Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pigmentinės dėmės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
žvarba
QUOTE(Vitulka @ 2011 10 26, 20:34)
gal mišinys labiau dėmėm likusiom po spuogų ... Nors aromanatural.lt nerašo kokias konkrečiai dėmes balina, po spuogų ar tiesiog pigmentines.
Labai pagreitina dėmių blukimą, spuogo gijimą. Kiek esu visko išbandžius, tai šitas man numeris 1 tiek nuo spuogų, tiek nuo dėmių. Galima tept ir vasarą, be baimės  smile.gif
10 ml jojobos (tai apie 100 lašų) ir teoriškai 4-5 lašai salierų ea. Bet aš paskutinį kartą 10 lašų įlašinau. Tikiuos dar geresnio poveikio  biggrin.gif  aha, tas pats čia, tik aš sutrumpinu rašydama  ax.gif
*

labai dėkavoju 4u.gif o tepi vakare? gerai susigeria?
Papildyta:
QUOTE(Eleina @ 2011 10 26, 20:56)
o sumaisius situos ingredientus, toks misinys kiek laiko idomu galioja?
*

logiškai mastant neturėtų greit sugesti, jei ant saulės nelaikysit ir vietą vėsenę rasit smile.gif
Mannu
Gal kuri naudojat Reviva Labs kremus? g.gif Domintų atsiliepimai.. Ketinu užsisakyt, gal kiek pabals tos dėmės per žiemą...

Caca*
QUOTE(Mannu @ 2011 11 09, 13:31)
Gal kuri naudojat Reviva Labs kremus? g.gif Domintų atsiliepimai.. Ketinu užsisakyt, gal kiek pabals tos dėmės per žiemą...
*

Pries 2 dienas pradejau naudoti siuos kremus.Efekto , aisku, kol kas dar jokio nematau.Gerai tepasi, malonaus kvapo.Uz keliu savaiciu gal ka daugiau galesiu parasyti. mirksiukas.gif
Vitulka
parašiau ir pamiršau doh.gif

QUOTE(Eleina @ 2011 10 26, 20:56)
o sumaisius situos ingredientus, toks misinys kiek laiko idomu galioja?
*

nežinau. Reiktų parašyt pas mergaites, kurios pačios daros natūralias priemones. Bet aš naudoju tol, kol sunaudoju.

QUOTE(žvarba @ 2011 10 27, 09:16)
labai dėkavoju 4u.gif o tepi vakare? gerai susigeria?

*

vakare tepu, ryte tepu, jei niekur neskubu. Dieną tepu, jei niekur neinu (ant spuogo, jei yra). Kaip ir visi aliejai, taip ir šitas, ne kremas, kad momentaliai susigertų smile.gif
Mannu
QUOTE(Caca* @ 2011 11 09, 15:43)
Pries 2 dienas pradejau naudoti siuos kremus.Efekto , aisku, kol kas dar jokio nematau.Gerai tepasi, malonaus kvapo.Uz keliu savaiciu gal ka daugiau galesiu parasyti. mirksiukas.gif
*

Labai lauksiu atsiliepimų. 4u.gif

Dabar dar užsisakiau Lemon Skin Brightening Serum, žiūrėsiu, koks bus rezultatas. Nors kažin kokių stebuklų nesitikiu.. Bet gal šiaip odą atgaivins, sudėtis nėra labai baisi.
Emidora
QUOTE(Vitulka @ 2011 10 26, 20:34)
gal mišinys labiau dėmėm likusiom po spuogų ... Nors aromanatural.lt nerašo kokias konkrečiai dėmes balina, po spuogų ar tiesiog pigmentines.
Labai pagreitina dėmių blukimą, spuogo gijimą. Kiek esu visko išbandžius, tai šitas man numeris 1 tiek nuo spuogų, tiek nuo dėmių. Galima tept ir vasarą, be baimės  smile.gif
10 ml jojobos (tai apie 100 lašų) ir teoriškai 4-5 lašai salierų ea. Bet aš paskutinį kartą 10 lašų įlašinau. Tikiuos dar geresnio poveikio  biggrin.gif  aha, tas pats čia, tik aš sutrumpinu rašydama  ax.gif
*

