Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 2013 m. Vilniaus nuotakos 18
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Planuojančių pašnekesiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mars
QUOTE(bucke001 @ 2013 08 07, 22:53)
Sveikutes merginos, as vis dar medutyje, bet gavau pora foto is fotografes, noriu viena pasidalinti 4u.gif http://www.part.lt/img/76bf1f8bd7888abe5ad...c5e246ee018.jpg
*

super nuotrauka thumbup.gif
xzx
Labas rytas.

Mano peršalimas leidžiasi į bronchus, tesvajoju apie vieną - per ceremoniją nepradėt kosėt doh.gif pavalgau ir lekiu manikiūrui su pedikiūru. Nežinau, kaip rytoj atlaikysim karščius...
sbo
QUOTE(xzx @ 2013 08 08, 08:34)
Labas rytas.

Mano peršalimas leidžiasi į bronchus, tesvajoju apie vieną - per ceremoniją nepradėt kosėt doh.gif  pavalgau ir lekiu manikiūrui su pedikiūru. Nežinau, kaip rytoj atlaikysim karščius...
*

Sveikatos sveikatos sveikatos!!!!! 4u.gif
aqvilux
Sveikutes merginos, as vis dar medutyje, bet gavau pora foto is fotografes, noriu viena pasidalinti 4u.gif http://www.part.lt/img/76bf1f8bd7888abe5ad...c5e246ee018.jpg
*

labai gražu! Super!!!!
mars
Labas rytas.

Mano peršalimas leidžiasi į bronchus, tesvajoju apie vieną - per ceremoniją nepradėt kosėt doh.gif  pavalgau ir lekiu manikiūrui su pedikiūru. Nežinau, kaip rytoj atlaikysim karščius...
*

o jei kaip negerai, linkiu pasveikti
JaNNeTe
*

Foto nereali! thumbup.gif Labai labai gražu smile.gif

Labas rytas.

*

Linkiu kuo greičiau pasveikti 4u.gif Pasirūpink, kad vestuvių dieną turėtum įvairių čiulpiamų vaistukų nuo gerklės. Tam kartui tikrai pagelbės ir būsi rami, kad neužeis kosulys.
zuikiss
Ačiū, merginos, kad pasidalinote savo patirtimi dėl pasų keitimo, kitą savaitę imsiuosi šito reikalo biggrin.gif

Bucke, labai graži nuotrauka, kaip iš žurnalo smile.gif
avellana
QUOTE(bucke001 @ 2013 08 07, 20:53)
*

Wow wub.gif super thumbup.gif tikrai kaip iš žurnalo bigsmile.gif

xzx, sveik! 4u.gif
Doowa
Merginos gal matet kur nors pirkti toki inda ar panasu ar kad kas nuomotu???

http://www.amazon.com/gp/product/B008TMEAO...=A1WTS3Z5YNNH8X
Papildyta:
Vakar mane is sokiu pamokos isveze i ligonine:((( Repetavom musu vestuvini soki, as lenkiausi, netaip pastavciau koja, pasigirdo trakstelejimas didelis, negalejau nei sulenkti nei istiesti kojos...Stiprus raisciu patempimas, turiu guleti deti kompresus ir leda...Vaikstau su ramentais...panasu kad per vestuves sokio nebus:(((
Ms. Justina
QUOTE(Doowa @ 2013 08 08, 13:59)
Merginos gal matet kur nors pirkti toki inda ar panasu ar kad kas nuomotu???

http://www.amazon.com/gp/product/B008TMEAO...=A1WTS3Z5YNNH8X
Papildyta:
Vakar mane is sokiu pamokos isveze i ligonine:((( Repetavom musu vestuvini soki, as lenkiausi, netaip pastavciau koja, pasigirdo trakstelejimas didelis, negalejau nei sulenkti nei istiesti kojos...Stiprus raisciu patempimas, turiu guleti deti kompresus ir leda...Vaikstau su ramentais...panasu kad per vestuves sokio nebus:(((
*

Tu planavai jį iš kažkur gaut, nesigavo? Radau tokį, bet visai ne toks dailus :/ http://airpathmix.eu/namu_apyvoka/product/...rage-Jar/108525
Doowa
Tai va kad kazkaip nesiseka...turejau gauti labai dailu, va toki is koleges, ji savo vestuvem pikus buvo...http://www.amazon.com/gp/product/B001CS4T1A/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER,
ji pati buvo viena karta isnuomavus ji, ir kai man atveze sako tu pasiziurek nes jai sake kad jis leidzia..snd ji issitraukiau apziureti ziuriu kad jis stukteletas jau buvo ir iskiles sonas, per kuri bega vanduo:((( o as jau suplanavus, prisipirkus buteliuku su siaudeliais, tai pat dar vienai merginai ta inda turejau duoti ji irgi susiplanavus ir dabar taip berysio. butu galima uzsisakyti is amazon, jie raso kad atsiustu iki rugpjucio 13 dienos, bet kaina gaunasi 120 USD, tai nzn ar verta...

