Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Taurage2
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Gimdymas > Kiti miestai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Vitalma
QUOTE(Fifux'e @ 2011 09 08, 11:46)
na jei poliklinikoje,tai nzn g.gif
o seip pas narbutiene gal g.gif
batutiene ne visoms tinka 4u.gif
*

O ką manot apie Vidrienę? g.gif
Abejoju dėl Narbutienės ir Vidrienės, bet labiau linkstu link pirmosios...
Fifux'e
QUOTE(Vitalma @ 2011 09 08, 12:07)
O ką manot apie Vidrienę? g.gif
Abejoju dėl Narbutienės ir Vidrienės, bet labiau linkstu link pirmosios...
*

viena eina pas ja pazystama,sako einu kad reikia,nieko daugiau-tai nzn ne ka apsakyti,pati nesusiduriau g.gif
Vitalma
QUOTE(Fifux'e @ 2011 09 08, 13:44)
viena eina pas ja pazystama,sako einu kad reikia,nieko daugiau-tai nzn ne ka apsakyti,pati nesusiduriau g.gif
*

Ačiu Fifux'e, rytoj keliausiu pas Narbutienę ax.gif
vj
QUOTE(Vitalma @ 2011 09 08, 11:31)
Gal kas parekomenduotumėt ginekologe Tauragėj, jau tiek visokio blogio prisiklausiau apie visas, kad nebežinau kurią rinktis doh.gif  Kemeklienę jau peržegnojau, tai ieškau pas kurią dabar registruotis unsure.gif
*

Sveikute, aš tau patarčiau tik pas gydytoją Narbutienę kreiptis. Aš pas ją jau seniai lankausi ir tikrai labai gerai išmano savo darbą, esu labai patenkinta. Buvau kažkada ir pas Vidrienę, tai nieko prieš ją neturiu, tik man ji tokia nelabai maloni buvo. Tai va, siūlau pas Narbutienę.
Fifux'e
laba,

vis neturiu laiko prisesti (arba kai yra,tai pamirstu) parasyti cia apie savo gimdyma blush2.gif
taigi,gimdziau pas narbutiene 4u.gif zinokit,pasitaike ta diena geros nuotaikos,tai labai faina pasirode.... biggrin.gif nors buvau girdejusi,akd nuotaikos zmogus ji 4u.gif bet si karta nenuvyle thumbup.gif

vitalma,buvai pas ja? 4u.gif

gimdymas buvo sklandus,greitas ir be traumu thumbup.gif personalas savaitgalinis pasitaike liuks thumbup.gif akuseres pavarde labai jau idomi buvo,tai nepamenu blush2.gif bet irgi labai faina thumbup.gif
YURGUTE
SVEIKINU PANELĖS.... 4u.gif
Smagu kai taip viskas nusiseka, paskui pradedi ir dar apie broliuką svjoti po kiek laiko blush2.gif
Fifux'e
QUOTE(JurGa & UgnĖ @ 2011 09 16, 07:45)
SVEIKINU PANELĖS.... 4u.gif
Smagu kai taip viskas nusiseka, paskui pradedi ir dar apie broliuką svjoti po kiek laiko  blush2.gif
*

aciu 4u.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
leja06
Sveikos,
Kas lankotes privaciai? Kiek kainuoja apziura echoskopu pas Narbutiene ir pas Urbanaviciu? Kazin ar kaklo rausklyte matuoja jie?
Dekui.
YURGUTE
QUOTE(leja06 @ 2011 10 01, 12:47)
Sveikos,
Kas lankotes privaciai? Kiek kainuoja apziura echoskopu pas Narbutiene ir pas Urbanaviciu? Kazin ar kaklo rausklyte matuoja jie?
Dekui.
*

sveika,
pas Kalinauską kainuoja 300 lt visas nėštumo periodas, o gimdymas arba cezaris 400 lt.
o apie kaklo raukšlę tai manau , kad nedaro tyrimų g.gif
Fifux'e
QUOTE(leja06 @ 2011 10 01, 11:47)
Sveikos,
Dekui.
*

rauksles tikrai tauragej niekas nematuoja g.gif na arba ten jei tipo pasiriuri,jei butu kokiu itarimu siustu kitur kur rimtai tai ziuri. is esme pasiziuri tik ar kas kaip.

pas narbutiene ar ne 500 lt kainuoja viso nestumo prieziura g.gif
vieno vizito kaina apie 50 lt.su ecko jau cia.