gavau siandien salieru seklu eterini aliejuka, jau kvapas tai wacko.gif dar ir dabar jauciasi po nosimi, bet nieko,nesiskundziu, susimaisysiu su jojobos aliejumi ir tepsiuosi,labai jau Vitulka sugunde biggrin.gif
ZBITKA
QUOTE(Mannu @ 2011 11 09, 13:31)
*

turiu reviva labs krema su glikolio rugstim, man patinka. man padejo labai 2 veido valymai su glikolio rugstim. po vasaros atsiradusius 2 demes susitrauke ir pasviesejo. kasdien vakare ant demio lokaliai tepu glikolio rugsties koncentrata su 10% glikolio rugsties thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mannu
QUOTE(ZBITKA @ 2011 11 21, 13:38)
turiu reviva labs krema su glikolio rugstim, man patinka. man padejo labai 2 veido valymai su glikolio rugstim. po vasaros atsiradusius 2 demes susitrauke ir pasviesejo. kasdien vakare ant demio lokaliai tepu glikolio rugsties koncentrata su 10% glikolio rugsties thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Aš užsisakiau va tokį Reviva Labs Skin Lightener for Day, Fade Cream & Brown Spot Skin Lightening Night Cream, per žiemą pabandysiu. Pagalvojau, kad ir kaina normali, nes duoda dvi dėžutes už ją. ax.gif

Beje, merginos, pasidalinkit savo paslaptimis, kaip tas dėmes maskuojat. g.gif
zibba
o as tai vieno dalyko nesuprantu,
jei per ziema nera saules tos demes pacios isblunka, tai kam tada tepliotis visokiais brangiais kremais kurie tas demes naikina blush2.gif 4u.gif
bytte
QUOTE(zibba @ 2011 12 13, 14:22)
o as tai vieno dalyko nesuprantu,
jei per ziema nera saules tos demes pacios isblunka, tai kam tada tepliotis visokiais brangiais kremais kurie tas demes naikina blush2.gif  4u.gif
*

kad greičiau išnyktų arba nes jos be tepliojimo neišnyksta 4u.gif
ramune78
Sveikos, gal nusimanančios gali pakomentuot 4u.gif ?
Gal kas bandėt? Unitone 4 SPF 20
http://www.vaistas.lt/lt/flypage/kosmetika...e-4-spf-20.html
susidomejus
QUOTE(ramune78 @ 2011 12 14, 15:18)
Sveikos, gal nusimanančios gali pakomentuot 4u.gif ?
Gal kas bandėt? Unitone 4 SPF 20
http://www.vaistas.lt/lt/flypage/kosmetika...e-4-spf-20.html
*

kiek suprantu is aprasymo, cia yra tik glikolio rugstis?
Norit su juo isbalinti pigmentine deme?
ramune78
QUOTE(susidomejus @ 2011 12 14, 19:42)
kiek suprantu is aprasymo, cia yra tik glikolio rugstis?
Norit su juo isbalinti pigmentine deme?
*

Taip, vasarą ji ypač ryški, žiemą kiek pašvėsėja. Manot, tik glikolio rūgšties maža?
susidomejus
QUOTE(ramune78 @ 2011 12 16, 19:42)
Taip, vasarą ji ypač ryški, žiemą kiek pašvėsėja.  Manot, tik glikolio rūgšties maža?
*

tai kad glikolio rugstis nelaikoma tinkama pigmentacijai reguliuoti, daugiau tiktu pvz. kojic, fitino rugstis. Yra ir daugiau rugsciu, kurios slopina melanino sinteze tepamam plote.
himalaia
QUOTE(susidomejus @ 2011 12 16, 14:33)
tai kad glikolio rugstis nelaikoma tinkama pigmentacijai reguliuoti, daugiau tiktu pvz. kojic, fitino rugstis. Yra ir daugiau rugsciu, kurios slopina melanino sinteze tepamam plote.
*

