Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip ir kur švęsti vaikų gimtadienius?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Dovanos ir gimtadieniai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
MELDA
Kas šventėte ''Vėjų fėjoje'' vaiko gimtadienį, kaip ten su suaugusiais, ar galėtų keli dalyvauti? g.gif
Paja
QUOTE(sprinza @ 2006 11 07, 09:39)
Girdėjau, kad kiddigyme lab. brangu? Išnuomoja visą didžiausią salę ir, jei mažai vaikų, tai dar ir tėvelius "nukankina" žaidimais.
*

Nenukankina tėvelių, tikrai ne. Yra du žmonės, kurie visą tą laiką būna su vaikučiais. Tiesa, kelis sykius kvietė ir tėvelius prisijungti, bet tai vienas malonumas padūkti kartu su vaikais. thumbup.gif
Mes šventėm rugsėjo mėn. dar kainavo 350 Lt. už 3 val., o dabar žiūriu jau 390 Lt. Greitai keičiasi viskas, nes paklausa didžiulė. ax.gif
DeeDee
o kur švenčiate vyresnių nei 10 metų vaikų gimtadienius?
pagrandukasss
mes sunaus 5-ta ir 6-ta gintadienius sventem pirtyje.issinuomodavom 3-4val.ten yra 2sales,pirtis ir baseinas thumbup.gif visi vaikai budavo labai patenkinti. siemet jis pareiske,kad irgi sves tik pirtyje doh.gif bet as pamelavau,kad jau uzsakyta ta diena blush2.gif siemet svesim Laukiniuose vakaruose.tikiuosi,kad patiks.gal galite kas nors papasakoti kaip jums ten patiko?
Jurgita&P
O mes gyvenam Kretingoj... ir tai kosmaras kas susije su svenciu sventimu. Pernai mazulei suejo ketveri tai svente buvo picerijoje, kiti trys namuose, bet buvo ruosiams scenarijus, papuosimai ir pan. Kadangi sedejau namie su ja tai turejau tam laiko. Siemet ketinau akropolyje vaiku zaidimu kambary(pavadinima pamirsau) Bet vat tik ka grizomiseilesis antroten vykusio gimtadienio. Programa ta pati, zodziu... Klausiu kur ji pati noretu Sako lauke kaip seses su zaidimais ir daug draugu. Kokie zaidimai kokie draugai juk lauke uraganai... Man liudna ir klaiku tuoj spiegsiu nes jauciuosi beviltiskoj padetyje.
Solve
Tu pasiklausinek gal pas jus kas gali i namus ateiti?

Ta prasme kaip aktoriai: klounai, ir etc.

Aisku man lengva sneketi nes as is didmiescio, pas mus didele ju pasiula, gal ir pas jus yra kas veda gimdienius? tokiem pipiram kaip tik tokios pramogos ir kainuoja nebrangiai. Kaine 2 val intensyvaus vedimo (zaidimai, fantai ir t.t. - 150 lt., tai pas jus tikrai turetu buti vos ne per puse maziau smile.gif )
#vilmine#
sveikos mamytės smile.gif norėčiau paklausti gal kurios nors vaikas šventė gimtadienį Kauno PC''molas' naujam 'žaidimų kambary? 4u.gif Na ir kaip ten? mirksiukas.gif
Laima A.
Gal kas žinote gerų vietų, kur galima būtų atšvęsti 2-jų metukų gimtadienį. Kad vaikams būtų linksma ir tėvai tilptų smile.gif
*Lina*
QUOTE(Laima A. @ 2007 02 04, 23:52)
Gal kas žinote gerų vietų, kur galima būtų atšvęsti 2-jų metukų gimtadienį. Kad vaikams būtų linksma ir tėvai tilptų smile.gif
*

galima kidigyme plačiau,paskui pašilaičiuose yra tokia kavinė prie Karolio Nykštukų pasaulis,draugė sakė kad ten gan jauku,dar Trakų dvarkiemis,ten didžiulis vaikų žaidimų kambarys mirksiukas.gif
pagrandukasss
atsventem gimtadieni Laukiniuose vakaruose.pasikeitus ta mergina kur su vaikais uzsiima verysad.gif anksciau,kai buvom,labai faina buvo thumbup.gif pasitiko kiekviena vaika,vedesi zaisti,visa laika uzsieme su vaikais thumbup.gif o dabartine,tai pasirode,kad del grozio sedi doh.gif gerai,kad vaikai drasus ir beveik visi pazistami buvo,tai patys duko,prisigalvojo zaidimu.
Jurgita&P
Zinot mes puikiai atsventem namie. Bet jau scenariju buvau pasirasiusi. Kita vertus butinas padejejas, nes padavineti maista, plauti indus, fotografuoti ir filmuoti ir dar zaisti drauge, galvojau gala gausiu. Netobulai, bet pavyko...
INGRIDIK81
sveikos,uz savaites mano dukritei bus du metukai ir dabar suku sau galva kur svesti,namie nesinori,mes labai daznai bunam nikstuke,mazei ten linksma,bet jinai dar nelaipioje niekur tik jei kas padies,del sito biski gaila,o siaip man ten visai linksma,siandien buvau man irgi patiko uzejus i laukiniu vakaru kavine,ten visai nieko,atskiras kambariukas,dar noriu nuvaziuiti i isdikeliu sala,kaip ten svenciami gimtadieniai,gal kas galit patarti pagelbiti,o kaip del macdonaldo,idomu 2metuku maze kuri nelabai lietuviskai supranta,kaip jai ten bus,nes vaiku bus ivairaus amziaus 6m,13,3,1metuku,tai kad nezinau net kur cia ir kaip,lauksiu jusu pasiulymu,gal pagalbos daugiau.
Laima A.
Buvau šiandien KidyGym. Na, po patalpas negalėjom apsižiūrėti, nes vyko užsiėmimai, bet šiaip pasirodė labai įdomiai. Tik kad norint švęsti gimtadienį, rezervuotis vietą reikia maždaug prieš mėnesį... unsure.gif
pagrandukasss
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2007 02 06, 15:33)
sveikos,uz savaites mano dukritei bus du metukai ir dabar suku sau galva kur svesti,namie nesinori,mes labai daznai bunam nikstuke,mazei ten linksma,bet jinai dar nelaipioje niekur tik jei kas padies,del sito biski gaila,o siaip man ten visai linksma,siandien buvau man irgi patiko uzejus i laukiniu vakaru kavine,ten visai nieko,atskiras kambariukas,dar noriu nuvaziuiti i isdikeliu sala,kaip ten svenciami gimtadieniai,gal kas galit patarti pagelbiti,o kaip del macdonaldo,idomu 2metuku maze kuri nelabai lietuviskai supranta,kaip jai ten bus,nes vaiku bus ivairaus amziaus 6m,13,3,1metuku,tai kad nezinau net kur cia ir kaip,lauksiu jusu pasiulymu,gal pagalbos daugiau.
*

