Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dantų balinimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4
simmutee
Noreciau paklausti naudojusiu smile.gif Kurias Crest juosteles patartumet pirkti? Advanced Vivid ar professional effects? Su kuriomis galiu tiketis greitesnio rezultato?smile.gif Dekui is anksto.
matuke
QUOTE(akacijaorama @ 2012 02 20, 14:52)
Sveiki,

gal galėtumėt patarti kokį dantų balinimo pieštuką geriau nusipirkti? Dabar akcija jiems, o išsirinkti negaliu  smile.gif

Bright- white  http://beta.lt/vilnius/akcija/8590941/?utm...mpaign=kartu.lt

Gal kuri bandėt? Ar labai kenkia dantims?  g.gif
*

as toki pirkau, naudoju antra diena tad dar neturiu ka pakomentuot
tik kad as ne visus dantis tepu, o noriu viena priekini danti pasviesinti, jis yra tamsesnis uz kitus ir nervina mane doh.gif
del kenkimo tai nemanau kad tie buitiniai piestukai labai zalingi, man atrodo kaip tik kad jie "svelnesni", nes net raso pvz kad galima per diena 2-3 kartus juom patepti g.gif
dantu beje negelia mirksiukas.gif
Juxt
Turiu klausimą toms, kurios naudojate crest juosteles.
turiu tas, kurias reikia laikyti kasdien po 30 min. 7 dienų seansas.
bet tos, kurios turit tokias, kaip Jūs išlaikot 30 min. tas juosteles? man pradeda rinktis seilės, aš jų neriju nes vistiek to perosksido jose būna - nerizikuoju, tada nuo seilių man atsiklijuoja tos juostelės ir neišlaikau aš jų visas 30 min. Nesuprantu ar čia man vienai taip, ar kaip čia?
kitą kartą imsiu tas kur 5 min. laikyti reikia doh.gif
Prietarai
na as pries dedant nusausindavau dantis, liezuvi su servetele, tada dedavau. pirmus kartus ir man juosteles labai slidinejo, nejo visa laika tinkamai islaikyt, bet po kokio 3io karto ismokau.
Juxt
kaip tik vakar man irgi buvo kilus tokia mintis kai po 15 min. išspjoviau tas atsilupusias juosteles biggrin.gif
reiks šiandien taip ir padaryti ax.gif
Vikttorija
Gal kuri bandėte kažką panašaus? ( http://www.akcijatau.lt/vilniuje/1780-26-l...mpaign=kartu.lt ) norėtųs bent truputį pabalint dantis, bet kuo nekenksmingiau.. g.gif
JuLike_VLN
QUOTE(Prietarai @ 2012 03 06, 15:15)
na as pries dedant nusausindavau dantis, liezuvi su servetele, tada dedavau. pirmus kartus ir man juosteles labai slidinejo, nejo visa laika tinkamai islaikyt, bet po kokio 3io karto ismokau.
*

As vakar iki velumos google'inau ieskodama informacijos apie dantu balinimo juosteles, ir radau viena staipsni kuriame rasoma, kad geriausia pirkti juosteles su advanced seal technologija, nes butent tos juosteles yra neslidinejancios http://www.topsmile.lt/dantu-balinimas/Pat...linimo-priemone (ziureti reikia trecia poteme). Nezinau kiek tos tiesios, bet gal verta isbandyti. Ka galvojate jus?
Juxt
QUOTE(Prietarai @ 2012 03 06, 16:15)
*