as lankiausi pas batutiene,tai nera nestukes jokio mokescio,bet kiekvienas vizitas kainuoja 30 lt (su echo cia jau kartu) 4u.gif
rasabraske
QUOTE(leja06 @ 2011 10 01, 12:47)
Sveikos,
Dekui.
*

Urbanavicius matuoja, su siuntimu nemokamai 4u.gif
iloniki
Kažkas rašė apie Kalinauską. Esu girdėjusi kad nei gimdymų nei cezarių jis nebepriiminėja smile.gif gal aš klystu?
YURGUTE
QUOTE(iloniki @ 2011 10 18, 20:51)
Kažkas rašė apie Kalinauską. Esu girdėjusi kad nei gimdymų nei cezarių jis nebepriiminėja smile.gif gal aš klystu?
*

Tkrai panelės priima ir daro cezarius, nes pati šiuo metu lankausi pas jį ir dėl cezario jau viskas sutarta. Tik aišku blogai tai, kad jis arba Kretingoj arba Mažeikiuose daro operacijas, nes kaip žinia Tauragės gimdymo namuose nebedirba soske.gif soske.gif
Fifux'e
QUOTE(iloniki @ 2011 10 18, 19:51)
*

daro,tik ne trg kaip ir jurga minejo 4u.gif
iloniki
Geras, net nežinojau. 4u.gif Geras gydytojas, gaila kad Tauragėj nebedirba verysad.gif
Fifux'e
QUOTE(iloniki @ 2011 10 19, 14:36)
Geras, net nežinojau.  4u.gif Geras gydytojas, gaila kad Tauragėj nebedirba  verysad.gif
*

o man jis nepatiko blush2.gif su pirmaja patekau pas ji-toks grubus,kietas,nzn as jo bairiu nesupratau ar ka-toks jausmas kad jis pas mane eidavo su kitos moters sveikatos istorija g.gif
YURGUTE
QUOTE(Fifux'e @ 2011 10 20, 09:07)
o man jis nepatiko blush2.gif su pirmaja patekau pas ji-toks grubus,kietas,nzn as jo bairiu nesupratau ar ka-toks jausmas kad jis pas mane eidavo su kitos moters sveikatos istorija g.gif
*

g.gif jo taip jau šiais laikais yra jei moki $
tai ir maloniai žiūri , jei ne tai ......
gaila , kad taip yra victory.gif flirt.gif
Isia
Sveiki,
ieškau atsiliepimu apie Vidriene. Taip ir nesusidarau nuomonės, kaip ši daktarė? blush2.gif
iloniki
Vidriene. Lankausi pas šią gydytoją šį nėštumą, po kolkas priekaištų neturiu:) Gydytoja kompetetinga, bendraujanti lengvai. g.gif Su pirmu vaiku lankiaus pas Striperikienę. Pas vidrienę man patinka labiau thumbup.gif
jolanv
Labutis, gal kas lapkricio menesi planuoja dziaugsmelio susilaukti?
Dzinyte
QUOTE(iloniki @ 2011 11 04, 14:29)
Vidriene. Lankausi pas šią gydytoją šį nėštumą, po kolkas priekaištų neturiu:) Gydytoja kompetetinga, bendraujanti lengvai.  g.gif Su pirmu vaiku lankiaus pas Striperikienę. Pas vidrienę man patinka labiau thumbup.gif
*

Buvau ir as pas ja pora kartu... Gaila, bet man ji tokia nepasirode doh.gif Kiekviena karta pas ja ligos deagnoze vis kita... o kai pasakiau, kad pati ieskau informacijos, duomiuosi, kas man galetu buti, tai uzveme, kas "dar ne vienas medicinos eksternu nebaige..." Supratau, kad nepatiko mano jau turimos zinios ax.gif Po to karto, daugiau pas ja nebegrizau.
Gailiuosi, kad pas ja tik laika gaisau, nes jos nieko nedarymo deka, mano leliukas uztruko metus laiko... blink.gif Kai nuejau pas kita gydytoja, ji is karto emeti gydymo ir po kokiu 3 men jau laukiausi blush2.gif
AstukasM
Sveikos mamytes, esu naujoke siame forume, noriu pasiteirauti, gal kas susidyrete su planine cezario peracija? Noreciau cezario kad ilgai nesikankinti. Lankausi pas Gyd. Vidriene gal kas pas ja jau gimdete?
Aciu uz atsakymus
Lars
QUOTE(AstukasM @ 2011 12 29, 19:13)
Sveikos mamytes, esu naujoke siame forume, noriu pasiteirauti, gal kas susidyrete su planine cezario peracija? Noreciau cezario kad ilgai nesikankinti. Lankausi pas Gyd. Vidriene gal kas pas ja jau gimdete?
Aciu uz atsakymus
*