QUOTE(Ms. Justina @ 2013 08 08, 13:37)
Tu planavai jį iš kažkur gaut, nesigavo? Radau tokį, bet visai ne toks dailus :/ http://airpathmix.eu/namu_apyvoka/product/...rage-Jar/108525
*

Ms. Justina
QUOTE(Doowa @ 2013 08 08, 14:51)
Tai va kad kazkaip nesiseka...turejau gauti labai dailu, va toki is koleges, ji savo vestuvem pikus buvo...http://www.amazon.com/gp/product/B001CS4T1A/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER,
ji pati buvo viena karta isnuomavus ji, ir kai man atveze sako tu pasiziurek nes jai sake kad jis leidzia..snd ji issitraukiau apziureti ziuriu kad jis stukteletas jau buvo ir iskiles sonas, per kuri bega vanduo:((( o as jau suplanavus, prisipirkus buteliuku su siaudeliais, tai pat dar vienai merginai ta inda turejau duoti ji irgi susiplanavus ir dabar taip berysio. butu galima uzsisakyti is amazon, jie raso kad atsiustu iki rugpjucio 13 dienos, bet kaina gaunasi 120 USD, tai nzn ar verta...
*

O sutaisyt ten niekaip neįmanoma? Gal kur taiso stiklinius indus, ar kokiais klijais paklijuot skaidriais..
Doowa
Bandys vyras grizes namo paziureti gal kazka bus galima padaryti...
As zinok nzn kaip man su koja bus ir bijau prisizadeti del su svarowski tau:( nebuvai dar nuvaziavus i Siaures miesteli ta parduotuve?
QUOTE(Ms. Justina @ 2013 08 08, 13:54)
O sutaisyt ten niekaip neįmanoma? Gal kur taiso stiklinius indus, ar kokiais klijais paklijuot skaidriais..
*

Ms. Justina
QUOTE(Doowa @ 2013 08 08, 15:08)
Bandys vyras grizes namo paziureti gal kazka bus galima padaryti...
As zinok nzn kaip man su koja bus ir bijau prisizadeti del su svarowski tau:( nebuvai dar nuvaziavus i Siaures miesteli ta parduotuve?
*

Nea dar, buvo kitų darbelių, o ten toloka važiuot smile.gif Bet nuvažiuosim. Negalėsi tai negalėsi, ne mirtinas dalykas smile.gif
Doowa
Merginos kurios prie baznycios turejot ar dar turesit padaveja, gal galit atsiusti kontaktus...Aciu
Ms. Justina
QUOTE(Doowa @ 2013 08 08, 16:14)
Merginos kurios prie baznycios turejot ar dar turesit padaveja, gal galit atsiusti kontaktus...Aciu
*

Mano padavėjas bus iš Hazienda restorano, manau reikėtų su jais susitart. Aš bendrauju su Martina iš hazienda@mabre.lt
neida
Sveikutes, kaip manau planavimas sparciai tebevyksta, oj kaip fainiai, patiko man sis etapas smile.gif nevisada, bet buvo smagu..

Sokejuke, sveikinu tapus zmona 4u.gif

Jupiteris, nera zodziu, kaip tik nuosirdziai ir tyliai uzjausti, nes tiesiog sunku kalbeti, taciau nepasiduok - gyvenimas tesiasi - neuzmirsk to.