QUOTE(Juxt @ 2012 03 07, 10:58)
kaip tik vakar man irgi buvo kilus tokia mintis kai po 15 min. išspjoviau tas atsilupusias juosteles biggrin.gif
reiks šiandien taip ir padaryti  ax.gif
*

doh.gif nepadeda nei tas, jaučia matyt mano seilės svetimkūnį burnoje ir kaupiasi kaip pasiutusios blink.gif
nežinau, liko dar nesugadintos 3 juostelės, bandysiu pažaist dar su jom, kiek seilės leis verysad.gif
Prietarai
o lezuvi pakelus, t.y neliaciant juo dantu, kvepuojant pro burna ir seilem susikaupus atlosiant galva ir nuryjant bandet?
nnaomii
Sveikos, gal kam yra teke balintis dantis pas Bendinckaite?
Juxt
QUOTE(Prietarai @ 2012 03 08, 18:42)
o lezuvi pakelus, t.y neliaciant juo dantu, kvepuojant pro burna ir seilem susikaupus atlosiant galva ir nuryjant bandet?
*

nu reiks pabadyti ir taip! bigsmile.gif
paprastai kvepuojant pro burną - burna gi džiūsta
dėkui 4u.gif
*agnyte*
pas mane du priekiniai virsutiniai dantys yra visiskai padengti plomba, o taip norisi pasibalinti dantis. aisku, ne iki sniego baltumo, bet nors 2-3 tonais, kad pasviesetu. persiplombuoti nenoriu, nes balinimas neissilaikys visa gyvenima, o dantis daznai balinti juk nera gerai. tai ir svarstau vis, gal labai didelio kontrasto nebutu, jei tik pora tonu pasisviesint
mamyte 25
na pasakoju as apie crest juosteles 3D ,nusipirkau jas 5 pameginimui
uzisklijavau pirma diena ,kazkaip keista buvo ...bet nieko pakenciama jokios tragedijos ,islaikiau pusvalandi,su seilem viskas tvarkoi
antra diena vel viskas gerai bet po kokiu 2,3 valandu pradejo gelti dantukus,jausmas verysad.gif patikekit
trecia diena uzsiklijuoju vel netycia perlaikiau gal 40 min vietoj 30 min
po valandos negaliu nieko paimti i burna ,negaliu kalbeti ,nei gerti zodziu visad sau prisidarau bedu.. verysad.gif doh.gif gelimas nezmoniskas tabletes nepadeda ,zodziu nugraiuze emale dantukai jautrus be galo viskam verysad.gif
kas man pasakys ka dabar daryt...laukiu greiciau eit miegot ( jai uzmigsiu ) ir nejausti sio jausmo

Papildyta:
QUOTE(Juxt @ 2012 03 06, 16:06)
Turiu klausimą toms, kurios naudojate crest juosteles.
turiu tas, kurias reikia laikyti kasdien po 30 min. 7 dienų seansas.
bet tos, kurios turit tokias, kaip Jūs išlaikot 30 min. tas juosteles? man pradeda rinktis seilės, aš jų neriju nes vistiek to perosksido jose būna - nerizikuoju, tada nuo seilių man atsiklijuoja tos juostelės ir neišlaikau aš jų visas 30 min. Nesuprantu ar čia man vienai taip, ar kaip čia?
kitą kartą imsiu tas kur 5 min. laikyti reikia  doh.gif
*

as darau taip nusausinu dantukus sausai uzsiklijuoju juosteles,atsigulu ziureti tv ir pralaikau kuo puikiausiai tas juosteles stengiusi negalvoti uzsimirsti ,man nuo seiliu jos neatsiklijuoja as kaip tik jas nelengvai nuplesiu kaip jau reikia ...nu nesunkiai bet jaucias kad jas reikia nuplesti pacios man jos neatsoka...
agnite
QUOTE(neducio mamyte @ 2012 03 19, 00:09)
na pasakoju as apie crest juosteles 3D ,nusipirkau jas 5 pameginimui
uzisklijavau pirma diena ,kazkaip keista buvo ...bet nieko pakenciama jokios tragedijos ,islaikiau pusvalandi,su seilem viskas tvarkoi
antra diena vel viskas gerai bet po kokiu 2,3 valandu pradejo gelti dantukus,jausmas verysad.gif patikekit
trecia diena uzsiklijuoju vel netycia perlaikiau gal 40 min vietoj 30 min
po valandos negaliu nieko paimti i burna ,negaliu kalbeti ,nei gerti zodziu visad sau prisidarau bedu.. verysad.gif  doh.gif gelimas nezmoniskas tabletes nepadeda ,zodziu nugraiuze emale dantukai jautrus be galo viskam verysad.gif
kas man pasakys ka dabar daryt...laukiu greiciau eit miegot ( jai uzmigsiu ) ir nejausti sio jausmo