laukiniuose vakaruose,jei butu ta ankstesne "auklyte"butu l.faina thumbup.gif bet gal jos ten keiciasi,reiktu pasidometi.o gal visai isejo verysad.gif tai ji priziuretu jusu mazyle ir nereiktu lakstyti is paskos.o jei bus ta kur pas mus,tai galetu ir visai jos nebuti lotuliukas.gif o zaidimus paciai susigalvoti ir uzsiimti su vaikais
madlen
Mes 2 m. gimtadienį šventėme " Laukinių vakarų " kavinėje Antakalnyje.Yra vaikams aikštelė , baseiniukas su kamuoliukais , konstruktoriai , dažai ir t.t. Be to yra vaikų prižiūrėtoja , mergina , kuri su vaikais žais juos prižiūrės , o jūs galėsite bendrauti. Kaina priklauso tik nuo to , kiek maisto ar gėrimų suvartosite, galima savo tortą atsinešti. Malonus aptarnavimas thumbup.gif
Laima A.
Jau esam ten buvę... Man tik nepatinka, kad ten šalia yra tualetai. Ir paskutinį kartą kai lankėmės, aptarnavimas buvo nekoks schmoll.gif Bet aptarnavimas nuo darbuotojo priklauso, taigi mums tikriausiai tądien nepasisekė.
INGRIDIK81
na as jau apvazinejau visa miesta,mauglis uzsidare,tai uzsakiau laukiniuose vakaruose,merginos ten kieiciasi kiek zinau,nes paklausieu pas admin ar gales ta mergaite rusiskai ka nors pasakyt,tai sakoreikia paziuret kuria dirbs,o kiek pas jus vaiku buvo,kiek pinigeliu isleidot,pas mane tai 5ar6 vaikai bus ir 7teveliai,uzsakiai torta dar o tai nieko daugiau savo negali nesti
Edutis
QUOTE(Laima A. @ 2007 02 05, 22:01)
O KidiGym atrodo viliojančiai. Gaila, kad jų interneto puslapyje nėra nuotraukų. Kokia ten aplinka? Gal kas esate buvę?

Man patinka, kad švenčiant gimtadienį ten nebūna pašalinių žmonių thumbup.gif Aišku KidyGym'e šventė kainuoja nepigiai doh.gif
"Laukiniuose vakaruose" irgi patiko. O Nykštukų pasaulyje, Eoroopoje tikras skruzdėlynas, jokio privatumo doh.gif

Žirmūnuose dar yra vaikų žaidimo kambarys "Malvina", tiesa jis sako labiau tinka mergaitėms unsure.gif
Jurlin
Mes visada svenciam Nykstuku pasaulyje. Ir kad ten brangu, tai tik cia perskaiciau. mums su visais tortais gerimais ir karstais kainavo tik virs simta litu paskutini karta, o vaiku buvo nemazai thumbup.gif po 4-5 val buvimo, tik su asarom isvezem, nes tiek ten vaikams patinka thumbup.gif
pagrandukasss
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2007 02 07, 17:51)
na as jau apvazinejau visa miesta,mauglis uzsidare,tai uzsakiau laukiniuose vakaruose,merginos ten kieiciasi kiek zinau,nes paklausieu pas admin ar gales ta mergaite rusiskai ka nors pasakyt,tai sakoreikia paziuret kuria dirbs,o kiek pas jus vaiku buvo,kiek pinigeliu isleidot,pas mane tai 5ar6 vaikai bus ir 7teveliai,uzsakiai torta dar o tai nieko daugiau savo negali nesti
*

pas mus buvo 7vaikai ir 8suauge.vaikai beveik nevalge,bet sulciu nespejau uzsakineti ax.gif emiau 1seimynine pica vaikam ir 2suaug.dar vaisiu,kuriu taip pat nei puse nesuvalge,tai patariu imti puse porcijos.keptos duonos 2emiau,bet butu 1uzteke.torta savo turejom.dar 2but.vaikisko ir 1suaug.vaik.samp po 5lt.,o Alitos virs 30lt. butelis blink.gif vyrai alaus gere.zodziu kazkokie nevalgus sveciai pas mus buvo,nes liko beveik visa pica(is keliu sudejus),duonos keptos,torto ir vaisiai.sumokejau 240lt.is viso.
siaip dabar uzsakineciau po viena pica,o kai suvalgo dar,nes paskui salta neskani.likau patenkinta,kad namuose tvarka ir indu plauti nereikejo.ir aisku ruostis dar visa diena pries tai ax.gif jei dar ant geros auklytes papulti,tai thumbup.gif
Laima A.
Na, prie visų gerų norų ir po ilgų paieškų atšventėm "Euroopoj" doh.gif