Na, kodėl... Glikolio rūgštis yra laikoma tinkama odos depigmentacijai, tik nėra pati efektyviausia, lyginant su kitomis priemonėmis.
Pichouette
As vel apie ta pati blush2.gif himalaia paprotinai kazkada pries simta metu biggrin.gif
atsisiunciau Alpha Hydrox ir rezultatas super tikrai, nes jau mano demes buvo isskirtinio ryskumo,kaip aps...tas veidas visas,sakau jums, isleidau kruvas pinigo ir nieko, negaledavau uzsimaskuoti jokiom priemonem, atrodziau suvargus amzinai, nu sitas kaip man padejo, jau i save pasidariau panasi,drauges klausia kaip cia atsijauninau taip...
Eina sau kaip dziaugiuosi thumbup.gif kas nebandet tikrai verta.
Miaška
QUOTE(Pichouette @ 2011 12 27, 14:31)
Eina sau kaip dziaugiuosi thumbup.gif kas nebandet tikrai verta.
*

Pritariu. Pernai rudenį jį naudojau, šįmet - irgi, efektas greitas ir įspūdingas.
Bėda ta, kad pavasarį dėmės sugrįžta kartu su saule... Šiltuose kraštuose saugojau veidą kaip galėjau: stipriausia apsauga, mieste - dar ir pudra su SPF, pliaže - dar ir kepurė, skėtis... O vis tiek išryškėjo labai labai bjauriai.
Mano svajonė išnaikinti jas visiems laikams.
Pichouette
Atsisiunciau per tarpininkes 4u.gif isejo apie 25lt. vnt. emiau kelis,kad paskui nereiketu vel uzsisakineti,gal nepasens smile.gif
Miaška, geriau jau nors viena sezona t.y. ziema kaip balto veido zmogui pabuti, o paskui, kad ir po lietsargiais pasedeti biggrin.gif vasara praeina...vel zmogus... biggrin.gif
astuxxx2000
QUOTE(Pichouette @ 2011 12 27, 16:37)
Atsisiunciau per tarpininkes 4u.gif isejo apie 25lt. vnt. emiau kelis,kad paskui nereiketu vel uzsisakineti,gal nepasens smile.gif
Miaška, geriau jau nors viena sezona t.y. ziema kaip  balto veido zmogui pabuti, o paskui, kad ir po lietsargiais pasedeti biggrin.gif vasara praeina...vel zmogus... biggrin.gif
*

Gal galima placiau apie si produkta?Ar cia kremas?Ar naudojamas ryte ir vakare?kiek laiko naudojote, kol pamatete rezultatus? 4u.gif
Pichouette
Gal yra kas daugiau ir protingai pakomentuotu, as emiausi to kremo cia pasiskaiciusi,kazkur pradzioj ,man poveikis pasimate mazdaug po menesio,nors pirma karta pasitepus(o pasitepiau labai storai) doh.gif buvau violetines spalvos, nes veida sutepiau praktiskai visa,kur ir buvo demes,vos nuploviau is to strioko biggrin.gif bet bandziau ir vel plonai,tai buvo kelis sykius raudonumas ir perstejimas, o dabar normaliai, pabalau, tepu tik vakare, nes diena spakliuoju pudra 4u.gif
himalaia
QUOTE(astuxxx2000 @ 2011 12 27, 12:35)
Gal galima placiau apie si produkta?Ar cia kremas?Ar naudojamas ryte ir vakare?kiek laiko naudojote, kol pamatete rezultatus?  4u.gif
*