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...6974&st=264
ringav
QUOTE(AstukasM @ 2011 12 29, 18:13)
Aciu uz atsakymus
*

4u.gif Labas,kodėl manai,kad ilgai kankinsiesi?manau,kad cezario šiaip nedaro,turi būti pagrindas tam,nors kas ten žino,žinau tik tiek kad po cezario yra tikrai daug blogiau,nei pagimdžius natūraliai,po gimdymo praėjus porai valandų savijauta buvo tokia,lyg nebūčiau gimdžiusi,jaučiausi puikiai,galėjau vaikščioti ir sėdėti,pati pasirūpinti savo vaiku,o po cp būsi kaip ligonis,linkiu tau sėkmės gimdant pačiai. 4u.gif
AstukasM
Sveikute RINGAV, na as bijau tu plysimu, jau esu tiek prisiklausiusi kad baisu darosi. Pirmas niestumas o skausmo bijau dar labiau. O tau tu pas ka gimdei jei aisku nepaslaptis?
AstukasM
Na del Vidrienes tai nezinau, as neplanavau kudikio, bet kai pagyde nuo baltuju tai pastojau net per tas dienas per kurias anksciau nesisaugojom ir net negalvojau kad galima pastoti. O ar Vidriene priima gimdymus ir kaip ji gimdymo metu elgiasi gal kas susiduret.

aciu
Fifux'e
vidriene priima dar ir gimdymus? g.gif neteko girdeti blush2.gif

seip nzn,jei nestumas lengvas eiciau belekur,svarbu aptikrina kas menesy.bet ei koks sunkesnis,tai tik privaciai 4u.gif
pati kad ir lengva nestuma turejau ejau pas batutiene-istikima kaip sakant likau biggrin.gif ,bet seip paskutiny karta manau su nestumu pas ja ejau.nors kaip gydytoja man ji patinka thumbup.gif
AstukasM
Tai as nezinau ar priima del to ir klausiu, gal kas zinot. zinociau neklausineciau, as pas bet ka nenoriu, esu per daug atsakinga ir uz save o tuo labaiu uz savo klecka, nerizikuociau pas bet ka.
alinute5
QUOTE(AstukasM @ 2011 12 30, 21:07)
Tai as nezinau ar priima del to ir klausiu, gal kas zinot. zinociau neklausineciau, as pas bet ka nenoriu, esu per daug atsakinga ir uz save o tuo labaiu uz savo klecka, nerizikuociau pas bet ka.
*

bent iki šiol ji gimdymo namuose nedirbo, tai greičiausiai ir nepriima. turit susižinot, kas dirba Gimdymo namuose, tada ir žinosite ax.gif
alinute5
per gimdyma nesikankinsi, bet po to.... tikrai busi ligonis, vaikelio is karto neduoda, ant šono pasiverst sunku, jau nekalbu, kad atsistot doh.gif teko patirt du CP (tikrai ne dėl to, kad norėjau - buvo kilę bėdų, pirmą sykį dėl vaikelio, kitą sykį pačios spaudimas pradėjo kadrilį šokt wub.gif ), tai ojojoj.... po paros gauni vaikelį, ir turi juo pati rūpintis, maitint, vystyt, perrengt, o skauda siaubingai, kol išsiriti iš lovos, eini susirietęs (ypač iš po nakties, dieną dar prasivaikštai 4u.gif )
Natūralus gimdymas gal atrodo baisia, bet tikrai po jo sustiprėji greitai ir iš karto vaikelį gauni, o tie plyšimai... daug moterų nepatiria jokių plyšimų, nieko. čia nežinosi...
*Lapute*
Sveikos,