Bet buvo labai smagu. Kadangi susirinko įvairaus amžiaus svečiai, visi kažkuo užsiėmė, įskaitant ir devynmetį brolį biggrin.gif

Mūsų personažas buvo meškiukas, tai jis taip puikiai visus vaikus "suvaldė", kiekvienam pagal amžiaus grupę sugalvojo užsiėmimų thumbup.gif . Jubiliatui dvimečiui tai labiausiai patiko "burbuliukų baseinas" ir kaip balionus pūtė, nes jam visą pūtimo procesą demonstravo. O paskui virš tos oro srovės burbuliukus dėjo ir jie skraidė bigsmile.gif Na, nežinau ar kas nors supras apie ką aš čia doh.gif bet vaikams patiko.
ungrida
noriu pasidalinti savo ispudziais,labai saunus vaiku kambarys yra mole vadinas mike ten yra meskiukas nupiestas.kambaryje yra batutas ciuozt ir kitokiu dalykeliu kas vaikam labai patinka,be to yra toletas atsigert ir sauni priziuretoja.valanda uzsakyti gimtadieniui 50 lt sveciu kiek nori teveliam ir yra kur buti vaises savo,kambari jei uzsakai gimtadieniui pasaliniu neileidzia.seip valanda vienam vaikui 4 lt tai galma jei keli tik sveciai neuzsakinet ,o paprasciausiai padukt su kitais vaikuciais veliau kavinej papietaut sekmes svenciant gimtadienius.dar noriu pasakyti kad jei butu mamyciu su mazais vaikais kaip mano lelius tai yra paciame mole prie toletu yrengtas kudikiu kambarelis ten vystymo lenta kede maitint ir kriaukle durys uzsirakina ir be streso galma viska sutvarkyt,taip kad suderinom ir vyresnio gimtadieni ir mazylio buvima 4u.gif
Ginta.
QUOTE(jurgelizz @ 2006 05 28, 16:47)
sveikos
noriupasakyti savo nuomone,apie nykstuku pasauli,labai nusivyliau
vaikam meniu skurdokas,o vaikai paprase bulvyciu fri tai atnese kazkokios keistos ismirke riebaluose ,net varva ir bulvytes tokios plonos kaip vaikai sake"sliekai",neskanios,sausainiai buvo ant virsaus neblogi,o apacioj paprasti gaideliai ir sokoladiniai gaideliai,trtas nekeptas,o suteptas is tu paruostu dideliu paplociu,kur parduotuveje perki,ant virsaus uzrasyti metai,bet jau taip nykiai,nei jokios spalvos neideta,jei kas svente buvusiam maugli tai supranta,nes ten nors zirniukais spalvotais pabarstydavo
zodziu vienas pliusas,kad vaikai turejo kur padukti,del karstymosi tai neblogai,o siaip tai nedarysiu tenai,ai dar ir aptarnavimas nekoks,bent musu staliuko rolleyes.gif