*

Įsivaizduoti bandau kaip nemalonu. Bet kodėl jūs po tiek ilgai laikote tas juosteles? Aš tikriausiai pirmais kartais žymiai mažiau jas laikyčiau nei nurodyta instrukcijoje.
unsure.gif
monimoni
sveikos, ar veiksmingi tie balinamieji piestukai? Dabar daug akciju jiem,bet nezinau ar verta smile.gif
xernesta
Prieš du metus balinausi dantis kapomis. Efektas buvo neblogas smile.gif Bet norėčiau vėl pasibalinti, vis dėl to patamsėjo verysad.gif Eisiu burnos hihiena pasidaryti. Ir man siūlo dantis nupurkšti soda g.gif gal kuri bandėte koks efektas? Gal geriau apsimoka, man juosteles ar kapas nusipirkti. Net nžn; Laukiu Jūsų nuomonės 4u.gif
Exige
Esu bandzius proffesional effects tai labai gerai isbalino ir laiko ilgai apie metus laisvai tik neistveriau ir ai galvoju reik dar pasibalint, nors zalingu iprociu neturiu, bet kavos tai geriu tikrai biggrin.gif tai del jautrumo man po proffesional buvo kelis kartus kad pajautrejo, bet palaukiau pora dienu ir toliau dejau, poto jau nieko nesijaute jokio gelimo, o dabar kai 2hours express isbandziau tai ziauriai gele dvi dienas, bet gerai isbalino ir ramu dabar vel biggrin.gif cia matyt kaip kuriems, mano jautresni tai ir jautes tas jautrumas
drieziuxx
O kazin estetini plombavima isbalina juosteles? smile.gif
Exige
QUOTE(drieziuxx @ 2012 05 14, 19:48)
O kazin estetini plombavima isbalina juosteles? smile.gif
*

Nebalina plombu 4u.gif
Tutia
Laba,

o gal yra naudojančių Opalescence švirkštus?
Kur jūs kapas pasidarėt jiems naudoti? blush2.gif
Vitulka

i 
Skelbimai forume draudžiami. Jiems skirta Tik Skelbimų lenta.
emiliute55
QUOTE(Tutia @ 2012 05 20, 12:45)
Laba,

o gal yra naudojančių Opalescence švirkštus?
Kur jūs kapas pasidarėt jiems naudoti?  blush2.gif
*