Ten kremas su 2% hidrokinono ir 10% AHA. Idealiai, turėtų būti naudojamas du kartus per dieną, saugomasi saulės. Jei oda nepratus prie rūgščių, geriausia būtų prieš tai silpnesnes koncentracijas išbandyti arba bent jau kas kelias dienas naudoti pradžioj, kad oda baisiai nesudirgtų.
Rezultatai pradeda matytis po mėnesio, ryškesni- po poros.
Miaška
QUOTE(Pichouette @ 2011 12 27, 15:37)
Miaška, geriau jau nors viena sezona t.y. ziema kaip  balto veido zmogui pabuti, o paskui, kad ir po lietsargiais pasedeti biggrin.gif vasara praeina...vel zmogus... biggrin.gif
*

Na taip, iki pavasario dabar veidas bus normalus, gal net ir vasarą atlaikysiu, jei į šiltus kraštus atostogų nedumsiu biggrin.gif

QUOTE(astuxxx2000 @ 2011 12 27, 19:35)
Gal galima placiau apie si produkta?Ar cia kremas?Ar naudojamas ryte ir vakare?kiek laiko naudojote, kol pamatete rezultatus?  4u.gif
*

Kremas, maža tūbelė, reikia tepti ant dėmių.
Aš tepu tik vakare, man to užtenka, efektas matomas vos po savaitės, labai greitai. Vos vos peršti užtepus ir parausta tos vietos.
dovesa
O man Alpha nelabai padejo- vistiek matosi nors tu ka- be pudros niekur is namu neiseinu verysad.gif
astuxxx2000
Aciu atsakiusioms 4u.gif
As siuo metu strazdaneles bandau sviesinti su siais kremais, kol kas rezultatu nematau, bet neilgai ir naudoju rolleyes.gif

Reviva Labs Skin Lightener for Day, Fade Cream & Brown Spot Skin Lightening Night Cream
http://www.iherb.com/Reviva-Labs-Skin-Ligh...Each/23291?at=0

Himalaia, gal galetumete pakomentuoti naktinio kremo sudeti?Gal be reikalo tikiuosi?aciu 4u.gif

Purified water, cetyl alcohol, glyceryl monostearate, isopropyl palmitate, hydroquinone, glycerin (veg.), stearic acid, dilauryl thiodipropionate, citric acid, sodium metabisulfite, sodium sulfite, potassium sorbate, sodium benzoate, natural oil fragrance.
Caridian
Gal kuri, turinti alpha hydrox kremuka ta, gali pasakyti kokia pas jus ant tubeles atspausta galiojimo data? Noriu vel ji uzsisakyti,bet, pamenu, paskutini karta kai sakiausi,tai galiojo tik puse metu,tai ne puses nespejau sunaudoti,galvoju,ar tik tada taip pasitaike ar jie visada trumpai galioja??
B.r.i.u.n.e.t.e
QUOTE(Fleur de force @ 2011 12 28, 13:16)
Gal kuri, turinti alpha hydrox kremuka ta, gali pasakyti kokia pas jus ant tubeles atspausta galiojimo data? Noriu vel ji uzsisakyti,bet, pamenu, paskutini karta kai sakiausi,tai galiojo tik puse metu,tai ne puses nespejau sunaudoti,galvoju,ar tik tada taip pasitaike ar jie visada trumpai galioja??
*

As uzsakinejau sia vasara, galiojimo laikas nurodytas iki 2012 01.
Bet stebuklu man sis kremas nepadare sad.gif
himalaia
QUOTE(astuxxx2000 @ 2011 12 28, 05:01)
Himalaia, gal galetumete pakomentuoti naktinio kremo sudeti?Gal be reikalo tikiuosi?aciu  4u.gif
*

Abu kremai su hidrokinonu, tai teoriškai turėtų būti veiksmingi, bet kadangi jie supakuoti į indelius, nieko įspūdingo nesitikėčiau, ypač panaudojus ilgiau. Hidrokinonas labai greitai tampa nebeefektyvus, kai reaguoja su deguonimi ir oru.