sia tik mano nuomone ir patyrimai g.gif
*

Praėjo beveik metai o gerą pusę niekas nepasikeitė. Šeštadienį švenčiau ten savo sūnaus 4 gimtadienį vienintelis geras dalykas buvo kad vaikai turėjo kur išsidūkti iki nugriuvimo, bet išeinant pastebėjau kad vienos čiuožyklos laiptai sulūžę ir suklijuoti su izoliacija doh.gif susižeisti galėjo kad jezus tu marija
Aptarnavimas baisus, pati turėjau sakyt ir rodyt kokius indus nunešti, ateina vieną lėkę pasiima ir nueina, o kai tortą atnešė ir padėjo tarp purvinų lėkčių ir norėjo nueiti tai išvis žadą praradau. Nors jau praradus buvau ankščiau, maistas klaikus valgyt neįmanoma užkandą prie alaus atnešė tada kai buvo išgerti trys bokalai alaus, kepsnį turbūt būtų atnešę kai buvo valgomas tortas tai atsisakiau, ant blynų su vištiena užbarstyta cukraus pudra ir uogienė(sumaišė galvojo kad su varške) blynuose su sūriu pridėta nerelaus sūrumo ir aštrumo kumpio (vaikiškas meniu) doh.gif bulvės fri nevirtos aliejuje, bet mirkytos ir taip toliau iš 8 patiekalų tik blyneliai su varške buvo skanūs doh.gif
Toliau klaunas - vėlavo 45min. nusivedė vaikus paliai toletą ir bandė kažką daryt, vaikų neliko po 10min. visiškai buvo jiems neįdomu. Sumokėjom puse kainos ir atsisakėm
O viską vainikavo TORTAS kai bandėm pjaut visas sutižo tiks įspūdis kad sulipdytas iš atliekų ir ant viršaus užpilta šokolado doh.gif visi tokį tortą matė pirmą kartą. Įdedu nuotrauką kaip atrodė "gabaliukas" įdėtas į lėkštę
user posted image
Kai bandžiau aiškintis su administratorium tai iš vis doh.gif tokio tūpumo žmogaus nesu mačius visi kalti tik ne jie, aš pati esu durna ir nesuprantu kad neįmanoma atneštu "užkandos prie alaus" kartu su alumi juk ją dar papjaustyti reikia, kad virėja negali visiem viską iš kart padaryti ir čia normalu kad vienas žmogus turi laukt savo maisto 1,5val. juk padavėjos nežino kurias lėkštes galima nunešti, o už aktorius jie neatsako, tortas normalus nes vaikai juk valgė, bet pats tokio nenorėtų ir iš vis pas juos čia viskas labai gerai tik žmones pikti priekabių ieško.
Zuzanėlė
biggrin.gif Noriu padaryti DIDELĘ DIDELĘ antireklamą Kauno "Megiukui" biggrin.gif
Jeigu trumpai,tai- baisus balaganas ir konkreti pinigų lupimo mašina. O paslaugų praktiškai jokių už tuos pinigusir dar baisiai susiraukęs personalas. Vaikam valgyti nieko ( išskyrus greitą maistą t.y. "plastmases" - nevalgomos picos, sasyskos su bulvytem fri ir dar keli panašūs patiekalai), tėveliam - tik alkoholiniai kokteiliai (jokio vyno, konjako ar net alaus) ir kava iš popierinių "puodukų". O patiems leido atsinešti tik tortą. Gimtadienio programa vaikam- 10 minučių pašokimas bendroje salėje su "Zuikiu" arba "Megiuku" bežiūrint kokiems 50 pašalinių vaikų ir jų tėvelių. doh.gif doh.gif doh.gif
Tad, jei norit, kad jūsų vaikas padūktų žaidimo kambaryje - tai nuveskite taip sau porai valandų, bet tik jau ne švęsti gimtadienį. Nes šventės jokios, tik masinis dūkimas (net negali sugaudyti savo svečių biggrin.gif )
schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Vivica
Aš savo 10-metei dukrai užsakiau gimtadienio šventę kūrybos namučiuose "Vėjų fėja" - draugė parekomendavo, sakė, vaikams labai patinka thumbup.gif . Eisim šį sekmadienį, galėsiu papasakoti įspūdžius ax.gif . O gal kas nors yra šventę ten gimtadienį? g.gif
Zuzanėlė
QUOTE(Dudutė @ 2007 04 19, 10:13)
Aš savo 10-metei dukrai užsakiau gimtadienio šventę kūrybos namučiuose "Vėjų fėja" - draugė parekomendavo, sakė, vaikams labai patinka  thumbup.gif . Eisim šį sekmadienį, galėsiu papasakoti įspūdžius  ax.gif . O gal kas nors yra šventę ten gimtadienį? g.gif
*