man teko naudoti pries darantis estetini plombavima, tai kapas dariausi odontologijos klinikoje kur gydziausi. Tai efektas tikrai akivaizdziai matesi, nors galvojau kad mano dantys is viso neimlus balinimui. Tik man niekaip neiseidavo kiekviena nakti su tomis kapomis miegoti, nes dantys jautrus budavo. tai viena nakti miegodavau, viena darydavau ir t.t. tai gavosi kad beveik 3 savaites balinimas, po savaites visi jautrumai baigesi smile.gif
Aints
Ir aš bandžiau, iš Amerikos buvo tėvai parvežę tas kapas, balinau savaitę ir tikrai sąžiningai nevalgiau nieko su pažadais, negėriau kavos ar arbatos..Ir nieko. Skaičiau, kad priklauso ir nuo imuniteto lyg, kad jei esu gėrus antibijotikų nemažai, nieko nebus..Tik nežinau ar tiesa, forume pletkuose irgi skaičiau:D
monimoni
Sveikos. Ka galvojate apie si pasiulyma http://tarpmergaiciu.lt/items/kosmetika/20...-kapomis-is-usa ? labai vilioja palanki kaina,bet bijau kad nereiktu uz skupuma du kart moket..
Ereba
labas, ar jautrokiems dantims geriau rinktis Crest advance vivid juosteles? Kokia kaina perkate ir iš kur? mirksiukas.gif 4u.gif
fantuteee
sveikos smile.gif kiek % peroksido patartumete balinti dantukus? kiek jus laiko laikote juosteles? smile.gif...renkuosi ir nei6sirenku...jau ir pasimeciau beskaitydama doh.gif .......koks yra minimaliausias procentas peroksido juostelese? g.gif
DOMINUKE
Sveikutes.As pas savo odontologe Lietuvoje dariausi kapas,ir pirkau keturis svirkstukus balinimo.Tris naktis sake balint,po to trys pertrauka,ir po to vel galiu 1-3 naktis balint.Tris naktis as jas paturejau,ir po trecios dantys ant tiek buvo jautrus,kadnegalejau paimti nei ranksluostinio popieriaus i rankas,nes ejo viskas''per dantis'' siaubingai.Nu zodziu tadien jausmas buvo ne kosk man.Padariau is viso kazkur 5 dienu pertrauka,ir siandien vel bandziau detis,bet isbuvau vos kelias minutes,kaip pradejo viena danti gelti.Nusiemiau.Zodziu suzinojau kokie jautrus yra mano dantys.Bet per tas trsi nakteles tikrai matosi rezultatas,esu tuo patenkinta.Dabar paliksiu pertrauka apie menesi,tada bandysiu vel.
vienintelė
QUOTE(DOMINUKE @ 2012 10 15, 23:16)
Sveikutes.As pas savo odontologe Lietuvoje dariausi kapas,ir pirkau keturis svirkstukus balinimo.Tris naktis sake balint,po to trys pertrauka,ir po to vel galiu 1-3 naktis balint.Tris naktis as jas paturejau,ir po trecios dantys ant tiek buvo jautrus,kadnegalejau paimti nei ranksluostinio popieriaus i rankas,nes ejo viskas''per dantis'' siaubingai.Nu zodziu tadien jausmas buvo ne kosk man.Padariau is viso kazkur 5 dienu pertrauka,ir siandien vel bandziau detis,bet isbuvau vos kelias minutes,kaip pradejo viena danti gelti.Nusiemiau.Zodziu suzinojau kokie jautrus yra mano dantys.Bet per tas trsi nakteles tikrai matosi rezultatas,esu tuo patenkinta.Dabar paliksiu pertrauka apie menesi,tada bandysiu vel.
*

aš irgi kažkada balinausi kapomis kaip jūs, jausmas toks pats doh.gif todėl dabar kad ir kaip norėčiau baltesnių dantų bijau prisiminus ta baisinį jautruma verysad.gif
Pikciurna_
QUOTE(DOMINUKE @ 2012 10 15, 23:16)
*

Tas dantukas kurį gėlė, kartais nėra "padilęs". Nes dažniausiai jei dantis nudilęs ir apnuoginta emalė, tada balinant skausmas visada bus.
*milka*
QUOTE(fantuteee @ 2012 10 15, 18:51)
sveikos smile.gif kiek % peroksido patartumete balinti dantukus? kiek jus laiko laikote juosteles? smile.gif...renkuosi ir nei6sirenku...jau ir pasimeciau beskaitydama doh.gif .......koks yra minimaliausias procentas peroksido juostelese?  g.gif
*

Namu salygomis siulyciau max iki 16% rinktis balinimo medziaga.

Papildyta:
QUOTE(Aints @ 2012 06 13, 14:26)
Ir aš bandžiau, iš Amerikos buvo tėvai parvežę tas kapas, balinau savaitę ir tikrai sąžiningai nevalgiau nieko su pažadais, negėriau kavos ar arbatos..Ir nieko. Skaičiau, kad priklauso ir nuo imuniteto lyg, kad jei esu gėrus antibijotikų nemažai, nieko nebus..Tik nežinau ar tiesa, forume pletkuose irgi skaičiau:D
*