Renalta
QUOTE(zuikiss @ 2013 08 07, 11:47)
Labas, merginos,
kreipiuosi į tas, kurios jau ištekėjusios smile.gif aš kadangi vis dar nepasikeičiau paso, o jau pribrendo reikalas tai padaryti, norėjau Jūsų pasiteirauti dėl šio reikalo. Ar keičiantis asmens tapatybės kortelę man reikia neštis santuokos liudijimą kur yra naujoji pavardė, ar jie ten savo duomenų bazėje tai patikrina? Reikia neštis tik seną pasą ir tiek?  ir kiek žinau, galima užsiregistruoti internetu, dėl paso keitimo, bet nerandu kur tai padaryti.. gal kuri mane paprotins kaip čia reikia elgtis smile.gif
ir ar be paso dar kažkur reikia kažką keisti (išskyrus vairuotojo pažymėjimą), kalbu apie visokias sodras ir tt, ar čia jau viskas keičiasi automatiškai, kai gaunu naują tapatybės kortelę?
dėkinga už Jūsų patarimus  4u.gif
*

pasa ir tapatybes kortele keiciau metrikacijos skyriuje, reikejo -seno paso, tapatybes korteles ir santuokos liudijimo , vietoje kortele susimokejau ir ten pat padare foto ir pirstu antspaudus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bucke001 @ 2013 08 07, 21:53)
*

kaip grazu wub.gif
Papildyta:

*

[/quote]
jeigu jau siek tiek pramokete soki, tai gal dar bus galima nors dali sumastyto sokio susokti jeigu koja sugis, laiko dar siek tiek yra 4u.gif
Papildyta:
perskaicius "Jupiteris" posta eilini karta sunokiau koks trapus ir permainingas zmogaus gyvenimas, planuoji, kuri, o ima ir viskas sugriuna verysad.gif ir tada nesuvoki kodel, uz ka , kodel man doh.gif skaitai internete, laikrasciuose, ziuri per TV apie zmoniu nelaimes, bet visada mastai, kad to jau man nebus, taip man ir mano artimiesiems tikrai nenutiks, bet ima ir supurto gyvenimelis fear.gif ir isslysta zemele is po koju verysad.gif tokioje situacijoje jokie zodziai ar veiksmai nepades, manau banali fraze bet is teisinga : Tik laikas gydo zaizdas (kartais tik apgydo, bet zaizda lieka visam gyvenimui)
neida
Sveikutes, ikeliau kelias foto i albumeli ax.gif
g@lubogl@z@j@
*Rud@@ke*, *Lėja*, Sweet vanity mergaites sveikinu su Jusu tokia grazia diena!daug laimes seimyniniame gyvenime wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif smile.gif grazios dienos
Papildyta:
QUOTE(neida @ 2013 08 09, 11:35)
Sveikutes, ikeliau kelias foto i albumeli  ax.gif
*

labai grazios nuotraukytes smile.gif thumbup.gif
Ms. Justina
QUOTE(neida @ 2013 08 09, 12:35)
Sveikutes, ikeliau kelias foto i albumeli  ax.gif
*

Gražios nuotraukos smile.gif

Sveikinu ir aš šios dienos nuotakas smile.gif *Rud@@ke*, *Lėja*, Sweet vanity wub.gif
Lauksim įspūdžių smile.gif Ir gražios šventės, bei sklandžios dienos smile.gif

Panelės turbūt labai užimtos buvo paskutinę savaitę, net neturėjo laiko parašyt, kaip einasi paskutiniai planavimai ax.gif smile.gif

Na o mes jau kaip ir viską pasidarę, tik derinimai ir paskutiniai susitikimai laukia kitą savaitę. Dabar daromės generalinę tvarką namuose, tai smagu, kad ir tam laiko liko smile.gif Kitą savaitgalį apturėsiu mergvakarį, įdomu, ką mergaitės paruošė.. unsure.gif blush2.gif
avellana
xzx, *Rud@@ke*, *Lėja*, Sweet vanity, sveikinimai jums visoms su naujo gyvenimo etapo pradžia wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Doowa

xzx, *Rud@@ke*, *Lėja*, Sweet vanity Nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif

Man koja tebeskauda:( vaikstau su itvaru ir ramentais,bet praktiskai man lovos rezimas:( bilioteni pratese dar savaitei, tai per ja nestresuodama visus darbelius pasibaigsiu...Grizau pas tevelius, tai abu labai padeda...Nezinau tiktai kaip bus nes kita savaitgali turejo buti mano mergvakaris, bet panasu kad ji reikes nukelti...na bet svarbiausia kad iki vestuviu isgyciau ir pati iki altoriaus nueit galeciau...
Visoms likusioms nuotakoms, sekmingu paskutiniu darbeliu 4u.gif
bucke001
xzx, *Rud@@ke*, *Lėja*, Sweet vanity , patys didziausi sveikinimai jums wub.gif
xzx
Sveikos, aš jau žmona smile.gif Ačiū už seikinimus 4u.gif