Mes šventėm sūnaus 8-tąjį gimtadienį. Vaikų amžius buvo labai įvairus- nuo 2 iki 12 metų, bet visi liko labai patenkinti ir sužavėti (tėveliai irgi) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tikrai rekomenduočiai drinks_cheers.gif Mano manymu žymiai geriau, negu kokiame vaikų žaidimo kambaryje (chaose).
Lauryna28
Labas, noriu padekoti visoms mamytems, kurios pasidalino savo patirtimi ir idejomis. drinks_cheers.gif Atsidėkodama ir noredama padeti kitoms, papasakosiu ir as, kaip penktadieni mano dukryte atsente savo ketvirtaji gimtadieni.
Taigi gimtadieni ji norėjo atsvesti su draugemis is darzelio. Tad mergaitėms pries savaite išdalinome pakvietimus, o kita vakara as perskambinau visu teveliams ir suderinau smulkmenas. Kadangi gimtadienis vyko penktadieni, tai mergaites is darzelio is karo po pietu pasiemiau as, o vakare is musu namu jas pasieme teveliai.
Vakarėlio tema buvo „Princesių puota“, tad visas kambarys buvo papuostas baltais ir roziniais balionais bei girliandomis is krepinio popieriaus. O ant sienos puikavosi pilies ir karališkos poros aplikacija. Dar ant kitos sienos – sienlaikraštis su graziausiom ir ispudingiausiom dukrytes nuotraukom per preitus metus su antrastem. Stalas buvo uždengtas vienkartine staltiese su princesėmis ir indai bei servetėles buvo tos pacios tematikos.
O vakarėlio scenarijus buvo toks:
Svečius sutiko fėja – mano sesuo. Kiekvienai atėjusiai mergaitei uzsegeme padaryta medaliona su princeses atvaizdu.Kol mano dukryte persirenge, kitos mergaites ant didelio popieriaus lapo nupaise jai po paveiksliuka atminčiai.
Veliau paskelbeme, kad šiandien pilyje vyks princesių puota. Bet norėdamos į ją patekti, mergaites turi įrodyti, kad jos vertos vadintis princesėmis. Joms buvo skirti tokie išbandymai:
1. „Skanusis“ – vaikams užrišamos akys ir duodama kas nors ragauti, o jie turi atspėti, kas tai.
2. „Taiklusis“ – iš tam tikro atstumo reikia pataikyti įmesti kamuoliuką i dėžutę.
3. „Muzikalusis“ – reikia padainuoti arba padeklamuoti.
4. „Pasakiškas“ – ant stalo sudėti užversti paveikslėliai. Vaikas, išsirinkęs vieną paveiksliuką, turi pasakyti, kaip vadinasi tas pasakų herojus.
5. „Miklusis“ – atskirti pupeles nuo žirnių.
6. „Loginis“ – išspręsti užduotėles.
7. „Stebuklingasis“ – įkišus ranką į rankšluosčiu uždengtą puodą, atspėti, kas ten yra.
Išlaikius visus išbandymus, visoms ant galvų buvo uždetos karūnos. Veliau mergaites vaisinosi. Po vaisiu surengeme dar kelis zaidimus:
„Silta-salta“. Viena mergaite išeidavo is kambario, o mes tuo metu paslepdavome jai skirta dovanele. Mergaite grizusi jos ieškodavo, o mes visos kartu sakydavome silta ar salta.
Žaidimas „Brangakmeniai smėlyje“ – batų dėžėje pilnoje smėlio paslepiami keli netikri brangakmeniai. Kiekvienas svečias ima saują smėlio ir leidžia jį pro pirštus kol rankoje lieka tik akmenukas.
Žaidimas „Princesė ant žirnio“ – vaikams papasakojama pasaka. Paskui ant žemės sudedamos 4 pagalvės. Po viena iš jų paslėptas kamuoliukas. Mergaitės sėsdamos ant pagalvių, turi atspėti, kur slepiasi kamuoliukas. Atspejus mergaitems dovanojome po žiedeli.
Žaidimas „Miegančioji gražuolė“ – vaikai šoka pagal muziką. Kai muzika išjungiama, vaikai sustingsta tokioj pozoj, kokioj buvo.
Po visu zaidimu mergaites skanavo torta, kuris buvo leles pavidalu. Labai ispudingas ir mergaitems patiko. Be to, buvo labai skanus.
Tai tiek. Vakarėlis manau tikrai pavyko, nes mergaite isejo patenkinto ir nesinos dovanomis. 4u.gif
milduks*
Mes taip pat jau atsventeme pirmaji gimtadieni thumbup.gif .Pas mus i svente buvo atejusi zaidimu boba(tai buvau as persirengusi biggrin.gif doh.gif ).Zaideme du paprastus zaidimus,i kuriuos isijunge teveliai ir didesni vaikuiai.Zaideme-jurgeli meistreli,tik vietoj mokyk savo vaikus sakeme mokyk arminuka(toks mano sunelio vardas),kiekvienas turejo pasizadeti,kad parodyto veiksmo ismokys jubiliata smile.gif tongue.gif ax.gif .Antras zaidimas buvo labai paprastas-ant lapeliu buvo surasyti daiktai-kiekvienas istraukes lapeli turejo parodyti kas ten parasyta smile.gif zaidimu boba dovanojo vaikams dovaneles uz saunu pasirodyma ax.gif Tai toks buvo musu gimtadienis.
Cikadelė
QUOTE(svetima @ 2006 10 31, 14:31)
Vaikui tikrai vienodai rodo tas vienerių metų gimtadienis, čia nebent šventė tėvams, kurią logiškiausia būt paminėt šeimos rate mirksiukas.gif
Čia mano toks patarimas, kurio kažin ar laikysis mamos, kurių vaikas pirmas..

mano vaikas pirmas, bet aš tik iš dalies tau pritariu 4u.gif suprantu, kad tos idėjos labiau skirtos tėvams, o ne vaikams....tai aš va ruošiuos mažės gimtadieniui gegužės pabaigai ir galvoju visokių atrakcionų, kad suaugusiems būtų įdomu, o vaikai irgi būtų linksmi, matydami nenuobodžiaujančius tėvus....bet manau, kad gimtadieniai įdomūs ir vaikams, nes jie pamato, pažaidžia su bendraamžiais, nes dabar daug vaikų sėdi su auklėm, bendraamžių nemato, auga kažkokie kompleksuoti...užtat ir rengiam didesnį baliuką, kad vaikučių susirinktų, eitų jie pažaisti, pačiupinėt viens kitą 4u.gif kad tik akių neišsikabintų biggrin.gif

bet žiūriu, kad dauguma pasilengvina sau gyvenimą, užsisakinėja sales ir pan....gal kokį kartą reiks išbandyt, bet aš už gimtadienį namie, bet aišku išradingą thumbup.gif linksmą thumbup.gif nepamirštamą thumbup.gif

atleiskit, bet pvz man šlykščiausia kai gimtadieniai vaikams rengiami McDonalde schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Aushrine
Jei apie Euroopa klausi, tai nieko gero pasakyti negaliu-balaganas ir tiek. Vaiku visada nemazai-bent savaitgali vyksta keli gimdieniai vienu metu, tai lipa vieni ant kitu, stumdosi ir pan.; vedantieji irgi labai siaipsau-vienakart dar zaide ten kazka, o paskutini kart kai pas draugus buvom, tai isvis nieko-papaise, balionus islankste ir psio(pati registratore sake, kad pakliuvo labai prasta vedancioji); maistas tik is kavines(brangu ir picas saltas atnese); dar labai nepatinka, kad vaikai gali but tik basi(t.y. be tapkuciu)-susile, net slapi, o grindys saltos. Vaikai, aisku, prisiduksta, bet mums po to sloga visada garantuota, tai man, kaip mamai, ten niekas nepatinka...
Aushrine
O tai kur dar Akropolyje, be Euroopos, galima svesti? Dar koks kambarys atsidare?
Paja
QUOTE(Aushrine @ 2007 06 04, 17:41)
O tai kur dar Akropolyje, be Euroopos, galima svesti? Dar koks kambarys atsidare?
*

