Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Geriausi kirpėjai Kaune
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
DiKu
QUOTE(AlmaJa @ 2013 08 20, 00:39)
skaitineju tema ir jau galva susisuko nuo pagyrimu ir papeikinu kirpejams, net neatrenku jau kas gea kas nelabai smile.gif

Tai dabar tada prasau kad kas rekomenduotumet mano plaukus pavesti kokiai gerai kirpejai, nes ir taip nebuvo ju kupeta ant galvos, o dabar stipriai isslinko man ju ir liko tik puse. Tai bijau pas bet ka eiti, nes kad plika visi nelikciau. Reikia verkiant gero kirpimo kad pasipustu kazkiek.
Gal kas rekomenduotumete  ax.gif
*

Rita prie buvusio ,,Saulėtekio" thumbup.gif
EditaGV
QUOTE(DiKu @ 2013 08 20, 12:06)
Rita prie buvusio ,,Saulėtekio"  thumbup.gif
*

O tai kirpykla pačiame "Saulėtekyje" blush2.gif ?
Diana-Kaunas
QUOTE(Mistica @ 2013 08 13, 15:39)
tai va aš galvojau ir pas Gabiją gal eit, bet po jūsų pasisakymo, užsirašiau pas kitą kirpėją. Tikiuosi nereikės nusivilt.  biggrin.gif
*

pas ka uzsiraset? gal jau buvot?
Mistica
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2013 08 22, 15:00)
pas ka uzsiraset? gal jau buvot?
*

eisiu ryt. mirksiukas.gif Tai ryt ir pasakysiu pas ką ir patiko ar ne smile.gif
Leveret
Kas kruopščiai ir nebrangiai (iki 20Lt) kerpa vyrus? 4u.gif
DiKu
QUOTE(EditaGV @ 2013 08 21, 19:08)
O tai kirpykla pačiame "Saulėtekyje"  blush2.gif ?
*

V. Kreves pr. 82
Papildyta:
QUOTE(Mistica @ 2013 08 22, 16:55)
eisiu ryt.  mirksiukas.gif Tai ryt ir pasakysiu pas ką ir patiko ar ne smile.gif
*

Labai laukiam atsiliepimo 4u.gif
Zviro
[quote=DiKu,2013 08 23, 19:17]
V. Kreves pr. 82
Papildyta:

man maps.lt tokio adreso neranda arba as nemoku ieskoti, todel prasau pasakyti kaip vadinasi ta kirpykla, bus man aiskiau ir lengviau. 4u.gif
Mistica
Tai va, buvau pas Džiuljetą Petrulienę iš Grožio artelės. Na tai ką. Patiko ir net labai. biggrin.gif Aišku nežinau ar susitvarkysiu su plaukais po jų išplovimo (sakė kad tikrai nieko nereikės daryt). Bet spalvą pataikė, tokia kokios ir norėjau. thumbup.gif Ir sumokėjau mažiau nei pas Kęstutį. Kas irgi džiugina. bigsmile.gif
Scorp99
QUOTE(Mistica @ 2013 08 24, 09:45)
Tai va, buvau pas Džiuljetą Petrulienę iš Grožio artelės. Na tai ką. Patiko ir net labai.  biggrin.gif Aišku nežinau ar susitvarkysiu su plaukais po jų išplovimo (sakė kad tikrai nieko nereikės daryt). Bet spalvą pataikė, tokia kokios ir norėjau.  thumbup.gif Ir sumokėjau mažiau nei pas Kęstutį. Kas irgi džiugina.  bigsmile.gif
*

Sakykit, o prieš kiek laiko užsirašyt reikėjo? Ačiū smile.gif
Nonce
QUOTE(Mistica @ 2013 08 24, 09:45)
Tai va, buvau pas Džiuljetą Petrulienę iš Grožio artelės. Na tai ką. Patiko ir net labai.  biggrin.gif Aišku nežinau ar susitvarkysiu su plaukais po jų išplovimo (sakė kad tikrai nieko nereikės daryt).
*