Aš kolkas trumpai - visa diena buvo pasakiška, viskas buvo tobula, taip, kaip ir planavau pusantrų metų, visiškai nieko nekeisčiau smile.gif Tik bažnyčioj akyse ašaros rinkosi, balsas drebėjo taip, kaip tikrai nesitikėjau, viskas buvo labai jautru ir gražu, bet susitvarkiau smile.gif
sbo
SVEIKINU VISAS NAUJAS NUOTAKAS!!!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mars
QUOTE(sbo @ 2013 08 12, 09:33)
SVEIKINU VISAS NAUJAS NUOTAKAS!!!!!!!!!!!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

ir aš prisidedu prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
zuikiss
Sveikinu visas ištekėjusias šį savaitgalį, laimės Jums visoms!!!! 4u.gif smile.gif

Šis savaitgalis buvo ypač derlingas vestuvėmis, šeštadienį tiek daug nuotakų mačiau... bigsmile.gif Oras buvo puikus, turbūt dauguma dėl to ir renkasi vestuvių datą, liepos - rugpjūčio mėnesiais smile.gif tačiau aš šito niekada nenorėjau, nenorėjau bažnyčioje eilės laukti, pakeliui kur nors einant prasilenkti dar su 5 ar net daugiau nuotakų, todėl mes vestuves darėme vėlyvą pavasarį ir rinkomes penktadienį, o ne šeštadienį , savo vestuvių dieną nesutikome kitų jaunųjų smile.gif pastebėjau, kad darosi visai populiaru vestuves švęsti penktadienį, kadangi gyvenu beveik senamiestyje, tai pastebiu šią dieną nuotakų smile.gif
tik nei viena neįsižeiskite, dėl mano pasisakymo, visi renkasi sau pačią tinkamiausią datą ir vestuves daro taip, kaip jie patys įsivaizduoja 4u.gif
sbo
As taip pat pastebejau, kad daznai vestuves keliamos penktadieni 4u.gif
bucke001
As ir pastebejau, grupioke si penktadieni tuoksis, toj pacio bazycioj kaip ir mes, eisiu paziuret is salies daugmaz kaip atrode viskas, nes kazkaip pati nelabai dar pamenu biggrin.gif
xzx
Mes užtai ir rinkomės penktadienį, po mūsų bažnyčia ceremoniją turėjo tik po 2 val, tad skubėti ir stumdytis su niekuo nereikėjo smile.gif
zuikiss
Tai va va, su tomis eilėmis prie bažnyčios ne kas... nekalbu apie vestuves kokioje nuošalioje vietoje, ten ir šeštadieniais ramu būna smile.gif aš kanagi gyvenu tokioje vietoje, kur jaunieji mėgsta fotografuotis, tai prisižiūriu vestuvių kiekvieną savaitgalį biggrin.gif šį šeštadienį ant vieno užupio tiltelio vienu metu buvo 3 nuotakos su palydomis.. ant kito tiltelio dvi nuotakos, subačiaus apžvalgos aikštelėje taip pat dvi, prie bernardinų bažnyčios ir aplink vienu metu mačiau kokias 5 nuotakas ir 3 krikštyti pasiruošusius mažylius.... doh.gif mes taip pat tuokėmės bernardinų bažnyčioje, bet tą dieną mes buvom vieninteliai besituokiantys, labai džiaugiuosi dėl to, nes galėjome neskubėt po ceremonijos ir ramiai vaišintis šampanu, taip pat galėjom koplytėlę pasipuošti kaip norėjome. Nes įsivaizduoju, jeigu tą dieną daug vestuvių, tai nėra net laiko tarpelio, kada kažkas prieš ceremoniją galėtų padekoruoti viską.. žodžiu, gaunasi visiškas konveiris..
bucke001
Mums tai pasiseke dviem aspektais - po musu ceremonijos tik po keliu val buvo kita ceremonija, ir ryte buvo papuosta geliu arka prie altoriaus (vestuvems po musu - kurios uz poros val po musu turejo but) biggrin.gif tai nieko nereikejo puosti baznycioj smile.gif
Renalta
QUOTE(zuikiss @ 2013 08 12, 11:41)
Sveikinu visas ištekėjusias šį savaitgalį, laimės Jums visoms!!!!  4u.gif  smile.gif
Šis savaitgalis buvo ypač derlingas vestuvėmis, šeštadienį tiek daug nuotakų mačiau...  bigsmile.gif Oras buvo puikus, turbūt dauguma dėl to ir renkasi vestuvių datą, liepos - rugpjūčio mėnesiais smile.gif tačiau aš šito niekada nenorėjau, nenorėjau bažnyčioje eilės laukti, pakeliui kur nors einant prasilenkti dar su 5 ar net daugiau nuotakų, todėl mes vestuves darėme vėlyvą pavasarį ir rinkomes penktadienį, o ne šeštadienį , savo vestuvių dieną nesutikome kitų jaunųjų smile.gif pastebėjau, kad darosi visai populiaru vestuves švęsti penktadienį, kadangi gyvenu beveik senamiestyje, tai pastebiu šią dieną nuotakų smile.gif
tik nei viena neįsižeiskite, dėl mano pasisakymo, visi renkasi sau pačią tinkamiausią datą ir vestuves daro taip, kaip jie patys įsivaizduoja  4u.gif
*