Dar yra Bravarijoje atskiras kambarėlis vaikams, bet jis nedidukas. Mes ten nešventėm, tik buvom apsidairyti (vyresnėlei nepatiko), todėl nelabai galiu ką ir pasakyti. smile.gif
ritperliukas
sveikos mamos esu naujoke cia blush2.gif . noreciau as irgi pasidalinti savo ispudziais apie vaiko pirmaji gimtadieniuka. 4u.gif
tai va sventem namuose mano dukriauspirmaji gimtadieni, bet nenorejau eilinio baliaus. tagi sugalvojau tema o gi buvom piratais persirenge. na teko biksi paluseti- padariau veliava ant juodos medziagos skiautes nupiesiau kaukole ir nuspalvinau ja guasu atrode thumbup.gif , pakabinau ant sienos. ji atrode kaip veliava , paskui staltiese( ji atrode kaip senas suplyses zemelapis) mirksiukas.gif padariau is senos baltos paklodes( ja pradeginau su degtukais, gavosi tokios pradegintos skyles)- mirkiau guaso ir vandens misinyje. nusidaze liuks paskui ja visa ispiesiau ivairiausiomis salomis, salelemis, zuvytemis ir laiveliu ir t.t. atrode irgi thumbup.gif . na ir atributika piratine teko daryti, kai ka nupirkti- nupirkau juodu su baltais dryziai siaudeliu ispiesiau is juodo spalvoto popieriaus tokias kaip bombyte ir pritvirtinau prie siaudeliu. paskui pripirkau pinigeliu tu -kuriu viduje yra sokoladas. wub.gif
.visi persirengeme pirtais buvo ziauriai siaunus vakarelis tiek vaikams tiek suaugusiems gathering.gif taip pat pagalvojau ir zaidimu ant virvutes prizus nupirkau pririsau ir turejo vaikai uzmerktomis aikimis nutraukti savo priza.
paskui ejom daryti kokteilius.
Aushrine
Apie boruzeles jau kazkur rasiau, gal rasi kitoj temoj, nes dabar jau nerandu tel. Mums ten patiko, nes svenciant kambarys buvo tik musu-be pasaliniu, o ir programa faina buvo. Daugiau zaislu nei Malvinoj, maistas savas, randasi Seskinej prie turgelio.
Paja
QUOTE(ferral @ 2007 07 01, 08:55)
4u.gif  4u.gif aciu uz info bandysim boruzeleje svesti, wub.gif gal kurios mamytes  svesite anksciau,tai parasykite kaip sekesi ax.gif musu svente rugsejo pabaigoje blush2.gif aciu 4u.gif
*

Mes savo šventėm gegužės pab. ir birželio mėn. šventėm draugo. Viskas ten gerai, bet manau, kad kambarėlis pritaikytas daugiau mažiesiems, na, iki kokių 5 m. vaikams. merginos noriai ir įdomiai žaidžia su vaikais, kartu ir su tėveliais. thumbup.gif
Dovilėvit
labas.mano durytes gimtadienis (3 metukai bus) jau greitai (liepos 17 d.).Dukryte nori svesti akropolyje euroopoje. ti nezinau kurie personazai geresni. meskino ji bijo nors jis man labai smagus ir demesingas vaikam pasirode,dar buvo parselis,tik nezinau ar ji dar dirba.Gal patartumet kurie personazai patiko jusu vaikam.Aciu 4u.gif
Dannge
Na mes irgi labai ilgai sukom galva kurgi svest dukros 7-aji gimtadieni,nes svente namuose jau pabodus ir norejosi kazko idomaus bigsmile.gif .Pas mus buvo keli variantai 1)nykstuku pasaulyje;2)isdykeliu saloj;3)boulinge;4)akropolio euroopoj.Isdykeliu sala iskrito is sarasiuko,nes uzdaryta visam liepos menesiui kazkodel unsure.gif ,nykstuku pasaulis iskrito,nes daug suzinojau neigiamu dalyku is patikimu lupu,boulinge mazoji pasisake nelabai norinti,tai beliko akropolio eoroopoj biggrin.gif .Tai va uzsisakem tortadieni svest euroopoj smile.gif .Nuvaziavus uzsakyt likau patenkinta,nes uzsakyma priiminejo isties zavi-mielai bendraujanti mergina bigsmile.gif Patiko tai,kad daug ka is vaisiu galima atsinest patiems bigsmile.gif Man tai buvo labai svarbu,nes tortai jau buvo uzsakyti smile.gif Pasake,kad dar galima atsinest savo saldainiu,sausainiu,vaisiu-na tai ka megsta vaikai,tik gerimus uzsakyt reik pas juos.Tai cola,fanta arba sprite 2l.-kaina 6lt.arba sultys 1l.-kaina 7lt.Vienkartinius indus taip pat klause uzsakinesim pas juos ar patys atsinesim,nutarem patys nupirkt,nes ju kainuoja vienam asmeniui 3lt. blink.gif Ir karstu patiekalu taip pat turi nebloga pasirinkima,picu irgi visokiu,mes manau picas ir uzsakinesim,nes jos tikrai labai patinka vaikams.Kainos ju vidutiniskai 15lt.(dideles 31cm).Na surasysiu kainas kiek ir uz ka reik moket,gal kam prireiks ax.gif
1)kambariukas ir personazas(mes pasirinkome pepe ilgakojine)70lt.
2)uz kiekviena vaika 8lt.(pas mus vaiku 10 bus,tai 80lt.)
3)Torto papuosimas fejerverkais,zvakutemis;balionai 10lt.
4)1lt.nuo kiekvieno suaugusio(pas mus bus 9suaugusieji-tai 9lt.)
Na o visa kita tai pagal poreikius,kiek ko uzsisakysit tiek ir mokesit.Gimtadienio svente vyksta 2,5val.Visa ta laika su vaikais uzsiimines jusu pasirinktas personazas.Na musu dukrytes gimtadienis bus liepos 23d,tai kai jau atsvesim butinai parasysiu kaip kas vyko ir ar verta pas juos svest mirksiukas.gif
DOVILE M
Sveikutes, noreciau kad pagelbetumes smile.gif , gal zinote kur geriausia Kaune sutikt dukrytes 4-uosius metukus g.gif . Didele dilema iskilo : kaip jau ir ne kudikelis, bet dar ir ne pana lotuliukas.gif , labiausiai tai patinka turbut kaip ir kiekvienai tokio amziaus mergytei visokios princeses, barbes ir visokie tokie reikaliukai lotuliukas.gif . Be to klounu bijo biggrin.gif unsure.gif , tai gal galetumet ka patart smile.gif
ifauru
QUOTE(DOVILE M @ 2007 07 25, 12:08)
Sveikutes, noreciau kad pagelbetumes  smile.gif , gal zinote kur geriausia Kaune sutikt dukrytes 4-uosius metukus  g.gif . Didele dilema iskilo : kaip jau ir ne kudikelis, bet dar ir ne pana  lotuliukas.gif , labiausiai tai patinka turbut kaip ir kiekvienai tokio amziaus mergytei visokios princeses, barbes ir visokie tokie reikaliukai  lotuliukas.gif . Be to klounu bijo  biggrin.gif  unsure.gif , tai gal galetumet ka patart  smile.gif
*