Labai idomu, kaip plaukai atrodo po plovimo, ar taip pat gerai, nes is karcios patirties galiu pasakyti, kad tenka atsisakyti nauju isbandytu kirpeju butent del sios problemos ax.gif
Mistica
QUOTE(Nonce @ 2013 08 25, 11:35)
Labai idomu, kaip plaukai atrodo po plovimo, ar taip pat gerai, nes is karcios patirties galiu pasakyti, kad tenka atsisakyti nauju isbandytu kirpeju butent del sios problemos ax.gif
*

na galvą išsiploviau šiandien. biggrin.gif Tai aišku ne taip gerai, kai atrodė tik išėjus iš kirpyklos (ėjau iš tikro prieš šventę). Bet esu tikrai patenkinta rezultatu. thumbup.gif Pastangų įdėt nereikėjo jokių išsiplovus galvą, pasitepiau aliejuku ir natūraliai išdžiuvo. Su fenu džiovinu tik tada, kai reikia, kad greičiau išdžiūtų plaukai.

Dėl eilių atsakyt nelabai galiu, nes rašiausi prieš savaitę.
Nonce
QUOTE(Mistica @ 2013 08 25, 13:46)
na galvą išsiploviau šiandien.  biggrin.gif Tai aišku ne taip gerai, kai atrodė tik išėjus iš kirpyklos (ėjau iš tikro prieš šventę). Bet esu tikrai patenkinta rezultatu.  thumbup.gif
*

Vadinas, kirpeja verta demesio 4u.gif . Reikes sekanti karta pabandyti pas ja apsikirpti mirksiukas.gif
DiKu
QUOTE(Nonce @ 2013 08 25, 14:26)
Vadinas, kirpeja verta demesio 4u.gif . Reikes  sekanti karta pabandyti pas ja apsikirpti mirksiukas.gif
*

Kiekvieai skirtingai, ankstesniuose forumuose ją kritikavo g.gif Reikia pabandyti, bet ji už kirpimą nepigiai ima.
Papildyta:
[quote=Zviro,2013 08 24, 01:04]
[quote=DiKu,2013 08 23, 19:17]
V. Kreves pr. 82
Papildyta:

man maps.lt tokio adreso neranda arba as nemoku ieskoti, todel prasau pasakyti kaip vadinasi ta kirpykla, bus man aiskiau ir lengviau. 4u.gif
*

[/quote]
Rasite, lengvai naujame penkiaaukstyje.
EditaGV
QUOTE(DiKu @ 2013 08 25, 14:57)
Kiekvieai skirtingai, ankstesniuose forumuose ją kritikavo g.gif  Reikia pabandyti, bet ji už kirpimą nepigiai ima.
Papildyta:

Rasite, lengvai naujame penkiaaukstyje.
*

O kaip kainos pas Ritą ax.gif ? Prieš kiek laiko reikia užsirašyti?
Nonce
[quote=DiKu,2013 08 25, 15:57]
Kiekvieai skirtingai, ankstesniuose forumuose ją kritikavo g.gif Reikia pabandyti, bet ji už kirpimą nepigiai ima.

Reikes paskaitineti, laiko dar turiu iki sekancio kirpimo g.gif
DiKu
[quote=Nonce,2013 08 26, 08:20]
[quote=DiKu,2013 08 25, 15:57]
Reikes paskaitineti, laiko dar turiu iki sekancio kirpimo g.gif
*

[/quote]
Džiuljeta Petrulienė stilistė, ji dalyvavo keičiant moterims stilių. Internete yra apie ją aprašyta. Tik kainos kirpimo ir dažymo reikėtų klausti iš anksto.
Mistica
QUOTE(DiKu @ 2013 08 26, 20:25)
Džiuljeta Petrulienė stilistė, ji dalyvavo keičiant moterims stilių. Internete yra apie ją aprašyta. Tik kainos kirpimo ir dažymo reikėtų klausti iš anksto.
*

aš už kirpimą ir dažymą sruogelėmis bei paskui tonavimą, nes spalva biški per geltona buvo, sumokėjau 140lt (plaukai truputį žemiau pečių). ax.gif Tik galvoju, kad gali nepatikt kitom, jei bijo plaukų trumpinimo. Noooors... manęs paklausė ar tik galiukus pakirpt ar iškarpyt. Tai sakiau, kad darytų kaip jai atrodo geriau. Ir rezultatu tikrai patenkinta likau. thumbup.gif
jauniute
QUOTE(Mistica @ 2013 08 26, 21:51)
aš už kirpimą ir dažymą sruogelėmis bei paskui tonavimą, nes spalva biški per geltona buvo, sumokėjau 140lt (plaukai truputį žemiau pečių).  ax.gif Tik galvoju, kad gali nepatikt kitom, jei bijo plaukų trumpinimo. Noooors... manęs paklausė ar tik galiukus pakirpt ar iškarpyt. Tai sakiau, kad darytų kaip jai atrodo geriau. Ir rezultatu tikrai patenkinta likau.  thumbup.gif
*