ir as taip pat manau smile.gif todel vestuves sventeme penktadieni pirma vasaros diena ir nedidelio miestelio baznycioje. Musu pasirinktoje baznycioje paskutines vestuves buvo pries metus, todel visam miesteliui musu vestuves buvo didelė svente thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(bucke001 @ 2013 08 12, 15:05)
Mums tai pasiseke dviem aspektais - po musu ceremonijos tik po keliu val buvo kita ceremonija, ir ryte buvo papuosta geliu arka prie altoriaus (vestuvems po musu - kurios uz poros val po musu turejo but) biggrin.gif tai nieko nereikejo puosti baznycioj smile.gif
*

as viska noriu spresti pati ir baznycios puosimo nepalikciau likimui smile.gif todel baznycia puoseme is vakaro su seserimi ir MB, taip pat pagalba teike 4u.gif
JaNNeTe
Sveikos,

taip pat, prisidedu prie sveikinimų nuotakoms! 4u.gif

Mes jau gavome visas šventės nuotraukas. Labai smagu buvo jas žiūrėti, pačiomis nuotraukomis esame be galo patenkinti wub.gif
Tik gaila, kad niekas taip ir nenufotografavo bendro salės vaizdo su visai papuošimais sad.gif Nufotografuotas tik saldusis stalas..

Šventėje dalyvavusiems svečiams ir poroms ruošiuosi įrašyti nuotraukas į cd, tik galvoju kiek jų jiems įrašyti, nes nuotraukų labai daug g.gif kaip jūs darysit?
Doowa
Sveikos merginos,

Mes kadangi jau buve daug vestuviu patys ir matem koks konvejeris buna, kazkaip iskart kai rinkomes sauvo data sakem kad bus penktadienis...Mes tuoksimes Sveksnos baznycioje, Klaipedos apskrityje ji yra viena is populiariausiu baznyciu...Si sekmadieni buvom su kunigu susitike, tai sestadieni jis turejo 8 vestuves, 4 krikstynas ir 4 laidotuves....Grynai konvejeris...Musu diena, daugiau vestuviu ten nebus, tai labai del to dziaugiames...Tai va jau paskutinius pliusiukus uzsidejom, pridavem visus dokumentus baznyciai, susiderinom del civilines ceremonijos...Dabar kai bilioteni tai po biski kitus darbelius darausi, pom pomsus lankstau, ant zvakiu juosteles risineju ir pan...Kazkaip rami esu, nes dabar man svarbiausia kad koja isgytu ir pati iki altoriaus nueiti galeciau...smile.gif
Kaip kitom likusiom nuotakom planavimai? Daug darbeliu dar liko?

QUOTE(zuikiss @ 2013 08 12, 11:41)

Šis savaitgalis buvo ypač derlingas vestuvėmis, šeštadienį tiek daug nuotakų mačiau...  bigsmile.gif
tik nei viena neįsižeiskite, dėl mano pasisakymo, visi renkasi sau pačią tinkamiausią datą ir vestuves daro taip, kaip jie patys įsivaizduoja  4u.gif
*

Papildyta:
As tai galvoju kad irasyciau kur mes dviese esam keleta photo o kitas kur sveciai ir pan...
QUOTE(JaNNeTe @ 2013 08 12, 18:20)
Sveikos,

taip pat, prisidedu prie sveikinimų nuotakoms!  4u.gif

Mes jau gavome visas šventės nuotraukas. Labai smagu buvo jas žiūrėti, pačiomis nuotraukomis esame be galo patenkinti  wub.gif
Tik gaila, kad niekas taip ir nenufotografavo bendro salės vaizdo su visai papuošimais sad.gif Nufotografuotas tik saldusis stalas..