Ne visai taip .Su imunitetu nieko bendro balinimo efektyvumas neturi.Is antibiotiku svarbus tik tetraciklinas ,kuris keicia dantu spalva.Vadinamuosius " tetraciklininius dantis" labai sunku isbalinti arba neimanoma ,tai priklauso nuo individualaus atvejo.
Papildyta:
QUOTE(vienintelė @ 2012 10 16, 11:17)
aš irgi kažkada balinausi kapomis kaip jūs, jausmas toks pats doh.gif  todėl dabar kad ir kaip norėčiau baltesnių dantų bijau prisiminus ta baisinį jautruma verysad.gif
*

Balinti galit .Tiesiog jei balinant buvo visi dantu pavirsiai sujautreja reikia balinimo geli naudoti 10% ir dar nusipirkti nujautrinamo gelio.Viena diena i kapas deti balinimo geli ,kita diena nujautrinanti.Aisku uztrunka ilgiau ,bet galima isvengti dantu jautrumo.Beto balinimo metu naudoti pasta ,dantims valytis ,su didesniu fluoro kiekiu ir jokiu budu ne balinancia.
Aušraitė
sveikos,kas yra tureje/naudojesias balinimo ploksteles?
user posted image

gundausi nusipirkti ax.gif Raso 10vnt(cia virsutiniams ir apatiniams dantims?)
ir kiek % balinimo priemones?

aciu,kas atsakys 4u.gif
kamuoliukė
Laba diena
gal kuri pirkote white smile pieštuką iš čia http://www.britewhite-smile.com/lt/
Kažin ar verta bandyti g.gif ?
*milka*
QUOTE(kamuoliukė @ 2012 11 07, 13:04)
Laba diena
gal kuri pirkote white smile pieštuką iš čia http://www.britewhite-smile.com/lt/
Kažin ar verta bandyti g.gif ?
*

Paskaicius sudeti tai nerekomenduociau .
Trendy_
Labas, gal gali man kas nors paaiskinti viena dalyka, narsant odontologijos kliniku saituose raso, jog individualiu kapu kaina 120lt (cia kokia radau pigiausia) tai cia buna viena dalis ar dvi, ta prasme virsutiniam ir apatiniam zandikauliams taikoma tokia kaina? nes kazkaip per pigu atrodo biggrin.gif
Beje dar ka galeciau pasakyti apie Crest balinimo juosteles. Zodziu, taip pat susigundziau ir nusipirkau is vienos paneles is md, nu ir ka baigiau kursa as ta ir jokio rezultato, o suplojau 140lt doh.gif gal kokia padielka man pakiso net nezinau, gal kiekvienam skirtingai.
Mrs. R
Kapu kaina vienam zandikauliui.
Pasidariau Panevezy uz 100lt/vnt.
Dabar ieskau, gal kas pigiau peroksido parduos, gal per daug apsirupinot, ar negalit naudot :ax
Mrs. R
Balinimo gelio ir kalcio pastos gavau pardes.lt, kaina pasirode geriausia, tikiuosi rezultatai taip pat dziugins :-)
Trendy_
Na Vilniuje kainos visada uzkeltos, ka pigiausia radau tai 120lt ax.gif
Tutia
Nusipirkau Opalescene keturis švirkštukus, poryt einu higieną daryti, kažin iškart po higienos galiu tą patį vakarą balint, ar vis gi palaukt?
Trendy_
Manau, pasikonsultuokit gal su odontologu pries tai del sito klausimo smile.gif as irgi turiu opalescence, bet niekaip neprisiruosiu pasidaryt kapu ir pradet pagaliau balinimo procesa doh.gif O Jus jas individualias pasidariusi?
Tutia
QUOTE(Trendy_ @ 2012 12 11, 10:12)
Manau, pasikonsultuokit gal su odontologu pries tai del sito klausimo smile.gif as irgi turiu opalescence, bet niekaip neprisiruosiu pasidaryt kapu ir pradet pagaliau balinimo procesa doh.gif  O Jus jas individualias pasidariusi?
*

turiu tas prisitaikiančias, kur reiks mirkyt karštam vandeny ir formuot, dar nepasidariau formos smile.gif