teko ir man susidurti su vidriene - nemaloni ji man schmoll.gif ejau tik karta, drauge pas ja lankes, tai pabego irgi nuo jos. urbonavicius matuoja sprando rauksleles. as norejau pas ji gimdyti, bet neteko, nes maziuke nusprende gimti anksciau, tai gimdziau klp ax.gif as lankiausi pas kemekliene, man ji thumbup.gif tikrai gerai ziurejo ir tyrimus dare kelis kartus (na cia man papildomai reikejo), tikrai gera daktare. o stripeikiene - tai irgi nieko gero doh.gif as pas ja lankiausi kelis metus, bet begau is jos. dariausi tyrimus, jie rode nekokius rezultatus, o ji tik vitaminus skirdavo doh.gif tada nuejau pas kemekliene, jai iskart nepatiko rezultatai tyrimu, dave siuntimus ir tyrimams ir pas kitus gyd, ko pasekoje ir susilaukiau savo dukrytes ax.gif na mano tokia patirtis su trg medikais biggrin.gif
Fifux'e
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 02, 18:11)
Aciu mergytes uz info. kazkaip man sirdis jaucia kad ir man teks gimdyti klp, net jau pradejau dometis apie klp ginekologus. Pas mus cia trg kazkaip sunku ir susitarti ir apsilankyti pas gydytojus kurie priima gimdymus.
*

kodel sunku? g.gif urbonavicius mielai priima.narbutiene irgi g.gif
AstukasM
aciu uz paratimus ir patirties pasidalinimu, bet manau cia nuo organizmo priklauso, mano drauge ir turejo 2 CP pirmas nebuvo planuotas nes galvojo kad pati pagimdys, o kai pradejo matyti kad vaikelis uzdus tada greit dare CP, aisku buvo komplikaciju nes kai gimde buvo karta vasara, o antra vaikuti kai CP dare jau po 3 dienu isleido namo ir ji jautesi tikrai puikiai, manau cia kiekvienai skirtingai buna.
AstukasM
bet pas juos uzsiregistruoti vizitui ar imanoma? Narbutiene tai su savotisku charakteriu zinau jau , drauge pas ja privaciai lankesi o kai prasidejo gimdymas menesiu anksciau tai issiunte i kauna ir dar su 3 cm atsidariusiu kakleliu, tai gerai kas uosviens pazystama jurbarke ginekologe o tai kazi kaip butu pasibaige.
O Urbanavicius kur turi kabineta?
Fifux'e
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 02, 18:36)
bet pas juos uzsiregistruoti vizitui ar imanoma? Narbutiene tai su savotisku charakteriu zinau jau , drauge pas ja privaciai lankesi o kai prasidejo gimdymas menesiu anksciau  tai issiunte i kauna ir dar su 3 cm atsidariusiu kakleliu, tai gerai kas uosviens pazystama jurbarke ginekologe o tai kazi kaip butu pasibaige.
*

eina smile.gif
narbutiene tai jei ne kokio nuotaikos,tai jo,priekbi labai smile.gif bet va mazyle savo patekau pas ja gimdyti,tai labai linksma buvo,labai faina thumbup.gif
o urbonavicius tai turi kabineta kur yra respublikos gatvej jurates vaistine.tai virs jos 4u.gif as jauciu jei tarciausi,tai tik su juo g.gif
AstukasM
O tai ne ten pat kur Vidrienes kabinetas? ar as maisau jau tas vaistines.
*Lapute*
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 02, 19:49)
O tai ne ten pat kur Vidrienes kabinetas? ar as maisau jau tas vaistines.
*

ten pat, tik urbonaviciaus dabar yra pirmam aukste, o vidriene antram aukste 4u.gif
alinute5
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 02, 19:36)
bet pas juos uzsiregistruoti vizitui ar imanoma? Narbutiene tai su savotisku charakteriu zinau jau , drauge pas ja privaciai lankesi o kai prasidejo gimdymas menesiu anksciau  tai issiunte i kauna ir dar su 3 cm atsidariusiu kakleliu, tai gerai kas uosviens pazystama jurbarke ginekologe o tai kazi kaip butu pasibaige.
*

jei gimdymas vyksta anksčiau nei 36 sav visada siunčia į Kauną, mantaip sakė mano ginekologė, nes tauragėj neturi sąlygų tokio amžiaus naujagimiams prižiūrėt 4u.gif mano pirmąjį sūnų iš karto išvežė į Klaipėdą tik gimusį, nes buvo kilę sveikatos problemų 4u.gif
*Lapute*
QUOTE(alinute5 @ 2012 01 03, 12:26)
jei gimdymas vyksta anksčiau nei 36 sav visada siunčia į Kauną, mantaip sakė mano ginekologė, nes tauragėj neturi sąlygų tokio amžiaus naujagimiams prižiūrėt  4u.gif mano pirmąjį sūnų iš karto išvežė į Klaipėdą tik gimusį, nes buvo kilę sveikatos problemų  4u.gif
*