Šventėje dalyvavusiems svečiams ir poroms ruošiuosi įrašyti nuotraukas į cd, tik galvoju kiek jų jiems įrašyti, nes nuotraukų labai daug  g.gif kaip jūs darysit?
*

Papildyta:
Gal gali ikelti i pastuka photo saldaus stalo:)
QUOTE(JaNNeTe @ 2013 08 12, 18:20)
Sveikos,

taip pat, prisidedu prie sveikinimų nuotakoms!  4u.gif

Mes jau gavome visas šventės nuotraukas. Labai smagu buvo jas žiūrėti, pačiomis nuotraukomis esame be galo patenkinti  wub.gif

Šventėje dalyvavusiems svečiams ir poroms ruošiuosi įrašyti nuotraukas į cd, tik galvoju kiek jų jiems įrašyti, nes nuotraukų labai daug  g.gif kaip jūs darysit?
*

geltonapiene
QUOTE(Doowa @ 2013 08 12, 20:17)

Sveikos,
aš šią vasarą nespėjau įdegti, tiksliau ėdegiau negražiai, tai nusipirkau per kacija soliariumo abonementą. Deja teks juo pasinaudoti, kad ir kaip nemėgčiau.
Rytoj einam pas kunigą ir šokį su mokytoja paskutinį kartą parepetuosim. Nuo gegužės mėnesio jau pamiršom pabaigą, tai teks prisiminti.
Man liko padaryti tūteles žiedlapiams, užsakyti šampano taures, pasidaryti bandomąją šukuoseną, susitiksi su fotografu, susitikti su floristu dėl vestuvinės puokštės. Kol kas tiek pamenu smile.gif

Bet kažkaip nepergyvenu. Kiek spėsiu tiek ir bus smile.gif Ko nespėsiu, vadinasi nereikėjo smile.gif
bucke001
QUOTE(Renalta @ 2013 08 12, 18:05)
as viska noriu spresti pati ir baznycios puosimo nepalikciau likimui  smile.gif todel baznycia puoseme is vakaro su seserimi ir MB, taip pat pagalba teike  4u.gif
*

na, musu baznycioj butu buve papuosimu sake kunigas ir taip, be ji ir siaip tokia jauki, miela, kad man net nesinorejo jos apkarstyti kazkuom labai, bet va pasiseke biggrin.gif biggrin.gif

Mes tuoksimes Sveksnos baznycioje, Klaipedos apskrityje ji yra viena is populiariausiu baznyciu...

labai labai grazi baznycia wub.gif
Ms. Justina
QUOTE(JaNNeTe @ 2013 08 12, 19:20)

*

Sveikinu gavus nuotraukas smile.gif Vienas svarbiausių po-vestuvinių pliusių smile.gif Būtų smagu, kad įkeltum pavarvint seilę smile.gif blush2.gif

O dėl cd, mano pažįstama darė, kad sudėjo nuotraukų kur jie abu, porų nuotraukų (kadangi buvau pamergė), kelias vakaro nuotraukas.. Na bet kokiu atveju, jei bus norinčių gaut daugiau, juk paprašys ar duos savo usb rakčiuką, nes įsivaizduoju, kad ir vietos užima nemažai smile.gif

Labas rytas smile.gif mes vakar suderinom meniu su restoranu. thumbup.gif Dar liko pabaigt susodinimą, stalo korteles. Susitikt su floriste, susiderint su muzikantais, fotografu, vedėja.. Ir kitos paskutinės savaitės smukmenos.. Šeip viską pagrindinio jau pasidarėm smile.gif thumbup.gif
JaNNeTe

Gal gali ikelti i pastuka photo saldaus stalo:)
*

Saldaus stalo foto įmetu čia, pas mus jis gan kuklus buvo. Bet tikrai užteko 40 žmonių. Tortas buvo 7 kg.

user posted image

QUOTE(Ms. Justina @ 2013 08 13, 09:50)
Sveikinu gavus nuotraukas smile.gif Vienas svarbiausių po-vestuvinių pliusių smile.gif Būtų smagu, kad įkeltum pavarvint seilę smile.gif  blush2.gif