Kazkaip is vienos puses gerai, kai vaikas gimsta vasara, bet jau kai reikia gimtadieni svesti schmoll.gif Daug baru vasaros programos uzsidaro. As su tuo susiduriu jau koki 5-6 metus, nes siemet atsventem sunaus 10-meti. Kad nereiketu vargti paciai, pradejau ko nors ieskoti. I boulinga nenorejo - buvom pernai, McDonalds - vaikska....Radau, kad galima vaiko gimtadieni svesti Cili picerijoej. Tikejausi (kaip skelbiama internete), kad bus arti namu - PC SAVAS. Deja, is karto pasake, kad neturi zmogaus, pasiule Mola. Na, galvoju, is bedos...Mieste, pasiekiama. Deja, ten mergina, kuri uzsiiminedavo su vaikais isejo kaip tik ta savaite atstogu... Todel pasiule svesti Cili picerijoje Lytagroje. Siaip tolokai, bet privalumas, kad antrame aukste salyteje buvom vieni. Jubiliatas issikepe pica (nedidele), stalas padengtas, salyte papuosta. Dar paskui ir pazaide vaikai, ir torta valge. Zodziu, ne uch ach, bet svente buvo (uztruko apie 2 val.)

Ketrumetei dar turbut nelabai bus idomu. Gal McDonalds - nebet ju maistas nepriimtinas.
Kaimyne uzsakinejo dukrai gimtadieni, tai buvo nemaloniai nustebinta - jokios nera info internete, o GIMTADIENIS McDONALDE JAU KAINUOJA 20 Lt. Ir viena diena graziai mergina pravede, o kita schmoll.gif Vedimo kaip ir nebuvo: idejo karaoke - vaikai patys padainavo, ka norejo - ispaise, dar i lauka isejo, torta padalino - kaip ir viskas.... Tik teveliai, sumoket nepamirskit. biggrin.gif Tiesa, dovanyte jubiliatui dave - miela pakabuka (be to zaisliuko, kuris buvo Happy meal).
Nerijura
Kaip tik šiandien buvom gimtadienio šventėje, kuri vyko Lytagroje. Prašau neįsižeiskite tų , kurie ten šventėte ir gal būt likote patenkinti, bet man tokia šventė NEPATIKO. Mes buvome tik svečiai. Savo vaikui tokios šventės niekada nesugalvočiau ten rengti.
Siaubas ! Kaip galima vaiko gimtadienį švęsti degalinėje. Vasara. Norisi vaikam lakstyti pievoje, žaisti, o ten negali nosies į lauką iškišti kokia degalų, mašinų smarvė. Atradom šioką tokią aikštelę su aplūžusiom laipynėm ir supynėm, bet per šiukšles negalima praeiti. Picos kepimas aišku vaikam gal ir būtų įdomus, jei jie tikrai ją keptų, bet kadangi tik jubiliatas šiek tiek pirštą priliečia /beveik visą veiksmą atlieka vedančioji/, o svečiai kaip žirafiukai žiūri pro stiklą, tai visai neatrodo, kad būtų įdomu. O tas atskiras kambarėlis antrame aukšte, tai dar viena problema , nes nuolat reikia stebėti lakstančius vaikus, kad nenusiristų nuo laiptų. Žodžiu laukiau kad tik greičiau viskas baigtųsi.
vita2
Mamytės, o kur perkat (Vilniuje) gimtadienio atributiką - vaikišką staltiesę; indus; šiaudelius; užrašus "SU GIMTADIENIU", kabinamus ant sienos ir pan.? Maximose? O gal žinote kur yra įvairesnis pasirinkimas; gausesnis? Gal kur yra spec. skyriukai, kaip Big'e ar Akropolyje tie balionų skyriukai?
Dėkui iš anksto už info.
Deborah
QUOTE(vita2 @ 2007 08 03, 12:44)
Mamytės, o kur perkat (Vilniuje) gimtadienio atributiką - vaikišką staltiesę; indus; šiaudelius; užrašus "SU GIMTADIENIU", kabinamus ant sienos ir pan.? Maximose? O gal žinote kur yra įvairesnis pasirinkimas; gausesnis? Gal kur yra spec. skyriukai, kaip Big'e ar Akropolyje tie balionų skyriukai?
Dėkui iš anksto už info.
*