sako, kad veztu i kauna, bet neveza schmoll.gif maniske gimti sugalvojo 35 sav., klausiau tai gal i kauna ves, gavau atsakyma, kad ne, trg priklauso klp ir veze i klp gimdyti.
alinute5
na jo, čia įdomiai su tais vežimais doh.gif kai pirmojo laukiaus, tai sakė, jei kokios komplikacijos, veža į Kauną, nes su Kaunu dirba, o gimusį vaiką išvežė į Klaipėdą - buvo iškviestas reanimobilis iš Klaipėdos (gimė laiku, tik šiaip kilo bėdų) blush2.gif Šio nėštumo metu tai pati gydytoja siuntė mane konsultacijoms į Kauną (problemų buvo su mano pačios sveikata) konsultacijoms, kur gimdyt - čia ar Kaune vien dėl vaiko 4u.gif Tad šįkart teko laimė išbandyt Kauno klinikas 4u.gif
Žodžiu, nesuprasi čia jų wub.gif
AstukasM
O net nezinojau kad tam paciame pastate , na jau dabar zinosiu. Aciu merginos uz info, butinai reiks pasidometi ir apsilankyti pas gydytoja Urbanaviciu.
ringav
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 02, 18:19)
aciu uz paratimus ir patirties pasidalinimu, bet manau cia nuo organizmo priklauso, mano drauge ir turejo 2 CP pirmas nebuvo planuotas nes galvojo kad pati pagimdys, o kai pradejo matyti kad vaikelis uzdus tada greit dare CP, aisku buvo komplikaciju nes kai gimde buvo karta vasara, o antra vaikuti kai CP dare jau po 3 dienu isleido namo ir ji jautesi tikrai puikiai, manau cia kiekvienai skirtingai buna.
*

Labas 4u.gif labai svarbu nusiteikimas,galvojau daug kartų,kokio gimdymo norėčiau:ne naktį,kad kaklelis gerai darytųsi,skausmo nebijojau,žinojau,kad nuskausminamaisiais nepasinaudosiu,prieš stūmimą akušerė aiškiai pasakė,kas po ko bus ir ką reikės daryti,situacija buvo visiškai kitokia,nei gimdant dukrą prieš gerą dešimtmetį,buvo toks momentas,kad nesuprantu,kas vyksta,nes kaip sakau su dukra to nebuvo,akušerė pamačiusi mano veido išraišką iškart suprato ir pasakė,kad žinau,kad yra tempimo jausmas,arba pakenti,arba kerpam,sakau pakentėsiu,tai truko tik akimirką.(Vadinasi,su dukra mane kirpo,bet dukra vistiek gimė su gimdymo trauma. verysad.gif) Plyšimas buvo,bet mažas,sakė galėjo ir nesiūti,bet kad geriau gytų susiuvo,viso labo tik vienas kabinimas.Per visą gimdymą stengiausi galvoti pozityviai,kaip sakiau po poros valandų buvau kaip ridikėlis.
AstukasM nestuke.gif jei turėsi kokių klausimų(patirties turiu sočiai ir visokios) lotuliukas.gif rašyk į AŽ,nes retai čia užsuku
TYNNA
po cezario operacijos savijauta tokia ŠŠŠŠŠŠ, kad geriau jau tikrai gimdyt pačiai wink.gif
TYNNA
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 02, 19:11)
Aciu mergytes uz info. kazkaip man sirdis jaucia kad ir man teks gimdyti klp, net jau pradejau dometis apie klp ginekologus. Pas mus cia trg kazkaip sunku ir susitarti ir apsilankyti pas gydytojus kurie priima gimdymus.
*

tai kad labai nesunku pas Narbutienę papulti... užsiregistruoji ir tiek...

