilja lėlė įdėta nepriekaištingai , puikiai , lėlė turi grakštų liemenį thumbup.gif .
Bijuna
Meragaites plyzzz, kuo galiu puosti ant zeles, beze tai atrodo bijo o plakta grietinele??? Neatsimenu verysad.gif
aura.
QUOTE(naitas @ 2011 10 02, 17:27)
galima. Ir pries pusmeti galima. Jeigu laikysit ilgesni laika, tai turit gerai isdziovinti ir i dezute padedat, tamsion vieton.
NEDEKIT  i saldytuva.. cukraus gi nededat i saldytuva.. arba druskos.. dreksta..

o PASTILAŽAS PAGAL CIPCIUKĄ skirtas tortu dengimui kur laikyt ir kiek galima laikyt blush2.gif
o saldainių masę kur laikyt aš laikau šaldytuve ir jaučiu gal negerai.
o kodėl man saldainių masė visada minkšta nekietėja g.gif pudros tiek kiek recepte dedu, vistiek drugeliai nedžiuna negali stovėt sparniukai verysad.gif
@adrij@
Viršų torto gali , šonai manau tikrai nelaikys ( bet jei tai tik vien žele tortas , jei į kremą dėta želatinos ....plakta grietinėlė su želatina ) , turėtų laikyti .
Papildyta:
QUOTE(aura. @ 2011 10 02, 19:09)
o PASTILAŽAS PAGAL CIPCIUKĄ skirtas tortu dengimui kur laikyt ir kiek galima laikyt  blush2.gif
o saldainių masę kur laikyt aš laikau šaldytuve ir jaučiu gal negerai.
o kodėl man saldainių masė visada minkšta nekietėja  g.gif  pudros tiek kiek recepte dedu, vistiek drugeliai nedžiuna negali stovėt sparniukai  verysad.gif
*

Cipciukas laikydavo kambario temperatūroje , gerai įvyniota į maistinę plėvelę , tik , kad pas ją neužsistovėdavo jinai , pora trejetas dienų ir sunaudodavo biggrin.gif .

Apie kitką tyliu ..... nesu dariusi šito daikto . smile.gif
Bijuna
Ačiū @drij@ begu bandyti. Pirma karta darau toki torta ten vien virti kremai su zele, na net nezinau kas gavosi blush2.gif Ryt darbe ragausime tada parasysiu smulkiau. Kaip bus taip doh.gif
aura.
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 02, 20:14)
Cipciukas laikydavo kambario temperatūroje , gerai įvyniota į maistinę plėvelę , tik , kad pas ją neužsistovėdavo jinai , pora trejetas dienų ir sunaudodavo  biggrin.gif .

Apie kitką tyliu ..... nesu dariusi šito daikto . smile.gif
*

o Jūs ne Cipciukas buvot
ačiū Jūms 4u.gif
ačiū visoms kad esat ir turit kantrybės su mumis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o recepte vanduo tai želatinai, išbrinkit ataušint ir pilt krakmolą (bulvių tiks) medu.... ir minkant pilt pudra ir pabaigai aliejus. eisiu bandyt rytoj, labai noriu ką nors bandyt lipdyt, iki jūsų visų man laaaa...bai toli bet mokytis galima juk tik sau tai tiks ax.gif ir drugelių noriu su sparneliais pakeltų bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.