o kuriam salone ji dirba? 4u.gif
Milani
Sveikos, gal kas nors galėtumėte atsiųsti Džeinaros numerį į AŽ?
Būčiau labai dėkinga... 4u.gif
comep
gal kas gali konkreciau pateikti info apie ta kirpeja Rita dirbancia ''kazkur kazkokiam salone kazkur prie Sauletekio''? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

is DiKu pasisakymu taip ir nesupratau kur jos ieskoti, kokios kainos pas ja, koks jos tel.nr. ar bent jau kirpyklos/grozio salono kuriame dirba??

kur prie Sauletekio? toj pacioj Kreves pr. puseje, ar priesingoje? arciau studentu bendrabuciu? minejo jog naujame penkiaaukstyje.. priesingoj Sauletekio puseje nauju penkiaauksciu nera, taip taip, naujos staybos daugiaauksciai yra, taciau aukstu tikrai ne 5 ir ne 6, o daugiau biggrin.gif o jei salia Sauletekio... taip pat naujo penkiaaukscio nera... tik seimyniniai bendrabuciai, vienas is ju - renovuotas, tai gal jame???

gyvenu netoliese, reikia naujos kirpejos bet niekaip nesurisu galu apie sia biggrin.gif
DiKu
QUOTE(comep @ 2013 08 27, 15:46)
gal kas gali konkreciau pateikti info apie ta kirpeja Rita dirbancia ''kazkur kazkokiam salone kazkur prie Sauletekio''biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

is DiKu pasisakymu taip ir nesupratau kur jos ieskoti, kokios kainos pas ja, koks jos tel.nr. ar bent jau kirpyklos/grozio salono kuriame dirba??

kur prie Sauletekio? toj pacioj Kreves pr. puseje, ar priesingoje? arciau studentu bendrabuciu? minejo jog naujame penkiaaukstyje.. priesingoj Sauletekio puseje nauju penkiaauksciu nera, taip taip, naujos staybos daugiaauksciai yra, taciau aukstu tikrai ne 5 ir ne 6, o daugiau biggrin.gif o jei salia Sauletekio... taip pat naujo penkiaaukscio nera... tik seimyniniai bendrabuciai, vienas is ju - renovuotas, tai gal jame???

gyvenu netoliese, reikia naujos kirpejos bet niekaip nesurisu galu apie sia  biggrin.gif
*

Ar Ritos mobilų turite? Jei turite paskambinkite viską pasakys kur kaip ir kiek. 4u.gif Senesniuose forumuose viskas buvo parašyta. Skambinkite ir tarkitės. Aš 08. 24 d. rašiau adresą V. Krėvės pr. 82.
Papildyta:
QUOTE(Milani @ 2013 08 27, 15:04)
Sveikos, gal kas nors galėtumėte atsiųsti Džeinaros numerį į AŽ?
Būčiau labai dėkinga...  4u.gif
*

Iš aleksoto?
EditaGV
QUOTE(DiKu @ 2013 08 27, 20:18)
Ar Ritos mobilų turite? Jei turite paskambinkite viską pasakys kur kaip ir kiek.  4u.gif Senesniuose forumuose viskas buvo parašyta. Skambinkite ir tarkitės. Aš  08. 24 d. rašiau adresą V. Krėvės pr. 82.
Papildyta:

Gal galite atsiųsti į AŽ mobilų telefoną mirksiukas.gif
comep
QUOTE(DiKu @ 2013 08 27, 21:18)
Ar Ritos mobilų turite? Jei turite paskambinkite viską pasakys kur kaip ir kiek.  4u.gif Senesniuose forumuose viskas buvo parašyta. Skambinkite ir tarkitės. Aš  08. 24 d. rašiau adresą V. Krėvės pr. 82.
Papildyta:

Iš aleksoto?
*

na va, ir vel konkrecios info nera.. savo poste prasiau tel.nr. o jus klausiate ar turiu biggrin.gif
del adreso ir vel... maps.lt rodo pastata salia Sauletekio, taciau pagal numeravima lyginis skaicius lyg yra priesingoje kelio puseje..
nesuprantu kodel taip malate atsakymus, jei jau atvirai mirksiukas.gif
aciu vistiek, prasysim pas google mirksiukas.gif
Candyfloss
QUOTE(comep @ 2013 08 27, 21:34)
na va, ir vel konkrecios info nera.. savo poste prasiau tel.nr. o jus klausiate ar turiu  biggrin.gif
del adreso ir vel... maps.lt rodo pastata salia Sauletekio, taciau pagal numeravima lyginis skaicius lyg yra priesingoje kelio puseje..
nesuprantu kodel taip malate atsakymus, jei jau atvirai  mirksiukas.gif
aciu vistiek, prasysim pas google  mirksiukas.gif
*

Jeigu neklystu (nesu tikra, kad apie tą pačią kalbam) Saulėteky yra soliariumas, ten ji ir dirba mirksiukas.gif
Gerda***
Mane taip pat domintų konkreti info apie Ritą prie saulėtekio smile.gif reikalingas jos telefono numeris ir preliminariai kurioje pusėje jos ieškot. Nes atsiliepimai geri.

Ačiū.
Caskada
As taip pat laukiu informacijos, kaip rasti Rita, tiek geru atsiliepimu, o salono pavadinomo taip ir nera... smile.gif
EditaGV
QUOTE(Caskada @ 2013 08 28, 18:30)
As taip pat laukiu informacijos, kaip rasti Rita, tiek geru atsiliepimu, o salono pavadinomo taip ir nera... smile.gif
*

Gavau į AŽ telefono numerį (nežinau ar forume galima jį skelbti), bei paaiškinimą, kad Rita dirba priešais Saulėtekį, tam pat pastate kaip ir vulcan.lt parduotuvė bigsmile.gif
Corleone
Einu pas Rasa, dirba grozio salone '' Vinge '' ( Baltu pr ) . Labai faina, graziai apkerpa, silto bendravimo ir ima nedaug smile.gif .
comep
QUOTE(EditaGV @ 2013 08 28, 20:56)
Gavau į AŽ telefono numerį (nežinau ar forume galima jį skelbti), bei paaiškinimą, kad Rita dirba priešais Saulėtekį, tam pat pastate kaip ir vulcan.lt parduotuvė  bigsmile.gif
*

rasyk, nei tai pirma nei paskutine kirpeja kurios nr/koordinates cia parasomos mirksiukas.gif
snekos apie sia kirpeja pradeda priminti valstybine paslapti doh.gif
EditaGV
QUOTE(comep @ 2013 08 29, 07:40)
rasyk, nei tai pirma nei paskutine kirpeja kurios nr/koordinates cia parasomos  mirksiukas.gif
snekos apie sia kirpeja pradeda priminti valstybine paslapti  doh.gif
*

Ritos telefonas būtų +370 674 86637 mirksiukas.gif
muliere
[quote=comep,2013 08 27, 21:34]
na va, ir vel konkrecios info nera.. savo poste prasiau tel.nr. o jus klausiate ar turiu biggrin.gif
nesuprantu kodel taip malate atsakymus, jei jau atvirai mirksiukas.gif
aciu vistiek, prasysim pas google mirksiukas.gif
*

[/qtuote]

Ji dirba priešais Saulėtekį, naujuose daugiauakščiuose, tam pirmame nuo profesinės, kur apačioje parduotuvės yra. Salonas randasi iš kart už stomatologinio kabineto 4u.gif
AnaStan
As pas kirpeja Jolanta kerppuos Kalnieciuose ir Sanciuose. Ji dabar karstas zirkles nusipirko, tai va bandysiu ziuret, kaip po triju kirpimu plauaki pasikeis:)
Dasha
Pavalkatavus pas Kestuti, griztu pas Ina. Jau rasiau, kad paskutinis kartas pas ji mane nuvyle, nieko nesugalvojus uzsirasiau pas Ina. Pirma karta pas ja dazysiu. Kolege pas ja seniai dazosi (seniau as nedazydavau is viso) - ji sruogomis kaip ir as. Spalva atitaikyta puikiai, laiko gerai. Kirpimai Inos man patinka, visada isklauso ko nori ir nepaleidzia savivales i darba.
madam fifi
QUOTE(Corleone @ 2013 08 28, 20:07)
Einu pas Rasa, dirba grozio salone '' Vinge '' ( Baltu pr ) . Labai faina, graziai apkerpa, silto bendravimo ir ima nedaug smile.gif .
*