as siunciu savo vaikui ir brolio vaikui is usa. thumbup.gif
kainuoja 3 kart brangiau + atsiuntimas, bet svente tikrai buna ispudinga!
nes pas mus maximoj galima gauti tik spaidermanu, pukuotuku ir princesiu gimtadieniu atributikos, tokios s.....os, kad baisu!
jei turi pazystamu usa tai siulau is usa parsisiusdinti, o is kokio www, tai per google ivedi party favours for kids ir rasi tukstancius nuorodu!!! sekmes 4u.gif
rolanda
mes taip pat sukame galva, kur svesti sunelio gimtadieni kita savaitgali. Siaip gamtoje butu smagu, bet kadangi tie orai permainingi. Tai uzsisakeme Siaures miestelyje Malvinoje. Nezinau, kaip ten bus. Gal kas sventete?
Akropolyje labai pabrango, rezervacija 90 lt, ir paskui nuo kiekvieno vaiko po 10 lt, o kur dar vaises. Be to savaitgali ten sausakimsa.
vita2
QUOTE(ferral @ 2007 08 04, 22:07)
na va as ir dar neapsisprendziu kur svesti 2metuku dukrytes gimtadieni,galvoju ar boruzeliu sali ar akropoli blush2.gif gal gali patarti ax.gif ?aciukas
*

Patart nelabai ką galiu, nes nešventėm nei ten, nei ten. Paskaitinėkit čia, forume, atsiliepimus.
Tik jei norėsit boružėlėse, tai skambinkit užsisakykit kuo anksčiau. Informaciją žinau tik tokią - kad ten kaina 2,5 val. be vedančiosios yra 100 lt. Mokama už patalpos nuomą ir stalo papuošimą, t.y. vaikiška staltiese, indai, tortui žvakutė ir pan. (maistas savo). Jei norite, kad su vaikučiais (ir tėveliais) žaistų vedančioji, kaina apie 150 lt.
Ir dar - kadangi pas mus žada būti labai skirtingo amžiaus vaikai (1, 2, 3, 5, 10, 11 metų), tai boružėlėse patarė (pagal jų praktiką), kad be vedančiosios gal ir geriau, nes vyresni tai jau nori žaisti, dalyvauti, o tie pypliukai kol apsipranta prie aplinkos... Bet, bet kokiu atveju galima pabandyti žaisti su tais mažiukais ir jei nieko neišeina, tai vedančioji išeina ir mokėti nereik.
Tai kadangi mes jau nespėjom ir viskas užsakyta, nusprendžiau šventę rengt namuose. Apmąsčiau eigą, tačiau kaip pasiseks - bus matyt.
Galėsiu įspūdžiais pasidalint po gimtadienio šventės.
RENEKE
Laba diena,mamytes! Kita savaitele dukrytes 3-iasis gimtadienis,patarkite kokiu zaidimu tokiems vaikams galima sugalvot,kad butu galima zaisti kambaryje. Vaikai 3-4metuku,visi megstantys lyderiaut ir vadovaut,jei tik kuris daugiau pavadovauja is karto kitu asaros . Is 5 ateinanciu vaiku,tik vienas gali ramiai pasedet ir kazka papiest,kitiems reik aktyvesnes veiklos. Lauke tai nebutu jokiu problemu,bet jeigu lis,teks tupeti kambary
ai-and-ai
O man atrodo, kad šventę tėveliai ruošėsi sau thumbup.gif . Nes metukų vaikas dar tikrai sunkiai supranta tokius gimtadienius.... va kokių penkių metų berniukui būtų pats tas tongue.gif
ritperliukas
nu tikrai nepritariu tau,
(nejau tokius vaikus paliksi vienus kitam kambary, o sau eisi i kita ir baliavosi na tada tikrai nebus svente vaikui, o beto ir kambarys bus suverstas,ir vaikai be galvos)
, juk idomiau ir paciam vaikui,tai kas kad jam tik metukai. bet jis gi jaucia, supranta ir mokosi is vyresniu vaiku ir jam toks didelis demesys per gimtadieni. rolleyes.gif beto buvo ir vyresniu vaiku kuriems tikrai patiko buti pirtais.
vita2
Na va, mažosios jau atšventėm gimtadienį. O dabar po 1,5 mėn. sūnaus gimtadienis nusimato biggrin.gif.
Mamytės, pasidalinkite mintimis, kur švenčiat vaikinukų 11 metų gimtadienius Vilniuje? Gal kas šventėt Vishy Aqua parke? Ar dar kas žinot vietyčių tokiems paaugliukams?
Dėkui.
renatabux
Sveikos Mamytes 4u.gif ,
Gal kuri zino, kur Vilniuje isnuomoja vaiku gimtadieniams pripuciamus batutus. Rugsejo 5d. suneliui bus 5 metukai, tai ir svente norisi isimintinesne surengti. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.