o 20% galima laikyti per naktį, taip? ax.gif
kusachius
Gal kas galite pasidalinti dantų balinimo lazeriu įspūdžiais? Ar ilgai tai trunka, ar skauda, ar nuskausmina? Kadaise balinau dantis kapomis, nuo to laiko liko labai jautrūs, ir namų sąlygomis man per didelė kančia balintis doh.gif o ir tų balinančių gelių skonį burnoj per naktį jausti menkas malonumas.
Dar domina, ar ta procedūra visiems vienodai trunka ir kainuoja, ar galima tik truputį pabalinti? ir norisi kažkiek pabalinti, bet ir bijau, kad skaudės, ar kad dar labiau sugadins dantis nei ankstesnis bandymas.
Mitsouko
Balinausi su lazeriu, odontologė sakė, kad labai daug priklauso nuo dantų: tiek jautrumas, tiek balinimo efektas. Kai kuriems reikia balintis 2 kartus...
man užteko vieno, dantys tikrai buvo baltesni, bet tik keliais tonais, aplinkiniai net nepastebėjo,kad dariausi balinimą...
aš kaip tik galvojau,kad kitąkart namie su kapom bandysiu balintis, nes į dantų jautrumą gali reaguoti, nutraukti balnimą ir pan.
Nes su lazeriu tai per vieną kartą žymiai didesnę dozę gauna dantys. Ačiū dievui, po balinimo man gal tik kokias 2 valandas karts nuo karto sudilgčiodavo, bet tikrai smarkiai.O odontologė pasakė,kad kai kuriems būna ištisinis skausmas iki 2 dienų, ko aš tikrai neiškęsčiau doh.gif

Dėl skausmo balinimo metu: kai kuriems jis būna, manęs odontologė prašė pasakyti, jei atsiras.

Aš buvau susiradusi praėjusiais metais už 550lt Antakalnio odontologijos klinikoje, manau, kad Vilniuje pigiau surasti būtų sunku.
kusachius
QUOTE(Mitsouko @ 2012 12 12, 03:29)
Balinausi su lazeriu, odontologė sakė, kad labai daug priklauso nuo dantų: tiek jautrumas, tiek balinimo efektas. Kai kuriems reikia balintis 2 kartus...
man užteko vieno, dantys tikrai buvo baltesni, bet tik keliais tonais, aplinkiniai net nepastebėjo,kad dariausi balinimą...
aš kaip tik galvojau,kad kitąkart namie su kapom bandysiu balintis, nes į dantų jautrumą gali reaguoti, nutraukti balnimą ir pan.
Nes su lazeriu tai per vieną kartą žymiai didesnę dozę gauna dantys. Ačiū dievui, po balinimo man gal tik kokias 2 valandas karts nuo karto sudilgčiodavo, bet tikrai smarkiai.O odontologė pasakė,kad kai kuriems būna ištisinis skausmas iki 2 dienų, ko aš tikrai neiškęsčiau doh.gif

Dėl skausmo balinimo metu: kai kuriems jis būna, manęs odontologė prašė pasakyti, jei atsiras.

Aš buvau susiradusi praėjusiais metais už 550lt Antakalnio odontologijos klinikoje, manau, kad Vilniuje pigiau surasti būtų sunku.
*

O varge blink.gif pas mane dantys labai jautrūs, kai bandžiau pernai su balinimo juostele balintis, tai po kokių 2 minučių nebeiškenčiau gėlimo doh.gif gal teks atsisakyti to gėrio, nors ir labai norisi baltų dantukų, bet taip kankintis... unsure.gif
Tikėjausi kad jie kaip nors nuskausmina ar nujautrina prieš balinant lazeriu, bet jeigu ne, tai nelabai turiu šansų iškęsti verysad.gif