o kiek tas nedaug, jus ten kerpates, ar Ir dazot, ar ilgi plaukai, kiek reikia moketi, kokiomis priemonemis dirba? 4u.gif
someday...
Antra kart sioj temoj ateinu pagirti Dainoros is Junora. Sian vel apsilankiau pas ja ir likau labai patenkinta. Ombre temoj yra placiau ir su foto reportazu biggrin.gif
Cosette
QUOTE(Dasha @ 2013 09 07, 00:32)
Pavalkatavus pas Kestuti, griztu pas Ina. Jau rasiau, kad paskutinis kartas pas ji mane nuvyle, nieko nesugalvojus uzsirasiau pas Ina. Pirma karta pas ja dazysiu. Kolege pas ja seniai dazosi (seniau as nedazydavau is viso) - ji sruogomis kaip ir as. Spalva atitaikyta puikiai, laiko gerai. Kirpimai Inos man patinka, visada isklauso ko nori ir nepaleidzia savivales i darba.
*

Kokia Ina? 4u.gif (bandžiau surast per SM paiešką, tai per trumpas vardas smile.gif)

O aš Kęstučiu irgi šiek tiek nusivylus... Lankausi vien tik pas jį apie porą metų, bet paskutinius kelis kartus esu nusivylusi, nes nenukirpo gerai išsišakojusių galiukų. Po priešpaskutiniu karto, paskutinį ypatingai akcentavau, kad sužiūrėt VISUS išsišakojimus, bet išvaikščiojau tik du mėn ir plaukai jau baisūs, galai nušiurę, spalvą taip pat reikia gaivint. Plaukų priežiūroj ir gyvenimo būde lyg ir niekas nepasikeitė.
Gal ir normalu vaikščiot kas du mėn, bet mano plaukai visai paprasti, be kirpčiukų, žemiau pečių juostos, tai išvaikščiodavau po 4 mėn gražiais plaukais. O kas du mėn mokėt eit ir mokėt po 200Lt tai brangu... unsure.gif
Laivite
QUOTE(someday... @ 2013 09 07, 18:34)
Antra kart sioj temoj ateinu pagirti Dainoros is Junora. Sian vel apsilankiau pas ja ir likau labai patenkinta. Ombre temoj yra placiau ir su foto reportazu biggrin.gif
*

Labai gaila kad jau nera nuotraukytes verysad.gif Kiek suprantu jusu ir neilgi plaukai ir dazet ombre stilium mane ir labai domina ar graziai gautusi ant trumpseniu zemiau peciu g.gif
barboraite
Noriu paklausti,temos neseku.Daug pagyru girdejau apie kirpeja Roberta Kaune,gal žinote salono pavadinima,kuriame dirba blush2.gif
someday...
QUOTE(Laivite @ 2013 09 09, 08:07)
Labai gaila kad jau nera nuotraukytes  verysad.gif Kiek suprantu jusu ir neilgi plaukai ir dazet ombre stilium mane ir labai domina ar graziai gautusi ant trumpseniu zemiau peciu  g.gif
*

Nzn kodel dingo, bet vėl ikelciau ten pat 4u.gif
^^liutuke
Gal kas jau lankėtės Ditės grožio namuose Prismoje? Norėčiau Matrix dažus išbandyti, tai galvoju ar verta ten eiti smile.gif
Dasha
QUOTE(Cosette @ 2013 09 09, 06:12)
Kokia Ina?  4u.gif (bandžiau surast per SM paiešką, tai per trumpas vardas smile.gif)
...
*