QUOTE(Fleur de force @ 2011 12 28, 05:16)
*

Palyginus su kitais kremais jis trumpai galioja, ir aš pastebėjau. Bet taip ir turi būti, nes po pusės metų net ir tūbelę darinėjant jis nebeveiksmingas tampa.
Miaška
QUOTE(himalaia @ 2011 12 28, 19:24)
Palyginus su kitais kremais jis trumpai galioja, ir aš pastebėjau. Bet taip ir turi būti, nes po pusės metų net ir tūbelę darinėjant jis nebeveiksmingas tampa.
*

Pernai rudenį pirktas kremukas man šį rudenį nebeveikė - ir spalva buvo pasikeitusi, pageltęs kažkoks...
astuxxx2000
[quote=himalaia,2011 12 28, 20:24]
Abu kremai su hidrokinonu, tai teoriškai turėtų būti veiksmingi, bet kadangi jie supakuoti į indelius, nieko įspūdingo nesitikėčiau, ypač panaudojus ilgiau. Hidrokinonas labai greitai tampa nebeefektyvus, kai reaguoja su deguonimi ir oru.

Niu va, butu efektyvesnis jei butu kitoje pakuoteje doh.gif
lejurgitux
Sveikos merginos,
neskaiciau visu temu, bet tikiuosi, kad nepasikartosiu. Vaistinese yra lenkiska kosmetika, saugi naudoti ir reikia tepti lokaliai ant demiu, bet galima ir visa veida. Tyrimais pagrysta, efetyvi, jau ir dermatologai rekomenduoja. Tai butu is pharmacerio kosmetika, nzn ar galima cia rasyi pavadinima, tai nerasysiu, bet galit pacios apie ji pasiskaityti internete. Zinau, kad yra 2 produktai nuo pigmentiniu demiu.
naura14
Labai gerai pasviesina citrina, tereikia perpjauti ir patrinti, tik vasara neriketu daryti tokiau dalyku. Dar yra balinancios kaukes syu alginatais, irgi gerai pasviesina smile.gif
Victorious
QUOTE(Fleur de force @ 2011 12 28, 14:16)

Aš palyginus nesenai pirkau iš drugstore.com, tai galiojimas nurodytas 2012-08.
Kung Fu
QUOTE(lejurgitux @ 2011 12 29, 10:27)
Sveikos merginos,
neskaiciau visu temu, bet tikiuosi, kad nepasikartosiu. Vaistinese yra lenkiska kosmetika, saugi naudoti ir reikia tepti lokaliai ant demiu, bet galima ir visa veida. Tyrimais pagrysta, efetyvi, jau ir dermatologai rekomenduoja. Tai butu is pharmacerio kosmetika, nzn ar galima cia rasyi pavadinima, tai nerasysiu, bet galit pacios apie ji pasiskaityti internete. Zinau, kad yra 2 produktai nuo pigmentiniu demiu.
*

Kažkada esu naudojusi, man tikrai patiko, bet dabar jau norisi kažko efektyvesnio
Mannu
Gal dar per anksti džiaugtis, bet labai noriu pagirt Fade Cream & Brown Spot Skin Lightening Night Cream. Iš pradžių į šitus kremus žiūrėjau įtartinai. Bet kadangi turiu nemažai pigmentinių dėmių (likusių ne nuo spuogų, o atsiradusių nuo to, kad saulėj būdavau be jokio kremo; dėmės žiemą nedingdavo), jos buvo tokios ryškios, kad be maskavimo negalėdavau iš namų išeit. Reguliariai pašveičiu odą (kas yra patartina naudojant šitus kremus).
Abu kremus naudoju jau dvi savaites, rytą tepu dieniniu kremu, vakare - naktiniu. Tik vieną vakarą pamiršus buvau. Beje, tepu tik pigmentinių dėmių vietas ir kremo negailiu. Tepasi abu kremai lengvai, gerai įsigeria.
Jau vakar pastebėjau, kad dėmės sumažėjo kokių 70%. Kadangi žinau, kad jos ten yra, tai įžiūriu, bet dabar maskuot praktiškai nebereikia.
Labai esu patenkinta tokiais rezultatais. thumbup.gif Nes jau galvojau, kad neis tų dėmių atsikratyt.