QUOTE(alinute5 @ 2012 01 03, 13:26)
jei gimdymas vyksta anksčiau nei 36 sav visada siunčia į Kauną, mantaip sakė mano ginekologė, nes tauragėj neturi sąlygų tokio amžiaus naujagimiams prižiūrėt  4u.gif mano pirmąjį sūnų iš karto išvežė į Klaipėdą tik gimusį, nes buvo kilę sveikatos problemų  4u.gif
*

manau, kad teisingai daro, kad siunčia į Klp ar Kns... jei žino, kad patys nesusidoros, tai vaiko ir mamos labui privalo taip daryt....
AstukasM
Kad pas ja privaciame kabinete pastoviai telefono niekas nekelia, o ir mobilaus nekelia.
jau nusprendziau kad gimdysiu tikrai ne taurageje. Kazkaip keistai gydytojai elgiasi, klausi kas kas bus, pas ka tek gimdyti o pasako kad likus meneiui iki gimdymo viska aptarsim, kazkokia nesamone.
*Lapute*
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 20, 21:00)
Kad pas ja privaciame kabinete pastoviai telefono niekas nekelia, o ir mobilaus nekelia.
jau nusprendziau kad gimdysiu tikrai ne taurageje. Kazkaip keistai gydytojai elgiasi, klausi kas kas bus, pas ka tek gimdyti o pasako kad likus meneiui iki gimdymo viska aptarsim, kazkokia nesamone.
*

zinok bijo ka prizadeti ir mazu anksciau sugalvosi gimdyti. as tariausi su urbonavicium, tai jis man pasake ateik 37 sav tada viska aptarsim, bet deja nespejau smile.gif
Fifux'e
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 20, 21:00)
*

QUOTE(*Lapute* @ 2012 01 20, 21:29)
zinok bijo ka prizadeti ir mazu anksciau sugalvosi gimdyti. as tariausi su urbonavicium, tai jis man pasake ateik 37 sav tada viska aptarsim, bet deja nespejau smile.gif
*

bet visi trg taip kazkodel g.gif nes zinau kelias drauges irgi taresi,tai tik 37 sav liepe ateiti ir pasnekes apie tai g.gif
iloniki
Merginos, kiek žinau Narbutienė nuo sausio 9 iki 20 dienos buvo išvykusi, tikriausiai dėl to ir nekelė ragelio. Pati esu susitarusi su ja. Dėl gimdymo susitarėm gruodį o gimdymo terminas jau po savaitės. taigi normalu juk visgi tik nuo 38 savaitės Tauragėje priima gimdymus. jei gimdymas prasideda anksčiau siunčia į Klaipėdą ar Kauną. smile.gif
YURGUTE
QUOTE(TYNNA @ 2012 01 17, 17:20)
po cezario operacijos savijauta tokia ŠŠŠŠŠŠ, kad geriau jau tikrai gimdyt pačiai wink.gif
*

mano savijauta po CP buvo puiki thumbup.gif , išlaeido iš ligoninės kaip po normalaus gimdymo, nei pūliavo, nei temp. buvo, jaučiausi puikiai, ir džiaugiuosi kad neteko kentėti sąrėmių ( aišku CP darė , nes dukrytė sėdėjo nestuke.gif pilvelyje)
alinute5
QUOTE(JurGa & UgnĖ @ 2012 01 30, 09:41)
mano savijauta po CP buvo puiki  thumbup.gif , išlaeido iš ligoninės kaip po normalaus gimdymo, nei pūliavo, nei temp. buvo, jaučiausi puikiai, ir džiaugiuosi kad neteko kentėti sąrėmių ( aišku CP darė , nes dukrytė sėdėjo  nestuke.gif  pilvelyje)
*

na kalbama ne apie temperatūra ir žaizdos supūliavimą blush2.gif bet, sutikit, gi skauda, kai į pirštą įsipjauni blush2.gif o čia nemaža skylė padaryta ir vis tik skauda,kai reikia keltis iš lovos ir eiti bei rūpintis kūdikėliu ax.gif nebent yra kas juo rūpinasi ir pačiai nereikai nei keltis nei jo apiprausti ax.gif
man teko "laimė" turėti 2 CP, blink.gif negaliu sakyti, kad buvo labai blogai, ir ligoninėse tikrai ilgai nelaikė niekas (tik Kaune palaikė kol siūlus reikėjo išimt, kad nereiktų čia eiti maldaut,kad kas juos išimtų blush2.gif ), nu bet vis tiek savijauta ne kokia, ir pjūvį skauda ilgokai, o vieta jautri būna ilgai, kaip kam - man gerus metus blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.