Ačiū labai už išsamų atsakymą 4u.gif
Tutia
aš balinausi lazeriu prieš beveik 10 metų, jokio jautrumo nebuvo, bet ir dantys nėra jautrūs. O aplinkiniai tikrai pastebėjo, nors tikrai tas baltumas nebuvo akinantis smile.gif
Trendy_
QUOTE(Tutia @ 2012 12 11, 22:47)
turiu tas prisitaikiančias, kur reiks mirkyt karštam vandeny ir formuot, dar nepasidariau formos  smile.gif

o 20% galima laikyti per naktį, taip?  ax.gif
*

Kad galima, tai galima tikrai, bet viskas priklauso nuo Jusu dantuku bei dantenu jautrumo, kai kurie zmones net buna 30min negali isbuti ir jaucia kazkoki diskomforta, todel nuo kiekvieno priklauso individualiai... as tai pasirengus kentet kiek reiks, jei apskritai reiks ir tikrai laikyt per nakt.
Mylim@
Na del kabinetinio balinimo pasakysiu ir as rolleyes.gif
Kai nueme breketus, dariausi ne su lazeriu, bet su ZOOM. Buvau patikejusi kad cia kazkoks stebuklas ir labai norejau pabandyti. Mano dantukai buvo naturaliai balti, bet taip norejosi svytinciu blush2.gif Pasidariau higiena ir is karto balinome (jeigu dantenos netampa jautrios ir nekraujuoja tai balinti galima is karto po higienos).
Balinant skausmas buvo pakenciamas, bet po proceduros kita diena nezmoniskai skaudejo, geriau vaistus kokius begalejau ir tik laikinam apmalsindavo iki pakenciamo. Taip prasikankinau para, bet po to buvo viskas liuks.
Del baltumo labai nusivyliau... Pasviesejo tik vienu tonu ir aplinkiniai tikrai nepastebejo. Galvojau bus zymiai stipresnis efektas, bet gydytoja paaiskino kad kaip pirmam kartui ir taip gavosi labai geras efektas unsure.gif Tai supratau kad iki norimu baltu kaip sniegas dantu tikriausiai kokiu 5 proceduru reiketu...
Siaip karts nuo karto pasidarau namuose su kapomis ir efektas tikrai geresnis nei balinant kabinete mirksiukas.gif
Todel norincioms patariu balinti tik namuose 4u.gif
Tutia
Sunaudojau du Opalescence švirkštukus, nu ką galiu pasakyt, kankynė.. 20%, laikant naktį, pradeda po poros valandų skaudėt dantis, dantenas.. Keista, nes sakau, niekad nebuvo jautrūs dantys, net balinant stomatologiniam kab., lazeriu, jokio jautrumo nebuvo.

Po pusdienio jautrumas ir dantenų skausmas praeina, bet kažkaip nelabai toliau gundo balinti.. Nors rezultatas tikrai matosi gan neblogas, nors norėtųsi dėl tokios aukos ir baltesnių. ax.gif
Liebchen
Aš ir turiu trejetą Opalescence 20 % švirkštų. Turiu, nes stovi nenaudojami bent porą metų, mesti jau reikės dėl pasibaigusio galiojimo. Labai norėčiau puikios baltos šypsenos, bet kažin ar kas išeis, nors morališkai jau nusiteikinėju kokiais silpnesnės koncentracijos priemonei.
Balinimų pradžia buvo su 15 % berods geliu. Laikydavau kapose per naktį kelias naktis iš eilės, kol vieną kartą prabudau nuo dantų baisaus skausmo. Tąkart balinimo etapas ir užsibaigė.
Neturiu jautrumo šaltiems-karštiems gėrimams, bet va jautrumas balinimo geliams išliko. Dabar per naktį nei praėjus porai metų negalėčiau išbūti, bandžiau kada su 20 % geliu porą valandų pabūti. Pirmą dieną atlaikiau, po antrosios kapas vėl pasidėjau laukti geresnių laikų.
cloudlet
Tai norėjau pasitikslinti tos crest 3d Whitestrips Advanced Vivid juostelės skirtos tik priekiniams dantims? pas mane priekyje estetinis plombavimas padarytas, bet labai aktualu nuo iltinių dantų, nes ten tamsesni, pageltę dantys, ar eina su tom juostelėm nušviesinti šoninius dantis?
leglute
o kaip ta pasta kur su anglimi juodos spalvos? bandet kas nors?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.