Victorious
QUOTE(lejurgitux @ 2011 12 29, 11:27)
bet galit pacios apie ji pasiskaityti internete. Zinau, kad yra 2 produktai nuo pigmentiniu demiu.

Bandžiau "Pharmaceris" priemones ankščiau, bet pasirodė, kad nieko gero... Tiesa, konkrečiai negaliu "atsiliepti" apie minimus produktus, bet turbūt ir nebandyčiau unsure.gif
Mannu
QUOTE(Mannu @ 2012 01 14, 16:04)
Gal dar per anksti džiaugtis, bet labai noriu pagirt Fade Cream & Brown Spot Skin Lightening Night Cream. Iš pradžių į šitus kremus žiūrėjau įtartinai. Bet kadangi turiu nemažai pigmentinių dėmių (likusių ne nuo spuogų, o atsiradusių nuo to, kad saulėj būdavau be jokio kremo; dėmės žiemą nedingdavo), jos buvo tokios ryškios, kad be maskavimo negalėdavau iš namų išeit. Reguliariai pašveičiu odą (kas yra patartina naudojant šitus kremus).
Abu kremus naudoju jau dvi savaites, rytą tepu dieniniu kremu, vakare - naktiniu. Tik vieną vakarą pamiršus buvau. Beje, tepu tik pigmentinių dėmių vietas ir kremo negailiu. Tepasi abu kremai lengvai, gerai įsigeria.
Jau vakar pastebėjau, kad dėmės sumažėjo kokių 70%. Kadangi žinau, kad jos ten yra, tai įžiūriu, bet dabar maskuot praktiškai nebereikia.
Labai esu patenkinta tokiais rezultatais.  thumbup.gif Nes jau galvojau, kad neis tų dėmių atsikratyt.
*

Dabar dar ėmiau gydyt mažesnę dėmelę, kuri netoli paakio odos, taigi pakankamai jautri vieta. Užtepus kremu odą šiek tiek peršti ir ji šiek tiek parausta. Kiek skaičiau ankstesnius merginų pasisakymus, tai ir kiti balinantys kremai sukelia šiokį tokį perštėjimą - šiek tiek paguodžia. Žiūrėsiu, kas darysis toliau.
WeGa
gal esat bande user posted image
O.D.A Balinantis koncentratas 30ml

neapsisprendziu, koki kremuka bandyti, reikia pasviesinti demes po spuogu, visas veidas, kaip zemelapis doh.gif
Bazile
o as toki "Achroactive Max" user posted image nusipirkau. kaina nedidele- gal ir efektas bus tokspat lotuliukas.gif

bulgariskas
WeGa
QUOTE(Bazile @ 2012 03 02, 15:01)
o as toki "Achroactive Max" user posted image nusipirkau. kaina nedidele- gal ir efektas bus tokspat  lotuliukas.gif

bulgariskas
*

o kur ju buna? g.gif
Shawty
QUOTE(Amellie @ 2012 03 02, 16:25)
o kur  ju buna? g.gif
*