Ina, dirbanti Baidyje. Pas ja lankausi su pertraukomis gal 6 metus galvoju g.gif Man patinka jos kirpimas, poziuris i plaukus - tausoti, nedarysi nesamoniu, kurios tau netinka, arba norai, kurie nesigaus realiai. Proceso metu pakoreguoja, kad tiktu tavo veidui, tavo iprociams. Paklausia, kaip formuoji plaukus, kiek laiko skiri, kaip daznai plauni. Daziusi nesu, todel nezinau kas realiai gausis ir ar dazys is viso biggrin.gif Nes viena karta norejau dazymo grynai baltomis sruogomis- pasake, kad nesigaus ant mano tamsiu plauku, geriau ir nebandyti biggrin.gif
Bulis
Atėjau pagirti savo kirpėjos - Liuba, kuri dirba Užliedžiuose thumbup.gif , šalia Kauno, kokie 3Km. Kas su savo mašina, tai tikrai verta biggrin.gif. Šiandien mane kirpo - esu be proto patenkinta, dar niekas gyvenime nebuvo niekada taip manęs apkirpęs biggrin.gif!! Ir beje, pas ją praeitą mėn dariausi vestuvinę šukuoseną - padarė tobulai biggrin.gif, ir, beje, tikrai labai pigiai thumbup.gif thumbup.gif .
Liuba, grožio salonas "Ibela", Užliedžiai, Ledos g. 27D
Dasha
QUOTE(Bulis @ 2013 09 13, 12:40)
Atėjau pagirti savo kirpėjos - Liuba, kuri dirba Užliedžiuose  thumbup.gif , šalia Kauno, kokie 3Km. Kas su savo mašina, tai tikrai verta biggrin.gif. Šiandien mane kirpo - esu be proto patenkinta, dar niekas gyvenime nebuvo niekada taip manęs apkirpęs biggrin.gif!! Ir beje, pas ją praeitą mėn dariausi vestuvinę šukuoseną - padarė tobulai biggrin.gif, ir, beje, tikrai labai pigiai  thumbup.gif  thumbup.gif .
Liuba, grožio salonas "Ibela", Užliedžiai, Ledos g. 27D
*

Man rodos, esu girdejus apie ja geru atsiliepimu wink.gif Kokios kainos?
Tobes
QUOTE(^^liutuke @ 2013 09 11, 10:45)
Gal kas jau lankėtės Ditės grožio namuose Prismoje? Norėčiau Matrix dažus išbandyti, tai galvoju ar verta ten eiti smile.gif
*

Mane irgi domina šie grožio namai ir dažai Matrix bigsmile.gif Man reikia "stiprios" kirpėjos, nes turiu gana daug plauku ir idomu kaip sitie dazai, pagrindiniai reikalavimai, kad islaikytu spalva ir zvilgetu g.gif
saule
QUOTE(Dasha @ 2013 09 12, 20:10)
Ina,  dirbanti Baidyje. Pas ja lankausi su pertraukomis gal 6 metus galvoju  g.gif  Man patinka jos kirpimas, poziuris i plaukus - tausoti, nedarysi nesamoniu, kurios tau netinka, arba norai, kurie nesigaus realiai. Proceso metu pakoreguoja, kad tiktu tavo veidui, tavo iprociams. Paklausia, kaip formuoji plaukus, kiek laiko skiri, kaip daznai plauni. Daziusi nesu, todel nezinau kas realiai gausis ir ar dazys is viso biggrin.gif Nes viena karta norejau  dazymo grynai baltomis sruogomis- pasake, kad nesigaus ant mano tamsiu plauku, geriau ir nebandyti biggrin.gif
*

Gal žinot ar Ina kerpa šeštadieniais? Arba bent vėlai vakarais... nuo 19val?
Dasha
QUOTE(saule @ 2013 09 22, 18:32)
Gal žinot ar Ina kerpa šeštadieniais? Arba bent vėlai vakarais... nuo 19val?
*

6dieniais dirba, velais vakarais man rodos ne.. Na iki 19 tai laisvai, bet nuo kazin, Cia jau su ja telefonu derinkit wink.gif
Medute55
QUOTE(Dasha @ 2013 09 07, 00:32)
*

Ina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pas ją aš jau keli metai, man ji liuks thumbup.gif . Niekada nenuvylė, profesionalė visomis prasmėmis wub.gif .. Ir kainos labai protingos..
poou
Sveikos,

gal kas buvote kirptis pas Julija is blitz salono?
comep
pamirsau pagirti ta ''mistiskaja Rita" (cia aisku ironiskai jos informacijos issimusima sioje temoje taip vadinu biggrin.gif ) prie Sauletekio dirbancia.
labai sauni, paprasta susikalbeti, atsakinga, kruopsti thumbup.gif
Mistral
Merginos, gal galėtumėte kuri nors parašyti Inos tel. Nr? Arba salono, kur ji dirba. Būčiau dėkinga 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.