*

įmesiu šiek tiek vėliau daugiau mūsų foto į paštuką. Ech tau jau irgi nebedaug liko iki šventės wub.gif
sbo
Jannete, labai grazus saldus stalas wub.gif
avellana
QUOTE(JaNNeTe @ 2013 08 13, 11:34)
Saldaus stalo foto įmetu čia, pas mus jis gan kuklus buvo. Bet tikrai užteko 40 žmonių. Tortas buvo 7 kg.
*

Labai gražus saldus stalas wub.gif
Iš kur macaroons'ai? 4u.gif
Ms. Justina
QUOTE(JaNNeTe @ 2013 08 13, 13:34)
įmesiu šiek tiek vėliau daugiau mūsų foto į paštuką. Ech tau jau irgi nebedaug liko iki šventės  wub.gif
*

Kuklus, bet gražus ir neperkrautas smile.gif Aš tikiuosi ir man pavyks gražiai sudėt viską smile.gif Macaroons berods iš Biržų duonos? Aš ten irgi užsakiau. smile.gif
Aga, visai nebedaug.. Savaitgalį laukia mergvakaris, po to maratoninė savaitė ir viskas smile.gif Greitai laikas prabėgo, visos taip greit susituokė, nors pradėjom dar beveik metai buvo likę smile.gif
merselle
Imetu konkursiukas vestuviu tematika. CIA wub.gif
JaNNeTe
Ačiū mergaitės už pagyrimus, man irgi jis tikrai patiko, nors jaudinausi ar tik nebus per mažas. Bet visko tikrai užteko smile.gif
Macaroon's tikrai iš Biržų duonos. Buvau užsakiusi levandų spalvos, tai skonis tikrai patiko wink.gif
bucke001
Jannete, labai labai grazus ir stilingas smile.gif
Renalta
Jennete, labai grazus saldus stalas, norisi istiesti ranka ir pasiimti keksiuka lotuliukas.gif
Doowa
Labai grazus saldus stalas 4u.gif Taip pat sveikinu gavus nuotraukas...Jauciu faina buvo jas ziureti ir vel viska prisiminti...
Na o pas mane kazkoks nesekmiu maratonas...Koja kol kas taip pat:( Jau pradedu bijoti kad per vestuves su ramentais teks buti... blink.gif Vakar sulaukiau skambucio is mitu grioveju, kad jie nebegales dalyvauti musu sventeje su torto sou, tai dabar likom be torto ir be sou 12 val...As turiu guleti lovoje tai net kazkur nuvaziuoti pasirinkti nelabai galiu...niu zodziu..ludesys visiskas...o dar kita savaite tiek susitikimu turim, bijau kad kai daugiau pavaiksciosiu dar blogiau nebutu...na pasiguodziau jum...

QUOTE(JaNNeTe @ 2013 08 13, 12:34)

*

Anelė777
Sveikos merginos smile.gif
Saziningai viska perskaiciau... Sveikinimai visoms istekejusioms ir stiprybes dar laukiancioms ir organizuojancioms svente... biggrin.gif
Iki musu dienos liko maziau nei menuo... 4u.gif bus 09.08 smile.gif
Is darbeliu liko du didziausi rupesciai... kas paruos maista ir muzikantai doh.gif
Jau pradedu panikuot... Noriu seimininkes, bet bijau be rekomendaciju imti g.gif
Gal galite patarti, gal kas turejo geras ir uz protinga kaina? labai labai reikia... unsure.gif
Ir kiek dar lakstymu laukia... oj... g.gif
mars
QUOTE(Anelė777 @ 2013 08 14, 12:07)
Sveikos merginos  smile.gif
Saziningai viska perskaiciau... Sveikinimai visoms istekejusioms ir stiprybes dar laukiancioms ir organizuojancioms svente...  biggrin.gif
Iki musu dienos liko maziau nei menuo...  4u.gif  bus 09.08  smile.gif
Is darbeliu liko du didziausi rupesciai... kas paruos maista ir muzikantai  doh.gif
Jau pradedu panikuot... Noriu seimininkes, bet bijau be rekomendaciju imti  g.gif
Gal galite patarti, gal kas turejo geras ir uz protinga kaina? labai labai reikia...  unsure.gif
Ir kiek dar lakstymu laukia... oj...  g.gif
*

sveika prisijungus, papasakok plačiau apie savo šventę kiek žmonių bus, kur bus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.