Internete yra užsakyti:)
Aš būtent iš ten jį sakiausi,bet poveikis tai nelabai schmoll.gif Gal šiek tiek pabalo,bet man nepatiko.Dar net turiu pusę tubelės biggrin.gif
http://www.spekuliacija.lt/en/component/vi...56&vmcchk=1
Vitulka
QUOTE(Bazile @ 2012 03 02, 14:01)
o as toki "Achroactive Max" user posted image nusipirkau. kaina nedidele- gal ir efektas bus tokspat  lotuliukas.gif

bulgariskas
*

žiauriai riebus, aš turėjau Achromin'ą, bet bijojau tept visą veidą. tepiau dėmes, bet stebuklo nepamačiau
šitas turėtų būt panašus
Bazile
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 02, 16:59)
žiauriai riebus, aš turėjau Achromin'ą, bet bijojau tept visą veidą. tepiau dėmes, bet stebuklo nepamačiau
šitas turėtų būt panašus
*

na sitas neriebus, cia ne tas rusiskas achrominas, o kazkas panasaus. Pas mus j yra parduotuveje pirkt, parduotuvele turi daug prekiu is Rusijos. Rusu puslapiuos paskaiciau- tai raso kad padeda nuo strazdanu smile.gif net geriau uz achromina. Ziuresim kaip man cia seksis smile.gif
Musmire
QUOTE(Bazile @ 2012 03 02, 14:01)

bulgariskas
*

Aš tokį pirkau Švaros prekėse . Gal truputį ir pašviesino, bet labai nežymiai.
uneja
kaip naikinat pigmentines demes liaudiskomis priemonemis, man atsirado po nestumo ir dabar jau antra vasara jos gan ryskios
Dziurgita:)
QUOTE(uneja @ 2012 03 09, 14:48)
kaip naikinat pigmentines demes liaudiskomis priemonemis, man atsirado po nestumo ir dabar jau antra vasara jos gan ryskios
*

naudokite salieru ir citrinu eterinius aliejus su emu taukais, mano labai pamazejo deme mirksiukas.gif
apolonas
Hiperpigmentacijai - pigmentinėms dėmėms, šlakams - šalinti yra odos skaistinimo priemonių. Ypač veiksmingos yra su medicinoje naudojamais hidrochinonu ir kojic rūgštimi. Hidrochinonas naikina odoje esantį melaniną taip ją skaistindamas, o kojic rūgštis stabdo melanino formavimąsi. Paprastai šiose priemonėse būna ir visas galas antioksidantų, maitinančių, raminančių medžiagų - kaip ir visose kosmetinėse priemonėse.

Kaip kad aukščiau rašė Dziurgita:), odos šviesinimui tinka daugelis rūgščių, tik vienos jų daugiau, kitos mažiau efektingos.
Martute
O gal kuri bandete lazeriu pigm.demes naikinti? idomu kiek tai efektyvu...
dovesa
QUOTE(Martute @ 2012 03 13, 22:21)
O gal kuri bandete lazeriu pigm.demes naikinti? idomu kiek tai efektyvu...
*

Ir aš norėčiau žinoti, nes kremai nepadeda, galvoju apie lazerį.
žvarba
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 03 02, 21:25)
Va šitas ir mane labai vilioja bigsmile.gif
O.D.A Balinamasis koncentratas
*

ir mane jis sugundė, tai nusipirkau, dar tik savaitę naudoju, sunku dar ką pasakyti, iki šiol naudojau Paula's Choise balinantį su BHA ir alpha hydrox balinantį, tai man nei vienas neįveikė po neštumų likusios pigmentinės dėmės tarp antakių doh.gif tikiuosi šis pagelbės blush2.gif
Eleina
QUOTE(žvarba @ 2012 03 19, 11:23)
ir mane jis sugundė, tai nusipirkau, dar tik savaitę naudoju, sunku dar ką pasakyti, iki šiol naudojau Paula's Choise balinantį su BHA ir alpha hydrox balinantį, tai man nei vienas neįveikė po neštumų likusios pigmentinės dėmės tarp antakių doh.gif tikiuosi šis pagelbės blush2.gif
*

o koks cia yra Paulas Choice balinantis? nes turiu su 2 proc BHA, tai jis nera balinantis..
radau smile.gif turbut sitas, ane?
Paula Choice RESIST Clearly Remarkable Skin Lightening Gel with 2% BHA
user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.